Strona 15 z 282 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Czyli jak juz nic niespodziewanego nas nie spotka i te hiobowe wiesci sie potwierdza mamy:

    Sully
    Miedziak
    Gollob
    Mroczka
    Holder
    Emil
    Pawel

    KSM 39,2
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-11-2012 o 17:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Paczpan, jak szybko się okazało, że są miejsca, gdzie procentowy udział przeciwników Golloba jest większy niż w Zielonej

  3. Powrót do góry    #633
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Jeśli do 30 listopada mój blok odwiedzą Jehowi. To kurcze otworze im drzwi i każe się modlić, za mądrość dla Romana i spółki, żeby nadal Turbo Twins jeździli razem ku uciesze kibiców na MA.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Paczpan, jak szybko się okazało, że są miejsca, gdzie procentowy udział przeciwników Golloba jest większy niż w Zielonej
    No patrząc na sonde http://www.sport.pl/sport/1,78989,12...ntraktowi.html można powiedzieć, że zwolennicy i przeciwnicy idą łeb w łeb
    Ostatnio edytowane przez kOrEa ; 19-11-2012 o 17:40
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kOrEa za jego przydatny post!

    kingpin (19-11-2012)

  5. Powrót do góry    #634
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Swoją drogą jak Galop do nas przyjdzie, to będzie chociaż jeden powód, żeby wybrać się na derby do Bydgoszczy. Może być ciekawie Z tej perspektywy tylko pożałować, że ten transfer nie idzie prosto z Polonii
    Fakt.Śruby by poleciały

    PS:syf u miszczów-co się wyrabia...
    PS2: praktycznie wypuszczamy z rąk największy żużlowy diament świata!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 19-11-2012 o 18:03

  6. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Jeśli do 30 listopada mój blok odwiedzą Jehowi. To kurcze otworze im drzwi i każe się modlić, za mądrość dla Romana i spółki, żeby nadal Turbo Twins jeździli razem ku uciesze kibiców na MA.

    No patrząc na sonde http://www.sport.pl/sport/1,78989,12...ntraktowi.html można powiedzieć, że zwolennicy i przeciwnicy idą łeb w łeb
    Na "tak" 2000 glosow poszlo z jednego IP.Ciekawe kto to taki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    No patrząc na sonde http://www.sport.pl/sport/1,78989,12...ntraktowi.html można powiedzieć, że zwolennicy i przeciwnicy idą łeb w łeb
    Odchodząc trochę od głównego tematu to wszedłem na ten artykuł i z zaciekawieniem przeczytałem komentarze, które się pod nim znajdują. Z tych najciekawszych (pisownia oryginalna) :

    "Terytorializm godny psow obsikujacych latarnie."


    "Prawdziwi kibice będą przychodzić nie będzie Hamstwa ubliżania i słuchania tego za przeproszeniem gówna
    (tutaj zapewne chodzi o doping)
    PRECZ Z NET FANSAMI KRZYŻAKAMI LICZĄ SIĘ PRAWDZIWI KIBICE"

    "ponad 700 osob do psychiatry?? hehehe
    moze jeszcze zaczniecie mowic wlascicielowi klubu kogo ma zatrudniac i za ile??"


    "obudzili się z ręką w nocniku Gollob już jest w Toruniu i nikogo nie obchodzą protesty gimbusów z pierwszego łuku, jak się nie pasi to wypad ze stadionu."

    Imponujące

  8. Powrót do góry    #637
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    jesli z wardem sie potwierdzi, to nowy prezes zacznie od mega glupstwa. Golloba zdzierżę, nawet z Jackiem w pakiecie, ale pozbycie sie Warda...

    Ale za Miedzinskim stoja torunskie firmy, ojciec, wiec presja pewnie byla. Ward nikomu potrzebny nie jest (siC!). Tylko niech klub nie oczekuje, ze za rok, dwa Ward bedzie nasz klub traktowal sentymentalnie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #638
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z Małyszem przykład kretyński, bo czy na GP w Trn na Golloba kibice gwiżdza? A czy Małysz skakał w lidze polskich klubów skoczkow narciarskich.
    Może jestem tępy. Mów co chcesz, klient. Ale ty jesteś niekompetentny. Pewnie, że Małysz skakał w drużynowych MP w skokach. Zawsze w barwach Wisły Ustronianki. Nie raz na Wielkiej Krokwi. Kibice miejscowego klubu jakoś go nie wygwizdali.

    ps. Warda niestety szkoda. Też wolałbym, żeby wymieniono Miedzińskiego, albo nawet Sullivana czy Holdera. Gollob>Ward>Holder/Sullivan>Miedziński.

    ps2.Zabovsky: może forma tych tekstów jest słaba, ale... dla mnie lepsze to niż ograniczenie się na radość z transferu znakomitego zawodnika, tylko dlatego, że urodził się w sąsiednim mieście i przez lata spuszczał nam regularny łomot.

    ps3. Tomek wie że będzie tu na mega cenzurowanym i taki transfer daje nadzieje, że na nowy sezon będzie się musiał mocno spiąć. Wie co go czeka, kiedy będzie zawodził. To nie Gorzów 2012 czy Tarnów 2007, gdzie poprzednimi sezonami zapewnił sobie "nietykalność"
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-11-2012 o 18:39

  10. Powrót do góry    #639
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Patrząc na sonde, komentarze pod nią, komentarze na Syfy, opinie swoich znajomych. Stwierdzam, że jednak większej ilości osób Gollob w Toruniu nie przeszkadza, a nawet pasuje. Zresztą tak na prawdę ile osób z tych co w tej sondzie głosowali przeciw transferowi strzeli focha i nie przyjdzie w przyszłym roku na Ma? Garstka A ilu przyjdzie nowych? To jest zagadka, ale znając specyfikę Torunia sporo więcej niż tych obrażonych.
    Skoro ja to dostrzegam, to nasz don padre tym bardziej. Dlatego jak dla mnie Tomasz będzie u Nas w 2013 roku. Byle tylko nie kosztem Warda.
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #640
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    No patrząc na sonde http://www.sport.pl/sport/1,78989,12...ntraktowi.html można powiedzieć, że zwolennicy i przeciwnicy idą łeb w łeb
    Ja tak nieco trochę z innej beczki, bo jakoś mnie to męczy.
    Ale powiem co swoje i może będzie mi lżej

    Ja tam się nie dziwię ze inicjatywa utożsamiana z Krzyżakami/NetFansami spotyka się dziwną reakcją kibiców "nie Krzyzaków/NetFansów.
    Pytacie o ikonę żużla w Polsce nie w regionie. 70% ludzi na stadionie postrzega zużel właśnie przez pryzmat całej Polski, całego świata (GP)
    Poza tym opinie spoza pierwszego łuku są róże na temat działalności grup kibicowskich
    Po tym co działo się na ostatnich meczach nie powinno to nikogo dziwić
    I nie jest ważne ze to nie byli Krzyżacy czy NetFans, ale na ich konto to poszło
    Dlatego chyba niektórzy nie do końca chcą utożsamiać się z taką akcją i ja taki głos przynajmniej jeden słyszałem.

    Niestety to się przenosi na dalsze postrzeganie naszego miasta na mapie żużlowej
    Polska nie znająca się na sprawdzaniu IP czyta to co widzi i znowu być może pójdzie jakiś niesprawiedliwy komentarz na konto Krzyżaków i NetFans
    Polska przyjmująca na swoich stadionach kibiców (dodam jednostkowych) debili z Torunia przyjmuje kibiców z całego Torunia i na konto całego Torunia idzie opinia o kibicach
    Dlatego żeby być mocnym i pokazać że wasze akcje mają sens, które mają przełożenie choćby w tym że ktoś w klubie przemyśli wasze propozycje trzeba tępić jednostkowych troglodytów.
    Ja na meczach wyjazdowych bywam kilka razy w roku, ale te komentarze słychać nawet w Toruniu i to jest przykre, dlatego nie ma co się dziwić że być może ktoś robi na przekór tej akcji.

    I żeby nie było jestem przeciwny Gollobowi w składzie toruńskim.
    Jestem za niezmienionym składem z Przedpełskim na pozycji juniora i jednym z braci na rezerwie jako alternatywa.
    I niektórzy forumowicze mogą to potwierdzić.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Strasznie dziki sezon się nam szykuje.
    Rewulucje w składach, rewolucje w regulaminach, 3 drużyny spadają, Panie co się dzieje!! Na to wychodzi, że Golloba trzeba będzie przełknąć ale czyim kosztem?

    Bez pary Ward-Holder w 2013? Jedyni zawodnicy Aniołów, którzy potrafią razem genialnie rozegrać łuk i jechać PAROWO.
    Ciężki orzech do zgryzienia, Ward to geniusz, który daje realne szanse na dalszy rozwój ale jednak to przez jego mizerną postawę odjechał nam finał DMP. Miedziak jest nasz ale póki co nie daje swoją postawą nadziei na wybicie się ponad przeciętność, potrzebuje impulsu, który pozwoli mu na spełnianie swoich ambicji, czy to będzie jazda obok Golloba, czy może lepiej mu będzie zasmakować chleba z innej michy?
    Gollob w zeszłym sezonie pokazał mizerię, a jego skuteczność na domowym torze zakrawała chwilami o śmieszność, nawet w FINALE ligi nie pokazał nic, a wręczy był "ojcem srebra". Trzeba być jednak ucziwym w ocenie wyjazdowej skuteczności Tomka, która jest zadowalająca, a jego średnia z motoareny też daje nadzieję na progres wyników. Mimo to, kolejny wirtuoz łatwych torów nic dobrego nam nie przyniesie i gdy pojedziemy na wyjazdowe wykopki czeka nas to co zwykle, czyli manto.
    Jeśli już mamy kaleczyć toruńskie tradycje i idee to idźmy na całość Golloba do Apatora, a Miedziaka do Polonii
    Ostatnio edytowane przez YaneY ; 19-11-2012 o 19:33

  13. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Yaney - powiedz gdzie dostaliśmy w przeciągu ostatnich dwóch lat manto na wykopkach? Ok. - dwa razy Gorzów - ale każdy dostawał tam w paszczę. A dalej?

    Co do Golloba. Myślałem, że jego ewntualne zatrudnienie w Toruniu zbiegnie się z dobrowolną rezygnacją Sullivana z żużla i wymienilibyśmy jednego króla MA na drugiego. Walnąłbym whiskacza popchnął piwem i przeszłoby jakoś Jednak Gollob w takim układzie personalnym to raczej słabe rozwiązanie. Bardzo słabe jeśli sprawdzą się pogłoski o wymianie za Warda!
    Gorszy przychodzi za lepszego. Dziadzia za młodego walczaka, który żadnego gnoju sie nie boi. Gasnąca gwiazda, za wschodzącą. Perspektywniczny (i nienapasiony sukcesami) zawodnik oddany w zamian za tego, który odcina kupony i siły ma juz tylko na GP. Walnę focha chyba

    Widzę jednak jakieś plusy. Buszmen będzie zadowolony. Semen pewnie też, bo zdaje się brak było mu spektakularnych transferów w ostatnich latach Masz babo placek

    Buszmen - wymiana za Holdera to już kuriozum. Unibax zostałby bez lidera. Czasami mam wrażenie że te whiskacze już korespondencyjnie walnąłeś.

    Ja mam taką gradację jeśli idzie o przydatność dla zaspołu (patrząc lekko "po toruńsku")w perspektywie kolejnego sezonu: Holder>Ward>Miedziak>Sullivan=Gollob.

    A tak przy okazji - musimy sie rozliczyć. Mam 0,7 + 0,5 - tak ma być?
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 19-11-2012 o 19:55

  14. Powrót do góry    #643
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A jakby tak wszyscy przeciwnicy wyrzucenia Warda zaczeli masowo pisac mail'e do klubu? Moze w koncu by do nich coś dotrało

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi k0ndzi01 za jego przydatny post!

    Stev (19-11-2012)

  16. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ale ich jest tylko 13
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  17. Powrót do góry    #645
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    na początek dobre i 13, to jak, piszemy?

    http://www.youtube.com/watch?v=Jy5q7bsGw9A

  18. Powrót do góry    #646
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jesli z wardem sie potwierdzi, to nowy prezes zacznie od mega glupstwa. Golloba zdzierżę, nawet z Jackiem w pakiecie, ale pozbycie sie Warda...
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dziadzia za młodego walczaka, który żadnego gnoju sie nie boi. Gasnąca gwiazda, za wschodzącą. Perspektywniczny (i nienapasiony sukcesami) zawodnik oddany w zamian za tego, który odcina kupony i siły ma juz tylko na GP.
    Uważam tak samo. Gollob ani parzy mnie, ani ziębi. Przypuszczam, że jego najbardziej zatwardziali toruńscy antagoniści widzieli go z gryfem na plastronie jedynie na zdjęciach. Ja też z rozrzewnieniem wspominam gorącą atmosferę na derbach, ale pamiętam też gest Żaby umożliwiający Dołkowi wymęczyć awans do półfinału kontynentalnego.

    Powtórzę raz jeszcze oddali Jensena, żeby przygarnąć po roku Mroczkę, teraz oddadzą Warda, żeby przygarnąć gasnącą gwiazdę. Jak patrzę na Golloba to mi się przypomina Plech u schyłku kariery, potrafił strzelić komplet, albo podziękować po jednym biegu jak mu coś nie pasowało. Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale w Gorzowie pewnie boki zrywają z tych naszych transferowych geniuszy.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Dwie strony o Gollobie w wątku Unibaxu - LITOŚCI!!!!

    I jeszcze do tego teraz będziecie udowadniać, że wyjdzie nam na dobre wymiana Warda na Golloba? Przecież to pusty śmiech na sali nic więcej.
    Obawiam się, że to dopiero początek! Może o to właśnie chodziło, jak w polityce czy innym syfbiznesie, nie ważne czy mówią o kimś dobrze, czy źle, czy ma cycki prawdziwe, czy nie - ważne, że się mówi. Cel już prawie osiągnięty, na forum się gotuje, a na MA też niektórzy przyjdą tylko po to, aby wygwizdać "tyfusa", wywiesić jakiś transparent czy cuś.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 19-11-2012 o 20:47

  19. Powrót do góry    #647
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja mam taką gradację jeśli idzie o przydatność dla zaspołu (patrząc lekko "po toruńsku")w perspektywie kolejnego sezonu: Holder>Ward>Miedziak>Sullivan=Gollob.
    Hm, no nie wiem. Gollob jest niewątpliwie lepszy od Miedziaka na MA. Podobnie na wyjazdach. Więc patrząc tylko na sport... nie rozumiem tej gradacji U Warda jest ogromny potencjał, ale (podobnie jak u Holdera) - zakończył sezon z kłopotami zdrowotnymi.

    A tak przy okazji - musimy sie rozliczyć. Mam 0,7 + 0,5 - tak ma być?
    Si, ale lepiej nie róbmy teraz żadnego spotkania, bo zbyt wielu wrogów tu chyba sobie narobiłem Jeszcze jakieś manto znienacka dostanę

  20. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    To ja zapraszam tu http://www.facebook.com/events/13525...context=create

    Ward musi zostać!!
    do góry bo Ward być musi.

    a swoją drogą to jak z tym menago bo jakoś tak już miało być i nic i cisza?

  21. Powrót do góry    #649
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    To jest najlepsze

    Krystian Jenziorski kto to zalozyl ?
    38 minut(y) temu · Lubię to!

    Konrad Murawiak masz na samym dole.
    38 minut(y) temu · Lubię to!

    Krystian Jenziorski Aha.
    37 minut(y) temu · Lubię to!

    Krystian Jenziorski i na **** to.?
    37 minut(y) temu · Lubię to!
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  22. Powrót do góry    #650
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Masz z tym problem? Suma sumarum ten użytkownik kliknął.

    Internet daje prawo do wyrażenia opinii w takiej formie. Co nie jest zabronione jest dozwolone.
    Pozdrawiam
    Marcin

  23. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Po prostu rozbawił mnie ten dialog

    wrzuć do tego link na profil unibaxu tam jest dużo gówniar, które szczają na widok Warda, więc powinieneś zyskać grono popleczniczek
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  24. Powrót do góry    #652
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja cały czas mam nadzieje, WIELKĄ NADZIEJE!!!!!!!!, że to miedziak pójdzie na roczne wypożyczenie a nie Ward !!!! Ale z tego co wiem to nadzieja mi tylko została

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    kOrEa (19-11-2012)

  26. Powrót do góry    #653
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Gdzie tu logika? Nie rozumiem tego, lepszy Miedziak jeżdżący z sezonu na sezon coraz gorzej majacy 27 lat z niższą średnią, od młodego, perspyktywicznego Warda którego każdy sezon moze byc tylko lepszy? Ward nam udowodnil ze potrafi jezdzic dobrze w innym klubie - Miedziak nie. I żeby nie było, nie jestem anty fanem Adriana, tylko jesli to ze on chce jezdzic w GP, i chce sie rozwijac, jest prawdą, to niech pokaze ze poza Toruniem gdzie sie na niego dmucha i chucha(?) tez potrafi jezdzic Licze ze go wypozycza i bedzie efekt Kołodzieja lub wlasnie Warda. Jesli ma odejsc Ward, to ZDECYDOWANE NIE DLA GOLLOBA, a jesli tak sie stanie, ze w skladzie bedzie i Gollob i Miedziak, to moja noga raczej na MA nie postanie.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi k0ndzi01 za jego przydatny post!

    el_kwas (19-11-2012), kOrEa (19-11-2012)

  28. Powrót do góry    #654
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez k0ndzi01 Zobacz posta
    Gdzie tu logika? Nie rozumiem tego, lepszy Miedziak jeżdżący z sezonu na sezon coraz gorzej majacy 27 lat z niższą średnią, od młodego, perspyktywicznego Warda którego każdy sezon moze byc tylko lepszy? Ward nam udowodnil ze potrafi jezdzic dobrze w innym klubie - Miedziak nie. I żeby nie było, nie jestem anty fanem Adriana, tylko jesli to ze on chce jezdzic w GP, i chce sie rozwijac, jest prawdą, to niech pokaze ze poza Toruniem gdzie sie na niego dmucha i chucha(?) tez potrafi jezdzic Licze ze go wypozycza i bedzie efekt Kołodzieja lub wlasnie Warda. Jesli ma odejsc Ward, to ZDECYDOWANE NIE DLA GOLLOBA, a jesli tak sie stanie, ze w skladzie bedzie i Gollob i Miedziak, to moja noga raczej na MA nie postanie.
    Za i to baaaardzo ZAAAA !!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #655
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A ja mam taką nadzieję, że Gollobowi tak bardzo spodoba się ponownie jazda na motocrosie, że do żużla już nie wróci

    ps. a skoro obraliśmy już kurs na emerytów to proponuję jeszcze Piotra Śwista dorzucić do składu. KSM pasuje, a jaki to był kiedyś wirtuoz toru, jaka sylwetka na motorze, jaki miał piękny kewlar! No dla mnie bomba
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 19-11-2012 o 22:23

  30. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. a skoro obraliśmy już kurs na emerytów to proponuję jeszcze Piotra Śwista dorzucić do składu. KSM pasuje, a jaki to był kiedyś wirtuoz toru, jaka sylwetka na motorze, jaki miał piękny kewlar! No dla mnie bomba
    No i jego żona to była fajna dupa, ale dawno jej nie widziałem, więc nie wiem czy to aktualne
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #657
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Aha i Staszek Chomski przymierzany na trenerkę do Torunia, a oto słynny duet Chomski - Świst

    http://www.youtube.com/watch?v=RZ_GWUmbVNo
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #658
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    ps. Warda niestety szkoda. Też wolałbym, żeby wymieniono Miedzińskiego, albo nawet Sullivana czy Holdera. Gollob>Ward>Holder/Sullivan>Miedziński.
    Ręce opadają...
    Jak można w ogóle pomyśleć nad oddaniem mistrza świata, najbardziej perspektywicznego zawodnika świata, jednego z 2 najbardziej oddanych temu klubowi zawodnika na przestrzeni ostatnich lat (Ryan) w zamian za emeryta, który przez lata pokazywał toruńskim kibicom środkowy palec?

    Może sobie robić nawet po 15 punktów na mecz. Nie interesuje mnie to. W życiu są ważniejsze rzeczy niż punkty i DMP, np. tradycja.

  33. Powrót do góry    #659
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Tradycja powiadasz hmmm....... coś kiedyś słyszałem na ten temat. Zapewne tu: http://www.youtube.com/watch?v=ndVyLfuJSK4

    pozdrowionka

  34. Powrót do góry    #660
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Tak jak jestem zwolennikiem angażu Golloba, tak jestem jednocześnie wielce zdumiony informacjami o pozbyciu się Warda. To by było idiotyczne posunięcie, Darcy musi zostać!!!

  35. Powrót do góry    #661
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ręce opadają...
    Jak można w ogóle pomyśleć nad oddaniem mistrza świata, najbardziej perspektywicznego zawodnika świata, jednego z 2 najbardziej oddanych temu klubowi zawodnika na przestrzeni ostatnich lat (Ryan) w zamian za emeryta, który przez lata pokazywał toruńskim kibicom środkowy palec?
    Nie bądź taki delikatny. Jeśli coś pokazywał, to tym którzy na niego gwizdali, czytaj: stadu bydła.
    Gollob też jest mistrzem świata. Warda mi trochę żal. Ryan v Gollob - komu bliżej do emerytury? Ten pierwszy sportowcem był ostatnio w 2002. Drugi wciąż walczy o medale w zawodach międzynarodowych...

    Może sobie robić nawet po 15 punktów na mecz. Nie interesuje mnie to. W życiu są ważniejsze rzeczy niż punkty i DMP, np. tradycja.
    No właśnie. Ważniejsze jest np. show na torze, a tego nikt na wyższym poziomie nie zapewni. Tradycja? Holder, Ward, Sullivan to tradycja? Żeby było jasne, ja tam takie coś jak miejska tradycja w żużlu mam w dupie, ale... tu w ogóle o czymś takim nie możemy mówić. Jakbym chciał być już bardzo złośliwy, to bym napisał, że dzięki angażowi Golloba dajemy możliwość kontynuowania kariery w klubie wychowankom Pulczyńskim. Co to by była za tradycja, kiedy zamiast wychowanków jeździliby najemnicy: Sullivan, Holder, Ward ?

    Aha. Najemnik z Australii jest prawie swój. Z Polski - nie. Przez Rickardssona (jego KSM) też musiał swego czasu odejść Kościecha, potem przez Crumpa i Protasiewicza - Kowalik. Co za hańba. Holder też jeździł u "wroga" we Wrocławiu. Sullivan sprzedał nas (wybrał lepszą ofertę i jazdę u boku Golloba) dla Polonii. I co?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-11-2012 o 23:51

  36. Powrót do góry    #662
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh Marcin zamieścił fajny filmik. To były fajne czasy i prawdziwy żużel Pomimo tego co widać na filmiku Chomski to jak myślę takie "ciepłe kluchy" i mam wątpliwości czy będzie potrafił ogarnąć to nasze całe towarzystwo. Chyba mimo wszystko bym wolał Czeczena.
    Tak się w związku z tym przyglądam dyskusji na temat Golloba. Teraz mamy biznes, a zamiast klubu przedsiębiorstwo mające przynosić korzyści. Sport jest w tym wszystkim gdzieś tam daleko z tyłu... Temat nie jest nowy. O ile sobie przypominam, to pierwsze przymiarki były już jakieś 3 lata temu. Wtedy mieliśmy zdecydowany, większy niż teraz, opór kibiców. Jednym z argumentów przeciwko temu transferowi był toruński skład, który miał zapewnić wysoką frekwencję na Motoarenie. W tym sezonie mieliśmy skład wybitnie toruński i wcale więcej ludzi nie przyszło. Komplet był za to w meczu o coś - z Tarnowem. Wniosek z tego taki, że dla większości przybywających na stadion liczy się jednak wynik. Dla rządzących jest to ważna wskazówka, bo z Gollobem w składzie, przynajmniej na papierze o dobry rezultat jest łatwiej. A że część kibiców będzie niezadowolona...no cóż, życie. Przeżyliśmy Protasa, przeżyliśmy Holtę, to jakoś przeżyjemy i Golloba (przynajmniej tu nie będzie zapewnień w stylu 100% krzyżak). Ot jeden z kolejnych najemników, który nie wzbudzi we mnie żadnych emocji, a który zapewnić ma wyłącznie przyzwoite zdobycze punktowe. Nie jest to mój wymarzony transfer, jednak obiektywnie trzeba przyznać, że z punktu widzenia marketingu, interesów i potencjalnych korzyści jakie może przynieść jest to strzał w dziesiątkę. Sentymenty i tradycja w tych skomercjalizowanych do cna czasach i parciu za wszelką cenę na wynik niewiele znaczą. Oczywiście najlepiej by było, gdyby Tomasz trafił tam gdzie jego miejsce, czyli do BDG. Byłoby to z korzyścią zarówno dla nas jak i sąsiadów. W końcu byśmy mieli chociaż namiastkę derbów. NIe chcę Golloba w naszym składzie, ale jeżeli już musi trafić do nas, to mam nadzieję, że nie kosztem Darka, który jest dla mnie tak samo toruński jak Miedzin, Holder czy Ryan.
    Zresztą cała Ekstralipa 2013 zapowiada się jako produkt średniej jakości, nasz skład wygląda na to, że także nie przypadnie mi do gustu. Podejrzewam, że Motoarena znów zapełni się dopiero w PO. Sezon 2013 będzie za to interesujący w przypadku, gdy będziemy mieli Stal w 2 lidze. Bardzo kibicuję tej inicjatywie i chciałbym, żeby ten pomysł wypalił.
    Ostatnio edytowane przez hvitsverd ; 20-11-2012 o 00:03

  37. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob też jest mistrzem świata. Warda mi trochę żal. Ryan v Gollob - komu bliżej do emerytury? Ten pierwszy sportowcem był ostatnio w 2002. Drugi wciąż walczy o medale w zawodach międzynarodowych...
    Nie wnoś takich argumentów tutaj. To jest wątek klubowy. Jak za Ryanem nie przepadam, tak przynajmniej to drugi przypadek, by uratował nam dupę na ostatnim wirażu ostatniego sezonu. Inny jaki pamiętam, to w Czewie, przy pomocy zdaje się Mirasa. Ale to zawsze coś. Może i Ryan to pipa, ale umiera za ten klub, a Gollob to co takiego ostatnio do swoich klubów robi? I w tym momencie wisi mi, ile mają do emerytury. Wolę "dziada" Sullivana, który w ostatnim meczu desperacko zaatakuje, niż "młodzieniaszka" Golloba, który sobie odpuści, bo po co ryzykować jak za rok jest GP, a tylko to jest dla mnie ważne, bo i tak mam ryczałt. Ty nie masz wobec Golloba za grosz obiektywizmu i nie widzisz żadnych jego wad.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #664
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Alien, nie, żebym się czepiał, ale za kim z naszych przepadasz?

  39. Powrót do góry    #665
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba kpisz. Wszystkie niedoskonałości Tomasza znam na wylot, bo na wylot znam jego jazdę Ma ich sporo, nie da się ukryć. Wielokrotnie nie szczędziłem mu krytyki, wymagając znacznie lepszej jazdy, aniżeli niekiedy prezentował. Ale nie przesadzajmy, aby go stawiać w jednym rzędzie z takim zawodnikiem jak Sullivan (pod względem zaangażowania). Gollob ma skomplikowaną osobowość. Największy detal, drobnostka potrafi go wytrącić z równowagi i sprawić, że zupełnie zgaśnie. Dlatego, że nad wszystkim długo pracuje i planuje wszystko w najmniejszych szczegółach. Ale to człowiek, który non stop myśli o sporcie (nie tylko żużlu). Z Ryanem jest ten problem, że jego ambicja ogranicza się wyłącznie do ligi. Niestety dla mnie jest przez to na "sporym minusie". Wiem, co zaraz napiszesz: "ale tu dyskutujemy o lidze". No ok, ale dla mnie jego takie, a nie inne - bardzo minimalistyczne podejście do sportu - jest katalizatorem do tego, aby nie bić mu rzęsistych braw.

    Wracając do tematu. Gdyby Gollob nie miał ligowych ambicji, to według mnie na pewno nie pakowałby się w Toruń. Ok - tu pasuje mu tor i to jest pewnego rodzaju łatwizna. Ale doskonale wie, że to nie jest środowisko, gdzie wszyscy uklękną przed nim na wstępie (tak było, gdy przechodził do Unii, czy później Stali). Tu każde niepowodzenie będzie rozliczane podwójnie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-11-2012 o 00:10

  40. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Alien, nie, żebym się czepiał, ale za kim z naszych przepadasz?
    No za Janem Ząbikiem, Mirkiem Kowalikiem, Wieśkiem Jagusiem

    A tak poza tym to Holderem No i Miedziakiem, chociaż nieziemsko mnie wkurza i zastanawiam się czy nie powinien zmienić klimatu, ale przy tym uważam, że to powinna być jego decyzja, a nie klubu. Za Karolem Ząbikiem, chociaż zmarnował swoją szansę. Ale przynajmniej jako tako ją dostał.
    Za Pulczasami, chociaż uważam, że nic z nich nie będzie. Za P. Przedpełskim, o którego się dopraszałem 3/4 sezonu chociaż to bardziej na zasadzie instynktu Football Managera - młody to coś z niego wyrośnie, a dopiero w drugiej kolejności - o! pokazał się, będą z niego ludzie
    Nie lubię Ryana - ale ostatnio coraz bardziej go cenię. I jakbym był manago klubu, to bym mu powiedział za co go nie lubię i przy okazji poprosił, by dał z siebie wszystko bo na niego najbardziej liczę

    A Warda nie lubię bo to ****, nie ważne jak na żużlu jeździ. Może mi i jemu kiedyś przejdzie. Mi, dopiero jak on znormalnieje, ale póki co nie widzę w nim sportowca, a ***** z talentem, która na talencie jedzie, a gówno ostatecznie ugra, bo ma w głowie nie sport, a inne rzeczy. No ale każdy się zmienia
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #667
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ta, Ward nie ma w głowie sportu, a Ryan ma Strasznie się to pokrywa z rzeczywistością.

  42. Powrót do góry    #668
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob ma skomplikowaną osobowość.
    Charlie Sheen normalnie

    Z Ryanem jest ten problem, że jego ambicja ogranicza się wyłącznie do ligi. Niestety dla mnie jest przez to na "sporym minusie". Wiem, co zaraz napiszesz: "ale tu dyskutujemy o lidze". No ok, ale dla mnie jego takie, a nie inne - bardzo minimalistyczne podejście do sportu - jest katalizatorem do tego, aby nie bić mu rzęsistych braw.
    No i tu jest cały problem dyskusji z Tobą. Ciebie tak naprawdę interesuje GP, a udzielasz się w wątkach klubowych, których nie rozumiesz, a nawet jak rozumiesz, to mają dla Ciebie trzeciorzędne znaczenie. Otóż 90% kibiców Apatorów, Stali, Unibaxów ma w dupie to, co kto robi w GP, Szwecji, Dani, Anglii i na Bermudach, jeśli ich klub dostaje w ******* meczu po meczu.

    Wracając do tematu. Gdyby Gollob nie miał ligowych ambicji, to według mnie na pewno nie pakowałby się w Toruń.
    Dla niego liczy się kasa na GP. Ma w dupie kibiców. Dla niego to i 15k ludzi może na niego gwizdać, byle prezio Unibaksu płacił na czas. To nie 15 letni gówniarz, by się gwizdami przejmować. A kontrakt podpisze taki, że nawet jak da dupy to i Karkosik mu skoczy.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #669
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Eureka! Mam! Ryan na menago, Darcy do roboty!

  44. Powrót do góry    #670
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Eureka! Mam! Ryan na menago, Darcy do roboty!
    Ty się tak nie woź, bo zacznijmy od tego, że Klancyk, na najbliższym spotkaniu rozdaje piwo .
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  45. Powrót do góry    #671
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Jak już tonę, to do końca:
    Ryan mógłby zostać jeżdżącym (w razie potrzeby) menago, co w dobie ograniczeń regulaminowych z z/z mogłoby mieć znaczenie i to niemałe.
    Skąd forma i rozjeżdżenie? Nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby nasz Sully praktykował jako rider w lidze angielskiej, czeskiej, czy innej rosyjskiej (być może nawet ma takie plany).
    Czy dałby radę łączyć te obowiązki? Myślę, że bez problemu i wcale wykonywanie pracy w naszym klubie nie wiązałoby się w praktyce z jakimś nadzwyczajnym zaangażowaniem czasowym, niż gdyby był zawodnikiem.
    Plusy: ocalamy Miedziaka i Warda,
    Ryan zostaje w klubie, w perspektywie możliwość powrotu do składu po zniesieniu cholernego KSM,
    charyzma i autorytet, doświadczenie,
    w razie potrzeb, o których było wyżej, wartościowy (choć może nie w pełni) zastępca któregoś ze składu podstawowego(szczególnie na MA), poza tymi, za których przysługuje z/z,
    znajomość języka angielskiego, przepraszam za krotochwilę.
    Pozostaje tylko jeden problem: czy by się zgodził.

  46. Powrót do góry    #672
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Buszmen,nie uzywaj argumentowe ktore moga uderzyc bezposrednio w goscia ktorego tak bronisz.
    Skoro Ryan nie jest sportowcem,to kim jest Gollob z tym swoim wloskim strajkiem? To postawa godna sportowca?
    Cale szczescie ,ze chyba zaden gorzowski kibic nie wierzy w ta wymyslona przez Ciebie teorie,bo pozegnanie Golloba z Gorzowem mogloby wygladac nieco inaczej.
    Wole miec w druzynie zawodnika ktory podobno zatracil sportowe ambicje i wyszarpuje nam braz dla pieniedzy niz mistrza swiata ktory swoim fochem niweczy calosezonowy trud kolegow z zespolu i ma na to tak naprawde wyje...e.

    Ku.wa jak czytam ,ze chcecie pozbyc sie teraz Ryana robiac miejsce dla Golloba to mnie krew zalewa.Calkiem na serio.Ludzie ,kim jest dla nas Gollob ,ze chcecie go w skladzie kosztem ktoregokolwiek z naszej czworki?
    Co to kuswa w ogule za licytacja? Na chooj nam Tomek,obojetnie za kogo?Za rok za Mroczke byloby pod wzgledem sportowym pewnie uzasadnione,ale za Warda/ Miedziaka/Ryana,kuswa moze i Holdera?
    Jak nisko trzeba upasc aby na sama zapowiedz transferu Golloba zastanawiac sie nad tym kogo wyrzucic ze skladu zamiast w pierwszej kolejnosci nad sensem tej zamiany.P*********lo Was do reszty?
    Przeciez te wszyskie korzysci majace niby wynikac z obecnosci Tomka sa palcem na wodzie pisane.
    Ward jak skonczy mu sie kontrakt bedzie mial na nas wyj...a i to jest pewne jak amen w pacierzu.Chetni na niego sie znajda a On nie bedze mial zadnych skrupulow aby pokazac ludziom ktorzy traktuja go jak niechcianego bachora srodkowy paluszek.Kto wie czy jego funfel nie postapi tak samo.Swoje zdanie na temat traktowania wlasnego siusiaka pewnie juz sobie wyrobil.
    Po sezonie 2014 zostaniemy z dziadzia Gollobem i Miedzinem.Cudna perspektywa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-11-2012 o 07:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alienisko (20-11-2012), dzemba_zg (20-11-2012), michal_apator_fan (20-11-2012), p00lie (20-11-2012), sobotch (20-11-2012)

  48. Powrót do góry    #673
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob ma skomplikowaną osobowość.
    Hhehehehehheheeehehehehehehehe...

    No dla mnie hit wszech czasów.

    Buszmen albo brniesz ślepo zapatrzony w swego idola, albo co bardziej prawdopodobne tak naprawdę g. o nim wiesz.

    Tym zdaniem przebijasz każdego z komików i kabareciarzy razem wziętych.

  49. Powrót do góry    #674
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ty się nie śmiej z chłopaka, prawdę piszę. Sam widziałem - Gollob zawsze w przerwach między biegami czyta dzieła Fryderyka Nietzschego
    A jego ulubiony cytat to ten: "Kobieta jest drugim błędem Boga".
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 20-11-2012 o 07:39

  50. Powrót do góry    #675
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Czytał Nietzschego czy niczego nie czytał ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •