Strona 172 z 282 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182222272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,696 do 7,740 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7696
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Więcej wiary, liderzy być może pojadą po 7 razy, a z atutem swego toru moze być różnie. Falubaz się męczy nawet u siebie.
    I tego się właśnie obawiam.

  2. Powrót do góry    #7697
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Pewnie, że po złocie ale meczyk był całkiem fajny. Byliśmy w finale, widzieliśmy to na żywo. Do tego ten rozpaczliwy płacz kibiców z Częstochowy i Leszna w wątku meczowym - bezcenne

    Żegnamy Pulczasy i Brzozę bez żalu z naszej strony. Dojdzie Tai i Krystian i będzie wesoło w nowym roku, a jak jeszcze wróci Holder to ojojoj
    Mnie się podobało i mamy sreberko, w pełnym składzie było by złoto z palcem w ............

  3. Powrót do góry    #7698
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Za dużo u Was kurtuazji, Falubaz jest świetnie przygotowany do PO. Wcale się nie zdziwię jak zaczniecie od 10:2 a przy tak nikłej przewadze z pierwszego meczu nasi będą w ciemnej dupie.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #7699
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dla mnie sprawa pozamiatana. Jedynie jakaś kontuzja itp, zmieni tu sytuację, ale takiego złota nikt (mam nadzieję) by nie chciał. Ojcem mistrzostwa Protasiewicz, najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu. Odkąd PePe zaczął jechać - Falubaz złapał rytm. Falubaz ma u siebie 4 bardzo mocnych zawodników, a Jabłoński z pewnością objedzie Brzozowskiego i jednego z braci (jeśli tylko ich).

    No ale trzeba przyznać, że tytuł trafi w godne ręce. Dziś Unibax wcale nie pojechał słabo (np. uważam, że dużo lepiej niż w meczu z Lesznem u siebie), ale po prostu liderzy ZG jechali świetnie (podobnie jak w RZ). Jeden taktyk i wynik koło remisu, a gdyby Brzoza nie zdefektował, a wynik 13 biegu zaliczono (oczywistość przy normalnych zasadach), uwzględniając wykluczenie Jabłońskiego - byłoby właśnie 45-45.

    ZZ dało 9 punktów, więc też bez wielkiego dramatu. Cóż, cały tegoroczny sukces to w dużej mierze (wobec kontuzji) pochodna eksplozji Pawła. I jednocześnie jak się okazało, byliśmy zakładnikami tejże eksplozji.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-09-2013 o 00:55

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    energo (16-09-2013), kingpin (16-09-2013)

  6. Powrót do góry    #7700
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Pewnie, że po złocie ale meczyk był całkiem fajny. Byliśmy w finale, widzieliśmy to na żywo. Do tego ten rozpaczliwy płacz kibiców z Częstochowy i Leszna w wątku meczowym - bezcenne
    Dziwne masz uciechy
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #7701
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Za dużo u Was kurtuazji, Falubaz jest świetnie przygotowany do PO. Wcale się nie zdziwię jak zaczniecie od 10:2 a przy tak nikłej przewadze z pierwszego meczu nasi będą w ciemnej dupie.
    Nie takie rzeczy speedway widział i póki piłka w grze , nic nie jest przesądzone. Są też wypadki losowe w tym sporcie, taśmy wykluczenia, upadki, kontuzje, wyczulony sedzia itd...

    Kryjom mówi ;
    Mamy 3 punkty przewagi i jestem przekonany, że w Zielonej je utrzymamy. Jedziemy tam po zwycięstwo. Wszystkie 3 wykluczenia to nie były sytuacje kontrowersyjne. Sędzia za każdym razem miał w pełni rację dlatego nie rozumiem pretensji zielonogórskiej strony o wykluczenie Krzyśka Jabłońskiego. Dzisiaj mieliśmy kapitalne widowisko i życzę sobie jak i wszystkim by w Zielonej było podobnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #7702
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie takie rzeczy speedway widział i póki piłka w grze , nic nie jest przesądzone. Są też wypadki losowe w tym sporcie, taśmy wykluczenia, upadki, kontuzje, wyczulony sedzia itd...
    No tak to zawsze można, ale nie lubię tak rozważać.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #7703
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    No tak to zawsze można, ale nie lubię tak rozważać.
    Dlatego mówię ,że jest do odjechania 15 biegów i tam wszystko możliwe. Ale niektórzy wolą być mile zaskoczeni niż wielce roczarowani Nie wszyscy sa optymistami, rozumiem
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    alienisko (16-09-2013)

  11. Powrót do góry    #7704
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Jak wygramy to i tak stado baranów nam to obrzydzi. Trzeba by unikać SB do marca
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #7705
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie takie rzeczy speedway widział i póki piłka w grze , nic nie jest przesądzone. Są też wypadki losowe w tym sporcie, taśmy wykluczenia, upadki, kontuzje, wyczulony sedzia itd...
    Dostałeś wyważoną opinię na temat aktualnych możliwości drużyn w aktualnych składach a ty wpisujesz się w poczet tych, którzy swoimi wypocinami tylko zaśmiecają forum. Eh.....

  13. Powrót do góry    #7706
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dostałeś wyważoną opinię na temat aktualnych możliwości drużyn w aktualnych składach a ty wpisujesz się w poczet tych, którzy swoimi wypocinami tylko zaśmiecają forum. Eh.....
    Mi chodzi o to ,że wszystko możliwe i o tytule może decydować wiele czynników, nie tylko te sportowe.

    Na tym polega ten sport i o wyniku końcowym nie decyduje tylko dyspozycja danego zawodnika, a jeżeli moje posty rażą to możesz je omijać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #7707
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Shelve, zgadza się. Ale tyle bzdur już napisano o sędziowaniu, że chcąc zachować powagę lepiej nic o "wyczulonych" sędziach nie pisać.

  15. Powrót do góry    #7708
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Paradoksalnie lepiej radzilismy sobie na początku zawodów gdy tor był mocno przyczepny co dobrze wróży na rewanż


    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #7709
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Komplety nie, jednak 1,76 to wynik daleki od przyzwoitości zwłaszcza jak na zawodnika, który ma największy kontrakt, więc jak mniemam ma być liderem tej drużyny.
    Zacytowałeś mnie fragmentem wyrwanym z kontekstu. Dalsza część mojej wypowiedzi też była ważna.
    Poza tym lider to nie zawsze ten który biegnie najszybciej, skacze najdalej, strzela najwięcej bramek, przywozi najwięcej punktów.

    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Mniejsza z tym i tak już po złocie
    Nie bądź małej wiary

    4 x 11 (7 startów) = 44 i pozamiatane

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Żegnamy Pulczasy i Brzozę bez żalu z naszej strony. Dojdzie Tai i Krystian i będzie wesoło w nowym roku, a jak jeszcze wróci Holder to ojojoj
    Mnie się podobało i mamy sreberko, w pełnym składzie było by złoto z palcem w ............
    Dokładnie tak jak piszesz (jak Tai nie zechce latać z anielskimi skrzydłami to ja chcę kozaka Griszę)
    Mi też się sezon podobał.
    Nasz zespół można okrzyknąć pechowcem roku z uwagi na kontuzje, a i tak mamy medal (cały czas wierzę że złoty).
    Pierwsza połowa sezonu pokazała na co nas stać.

    No i do tego jestem pod wrażeniem stadionowego pikniku i ilości kibiców. A wczoraj to nawet ludzie na schodach nie byli irytujący, ale to może zależy od tego obok kogo się siedzi.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 16-09-2013 o 07:22
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #7710
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Po prostu nasza słabość jest w tym w czym była nasza siła- czyli Paweł, jak robił ponad 10 to nie straszny nam był żaden rywal, teraz widać że silniczek który padł miał moc.

  18. Powrót do góry    #7711
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dajcie spokój Pawłowi, nie można od chłopaka wymagać aby w finale w takim meczu walił powyżej 10 pkt. On ma jeszcze czas, kiedyś będzie w Toruniu niczym teraz Hampel w Zielonej ale jeszcze nie dziś. Ja nie mam do niego żadnych pretensji, poza tym to co zrobił w drugim biegu - poezja.
    To nie jest skład na mistrza Polski, za dużo dziur było.
    Doping też był całkiem niezły, spontaniczny. Mnie tam młyna nie brakuje.

    Szkoda, że to już koniec. Pół roku czekania znowu

  19. Powrót do góry    #7712
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ale ja nie mam żalu do Pawła, że zdobył 6pkt, po prostu mieliśmy w tym pechowym sezonie dużo szczęścia że zdobywał ponad 10 i jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli w finale.

  20. Powrót do góry    #7713
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    rewanż odbędzie się bez udziału kibiców z Torunia:

    Ze względu na fakt, iż klub z Torunia nie wziął odpowiedzialności za swoich kibiców, mimo iż zaproponowaliśmy im bilety po 20 złotych(zgodnie z deklaracjami, że taką cenę utrzymamy do końca sezonu). Postanowiliśmy zrezygnować z sektorów buforowych i udostępnić sektory H3, H4 I H5 kibicom z Zielonej Góry. Jest nam niezwykle przykro, że grupy zorganizowane z Torunia nie będą miały swojego sektora, ale ze względu na fakt, że nie mamy żadnej pewności czy nowa trybuna zostanie oddana do użytku zdecydowaliśmy się ponad 1000 dodatkowych miejsc udostępnić kibicom z Zielonej Góry.

    za: falubaz.com
    Hm...słabo.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  21. Powrót do góry    #7714
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    ano słabo.... Marne szanse zatem obejrzenia meczu rewanzowego na żywo. Rozumiem ze jesli klub "nie wział odpowiedzialnosci" to nie obowiązuje zasada obowiązkowej puli biletów dla kibiców gości?? Ile to teraz jest , 5%?




    Co do meczu, to oczywiscie moze tak byc ze po paru liściach w pierwszych biegach, będzie pozamiatane i tylko iluzoryczne gonienie wyniku. ale po cichu licze na równy mecz od poczatku i nerwowośc miejscowych.
    Szansa na to jest, w koncu jakby wygrywali nagminnie starty, to ścieżek na W69 do wyprzedzania praktycznie żadnych Tylko rozegranie łuku i prostej przeciwległej.

  22. Powrót do góry    #7715
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Z perspektywy stania tylem do telewizora, bylo slychac tylko doping Falubazu. Zapewne to Ci co z mlyna chodza, krzyczeli wypierd... albo gdy Dudek lezal Ty chu.. zlamany(ktos musial byc bardzo blisko mikrofonu), i to Ci z mlyna pluja na zawodnikow. Pisze nie po to zeby zaczynac kolejna wojne ale po to zeby Wam pokazac ze zwykly kowalski( to nie do Ciebie coval) tez potrafi byc chamowaty i kibolowaty.

    Co do tego ze przez klub malo kto pojedzie do Zielonej to tez nalezy bic brawa. Nawet kibice Stali Gorzow mieli mozlisoc kupic tansze bilety i wejsc na sektor, i tam jest jeszcze wieksza spina, ale po co.

  23. Powrót do góry    #7716
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Stefan ale to był właśnie spontan

  24. Powrót do góry    #7717
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Z innej, ale bardzo ważnej beczki.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater


    Zatem hiobowe przepowieści o przyszłorocznej jezdzie (a raczej braku ) Chrisa chyba mocno przesadzone. Czekamy w nowym sezonie na Kapitana.

  25. Powrót do góry    #7718
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Pion i Szofer dołożyli starań, by zawodnicy nie mieli z kim pocieszyć się ze zdobytych medali.
    Pewnie za wyjście do kibiców w Czewie tak ich szlag trafił.
    A gdyby Falubaz miał trochę przyzwoitości, to mimo niechęci klubu do rozprowadzenia wejściówek, zostawiłby pulę kilkuset biletów do kupienia dla przyjezdnych w kasach na miejscu. Ale przy takiej okazji skwapliwie skorzystali z okazji, by całość puścić swoim.

  26. Powrót do góry    #7719
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    o co chodzi z ta odpowiedzialnoscia?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #7720
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Już wiem jak zmotywować Pulczasa do dobrej jazdy

    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    Agent_Cooper (16-09-2013), el_kwas (16-09-2013)

  29. Powrót do góry    #7721
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    o ja pier......

    Puszczać mu to 10 razy dziennie

  30. Powrót do góry    #7722
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    O kutwa masakra

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  31. Powrót do góry    #7723
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Alien

    gdzie Ty to znalazłeś? Koleś mnie zmiażdżył, padłem na pysk .... ale się podniosę bo .............. jestem zwycięzcą

  32. Powrót do góry    #7724
    Użytkownik Awatar Mistrec
    Dołączył
    19-04-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 17 w 7 postach
    Daj spokoj, szkoda chlopaka. Niech idzie w sport a nie w naciaganie klientow bezuzyteczna tandeta era "emłeja" i temu podobnych chyba skonczyla sie w latach 90-tych ....

  33. Powrót do góry    #7725
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Raczej wiek grupy docelowej się obniżył
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  34. Powrót do góry    #7726
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    o co chodzi z ta odpowiedzialnoscia?
    Chodzi o to ze gdyby polecialy krzeselka-ktorych nie ma, gdyby ktos z torunia zabral bombe domowej roboty to nie bierzemy odpowiedzialnosci

  35. Powrót do góry    #7727
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Chodzi o to ze gdyby polecialy krzeselka-ktorych nie ma, gdyby ktos z torunia zabral bombe domowej roboty to nie bierzemy odpowiedzialnosci
    Może firmy ubezpieczeniowe powinny wprowadzić nowy rodzaj ubezpieczenia, które wykupowałyby
    grupy zorganizowane wyjazdowe, od szkód itp. poczynionowych w czasie wyjazdu na postojach,
    w czasie "promocji" na stacjach i na stadionach na które się jedzie. Ciekawe ile takie ubezpieczenie
    dla grypu 30-osobowej mogłoby wynosić i jak szacowany byłby poziom ryzyka
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #7728
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Może powinny, może nie, natomiast na pewno klub nie powinien się wypinać na swoich kibiców.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  37. Powrót do góry    #7729
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Może powinny, może nie, natomiast na pewno klub nie powinien się wypinać na swoich kibiców.
    Tyle było jadu jak to Falubaz się wypina na swoich kibiców, jak widać inni też potrafią

    Te kary nakładane na kluby za rozróby kibiców na wyjazdach to poroniony pomysł. Od tego jest ochrona i Policja aby wyłapywały i karały tych co broją, ale najłatwiej jest ukarać klub i parę tysiączków wyciągnąć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #7730
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Ciekawe rzeczy opowiadasz bo np "promocje" zdarzaly sie jak jeszcze NF organizowala wyjazdy i nie doczekacie sie nazwisk bo nie o to chodzi, ale fakt ktory widzialem na wlasne oczy. Uwierz mi ze za czasow mlyna bywaly karane osoby za takie akcje "promocje" "niszczenie" czy "zabranie szalika jakiejs rodzince". Ale dalej twierdzisz ze to kibole sa winni dziury ozonowej

  39. Powrót do góry    #7731
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Może powinny, może nie, natomiast na pewno klub nie powinien się wypinać na swoich kibiców.
    Przypomne tylko,ze kibice pierwsi wypieli sie na klub,ale mniejsza z tym.

    Ogolnie to nie wiem o co chodzi Kopernikowi.
    Branie odpowiedzialnosc za swoich kibicow to jest wymysl panow z lubuskiego ,ktorzy mieli dosc rzucania krzeselk,bomb i bicia kobiet w ciazy.
    Nie bardzo wiem czemu ta zaraze rozpowszechniaja na cala Polske.
    Sektor gosci jak i bilety naleza sie przyjezdnym jak psu zupa,tak jak i sektor buforowy.
    Odpowiedzialnosc za nich bierze gospodarz i kropka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #7732
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przypomne tylko,ze kibice pierwsi wypieli sie na klub,ale mniejsza z tym.

    Ogolnie to nie wiem o co chodzi Kopernikowi.
    Branie odpowiedzialnosc za swoich kibicow to jest wymysl panow z lubuskiego ,ktorzy mieli dosc rzucania krzeselk,bomb i bicia kobiet w ciazy.
    Nie bardzo wiem czemu ta zaraze rozpowszechniaja na cala Polske.
    Sektor gosci jak i bilety naleza sie przyjezdnym jak psu zupa,tak jak i sektor buforowy.
    Odpowiedzialnosc za nich bierze gospodarz i kropka.
    Kto sie wypial mowisz o tych 400 socios? ktorzy sie pojawiali na wyjazdach, A gdy Pawel i Kamil do nich wyszli to dostali opier..l. A gdzie reszta przeciez teraz 18tys chodzi na mecze czyli klub ma ich gdzies?
    No powinien byc sektor dla gosci, bo tak chyba jest zapisane w regulaminach

  41. Powrót do góry    #7733
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Pisalem o kibicach .Ktorys z nas jest niekonsekwentny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2013 o 12:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    KrisKiller (16-09-2013)

  43. Powrót do góry    #7734
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Odpowiedzialnosc za nich bierze gospodarz i kropka.
    A po kropce od nowego wiersza:

    art306.2. Klub ponosi na zasadzie ryzyka odpowiedzialność za zachowanie kibiców swojej drużyny, które wypełnia znamiona przewinień dyscyplinarnych określonych w Części Szczegółowej niniejszego regulaminu. Dotyczy to również zachowania kibiców na meczach wyjazdowych.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    kingpin (16-09-2013)

  45. Powrót do góry    #7735
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Kuswa,chodzaca encyklopedia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #7736
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    nawet jesli "prawdziwi" sie wypieli, to nie jest to powod, zeby teraz klub wypial sie na wszystkich.

    BTW, gospodarz meczu zapewnia ochrone, ktora ma dopilnowac, zeby byl porzadek. Do tego maja monitoring, milicje. Co za problem? Czy mi sie zdaje, czy takie wymagania ma tylko Kopernik? Nie potrafi meczu zorganizowac, to niech wraca do poprzedniego zajecia
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    alienisko (16-09-2013)

  48. Powrót do góry    #7737
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale ja nie mam żalu do Pawła, że zdobył 6pkt, po prostu mieliśmy w tym pechowym sezonie dużo szczęścia że zdobywał ponad 10 i jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli w finale.
    Pewnie nikt nie ma żalu do Pawła jesli juz to do juniora pod drugim numerem
    Bo o co mieć wąty
    Paweł przegrał ze swojakami i rywalami pokroju Jonsson 2x, Hampel 2x i Dudek.
    Przecież dwóch ściga się w GP, a Dudek jest u progu kariery juniorskiej, którą Paweł zaczyna.

    3 biegi z jego udziałem kończyły się wygranymi
    1 bieg zremisował (podkreślam sam zremisował)
    2 biegi przegraliśmy, ale przecież w tych biegach nie było tragedii.

    Paweł dla mnie jest objawieniem tego sezonu i te 6 pkt ugra w Zielonej (myślę ze będzie 8 pkt), a pozostali trzej seniorzy oby byli w stanie nadrobić 5 pkt które będzie brakowało do mojej prostej wyliczanki

    4 zawodników x średnio po 11 = 44
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 16-09-2013 o 12:50
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #7738
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Ciekawe rzeczy opowiadasz bo np "promocje" zdarzaly sie jak jeszcze NF organizowala wyjazdy i nie doczekacie sie nazwisk bo nie o to chodzi, ale fakt ktory widzialem na wlasne oczy. Uwierz mi ze za czasow mlyna bywaly karane osoby za takie akcje "promocje" "niszczenie" czy "zabranie szalika jakiejs rodzince". Ale dalej twierdzisz ze to kibole sa winni dziury ozonowej
    To do mnie? Bo nie jestem pewien.

    Nie opisywałem żadnej "akcji" tylko rzuciłem hasło o tym, żeby może
    pogadać z jakąś firmą ubezpieczeniową na temat wyjazdów i brania
    przez nią odpowiedzialności za szkody. Dla mnie byłoby to najprostsze
    rozwiązanie - każdy trochę dorzuca i jest zabezpieczony finansowo
    przed swoimi i swoich kolegów wyczynami. Zawsze lepiej jak ktoś
    odpowiada za siebie, a nie, że ktoś, coś, gdzieś itd. I klub po prostu
    wpuszcza grupę zorganizowaną pod warunkiem przedstawienia
    przez nią ubezpieczenia. Proste?

    Dla mnie obecna ustawa jest chora, bo jest całkowicie oderwana
    od rzeczywistości stadionowej, tego jak działają kluby, a także
    od tego jakie możliwości realnie ma ochrona. Stałym problemem
    na razie wszelkich ochron jest zaś to, że działają za późno i łapią
    zbyt często przypadkowych, a nie konkretnych sprawców i do
    tego stosują odpowiedzialność zbiorową. Problemem prawnym jest
    zaś to, że w przypadku kibiców na pewne zachowania patrzy się
    jednak z przymrużeniem oka co dla mnie jest niezrozumiałe.

    I szczerze mówiąc Stefan - w nawiązaniu do tego co napisałeś nie
    interesuję mnie na dziś wewnętrzny system kar w owym młynie.
    Interesuje mnie to, czy mienie pozyskane w ramach "promocji"
    wracało do właściciela, czy ktoś naprawiał lub ponosił koszty
    tego co zniszczył, czy daną pokrzywdzoną rodzinkę ktoś przepraszał
    i zwracał "pozyskane gadżety". Pewno były takie pojedyncze
    przypadki... ale sądzę, że pojedyncze.

    W nawiązaniu do Zielonej. Priorytetem jest uczynienie wszystkiego
    tego co może pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego
    wyniku, choć szanse na złoto są minimalne. I tu można rozważać,
    czy w czasie pierwszego meczu w Zielonej ekipa wyjazdowa
    pomagała ekipie w koncentracji, mobilizacji i lepszej jeździe,
    czy też nie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  50. Powrót do góry    #7739
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Falubazy niestety mają 4 grajków do pojechania u siebie na 4x 12 w 5 startach. A nawet jak im nieco słabiej pójdzie, to jeszcze mają drugą linię, której my zwyczajnie nie mamy. Równie dobrze możemy jakimś dwóm kolesiom ze szkółki dać zadebiutować w niedzielę. Ech
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  51. Powrót do góry    #7740
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Pewnie, że po złocie ale meczyk był całkiem fajny. Byliśmy w finale, widzieliśmy to na żywo. Do tego ten rozpaczliwy płacz kibiców z Częstochowy i Leszna w wątku meczowym - bezcenne

    Żegnamy Pulczasy i Brzozę bez żalu z naszej strony. Dojdzie Tai i Krystian i będzie wesoło w nowym roku, a jak jeszcze wróci Holder to ojojoj
    Mnie się podobało i mamy sreberko, w pełnym składzie było by złoto z palcem w ............
    Krystian zostanie w Gdansku. Predzej Wożniak choc myśle, ze to będzie jednak Oskar Gollob (który z kazdym startem radzi sobie coraz lepiej). A Tai? 4 zawodników prowadzących pare? to może rodzic niesnaski. Myśle ze z Holderem nie będzie tak zle i wtedy przydałby sie wam zawodnik którego gwiazda dopiero wschodzi (nie wiem moze Kildemand,może Porsing gorsi od Brzozy nie beda). Choc z drugiej strony 4 liderów to niezle zabezpieczenie na wypadek kontuzji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •