Strona 6 z 282 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dzisiaj usłyszałem, że w klubie mogą być zmiany, takie, że się mocno zdziwię.
    Semen ale napisz konkrety co słyszałeś, imiona, nzwiska

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Napisałem dosłownie to co usłyszałem i żadnych plotek, bo powiedział mi to człowiek, który bzdur nie opowiada.
    Stwierdził, że rozważane opcje są łagodnie mówiąc zaskakujące i może dojść do zmiany dotychczasowej filozofii budowania składu w Toruniu, zmiany z punktu widzenia wieloletnich kibiców na minus.
    Nic więcej nie mogę napisać , bo po po prostu tego nie wiem, a nie chcę nakręcać jakiś chorych spekulacji. Powiem tylko tyle, że sam nie wiem co o tym myśleć.

    Nigdy nie siałem plotek i nie zamierzam tego robić, ale ten sygnał wydał mi się dość niepokojący.

    el_kwas możesz się ze mnie nabijać , ale coś jest na rzeczy, bo to nie była pierwsza osoba, która powiedziała mi, że ścierają się u nas dwa skrajne pomysły na skład i że ten alternatywny dla dotychczasowej opcji jest coraz głośniej słyszalny.
    Nie wiem jak to będzie, ale nie brzmi to dobrze, jak dla mnie przynajmniej, a Ty myśl sobie co chcesz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2012 o 20:48

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Semen nie nabijam się z Ciebie, nawet przez myśl mi to nie przeszło Ja mam plotkę , ze w przyszłym sezonie możemy wystartować tylko z jednym wychowankiem i to maksymalnie z jednym

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sprytna puenta,tylko ma sie nijak do tego co napisalem.
    Nie zamykac gazu a ciagnac wynik to dwie rozne sprawy.
    Pulczasy nie posiadaja umiejetnosci Sullego ani tym bardziej Golloba,ale przynajmniej nie maja galarety w gaciach na widok ciezkiego toru.
    Moim zdaniem Pulczyńscy mają galaretę w gaciach zawsze kiedy muszą wyjechać do biegu, w którym startuje więcej niż dwóch zawodników. Niezależnie od toru (może z wyjątkiem MotoAreny). Spoko, możemy to ciągnąć jeszcze przez jeden sezon. W 2014 i tak czeka ich druga liga. Szkoda tylko tych dwunastu miesięcy patrząc z perspektywy np. P.Przedpełskiego.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    el_kwas możesz się ze mnie nabijać , ale coś jest na rzeczy, bo to nie była pierwsza osoba, która powiedziała mi, że ścierają się u nas dwa skrajne pomysły na skład i że ten alternatywny dla dotychczasowej opcji jest coraz głośniej słyszalny.
    Oby skończyło się na strachu. Tak jak pisałem kilka miesięcy temu, pewnych nazwisk w Apatorze bym nie zniósł.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 10-11-2012 o 21:29

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Stwierdził, że rozważane opcje są łagodnie mówiąc zaskakujące i może dojść do zmiany dotychczasowej filozofii budowania składu w Toruniu, zmiany z punktu widzenia wieloletnich kibiców na minus.
    Nic więcej nie mogę napisać , bo po po prostu tego nie wiem, a nie chcę nakręcać jakiś chorych spekulacji. Powiem tylko tyle, że sam nie wiem co o tym myśleć.
    Oto dlaczego nie warto czasem czytać tego forum.
    Chyba lepiej żyć sobie w błogiej nieświadomości niż przeczytać coś takiego i się teraz zastanawiać kto i od czego nagle powariował. Czyżby nowy prezes zaczął szaleć? A jeszcze niedawno ktoś wspomniał że go "nie widać".
    Wszyscy w tym klubie są podobno pionkami, Stępniewskiego nie ma, to komu tak bardzo zależy żeby z nienacka zrobić nam taki przemiły prezent?


    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ja mam plotkę , ze w przyszłym sezonie możemy wystartować tylko z jednym wychowankiem i to maksymalnie z jednym
    To jeszcze należy uściślić kogo rozumiemy pod pojęciem wychowanek. U nas przecie prawie same wychowanki jeżdżą. Znaczy wszystkich sobie wychowywaliśmy, tylko nie do końca nam się to udało jak należy.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 10-11-2012 o 21:36

  6. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Aerie oczywiście chodzi o Polaków Wiem, ze Chris, Darcy i Ryan to nasi ale ... ale chodzi mi o o naszych rodzimych z krwi i kości krzyżokach

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Czyżby nowy prezes zaczął szaleć?
    O to możesz raczej być spokojna, nie grozi, on nie ma bladego pojęcia o tym, czym my się tak podniecamy, czyli o żużlu. Zresztą niebezzasadne jest pytanie jak długo będzie on nowym prezesem, a za jaki czas będzie już starym.
    No, ale zaczynam już za dużo gadać.
    Dobranoc !

  8. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    No halo! Jaka noc?
    Człowiek chce sobie coś na wieczór poczytać a dostaje obuchem w głowę. To jak ma być dobra??
    A żeby Cię pokręciło za takie nowiny... (oczywiście żartuję choć wcale nie jest mi do śmiechu)

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Takigo kwiotka żem przegapił :



    Gdzieś Ty to chłopie widział i kto to był ten on, którego jeden z "braci ksero " wyprzedził na leszczyńskim gnoju " czyli w latach 2009-2011 ?
    Jedyny, seniorem którego pokonał Emil to chyba był Skórnicki, a i to nie wiem czy było na trasie ?



    Mieć może nie mają, ale już po starcie zamykają klapę , więc co to za różnica.

    zabovsky twoje podsumowanie to trzeba wydrukować i wysłać do zarządu , bo oni tego chyba nie wi(e)dzą i do tego jeszcze skserować i powiesić na mieście przynajmniej w 1000 egzemplarzy.

    Bracia zaś są z sezonu zadowoleni (sic.) Prawie połowę życia spędzili na motorach i są zadowoleni ze statystki pierwszego biegu, szkoda. że o swoich kolejnych startach nie powiedzą , szczególnie tych czwartych i piątych, czy ewentualnie dalszych

    Z wyjazdów, które podał kolega powyżej, zdobycze z trzecich i kolejnych startów:

    Emil: 1*,d,0,0,0,2,0,1,1,0,0,0,0,0
    Kamil: 0,0,1,1,2,0,w

    Jest być z czego zadowolonym, naprawdę... Emil to już w ogóle as.
    Teraz to juz nie rozumiem.W koncu wyprzedzil seniora leszczynskiego na gnoju czy nie wyprzedzil?
    Moze z perspektywy stadionu ogladajac mecz w 4D wydawalo sie,ze to nie bylo na trasie a w MC Donaldzie,tuz po meczu?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-11-2012 o 22:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No własnie chciałbym się od Ciebie tego dowiedzieć, bo ja nie kojarzę, wiem ,że wygrał ze Skórą . ale czy go wyprzedził nie pamiętam. Szczerze nie pamiętam, może i tak było.
    Co to jednak za sukces, tym bardziej, że Adam zdaje się był po kontuzji.
    Napisałeś, to teraz powiedz kogo wyprzedził i kiedy ?

    Poza tym napisałeś zdaje się w liczbie mnogiej, a ja kojarzę tylko jednego seniora Unii.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2012 o 23:15

  11. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ja mam plotkę , ze w przyszłym sezonie możemy wystartować tylko z jednym wychowankiem i to maksymalnie z jednym
    Jakby to był Paweł Przedpełski to nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Oczywiście zakładam, że w tych kalkulacjach nie są brane pod uwagę pozostałe 3 tuziny perełek.

    Przed minionym sezonem wygrała koncepcja "toruńskiego składu". Toruński menedżejro, trenejro, młodzież, krajowy lider, młodzież i nawet strannieri tacy na naszej toruńskiej szlace odchowani. Takie było życzenie wielu kibiców, wynik sportowy jednak mizerny, biorąc pod uwagę potencjał jaki drzemie w naszym ośrodku. Kibice też raczej nie walili drzwiami i oknami na MA, okazuje się, że sam fakt urodzenia się w Toruniu czy okolicy od krytyki nie uchroni. Moim zdaniem ta koncepcja nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach, mi się też łezka w oku kręci na wspomnienie Żaby, czy Dołka, ale Panie i Panowie to se ne vrati...

    To co dziś nazywamy "toruńskim składem" to tylko nędzna imitacja. Nie łudźmy się, że zawodnikom na sercu są barwy klubowe. Jeśli naszym jest to po drodze, to tylko dlatego, że mają tu sponsorów lub dobre układy, które pozwalają srać na gałęzie, gdzie indziej nikt by się z Karolem, Adrianem czy Chomikami kolejny sezon z rzędu nie cackał, sama ambicja i chęci to nie wszystko. Tak samo nie sądzę, aby po wcześniejszych menedżerskich dokonaniach Mirek dostał angaż w innym ekstraligowym klubie. Z całym szacunkiem dla wymienionych osób.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 10-11-2012 o 23:11

  12. Powrót do góry    #237
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Przed minionym sezonem wygrała koncepcja "toruńskiego składu". Toruński menedżejro, trenejro, młodzież, krajowy lider, młodzież i nawet strannieri tacy na naszej toruńskiej szlace odchowani. Takie było życzenie wielu kibiców, wynik sportowy jednak mizerny, biorąc pod uwagę potencjał jaki drzemie w naszym ośrodku. Kibice też raczej nie walili drzwiami i oknami na MA, okazuje się, że sam fakt urodzenia się w Toruniu czy okolicy od krytyki nie uchroni.
    A czy nie dlatego się nie sprawdził, bo to był tylko wynik SPORTOWY. Nie istnieje przecież prosta korelacja: mam tego i tego to będę miał złoto.


    To co dziś nazywamy "toruńskim składem" to tylko nędzna imitacja. Nie łudźmy się, że zawodnikom na sercu są barwy klubowe. Jeśli naszym jest to po drodze, to tylko dlatego, że mają tu sponsorów lub dobre układy,...
    Dlaczego imitacja? Dopóki są ci zawodnicy, którym chcemy kibicowć to nie jest żadna imitacja. I wcale nie musi jeździć skład samych toruniaków żeby wzyscy byli zadowoleni (zresztą i tak nigdy nie bedą). Chodzi o to żeby na siłę nagle nie przedobrzyć, bo może wyjść jeszcze większy zonk. To że sie coś nie sprawdziło w tym czy zeszłym roku nie oznacza zaraz, że na pewno wywalenie "naszych" (albo o zgrozo Warda!) będzie lekiem na całe zło. Wywalmy tylko Pulczasów
    Nie no, pewnie ile ludzi tyle koncepcji, chociaż mamy tu jednak jakąś zgodność w większości.
    Jak nagle wszytsko wywróci się do góry nogami to ja szczęśliwa nie będę i tak jak mój cukiereczek na stadion nie pójdę, o.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 10-11-2012 o 23:49

  13. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Nie lękajmy się, rewolucji wielkiej nie będzie, jak wypalił pewien piaskowy dziadek wszyscy najlepsi chcą jeździć w Gorzowie.

  14. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Pytanie kluczowe to jakich kibiców w Toruniu jest więcej (czyt. więcej przyjdzie na mecz na MA). Tych którzy chcą wyniku za wszelką cenę i w imię tego zaakceptują w składzie Golloba, Pedersena czy nawet Balińskiego (a fe) czy takich którzy wybiorą środek tabeli i skład z którym będą się utożsamiać i sercem kibicować?
    Obawiam się niestety, że więcej jest tych którzy postawią na sukces. Dobrym przykładem jest tu tegoroczny Tarnów, co widać było po frekwencji na stadionie w Tarnowie. Stąd też obawiam się, że klub zdecyduje się na zmiany, które akurat nam nie przypadną do gustu. Tylko czy ich na te zmiany stać?

    Dla nas wystarczyłaby kosmetyczna zmiana odstawienia Kamila i Mroczka w składzie, no ale kogo to obchodzi.

    ps. polewaczka - chłopie mądrze prawisz lubię czytać Twoje posty. Tak trzymaj.

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No własnie chciałbym się od Ciebie tego dowiedzieć, bo ja nie kojarzę, wiem ,że wygrał ze Skórą . ale czy go wyprzedził nie pamiętam. Szczerze nie pamiętam, może i tak było.
    Co to jednak za sukces, tym bardziej, że Adam zdaje się był po kontuzji.
    Napisałeś, to teraz powiedz kogo wyprzedził i kiedy ?

    Poza tym napisałeś zdaje się w liczbie mnogiej, a ja kojarzę tylko jednego seniora Unii.
    Wyprzedzil na trasie i moze nie jest to wielki wyczyn dla jakiegokolwiek zuzlowca,to jednak dla chlopaka ktory podobno ma galarete w gaciach olbrzymi sukces.Chlopak normalnie plakal w parkingu ze szczescia i nie mogl uwierzyc w to co zrobil.Wszyscy podchodzili i klepali go po plecach,telewizja natachmiast chciala wywiadu,ustawil sie sznur panien po autografy.Po tej jednej akcji Chomik juz mogl byc zadowolony z sezonu.

    Liczba mnoga faktycznie nieuzasadniona,choc jak mnie pamiec nie myli wyprzedzil jeszcze kogos na trasie ,ale kolko pozniej stracil ta pozycje wiec sie nie liczy.
    Jednak nie taki byl w sumie sens i meritum zahaczenia o Pulczasow,bo nigdzie nie napisalem ,ze mieli /maja ciagnac wynik.Sens byl taki ,ze moim zdaniem maja mniej strachu przed trudnymi torami niz Sully i Gollob.
    To ,ze nie przeklada sie na wyniki nie jest spowodowane strachem a brakiem umiejetnosci.

    Na marginesie to jeszcze zatesknimi za Pulczasami i 5-1 lub chociaz 3-3 w mlodziezowym.Pawla kreuje sie tu na nastepce a przyjechal to Torunia taki Cyfer i nasz Przedpelka na szpryce sie nie lapal.
    Poza tym nie wiem dlaczego ciagle ktos deprecjonuje bieg mlodziezowy czy pokonanie juniorow przeciwnika.Czy te punkty nie licza sie do wyniku druzyny?
    Bez tych zwyciestw w biegach mlodziezowych o play- off moglibysmy tylko pomarzyc.Przynajmniej w dwoch-trzech przypadkach zwyciestwa Emila,czasem do spolki z Kamilem ratowaly nam duze punkty lub bonusy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 13:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Kingpin
    masz racje i nikt im tych zwycięstw nie odmawia. Tylko zauważ, że pozostał im już tylko rok w kategorii juniorskiej, a co potem? Widzisz ich w składzie ekstraligowego zespołu na pozycji seniora? Poza biegiem młodzieżowych i poza MA nie istnieli obaj. Nic do nich nie mam, to ponoć fajne chłopaki ale nie wróżę im dalszej kariery w ekstralidze po sezonie 2013. A klub ma już tylko rok aby znaleźć godnych następców. Czy zamiast sprowadzać od razu kogoś z zewnątrz nie lepiej dać szansę Pawłowi?

  17. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No tak ,poza MA nie istnieli i nic do druzyny nie wniesli.
    Czestochowa - Emil 6 pkt w 4 - zwyciestwo 52-38
    Wroclaw - Emil 7+1 zwyciestwo 46-44
    Tarnow - Emil 6pkt
    Bydgoszcz - Kamil 7pkt - cudem obroniony bonus
    Zielonka - Emil 5+1,Kamil 4+1 w 3 startach
    Gdansk - Emil 4 pkt,zwyciestwo 46-44
    Zielonka -Kamil 4pkt,wyrwany braz jednym punkcikiem.

    Szalu nie ma,ale do kilku duzych punktow czy bonusow sie dorzucili.Pomijam juz wystepy na MA,bo przeciez to sie nie liczy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nikt nie neguje ich wkładu punktowego wniesionego do wyniku drużyny.
    Problem polega na tym, że niedługo mnie już prawie 10 lat jak jeżdżą, a nic wielkiego nie pokazują.
    Mają po 20 lat niewiele osiągnęli i dodatkowo prawie niezmiennie są zadowoleni ze swojej postawy. W imprezach juniorskich też szału nie ma, poza medalem w MMPPK nic indywidualnie ani parowo nie zdobyli. Zawodnicy z coraz to młodszych roczników odbierają im awans lub medale.

    Dość podać jako przykład mecze o brąz. Te pierwsze biegi, które generalnie dobrze im wychodzą wyszły ma 6-6.
    Remisowo z parą Strzelec-Rogowski, którzy jeżdżą o wiele krócej, a do tego najprawdopodobniej Strzelca w składzie Zielonej nie będzie, a Rogowski rozważa zakończenie krótkiej kariery.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-11-2012 o 12:55

  19. Powrót do góry    #244
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Szalu nie ma,ale do kilku duzych punktow czy bonusow sie dorzucili.Pomijam juz wystepy na MA,bo przeciez to sie nie liczy.
    Jakby żyć przeszłością to OK. Tak miało być i było, a że wszyscy zawalali po kolei różne spotkania po trochu to i sezon zakończył się tak a nie inaczej.
    Trójek się nie deprecjonuje, tylko zera zwłaszcza w pięciu startach. Ale naczelną wadą braci w tym sezonie jest to że są nierozłączni i z powodu ksm blokują możliwość wstawienia do składu kogoś wartościowego. Niezależnie z jakiej by na sprawę patrzeć perspektywy, to chyba widać dobrze

  20. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Liczba mnoga faktycznie nieuzasadniona,choc jak mnie pamiec nie myli wyprzedzil jeszcze kogos na trasie ,ale kolko pozniej stracil ta pozycje wiec sie nie liczy.
    Jednak nie taki byl w sumie sens i meritum zahaczenia o Pulczasow,bo nigdzie nie napisalem ,ze mieli /maja ciagnac wynik.Sens byl taki ,ze moim zdaniem maja mniej strachu przed trudnymi torami niz Sully i Gollob.
    O ile faktycznie tak jest (ja uważam, że strasznie to naciągasz zwłaszcza w przypadku Sullivana), to równoważy się to strachem przed jazdą w kontakcie o czym zresztą pisałem w jednym z poprzednich postów. W tym aspekcie Pulczasy nie mają sobie równych.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No tak ,poza MA nie istnieli i nic do druzyny nie wniesli.
    Biorą pod uwagę kogo pokonali, a kto przywoził ich za plecami, śmiało można postawić taką tezę, zamieniając jedynie słowo "nic" na "niewiele".
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 11-11-2012 o 13:22

  21. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na marginesie to jeszcze zatesknimi za Pulczasami i 5-1 lub chociaz 3-3 w mlodziezowym.Pawla kieruje sie tu na nastepce a przyjechal to Torunia taki Cyfer i nasz Przedpelka na szpryce sie nie lapal.
    Ja raczej będę tęsknił za Bajerskimi, Świątkiewiczami, czy ostatnio naszą super parą Karol-Adrian, którymi nie puchły łapki po dwóch biegach, seryjnie zdobywali medale, kiedy w szkoleniu młodzieży ilość szła w parze z jakością. I nie wiem, w którym to meczu ligowym Paweł Przedpełski oglądał plecy Cyfera, bo jeśli piszesz o zawodach młodzieżowych, w których właśnie brylują Cyfery i inne Strzelce, czy swojego czasu Pulczasy na tle licencjatów ujeżdżających hulajnogi to raczej kiepska wykładnia.

    Nie deprecjonuje wkładu bliźniaków w zdobyciu brązowego medalu, średnia biegowa sytuuje ich gdzieś pośrodku ekstraligowych juniorów, tacy ligowi średniacy gdzieś między Woźniakiem i Pieszczkiem. Ale pamiętajmy o jednym fakcie, oni mają staż ligowy porównywalny z Pawlickim, Dudkiem czy Janowskim, na motorach siedzą od 12 roku życia, czy może wcześniej, niczego im nie brakuje, klub inwestuje w nich od samego początku, nawet Warda wysłał na zesłanie, żeby tylko mieli miejsce w składzie. Inni wychowankowie o takich forach mogą sobie tylko pomarzyć. Porównywanie ich do chłopaka, który stawia pierwsze kroki w żużlu i raptem odjechał 4 biegi ligowe jest totalnie nieadekwatne.

    Nie dostrzegam w nich po prostu charyzmy i już.

  22. Powrót do góry    #247
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ja raczej będę tęsknił za Bajerskimi, Świątkiewiczami, czy ostatnio naszą super parą Karol-Adrian, którymi nie puchły łapki po dwóch biegach, seryjnie zdobywali medale, kiedy w szkoleniu młodzieży ilość szła w parze z jakością. I nie wiem, w którym to meczu ligowym Paweł Przedpełski oglądał plecy Cyfera, bo jeśli piszesz o zawodach młodzieżowych, w których właśnie brylują Cyfery i inne Strzelce, czy swojego czasu Pulczasy na tle licencjatów ujeżdżających hulajnogi to raczej kiepska wykładnia.

    Nie deprecjonuje wkładu bliźniaków w zdobyciu brązowego medalu, średnia biegowa sytuuje ich gdzieś pośrodku ekstraligowych juniorów, tacy ligowi średniacy gdzieś między Woźniakiem i Pieszczkiem. Ale pamiętajmy o jednym fakcie, oni mają staż ligowy porównywalny z Pawlickim, Dudkiem czy Janowskim, na motorach siedzą od 12 roku życia, czy może wcześniej, niczego im nie brakuje, klub inwestuje w nich od samego początku, nawet Warda wysłał na zesłanie, żeby tylko mieli miejsce w składzie. Inni wychowankowie o takich forach mogą sobie tylko pomarzyć. Porównywanie ich do chłopaka, który stawia pierwsze kroki w żużlu i raptem odjechał 4 biegi ligowe jest totalnie nieadekwatne.

    Nie dostrzegam w nich po prostu charyzmy i już.
    Pamiętaj ze Pieszczek tak naprawde jezdził pierwszy rok w dorosłym żuzlu. Szczerze mowiąc to biorąc pod uwagę ze Gdansk odjedzie maksymalnie 16 spotkań w przyszlym roku a my 22 jesli bedziemy w PO moze nalezy sie zastanowić na Pieszczkiem jako gosciem i po sezonie 2013 podjac rozmowy ... Pytanie czy na dzisiaj w klubie jest ktos kumaty i rozumie takie rozwiazanie.

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    ..... Tak samo nie sądzę, aby po wcześniejszych menedżerskich dokonaniach Mirek dostał angaż w innym ekstraligowym klubie...
    Polonia Bydgoszcz ! Wzieli Kościeche, Sawine. Chcieli Kryjoma to pewnie Mirka też zaproszą.

  24. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie zgodze sie.MA ma swoje tajemnice ale musi byc odpowiednio przygotowana i zawodnicy musza byc z nia spasowani..
    Dokładnie. Musi być start i brak możliwości wyprzedzania

    Ech, ludzie, wy tego nie zobaczycie na swoje toruńskie oczy, więc wam pomogę: pozostawienie składu bez zmian (lub dorzucenie do niego kogoś typu Mroczka) nie zmieni niczego, ponieważ i tak przez cały kolejny sezon będzie tu czytane, jaki ten Miedziński nieogarnięty a Sullivan bezradny po dwóch biegach (nawiasem pisząc, O'Sullivan wbił wczoraj w ZG brejk 137 ). A jeśli nawet uprzecie się na stary skład, to niech poprowadzi go ktoś potrafiący trzymać krótko, bez żadnych koleżeńskich uprzedzeń.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 11-11-2012 o 13:37

  25. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie robcie tu ze mnie fana Chomikow.To,ze nie zgadzam sie na opinie galaretek i bezuzytecznych plastronow nie zmienia mojego pogladu o ich uwstecznieniu i braku jakichkolwiek przeslanek na poprawe.
    Tylko trzeba obiektywnie spojrzec na sprawe. W tej chwili nie mamy nikogo kto chocby w 50% mogl nam ich zastapic a w szczegolnosci Emila.Temat o talencie Pawla to dla mnie mzonka.Wystarczy porownac jego jazde z rowiesnikiem Pieszczkiem o Zmarzliku nawet nie wspominam.Jesli Pawel ma talent i rokuje ,to co powiedziec o nich?
    Najprosciej stwierdzic ,ze Pawel w zawodach mlodziezowych ujezdzal hulajnogi ( fury pewnie oszczedzal na GP ).Prawda jest taka,ze gdyby mial jaja, taki Cyfer na jego torze wyzej tylka by nie podskoczyl.
    Duzo wody w Wisle uplynie zanim przekonamy sie co Pawel tak naprawde jest wart a wcale sie nie zdziwie jak za rok o tej samej porze bedziecie pisac to samo co o Pulczasach.
    Startowal w tym roku w roznych zawodach mlodziezowych i jego wyniki jak na ostatnia nadzieje bialych dupy nie urywaly.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 14:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dokładnie. Musi być start i brak możliwości wyprzedzania

    Ech, ludzie, wy tego nie zobaczycie na swoje toruńskie oczy, więc wam pomogę: pozostawienie składu bez zmian (lub dorzucenie do niego kogoś typu Mroczka) nie zmieni niczego, ponieważ i tak przez cały kolejny sezon będzie tu czytane, jaki ten Miedziński nieogarnięty a Sullivan bezradny po dwóch biegach (nawiasem pisząc, O'Sullivan wbił wczoraj w ZG brejk 137 ). A jeśli nawet uprzecie się na stary skład, to niech poprowadzi go ktoś potrafiący trzymać krótko, bez żadnych koleżeńskich uprzedzeń.
    Prawdopodobnie jest to spowodowane jakąś tam identyfikacją z zawodnikami reprezentującymi nasz klub. Moim zdaniem bezsensowne są zmiany w imię jednorazowego wyniku np. Loktaev -> Hampel w jednym z klubów z woj. lubuskiego, ale każdy lubi co innego. Apator w ostatnich sześciu latach zdobył pięć medali DMP, co jest najlepszą serią w historii klubu, dlatego nie widzę nic złego w przejechaniu sezonu 2013 tymi samymi zawodnikami (z wyjątkiem Pulczyńskich oczywiście), nawet jeśli miałoby to skutkować miejscem w środku tabeli.

  27. Powrót do góry    #252
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    A ja proponuje taki skład
    1. C.Holder
    2. P.Swiderski
    3. M.J.Jensen
    4. A.Miedzinski
    5. D.Ward
    6. E.Pulczyński
    Razem 40.98
    Wiem ze nie ma Ryana. Kiedyś ten moment musi nadejsc. Jest młodość, nie ma dziury jak w tym roku. Na pozycji juniorskiej Chomiki plus Przedpełski lub Pieszczek jako gosc. Numery startowe przypadkowe!

  28. Powrót do góry    #253
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Jeśli ten skład faktycznie łapie się w limicie 41 to jestem jak najbardziej za! Chyba najlepsza możliwa konfiguracja podana w tym temacie jak narazie. Czuję, że Świderski znowu wystrzeli z formą...
    Pozdrawiam
    Marcin

  29. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najprosciej stwierdzic ,ze Pawel w zawodach mlodziezowych ujezdzal hulajnogi ( fury pewnie oszczedzal na GP ).Prawda jest taka,ze gdyby mial jaja, taki Cyfer na jego torze wyzej dupy by nie podskoczyl.
    Szkoda tylko, że Cyfer w meczu ligowym w Toruniu już tak nie błyszczał i oczywiście Kołodziej na rozkładzie Przedpełskiego to zasługa wspomnianej przez Ciebie części ciała, motocykl Sullivana nie miał tu nic do rzeczy.

    I żebyśmy się lepiej zrozumieli. Nie wyolbrzymiam tu osiągnięć Przedpełskiego, przed którym jeszcze daleka droga, aby zostać klasowym zawodnikiem, tak jak nie umniejszam zasług Pulczyńskich w zdobyciu medalu. Chodzi mi tylko o równe traktowanie wychowanków. Pamiętajmy, że wszyscy są na kontraktach amatorskich i jadą na tym, co im klub pod owe 4 litery podstawi. Odnoszę wrażenie, że od początku kariery Pulczyńscy są na jakichś szczególnych prawach, a reszta traktowana po macoszemu i dopiero jak na wagę medalu potrzebny był ten jeden start trzeciego młodzieżowca Paweł otrzymał szansę pojechania na ekstraligowym sprzęcie.

    I tak na marginesie:

    http://espeedway.pl/news,tobiasz_mus...i,58133,1.html

    Ciekawe czy taka myśl przemknęła przez głowy bliźniaków. Ale skoro są zadowoleni z postępów jakie robią pod toruńskim kloszem, raczej wątpię...
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 11-11-2012 o 15:16

  30. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wiesz polewaczka,faktycznie widzialem nawet Sullego na motorze Sullego ktory nie lapal sie na szpryce Kolodzieja i jesli twierdzisz,ze Pawel bedzie objezdzal liderow przyjezdnych tylko sprzet mu dac,to ja Tobie wierze bezgranicznie i juz szykuje miejsce na scianie pod fotke z autografem.
    To ,ze Cyfer nie istnieje w doroslym zuzlu ( on nawet w mlodziezowym nie istnieje ) a jednak na wlasnym torze Pawel za nim nie nadazal swiadczy tylko o Pawle.Dodam,ze nie najlepiej.
    Oczywiscie bede trzymal za niego kciuki,bo noz widelec sprawi nam psikusa i rozwinie sie w przyszlym sezonie.Tylko poki co ciezko o optymizm,choc w dwoch biegach pokazal,ze sie nie boi a to juz jakis poczatek.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 15:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Apator w ostatnich sześciu latach zdobył pięć medali DMP, co jest najlepszą serią w historii klubu, dlatego nie widzę nic złego w przejechaniu sezonu 2013 tymi samymi zawodnikami (z wyjątkiem Pulczyńskich oczywiście), nawet jeśli miałoby to skutkować miejscem w środku tabeli.
    1989-4
    1990-1
    1991-3
    1992-3
    1993-3
    1994-3
    1995-2
    1996-2
    1997-4
    To jest najlepsza seria w historii naszego klubu tak żeby wszystko było jasne
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  32. Powrót do góry    #257
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Kingpin, być może Paweł nie będzie jakimś asem. Tego nikt nie wie. Wiadome jest tylko jedno: Pulczyńscy ponad to co osiągnęli do tej pory już się nie wzbiją. Biorąc pod uwagę, że został im ostatni rok na juniorce należy im podziękować. Żeby mieli rację bytu w żużlu muszą sami spróbować sił w innym, najprawdopodobniej 1-ligowym, klubie. Niech zobaczą, czy jest dla nich miejsce w speedwayu. W Toruniu po 2013r. na pewno nie będzie dla nich miejsca.
    Dodatkowo biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację z juniorami bezwzględnie należy dać 100% szansę Przedpełskiemu. Chomiki mogą co najwyżej zająć jedno miejsce juniora.
    Myślę że kierownictwo (czyt. RK) Unibaxu w końcu to zrozumiało, stąd poszukiwania menedżera spoza układu, nieczułego na błagalne spojrzenia taty Pulczasa.

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    kingpin, żeby już nie przeciągać tej akademickiej dyskusji, podobnie jak Ty uważam te cztery litery za conditio sine qua non, ale bynajmniej nie za wystarczający to tyle w mojej skromnej opinii

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W Toruniu po 2013r. na pewno nie będzie dla nich miejsca
    Wcale nie byłbym tego taki pewien, przynajmniej dopóki będzie istniało coś takiego jak ksm

  34. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie neguje tego aby dac sobie spokoj z Chomikami,tylko ochcialbym najpierw wiedziec kto w ich miejsce.Tylko tyle i az tyle.Haslo "Chomiki precz" to troche za malo.
    Mamy Pawla i kogo?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 16:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mamy Pawla i kogo?
    Co jak co, ale na brak wychowanków nie możemy narzekać, ile ich tam jest na dzień dzisiejszy? ze 2 tuziny chyba

    Nawet przy nędznym szkoleniu, zakładając statystyczne odchylenie, powinno być wśród nich ze 2 chłopaków z papierami na jazdę. Dać im szanse, Jaguś też nie zaczynał z wysokiego C. Takie moje zdanie.

  36. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie mam parcia na wynik czy medale,ale biorac na juniorke dwoch nieopierzonych zawodnikow skazujemy sie na 1-5 pryktycznie w kazdym biegu juniorskim.Co tym zyskamy oprocz nadziei,ze moze kiedys .....? Dodatkowo robimy to kosztem naszego wychowanka.Emil tuzem nie jest i pewnie nie bedzie,ale przynajmniej w biegu juniorskim moglismy na niego liczyc.
    Dyskusji by nie bylo gdybysmy mieli faktycznie jakas perelke pod reka,ale ja na ten czas zadnej perelki nie widze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 17:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Dyskusji by nie bylo gdybysmy mieli faktycznie jakas perelke pod reka,ale ja na ten czas zadnej perelki nie widze.
    Nie widzisz też czy nie chcesz widzieć, że najprawdopodobniej nie ma opcji Emil + ktoś młody. Jest dwóch Pulczasów, a to - jak ktoś kiedyś zauważył - już o jednego za dużo. Gdyby jeździł tylko jeden z braci nikt by się na pewno nie sprzeciwiał.
    Inaczej. Spójrz na drużynę całosciowo a nie tylko z pozycji juniorów. Skoro nie widzisz innej opcji jak Pulczasy, to w takim razie pytam: oni i kto?
    Właśnie przerabialiśmy sezon z dziurą na pozycji seniora. Teraz zapowiadałoby się podobnie, z tym że odpada jeszcze Ward. Czyli może w zamian jakaś totalna demolka? W imię składu z wychowankami P.

  38. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Nie widzisz też czy nie chcesz widzieć, że najprawdopodobniej nie ma opcji Emil + ktoś młody. Jest dwóch Pulczasów, a to - jak ktoś kiedyś zauważył - już o jednego za dużo. Gdyby jeździł tylko jeden z braci nikt by się na pewno nie sprzeciwiał.
    Inaczej. Spójrz na drużynę całosciowo a nie tylko z pozycji juniorów. Skoro nie widzisz innej opcji jak Pulczasy, to w takim razie pytam: oni i kto?
    Właśnie przerabialiśmy sezon z dziurą na pozycji seniora. Teraz zapowiadałoby się podobnie, z tym że odpada jeszcze Ward. Czyli może w zamian jakaś totalna demolka? W imię składu z wychowankami P.
    Powtorze sie:
    1. C.Holder
    2. P.Swiderski
    3. M.J.Jensen
    4. A.Miedzinski
    5. D.Ward
    6. E.Pulczyński
    Razem 40.98

  39. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Bracia w klubie to temat oznaczający ból głowy niejednego menago.

    A może jak u Kasprzaków, jeden jedzie dalej, drugi jedzie... w parkingu.

  40. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Nie widzisz też czy nie chcesz widzieć, że najprawdopodobniej nie ma opcji Emil + ktoś młody. Jest dwóch Pulczasów, a to - jak ktoś kiedyś zauważył - już o jednego za dużo. Gdyby jeździł tylko jeden z braci nikt by się na pewno nie sprzeciwiał.
    Inaczej. Spójrz na drużynę całosciowo a nie tylko z pozycji juniorów. Skoro nie widzisz innej opcji jak Pulczasy, to w takim razie pytam: oni i kto?
    Właśnie przerabialiśmy sezon z dziurą na pozycji seniora. Teraz zapowiadałoby się podobnie, z tym że odpada jeszcze Ward. Czyli może w zamian jakaś totalna demolka? W imię składu z wychowankami P.
    Gdzie wyczytals w moich wpisach o opcji ustawiania druzyny pod Pulczasow?Cos sie chyba szanownej Pani pozajaczkowalo.
    Nie doszly mnie tez poki co sluchy o tym ,ze nie ma opcji pozostawienia jednego z braci.
    Chomikow do szczescia nie potrzebuje,ale chce wiedziec kto w ich miejsce.Jesli wyrzucamy dwoch i bierzemy Pawla z Piernikowskim to ok,tylko latwo wtedy przewidziec co sie bedzie w sezonie dzialo,zarowno na stadionie jak i tu na forum.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 18:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Powtorze sie:
    1. C.Holder
    2. P.Swiderski
    3. M.J.Jensen
    4. A.Miedzinski
    5. D.Ward
    6. E.Pulczyński
    Razem 40.98

    Jasne, całkiem nieźle, chociaż moim zdaniem mogłoby zakończyć się jeszcze gorzej niż w tym roku. No ale tego nie wiadomo.
    Natomiast co do Sullivana, to musiałby sam zrezygnować. Jakoś nie wydaje mi się że po tym co pokazał, tak po prostu mu podziękują.
    Osobiście wolałabym żeby został.


    Gdzie wyczytals w moich wpisach o opcji ustawiania druzyny pod Pulczasow?Cos sie chyba szanownej Pani pozajaczkowalo.
    Chomikow do szczescia nie potrzebuje,ale chce wiedziec kto w ich miejsce.Jesli wyrzucamy dwoch i bierzemy Pawla z Piernikowskim to ok,tylko latwo wtedy przewidziec co sie bedzie w sezonie dzialo,zarowno na stadionie jak i tu na forum.
    Co tu jest do zajączkowania?
    Proste wyklucznie. Skoro nie widzisz bez nich, to najwyraźniej widzisz z nimi. No chyba że masz trzecią wersję, której celowo nie zdradzasz

    A co będzie się działo jak zostaną bliźniaki, na seniorce wypadniemy gorzej a oni dalej będą dawać ciała, wiesz?
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 11-11-2012 o 18:37

  42. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Jasne, całkiem nieźle, chociaż moim zdaniem mogłoby zakończyć się jeszcze gorzej niż w tym roku. No ale tego nie wiadomo.
    Natomiast co do Sullivana, to musiałby sam zrezygnować. Jakoś nie wydaje mi się że po tym co pokazał, tak po prostu mu podziękują.
    Osobiście wolałabym żeby został.
    Ja nie dam sobie zamazac obrazu ostatnim meczem w ZG. Dla mnie Ryan swoje zrobił i mozna mu podziekować. Majac w skladzie MJJ, Warda i Holdera mamy najbardziej perspektywiczna druzyne. poza tym swiderski zrobi przewage niz w tym sezonie plastron z ksm 2,5.

  43. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta




    Co tu jest do zajączkowania?
    Proste wyklucznie. Skoro nie widzisz bez nich, to najwyraźniej widzisz z nimi. No chyba że masz trzecią wersję, której celowo nie zdradzasz

    A co będzie się działo jak zostaną bliźniaki, na seniorce wypadniemy gorzej a oni dalej będą dawać ciała, wiesz?
    Boze,widzisz a nie grzmisz.

    Jak to mowia ,skoro jeden twierdzi ,ze jestes koniem mozesz z tego kpic,jak mowi dwoch powinienes sie zdziwic,jak powie trzeci,spojrz w lustro czy czasami na plecach nie masz siodla.
    Chyba jestem koniem.

    Na druzyne nie mam zamiaru patrzec calosciowo,poniewaz dla mnie nie ma opcji pozbycia sie kogokolwiek z zelaznej 4.Skupiam sie wiec na juniorach,bo z jednej strony trzeba sie na tej pozycji oslabic,ale z drugiej strony chcialbym aby bylo to zrobione z glowa a nie na zasadzie Pulczasy won a potem sie zobaczy.
    Dla mnie sklad :
    Sully
    Miedziak
    Ward
    Mroczka
    Holder
    Emil
    Pawel
    bylby optymalny w czasach KSM 41 i juz o tym pisalem,tylko Tobie pewnie umknelo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2012 o 18:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jeżeli jest coś na rzeczy z tym co prawi Semen, to może chodzić o Rayana,i teraz spekulacje dalej,czyżby Gollob?jezdził zawsze gdzie jest kasa,Jensen tylko za kogo czyżby? Miedziński.

  45. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Kingpin
    Albo Ty jesteś banan albo ja mam chińskie pismo

    Trzeci raz piszę że braciszkowie Chomikowie jeżdżą razem i nie przewiduje się opcji Emil + Paweł (no chyba że mi to właśnie umknęło, a jeśli tak to mnie oświeć, bo faktycznie wszsytkiego czytać nie daję rady).
    Ale jakoś nikt tego nie prostuje i stąd cała ta zadyma, więc?

    Najlepsze że zapewne cała dyskusja może iść do śmieci, bo któregoś ranka wpadnie tu ktoś jaśnie oświecony i zadziwi wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 11-11-2012 o 19:01

Strona 6 z 282 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •