Strona 184 z 282 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,236 do 8,280 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8236
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi sie wydaje, że Roman poprostu postawił wszystko na ostrzu noża. Zagroził Zielonej, że jak nie zgodzą sie na przełożenie to nie pozwoli swoim jechac. Liczył, że Zielona ugnie się żeby uniknąc tego całego syfu którego teraz jesteśmy świadkami i aby nie zepsuć święta swoim kibicom. Zielona się nie dała zastraszyć więc Roman dotrzymał słowa i narobił syfu jakiego nie było. Dla mnie to tyle zadnego drugiego dna, poprostu Roman zagrał w pokera i wszyscy przegrali...

  2. Powrót do góry    #8237
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 50 w 26 postach

    rozsądek

    Jako kibic z Torunia powinienem może przepraszać albo kajać się w jakiś sposób, ale chcę zaapelować do kibiców żużla w Polsce o zachowanie odrobiny zdrowego rozsądku i chłodnej głowy. Bądźmy rozsądniejsi od osób, które zabawiły się dzisiaj naszym kosztem. Osoba, która zdecydowała o ucieczce Torunian z ZG powinna być napiętnowana w sposób szczególny, jednak na chwilę obecną nie wiemy w 100 procentach kto nią jest! To, że pan Jankowski pojechał z R.K. nie znaczy jest on winny całemu zamieszaniu. Jednakże jako kibic toruński mam ogromny żal do zawodników Unibaxu za postawę w dniu dzisiejszym. Niezależnie od tego kto podjął decyzję o odstąpieniu od zawodów, moim zdaniem zawodnicy toruńscy powinni zdecydowanie przeciwstawić się tej decyzji. Podsumowując, mam oczywisty żal do postanowień osób decyzyjnych w toruńskim klubie, ale również do zawodników, którzy powinni się zbuntować. Dla żadnej strony nie ma usprawiedliwienia. Dlatego też oczekuję najwyższych z możliwych kar dla klubu z Torunia oraz zawodników toruńskich . Z przeprosinami dla żużlowj Polski.

  3. Powrót do góry    #8238
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    Jako kibic z Torunia powinienem może przepraszać albo kajać się w jakiś sposób, ale chcę zaapelować do kibiców żużla w Polsce o zachowanie odrobiny zdrowego rozsądku i chłodnej głowy. Bądźmy rozsądniejsi od osób, które zabawiły się dzisiaj naszym kosztem. Osoba, która zdecydowała o ucieczce Torunian z ZG powinna być napiętnowana w sposób szczególny, jednak na chwilę obecną nie wiemy w 100 procentach kto nią jest! To, że pan Jankowski pojechał z R.K. nie znaczy jest on winny całemu zamieszaniu. Jednakże jako kibic toruński mam ogromny żal do zawodników Unibaxu za postawę w dniu dzisiejszym. Niezależnie od tego kto podjął decyzję o odstąpieniu od zawodów, moim zdaniem zawodnicy toruńscy powinni zdecydowanie przeciwstawić się tej decyzji. Podsumowując, mam oczywisty żal do postanowień osób decyzyjnych w toruńskim klubie, ale również do zawodników, którzy powinni się zbuntować. Dla żadnej strony nie ma usprawiedliwienia. Dlatego też oczekuję najwyższych z możliwych kar dla klubu z Torunia oraz zawodników toruńskich . Z przeprosinami dla żużlowj Polski.
    Bez urazy ale to powinno być podpisane nie rozsądek tylko naiwność. Jak myślisz kto miał tyle władzy i pieniędzy żeby podjąć taką decyzję.

  4. Powrót do góry    #8239
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Zsyłka do I lub II ligi? To by był strzał.
    Sam już nie wiem czy bym się martwił, czy cieszył z takiego rozstrzygnięcia. Być może to jedyny sposób aby odzyskać honor.
    I może te wszystkie leśne dziadki odeszły by do Leszna (bez złośliwości ).

  5. Powrót do góry    #8240
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Ja bym tak latwo zawodnikow i dzialaczy nie potepial. Latwo byc bohaterem zza klawiatury. Ci ludzie maja kredyty i rodziny na utrzymaniu. Powiedzmy sobie szczerze ilu z nas postawilo by sie RK w tej sytuacji. Zapewne niewielu.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 22-09-2013 o 22:15

  6. Powrót do góry    #8241
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Pogadajmy za chociazby tydzien. Mżonki z degradacja odłóżcie miedzy bajki.

    Afery ciag dalszy dopiero nastapi. Wojna z Witkowskim i Dowhanem dopiero rozpoczeta i nie będzie jej Karkosik prowadził sam, jak sądze

  7. Powrót do góry    #8242
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Powiedzmy sobie szczerze ilu z nas postawilo by sie RK w tej sytuacji. Zapewne niewielu.
    A co ryzykuje taki Ward, Miedziak czy Przedpełski? Każdy klub w Polsce bierze ich z pocałowaniem w rączkę

  8. Powrót do góry    #8243
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach

  9. Powrót do góry    #8244
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czy nasi zawodnicy nie maja jeszcze kontraktów na przyszły rok...
    Stawiasz sie--> siedzisz przyszły sezona na ławce
    Po tym co stało sie dzisiaj takie rozwiązanie wydaje mi sie nawet prawdopodobne.

  10. Powrót do góry    #8245
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    A co ryzykuje taki Ward, Miedziak czy Przedpełski? Każdy klub w Polsce bierze ich z pocałowaniem w rączkę
    Tylko ze oni maja podpisane kontrakty czyz nie? Wiec moglo by sie tak zdarzyc ze taki Miedzinski w przyszlym sezonie nadal bylby zawodnikiem Unibaxu ale 'zuzla' by nie powachal.

    O, kolega mnie uprzedzil.

  11. Powrót do góry    #8246
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Roman K nie jest głupcem i nie sądzę żeby takie decyzje podejmował pod wpływem impulsu.Za kilka dni będzie wszystko wiadomo.Ta cisza medialna to cisza przed burzą.Roman to strateg i facet bez skrupułów więc jestem przekonany że coś jest na rzeczy.szkoda tylko że rozgrywki biznesowe i polityczne odbywają się kosztem kibiców.

  12. Powrót do góry    #8247
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Bez urazy ale to powinno być podpisane nie rozsądek tylko naiwność. Jak myślisz kto miał tyle władzy i pieniędzy żeby podjąć taką decyzję.
    Oczywiście wszystko wskazuje na RK, ale pewnosci nie mamy, więc zdrowy rozsądek wskazuje na wstrzymanie się z komentarzami

    Tylko ze oni maja podpisane kontrakty czyz nie? Wiec moglo by sie tak zdarzyc ze taki Miedzinski w przyszlym sezonie nadal bylby zawodnikiem Unibaxu ale 'zuzla' by nie powachal.
    Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mają kontrakty, jednak sportowa złość powinna wziąć górę nad niepewnymi układami z klubem. To był w końcu wieki finał najważniejszej ligi świata.

  13. Powrót do góry    #8248
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Jutro konferencja prasowa Unibaxu - info za TVP Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #8249
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Dziekuje. Dobranoc.

    Na tym skonczmy. Bo dopiero jutro sie zaczną jajca. Ale o tym potem.....

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    mhsol (22-09-2013)

  16. Powrót do góry    #8250
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Jeżeli jutro usłyszę, że nie mieli zawodników na finał (przynajmniej 2 grajków w zapasie) i chcieli przełożyć aby było sprawiedliwie to ja nie mam pytań.
    Taki urok tego sportu.
    W sumie co oni mogą jutro powiedzieć.

    Bo chyba nie to że Boss miał taki humor to nie jechali.

  17. Powrót do góry    #8251
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta

    Bo chyba nie to że Boss miał taki humor to nie jechali.
    Moze mu NSport wylaczyli i nie mogl obejrzec?

  18. Powrót do góry    #8252
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    Jeżeli jutro usłyszę, że nie mieli zawodników na finał (przynajmniej 2 grajków w zapasie) i chcieli przełożyć aby było sprawiedliwie to ja nie mam pytań.
    Taki urok tego sportu.
    W sumie co oni mogą jutro powiedzieć.

    Bo chyba nie to że Boss miał taki humor to nie jechali.

    Spokojnie, sztab ludzi pewnie nad tym pracuje, bo przecież R nie pozwoli aby na niego wywalono te pomyje.

    Oby tylko nie wyszło kuriozalnie, tylko dziś chyba się skończyła pewna era, bo w tym naszym speedwayu sportu już malutko.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #8253
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Pogadajmy za chociazby tydzien. Mżonki z degradacja odłóżcie miedzy bajki.

    Afery ciag dalszy dopiero nastapi. Wojna z Witkowskim i Dowhanem dopiero rozpoczeta i nie będzie jej Karkosik prowadził sam, jak sądze
    A może Stępniewski wystawił Karkosika
    A teraz Karkosik zlikwiduje mu z resztą ferajny Ekstrasztamę.
    Odgrywając się na Zielonej, że nie chciała iść z prądem.

    Teorii można mnożyć.
    Dla mnie Toruń powinien jechać nie pojechał i finito. WSTYD.
    Ja osobiście zostałem wystawiony do wiatru i przejechałem się na 600 km wycieczkę.
    A miałem świętować udany choć pechowy dla Torunia sezon.

    Cytat Zamieszczone przez misiek_kucz Zobacz posta
    Ale czy nasi zawodnicy nie maja jeszcze kontraktów na przyszły rok...
    Stawiasz sie--> siedzisz przyszły sezona na ławce
    Po tym co stało sie dzisiaj takie rozwiązanie wydaje mi sie nawet prawdopodobne.
    Miedziak chyba już nie ma
    I obym się mylił. Już szuka i są chętni.
    Nie daję jednak wielkich szans na pozostanie Miedziaka w Toruniu
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-09-2013 o 23:00
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #8254
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Przeca toruń ma zloto!!
    Kwiatkowski pochodzi z piernikowa, a jego Omega Pharma-Quick Step zdobyła złoto w drużynówce.

    Jakieś tam plusy dzisiejszego wieczoru są

  21. Powrót do góry    #8255
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Wie ktoś coś o tej konferencji? O której i gdzie ma się odbyć?

  22. Powrót do góry    #8256
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Witam.
    Powiem szczerze że z jednej strony nie dziwię się że chcieli popsuć fetę zadufanym falubazom. Mnie też denerwują ciągłymi kombinacjami że to stadion leży na wale zielonogórskim zawsze tylko tam pada. Trzy lata temu trzeba było jechać kilka razy do zielonej aby odjechać finał i jakoś nikt nie piał aby ich zdegradować z ligi z powodu kombinacji. pamiętam też jak kiedyś na jeden mecz jechałem trzy razy bo Hamill był kontuzjowany i tor trzeba było zlać tylko rano jeszcze węże strażackie na murawie leżały. Wszystko rozumiem ale można było to zrobić w białych rękawiczkach. L4 dla Warda i Miedziaka, że niby dostali choćby biegunki i pojawić się z Brzozą, Przedpełskim, Pulczasami i młodymi po licencji. Drużyna zgłoszona do meczu ale niestety nie może wystąpić bo brak minimalnego KSM i tylko kara za niespełnienie tego wymogu , chyba 200 tys.
    Denerwują mnie wasze komentarze i żądanie odejścia właściciela z klubu. Za rok byście zatęsknili za żużlem na dobrym poziomie. Ja zawsze będę chodził na żużel w Toruniu, bez względu na to jak się będzie klub nazywał i kto będzie jego właścicielem, choć na pewno wolę klub który będzie finansowo stać na jak najlepsze wyniki. Ja tam na pewno dla siebie i syna kupię karnet jak co roku i nie będę klubowi robił na złość.
    Do tego jak słucham tego pajaca Jankowskiego to się nóż w kieszeni otwiera. Tyle oszczerstw i pomówień, powinien skończyć w sądzie i to tylko dlatego że ktoś mu fete popsuł.
    Ostatnio edytowane przez Anrutek ; 22-09-2013 o 22:58

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Anrutek za jego przydatny post!

    Rafiozi (22-09-2013)

  24. Powrót do góry    #8257
    Użytkownik Awatar Mistrec
    Dołączył
    19-04-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 17 w 7 postach
    Anrutek ... Ty nie mozesz byc normalny ..........
    FALUBAZ - na emigracji - WROCŁAW

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mistrec za jego przydatny post!

    Buszmen (22-09-2013)

  26. Powrót do góry    #8258
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    A ja od dawna mam wrazenie, ze Stepniewski to juz wrzód na ciele torunskiego klubu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    alienisko (22-09-2013)

  28. Powrót do góry    #8259
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Teraz wiadomo dlaczego klub nie chcial kibicow w ZG. Po prostu chcial im oszczedzic niepotrzebnego wydatku. A wy tak na nich najezdzacie.

    Jeszcze mam jedno pytanie, co puscili na telebimie? M jak milosc?

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Buszmen (22-09-2013)

  30. Powrót do góry    #8260
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    ****a pogratulowałem Wam jako pierwszy .... nie kumam o co chodzi moje Wybrzeże awansowało ..... od jebaliście popelinę albo bijecie się w płaszczach z krzyżem albo na gołe klaty nie ????

  31. Powrót do góry    #8261
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Mleko się jakby rozlało i jakby go nie próbowano pozbierać, to syf jest taki, jakiego jeszcze chyba w polskim żużlu nie było.
    Najbardziej, to mi żal tych kibiców Apatora, którzy tu całkiem sensownie piszą o żuzlu a cały sezon musieli się bronić przed - często naciąganymi - atakami nt. wszechwładnych grubych wojtków, czy torów robionych przez komisarzy pod Apator. Teraz - mimo, że bez winy - to Oni najbardziej odczują świadomość, jak tanio sprzedano legendarny szyld "APATOR" i przyjmą na twarz wszechobecną pogardę. Trudno się będzie również przebić z logicznymi argumentami przez ścianę niechęci........i to chyba szybko nie minie.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi duncan za jego przydatny post!

    alienisko (22-09-2013), apator_uk (22-09-2013)

  33. Powrót do góry    #8262
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mistrec Zobacz posta
    Anrutek ... Ty nie mozesz byc normalny ..........
    Ty Mistrec na pewno też nie. Jakbyś nie zauważył to jest forum i służy do wyrażania własnych opinii. Ja napisałem swoją i nie mówiłem że jesteś nienormalny jak jechałeś po Toruniu.

  34. Powrót do góry    #8263
    Użytkownik Awatar gagatek
    Dołączył
    20-12-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Ja powiem tylko tyle. Dla mnie skończyła się pewna epoka. Epoka ponad 20-letniego kibicowania tej drużynie. Nie mam ochoty wnikać w motywy, dlaczego podjęto taką a nie inną decyzję. To było po prostu sk.......ńśtwo. Niezbyt często zabieram głos tutaj, ale to co się wydarzyło to nie tylko precedens, to wydarzenie, które sprawia, że mi się odechciewa kibicować. Po raz pierwszy napiszę, nasi Ultrasi mieli rację!!! Ten klub kieruje się jakimiś nieracjonalnymi przesłankami. Czego w tym momencie najbardziej pragnę? Zacznijmy wszystko od zera, musimy zmazać tę plamę na honorze. Komuś się chyba role pop....liły i nie zauważył, że w sporcie niekoniecznie działają te same zasady co w biznesie. Do osoby, która podjęła tą decyzję mam tylko jedno słowo WYP....LAJ.
    To było na tyle, dziękuję Apatorze za te wspólne ponad 20 lat. Z unibaxem nie chcę mieć nic współnego. Sport dzisiaj przegrał i to jest najsmutniejsza prawda z tego wieczora.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gagatek za jego przydatny post!

    Howard (23-09-2013)

  36. Powrót do góry    #8264
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie będę tutaj jakimś cudotwórcą,ale drogi się rozchodzą jest ogromne skrzyżowanie i teraz kto ma zielone światło(czytaj racje) okaże się w wtorek,wróć środę kiedy wydarzeniem zajmie się EE.Widzieliście minę Stępniewskiego jak wypowiadał się Jankowski o właścicielu klubu Unibax panu Karkosiku.Ludzie spokojnie,ochłońcie,poczekajcie jeszcze chwile,nie dajmy się zwariować.Wiem jedno pan Karkosik wydając SWOJE pieniądze na ten sport chyba wie od wczoraj od godz 19,35 co robi????? w odróżnieniu od klubu z Zielonej Góry.ps a pan Jankowski to chyba wie i pamięta co powiedział publicznie o Romanie Karkosiku zastanawiam się tylko kiedy to odszczeka.

  37. Powrót do góry    #8265
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Do tego jak słucham tego pajaca Jankowskiego to się nóż w kieszeni otwiera. Tyle oszczerstw i pomówień, powinien skończyć w sądzie i to tylko dlatego że ktoś mu fete popsuł.
    Akurat pod tym to się należy podpisać oburącz

    Co do reszty - kibiców w pierwszej kolejności interesuje sport i mecz, a nie robienie ich w wała, bo prywatne wojenki są ważniejsze. I właściwie na tym bym zakończył ten półwywód

  38. Powrót do góry    #8266
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wie ktoś coś o tej konferencji? O której i gdzie ma się odbyć?
    I czy kibice zostaną na nią wpuszczeni?

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Nie będę tutaj jakimś cudotwórcą,ale drogi się rozchodzą jest ogromne skrzyżowanie i teraz kto ma zielone światło(czytaj racje) okaże się w wtorek,wróć środę kiedy wydarzeniem zajmie się EE.Widzieliście minę Stępniewskiego jak wypowiadał się Jankowski o właścicielu klubu Unibax panu Karkosiku.Ludzie spokojnie,ochłońcie,poczekajcie jeszcze chwile,nie dajmy się zwariować.Wiem jedno pan Karkosik wydając SWOJE pieniądze na ten sport chyba wie od wczoraj od godz 19,35 co robi????? w odróżnieniu od klubu z Zielonej Góry.ps a pan Jankowski to chyba wie i pamięta co powiedział publicznie o Romanie Karkosiku zastanawiam się tylko kiedy to odszczeka.
    Nie wiem co bierzesz, ale poszukaj innego forum. Tu nikt Cię nie zrozumie.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  39. Powrót do góry    #8267
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Gdyby Dowhan odwalil taki numer na bank znalazloby sie kilku, ktorzy by go z tego probowwali wybielic
    Zima moze byc bardzo owocna. Moze znowu Apator w nazwie?
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Balon pękł. Wyszło fatalnie. Nie ma usprawiedliwień.
    Trzeba w pokorze ścierać fekalia z marynarki rzucane i przez normalnych i przez szumowiny.

    Może i kibice toruńscy nie są właściwym adresatem, ale gdyby Dowhan zrobił taki numer też by Bogu ducha winien "rolneta" musiał odsłuchać.

    Ciekawa stypa podczas GP, ciekawe co z IME, ciekawe tez będą długie zimowe wieczory i doniesienia z sądowych ław.

    Trzymajcie się toruniaki.

  40. Powrót do góry    #8268
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Dalej nie mogę w to uwierzyć
    20090607101218!Ja_********.jpg

  41. Powrót do góry    #8269
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Nie będę tutaj jakimś cudotwórcą,ale drogi się rozchodzą jest ogromne skrzyżowanie i teraz kto ma zielone światło(czytaj racje) okaże się w wtorek,wróć środę kiedy wydarzeniem zajmie się EE.Widzieliście minę Stępniewskiego jak wypowiadał się Jankowski o właścicielu klubu Unibax panu Karkosiku.Ludzie spokojnie,ochłońcie,poczekajcie jeszcze chwile,nie dajmy się zwariować.Wiem jedno pan Karkosik wydając SWOJE pieniądze na ten sport chyba wie od wczoraj od godz 19,35 co robi????? w odróżnieniu od klubu z Zielonej Góry.ps a pan Jankowski to chyba wie i pamięta co powiedział publicznie o Romanie Karkosiku zastanawiam się tylko kiedy to odszczeka.
    Nikt racjonalnie myślący nie opluwa Karkosika, bo byłoby to złapanie się w słowotok zilelonogórskiego prezesa
    Ludzie włącznie ze mną mają żal że nie pojechaliśmy, a ktoś taką decyzję podjął.
    Nie wiemy kto. Na chwilę obecną wg zapisów meczowych ten kto nie zgłosił zespołu do meczu.
    Czekamy na wyjaśnienia.

    Ja jestem przeciwny takim decyzjom czego dałem już wyraz.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-09-2013 o 23:21
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #8270
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Witam.
    Powiem szczerze że z jednej strony nie dziwię się że chcieli popsuć fetę zadufanym falubazom. Mnie też denerwują ciągłymi kombinacjami że to stadion leży na wale zielonogórskim zawsze tylko tam pada. Trzy lata temu trzeba było jechać kilka razy do zielonej aby odjechać finał i jakoś nikt nie piał aby ich zdegradować z ligi z powodu kombinacji. pamiętam też jak kiedyś na jeden mecz jechałem trzy razy bo Hamill był kontuzjowany i tor trzeba było zlać tylko rano jeszcze węże strażackie na murawie leżały. Wszystko rozumiem ale można było to zrobić w białych rękawiczkach. L4 dla Warda i Miedziaka, że niby dostali choćby biegunki i pojawić się z Brzozą, Przedpełskim, Pulczasami i młodymi po licencji. Drużyna zgłoszona do meczu ale niestety nie może wystąpić bo brak minimalnego KSM i tylko kara za niespełnienie tego wymogu , chyba 200 tys.
    Denerwują mnie wasze komentarze i żądanie odejścia właściciela z klubu. Za rok byście zatęsknili za żużlem na dobrym poziomie. Ja zawsze będę chodził na żużel w Toruniu, bez względu na to jak się będzie klub nazywał i kto będzie jego właścicielem, choć na pewno wolę klub który będzie finansowo stać na jak najlepsze wyniki. Ja tam na pewno dla siebie i syna kupię karnet jak co roku i nie będę klubowi robił na złość.
    Do tego jak słucham tego pajaca Jankowskiego to się nóż w kieszeni otwiera. Tyle oszczerstw i pomówień, powinien skończyć w sądzie i to tylko dlatego że ktoś mu fete popsuł.
    Dziękuje.

  43. Powrót do góry    #8271
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Ale cała Polska nie bedzie wieszała głów na romanie tylko na śmiesznym klubiku z Torunia. To jaką nienawiść my czujemy do was, czuje po półfinale już Częstochowa, a po dzisiejszym dniu będą czuć nie tylko kibice z Zielonej Góry, ale z całej Polski. I dzisiejszy syf wszysscy kojarzyć nie będą z romanem karkosiekiem ale z toruniem
    kilka linków. Znajdź słowo Roman Karkosik w poniższych artykułach.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...lmetu-falubazu
    http://sport.wp.pl/kat,1781,title,Sk...wiadomosc.html

    Nie ma?? Czyli z kim będą kojarzyć. troche mi was szkoda.... mimo ze was nie trafie...
    Wstyd mi za to co się stało i wypada przeprosić kibiców, ale ty jak byłeś BURAKIEM tak nim ZOSTAŁEŚ.

  44. Powrót do góry    #8272
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,449
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,483 w 959 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jeśli znajdziesz choć jednego, który popiera dzisiejszy blamaż to możesz sobie pisać takie posty.
    A niech się wyłamię jako pierwszy, bo mnie śmiech ogarnia, kiedy czytam te lamenty. Wielu z Was miałem za poważnych ludzi, ale czytając Wasze posty jakbym widział małe dzieci, którym nagle tata wyłączył telewizor, albo wyciągnął z piaskownicy. Sportem rządzi pieniądz, toruński żużel i nie tylko stał się prywatnym folwarkiem RK wiadomo też nie od dziś. Reszta to tylko marionetki i różne kreatury kręcące swoje lody i kariery. Każdy śpiewa jak mu płacą. Myślicie, że Wywrotas albo Jaruś nie zawinęliby dziś swoich busów do domu, gdyby grali dla RK? A może by zaoponowali, jak niegdyś przeciw nowym tłumikom, do kiedy ich federacja postraszyła spadkiem zarobków i grzecznie podtulili ogony. Albo jakby śpiewał ten fircyk malowany w studiu gdyby mu RK złożył propozycję nie do odrzucenia? Mistrzostwa nie da się kupić? Rozumiem, że Jarek przeszedł do Zielonej bo mu się bardziej myszka niż byk podoba na kevlarze? Już widzę jakby kombinowali gdyby byli w odwrotnej sytuacji. Pani Marta szlak już przetarła.

    No i ci biedni kibice. Przyszli oglądać z wypiekami na twarzy, jak się dobija leżącego, a ten paskudny oligarcha pozbawił ich tej żałosnej przyjemności. Przypomina mi się pan Krzystyniak narzekający w studiu, że kibice nie będą przychodzić na stadiony bo już nie można preparować, a przecież kibic najbardziej lubi jak przyjezdni dostają do zera i trup u gości ściele się gęsto. Ach ta radość kiedy gościom defektują motory, albo lądują na płocie. Chleba i igrzysk, to hasło akurat pan Senator musi znać dobrze. Ktoś powiedział, że RK się nie odmawia? Znalazł się w końcu jeden, bo widocznie darmozjad uznał, że już się wdrapał wystarczająco wysoko i mu się taki gest bardziej opłaca. W końcu musi się wyborcom przypodobać, a RK politykę i wyborców miał zawsze w czterech literach.

    Chcecie sportu? Weźcie paletkę i idźcie pograć z kumplem w ping-ponga. Żaden żużel nie upadł, wręcz przeciwnie. Powinniście Romanowi dziękować. Mistrz Polski był już znany po wczorajszym dzwonie Golloba i dziś nie byłoby żadnej propagandy sportu tylko smętny teatrzyk do jednej bramki. A tak macie trochę dodatkowych emocji. Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni skandal w polskim żużlu. Ośmielę się się postawić tezę, że bez tych cyrków i kargulowo-pawlakowych potyczek dawno by podupadł, tak jak na zachodzie. Będzie o czym się kłócić przez całą zimę i czekać z wypiekami na następny sezon. Z Unibaksem czy bez. Był Morawski, był Rolnicki, był Karkosik, znajdą się inni, fortuna kołem się toczy.

  45. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Penhall (22-09-2013), Rafiozi (22-09-2013), Rif (23-09-2013), zdzichu328 (22-09-2013)

  46. Powrót do góry    #8273
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Stal Toruń 2014

    1.Emil Pulczynski
    2.Łukasz Przedpełski
    3.Tomasz Chrzanowski
    4.Kamil Pulczynski
    5.Mariusz Puszakowski
    6.Paweł Wolender
    7.Oskar Gollob

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    pepeczwa (23-09-2013)

  48. Powrót do góry    #8274
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    No Polewaczka coś w tym z racji jest, nie powiem

  49. Powrót do góry    #8275
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    I czy kibice zostaną na nią wpuszczeni?


    Nie wiem co bierzesz, ale poszukaj innego forum. Tu nikt Cię nie zrozumie.
    Ja ciebie rozumiem,mimo że raz wypisujesz tak raz tak,dla mnie klub,drużyna jest jedna toruńska i trzeba z nią być nawet w ciężkich chwilach.

  50. Powrót do góry    #8276
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A niech się wyłamię jako pierwszy, bo mnie śmiech ogarnia, kiedy czytam te lamenty. Wielu z Was miałem za poważnych ludzi, ale czytając Wasze posty jakbym widział małe dzieci, którym nagle tata wyłączył telewizor, albo wyciągnął z piaskownicy. Sportem rządzi pieniądz, toruński żużel i nie tylko stał się prywatnym folwarkiem RK wiadomo też nie od dziś. Reszta to tylko marionetki i różne kreatury kręcące swoje lody i kariery. Każdy śpiewa jak mu płacą. Myślicie, że Wywrotas albo Jaruś nie zawinęliby dziś swoich busów do domu, gdyby grali dla RK? A może by zaoponowali, jak niegdyś przeciw nowym tłumikom, do kiedy ich federacja postraszyła spadkiem zarobków i grzecznie podtulili ogony. Albo jakby śpiewał ten fircyk malowany w studiu gdyby mu RK złożył propozycję nie do odrzucenia? Mistrzostwa nie da się kupić? Rozumiem, że Jarek przeszedł do Zielonej bo mu się bardziej myszka niż byk podoba na kevlarze? Już widzę jakby kombinowali gdyby byli w odwrotnej sytuacji. Pani Marta szlak już przetarła.

    No i ci biedni kibice. Przyszli oglądać z wypiekami na twarzy, jak się dobija leżącego, a ten paskudny oligarcha pozbawił ich tej żałosnej przyjemności. Przypomina mi się pan Krzystyniak narzekający w studiu, że kibice nie będą przychodzić na stadiony bo już nie można preparować, a przecież kibic najbardziej lubi jak przyjezdni dostają do zera i trup u gości ściele się gęsto. Ach ta radość kiedy gościom defektują motory, albo lądują na płocie. Chleba i igrzysk, to hasło akurat pan Senator musi znać dobrze. Ktoś powiedział, że RK się nie odmawia? Znalazł się w końcu jeden, bo widocznie darmozjad uznał, że już się wdrapał wystarczająco wysoko i mu się taki gest bardziej opłaca. W końcu musi się wyborcom przypodobać, a RK politykę i wyborców miał zawsze w czterech literach.

    Chcecie sportu? Weźcie paletkę i idźcie pograć z kumplem w ping-ponga. Żaden żużel nie upadł, wręcz przeciwnie. Powinniście Romanowi dziękować. Mistrz Polski był już znany po wczorajszym dzwonie Golloba i dziś nie byłoby żadnej propagandy sportu tylko smętny teatrzyk do jednej bramki. A tak macie trochę dodatkowych emocji. Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni skandal w polskim żużlu. Ośmielę się się postawić tezę, że bez tych cyrków i kargulowo-pawlakowych potyczek dawno by podupadł, tak jak na zachodzie. Będzie o czym się kłócić przez całą zimę i czekać z wypiekami na następny sezon. Z Unibaksem czy bez. Był Morawski, był Rolnicki, był Karkosik, znajdą się inni, fortuna kołem się toczy.
    Brawo, każdy kto uzna ,że nie ma szans na korzystny wynik w meczu powinien zawinąć ogon i spadać z tej wrogiej areny, aby nie było meczu do jednej bramki.

    W sumie to powinno wisieć u każdego sportowca nad łóżkiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  51. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    SirCrash (22-09-2013), Waldzior (23-09-2013), alienisko (22-09-2013), pepeczwa (23-09-2013)

  52. Powrót do góry    #8277
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A niech się wyłamię jako pierwszy, bo mnie śmiech ogarnia, kiedy czytam te lamenty. Wielu z Was miałem za poważnych ludzi, ale czytając Wasze posty jakbym widział małe dzieci, którym nagle tata wyłączył telewizor, albo wyciągnął z piaskownicy. Sportem rządzi pieniądz, toruński żużel i nie tylko stał się prywatnym folwarkiem RK wiadomo też nie od dziś. Reszta to tylko marionetki i różne kreatury kręcące swoje lody i kariery. Każdy śpiewa jak mu płacą. Myślicie, że Wywrotas albo Jaruś nie zawinęliby dziś swoich busów do domu, gdyby grali dla RK? A może by zaoponowali, jak niegdyś przeciw nowym tłumikom, do kiedy ich federacja postraszyła spadkiem zarobków i grzecznie podtulili ogony. Albo jakby śpiewał ten fircyk malowany w studiu gdyby mu RK złożył propozycję nie do odrzucenia? Mistrzostwa nie da się kupić? Rozumiem, że Jarek przeszedł do Zielonej bo mu się bardziej myszka niż byk podoba na kevlarze? Już widzę jakby kombinowali gdyby byli w odwrotnej sytuacji. Pani Marta szlak już przetarła.

    No i ci biedni kibice. Przyszli oglądać z wypiekami na twarzy, jak się dobija leżącego, a ten paskudny oligarcha pozbawił ich tej żałosnej przyjemności. Przypomina mi się pan Krzystyniak narzekający w studiu, że kibice nie będą przychodzić na stadiony bo już nie można preparować, a przecież kibic najbardziej lubi jak przyjezdni dostają do zera i trup u gości ściele się gęsto. Ach ta radość kiedy gościom defektują motory, albo lądują na płocie. Chleba i igrzysk, to hasło akurat pan Senator musi znać dobrze. Ktoś powiedział, że RK się nie odmawia? Znalazł się w końcu jeden, bo widocznie darmozjad uznał, że już się wdrapał wystarczająco wysoko i mu się taki gest bardziej opłaca. W końcu musi się wyborcom przypodobać, a RK politykę i wyborców miał zawsze w czterech literach.

    Chcecie sportu? Weźcie paletkę i idźcie pograć z kumplem w ping-ponga. Żaden żużel nie upadł, wręcz przeciwnie. Powinniście Romanowi dziękować. Mistrz Polski był już znany po wczorajszym dzwonie Golloba i dziś nie byłoby żadnej propagandy sportu tylko smętny teatrzyk do jednej bramki. A tak macie trochę dodatkowych emocji. Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni skandal w polskim żużlu. Ośmielę się się postawić tezę, że bez tych cyrków i kargulowo-pawlakowych potyczek dawno by podupadł, tak jak na zachodzie. Będzie o czym się kłócić przez całą zimę i czekać z wypiekami na następny sezon. Z Unibaksem czy bez. Był Morawski, był Rolnicki, był Karkosik, znajdą się inni, fortuna kołem się toczy.
    Chciałem to jakoś szerzej podsumować, ale może poprzestanę na tym,że ja za taki "sport/widowisko" czy jak to chcesz nazwać - dziękuję.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ja ciebie rozumiem,mimo że raz wypisujesz tak raz tak,dla mnie klub,drużyna jest jedna toruńska i trzeba z nią być nawet w ciężkich chwilach.
    Nigdy nie pisałem raz tak, raz tak. A drużyny toruńskiej nie ma.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  53. Powrót do góry    #8278
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    RK się nie zwinie.
    Unibax zapłaci 300 - 500 tys.
    pewnie -2/-4 punkty na start

    jutro na konferencji będzie mówione:

    1. bez Holdera
    2. bez nagłej kontuzji Golloba
    3. ze złamanym łokciem PP
    4. ze zgłoszonym składem w środę - regulamin daje możliwość tylko 2 zmian

    nie było możliwości pojechać. Chcieliśmy przełożyć ale "Cała Polska napie.dala" nie zgodził się bo celebrytów cały stadion. no to pojechaliśmy do domu.
    ot i tyle będzie

    żadnej nowej ligi żadnego nowego otwarcia. cały syf zostanie.

    powtarzam - to tylko walkower - regulamin nie precyzuje specjalnych kar za walkowera w finale.

    jak się komuś twór unibax nie podoba - ma stal toruń.

    mi się ten twór nie podoba ale żużel na dobrym poziomie lubię obejrzeć.

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Anrutek (23-09-2013), Rafiozi (22-09-2013), terrax (23-09-2013)

  55. Powrót do góry    #8279
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Ale Panowie spokojnie. Nikt nie usprawiedliwia takiego zachowania. Albo komukolwiek taki sport się podoba.

    Tu chodzi o sprawę postapokaliptycznych wizji - koniec sportu, koniec ligi, unibaks degradacja, 10 milionów kary itd. Karkosik wylot, ośmieszył klub. Co ta za bzdury, od wczoraj na żużel chodzicie?

  56. Powrót do góry    #8280
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafiozi Zobacz posta
    Ale Panowie spokojnie. Nikt nie usprawiedliwia takiego zachowania. Albo komukolwiek taki sport się podoba.

    Tu chodzi o sprawę postapokaliptycznych wizji - koniec sportu, koniec ligi, unibaks degradacja, 10 milionów kary itd. Karkosik wylot, ośmieszył klub. Co ta za bzdury, od wczoraj na żużel chodzicie?
    Ale ktoś podjął decyzje i robi z tego sportu swoją arenę gierek. Niedługo na porządku dziennym bedzie odmowa jazdy klubu bo ...

    Facet niech idzie pograć w kasynie jeżeli to on podejmuje takie decyzje, tam też jest dreszczyk emocji i nie cierpi na tym czyjś wizerunek i masa ludzi.

    Przecież to nic takiego i nie warte uwagi, normalka.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-09-2013 o 23:56
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •