Strona 77 z 282 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,465 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3421
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    straszne doprawdy straszne, młyn dał wam teraz szansę pokazać co znaczy prawdziwy kibic, doceń to.
    To młyn miał szansę pokazać co to znaczy prawdziwy kibic, ale to *********ł

    I tak możemy do grudnia
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  2. Powrót do góry    #3422
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dotrze kiedys do Ciebie,ze nikt ze stadionu nie ma pretensji o doping czy pozytywne oprawy?
    Niestety juz w zeszlym roku chamstwo wylewalo sie z Waszego sektora hektolitrami,ten rozpoczeliscie z przytupem.
    wszystko juz zostało napisane, nie mam ochoty juz tego powielać, po raz kolejny tłumaczyc i wyjaśniać.
    Do tylko woda na młyn
    Każde kolejne slowo zwieksza dystans, nikt nikogo do niczego nie przekona.
    osiagneliście juz swój sukces, teraz macie okazję, by sie nim napawac i konsumowac jego owoce.

  3. Powrót do góry    #3423
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Howard,ale ja w swojej naturze tak już mam,uznaję ludzi,którzy widzą lub pragną się dogadać i tyle,a do ludzi którzy chcą narzucać swoje poglądy za wszelką cenę,lub są bezkompromisowi,"ekstremistami" w danej sprawie to pan premier za zgodą pana prezydenta wysłał mnie kilka lat temu do Afganu,żeby się odstresować.

  4. Powrót do góry    #3424
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie wiem kto mowi o sukcesie,ale na pewno znowu probujesz ustawic mlyn w roli tych skrzywdzonych.
    Przeciez tak duzo zrobili dla klubu.Wystawa,doping,transparenty a ci zli konsumenci tego nie docenili.
    Zamiast zastanowic sie dlaczego tak jest strzelacie focha.Wmawiacie sobie i co smieszniejsze rowniez nam ,ze chamstwo na trybunach to sprawa honoru.Zenujace.
    Zyj zdrow w swoim postanowieniu.Moze kiedys spojrzysz na niektore wlasne/ich poczynania krytycznie.Moze taki moment nadejdzie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-04-2013 o 14:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Stev (18-04-2013)

  6. Powrót do góry    #3425
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    wszystko juz zostało napisane, nie mam ochoty juz tego powielać, po raz kolejny tłumaczyc i wyjaśniać.
    Do tylko woda na młyn
    Każde kolejne slowo zwieksza dystans, nikt nikogo do niczego nie przekona.
    osiagneliście juz swój sukces, teraz macie okazję, by sie nim napawac i konsumowac jego owoce.
    Zamiast konsumowania owoców sukcesu osobiście poproszę kiełbachę z musztardą.

    A tak w ogóle, wiele słów tu przeleciało, teraz życzę sobie i wszystkim, powtarzam: wszystkim spokojnej refleksji. A i klawiatury trochę odpoczną ...!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    kOrEa (18-04-2013)

  8. Powrót do góry    #3426
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    ja pierd... masz racje, tylko jego wina. Sam zaproponował obcięcie mu części wpływów z zeszłego sezonu.
    Ja nie mówię, że to jego "wina". Bo trudno to oceniać w kategorii winy. To nie jest zbrodnia, że gość nie chce jeździć na żużlu. Tak wybrał i tyle. Trochę grosza podniósł, coś nawet osiągnął (chociaż nie na miarę potencjału), po co ma się męczyć? Ale gdyby chodziło o zachowanie Unibaxu, to Ryan jeździłby w innych rozgrywkach, a tak nie jest i co więcej - od początku nie było to zaplanowane. Więc nie wiem, po co szerzysz jakąś wersję, która najwygodniej jest potrzebna do głoszenia jakichś objawionych prawd o prześladowanych. Podobnie z Jagusiem...

    A co do meczu w Zielonej. Tak Ryan odcinał tam kupony. Ambicje sportowe realizuje się w GP. W ligach jest praca w fabryce.

  9. Powrót do góry    #3427
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To wina klubu, że Ryan nie chce jeździć na żużlu? Sory, gdyby tak było to Ryan po prostu nie jeździłby w Unibaxie. Nie jeździ w ogóle. Zresztą od wielu lat był modelowym odcinaczem kuponów, więc decyzja nie jest specjalnie szokująca.
    Brak słów. Albo jesteś debilem albo ignorantem.
    Zaraz napiszesz, że Twój ukochany tyfus zrobił więcej dla klubu niż Ryan i jest bardziej oddany. Czekam na taki bieg w jego wykonaniu jak ostatni Ryana.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    aussie83 (18-04-2013)

  11. Powrót do góry    #3428
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Ryan, Robert, Kibole, Pikniki... ciul z nimi. co z Darcym.... Darcy musi być mimo kciuka...

  12. Powrót do góry    #3429
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez SportoweFakty.pl
    Jeżeli australijski żużlowiec nie będzie mógł wystąpić w pojedynku Unibaksu Toruń ze Stalą Gorzów, to jego miejsce zajmie jeden z braci Pulczyńskich. Torunianie wykluczają skorzystanie z zastępstwa zawodnika.
    Dlaczego?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3430
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Stary Pulczyński znowu się przebił?

  14. Powrót do góry    #3431
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    - Z tego co wiem i widzę problem mają tubylcy - powiedział Gollob. - Koledzy, którzy gwiżdżą, to na stadionie garstka ludzi która wykrzykuje "Apator". Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, a tym bardziej ja nie wiem jaki "Apator". To jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym. Nie jestem stąd, nie znam całej historii, więc spokojnie temu się przyglądam. Co do tych osób, które gwiżdżą, a jest ich naprawdę garstka - niech sobie gwiżdżą, ja nie mam nic do nich.

    Nie wiem czy w dobry wątek to wklejam, skoro Tomasz Gollob nie wie co to za klub Apator. Lekko się zdziwiłem taką wypowiedzią..

  15. Powrót do góry    #3432
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A co do meczu w Zielonej. Tak Ryan odcinał tam kupony. Ambicje sportowe realizuje się w GP. W ligach jest praca w fabryce.
    no proszę, właśnie dowiedziałem się że ligą można sobie podetrzeć tyłek, REWELACJA! Uwaga wszyscy nie jarajcie się ligą, czy to Unibaksem, czy to Apatorem, ogólnie toruńską drużyną, Buszmen rzecze to jest LIPA Każdy sportowiec niegodzień SGP jest tylko robolem i nie ma się co jarać że bawi nas jazdą, dzięki Buszmen, zawsze można liczyć na twoje nic nie warte słowo.

    Nie wiem czy w dobry wątek to wklejam, skoro Tomasz Gollob nie wie co to za klub Apator. Lekko się zdziwiłem taką wypowiedzią
    pali głupa ile wlezie.

    Właśnie sobie przypomniałem próbę podejścia do wywiadu z nim na wizji podczas jakiegoś nieudanego meczu Stal - Falubaz, rok temu chyba, wtedy pokazał że słoma cały czas wystaje mu z butów, teraz dalej to potwierdza.
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 18-04-2013 o 20:17

  16. Powrót do góry    #3433
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/35...rzykuje-apator

    tak jak brałem ten transfer z pewną taką obojętnością, tak teraz wiem, że na ten skład ide w niedziele ostatni raz-tylko dlatego że już mam bilet. za brak szacunku dla nas i historii klubu ostatni raz na takie zestawienie składu! chyba że odszczeka w niedziele przez mikrofon i szczerze przeprosi i powie że to było w nerwach i na bani

  17. Powrót do góry    #3434
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    - Z tego co wiem i widzę problem mają tubylcy - powiedział Gollob. - Koledzy, którzy gwiżdżą, to na stadionie garstka ludzi która wykrzykuje "Apator". Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, a tym bardziej ja nie wiem jaki "Apator". To jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym. Nie jestem stąd, nie znam całej historii, więc spokojnie temu się przyglądam. Co do tych osób, które gwiżdżą, a jest ich naprawdę garstka - niech sobie gwiżdżą, ja nie mam nic do nich.

    Nie wiem czy w dobry wątek to wklejam, skoro Tomasz Gollob nie wie co to za klub Apator. Lekko się zdziwiłem taką wypowiedzią..
    Gollob wielu rzeczy nie wie. Przykład pierwszy z brzegu - mistrz wszechczasów nie rozumie dlaczego przerywa się bieg, kiedy zawodnik leży na środku łuku : http://www.youtube.com/watch?v=0_k5edyZdEg

  18. Powrót do góry    #3435
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Ha,ha, Gollob się odegrał. Kontrakt pewnie ma tak skonstruowany, że nie musi się przejmować swoimi wypowiedziami. Jemu też żyłka się napięła. O ile z tą "garstką" ludzi niewiele się pomylił o tyle z Apatorem już trochę przesadził wiedząc zapewne, że ta "garstka" strasznie się spulta.
    Mnie już nudzą te przepychanki. Chcę oglądać żużel, aż tyle i tylko tyle.

  19. Powrót do góry    #3436
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Bidon zamiast siedzieć cicho pogarsza tylko swoją sytuację, ale jeżeli lubi jeździć przy gwizdach to jego sprawa.

  20. Powrót do góry    #3437
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale kto ma na niego gwizdać skoro "I łuk" już nie przyjdzie więcej na mecz. ja chcę żużla nie durnych przepychanek....

  21. Powrót do góry    #3438
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    3 osoby z zielonej strefy tez juz nie przyjda za ta wypowiedz. Akceptuje Golloba, bo prawem zawodnika jest zmienic klub. Ale na pewno nie mam zamiaru placic za takie wypowiedzi. Niewazne kto to powiedzial, nie powinny padac takie slowa. Kara dla tyfusa za brak szacunku do obecnego klubu, ktory jest czescia wieloletniej historii.

    Panie Gollob, ile masz Pan gwiazdek na plastronie? I skad sie wziely?

  22. Powrót do góry    #3439
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    No to Bidon wbił Wam szpilę. Mówi, że do tych kibiców nic nie ma, a uderza w czuły punkt. To tak jakby mówił z uśmiechem na ustach "s**erdalajacie". Poza tym tak dobitne pokazywanie, że dla niego to tylko praca i nic więcej. Mógłby chociaż nasz Misiu jakieś pozory zachować...

  23. Powrót do góry    #3440
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Co go obchodza jakies tam gwiazdki na plastronie i tubylcy z "Apatora".
    Ciekawe co na to tubylcy w osobach Jana Zabika, Mirka Kowalika i Adriana...

    Proponuje dalej go nagradzac brawami patrzac slepo na to co sie dzieje. Typ kolejny raz pluje na Torun. Nigdy nie bedzie jezdzil dla tego miasta. Jezdzi dla firmy Unibax S.A., dzieki ktorej hajs sie zgadza.

  24. Powrót do góry    #3441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    - Z tego co wiem i widzę problem mają tubylcy - powiedział Gollob. - Koledzy, którzy gwiżdżą, to na stadionie garstka ludzi która wykrzykuje "Apator". Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, a tym bardziej ja nie wiem jaki "Apator". To jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym. Nie jestem stąd, nie znam całej historii, więc spokojnie temu się przyglądam. Co do tych osób, które gwiżdżą, a jest ich naprawdę garstka - niech sobie gwiżdżą, ja nie mam nic do nich.
    He, he. Bidon udaje Greka teraz. No przecież powiedziałw swoim czasie, że wszędzie może jeździć tylko nie w Apatorze. No i jeździ w Unibaksie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #3442
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czekam na taki bieg w jego wykonaniu jak ostatni Ryana.
    Jaki? W takim, w którym nie panując nad maszyną, będzie taranował rywala? Ja do Ryana nic nie mam, ale obiektywnie, mimo braku kolizji - powinien być z tego biegu wykluczony. Gdyby to zrobił Pedersen, czy Baliński - epitetom nie byłoby końca. Mniejsza z tym. Nazywaj mnie kim chcesz, zastanów się natomiast kim Ty jesteś skoro wierzysz, że Ryan robił punkty dla Unibaxu z miłości do Torunia. Z tej samej miłości, z powodu której odszedł z Torunia do Bydgoszczy ? (btw oficjalnie tłumacząc, że chce jeździć u boku Golloba). Po 2003 roku Ryan był już tylko odcinaczem i trzeba mieć klapki na oczach by tego nie widzieć. Nie chciał jeździć ani w GP, ani w SWC. Ograniczył ligi. Potrzebował pieniędzy. Ja tego jakoś nie potępiam, bo sam bym tak robił, gdybym nie miał już ambicji na IMŚ, a jednocześnie możliwość zarobienia ładnych paru groszy. Postępował logicznie.

    no proszę, właśnie dowiedziałem się że ligą można sobie podetrzeć tyłek, REWELACJA!
    Wiesz, Ty się możesz to ligą jarać - ja ci nie bronię. Ale jakbyś się nie jarał, dla zawodników to tylko praca w fabryce.


    Panie Gollob, ile masz Pan gwiazdek na plastronie? I skad sie wziely?
    Nie wiem jak na plastronie. Plastronów w sumie nie ma w zasadzie. Na kevlarze Tomek ma 8 gwiazdek za 8 tytułów IMP. Myślę, że to dla niego istotniejsze. Choć pozostaje żałować, że nie dobił do dychy. No ale w Toruniu zrobił IMP nawet 2x

    Nigdy nie bedzie jezdzil dla tego miasta. Jezdzi dla firmy Unibax S.A., dzieki ktorej hajs sie zgadza.
    Myślisz, że wyżej wymieniony Miedziński, czyni inaczej? Kto tu jest ignorantem. Zabawny jesteś człowieku Ja się dziwię, że ktokolwiek ma to zawodnikom za złe. Hipokryzja.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-04-2013 o 21:19

  26. Powrót do góry    #3443
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ha,ha, Gollob się odegrał. Kontrakt pewnie ma tak skonstruowany, że nie musi się przejmować swoimi wypowiedziami. Jemu też żyłka się napięła. O ile z tą "garstką" ludzi niewiele się pomylił o tyle z Apatorem już trochę przesadził wiedząc zapewne, że ta "garstka" strasznie się spulta.
    Mnie już nudzą te przepychanki. Chcę oglądać żużel, aż tyle i tylko tyle.
    Nie odegral a zachowal sie jak ciec.Nie pierwszy i nie ostatni raz.
    Ten typ tak ma,inteligencja nie grzeszyl nigdy.
    Tylko jak czytam,ze przez wypowiedzi tego pajaca ktos nie przyjdzie na stadion, to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
    Od kiedy to bydgoski jakala = torunski klub a torunski klub = bydgoski jakala?
    Jesli pro pro pro fesor mysli,ze konsumenci nie potrafia gwizdac to mam nadzieje,ze sie w niedziele zdziwi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-04-2013 o 21:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Franz (19-04-2013)

  28. Powrót do góry    #3444
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    można mieć wiele do TG. ja też mam. klaskać mu nie będę ale gwizdać też nie mam zamiaru....
    profesjonalizmu, z tego co z rozmów kontraktowych ćwierkają, klub mógłby się uczyć od niego a nie na odwrót.

    i to jest jedyny żal jaki mam do klubu. potencjał jaki mięli po przejęciu roztrwonili w jakiś dziwny nie profesjonalny sposób. nie wiem. dziwne to. chociaż z drugiej strony większość biznesów RK jakoś mega profesjonalnie prowadzona nie jest i jakiś taki dziwny smrodek się nad nimi unos. szkoda że padło na nasz klub ale wdzięczny jestem za to co robi do klubu i oby robił to jeszcze 30 lat wtedy wychowa sobie pokolenie unibaxowych dzieci na I łuku

  29. Powrót do góry    #3445
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    i to jest jedyny żal jaki mam do klubu. potencjał jaki mięli po przejęciu roztrwonili w jakiś dziwny nie profesjonalny sposób. nie wiem. dziwne to. chociaż z drugiej strony większość biznesów RK jakoś mega profesjonalnie prowadzona nie jest i jakiś taki dziwny smrodek się nad nimi unos. szkoda że padło na nasz klub ale wdzięczny jestem za to co robi do klubu i oby robił to jeszcze 30 lat wtedy wychowa sobie pokolenie unibaxowych dzieci na I łuku
    Od samego początku piszę że nie kasa czyni z kogoś człowieka. W końcu coś powoli czaisz, że kasy mają po uszy, ale mimo to nie potrafią ani na kawałek ruszyć do przodu.
    Wyzywane przez Was Stowarzyszenie zrobiło więcej w 4 lata niż klub Unibax przez całą swoją działalność jesli chodzi o zabiegi marketingowe. A kasy nie użyli nawet w ułamku tym co mógłby rzucić klub.
    W klubie nie zależy nikomu na atmosferze, na budowaniu przyszłości, liczy się tu i teraz choćby i bez was, a Wy się jeszcze z tego cieszycie. Prędzej czy później ktoś pójdzie po rozum do głowy i powie: "jak mając tyle kasy nie można było zbudować silnych podstaw dla klubu?" Ale będzie za późno.
    Ludzie nie są praktycznie w żaden sposób związany z Unibaksem, widać to nawet po waszych wpisach, że traktujecie go jak dojną krowę ukrywając to pod słowami szacunku dla sponsora.
    A jeśli ludzie nie są związani to w momencie jak się powinie noga to nie będzie konsumenta na stadionie. Zostanie z 300 fanatyków, 20 osób z forum sportsboard, 100 dziadków i może ze 100 znudzonych.
    Unibax nigdy nie wychowa sobie "pokolenia unibaksów." The End.

    Jesli profesor mysli,ze konsumenci nie potrafia gwizdac to mam nadzieje,ze sie w niedziele zdziwi.
    no proszę, jednak można gwizdać na ikonę... Tylko kto to zrobi? Przecież ma być mega kultura.

    p.s.
    buszmen ciebie nawet nie komentuje, bo nawet nie zasłużyłeś sobie na to ostatnim wpisem. Już poprzednie w sumie były pewnie odczytywane z politowaniem, albo drwiącym uśmiechem przez reszte forumowiczów.
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 18-04-2013 o 21:29

  30. Powrót do góry    #3446
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No spoko, śmiej się. To tylko o Tobie świadczy i o Twojej znajomości realiów, więc wiesz. Obrażaniem mnie - mądrości i wiedzy ci nie przybędzie.

  31. Powrót do góry    #3447
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,828
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Zamknij jape panie Gollob. Na douczenie historii nie licze, za stary juz jestes i za duzo naogladales sie bydgoskich zagran z ucieczka przed dlugami.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #3448
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Galop konkretnie uderzył. :lol:
    Jaki Apator?! tylko Unibax! widać, że nawet tu patrzy na kasę - bez sponsora nie jeździłby za czapkę śliwek.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  33. Powrót do góry    #3449
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Ręce mi opadają jak widzę, co się ostatnio dzieje z tym wątkiem, więc tylko podzielę się z Wami linkiem do pewnego artykułu. Do ogólnej refleksji, już bez wytykania palcami, komu przyda się bardziej, a komu mniej. Mimo, że dotyczy on piłki nożnej, niesie za sobą bardzo uniwersalne przesłanie.

    http://www.weszlo.com/news/13464-Chc..._ich_sluchacie

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    Buszmen (18-04-2013)

  35. Powrót do góry    #3450
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta



    no proszę, jednak można gwizdać na ikonę... Tylko kto to zrobi? Przecież ma być mega kultura.
    Jesli myslisz ,ze w tych 20 stronach dyskusji o gwizdy chodzi to znaczy ,ze nic z tego nie zrozumiales i juz nie zrozumiesz.

    Tak na marginesie.
    Nie czujecie dumy,ze mistrz swiata i najlepszy polski zuzlowiec nazwal Was,Tubylcow kolegami?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-04-2013 o 21:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #3451
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie odegral a zachowal sie jak ciec.Nie pierwszy i nie ostatni raz.
    Ten typ tak ma,inteligencja nie grzeszyl nigdy.
    Tylko jak czytam,ze przez wypowiedzi tego pajaca ktos nie przyjdzie na stadion, to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
    Od kiedy to bydgoski jakala = torunski klub a torunski klub = bydgoski jakala?
    Jesli pro pro pro fesor mysli,ze konsumenci nie potrafia gwizdac to mam nadzieje,ze sie w niedziele zdziwi.
    Może chciał błysnąć albo być złośliwy. Dyplomatą wszak nie jest, a nie wierzę że tak mu zupełnie wisi co o nim kibole myślą. Ma trochę chłop stresa, więc dla niepoznaki coś tam sobie duka, zwłaszcza że go o komentarz proszą.
    Może Robert to nie drużyna, ale tak naprawdę za chwilę nie będzie już komu kibicować. Jak do składu wejdą dwa Pulczasy, w tym jeden jakiś taki bardziej zaokrąglony, to co z tego może wyjść dobrego?


    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ... Po 2003 roku Ryan był już tylko odcinaczem i trzeba mieć klapki na oczach by tego nie widzieć. Nie chciał jeździć ani w GP, ani w SWC. Ograniczył ligi. Potrzebował pieniędzy. Ja tego jakoś nie potępiam, bo sam bym tak robił, gdybym nie miał już ambicji na IMŚ, a jednocześnie możliwość zarobienia ładnych paru groszy. Postępował logicznie.
    No proszę, już nawet nie potępiasz.
    Nie chodzi o żadną miłość do klubu, a o zwykłe poświęcenie dla tego co się robi. Gdyby był takim, jak to nazywasz odcinaczem, to wtedy z tą kontuzjowana ręką odpuściłby, odciął co jego i miał spokojne sumienie. Tak pewnie zrobiłby Twój idol. Ale on jednak zawalczył, zresztą nie ten jeden raz.
    W tej sprawie wychodzi u Ciebie komplety brak obiektywizmu, którym tak się zawsze szczycisz. Niestety.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 18-04-2013 o 22:30

  37. Powrót do góry    #3452
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jaki? W takim, w którym nie panując nad maszyną, będzie taranował rywala? Ja do Ryana nic nie mam, ale obiektywnie, mimo braku kolizji - powinien być z tego biegu wykluczony. Gdyby to zrobił Pedersen, czy Baliński - epitetom nie byłoby końca.
    Mogę zrozumieć twoje uwielbienie dla Golloba, ale to co napisałeś świadczy o kompletnym braku pojęcia w temacie żużel. Przeczytaj co powiedzieli o tym ataku zielonogórzanie, jeśli nie wierzysz tym , którzy widzieli to na żywo.
    Jak to łatwo siedzieć w chałupie na dupie i pierdzielić bzdety na podstawie własnych wizji opartych na obrazie TV.
    Może tak napisałbyś ile biegów za ostrzejsze akcje powinien obejrzeć z parkingu twój idol.

    EDIT: ... a Gollob teraz to nie jest klasycznym odcinaczem kuponów ? Żeby nie wola wodzów i Darka to w pierwszym meczu nie zaliczyłby nawet dwucyfrówki.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-04-2013 o 22:18
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #3453
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Pozwólcie że "nietubylec" dorzuci trzy grosze do dyskusji. Jak tak ostatnio obserwuję i czytam co się dzieje w Toruniu to serce rośnie (możecie to nazwać radością z cudzego nieszczęścia). Okazuje się, że z tych "Lesznian" to jednak nie takie chamy, że gwizdały ciągle na Golloba zawodnika jakby nie patrzeć nie swojej drużyny i że na GP Europy rok w rok część z nich nie kibicowała reprezentantowi swojej ojczyzny z ukochanej Bydgoszczy tylko honorowemu mieszkańcowi Leszna Leigh Adamsowi.
    A tak na poważnie to ostatnia wypowiedź to istny strzał w kolano. Można ją odczytać w ten sposób że właściwie Unibax to jakiś inny niż Apator klub z kosmosu i właściwie nie toruński bo kibice "tubylcy" to tylko garstka (w takim razie reszta skąd - może fanklub Golloba jeżdżący za nim po Polsce). Może faktycznie jak ktoś wyżej napisał Gollob powiedział że wszędzie może jeździć tylko nie w Apatorze i sobie ubzdurał i jakoś w głowie swej nieodgadnionej ułożył że w Toruniu nie jeździ. Wszystko by się zgadzało nowa nazwa klubu, kibice nie tutejsi, i stadion w innym miejscu dalej od centrum.
    Ostatnio edytowane przez sputnick ; 18-04-2013 o 22:18

  39. Powrót do góry    #3454
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli myslisz ,ze w tych 20 stronach dyskusji o gwizdy chodzi to znaczy ,ze nic z tego nie zrozumiales i juz nie zrozumiesz.

    Tak na marginesie.
    Nie czujecie dumy,ze mistrz swiata i najlepszy polski zuzlowiec nazwal Was,Tubylcow kolegami?
    ja rozumiem że poza klaskaniem czy gwizdaniem, ewentualnie trąbieniem cieżko jest większej części toruńskiej publiki inaczej wyrazić swoje odczucia.

    a tak na marginesie, skoro nazywa nas kolegami to znaczy żę chyba będa mu niedlugo potrzebni.

  40. Powrót do góry    #3455
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tomcio to taki chłopek roztropek. Tą wypowiedzią potwierdził tylko, że te gwizdy mocno go poirytowały. Jak by facet był profesjonalistą to by w ogóle nie reagował. A przynajmniej nie w ten sposób. No ale to cały Tomcio właśnie, teraz rozumiecie czemu gość znajdywał wspólny język z Władkiem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #3456
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    To on postawił pierwszy krok ku ociepleniu stosunków.
    Kibice toruńscy powinni być wdzięczni bidonowi.



    Zarówno ci fanatyczni gdyż teraz niejeden z gwiżdżących na młyn poczuje się jak idiota.
    Gwiżdżący na młyn natomiast skierują swoją energię na gwizdy zawodnika toruńskiego klubu unibaks co to im zlikwidował Apator.

    W tym wszystkim wykrzykiwanie przez Śwista Piotrka 100% Falubaz wydaje się być małym piwem przy uśmiercaniu Apatora.

    Ale żeby żadnego protestu nie zrobić jak zginął Apator... W Bydgoszczy pamiętam kiedyś wywiesili na płocie ŚP Polonia.

  42. Powrót do góry    #3457
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Ale żeby żadnego protestu nie zrobić jak zginął Apator... W Bydgoszczy pamiętam kiedyś wywiesili na płocie ŚP Polonia.
    były i pikiety i inne takie. A u Was się coś działo w 1991?

  43. Powrót do góry    #3458
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Czytałem, ale nie wierzyłem, bo myślałem że to zwykła prowokacja.
    - Z tego co wiem i widzę problem mają tubylcy - powiedział Gollob. - Koledzy, którzy gwiżdżą, to na stadionie garstka ludzi która wykrzykuje "Apator". Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, a tym bardziej ja nie wiem jaki "Apator". To jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym. Nie jestem stąd, nie znam całej historii, więc spokojnie temu się przyglądam. Co do tych osób, które gwiżdżą, a jest ich naprawdę garstka - niech sobie gwiżdżą, ja nie mam nic do nich.
    Zaczynam lubić tego gościa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #3459
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Gollob prowokować lubi, nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Każdy w miarę rozsądny człowiek ma świadomość tego, że ma on kompletnie w d.... w jakim mieście jeździ i co kibice o nim myślą. Gwizdy bardziej go śmieszą niż drażnią. Liczy się tylko kaska na koncie nic więcej.
    Moim zdaniem młyn źle zrobił postępując tak, jak uczynili to w pierwszym meczu. Znacznie lepsza i bardziej wymowna byłaby całkowita ignorancja i zupełna cisza po wygranych biegach Golloba. Przypuszczam, że wówczas liberalna część publiczności szybko zakumała by o co chodzi i podchwyciła działanie młyna. A tak wygrał póki co w 100% Gollob. Po pierwsze bo zarabia tak jak chciał, po drugie skłócił całkowicie toruńsko publikę, a to zapewne jeszcze nie koniec. Niczym koń trojański rozsadza nas od środka. Niestety my jak potulne baranki na to pozwalamy wyniszczając się wzajemnie.

    Póki co 2:0 dla golloba, ciekawe co będzie dalej?

  45. Powrót do góry    #3460
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Hm, nie zgadzam się Howardzie. Co najmniej 1:1 jeśli nie 2:1 dla młyna. Gollob by tego nie powiedział jakby mu żyłka nie strzeliła. Widać, że nie ma tego w dupie, Mariusz ma tu rację według mnie. Poza tym pokazał kolejny raz jaką pogardą darzy Toruń.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  46. Powrót do góry    #3461
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Ale żeby żadnego protestu nie zrobić jak zginął Apator... W Bydgoszczy pamiętam kiedyś wywiesili na płocie ŚP Polonia.
    były i pikiety i inne takie. A u Was się coś działo w 1991?
    Co ty. Morawski Zbyszek przywiózł pontiakiem Amerykę do Zielonej Góry i wszyscy ocipieli.

    Zauważ, że wtedy nikt Falubazu nie zlikwidował tylko zmienił się sponsor, wstawił sobie swoje logo, ale o Falubazie nie zapomniał umieszczając małą myszkę i napis w rogu plastronu. Przed złotym sezonem 2009 i tak oficjalnie wszystko wróciło do normy więc nie wiem o co chodzi. Macie teraz okazję się wykazać i udowodnić, że w tej kwestii jesteście lepsi od zielonogórzan i załatwić temat nazwy szybciej. Spokojnie, czasu i tak macie sporo.

  47. Powrót do góry    #3462
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Nie można wymagać szacunku od innych dając sobą pomiatać, więc nie pozwólcie by ktokolwiek, nawet były IMŚ, wycierał sobie zakłamaną gębę Waszym klubem. Nie wie co to Apator? No to przeciwko komu jeździł całe lata, podnosząc ciśnienie w derbach? Poza tym kwestionując ciągłość toruńskiego żużla ("to jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym") de facto odbiera klubowi ogromny dorobek dziesięcioleci istnienia, z tytułami DMP na czele, zdobyty pod szyldem Stali i Apatora. Jeszcze parę lat temu taka wypowiedź byłaby nie do pomyślenia, zwłaszcza ze strony nowego jeźdźca w drużynie, ale jak widać Robercik wyznacza nowe standardy...

    Gwoli ścisłości: gwizdy na stadionie to zupełnie inna sprawa (nie byłem na meczu, więc nie komentuję tego wydarzenia), bo dotycząca głównie relacji TG-ultrasi, natomiast klub i jego dobre imię, historia i dorobek to sprawa Was wszystkich - zarówno ultrasów, jak i konsumentów, januszów, pikników. Nie dajcie sobie odebrać tego, co Wam się w pełni należy! A na stadion przychodźcie - dla Apatora, nie dla Roberta
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 19-04-2013 o 01:06
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    alienisko (19-04-2013), kingpin (19-04-2013), versus (19-04-2013)

  49. Powrót do góry    #3463
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,861
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie dajcie sobie odebrać tego, co Wam się w pełni należy! A na stadion przychodźcie - dla Apatora, nie dla Roberta
    Otóż to, jestem podobnego zdania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #3464
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Może chciał błysnąć albo być złośliwy. Dyplomatą wszak nie jest, a nie wierzę że tak mu zupełnie wisi co o nim kibole myślą. Ma trochę chłop stresa, więc dla niepoznaki coś tam sobie duka, zwłaszcza że go o komentarz proszą.
    Może Robert to nie drużyna, ale tak naprawdę za chwilę nie będzie już komu kibicować. Jak do składu wejdą dwa Pulczasy, w tym jeden jakiś taki bardziej zaokrąglony, to co z tego może wyjść dobrego?
    Pewnie nie jest mu obojetne co kibice o nim mysla,ale to nie znaczy ,ze byle tyfus moze sobie historia naszego klubu niewyparzona gebe wycierac.
    Nigdy nie bylem fanatykiem,dla mnie zawsze liczyli sie w pierwszej kolejnosci ludzie tworzacy klub i widowisko,ale na litosc boska wychowalem sie zuzlowo na Apatorze a teraz sie dowiaduje z ust zawodnika ktory przyszedl tu na chwilke,ze tego klubu juz nie ma a on nawet nie bardzo kojarzy czy kiedykolwiek byl.Mial okazje siedziec cicho,ale jak zwykle buraczany charakterek wzial gore.Jesli ma cos do Tubylcow,niech skupi sie na nich i z nimi prowadzi wojenke,ale nie kosztem klubu i kpin z tradycji.
    Nie mam zamiaru sie dalej nad nim pastwic.Sam takimi slowami wystawil sobie swiadectwo.Ten klub istnial zanim Gollob sie urodzil i mam nadzieje,ze istniec bedzie jak go juz robale wpierdo..a.

    Siusiakow strasza karami za niesportowy tryb zycia a na Golloba i jego plucie na historie paragrafu w kontrakcie nie ma?
    Moze by tak pionek,jak sama nazwa wskazuje, postawil do pionu tego ignoranta?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Czytałem, ale nie wierzyłem, bo myślałem że to zwykła prowokacja.


    Zaczynam lubić tego gościa.
    Glupis tak samo jak on,wiec sie nie dziwie,ze nawiazala sie miedzy wami nic sympatii.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2013 o 06:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    versus (19-04-2013)

  52. Powrót do góry    #3465
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    "Mocno i stanowczo - parówkowym skrytożercom mówimy nie"

    Parówki nie pomogły zjednoczyć szeregów a jedna wypowiedź Golloba i już stoicie ramię w ramię - jednak zrobił coś dobrego

    A poważnie:
    Uwielbiam patrzeć na jazdę Golloba ale jak wielu pamiętam mu "ścierwo na kiju" itp.

    Zresztą wystarczy spojrzeć na jego byłe kluby i jaką spaloną ziemię zostawia po odejściu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •