Strona 207 z 282 PierwszyPierwszy ... 107157197205206207208209217257 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,271 do 9,315 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9271
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    A czyli waszym celem było popsucie Zielonce fety z okazji zdobycia DMP. No brawo brawo. A ja głupi myślałem że ze względu na kontuzje nie było sensu jechać. Faktycznie postawa godna podziwu.
    Co rozumiesz przez "waszym"? kingpina, aliena czy kowjanka?

  2. Powrót do góry    #9272
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Nie zapłacił. Dostał karę w zawieszeniu na 12 m-cy, a było tego 50 tysi.
    Tyle, że Oni uprzedzili rywala(Was) ze dwa dni wcześniej.
    Dzieki za uściślenie. Co do drugiej części to pisałem, że zrobili to z głową.

    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    A czyli waszym celem było popsucie Zielonce fety z okazji zdobycia DMP. No brawo brawo. A ja głupi myślałem że ze względu na kontuzje nie było sensu jechać. Faktycznie postawa godna podziwu.
    Nie moim ale działaczy. Ale dobrze, że w końcu udało ci się to zauważyć

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wałka? A to badania sprzętu nie dopuszcza regulamin?
    Wałkiem było to wszystko co działo się do biegu finałowego. Cieślak w czystej postaci. A badanie silnika to było takie chwytanie się brzytwy.

  3. Powrót do góry    #9273
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Sorry masz racje trochę się zagalopowałem wszystkim wrzucając do jednego wora oczywiście chodziło mi o kowjanko i osoby myślące podobnie tzn tak jak w poście kowjanko.

  4. Powrót do góry    #9274
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Nie zapłacił. Dostał karę w zawieszeniu na 12 m-cy, a było tego 50 tysi.
    Tyle, że Oni uprzedzili rywala(Was) ze dwa dni wcześniej.
    Chamstwo. My chociaz pojechalismy osobiscie. Faxem to kazdy gupi umi.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (27-09-2013)

  6. Powrót do góry    #9275
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Co do toru i co się działo przed biegiem dodatkowym to się z tobą zgodzę jak najbardziej, robiono wszystko pod Sławka ale badanie silnika to już nie sprawka Częstochowy a sędziego zresztą chyba cała trójka medalistów miała badane silniki.

  7. Powrót do góry    #9276
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    energo,
    co zrobić? Dwa lata temu regulamin był o połowę krótszy to nie dziwota, że w razie "W" ktoś (tutaj Shrek) dawał rade się przygotować.

  8. Powrót do góry    #9277
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    (...) ale badanie silnika to już nie sprawka Częstochowy a sędziego zresztą chyba cała trójka medalistów miała badane silniki.
    Taaa, takie obowiązkowe badanie antydopingowe? Nie żartuj sobie.

  9. Powrót do góry    #9278
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Taaa, takie obowiązkowe badanie antydopingowe? Nie żartuj sobie.
    Możesz wierzyć lub nie i nie jestem Ci w stanie tego udowodnić ale tak było i nie mam zamiaru się o to spierać . Co do barażu o złoto to chcieli ugotować Jacka a ugotowali Sławka i tyle.

  10. Powrót do góry    #9279
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A Ty dalej nie rozumiesz,że wystarczyło przebywać na stadionie pokazując wszystkim, że jest się w pełnej gotowości, mając swój honor, swoje zasady?

    Pokazać wszystkim swoją ludzką twarz!
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    hehe żużel 21 wieku ..procedury ,kompetencje ,regulaminy ...świetnie sie w to wszystko wpisujecie .Ciężko zrozumiec że tak naprawde chodziło o to zeby jeden ,dwóch ,czy wszyscy zawodnicy stanęli przed kamera i powiedzieli że się z tą szopka swoich kierowników nie identyfikuja ...i jak tylko ktos im powie jak te ,,procedury ,,ominąć to zakładają kaski ...??Takie to trudne .?

    Rozumiem,tylko caly wywod Welny mial udowodnic,ze w pierwszej kolejnosci nalezy ukarac zawodnikow,bo powinni wbrew woli Karkosikow przystapic do meczu.
    Otoz nie mogli tego zrobic,bo procedury nie byly dochowane,przez co sedzia nie mial prawa tego meczu puscic.
    Teraz piszecie zupelnie o czyms innym.
    Zdecydujcie sie wiec za co checie ich karac.Za nieprzystapienie do meczu , za brak gestu w postaci pozostania na stadionie czy za brak wypowiedzi do kamery.
    Jak sie zdecydujecie,dajcie znac.W sumie raczej niewazne za co,wazne zeby ukarac.I to jest sluszna koncepcja towarzysze,bo honor trza miec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-09-2013 o 18:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #9280
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    W wątku przewinął się Wrocław
    Czy ktoś pamięta co spotkał Spartę za walkower w rundzie finałowej przed laty
    Jeśli tak to proszę przypomnijcie mi, bo nie mogę znaleźć tej decyzji

    Tamta decyzja może być precedensem i może pokazać kierunek w jakim jutro pójdzie decyzja.
    Choć wątpię, aby tak było
    Niemniej chciałbym sobie to przypomnieć
    http://www.zuzel.sport24.pl/news/sho...nibaxem-torun/

  12. Powrót do góry    #9281
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Co do kar to powiedzmy , że Unibax dostaje karę 2,5miliona jak to jeden filozof na SF zamazyl i degradacja do pierwszej ligi.
    Co wtedy? Karkosik zwija zabawki i kto straci najwięcej ? Bo moim zdaniem polski żużel .

  13. Powrót do góry    #9282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Co do kar to powiedzmy , że Unibax dostaje karę 2,5miliona jak to jeden filozof na SF zamazyl i degradacja do pierwszej ligi.
    Co wtedy? Karkosik zwija zabawki i kto straci najwięcej ? Bo moim zdaniem polski żużel .

    Mylisz się. Falubaz. Bo straci kasę za organizacje imprezy.

    Bez Unibaxu jakoś byśmy się pomęczyli ten rok czy dwa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #9283
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Czy wie ktoś o której godzinie należałoby się jutro spodziewać jakiś konkretniejszych decyzji w sprawie walkowera ? Z góry dzięki (mimo iż cycków nie będzie )

  15. Powrót do góry    #9284
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Panowie kara musi być surowa i to nie podlega dyskucji. Jeżeli kara ma być taka sama jak w sytuacji Rzeszowa to znaczyć to bedzie ,że będą i kolejni , którzy zdecydują się na podobne kroki.

    Ciężko tu wywróżyć jak podejdą do tej sytuacji Ci , którzy o karze bedą orzekali. Zawodników jako takich indywidualnie nie powinno się karać, choć trzeba by im też pstryczka dać żeby wiedzieli co jest ważne i ważniejsze.

    Ciężko tu o kare z której będą zadowolone wszystkie strony, trzeba wierzyć ,że komisja podejdzie tu obiektywnie i da karę adekwatną i sprawiedliwą, choć pewnie jakie kara nie padnie będą głosy niezadowolenia.

    Degradacja by była dobra ze względu na dyscyplinę i nikomu by nie przyszło do głowy , aby zrobić taki numer.
    Z drugiej strony degradacja Unibaxu to też cios w kibiców i ligę.

    Ja bym był za tym , aby wyrok w tej sprawie wydał sam Papież , chyba nikt by nie podważął jego decyzji
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #9285
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Penhall,
    O 11.00 będą "egzaminować" Kryjoma, o 13.00 Unibaks.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Penhall (27-09-2013)

  18. Powrót do góry    #9286
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Tak przed chwilą czytając komentarze poza tym forum mała dygresja.

    Czy zamożność toruńskiego sponsora może (powinna) mieć wpływ na wysokość kary?
    Z punktu widzenia logiki i regulaminu owa zamożność nie powinna mieć znaczenia.
    Bo dajmy na to gdyby np. borykający się problemami finansowymi "węglarze znad Brdy" dotarli do tego finału i wycięli taki numer to jestem przekonany, że komentarze byłby nieco łagodniejsze.

    Jeśli jednak ktoś to weźmie pod uwagę, to dla mnie będzie kolejna parodia żużla.
    Bo pokażą, że regulamin się nie liczy.
    A maluczcy pokażą, że dokopią bogatemu. Czym udowodnią swój kompleks mniejszości.

    Wina jest niezaprzeczalna i kara być musi i to bolesna, ale .....
    Po przemyśleniach uważam, że kara będzie regulaminowa i choć będzie z najwyższej półki (widełki) nie przekroczy pewnego progu.


    PS.
    Poza tym przypomnę firmę Centernet, która była pierwszym sponsorem ekstraligi.
    Zatem jeśli mowa o zamożności to warto o tym pamiętać.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 27-09-2013 o 19:30
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #9287
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Zadanie niewykonalne przeczytać wszystkie wiadomości w tym wątku . Widzę jednak, że powoli im więcej dni mija od ostatniej niedzieli zdanie co niektórych na temat tego co zaszło w Zielonej i konsekwencji jakie powinno to za sobą pociągnąć powoli się zmienia. Może niektórzy napiszą, że domagam się linczu, że jestem oszołomem ale pozwolę sobie wyrazić moją opinię co do tego co powinno spotkać Unibax po niedzielnym blamażu.
    Winni są w Waszym klubie absolutnie wszyscy oprócz kibiców. I wszyscy powinni ponieść karę która sprawiłaby, że taki numer już nigdy nie powtórzy.

    Zacznijmy od tego dla kogo jest sport. Dla działaczy, trenerów, zawodników, sponsorów czy dla kibiców? W dzisiejszych czasach dla wszystkich oprócz ostatnich to praca. Kiedy kończy się sport amatorski zaczyna się normalny biznes. Tylko czy znaczy to, że niektórzy Panowie powinni się bawić Naszym kosztem? Na pewno nie. Dla mnie wtórne znaczenie ma fakt, że wszyscy piszą o skandalu o tym, że to zagrożenie dla dyscypliny, itd. itp. Dla mnie najgorsze w tym jest, że wszyscy biorący udział w tym cyrku zabawili się Naszym kosztem. Przed meczem nie znalazłem ani jednego wpisu kibica z Torunia który pisałby o przełożeniu meczu po upadku Tomka by obsada była godna finału. Wszyscy przyjęli na klatę, że tytuł już pozamiatany i tyle. Dla kibica każdej drużyny w takiej sytuacji byłoby to oczywiste, byłby podłamany i tylko w duchu liczyłby na cud. Normalne podejście kibica. Po finale Toruńczycy mogliby tylko po dogryzać Myszom, że gdyby był Tomek to byłoby inaczej, mielibyśmy kolejnego moralnego mistrza tego sezonu i tyle. Ale ktoś postanowił sobie zrobić z Nas wszystkich jaja.

    Z jednej strony wielu się wypowiada i pisze, że kary nie powinny dotknąć kibiców z Torunia. Z jednej strony zgoda - oni już zostali ukarani bo ten finał będzie im się odbijał czkawką przez wiele lat i wielokrotnie będzie wyciągany przez ich adwersarzy w różnych dyskusjach. Tylko czy nie jest tak, że wszystkie kary dotykają kibiców? To my się przejmujemy każdym wykluczeniem, każdą kontuzją, każdą przegraną Naszej drużyny. Więc może zarządzić, że wszystkie mecze mają się kończyć remisami, a na koniec wszystkie drużyny zdobywają mistrzostwo? Nikt nie będzie dotknięty spadkiem, rozczarowany porażką, nikt z nikogo nie będzie się nabijał - po prostu bajka - tylko czy to jeszcze by interesowało kogokolwiek.

    Osoby funkcyjne z Unibaxu. Jak dla mnie dożywotni zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji w sporcie. Nie rok, dwa ale już na zawsze. Surowo? Nie. Najgorsze co mogło ich spotkać w minioną niedzielę to nie utrata pracy, kary zapisane w kontraktach czy cokolwiek innego tylko utrata dobrego imienia na które wielu z nich pracowało latami. Żal mi było patrzeć na minę Jasia Ząbika ale to właśnie on powinien mieć tyle charakteru by nie podporządkować się takiej decyzji. Po takiej karze nikt nie wycofałby drużyny z meczu bo wiedziałby, że to dla niego zawodowa śmierć i nie wrto kpić z kibiców i sportu.

    Zawodnicy. Dla obecnych w Zielonce Polaków zakaz zmiany barw klubowych na rok, zakaz udziału w imprezach międzynarodowych i startów w ligach zagranicznych też na rok. Poczuliby finansowo i prestiżowo, że nie warto kłaść głowy za każdy wymysł właściciela klubu. Dla zagranicznych zakaz zmiany barw klubowych w polskiej lidze na rok. Co im groziło gdyby zostali na stadionie pomimo, że nie mogli jechać w meczu? Lincz ze strony kibiców Falubazu? Bzdura. Gdyby Miedziak wyszedł na mórawę i powiedział, że zabroniono mu startu i nie ma możliwości jechać ale on się z tym nie zgadza zostaje tutaj ze względu na szacunek dla kibiców byłby bohaterem większym niż zawodnicy z myszką Miki a my wszyscy pialibyśmy z zachwytu nad charakterem i zachowaniem Unibaxów. I nie byłoby stadionu w Polsce na którym nie byliby witani brawami włącznie z moją Częstochową dla której Miedziak jest obecnie chyba wrogiem publicznym numer jeden.

    Dla klubu zakaz transferów na rok - jedziecie tym co macie. Ujemne punkty na starcie i kara finansowa plus rekompensata dla Falubazów za utracone zyski i odszkodowanie dla telewizji.

    Co jest w tym wszystkim najgorsze? Najmniej obrywa człowiek który do tego prawdopodobnie doprowadził. Ale nie ma rozwiązań idealnych. Niemniej jestem przekonany, że po takich karach drugi raz nie znalazłby nikogo kto wypełniłby jego tak absurdalne polecenie.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    CKMik (28-09-2013)

  21. Powrót do góry    #9288
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petroniusz Zobacz posta
    Zadanie niewykonalne przeczytać wszystkie wiadomości w tym wątku . Widzę jednak, że powoli im więcej dni mija od ostatniej niedzieli zdanie co niektórych na temat tego co zaszło w Zielonej i konsekwencji jakie powinno to za sobą pociągnąć powoli się zmienia. Może niektórzy napiszą, że domagam się linczu, że jestem oszołomem ale pozwolę sobie wyrazić moją opinię co do tego co powinno spotkać Unibax po niedzielnym blamażu.
    Winni są w Waszym klubie absolutnie wszyscy oprócz kibiców. I wszyscy powinni ponieść karę która sprawiłaby, że taki numer już nigdy nie powtórzy.
    Też jestem zdania, że kary powinny być personalne, a nie klubowe.
    Dość bawienia się żużlem na koszt klubu.
    Niby mamy menadżerów profesjonalistów, a pozostaliśmy mentalnie w sferze PRLowskich działaczy, którzy nie brali odpowiedzialności za nic
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #9289
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    W tym całym rozmachu szanownej Komisji Orzekającej karę powinna także wyłapać Unia Leszno, bo podczas tego "finału" tam odnotowano najwięcej wyrzuconych odbiorników przez okna.

    Komisja zbiera się prawdopodnie ostatni raz w tym sezonie, to o Unii Leszno zapomnieć nie omieszka
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #9290
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Osoby funkcyjne z Unibaxu. Jak dla mnie dożywotni zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji w sporcie. Nie rok, dwa ale już na zawsze. Surowo? Nie. Najgorsze co mogło ich spotkać w minioną niedzielę to nie utrata pracy, kary zapisane w kontraktach czy cokolwiek innego tylko utrata dobrego imienia na które wielu z nich pracowało latami. Żal mi było patrzeć na minę Jasia Ząbika ale to właśnie on powinien mieć tyle charakteru by nie podporządkować się takiej decyzji. Po takiej karze nikt nie wycofałby drużyny z meczu bo wiedziałby, że to dla niego zawodowa śmierć i nie wrto kpić z kibiców i sportu.

    Zawodnicy. Dla obecnych w Zielonce Polaków zakaz zmiany barw klubowych na rok, zakaz udziału w imprezach międzynarodowych i startów w ligach zagranicznych też na rok. Poczuliby finansowo i prestiżowo, że nie warto kłaść głowy za każdy wymysł właściciela klubu. Dla zagranicznych zakaz zmiany barw klubowych w polskiej lidze na rok. Co im groziło gdyby zostali na stadionie pomimo, że nie mogli jechać w meczu? Lincz ze strony kibiców Falubazu? Bzdura. Gdyby Miedziak wyszedł na mórawę i powiedział, że zabroniono mu startu i nie ma możliwości jechać ale on się z tym nie zgadza zostaje tutaj ze względu na szacunek dla kibiców byłby bohaterem większym niż zawodnicy z myszką Miki a my wszyscy pialibyśmy z zachwytu nad charakterem i zachowaniem Unibaxów. I nie byłoby stadionu w Polsce na którym nie byliby witani brawami włącznie z moją Częstochową dla której Miedziak jest obecnie chyba wrogiem publicznym numer jeden.
    Hmm, nie wiem czy tego typu kary są w ogóle możliwe. Ale przyznam, że mnie osobiście, jako kibica, te kary by zadowoliły. Martwi tylko to, ze sam boss nie poczuł by ręki sprawiedliwości. Ale jemu akurat trudno byłoby wymyślić karę która by go dotknęła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #9291
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    I jeszcze jedno

    Słuszne spostrzeżenie
    "Moim zdaniem degradując Unibax ukaralibyśmy wielu bezimiennych sponsorów z drugiego szeregu, którzy wykładają swoje środki chcąc wesprzeć w jakiś tam sposób wyczynowy sport.
    "

    z tego bloga
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...k-dla-unibaxu/
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #9292
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petroniusz Zobacz posta
    Zadanie niewykonalne przeczytać wszystkie wiadomości w tym wątku ....
    Szanowny Panie- pierwszy raz nie zgadzam się ze sporą częścią Pana postu. odnośnie zawodników- nie można karać kogoś za to, że nie został bohaterem. nie przesadzajmy. w dodatku za część drużyny musieliby odpowiadać jeszcze rodzice...
    odnośnie reszty wyliczanki- nie wiem, być może, czytałem po łebkach... bo nie ma takiej kary, która zmyła by z nas to gówno. karanie Kryjoma, Zielińskiego, Ząbika, Kowalika to mszczenie się na nich za Romana, a tam macki nie sięgną. żeby było śmieszniej- kara będzie musiała być taka, żeby on łaskawie ją zaakceptował. chytry 2x traci, z czego doskonale sprawę zdaje sobie RD. rzygać się chce, ale tak ten świat jest urządzony.
    odnośnie samych kibicow- zaufa nam Pan, czlowiek bez honoru to gorsze niz smierc... nas juz pokaralo, i nie chodzi o przyszle potyczki na forum. nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek bede w stanie byc dumny z tego klubu, w tym ukladzie. Wy nas nie karzcie, Wy nas nagrodzcie pogonieniem RN. dobijcie tego konia...

    ale jest jeszcze jedna sprawa, nad ktora nie moge przejsc obojetnie. nie godze sie na to, zeby oceniali nas Ci ludzie, ktorzy przez lata szambo mylili z perfumeria i regularnie zazywali tam kapieli. ludzie bez honoru z duma oceniaja ludzi bez honoru. pierwszy akapit smuci mnie niezmiernie, drugi dobija i wstac nie pozwala.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (27-09-2013)

  27. Powrót do góry    #9293
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    wizerunek całej skompromitowanej dyscypliny może uratować jedynie kara śmierci dla woffindena, bo to od niego wszystko się zaczęło.

  28. Powrót do góry    #9294
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Szanowny Panie- pierwszy raz nie zgadzam się ze sporą częścią Pana postu. odnośnie zawodników- nie można karać kogoś za to, że nie został bohaterem. nie przesadzajmy. w dodatku za część drużyny musieliby odpowiadać jeszcze rodzice...
    odnośnie reszty wyliczanki- nie wiem, być może, czytałem po łebkach... bo nie ma takiej kary, która zmyła by z nas to gówno. karanie Kryjoma, Zielińskiego, Ząbika, Kowalika to mszczenie się na nich za Romana, a tam macki nie sięgną. żeby było śmieszniej- kara będzie musiała być taka, żeby on łaskawie ją zaakceptował. chytry 2x traci, z czego doskonale sprawę zdaje sobie RD. rzygać się chce, ale tak ten świat jest urządzony.
    odnośnie samych kibicow- zaufa nam Pan, czlowiek bez honoru to gorsze niz smierc... nas juz pokaralo, i nie chodzi o przyszle potyczki na forum. nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek bede w stanie byc dumny z tego klubu, w tym ukladzie. Wy nas nie karzcie, Wy nas nagrodzcie pogonieniem RN. dobijcie tego konia...

    ale jest jeszcze jedna sprawa, nad ktora nie moge przejsc obojetnie. nie godze sie na to, zeby oceniali nas Ci ludzie, ktorzy przez lata szambo mylili z perfumeria i regularnie zazywali tam kapieli. ludzie bez honoru z duma oceniaja ludzi bez honoru. pierwszy akapit smuci mnie niezmiernie, drugi dobija i wstac nie pozwala.
    W tym co pisałem nie chodzi mi zemstę. To nic nie da i nie ma żadnego znaczenia. Straciliśmy wszyscy nie tylko kibice Torunia i Zielonki. Wszyscy którzy emocjonujemy meczami przed i po. Chodzi mi o to, że kara powinna sprawić by już żaden Roman nie znalazł ludzi którzy wykonają jego polecenia przynajmniej w sporcie. By jeśli komuś nie starczy kręgosłupa i zasad moralnych by powiedzieć nie to świadomość co go może spotkać kazała mu się skutecznie przeciwstawić takim poleceniom. Tak samo nie chodzi mi o to, że zawodnicy nie zostali bohaterami. PIsałem tylko, że byliby nimi w oczakach kibiców gdyby pozostali na stadionie. Powinni być ukarani za to, że zapomnieli, że jeżdżą dla Nas i to My a nie oni jesteśmy w tej całej zabawie najważniejsi. Ich kontrakty klubowe, sponsorskie i wszelkie inne wpływy nie wynikają jedynie z ich klasy sportowej tylko z tego, że tysiące Nas zasiadają na każdym meczu, że tysiące oglądają je w telewizji. W jakimś filmie było powiedziane o piłce nożnej, że to najważniejsza z rzeczy nieważnych. I spokojnie można zwrot piłka nożna zamienić na sport. I właśnie ten sport jest dla Nas kibiców najważniejszą z rzeczy nieważnych i nikt nie prawa niszczyć tego.

  29. Powrót do góry    #9295
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Martwi tylko to, ze sam boss nie poczuł by ręki sprawiedliwości. Ale jemu akurat trudno byłoby wymyślić karę która by go dotknęła
    Zostaje ekskomunika.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  30. Powrót do góry    #9296
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Podsumowując. Zawodnicy niewinni, Roman za bogaty, Kryjom ma osobną sprawę. NIE KARAĆ. Nie ma sensu .
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 28-09-2013 o 07:10
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  31. Powrót do góry    #9297
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Mówi sie "zawodnicy najmniej winni wszystkiego".

    To może ja napiszę za co powinni oberwać.

    Zakazano im tylko startu w zawodach. Ale nikt nie powiedział co mają później zrobić i nikt nie miał takiego prawa już. Polecenie "służbowe" dotyczyło zakazu jazdy, ale nikt im nie zabronił wyjść choćby na murawę, wziąć mikrofon, przeprosić kibiców w Zielonej.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aussie83 za jego przydatny post!

    sfp (27-09-2013)

  33. Powrót do góry    #9298
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    Podsumowując ostatnie wpisy. NIE KARAĆ. Nie ma sensu.
    Albo ukarac Myszy Za co nie wiem ale na pewno coś się znajdzie, jak to mówią kto szuka ten znajdzie. Toruń jak zawsze jest niewinny.

  34. Powrót do góry    #9299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez KUBUS_CKM Zobacz posta
    Albo ukarac Myszy Za co nie wiem ale na pewno coś się znajdzie, jak to mówią kto szuka ten znajdzie. Toruń jak zawsze jest niewinny.
    Jak to za co ? Za Dowhana i Kopernika razem wziętych. Że niby nie byli w różowych koszulach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #9300
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to za co ? Za Dowhana i Kopernika razem wziętych. Że niby nie byli w różowych koszulach
    Mariusz Ty sobie tu żarty urządzasz, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby pojechali nas z tego art

    9) za fałszywe reklamowanie zawodów (określenie zawodów towarzyskich jako mistrzowskich, krajowych jako międzynarodowych, treningu jako zawodów towarzyskich, zawodów towarzyskich jako treningu, podanie niewłaściwej nazwy zawodów, publikowanie nazwisk niezgłoszonych zawodników, itp.):
    - ostrzeżenie,
    - kara pieniężna od 2000 zł do 50000 zł,

  36. Powrót do góry    #9301
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    lugen, nie sądzę żebyście urządzali coś innego niż tu:
    http://www.speedwayekstraliga.pl/pli...nr-65-2013.pdf

  37. Powrót do góry    #9302
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    A to?

    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    publikowanie nazwisk niezgłoszonych zawodników, itp.):

  38. Powrót do góry    #9303
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ooooh f**k!
    13'stego Mariusz lata z kapeluszem .

  39. Powrót do góry    #9304
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Latały także samoloty nad W69 przed zawodami i to mogło spowodować popłoch w parkingu i Torunianie mogli poczuć się zagrożeni.

    Wszystko nawiążywać miało do akcji FALUBAZ KONTRATAKUJE Dowhan i Kopernik mieli zostać zrzuceni z samolotu na płyte stadionu i cały misterny plan w p...

    I tutaj należy przytoczyć zasady ewakuacji i kary za utrudnianie opuszczenia miejsca zagrożenia, a jak wiadomo utrudniano Torunianom szybkie opuszczenie miejsca zagrożenia, przetrzymują ich ponad godzine

    KARA MUSI BYĆ!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #9305
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Tak czytam o tych nieszczęsnych zawodnikach i mam wrażenie, że przeginacie w ich kierunku z moralizatorstwem i oczekiwaniami bohaterskich wystąpień. Trochę mi to zajeżdża bohaterami romantycznymi ze szkolnych lektur. Za dużo patosu tu dorabiacie.
    Zdajecie sobie sprawę co by ich tam spotkało, gdyby zostali, gdyby faktycznie wyszli na murawę i próbowali przepraszać? Jaki gnój by się na nich wylał? Mieliby to wszystko na klatę brać za Romana i jego przydupasów?
    Uważacie że zielonogórskie, czy jakiekolwiek, trybuny w takiej sytuacji by zrozumiały ich tłumaczenia i przeprosiny? Że kierownik czy ktoś musi ich do meczu zgłosić?
    Tylko by to zaogniło sytuację, byłoby się na kim wyżyć, Dowhan by musiał wzywać posiłki policji z Gorzowa i żaden z tych chłopaków by spokojnie do domu nie wrócił.
    Według mnie dobrze się stało, że wszyscy się zmyli i jedynie Miedziak poszedł kilka osób przeprosić.
    Przynajmniej Zielona Góra została sama z problemem i mogła odreagować jedynie śmiechem i żalem, a nie agresją wobec osób stojących przed nimi jak na egzekucji.
    W żaden sposób Paweł czy reszta tych chłopaków nie zasłużyła na to, żeby stać tam ze zwieszonym łbem i słuchać wiadomo czego.
    C'mon, trochę rozwagi i racjonalności ludzie.

    Żal to ja mam do Jana Ząbika. Powinien się podać do dymisji i wypisać z tego burdelu publicznie w niedzielę zaraz po powrocie do Torunia.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    kapitan bomba (28-09-2013)

  42. Powrót do góry    #9306
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Alien spoko, w tej sprawie już wszystko zostało powiedziane. Jedni by ukamienowali wszystkich po kolei, drudzy by ułaskawili i najchętnie uwalili Dowhana przy okazji.

    Nic innego nie pozostało, tylko poczekać na szanowną komisje i jej wyrok, bo w sumie od tego zależy los dalsze funkcjonowanie waszego klubu.

    Nie ma co tu się nerwować, grunt to spokój.

    Ludzie sa nakręceni, jedni pozytywnie , inni negatywnie. Minie

    krauze-toy.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 27-09-2013 o 23:16
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #9307
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ja bym był za tym , aby wyrok w tej sprawie wydał sam Papież , chyba nikt by nie podważął jego decyzji

    Akurat z odwołanie kary nałożonej przez Franciszka toruński Padre nie miałby żadnego problemu.

  44. Powrót do góry    #9308
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Żal to ja mam do Jana Ząbika. Powinien się podać do dymisji i wypisać z tego burdelu publicznie w niedzielę zaraz po powrocie do Torunia.
    Fakt, że Janek Ząbik również sprzedał się Karkosikowi jest chyba największym ciosem dla toruńskich kibiców. Kto jak kto, ale on, jako ikona tego klubu powinien stanąć po stronie dumy, honoru i tradycji. Wybrał jednak pieniądze i co gorsza wcale chyba tego nie żałuje.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 28-09-2013 o 01:21

  45. Powrót do góry    #9309
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Zdajecie sobie sprawę co by ich tam spotkało, gdyby zostali, gdyby faktycznie wyszli na murawę i próbowali przepraszać? Jaki gnój by się na nich wylał? Mieliby to wszystko na klatę brać za Romana i jego przydupasów?
    Uważacie że zielonogórskie, czy jakiekolwiek, trybuny w takiej sytuacji by zrozumiały ich tłumaczenia i przeprosiny? Że kierownik czy ktoś musi ich do meczu zgłosić?
    Chyba nawet najmniej myślący ludzie by zrozumieli gest, a i sami zawodnicy przynajmniej potem nie musieliby świecić oczami, udzielać stu różnych wywiadów z tymi samymi pytaniami i nikt by Miedzińskiemu nie robił afery za dziką kartę.

    Młodzi mogli rzeczywiście nic nie rozumieć z rozgrywek możnych, ale chyba w wieku 18+ lat chyba każdy ma już trochę swojego rozumu. To nie przedszkole. Każdy mógł sobie zdawać sprawę z konsekwencji.
    Tylko o czym ja pisze jak zawodnicy rozumieją tylko słowo gotówka, przelew, faktura... Dobrze im za cały ******** w sumie.

  46. Powrót do góry    #9310
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    W sumie chu** wiemy co się działo z soboty na niedziele i w samo niedziele... ale jak widać co niektórzy tutaj wiedza wszystko, co kto komu wysłał, kto do kogo dzwonił, kto z kim co uzgodnił... nic nie wiemy...

  47. Powrót do góry    #9311
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Dalej czegoś tu nie rozumiem

    Piszecie, że zawodnicy najmniej winni, że nic nie mogą, że są marionetkami w rękach menagerów, że regulamin , że to, że tamto......

    Mamy 2 sytuacje:

    1. Leszno-Rzeszów: Sędzia, komisarz, regulaminy i inne cuda na kiju nie widzą przeszkód, aby mecz został rozegrany.

    Zawodnicy, którzy Waszym zdaniem nic nie mogą w tym przypadku robią sobie co chcą i na co mają ochotę. Wsiadają do busów i wracają do domów.


    2. Zg-Toruń: Zawodnicy nie wyjeżdżają do biegów, bo Kryjom nie spełnił jednego z punktu regulaminu......

    To ja się pytam - gdzie był Miedziński, Ward, którzy by podeszli do Kryjoma i powiedzieli:

    ,,Co Wy **********cie? Spójrzcie na stadion. Tam jest 17 tysięcy ludzi, telewizja, kamery, ludzie to jest finał ligi. Ni róbmy jaj z tych kibiców, z tego sportu, z siebie. Nie jedziemy bo co? Bo Gollob kontuzjowany? Jak ja będę miał w przyszłym roku kontuzję, to też nie wystartujecie? Sławek, zgłaszaj Nas ****a do tych zawodów, przegrajmy z honorem, odbierzmy srebrne medale i wracajmy do domów''

    Alien rozumiesz o co chodzi?

    W Lesznie zawodnicy, pomimo tego, że nie postąpili słusznie, udowodnili, że mogą wszystko. Zrobili tak, bo wśród nich znalazł się przywódca, i reszta poszła za nim.

    W ZG zabrakło takiego Pedersena, który powiedziałby to co wyżej zacytowałem. Był bezjajeczny Miedziak, Ward -któremu ogólnie wszystko lata koło nosa i młodzi do których w tym przypadku nie mam pretensji, bo są jeszcze młodzi.

    Zabrakło Tomka dosłownie i w przenośni.
    On by do takiej sytuacji nie dopuścił. Nawet gdyby miał startować z samymi młodymi, bez Warda, Adriana i Chrisa.

    Jestem o tym przekonany
    Ostatnio edytowane przez welna ; 28-09-2013 o 08:41

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Petroniusz (28-09-2013)

  49. Powrót do góry    #9312
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dobry tekst o zaistniałej sytuacji - http://pokredzie.pl/home/artykuly/11...obra-wiadomosc
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #9313
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zabrakło Tomka dosłownie i w przenośni.
    On by do takiej sytuacji nie dopuścił. Nawet gdyby miał startować z samymi młodymi, bez Warda, Adriana i Chrisa.

    Jestem o tym przekonany
    Skłaniam się też ku tej tezie, Tomek jest jednak wojownikiem - tego udowadniać już nie musi.

    Tak, czy owak - cała ta sytuacja mnie zmartwiła. Piszę tu tyko z przyzwyczajenia, bo emocji już zero.

    Niemniej serdeczne pozdrowienia
    let the metal flow.

  51. Powrót do góry    #9314
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    zaczyna się pismaków bujanie w obłokach
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...444,1,984.html

  52. Powrót do góry    #9315
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Niektorzy chyby za duzo naogladali sie amerykanskich filmow gdzie umoczony polityk przeprasza z mownicy wszystkch a najlepiej jak jeszcze w czasie przemowy schodzi na zawal.
    Ciekawe madrale co Wy byscie zrobili na miejscu zawodnikow.Pewnie jedyne o czym byscie mysleli to przepraszac wszystkich za nie swoje winy.
    Miedziak przyszedl do zielonogroskich dzialaczy sie pozegnac.Nie puszcza sciemy w eter jak Kryjom i inni ,podobnie reszta zawodnikow,nie pisze durnowatych oswiadczen.Mowi otwarcie,ze druzyna byla gotowa do jazdy.
    No ale On honoru nie ma,bo nie mial ochoty zostac bohaterem pieniaczy ktorzy jeszcze niedawno chcieli go ukrzyzowac , wyzywali od odmiencow i nie kajal sie na murawie stadionu za nie swoje winy.
    Qzwa jak ja kocham takich internetowych herosow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2013 o 09:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •