Strona 203 z 282 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203204205213253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,091 do 9,135 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9091
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wiesz co ? ****a najeżdzacie na tego KArkosika ja ******** i co ? Wiesz jaka jest prawda ? Jak by taki Karkosik miał przyjść i sponsosorwać żużel, zabrał by z Torunia WARDA, HOLDERA, PRZEDPEŁSKIEGO to byście mu dywanik czerwony rozwineli z Torunia do Zielonej Góry i na każdym kilometrze wielkie fanfary urządzali. Szybko byście zapomieli o telefonie, smsach i fianle. Jak by taki WARD wam trójki przywoził i zdobyl tytuł to byś jeszcze Karkosikowi buty wyglancował. Każdy klub który narzeka i wyzywa marzy o takim sposnorze.
    Po pierwsze, zagalopowales sie, bo widac tak jak "mysmy" sie uczepili Karkosika tak Ty zes uczepil sie Zielonej Gory. Nie ten adres Kolego.

    Po drugie, kazdy klub zuzlowy w Polsce przyjalby z otwartymi rekoma, sponsora z "taka kasa" i to fakt, ktoremu zaprzeczyc sie nie da. Pytanie jest tylko inne, na ile ow sponsor moze sobie pozwalac, w mysl zasady stac mnie, to sie postawie?! Ciekawe czy jakby dopieprzyli kare polowy budzetu klubu, dalej tak ochoczo by instruowal tudziez przytakiwal debilnym pomyslom. Sporo czasu juz minelo od niedzieli, a ja wciaz nie moge pojac, jakim trzeba byc glabem, zeby wpasc na tak idiotyczny pomysl (i tu akurat nie bije do "Romana", bo pomyslodawcy nie znam)!!! A czym wiecej czasu uplywa, tym bardziej szerzy sie przekonanie, a wlasciwie chec szukania usprawiedliwienia dla dezercji. A na to usprawiedliwienia nie ma! Nie kazdy z nas uderzy sie w piers i powie, ze nie czul chocby zazenowania?! Pisalem juz wczesniej, przyzwolenie na takie wystepki zarzadzajacy liga dali latem, nie dopierdzieliwszy surowej kary Rzeszowianom! Malo tego, jeszcze te kare zlagodzono!

    A to, czy ktos chce dowalic Rozowej koszuli czy nie - a chce pewnie caly zuzlowy swiatek poza zielonogorskim to juz temat na inna dyspute...

    EDIT: Coval, smrodu nie ma... a te wojenki zaczepne z Lesznem, a ponowny angaz kontrowersyjnego, ze tak napisze Kryjoma, z Czewa tez widze, ze ostatnio relacja jakos slabsze... no tak, ale "wynik zapadł na torze i w ocenie sędziego, a władze ligi wyniki zatwierdziły zatem te decyzje były ok". Co by nie patrzec zawsze sa ok ! I tym razem, pewnie tez beda ok
    Ostatnio edytowane przez Giani ; 25-09-2013 o 19:34

  2. Powrót do góry    #9092
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    @Coval od 2011 do 2013 co roku cyrki w rundzie playoff są tylko i wyłącznie z udziałem Unibek$u - tyle w temacie

    @apator_uk i @kowjanko - w którym miejscu w trakcie walki o utrzymanie Włókniarza doszło do złamania regulaminu?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #9093
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    @kowjanko - w którym miejscu w trakcie walki o utrzymanie Włókniarza doszło do złamania regulaminu?
    W skrócie:
    Maślanka - zaległości- licencja - recydywa.

  4. Powrót do góry    #9094
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Dla mnie kalkulacje jakie się pojawiają nie mają sensu, a cała nagonka na Toruń zmierza nie w tę stronę.
    Przecież wszyscy (może poza ludźmi na konferencji) zgodnie przyznają, że było do świństwo.
    Torunianie dali po ryju wszystkim - jest to fakt niezaprzeczalny
    Nie podjęli sportowej walki mimo przeciwności losu - kolejny fakt
    Zepsuli sportową ideę i zniszczyli wartości z którymi wielu kibiców się utożsamia - kolejny aspekt
    Troche Coval szarzujesz.
    Wiekszosc tych szczekaczy za nic ma idee sportowa,idee fair play.
    Jeden z drugim z piana na ustach jeszcze niedawno bronili preparowanych torow,baletu Szombierskiego,uciekajacych karetek.
    Nadazyla sie okazja wyzyc sie na znienawidzonym wrogu to z miejsca stali sie obroncami moralnosci.
    Jakis nawet napisal,ze jak nie bedzie Unibaxu,to wroca normalne tory.
    Tak ,wroca.Gnojowki,dziury,koleiny,pasy.Kwintesencja fair play .
    Wazne ,zeby wynik sie zgadzal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-09-2013 o 21:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    KrisKiller (25-09-2013), mhsol (25-09-2013)

  6. Powrót do góry    #9095
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    @Coval od 2011 do 2013 co roku cyrki w rundzie playoff są tylko i wyłącznie z udziałem Unibek$u - tyle w temacie
    Prosiłem o przykłady
    Dlatego raz jeszcze odsyłam do mojego wpisu #9107
    Bo tą odpowiedzią mieszasz w mojej głowie jak polityk. Czyli słowa, słowa, słowa, bez konkretów.

    No ale skoro tyle w temacie z twojej strony to rozumiem, że nie można nic znaleźć.

    No cóż. Zatem po co siać populizm.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 25-09-2013 o 21:01
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #9096
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Troche Coval szarzujesz.
    Wiekszosc tych szczekaczy za nic ma idee sportowa,idee fair play.
    Jeden z drugim z piana na ustach jeszcze niedawno bronili preparowanych torow,baletu Szombierskiego,uciekajacych karetek.
    Nadazyla sie okazja wyzyc sie na znienawidzonym wrogu to z miejsca stali sie obroncami moralnosci.
    Jakis nawet napisal,ze jak nie bedzie Unibaxu,to wroca normalne tory.
    Tak ,wroca.Gnojowki,dziury,koleiny,pasy.Kwintesencja fair play .
    Wazne ,zeby wynik sie zgadzal.

    odrobina refleksji, nawet najdrobniejsza ... nic więcej

  8. Powrót do góry    #9097
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Sądzisz po sobie, wg własnego "wyczucia". Cieszę się jednak jako Zielonogórzanin, że to napisałeś i dziękuję Ci za ten post. Tym właśnie Falubaz i Zielona Góra różni się od Toruniów, Gorzowów itp, że nie rozwinęlibyśmy tego metaforycznego "czerwonego dywanu", o którym piszesz, przed kimś Falubazu niegodnym. A jeśli z jakichś powodów musielibyśmy kogoś takiego "przyjąć", co oczywiście i w naszej historii (ekonomicznej) klubu miało miejsce, to wstydzilibyśmy się za to b.długo. Ale wątpie, aby to, o czym piszę, w pełni zrozumiał ktoś spoza ZG...
    Jestem z po za i rozumie Cie doskonale Pamiętam czasy Morawskego, ale czy to dla was taki wstyd ? Do dziś kibice z ZG bardzo miło wspominają czasy Pana Zbyszka.

  9. Powrót do góry    #9098
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Troche Coval szarzujesz.
    Wiekszosc tych szczekaczy za nic ma idee sportowa,idee fair play.
    Jeden z drugim z piana na ustach jeszcze niedawno bronili preparowanych torow,baletu Szombierskiego,uciekajacych karetek.
    Nadazyla sie okazja wyzyc sie na znienawidzonym wrogu to z miejsca stali sie obroncami moralnosci.
    Jakis nawet napisal,ze jak nie bedzie Unibaxu,to wroca normalne tory.
    Tak ,wroca.Gnojowki,dziury,koleiny,pasy.Kwintesencja fair play .
    Wazne ,zeby wynik sie zgadzal.
    Tylko widzisz Kingpin to w żaden sposób nie usprawiedliwia tego co się stało w niedzielę. A wydaje mi się, że coraz więcej osób zaczyna myśleć właśnie takimi kategoriami. Trochę mi to wygląda na szukanie wytłumaczenia na siłę. Nie tędy droga.

  10. Powrót do góry    #9099
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Troche Coval szarzujesz.
    Wiekszosc tych szczekaczy za nic ma idee sportowa,idee fair play.
    Jeden z drugim z piana na ustach jeszcze niedawno bronili preparowanych torow,baletu Szombierskiego,uciekajacych karetek.
    Nadazyla sie okazja wyzyc sie na znienawidzonym wrogu to z miejsca stali sie obroncami moralnosci.
    Jakis nawet napisal,ze jak nie bedzie Unibaxu,to wroca normalne tory.
    Tak ,wroca.Gnojowki,dziury,koleiny,pasy.Kwintesencja fair play .
    Wazne ,zeby wynik sie zgadzal.
    Być może, ale nie to było najważniejsze (nie to było intencją) w moim wpisie
    Nie chcę roztrząsać się nad tym co Unibax zrobił - bo zrobił co zrobił

    Chciałem przekazać jednak że dyskusja zmierza nie w tym kierunku i nie ma na bazie niedzielnych wydarzeń, konstruktywnych wniosków.

    Dlatego pozwól że nie odniosę się do tego co napisałeś.

    W sumie to próbowałem coś napisać, ale tak to rozmyło moją intencję, dlatego czekam na wnioski na przyszłość od żużlowych władz.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 25-09-2013 o 21:41
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #9100
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tylko widzisz Kingpin to w żaden sposób nie usprawiedliwia tego co się stało w niedzielę. A wydaje mi się, że coraz więcej osób zaczyna myśleć właśnie takimi kategoriami. Trochę mi to wygląda na szukanie wytłumaczenia na siłę. Nie tędy droga.
    To jest oczywiste i każdy się tego wstydzi, ale tu chodzi o to w jaki sposób nie które osoby krytykują Toruń za niedzielny walkower.

  12. Powrót do góry    #9101
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Jestem z po za i rozumie Cie doskonale Pamiętam czasy Morawskego, ale czy to dla was taki wstyd ? Do dziś kibice z ZG bardzo miło wspominają czasy Pana Zbyszka.
    Wiem, to nie ta skala. Morawski to co innego niż ten Wasz zbawca. Pisząc miałem na myśli nie tylko sponsorów, ale też zawodników. Świst, Staszewski, Suchecki... - jakoś nie pasują mi do panteonu Falubazu... Ale co zrobić, nie zawsze wszystko można sobie wybrać.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  13. Powrót do góry    #9102
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez ssdg3 Zobacz posta
    Wiem, to nie ta skala. Morawski to co innego niż ten Wasz zbawca. Pisząc miałem na myśli nie tylko sponsorów, ale też zawodników. Świst, Staszewski, Suchecki... - jakoś nie pasują mi do panteonu Falubazu... Ale co zrobić, nie zawsze wszystko można sobie wybrać.
    A widzisz tak samo jak mi nie pasował Protasiewicz. Nie wiem dlaczego ale wolę Golloba, a czasy waszego Pepe w Apatorze nie wspominam najlepiej. Wiem że to fajny gość, ale nie przepadałem za nim. Drugim moim takim nie pasującym był Kościecha i przez długie lata nie trawiłem powrotu J.Ząbika, za P.Barona, ale to inna historia. Wasz Sposnor Morawski tez był dla was zbawcą

  14. Powrót do góry    #9103
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A jednak Karkosik wiedział co robi !

    Zaniepokojony faktem, że watek Torunia ma tylko lekka przewage na wątkiem zielonogórskim sprawił, że znamy najpopularniejszy wątek na tym forum !!!

  15. Powrót do góry    #9104
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Troche Coval szarzujesz.
    Wiekszosc tych szczekaczy za nic ma idee sportowa,idee fair play.
    Jeden z drugim z piana na ustach jeszcze niedawno bronili preparowanych torow,baletu Szombierskiego,uciekajacych karetek.
    Nadazyla sie okazja wyzyc sie na znienawidzonym wrogu to z miejsca stali sie obroncami moralnosci.
    Jakis nawet napisal,ze jak nie bedzie Unibaxu,to wroca normalne tory.
    Tak ,wroca.Gnojowki,dziury,koleiny,pasy.Kwintesencja fair play .
    Wazne ,zeby wynik sie zgadzal.
    kingpin,
    są kibice którzy faktycznie nie przepadają za Toruniem i sa kibice którzy nie przepadają za Lesznem - to żadna nowość. Są też kibice, którzy mają w nosie zaściankowość i nie tolerują tego co się w polskim żużlu dzieje - jako ogół.
    Mów co chcesz, może i były gnojówki, dziury , koleiny i pasy - to nie była postawa fair play ale jak wyjazd wyjazdem - jak kupiłem bilet na sport o nazwie "żużel" ( a troche po Polsce sie najezdziłem) zawodnicy zawsze wychodzili do prezentacji - od pewnego czasu to sie zmieniło ( dokładnie rzecz ujmując od sezonu 2013).
    Ok mamy fajny regulamin, który kazdy menadzer druzyny rozkminia na części pierwsze, mamy fajne nowoczesne stadiony i ludzi którzy rozpieprzają ten sport od środka. Mamy też kibica, który idzie z rodziną na mecz i jedynym jego zmartwieniem niedługo będzie czy kazdy centymetr toru jest zgodny z regulaminem - szczęściem bedzie jak wogóle gwiazdor zużlowiec wyjdzie na prezentacje i przywita się z kibicem - nie wspominając o jezdzie ....

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filek za jego przydatny post!

    kingpin (26-09-2013)

  17. Powrót do góry    #9105
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    i ty leszczynianine plakac nie przestales - wiec wszystko w normie, constans.
    Ja tu zadnych tlumaczen torunian nie widze, w przeciwienstwie do kolegi >zabovsky<
    Raczej odbijanie pileczki w mysl kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien.
    Bardzo latwo innym kibicom z innych miast jest teraz w podparciu o ostatnie wydarzenia wycierac sobie sumienia z zenujacych akcji ich klubow.
    I w sumie wcale mnie to nie dziwi. Ale co jeszcze mozna na ten tema napisac co nie zostalo jeszcze napisane?
    Czy torunianie moga odkupic swoje winy tylko przez wyzbycie sie swojej "torunskosci" i zakup szalikow, Leszna, ZG czy Czewy?

    Zabovsky, wracajac do Twojego wpisu o Pawełku
    Jakis czas temu porownalem go troszke do Kolodzieja i znalazles kolejne ich podobienstwo. Mianowicie obaj w mlodym juniorskich wieku byli mocno eksploatowani w meczach o stawke. po 6-7 biegow w meczach o wysoka stawke i obaj robili kupe punktow. Fakt, Jasiek w ligach nizszych, ale mial tam tez godnych rywali
    Niech Pawelek utrzyma swoja skromnosc i pracowitosc a bedziecie mieli swojego Jaśka w skladzie, czego wam zycze

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    lego (26-09-2013), polewaczka (25-09-2013)

  19. Powrót do góry    #9106
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Miedziak przemówił:

    „W zasadzie niewiele tu można skomentować. W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody. Dość powiedzieć, że przygotowania do spotkania w Zielonej Górze trwały cały tydzień. Decyzja Rady Nadzorczej klubu była jednak taka, a nie inna. Nie jesteśmy osobami władnymi, żeby się temu przeciwstawiać. O tym, co dalej z tym zrobić niech decyduje Ekstraliga, bo ten organ jest teraz do tego kompetentny. Ja chciałbym się skupić już tylko na aspektach czysto sportowych. Mam jeszcze kilka okazji do ścigania i chciałbym pokazać się kibicom z możliwie najlepszej strony."

    http://adrianmiedzinski.pl/news/19-i...pic-na-sporcie

  20. Powrót do góry    #9107
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    i ty leszczynianine plakac nie przestales - wiec wszystko w normie, constans.
    Ja tu zadnych tlumaczen torunian nie widze
    płakać potrafi tylko Tomuś Gollob, jego tata i kilku "twardzieli" z drużyny Unibexu

    a że nie widzisz tłumaczeń - cóż, każdy widzi to co chce, przypomnę tylko, że gdy kiedyś wpisałem, że za tym całym bałaganem stoi Karkosik, sam pisałem "karkosibaks", zostałem zrugany i prawie oddelegowany do "czubków", zresztą nie tylko ja. tak więc misiu kolorowy pisz co chcesz, nie robi to na mnie żadnego wrażenia

  21. Powrót do góry    #9108
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Miedziak przemówił:

    „W zasadzie niewiele tu można skomentować. W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody. Dość powiedzieć, że przygotowania do spotkania w Zielonej Górze trwały cały tydzień. Decyzja Rady Nadzorczej klubu była jednak taka, a nie inna. Nie jesteśmy osobami władnymi, żeby się temu przeciwstawiać. O tym, co dalej z tym zrobić niech decyduje Ekstraliga, bo ten organ jest teraz do tego kompetentny. Ja chciałbym się skupić już tylko na aspektach czysto sportowych. Mam jeszcze kilka okazji do ścigania i chciałbym pokazać się kibicom z możliwie najlepszej strony."

    http://adrianmiedzinski.pl/news/19-i...pic-na-sporcie
    I tu jest istotne zdanie

    W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody.
    A jednak ktoś im uniemożliwił odjechanie zawodów, czyli możliwe jest podpięcie pod niegodne czyny.

    Komisja Orzekająca Ligi. Postępowanie Unibaksu będzie rozpatrywane pod kątem paragrafu o niegodnych działaniach. Jego zastosowanie daje szerokie możliwości. Poza degradacją możliwe są zawieszenie, odebranie srebrnych medali, minusowe punkty i kara finansowa
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-09-2013 o 22:56
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #9109
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    I tu jest istotne zdanie



    A jednak ktoś im uniemożliwił odjechanie zawodów, czyli możliwe jest podpięcie pod niegodne czyny.
    w Krośnie już kupują porządny walec

  23. Powrót do góry    #9110
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    płakać potrafi tylko Tomuś Gollob, jego tata i kilku "twardzieli" z drużyny Unibexu

    a że nie widzisz tłumaczeń - cóż, każdy widzi to co chce, przypomnę tylko, że gdy kiedyś wpisałem, że za tym całym bałaganem stoi Karkosik, sam pisałem "karkosibaks", zostałem zrugany i prawie oddelegowany do "czubków", zresztą nie tylko ja. tak więc misiu kolorowy pisz co chcesz, nie robi to na mnie żadnego wrażenia
    Gdzie masz potwierdzenie że to Karkosik ? RN to nie do okńca RK. Jak się okaże że to nie twoj "karkosibaks" to i tak powiesz że to on. . Chodź nie wiem co i tak będziesz wszędzie widział to co chcesz widzieć. Chłopie wyluzuj, wstrzymaj się i poczekaj, bo możesz mieć racje lub nie, ale jak nie masz pewności to daj sobie na wstrzymanie.

  24. Powrót do góry    #9111
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    w Krośnie już kupują porządny walec
    Tak żle to pewnie nie bedzie, watpliwe aby Ci co bedą decydowali o karze mieli takie Cojones.
    Postraszą , pomachają paluszkiem i Unibax zacznie kompletować skład aby w następnym sezonie odrabiać te minusowe punkty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #9112
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    w Krośnie już kupują porządny walec
    Rozumiem, że czułbyś wówczas ogromną satysfakcję i nie winię Ciebie za to. Emocje są tu bardzo silne i zrozumiałe.
    Pomyśl jednak przez chwilę, co czułbyś jako kibic Unii Leszno gdybyś dowiedział się, że Twój klub z dnia na dzień przestaje istnieć (druga liga to koniec żużla w Toruniu). Poczuj się choć przez chwilę w skórze zwykłego kibica z Torunia, proszę. Czy wymagam zbyt wiele?
    Wiem, że kara musi być, zresztą zasłużona, tylko pomyśl przez chwilę kto na tym ucierpi najbardziej? Zarząd, zawodnicy czy zwykli kibice?
    Reszta jest milczeniem.

  26. Powrót do góry    #9113
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    shelve a ty już szukasz i węszysz i zacierasz ręcę że by nam tylko d********** oj ****a jakie to ludzkie

  27. Powrót do góry    #9114
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    shelve a ty już szukasz i węszysz i zacierasz ręcę że by nam tylko d********** oj ****a jakie to ludzkie
    Nie rozumiem , węszysz, zacierasz rece? Czy ty się dobrze czujesz?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #9115
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Ostatniej niedzieli padł pewien mit .Mit o wielkim żużlu tworzonym przez wielkie ośrodki ,wielkich ludzi ,celebrytów ,milionerów i filozofów od siedmiu bolesci typu Cegielski ,Wrdzała ,Olkowicz itp .Do tego stopnia rozpierdoczono im urojoną w mediach konstrukcje myślową ,że nawt w niedziele magazynu żużlowego nie było bo pewnie trzeba sie było naradzić ,,co teraz mówimy ?? ,,
    Skoro cały rok wszyscy zgodnie lizali pupsko unibeksom na każdym kroku pokazując lojalnośc i przywiązanie wykorzystując przy tym wszystkie medialne techniki aby upierniczyć potencjalnych torunskich rywali tych faktycznych na torze ,oponentów oraz wrogów historycznych typu Leszno trzeba było po prostu bez zbędnych tłumaczeń nie puścić magazynu aby sie nie pograżać ,tudzież z musu nie być z urzędu oskarżycielem swego chlebodawcy .
    Wydarzenie ostatniej niedzieli pokazały też faktyczny obraZ kilku ludzi nad którym najlepiej spuścić zaslonę milczenia .Wynaturzena papy goloba nie chce mi się nawet komentowac .To jest wyjątkowy idiota ,potwierdzenie tezy że na starośc najlepsza kara jest odebranie rozumu .Kolejnymi kmiotami są zawodnice unibeksu ,którzy wpisują sie w obraz zawodnika -frajera golącego sobie za pięc złotych jaja .Najbardziej rozczula mnie gremialne bronienie ich zachowania jako młodych ludzi -juniorów ...a przep[rasza junior to mózgu nie ma .Jak może wobec powyższego podejmowac jakiekolwiek decyzje skoro w tak elementarnych okazuje sie eunuchem ....??Weżmy taki Ward ...gwiazda pożal sie boże ,chichracz ,wesołek turbo twins luzak ,faighter ...na twiterze pokazuje swoje prawdziwe oblicze amerykańsko-australijsiego idio ty -bezmózga ,któy śmieje sie z byle czego i podpisuje się pod byle czym tylko po to zeby było ,,fajnie ,, Kto jak kto nasza rzeszowska gwiazda foliowa darowała by sobie jakiekolwiek komentarze na temat tego meczu bo jako pierwsza przetarła z róznych względów szlaki piz..dowatości zawodniczej nie wyjeżdżając do meczu .

    Falubazy -wielcy wygrani dobrze wiedzą że Dowhan praktycznie jest bez winy ,teoretycznie na bank ma cos za uszami w tej sprawie .Przykład cwaniaka wykorzystującego medialnie nawet wizytę w toalecie .Znając jego on już wczesniej miał uzgodnione gdzie się w pierwszej kolejności wypowie i co powie bo nie wierze że tego nie podejrzewał odpowiednio w cześniej .Falubazy akurat medialne wojenki mają opanowane do perfekcji i wykorzystują każda m inutę czasu antenowego na swoją korzyśc .Co by nie mówić Dworakowski przy Falubazie i jego mozliwościach zrobienia ,,syfu ,, to przedszkolak .Józefa można było zawinąć dookoła palca .natomiast Dowhan i Falubaz są w stanie związac cały Torun w supełek jak trzeba będzie ,zmielić ,zezreć ,wypluć i splunąć wdeptując w ziemie jak peta .Pytam tylko gdzie jest tym razem Wanderlich ...???Nie ma ..???Pewnie zbyt silny przeciwnik jak na niego .Tu nie ma co szukać bo można się ośmieszyć .

    Najlepsi są beczący Czestochowianie ,którzy nie wiedziec czemu uważają się za moralnych uczestników finału ...fajna pakę mieliście ,fajnie jechaliście ale to za mało na finał .Jak by nie patrzeć też swoje a uszami w tym półfinale macie , a głosy z Czewy brzmią mniej więcej tak jak by okradziono was z mistrzostwa .

    Ostatnia niedziela powinna co niektórym rzucić zupełnie inne światło na wydarzenia ostatnich lat związane unibeksem .Te wszystkie afery w których unibeksy grały pokrzywdzonych jak by sie dobrze zastanowić mogły wyglądac zupełnie inaczej i w innym iejscu mógły zaczynac sie problemy i czego innego dotyczyć .Widzac to co wprawia kryjom (tfu ...) nie wierzę ze na slynny mecz do Leszna nie pojechął on juz z ustalonym scenariuszem działań.Tam się udało ,tu trzeba robic z siebie osła przed Polską .W ogle patrząc na te konferencję nie moge wyjśc z podziwu dla tych ludzi ,którzy byli w stane poświęcić swoje honory na rzecz pana K ,który i tak najprawdopodobniej czyszcząc po smrodzie atmosfere wyrabie ich na zbity pysk jako pokazówkę .

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Jap (26-09-2013), Kibic_2005 (26-09-2013)

  30. Powrót do góry    #9116
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    I to wszystko wydedukowales na podstawie walkowera. Proponjuje Tobie terapie grupowa z Wladkiem. Przyda sie.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  31. Powrót do góry    #9117
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    I tu jest istotne zdanie



    A jednak ktoś im uniemożliwił odjechanie zawodów, czyli możliwe jest podpięcie pod niegodne czyny.
    O czym Ty piszesz? czyli co zdegradują działaczy klubu z Torunia a zawodników zostawia? podzielą klub na 2 częsci ? działacze, zawodnicy tworzą jedność i dlaczego mają karać zawodników degradacja jak to działacze zawinili?

  32. Powrót do góry    #9118
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Rozumiem, że czułbyś wówczas ogromną satysfakcję i nie winię Ciebie za to. Emocje są tu bardzo silne i zrozumiałe.
    Pomyśl jednak przez chwilę, co czułbyś jako kibic Unii Leszno gdybyś dowiedział się, że Twój klub z dnia na dzień przestaje istnieć (druga liga to koniec żużla w Toruniu). Poczuj się choć przez chwilę w skórze zwykłego kibica z Torunia, proszę. Czy wymagam zbyt wiele?
    Wiem, że kara musi być, zresztą zasłużona, tylko pomyśl przez chwilę kto na tym ucierpi najbardziej? Zarząd, zawodnicy czy zwykli kibice?
    Reszta jest milczeniem.
    nie chce mi się powtarzać, pisałem w którymś z wcześniejszych postów co myślę na ten temat (ewentualnej degradacji)

  33. Powrót do góry    #9119
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym Ty piszesz? czyli co zdegradują działaczy klubu z Torunia a zawodników zostawia? podzielą klub na 2 częsci ? działacze, zawodnicy tworzą jedność i dlaczego mają karać zawodników degradacja jak to działacze zawinili?
    Tyle razy temat wałkowany, nie zaczynajmny od nowa. Zawinił klub Unibax i klub Unibax poniesie konsekwencje tak w skrócie, przewiń pare stron i poczytaj, bo od początku kolejny raz nie mam zamiaru pisać.

    Ukarają klub Unibax ktokolwiek to jest, a zawodników ocalą i uniewinnią i gitara , pasuje ?
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-09-2013 o 23:45
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #9120
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Tak ..ostatnie lata wysyłaliście nas na terapie... grupowe indywidualne ,łączone po czym przyszła pamiętna ostatnia niedziela i wyszło szydło z worka kto od kilu lat powinien być uczestnikiem takowych .Po prostu dla ciebie to ,,tylko ,,walkower natomiast znając z atopsji każda koleina w Lesznie to ,,aż ,, koleina ,każda dziurka to ,aż ,, dziurka ...a tutaj możemy mowić ,,tylko ,,o walkowerze.

  35. Powrót do góry    #9121
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Falubazy -wielcy wygrani dobrze wiedzą że Dowhan praktycznie jest bez winy ,teoretycznie na bank ma cos za uszami w tej sprawie .Przykład cwaniaka wykorzystującego medialnie nawet wizytę w toalecie .Znając jego on już wczesniej miał uzgodnione gdzie się w pierwszej kolejności wypowie i co powie bo nie wierze że tego nie podejrzewał odpowiednio w cześniej .Falubazy akurat medialne wojenki mają opanowane do perfekcji i wykorzystują każda m inutę czasu antenowego na swoją korzyśc .Co by nie mówić Dworakowski przy Falubazie i jego mozliwościach zrobienia ,,syfu ,, to przedszkolak .Józefa można było zawinąć dookoła palca .natomiast Dowhan i Falubaz są w stanie związac cały Torun w supełek jak trzeba będzie ,zmielić ,zezreć ,wypluć i splunąć wdeptując w ziemie jak peta .Pytam tylko gdzie jest tym razem Wanderlich ...???Nie ma ..???Pewnie zbyt silny przeciwnik jak na niego .Tu nie ma co szukać bo można się ośmieszyć .
    O, to, to własnie to, Pedrosio

    Jestem podobnego zdania. Bo widzisz, złoto zdobywa drużyna. Tylko, że większość myśli, że drużyna to tylko zawodnicy. A to przecież nieprawda jest. Do dzisiaj niektórzy z torunian, pytają czemu np. Dowhan również otrzymał medal. I Ty im Pedrosio własnie odpowiedziałeś. Bo Dowhan to też członek drużyny. Tzw. rozgrywający

    W Unibaxie też jest rozgrywający. Tylko, że źle rozegrał ostatnią rundę. I jak załapał, że znowu przegrał to kazał trąbić do odwrotu. Z tych nerwów za szybko odtrąbił ten odwrót i wyszły jaja jak berety.

    No ale w sumie to dziwie Ci sie Pedrosio, że Ty jesteś zdziwiony takim stanem rzeczy. Na długo przed tym finałem, wyczytałem w wątku leszczyńskim, potem również w częstochowskim, że Unibaxy to cwaniaki. A wobec tego cała brać leszczyńska i częstochowska z utęsknieniem czekała aż Unibaksy wpadną na Falubaz. W nadziei, że własnie Dowhan ukróci te zapędy Krzyżaków. No i ukrócił, pokazał Wielkiemu Mistrzowi aby ten ze swojego zamku nosa nie wyściubiał. Tzn, w zasadzie to Dowhan nie zrobił nic, tylko Wielki Mistrz zbyt nerwowo podszedł do tego biegu i dotknął taśmy. I teraz Wielkie Zgromadzenie go wykluczy

    Pedrosio, przyznaj się, że za najechane ziemie leszczyńskie, przecież tego chciałeś. I teraz jak wróg czmychnął do swojej twierdzy, Ci robi się go żal ? Jestem zdziwiony
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #9122
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym Ty piszesz? czyli co zdegradują działaczy klubu z Torunia a zawodników zostawia? podzielą klub na 2 częsci ? działacze, zawodnicy tworzą jedność i dlaczego mają karać zawodników degradacja jak to działacze zawinili?
    Dlatego:

    Zdaniem Sławomira Kryjoma, wbrew temu, o czym donosiły media, decyzji klubu nie podważali sami zawodnicy. Stwierdzili bowiem, iż skoro są jedną drużyną, trzeba się odgórnej decyzji podporządkować.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #9123
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dlatego:
    Żeby zobrazować :
    Kryjom:
    Zdaniem Sławomira Kryjoma, wbrew temu, o czym donosiły media, decyzji klubu nie podważali sami zawodnicy. Stwierdzili bowiem, iż skoro są jedną drużyną, trzeba się odgórnej decyzji podporządkować.
    Miedziak ;
    W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody.
    art.316. 36)
    za usiłowanie bądź podejmowanie niegodnych działań przez działaczy lub osoby powiązane (przewinienia korupcyjne, szantaż, zastraszenie,
    uniemożliwienie udziału w zawodach, oszustwo, itp.
    - przyznanie punktów ujemnych,
    - zawieszenie dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści,
    - przeniesienie drużyny do niższej klasy rozgrywek,
    - pozbawienie drużyny tytułu mistrza kraju albo zdobywcy nagrody PZM / SE,
    - zakaz reprezentowania sportu polskiego w zawodach międzynarodowych lub międzynarodowych rozgrywkach pucharowych,
    - odszkodowanie dla podmiotu zarządzającego,
    - kara pieniężna,
    - dyskwalifikacja dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-09-2013 o 00:20
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #9124
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    W sobote decyzja ale w Czestochowie juz dzis ja znaja

    Cytat Zamieszczone przez DonPedro Zobacz posta
    No i chyba dupa Panowie. Toruniowi znowu się upiecze, bo jakżeby inaczej - do własnego gniazda się nie sra. Wygląda na to, że kara degradacji z zawieszeniu. Tak mi ptaki zaćwierkały, ale tego źródła nigdy nie traktowałem poważnie więc biorę na tą informację poprawkę.
    Ale nic pewnego bo te żródło to nie te faktyczne i szanse sa 50/50 czyli pi razy oko

    Także zostaliscie zdegradowani w zawieszeniu.

  39. Powrót do góry    #9125
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W sobote decyzja ale w Czestochowie juz dzis ja znaja



    Ale nic pewnego bo te żródło to nie te faktyczne i szanse sa 50/50 czyli pi razy oko

    Także zostaliscie zdegradowani w zawieszeniu.
    I tak nie wierze w takie pogłoski. Wyrok będzie w sobote i wtedy się okaże

  40. Powrót do góry    #9126
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Pokaż jakie smrody wokół klubu z Torunia, widziałeś poza ostatnią niedzielą (wiem ta niedziela jest okrutna, ale pomiń ją i pokaż pozostały smród)
    Ale proszę pokaż smród z karami nałożonymi przez władze ligi, a nie smrodami puszczanymi na forach żużlowych przez gorące głowy kibiców, dmuchanych przez gazety i redaktorów którzy muszą coś napisać czy w TV i Cegielskiego z radosnym komentatorkiem-redaktorkiem z C+, co to z żuł wspólną gumę z każdym żużlistą w GP.
    (...)
    Dlatego żeby twój wpis nie był odbierany jak populistyczne hasła poprzyj swoje słowa faktami.

    FAKTAMI - nie kontrowersjami w stylu wykluczenie zawodnika X czy Y bo wynik zapadł na torze i w ocenie sędziego, a władze ligi wyniki zatwierdziły zatem te decyzje były ok.
    Dość specyficzne podejście do sprawy: "władze klepnęły wszystko, kar nie było, więc jest OK". Zgodne to wszystko z tzw. zasadą domniemania niewinności, ale ta zasada funkcjonuje wyłącznie w sądownictwie i z ogólnym poczuciem sprawiedliwości tudzież prawdą wiele wspólnego nie ma.

    Miażdżącej większości ubeków i stalinowskich prokuratorów oraz sędziów nigdy nie postawiono przed sądem. Ba, nikt ich nawet nie niepokoił przesłuchaniem czy dochodzeniem. Żyli sobie (niektórzy dotąd żyją) w domowym ciepełku i z nieskalanym życiorysem. Czy to znaczy, że nie byli ubabrani we krwi po łokcie? Nie odpowiadają za śmierć tysięcy? Bo stosując Twoje kryteria oceny wychodzi na to, że są ludźmi nieskazitelnymi, którym nigdy nic formalnie nie udowodniono, a wszelkie zarzuty pod ich adresem można zrzucić na karb radykalizmu części dziennikarzy i szukających sensacji historyków. Z gangsterami sprawy wyglądają często podobnie (przypomnę, że teoretycznie jedyną winą Ala Capone było niepłacenie podatków).

    Format tudzież znaczenie problemów historycznych i żużlowych wybryków są naturalnie skrajnie różne, ale łączy je jedna rzecz: nie można odbierać komuś prawa do oceny, broniąc się sztywnymi regułkami i żądając żelaznych dowodów. Smród wokół meczy z udziałem torunian był, czy tego chcesz, czy nie. A przywoływanie władz ligi jako instancji zdolnej do sensownego decydowania o czyjejś racji lub braku tejże, potraktuję, biorąc pod uwagę tegoroczne skandale i absurdy, jako żart.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  41. Powrót do góry    #9127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Być może, ale nie to było najważniejsze (nie to było intencją) w moim wpisie
    Nie chcę roztrząsać się nad tym co Unibax zrobił - bo zrobił co zrobił

    Chciałem przekazać jednak że dyskusja zmierza nie w tym kierunku i nie ma na bazie niedzielnych wydarzeń, konstruktywnych wniosków.

    Dlatego pozwól że nie odniosę się do tego co napisałeś.

    W sumie to próbowałem coś napisać, ale tak to rozmyło moją intencję, dlatego czekam na wnioski na przyszłość od żużlowych władz.
    Cytat Zamieszczone przez Filek Zobacz posta
    kingpin,
    są kibice którzy faktycznie nie przepadają za Toruniem i sa kibice którzy nie przepadają za Lesznem - to żadna nowość. Są też kibice, którzy mają w nosie zaściankowość i nie tolerują tego co się w polskim żużlu dzieje - jako ogół.
    Mów co chcesz, może i były gnojówki, dziury , koleiny i pasy - to nie była postawa fair play ale jak wyjazd wyjazdem - jak kupiłem bilet na sport o nazwie "żużel" ( a troche po Polsce sie najezdziłem) zawodnicy zawsze wychodzili do prezentacji - od pewnego czasu to sie zmieniło ( dokładnie rzecz ujmując od sezonu 2013).
    Ok mamy fajny regulamin, który kazdy menadzer druzyny rozkminia na części pierwsze, mamy fajne nowoczesne stadiony i ludzi którzy rozpieprzają ten sport od środka. Mamy też kibica, który idzie z rodziną na mecz i jedynym jego zmartwieniem niedługo będzie czy kazdy centymetr toru jest zgodny z regulaminem - szczęściem bedzie jak wogóle gwiazdor zużlowiec wyjdzie na prezentacje i przywita się z kibicem - nie wspominając o jezdzie ....
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tylko widzisz Kingpin to w żaden sposób nie usprawiedliwia tego co się stało w niedzielę. A wydaje mi się, że coraz więcej osób zaczyna myśleć właśnie takimi kategoriami. Trochę mi to wygląda na szukanie wytłumaczenia na siłę. Nie tędy droga.
    Absolutnie nie bronie tego co zrobil Karkosik.Swoje zdanie na ten temat wyrazilem dosc jasno.
    Odnioslem sie jedynie do obroncow moralnosci ktorzy sa delikatnie rzecz ujmujac hipokrytami.
    Teraz dla nich zasady fair play staly sie najwazniejsza rzecza.
    Jesli to przemiana moralna, brawo.Naiwny jednak nie jestem.
    Chca krwi? Kazdy sobotni wyrok przyjme ze spokojem,wlacznie z degradacja.
    Za kilka miesiecy ruszy nowy sezon,byc moze bez Torunia.
    Bedzie wreszcie fair play i sprawiedliwie.
    Sedziowie sie nie beda mylic,regulamin bedzie jasny,karetki nie beda uciekac
    ,zawodnicy przypomna sobie ,ze sa sportowcami a nie marnymi aktorami,
    dzialacze zaczna nazywac rzeczy po imieniu i nie beda szukac lancuchow w kregoslupach
    a tory beda swietnie przygotowane pod widowisko.
    Tylko Unibax stoi na przeszkodzie tej idylli.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-09-2013 o 07:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alienisko (26-09-2013)

  43. Powrót do góry    #9128
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Skoro Miedziak się wyłamał i publicznie głosi "ja chciałem jechać tylko mi zabronili" jako odpowiedź na kryjomowe "nie odniosłem wrażenia że wszyscy zawodnicy na pewno chcieli jechać" to znaczy, że Miedziaka doszły słuchy, że może być zaraz wycofany przez PZM z reprezentowania kraju w zawodach międzynarodowych, co ma ogromne znaczenie w kontekście GP w Toruniu, które niebawem.

  44. Powrót do góry    #9129
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O, to, to własnie to, Pedrosio

    Jestem podobnego zdania. Bo widzisz, złoto zdobywa drużyna. Tylko, że większość myśli, że drużyna to tylko zawodnicy. A to przecież nieprawda jest. Do dzisiaj niektórzy z torunian, pytają czemu np. Dowhan również otrzymał medal. I Ty im Pedrosio własnie odpowiedziałeś. Bo Dowhan to też członek drużyny. Tzw. rozgrywający

    W Unibaxie też jest rozgrywający. Tylko, że źle rozegrał ostatnią rundę. I jak załapał, że znowu przegrał to kazał trąbić do odwrotu. Z tych nerwów za szybko odtrąbił ten odwrót i wyszły jaja jak berety.

    No ale w sumie to dziwie Ci sie Pedrosio, że Ty jesteś zdziwiony takim stanem rzeczy. Na długo przed tym finałem, wyczytałem w wątku leszczyńskim, potem również w częstochowskim, że Unibaxy to cwaniaki. A wobec tego cała brać leszczyńska i częstochowska z utęsknieniem czekała aż Unibaksy wpadną na Falubaz. W nadziei, że własnie Dowhan ukróci te zapędy Krzyżaków. No i ukrócił, pokazał Wielkiemu Mistrzowi aby ten ze swojego zamku nosa nie wyściubiał. Tzn, w zasadzie to Dowhan nie zrobił nic, tylko Wielki Mistrz zbyt nerwowo podszedł do tego biegu i dotknął taśmy. I teraz Wielkie Zgromadzenie go wykluczy

    Pedrosio, przyznaj się, że za najechane ziemie leszczyńskie, przecież tego chciałeś. I teraz jak wróg czmychnął do swojej twierdzy, Ci robi się go żal ? Jestem zdziwiony
    Ja tam się nie znam, ale wolałbym aby drużynę stanowili zawodnicy, trenerzy, mechanicy i ewentualnie fizjoterapeuci. Jeśli działacze też są częścią drużyny na zasadzie którzy wyżej pierdnie to ręce mi opadają... Działacz powinien tworzyć przyjazne środowisko i zapewnić środki na działalność. Tylko tyle i aż tyle.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    alienisko (26-09-2013)

  46. Powrót do góry    #9130
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    szybciej z ta kara, bo przyjaciele z kilku osrodkow chca sobie podleczyc bol po kiepskim sezonie.

    PS. Nie wycierajcie sobie geb slowami Miedzinskiego. Jeszcze tydzien temu byl dla was "odmiencem". Bardzcie konsekwentni w swoich lamentach.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 26-09-2013 o 07:33
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    KrisKiller (26-09-2013), Stev (26-09-2013), Yozayan (26-09-2013), alienisko (26-09-2013), kingpin (26-09-2013), sobotch (26-09-2013)

  48. Powrót do góry    #9131
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    szybciej z ta kara, bo przyjaciele z kilku osrodkow chca sobie podleczyc bol po kiepskim sezonie.

    PS. Nie wycierajcie sobie geb slowami Miedzinskiego. Jeszcze tydzien temu byl dla was "odmiencem". Bardzcie konsekwentni w swoich lamentach.
    Miedziński publicznie demaskując kłamstwa menadżera swojej drużyny, potwierdza podejrzenia o spory ubytek tkanki miękkiej pod czaszką. Może być?
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 26-09-2013 o 08:04
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  49. Powrót do góry    #9132
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    PS. Nie wycierajcie sobie geb slowami Miedzinskiego. Jeszcze tydzien temu byl dla was "odmiencem". Bardzcie konsekwentni w swoich lamentach.
    Przytaczam jego słowa by podkreślić ze coć jest na rzeczy z karami dla zawodników, co nie znaczy że Miedziak nie jest odmieńcem.

  50. Powrót do góry    #9133
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Ja tam się nie znam, ale wolałbym aby drużynę stanowili zawodnicy, trenerzy, mechanicy i ewentualnie fizjoterapeuci. Jeśli działacze też są częścią drużyny na zasadzie którzy wyżej pierdnie to ręce mi opadają... Działacz powinien tworzyć przyjazne środowisko i zapewnić środki na działalność. Tylko tyle i aż tyle.

    Czyli, mówiąc krótko i obrazowo, również powinien być członkiem drużyny. A to "który wyżej pierdnie" to nic innego jak wynaturzenie. Negatywna cecha charakteru. Zresztą, odnosząca się również i do niektórych zawodników. Zaznaczam, że cecha nie pożądana w drużynie.

    Mildura, jeśli dla Ciebie "drużyna" to tylko zawodnicy, mechanicy, fizjoterapeuci. To znaczy, że Ty nie masz pojęcia o sporcie drużynowym jako tako. Dla mnie drużyna to zespół ludzi stanowiący pewien team. W przykładzie żużla, to prezes, cały sztab szkoleniowy, zawodnicy, toromistrz, mechanicy itd. Każdy w tej drużynie ma swoje miejsce i swoje zadanie do wykonania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #9134
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, mówiąc krótko i obrazowo, również powinien być członkiem drużyny. A to "który wyżej pierdnie" to nic innego jak wynaturzenie. Negatywna cecha charakteru. Zresztą, odnosząca się również i do niektórych zawodników. Zaznaczam, że cecha nie pożądana w drużynie.

    Mildura, jeśli dla Ciebie "drużyna" to tylko zawodnicy, mechanicy, fizjoterapeuci. To znaczy, że Ty nie masz pojęcia o sporcie drużynowym jako tako. Dla mnie drużyna to zespół ludzi stanowiący pewien team. W przykładzie żużla, to prezes, cały sztab szkoleniowy, zawodnicy, toromistrz, mechanicy itd. Każdy w tej drużynie ma swoje miejsce i swoje zadanie do wykonania.
    Szkoda że dla kibiców nie ma takiego medalu Uważam że każdy powinien dostać oczywiście nie złoty, srebrny, brązowy, ale jakąś replike z napisem i dedykacją

  52. Powrót do góry    #9135
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Eeee tam ludzie , szukacie sensacji, Polak lubi żyć skandalami, aferami to wiadomo nie od dziś itp

    Pytaliście czemu Różowy tak cicho siedzi, mówcie lepiej co on tam na Radzie Miasta głosił, to może być bardziej ciekawe niż jakiś tam finał ligi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •