Strona 1 z 48 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2147

Wątek: Stal Gorzów 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach

    Stal Gorzów 2013 - wątek klubowy

    Kolejny udany sezon zakończony, liście już praktycznie opadły z drzew. Najwyższa pora porozmawiać o nowym sezonie. Podstawowe informacje i linki:

    Strona Oficjalna:
    http://www.stalgorzow.pl/

    Forum Klubowe:
    http://www.forum.stalgorzow.pl/

    Strona Kibiców:
    http://www.stalowcy.pl/

    Pełna lista KSM zawodników na przyszły sezon:
    http://www.sportowefakty.pl/images/tmp/stat/statksm.htm

    KSM zawodników Stali i nazwiska przewijające się dotychczas w spekulacjach:
    Niels Kristian Iversen 9,58
    Matej Zagar 8,20
    Michael Jepsen Jensen 7,70
    Tomasz Gollob 7,46
    Thomas H. Jonasson 7,14
    Krzysztof Kasprzak 7,14
    Fredrik Lindgren 6,95
    Przemysław Pawlicki 6,91
    Antonio Linbaeck 6,72
    Bartosz Zmarzlik 6,57
    Mikkel B. Jensen 6,50
    Tomasz Gapiński 6,06
    Grzegorz Zengota 5,93
    Piotr Pawlicki 5,92
    Krystian Pieszczek 3,04
    Kamil Brzozowski 2,50
    Artur Mroczka 2,50
    Adrian Cyfer
    2,50
    Łukasz Cyran 2,50


    Oczywiście wiele z tych nazwisk przewijało się tylko w rozmowach kibiców. Na pewno z tej listy można stworzyć niejedną świetną drużynę. Ja na razie wstrzymam się od typów. Zbyt wiele niejasności regulaminowych i sprzecznych informacji od informatorów. Zresztą w zeszłym roku zakładając wątek 2012 sugerowałem pozbycie się NKI nie wierząc, że powtórzy tak dobry sezon 2011 Więc przy takim wyczuciu nadchodzącej formy może lepiej ustalać składu nie będę
    Oby tylko nie Gapa bo mnie **** jasny strzeli

    Mimo to zapraszam do dyskusji



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Podzielam entuzjazm odnośnie ewentualnych startów Gapy w Stali. Dziękuję , już to przerabialismy a od sezonu 2010 trudno doszukać się u niego postępów. Mając na uwadze kiepską sytuację finansową życzyłbym bym sobie skład w oparciu o Jensena,Zmarzlika, Iversena oraz Mroczkę ( lepszego zawodnika z ksm 2,5 po prostu nie ma). Zostają wtedy 3 miejsca , z czego jedno musi być zajęte przez juniora. Mówi sie o Pieszczku , ale jego pewnie chce pół ligi , w dodatku w Gdańsku szykuje się nowe rozdanie z nowym prezesem i ciężko bedzie go wyjąć.
    Zastanowiłbym się nad Jonassonem , limit pecha wyczerpał już chyba w tym roku na kilka lat naprzód , no i w końcu to nasz chłopak od dziecka niemalże chowany .

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Podzielam entuzjazm odnośnie ewentualnych startów Gapy w Stali. Dziękuję , już to przerabialismy a od sezonu 2010 trudno doszukać się u niego postępów. Mając na uwadze kiepską sytuację finansową życzyłbym bym sobie skład w oparciu o Jensena,Zmarzlika, Iversena oraz Mroczkę ( lepszego zawodnika z ksm 2,5 po prostu nie ma). Zostają wtedy 3 miejsca , z czego jedno musi być zajęte przez juniora. Mówi sie o Pieszczku , ale jego pewnie chce pół ligi , w dodatku w Gdańsku szykuje się nowe rozdanie z nowym prezesem i ciężko bedzie go wyjąć.
    Zastanowiłbym się nad Jonassonem , limit pecha wyczerpał już chyba w tym roku na kilka lat naprzód , no i w końcu to nasz chłopak od dziecka niemalże chowany .

    Wychodzi na to ,że musicie się uśmiechać do zawodników, którzy odchodzili ze Stali w nienajlepszych stosunkach. Wcześniej czy póżniej musiało to nastąpić, bo przebierać w zawodnikach w nieskończoność nie można. Od was przeważnie jak ktoś odchodzi to jako kozioł ofiarny podany na tacy lokalnemu bohaterowi Władziowi.

    Teraz przychodzi kolej na Gapę, THJ i tego Artura Mroczki , który nawet jak mógł pojechać to ,był pomijany.
    Teraz to on ma Władzia w garści

    Mówi się o odejsciu guru i Kapitana Golloba i "prawie" wychowanka Zagara. Bierzcie tego nieszczęsnego Gapę i Zengiego. Dopiero będzie mieszanka Falubazowo-marnotrawna.
    Mówi się o Pieszczku, ale czy przy niezbyt wygórowanym budżecie stać Staleczke na niego?
    ,

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pieszczek zdaje się już dobry miesiąc temu wspominał, że zostaje w Gdańsku, ale rzeczywiście cholera wie, jak to się na wybrzeżu ułoży. O Jonassona powinno się według mnie bić pół ligi, aż dziwne, że tak o nim dotychczas cicho. Poza tym, nie zdziwię się, jak w Gorzowie wylądują Pawliccy Bros, bo pewnie mają już dosyć stylu zarządzania Dworakowskiego, a w Gorzowie już wiedzą, że może być fajnie (jak dla kogo ).

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    A gdzie Dudek w tym zestawieniu?
    Gapa w Stali ?? yyy temu panu już dziękujemy.
    THS w Stali ale wyłącznie przy kimś na ławce rezerwowych (zbiera sporo kontuzji)
    Moj wymarzony skład to :
    MJJ
    Zagar
    Gollob
    B.Zmarzlik
    Prz.Pawlicki
    Pi.Pawlicki
    Kaczmarek, Karczmarz ,Walasek (nie Gregory)
    Tomka widzę w składzie wyłącznie wraz z pakietem NEW trener+powrót do toru 2010-11
    Nikt już Golloba nie widzi w Stali a on che zostać ale wyłącznie z opcją jaką wymieniłem, a wielu by to zaakceptowało (sponsorzy, kibice)
    Ogólnie młody skład pod okiem Tomka vel "bidonowa dźwignia"
    Wiem wiem zaraz wpadną sąsiedzi i powiedzą że Tomke jest w Stali

    Ursus czy w Stali jest "bieda" ? fakt el dorado z poprzednich lat raczej szybko nie wróci, ale ten sezon pokazał że nie trzeba mieć najwyższego budżetu aby walczyć o złoto.Jestem za Gollobem (wiem monotematyczny w tym) bo dzięki niemu o sponsorów będzie łatwiej( na bank odejdzie kilku sponsorów którzy głownie sponsorowali Tomka ale byli też w BSC)kto nam pomoże w wychowaniu młodych na miarę choć 60% Bartka? Paluch?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    A gdzie Dudek w tym zestawieniu?
    Już nie chciałem prowokować sąsiadów, raz wystarczy. Zresztą jak nas na Zagara nie stać to na takiego zawodnika, Polaka i juniora tym bardziej. Więc nie ma co nawet zaczynać tematu.

    Tomasz Gollob + tor do walki- Oczywiście jestem na tak ale to już raczej nie możliwe. Skład prawdopodobnie będzie zbudowany na środek tabeli a przy 3 drużynach spadających dalej będzie robiona kopa po jaja co by wszystkie mecze wygrać u siebie i spokojnie czekać na lepsze czasy.
    Marzy mi się powrót prawdziwej jazdy na Śląską ale co zwykły kibic może mieć w tej kwestii do powiedzenia.. Cieszy mnie jednak, że coraz częściej słychać takie głosy, może kiedyś przyłączy się fanklub i da się wywrzeć jakąś mocniejszą presję. Na razie nie mam co do tego złudzeń...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Libsky kolego wierz lub nie ale słowa odnośnie Tomka to nie tylko moje marzenia ale temat który wałkują sponsorzy klubu. Maszoński, Tomasz Utrata (który oprócz sponsorowania Tomka opiekuje się nim w GW) suchej nitki nie zostawili komentując "Tory Palucha". Gollob tani nie jest ale po powstaniu z kolan KK to Tomek jest tańszy niż Krzychu, tzn cena podobna ale wiekszość dla Tomka dopłacają sponsorzy.

    A może taki sład:
    Jonasson
    Świder
    Holta
    Prz. Pawlicki
    Pi.Pawlicki
    Dudek ???
    Skoro firmy państwowe mogą sponsorować klub to taki skład na bank by sponsorował NFZ wraz z prywatnymi klinikami kasa by była

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Libsky kolego wierz lub nie ale słowa odnośnie Tomka to nie tylko moje marzenia ale temat który wałkują sponsorzy klubu. Maszoński, Tomasz Utrata (który oprócz sponsorowania Tomka opiekuje się nim w GW) suchej nitki nie zostawili komentując "Tory Palucha". Gollob tani nie jest ale po powstaniu z kolan KK to Tomek jest tańszy niż Krzychu, tzn cena podobna ale wiekszość dla Tomka dopłacają sponsorzy.

    A może taki sład:
    Jonasson
    Świder
    Holta
    Prz. Pawlicki
    Pi.Pawlicki
    Dudek ???
    Skoro firmy państwowe mogą sponsorować klub to taki skład na bank by sponsorował NFZ wraz z prywatnymi klinikami kasa by była

    Nie stać was na Zagara, a chcecie zakupić taniutkiego Dudka i taniutkich Pawlickich? Proponuje troche zejść na ziemie. Bo raczej ani Dudka ani dwóch Pawlickich u was nie ujrzymy. To zawodbicy jedni z droższyj w swojej półce.

    Prędzej Gapa, Świder, ZENGI

    Zagar chce się wypiąć na Władkowe $$$$$ ? Gollob już pewnie ma dość gwizdów na siebie w Gorzowie

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    A kto powiedział że w Gorzowie nie ma kasy, kibice? na priv moge pisać dlaczego tak uważam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    shelve idź się przewietrz bo Ci się w tej główce gotuje.

    siwex82
    Domyślam się, że z tymi naciskami sponsorów to prawda. Sam na co dzień mieszkam w Szczecinie i tutaj dopiero można zobaczyć jak mocny marketingowo jest Tomek. Jest tu i pewnie będzie jedyną postacią znaną z całego naszego żużlowego świata i co ciekawe bardzo pozytywnie odbieraną. W Gorzowie po tym nieszczęsnym finale jest jednak wielka uraza do Tomka. Ja też jej troszkę miałem ale jak to u mnie bywa szybko mi przeszło. Tomek został na naszym torze niepotrzebnie zniszczony, miał formę jaką miał ale przy odrobinie dobrej chęci można było mu nieco pomóc a i cała drużyna by na tym nie straciła. Po analizie tego sezonu stwierdzam, że srebro Palucha to zwykły fart i minimum dla drużyny której zdecydowana większość zawodników jedzie znacznie lepiej niż oczekiwano( nie tylko w Polsce) Ten medal jednak w wielu oczach Palucha obroni. Tomek nie ma takiego komfortu choć pewnie obronią go wyniki w nowej drużynie o czym jestem całkowicie przekonany.

    libky pozwól ,ale raczej nie będziesz mi mówił co mam robić.
    To raczej była sugestia, nie nakaz.

    siwex82
    Zerknij proszę na Priv

    Ostatnio edytowane przez libky ; 02-11-2012 o 19:55

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    A kto powiedział że w Gorzowie nie ma kasy, kibice? na priv moge pisać dlaczego tak uważam
    Jak kibice? Przecież było to już nieraz mówione, że budżet Staleczki nie będzie już tak wysoki jak w poprzednich sezonach, czy Ty tego nie czytałeś nigdzie? Może koledzy Ci podrzucą jakieś artkuły bo ja akurat nie mam pod ręką.


    libky pozwól ,ale raczej nie będziesz mi mówił co mam robić.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-11-2012 o 19:44

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Jeżeli Komarnicki yyy Zmora oczywiście pozwoli odejść Tomkowi tylko dlatego że Bolo wywalczył srebro i w składzie będzie Gapa albo inni zawodnicy co nic nie zdziałają to będę chodził na mecze wyłacznie dla Bartka i juniorów.Tomek na pewno nie odejdzie do Rzeszy ale nawet jak odejdzie to będę mu kibicował w GP za to co zrobił dla Polski i dla Stali a Paluch? sorki ale w tym roku mnie zniechęcił do siebie bardziej niż który kolwiek żużlowiec w histori.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak kibice? Przecież było to już nieraz mówione, że budżet Staeczki nie będzie już tak wysoki jak w poprzednich sezonach, czy Ty tego nie czytałeś nigdzie? Może koledzy Ci podrzucą jakieś artkuły bo ja akurat nie mam pod ręką.


    libky pozwól ,ale raczej nie będziesz mi mówił co mam robić.
    Budżet w tym sezonie był niższy niż 2011 a skład ciekawszy , czy do cholery może być sezon dla Stali że pozbywamy się tylko 1 zawodnika a reszta zostaje.
    Szczerze nie czytałem , a czy mówił to Zmora lub Komarnicki czy raczej ktoś pokroju Ostafiańskiego lub wielkiego obrońcy Stali Synowca?

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Jeżeli Komarnicki yyy Zmora oczywiście pozwoli odejść Tomkowi tylko dlatego że Bolo wywalczył srebro i w składzie będzie Gapa albo inni zawodnicy co nic nie zdziałają to będę chodził na mecze wyłacznie dla Bartka i juniorów.Tomek na pewno nie odejdzie do Rzeszy ale nawet jak odejdzie to będę mu kibicował w GP za to co zrobił dla Polski i dla Stali a Paluch? sorki ale w tym roku mnie zniechęcił do siebie bardziej niż który kolwiek żużlowiec w histori.



    Budżet w tym sezonie był niższy niż 2011 a skład ciekawszy , czy do cholery może być sezon dla Stali że pozbywamy się tylko 1 zawodnika a reszta zostaje.
    Szczerze nie czytałem , a czy mówił to Zmora lub Komarnicki czy raczej ktoś pokroju Ostafiańskiego lub wielkiego obrońcy Stali Synowca?
    To nie sa plotki typu Ostafiński, gdzieś tam nawet było na waszych gorzowskich portalach, o tym ,że kasy nie będzie zbyt wiele. A odejdzie od was raczej dwóch zawodników.

    http://www.66-400.pl/wiadomosc/5794-...-rozsypce.html

    A mozesz powiedzieć czym Cię tak zraził ten debiutant trener , który w tak pięknym stylu zrobił srebro ?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Czym? np tym że Stal (głownie poprzez Golloba) płakała na tory Żyty lub leszna a sama robi takie i zabija widowisko,do tego było niebezpiecznie. Pisałem wcześniej w trakcie sezonu i napisze teraz ja jak i paru innych kibiców wole środek tabeli i tor ala 2010-11 niż to co było w tym roku. Mam też za złe podejście Palucha "wali mnie to że to nasz kapitan będzie po mojemu bo ja się nie dam złamać" i co było po jego myśli? owszem srebro uważam za sukces bo ile można mieć 6-tych miejsc ale nawet Falubaz twierdził że z takimi zawodnikami Stal by pojechała podobnie albo i lepiej na torze 2010-11. Nie jestem kibicem sukcesu nie muszę kibicować złotej drużynie ale zabijać coś za co nas tak chwalono?
    Shelve sorki ale kto jak kto ale Falubaz powinien wiedzieć na jakim poziomie stoi Gorzowski redaktor ( ten pajac co cieszył się z upadku Dudka)
    Wybacz ale wierzę w to co twierdzi Zmora i sponsorzy niż jakiś redaktor.
    A co do Mateja to owszem walnął sumę z kosmosu ale to raczej suma za odejście, robi to przecież większość zawodników,lepszą sumę strzelił KK aż się Władek zdziwił czy to chodzi o PLN czy o pesos

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Czym? np tym że Stal (głownie poprzez Golloba) płakała na tory Żyty lub leszna a sama robi takie i zabija widowisko,do tego było niebezpiecznie. Pisałem wcześniej w trakcie sezonu i napisze teraz ja jak i paru innych kibiców wole środek tabeli i tor ala 2010-11 niż to co było w tym roku. Mam też za złe podejście Palucha "wali mnie to że to nasz kapitan będzie po mojemu bo ja się nie dam złamać" i co było po jego myśli? owszem srebro uważam za sukces bo ile można mieć 6-tych miejsc ale nawet Falubaz twierdził że z takimi zawodnikami Stal by pojechała podobnie albo i lepiej na torze 2010-11. Nie jestem kibicem sukcesu nie muszę kibicować złotej drużynie ale zabijać coś za co nas tak chwalono?

    Tutaj pięknie i obiektywnie napisane i za to brawo. Tor robiony aby tylko był wynik, nieważne jak byleby przeciwnik nie wszedł w wiraż. Po trupach do celu, Gollob dobrze robi ,że opuszcza Staleczke, jemu nie przystoi użerać się z Paluchem. Torem zabijano widowisko , aby tylko dowieżć te złoto. Tylko gorzowscy kibice , tego nie widzieli. Im pasiło takie coś , bo w końcu Stal miadzyła rywali.

    I znowu znalazł się kozioł ofiarny , tym razem kapitano Gollob. Przed sezonem nikt by tego nie wymyślił, Gollob jako kozioł , który musi opuscić okręt. Chłopina jeszcze chciał się pościgć na koniec kariery , a był wygwizdywany na swoim torze.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tutaj pięknie i obiektywnie napisane i za to brawo. Tor robiony aby tylko był wynik, nieważne jak byleby przeciwnik nie wszedł w wiraż. Po trupach do celu, Gollob dobrze robi ,że opuszcza Staleczke, jemu nie przystoi użerać się z Paluchem. Torem zabijano widowisko , aby tylko dowieżć te złoto. Tylko gorzowscy kibice , tego nie widzieli. Im pasiło takie coś , bo w końcu Stal miadzyła rywali.

    I znowu znalazł się kozioł ofiarny , tym razem kapitano Gollob. Przed sezonem nikt by tego nie wymyślił, Gollob jako kozioł , który musi opuscić okręt. Chłopina jeszcze chciał się pościgć na koniec kariery , a był wygwizdywany na swoim torze.
    Ja naprawę nie cieszyłem się jak ktoś nie panował nad rumakiem na Jancarzu, jak już mówiłem mi to nie pasowało już wcześniej a i sponsorom także.Czy gollob jest kozłem ofiarnym? jak ktoś łudził się że Gollob na takiej nawierzchni będzie robił komplety no to szacun Ja mam większy żal do Palucha niż do Golloba, niby od lidera powinno się więcej spodziewać ale on zawiódł moim zdaniem tylko w Tarnowie choć nie do końca bo coś tam walczył.
    Mam nadzieje że Derby 2013 będą na wysokim poziomie i będzie mnóstwo walki na torze a nie z torem.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Ja naprawę nie cieszyłem się jak ktoś nie panował nad rumakiem na Jancarzu, jak już mówiłem mi to nie pasowało już wcześniej a i sponsorom także.Czy gollob jest kozłem ofiarnym? jak ktoś łudził się że Gollob na takiej nawierzchni będzie robił komplety no to szacun Ja mam większy żal do Palucha niż do Golloba, niby od lidera powinno się więcej spodziewać ale on zawiódł moim zdaniem tylko w Tarnowie choć nie do końca bo coś tam walczył.
    Mam nadzieje że Derby 2013 będą na wysokim poziomie i będzie mnóstwo walki na torze a nie z torem.

    I oby derby były owocne w walkę na torze, a nie żeby to żużloki walczyły z torem. Miedzy innymi Gollob odchodzi przez ten tor, ma dość tego bagna, a nie toru. Paluch Z Władziem chcieli zrobić złoto a Czecze pokazał im drogę, oni trochę do kopy Czeczenowowej dołożyli glinki i jazda po złoto, nieważne jak byleby wygrywać. I jak zwykle były zwary w Staleczce, co jest standardem.

    Zawodnicy zamiast na luzie, jezdzili zawsze pod sporą presją, bo Władek patrzał z loży Może pójdą po rozum do głowy, albo zbudują znowu składzik z zawodników super śmigających na bagnie i jazda po złoto.

    Ofiacjalnie "miszczu" się wypowiedział o torze

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ke#comment_box
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 04-11-2012 o 11:57

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ej jak tak po fecie , dalej pijecie moralni czy jak że tak cisza
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tutaj pięknie i obiektywnie napisane i za to brawo. Tor robiony aby tylko był wynik, nieważne jak byleby przeciwnik nie wszedł w wiraż. Po trupach do celu, Gollob dobrze robi ,że opuszcza Staleczke, jemu nie przystoi użerać się z Paluchem. Torem zabijano widowisko , aby tylko dowieżć te złoto. Tylko gorzowscy kibice , tego nie widzieli. Im pasiło takie coś , bo w końcu Stal miadzyła rywali.
    To samo można napisać o kibicach w Zielonej w czasach Żyty. Tylko napisz nam proszę jak kibice mogli wpłynąć na sposób przygotowania nawierzchni na torze w Gorzowie? Wybacz ale taka dyskusja to śmieszne bicie piany w gorzowsko-zielonogórskiej wojence.
    Co do składy Stali na przyszły sezon to dla mnie osobiście idealną sytuacją było by zachowanie obecnej ekipy - w świetle wymogów KSM jest to nierealne niestety. Jeśli już kogoś musimy pożegnać to na pierwszym miejscu widziałbym K.K.. Myślę, że jego jazda poza punktami nie dostarczała nam żadnych innych wrażeń. Jak dobrze było na starcie i pierwszym łuku to i bieg w jego przypadku był udany.


    Ps.
    do KS_FALUBAZ:
    Feta jak feta. Przynajmniej nikt nie musi po niej zniczy palić.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Tylko napisz nam proszę jak kibice mogli wpłynąć na sposób przygotowania nawierzchni na torze w Gorzowie?
    moze tak, jak kibice w Lesznie i Bydgoszczy? Tylko tam prezesi nierozgarnieci i nie skumali, w czym problem.

    U was byla euforia, napinanie, pelne trybuny, presja jak cholera. Zyc nie umierac. Tylko skonczylo sie na podwojnym kacu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    moze tak, jak kibice w Lesznie i Bydgoszczy? Tylko tam prezesi nierozgarnieci i nie skumali, w czym problem.
    Czyli proponujesz rozwiązanie, co do którego sam stwierdzasz brak skuteczności. Gdzie tu logika?
    U was byla euforia, napinanie, pelne trybuny, presja jak cholera. Zyc nie umierac. Tylko skonczylo sie na podwojnym kacu.
    Czyli było tak jak kilka sezonów wstecz, kiedy jeszcze mieliśmy tor przygotowywany "pod widowisko", trudno będzie udowodnić, że euforia dotyczyła takiego czy innego sposobu przygotowywania toru.
    Zresztą jak czytam różne forumowe wypowiedzi dotyczące spraw atmosfery i toru w Gorzowie to dochodzę do wniosku, że cokolwiek w Stali będzie się działo w tych obszarach zawsze będzie to w taki czy inny sposób krytykowane i wyśmiewane. Jak był tor do walki i Gollob walił na nim po 18 pkt. to była napinka, że wszyscy podporządkowują się w klubie "Platiniemu" i inni zawodnicy nie mogą się spasować z tym torem, że mamy drużynę, która nie potrafi jeździć na przyczepnej nawierzchni, że jesteśmy drużyną która nie radzi sobie na wyjazdach itp., itd. Jak u nas kibice chcą w końcu zasmakować złota po 29 latach to jest to coś nienormalnego, tylko u nas jest presja na wynik inne kluby i kibice biorą w tym całym żużlu udział dla czystej satysfakcji i zabawy. No i oczywiście tylko u nas płaci się wysokie kontrakty zawodnikom, gdzie indziej jeżdżą i ryzykują życie z miłości do barw klubowych ...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To samo można napisać o kibicach w Zielonej w czasach Żyty. Tylko napisz nam proszę jak kibice mogli wpłynąć na sposób przygotowania nawierzchni na torze w Gorzowie? Wybacz ale taka dyskusja to śmieszne bicie piany w gorzowsko-zielonogórskiej wojence.
    Co do składy Stali na przyszły sezon to dla mnie osobiście idealną sytuacją było by zachowanie obecnej ekipy - w świetle wymogów KSM jest to nierealne niestety. Jeśli już kogoś musimy pożegnać to na pierwszym miejscu widziałbym K.K.. Myślę, że jego jazda poza punktami nie dostarczała nam żadnych innych wrażeń. Jak dobrze było na starcie i pierwszym łuku to i bieg w jego przypadku był udany

    Jak zwykle odbitka i wrcanie do czasów Żyty. Jest wątek Stali i oceniamy terażniejszość. Torem chcieli zdobyć złoto, dwie kary za nieregulaminowy tor, wiele upadków i zero ścigania. Naprawdę ludzie mają satysfakcje ,że takim nie wychodzi Po trupach do celu, obłuda i hipokryzja. Ni i wszechwiedzący, najmadrzejszy Władysław na czele. Dlatego tak ta Staleczka jest postrzegana.

    W innych klubach nie ma takich zwar, i atmosfery jak u was. Co roku ktoś odchodzi jako ten Koziołek ofiarny. Teraz trzeba prosić Mroczke ,żeby chłop został i on ma Władysława w garśći. Nawet jak miał szanse to był pomijany.

    Gollob też powiedział na odczepnego "Robiłem co mogłem, co złego to nie ja" Tadziu i Władziu z medalami i Moralni zwycięscy sezonu 2012.

    Feta - http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GgxD7C20LH0

    Władyław przemówił kto rządzi kibicowsko - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...bylo-kibolstwa
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-11-2012 o 11:03

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Ciekawi mnie kwestia Zagara. Skoro dostał ofertę z gatunku tych nie do odrzucenia od Martusi to wydaje mi się to dosyć dziwne. Sama 1,5ak co kilka dni mówi o sprowadzeniu kogoś mocnego, Ostafiński jej listę życzeń określa tak : Gollob, Pedersen bo w Hampela sam nie wierzy. Przy założeniu , że w Rzeszowie zostają Crump, Walasek , Okoniewski, Sówka + ktoś z ww trójki gwiazdorów - to dla Zagara nie ma już miejsca . No chyba , że Marta już wie , że o żadnym Gollobie czy Pedersenie nie ma nawet mowy - wtedy to Zagar faktycznie bedzie jedynym możliwym do wyjęcia zawodnikiem eligi ze średnia powyżej 2 pkt na bieg.
    Z moich info wynika , iż o drogim składzie możemy zapomnieć. Dlatego nie wierzę w żadnych Pawlickich np - pewnie nawet ze 3 banki na nich trzeba mieć , jeśli nawet mniej , to niewiele. A gdzie kasa dla Ivera, MJJ i Zmarzlika ? też słono zapewne będą kosztować, zwłaszcza Duny.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Dlatego nie wierzę w żadnych Pawlickich
    Co nie zmienia faktu, że chłopaki na rozmowach byli
    Może ma to drugie dno, może miał ich ktoś zobaczyć. Może Kasprzak miał zrozumieć, że jest dla niego alternatywa. Przecież dla niego starty na torze Stali raz do roku to finansowy dramat Chłopak podświadomie pewnie wie, że dupa z niego a nie żaden lider. Chyba że ma w perspektywie przejechanie połowy spotkań na gorzowskiej glince która pasuje mu jak nic innego.
    Sam też nie wierzę, że dojdzie do transferu Pawlickich choć do niedawna nie brałem nawet pod uwagę możliwości drużyny bez Zagara.Teraz wydaje się to mocno prawdopodobne.. Sytuacja jest płynna i jeszcze nic nie jest przesądzone. Jedne udane rozmowy ze sponsorem i możemy wrócić do gry.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To samo można napisać o kibicach w Zielonej w czasach Żyty. Tylko napisz nam proszę jak kibice mogli wpłynąć na sposób przygotowania nawierzchni na torze w Gorzowie? Wybacz ale taka dyskusja to śmieszne bicie piany w gorzowsko-zielonogórskiej wojence.
    Co do składy Stali na przyszły sezon to dla mnie osobiście idealną sytuacją było by zachowanie obecnej ekipy - w świetle wymogów KSM jest to nierealne niestety. Jeśli już kogoś musimy pożegnać to na pierwszym miejscu widziałbym K.K.. Myślę, że jego jazda poza punktami nie dostarczała nam żadnych innych wrażeń. Jak dobrze było na starcie i pierwszym łuku to i bieg w jego przypadku był udany.


    Ps.
    do KS_FALUBAZ:
    Feta jak feta. Przynajmniej nikt nie musi po niej zniczy palić.


    ... czemu się dziwić bo w końcu "zgodnie z tradycją stal gorzów zawsze z policja"

    http://www.gorzow24.pl/news/14020/op...iedzialek.html

    odejście publicznego ojca chrzestnego stali liczone juz w dniach

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Na razie wiemy, że nic nie wiemy Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Co tydzień kto inny z naszej żelaznej piątki jest typowany do odejścia. Teraz mówi się o ofercie Falubazu dla Kasprzaka, ale nie wiem po co miałby tam iść. Ani mu ten tor specjalnie nie pasuje, ani za nim tamtejsi kibice nie przepadają. Osobiście jestem za tym, by nie przepłacać za kontrakty, żeby na koniec sezonu znowu nie zostać z długami. Jaki by ten ostateczny skład nie był, to utrzymanie jest raczej pewne w świetle doniesień z innych klubów - trójka Wrocław, Bydgoszcz i Gniezno wydaje się pewniakami do spadku (choć chciałbym się mylić w przypadku Startu, bo do Gniezna mi najbliżej i darzę to miasto dużą sympatią )

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Miło słyszeć, że już większość kibiców Stali narzeka na tegoroczny tor. Ja pisałem o tym już chyba w maju, że z takim torem to Tarnowa nie pokonamy. Przecież my na torze do pięknej walki w zeszłym roku, słabszym składem robiliśmy całą czołówkę ligi u siebie prawie 60:30. A na tym beznadziejnym tegorocznym kartoflisku mecz np. z Wybrzeżem rozstrzygnęliśmy dopiero po 12 biegu. Z pozostałymi drużynami wcale lepiej nie było. Więc tegoroczny tor pasował chyba tylko Kasprzakowi. Pisanie, że taki tor nam sprzyjał to zupełne brednie.

    W półfinale Falubaz nie miał kim jechać, a i tak trzymał wynik bardzo długo. Na zeszłorocznym torze z tak osłabionym Falubazem jak to było w tym roku to byśmy 65 punktów nastukali. W tym roku, gdyby Dobrucki wykorzystał 7 startów Protasiewicza, Holty i Loktajewa, to byśmy ze słabszą połową Falubazu nie zrobili 50 punktów. A z całym Falubazem na takim torze byśmy raczej przegrali. W poprzednich latach mieliśmy trochę pecha, w tym uśmiechnęło się do nas szczęście, więc nie piszmy, że tor Palucha przyniósł nam wynik. W tamtym roku w słabszym składzie wyżej rozbiliśmy w rundzie zasadniczej Falubaz z Hancockiem, Jonsonem, Protasiewiczem, Dudkiem, Dobruckim i Davidssonem. A w tym męczyliśmy się ze składem gdzie jedynie Protasiewicz i to w przeciętnej formie powinien stanowić realne zagrożenie.

    Na zeszłorocznym torze nasi mieli pięć ścieżek i mogli wyczyniać cuda, w tym roku, jeżeli ktoś trzymał krawężnik to nawet szybszy zawodnik nie był w stanie wyprzedzać.

    Dlatego tegoroczny sezon był najnudniejszym sezonem jaki pamiętam od 20 lat na naszym torze.

    Frekwencja u nas jest wysoka, bo zawsze była świetna walka. Ale jeżeli tor będzie taki jak w tym roku, to mi się nie chce chodzić na żużel. Nawet w końcowej fazie Staszka Chomskiego tor był dużo lepszy - raz Staszkowi wyszedł, raz nie, ale w tym roku to z premedytacją za połową toru leżało tyle luźnej nawierzchni, że zawodnicy motocrossu by u nas komplety wozili, bo speedwayem to ciężko nazwać.

    I tak jak w zeszłym roku GP to były najnudniejsze zawody sezonu, bo Olsen ubił tor w obawie przed deszczem, tak w tym roku tor na GP był palce lizać. Może nie każdy bieg, ale niektóre były najwyższych lotów. Jedyny raz w tym roku w Gorzowie (no może jeszcze na pierwszym meczu z Apatorem tor był też ok).

    Tak więc jeżeli mam wybierać opcję
    A) tor do walki + Gollob
    B) Paluch + Kasprzak

    To mimo sympatii do Palucha wybieram opcję A. Przy opcji B niedługo zobaczycie jak zacznie nam spadać frekwencja.

    A jeżeli zostajemy przy opcji kartofliska to proponuję ściągnąć silnych startowców bez techniki i kazać im trzymać krawężnik. Po co było w tym roku zatrudniać takich wirtuozów walki na dystansie jak Gollob, Jensen, Zagar, Iverssen i Zmarzlik jak w całym sezonie zobaczyłem tyle mijanek, ile w zeszłym roku w jednym meczu np. z Lesznem? Robienie kartofliska ma sens, jeżeli ma się dziurawy skład bez walczaków.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 06-11-2012 o 21:31

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    [/B]

    ... czemu się dziwić bo w końcu "zgodnie z tradycją stal gorzów zawsze z policja"

    http://www.gorzow24.pl/news/14020/op...iedzialek.html

    odejście publicznego ojca chrzestnego stali liczone juz w dniach
    W końcu może rozlicza przekręciarzy, cygaro i obecnego prezydenta już nie zza krat za machloje sprzed lat. Czekam niecierpliwie ile dostał za przekręty Komar od Jedrzejczaka czy jak mu tam.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Na twoim miejscu raczej zastanowiłbym się kto zarobił na tym całym cyrku z przebudową waszej trybuny K. Bo, że ktoś zarobił, to więcej niz pewne...

    Z najświeższych doniesień wynika, że Kasper i Zagar zostają. Blisko jest Iversen i Mroczka. Do tego Zmarzlik i Cyfer. Wychodzi na to, że szukamy jednego zawodnika do uzupełnienia składu. Tak to wygląda na dziś. Ale sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie, więc nic mnie chyba nie zaskoczy...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No to super wieści. Kasprzak zostaje - Jensen na wylocie. Ekstra po prostu.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Coś mi się wydaję że taka opcja jest bardzo prawdopodobna.Gollob odgryza się Paluchowi i idzie do Falubazu co dla lokalnego marketingu oznacza kolejną głośną wojnę i animozje a skład Stali to:ZAGAR,KASPRZAK,IVERSEN,LINDGREN lub MBJ,POLAK z 2,50(MROCZKA,HLIB)plus ZMARZLIK i CYFER.Daje to KSM 40,94.Pieszczek nie mieści się w KSM a pozostawienie Jensena powoduje że nawet dwóch z KSM 2,50 się nie mieści.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Coś mi się wydaję że taka opcja jest bardzo prawdopodobna.Gollob odgryza się Paluchowi i idzie do Falubazu co dla lokalnego marketingu oznacza kolejną głośną wojnę i animozje a skład Stali to:ZAGAR,KASPRZAK,IVERSEN,LINDGREN lub MBJ,POLAK z 2,50(MROCZKA,HLIB)plus ZMARZLIK i CYFER.Daje to KSM 40,94.Pieszczek nie mieści się w KSM a pozostawienie Jensena powoduje że nawet dwóch z KSM 2,50 się nie mieści.
    Ale jak to? nagle trzeba bedzie zmieniać słowa piosenki?

    Tomek Gollob jest juz nasz
    IJA IJA OOOO
    A Ty Władek gówno masz
    IJA IJA OOO

    No i jak to ma z tym KSMem byc

    1.Jonsson
    2.Gollob
    3.Hampel
    4.Sasza
    5.Protas
    6.Strzelec
    7.Dudek

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale jak to? nagle trzeba bedzie zmieniać słowa piosenki?

    Tomek Gollob jest juz nasz
    IJA IJA OOOO
    A Ty Władek gówno masz
    IJA IJA OOO

    No i jak to ma z tym KSMem byc

    1.Jonsson
    2.Gollob
    3.Hampel
    4.Sasza
    5.Protas
    6.Strzelec
    7.Dudek
    No ale Dowhanowi chyba o to chodzi abyś ty teraz Tomusiowi ładnie zaśpiewałWyłącz ze składu Hampela,zamień na Davidssona i wszystko pasuje.Pytanie kto na tym lepiej wyjdzie sportowo?Medialny szum zapewniony...To na pewno.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 07-11-2012 o 12:47

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No ale Dowhanowi chyba o to chodzi abyś ty teraz Tomusiowi ładnie zaśpiewałWyłącz ze składu Hampela,zamień na Davidssona i wszystko pasuje.Pytanie kto na tym lepiej wyjdzie sportowo?Medialny szum zapewniony...To na pewno.
    Oni już Tomusiowi ładnie jadą, niedawno Gollob był tam Bogiem , dziś jest opluwany.

    Jeszcze przyjdzie im zaśpiewać Gollobowi swoje słynne ZPF i fruwające ptaszki
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-11-2012 o 16:49

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No to super wieści. Kasprzak zostaje - Jensen na wylocie. Ekstra po prostu.
    Sygnał jest czytelny - jedziemy dalej po Paluchowej kopie. Emocje będą kończyć się zaraz po starcie. Wiem, że oddając Kasprzaka będziemy musieli szukać drugiego Polaka- seniora, ale MJJ to inwestycja w przyszłość, chłopak, którego już zdążyli pokochać kibice. Odsyłam do wyników ankiety KK czy MJJ na forum Stali.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Sygnał jest czytelny - jedziemy dalej po Paluchowej kopie. Emocje będą kończyć się zaraz po starcie. Wiem, że oddając Kasprzaka będziemy musieli szukać drugiego Polaka- seniora, ale MJJ to inwestycja w przyszłość, chłopak, którego już zdążyli pokochać kibice. Odsyłam do wyników ankiety KK czy MJJ na forum Stali.
    Kasprzaka jednak broni to że jest Polakiem i na swojej kopce może zrobić np.14+1 a z Jensenem bywa różnie,może nie tak jak z Davidssonem ale ma dziwne wahania formy jeszcze.Jak w jego miejsce trafi ktoś pokroju MBJ i zacznie walić punkty to szybko Wam przejdzie ta trauma po Jesperze...,Z tym torem nie do walki również lekka przesada.Praktycznie wszyscy oprócz Golloba na nim wyprzedzali,czuli się na nim bardzo dobrze,jechali pewnie,Zagar cisnął i po dużej i po małej więc w czym problem?Nie było Zmarzlika to i punkty uciekały.Tor niby do walki na którym Gollob trzaskał 17,reszta dorzucała ochłapy bo goście czuli się jak u siebie i wieczna magiczna 6,wakacje w sierpniu.Niektórym chyba tego brakujePrzyjdzie dajmy na to Galop do Falubazu.Każdy wie że na kopce Tomuś nie pojedzie więc pojedzie Falubaz do Leszna,Gorzowa,wszędzie będą wiedzieli co zrobić i tak to widzę.Zgodzę się z tym że można robić tor na którym istnieje coś więcej niż kilkumetrowy pas przy kredzie tyle że...nie wszyscy potrafią oszukać grawitację i to też jest pewnego rodzaju siła.To nie jest tak że zawodnicy są głupi,nie wiedzą gdzie mają jechać.Oni dobrze wiedzą gdzie można wyprzedzać.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 07-11-2012 o 14:56

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Jeżeli Tomek odchodzi, to trzon w Stali powinni stanowić MJJ, Zagar, Iverssen, Zmarzlik. I na nich powinno się budować skład. Bo oni mogą jeździć w Stali jeszcze minimum przez kilka ładnych lat. A Iverssen, Zagar jeżdżą już u nas trochę, więc są traktowani jak nasi. Liczyłem, że to samo będzie z MJJ, dla którego to drugi polski klub, a który za rok, czy dwa może regularnie wozić powyżej 10 pkt.

    Do tych żużlowców powinniśmy dobrać resztę. Jeżeli działacze zrobią inaczej, to znaczy, że nie mają wizji na dłużej. KK to utalentowany żużlowiec, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, szczególnie gdy tor mu nie podpasuje. A MJJ to zawodnik, który nawet gdy tor mu nie leży, sprzęt nie ciągnie, a start nie wychodzi, to i tak walczy do ostatnich metrów.

    A wracając do walki na dystansie, którą mieliśmy w tym roku - dla mnie pojedyncze mijanki raz na trzy biegi to żadna walka. Walka to ciągła jazda w kontakcie i tasowanie przez 4 okrążenia. W zeszłych latach mieliśmy takich biegów mnóstwo. W tym nie mogę sobie przypomnieć ani jednego biegu w meczu ligowym, o którym warto by było wspomnieć.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 07-11-2012 o 16:42

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Jeżeli Tomek odchodzi, to trzon w Stali powinni stanowić MJJ, Zagar, Iverssen, Zmarzlik. I na nich powinno się budować skład. Bo oni mogą jeździć w Stali jeszcze minimum przez kilka ładnych lat. A Iverssen, Zagar jeżdżą już u nas trochę, więc są traktowani jak nasi. Liczyłem, że to samo będzie z MJJ, dla którego to drugi polski klub, a który za rok, czy dwa może regularnie wozić powyżej 10 pkt.

    Szybko zrobiliscie z PUK'a waszego ) wystarczyly 2 sezony.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szybko zrobiliscie z PUK'a waszego ) wystarczyly 2 sezony.
    U nas Saszy wystarczył jeden sezon, aby stać się nienaruszalnym

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez pandada Zobacz posta
    U nas Saszy wystarczył jeden sezon, aby stać się nienaruszalnym
    Nie wiem czy kibicujesz Falubazowi od tego sezonu, ale przypomnij sobie pierwszy sezon Saszki w ZG i mniejsze lub wieksze niezadowolenie nawet tutaj na forum z jego wypozyczenia, a raczej z faktu, ze wprowadzili przepis o 2 juniorach z PL i taka byla koniecznosc.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Nie dorabiaj teorii do powrotu Loktajewa. Miał świetny sezon 2011 w Rybniku i stąd Falubaz zapałał ponowną miłością do chłopaka. Inaczej byście go olali. Kupił was tak naprawdę tym sezonem i serduchem zostawianym na torze. U nas z tego samego powodu szacunek ma Iversen.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    No i PUK podpisał: http://stalgorzow.pl/index.php?mod=n...il&b=&nID=3725. Bardzo się cieszę i nie przyłączam się do grona wątpiących w to, iż nie jest w stanie powtórzyc takiego sezonu. Widać, że klimat gorzowski mu pasuje i może być naszym liderem przez następnych parę sezonów. Kto następny?

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Miał świetny sezon 2011 w Rybniku i stąd Falubaz zapałał ponowną miłością do chłopaka.
    Trochę błądzisz. Loktajev ma ważny kontrakt z Falubazem bodajże do końca wieku juniora. Po wprowadzeniu przepisów o dwóch krajowych juniorach musiał iść na wypożyczenie. W 2010 roku chłopak miał 16 lat i nie był jeszcze gotowy aby zajmować miejsce seniora w eligowej drużynie. Gdyby nie przepis o krajowych juniorach to nikt by go nigdzie nie wypożyczał. Startowałby w sezonie 2011 jako junior w barwach Falubazu. W sezonie 2012 też były obawy czy aby podoła na pozycji seniorskiej. Dlatego też był w odwodzie Jankes czy też Jabol. Młody jednak dał radę i stał się wartościowym zawodnikiem. Dla mnie osobiście pasuje ten chłopak w zespole, nawet za Hampelka bym go nie wymienił. Mimo, że Hampel na dziś to zawodnik o dwie klasy lepszy i równie pożyteczny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    1.Iversen 9,58
    2.Mroczka 2,50
    3.Zagar 8,20
    4.???
    5.Kasprzak 7,14
    6.Cyfer 2,50
    7.Zmarzlik 6,57

    Tak to bedzie mniej wiecej wygladac.Zostaje 7,01 na jakiegoś porządnego zawodnika

    Najlepiej pasował by Przemek Pawlicki ale on tylko w pakiecie z bratem.

    Z ciekawszych pasuja rowniez

    Harris
    Gapinski
    Lindgren
    Woffinden
    Ales Dryml
    Lindbeack
    MBJ czy Mikkelsen

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2012
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...w-stali-gorzow - jak można wyczytać za tydzień spotkanie Władek - Gollob.

Strona 1 z 48 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •