Strona 100 z 282 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,500 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4456
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Brzozowski jechał się całkiem nieźle, na poczatku spotkania nie odstawał od tego co prezentowali pozostali (prócz Golloba i Emila). Jego upadek to nie tylko jego wina.
    Na moje to ten mecz taktycznie był rozegrany ok. Jedyne co zastanawia, czy można z/z wprowadzać w ten
    sposób, żeby jednak nie zawsze nasi zawodnicy jechali bieg po biegu (chyba, że z jakiegoś względu jest to celowe...).
    Czy w biegu III jako z/z powinien jechać Gollob, czy Holder to już kwestia dyskusji - obaj należą do czołówki światowej
    i nie powinni mieć problemów z poprzekładaniem się do toru jeżeli widzą co się na nim dzieje, jak jeżdżą inni itp.
    Kwestia, czy jako czwarta z/z winien jechać Brzozowski, czy Przedpełski - to też raczej kwestia rozważań, gdzie
    jest dużo za i dużo przeciw, choć trzecie miejsce w tym biegu Miedziaka wskazuje, że raczej żaden z ww. dwójki
    by tu nie powalczył.
    Dlaczego zatem mecz przegraliśmy? Przy meczu na styku punktowym każdy podany powód jest dobry - bo każdy punkcik
    mógł odwrócić sytuację. Bo Pulczyński 0,0, bo upadek Brzozowskiego, bo niemrawy początek Golloba, bo wolny Holder.
    bo Miedziński też dwa razy 1:5 w plecy itd. Każdy z naszych liderów zaliczył co najmniej jedną wpadkę. Ale jeżeli
    już ja miałbym wskazać to niestety drużyna po przebudzeniu się liderów miała najsłabszy punkt właśnie w Chrisie
    i mecz rozstrzygnął się niestety tak naprawdę nie w biegu XV dopiero, a w biegu XII, gdzie Holder praktycznie
    bez walki przegrał z Zagarem i Lisieckim. Podobnie nie udało mu się nawiązać kontaktu na dystansie w biegu XV,
    choć potem poszła jakaś plota o utraconej kompresji silnika, czy jakiejś innej cholerze. Czyli co najmniej o jedno
    zero za dużo u Chrisa i tyle. Zgadzam się, również z twierdzeniem, że wyjście z pierwszego łuku w XV można było
    rozegrać inaczej i tutaj obaj nasi mistrzowie zrobili jakiś błąd - też o tym pisałem - ale nawet mimo błędu Chris
    powinien zawalczyć z Pedersenem na dystansie. Nie zrobił nic. Mam nadzieję, że dziś, jeżeli odbędą się derby,
    będzie inaczej
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #4457
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na moje to ten mecz taktycznie był rozegrany ok.
    Moim również. będąc mądrym po szkodzie można by napisać, że w 15tym trzeba było dać taktyczną za Chrisa... no ale kto się na coś takiego by zdecydował (nawet nie wiem czy można i czy Adrian miał start w zapasie, w sensie jechał jako z/z czy taktyk wcześniej?) będąc menago?
    Odnośnie 15tego- obaj mogli, ale ja zawsze wychodzę z założenia, że to zawodnik jadący po wew na pierwszym łuku czeka aż dołączy kolega z pary. gdyby Robert wiedział, że Chris zaciągnie ręczny, to może by pojechał inaczej. wg mnie Gollob pojechał najlepszy wariant z możliwych, zablokował samą orbitę ryzykując utratę własnej pozycji, natomiast zmuszając Zagara do jazdy środkiem zrobił prezent Chrisowi, który w takim układzie nie miał prawa dać się wyprzedzić.

  3. Powrót do góry    #4458
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Moim również. będąc mądrym po szkodzie można by napisać, że w 15tym trzeba było dać taktyczną za Chrisa...
    Y?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #4459
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Moim również. będąc mądrym po szkodzie można by napisać, że w 15tym trzeba było dać taktyczną za Chrisa...
    Przy dwóch punktach straty? Energo, skup się.

  5. Powrót do góry    #4460
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A niech mi teraz jeszcze ktoś napisze, że klub się nie stara i nie ma pomysłów. Piękna inicjatywa w dzień dziecka, piękne ceny rodzinnych biletów na mecz (tylko 10zł) i do tego piękna pogoda zamówiona
    Czas zabrać moją córkę na mecz ekstraligowy w wdrażać nowego piknika do tego sportu.
    Moim zdaniem pomysł super.

    ps. policja będzie oznakowywać rowery na wypadek kradzieży więc warto wybrać się rowerami na stadion. Oznaczanie rowerów nie uchroni nas przed ewentualną ich kradzieżą ale zawsze to dodatkowe zabezpieczenie.
    Tylko nie kupuj córce kiełbachy ani szalika Unibaksu, bo jeszcze zarobi ogarniacza

  6. Powrót do góry    #4461
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,444
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,479 w 956 postach
    IMHO nie ma sensu rozdzierać szat po tej pierwszej, ledwie 2 pkt porażce, z drużyną, która ma nóż na gardle i przystąpiła zmobilizowana najbardziej jak to możliwe Wkalkulowanej o tyle, że pisałem parę stron wcześniej, żeby dać szansę Kamilowi i pojechać 3 juniorami, gorzej od Emila pojechać by nie mógł i przynajmniej by walczył. Niestety przy tej koncepcji budowy składu opartego o 4 liderów uzupełnionego plastronami, przy kontuzji jednego z liderów pozostali muszą pojechać wyjazdy bezbłędnie, no może poza pomyłką na przetestowanie przełożeń w pierwszym biegu. Wynik ratowały właśnie plastrony dorzucając punkciki, które pozwoliły liderom na pogoń w końcówce. Przede wszystkim Przedpełski, który jak na swój wiek jeździ bardzo dojrzale. Generalnie liderzy pokazali w końcówce niesamowitą moc, może poza Holderem, który potrzebuje trochę czasu, żeby sobie przypomnieć, że sezon 2012 jest over i nikt mu z drogi zjeżdżać nie będzie.

    Taktycznie nie taktycznie, jeśli Kryjom powiedział A to mógłby powiedzieć również B. Moim zdaniem popełnia ten sam błąd i spina klatę na mecze w rundzie zasadniczej i stara się wycisnąć 100% z tych zasobów, które ma na chwilę obecną. Jeśli tak, to Adrian powinien pojechać ten jeden bieg więcej. Na razie jest ok, ale w play-off może zabraknąć jeszcze jednego Przedpełskiego, który zrobiłby różnicę, przy nie daj Boże kontuzji kolejnego z liderów. I wtedy co? Kennett? Śmiech na sali. Teraz jest najlepszy moment, żeby zacząć objeżdżać kolejnego kandydata na "Przedpełskiego", już nie tylko z myślą o play-off, ale następnym sezonie.

    No cóż - może ja mam inne myślenie, bo kibic jest z drużyną przez całe życie, a ci pseudo-menadżerowie-quasi-szkoleniowcy myślą tylko o następnym meczu, bo za dwa, trzy następne mogą już szukać roboty gdzieś indziej.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 29-05-2013 o 11:27

  7. Powrót do góry    #4462
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Tylko nie kupuj córce kiełbachy ani szalika Unibaksu, bo jeszcze zarobi ogarniacza
    za kilbache moze nie bedzie wpier...ol ale za szalik i koszulke uuuuu bedzie grubo.

  8. Powrót do góry    #4463
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    IMHO nie ma sensu rozdzierać szat po tej pierwszej, ledwie 2 pkt porażce, z drużyną, która ma nóż na gardle i przystąpiła zmobilizowana najbardziej jak to możliwe Wkalkulowanej o tyle, że pisałem parę stron wcześniej, żeby dać szansę Kamilowi i pojechać 3 juniorami, gorzej od Emila pojechać by nie mógł i przynajmniej by walczył. Niestety przy tej koncepcji budowy składu opartego o 4 liderów uzupełnionego plastronami, przy kontuzji jednego z liderów pozostali muszą pojechać wyjazdy bezbłędnie, no może poza pomyłką na przetestowanie przełożeń w pierwszym biegu. Wynik ratowały właśnie plastrony dorzucając punkciki, które pozwoliły liderom na pogoń w końcówce. Przede wszystkim Przedpełski, który jak na swój wiek jeździ bardzo dojrzale. Generalnie liderzy pokazali w końcówce niesamowitą moc, może poza Holderem, który potrzebuje trochę czasu, żeby sobie przypomnieć, że sezon 2012 jest over i nikt mu z drogi zjeżdżać nie będzie.

    Taktycznie nie taktycznie, jeśli Kryjom powiedział A to mógłby powiedzieć również B. Moim zdaniem popełnia ten sam błąd i spina klatę na mecze w rundzie zasadniczej i stara się wycisnąć 100% z tych zasobów, które ma na chwilę obecną. Jeśli tak, to Adrian powinien pojechać ten jeden bieg więcej. Na razie jest ok, ale w play-off może zabraknąć jeszcze jednego Przedpełskiego, który zrobiłby różnicę, przy nie daj Boże kontuzji kolejnego z liderów. I wtedy co? Kennett? Śmiech na sali. Teraz jest najlepszy moment, żeby zacząć objeżdżać kolejnego kandydata na "Przedpełskiego", już nie tylko z myślą o play-off, ale następnym sezonie.

    No cóż - może ja mam inne myślenie, bo kibic jest z drużyną przez całe życie, a ci pseudo-menadżerowie-quasi-szkoleniowcy myślą tylko o następnym meczu, bo za dwa, trzy następne mogą już szukać roboty gdzieś indziej.
    Nie rozumiem:
    1. po porazce kazdy glupi moze powiedziec, ze trzeba bylo pojechac samymi juniorami i ich objezdzac. Z kamilem zamiast ZZ mielibysmy ten mecz na pewno w plecy, a tak 1pktu zabraklo do remisu. ciekawe jak bys gadal jakbysmy wygrali.
    2. Chcesz objezdzac kolejnego 'przedeplskiego' a lansowales kandydature kamila pulczynskiego, z ktorego pociecha bedzie podobna do brata i rownie krotka.
    3. To jaki masz pomysl w razie kontuzji adriana? Mamy opcje albo drugi pulczas, albo Knnett. Skoro to smiech na sali, to co ty proponujesz? Od odpuszczenia jednego meczu, ktory zapowiadal sie byc na styku, drugi junior robiacy roznice nie wyrosnie.

    Ja bylbym za tym, zeby nie puszczac w toruniu przy z gory wygranych meczach pulczasow/brzozowskiego tylko nowych juniorow testowac. Ale nie robic tego w meczu wyjazdowym, gdzie zamiast walczyc o zwyciestwo walczylibysmy o jak najmniejsza porazke..

  9. Powrót do góry    #4464
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    za kilbache moze nie bedzie wpier...ol ale za szalik i koszulke uuuuu bedzie grubo.

    Fajnie że za kiebłachę nie ma ********u

    Wypowiedź Władka (wiadomo jakiego) z Nowości podsumowująca wyniki Holdera w Anglii.

    "Elite League to obecnie przedszkole i zabawa. Obsada słaba a rywalizacja toczy sie na pieskich torach, bo często organizuje sie na nich wyścigi psów. Dlatego też wygrane biegi w Anglii o niczym nie świadczą"

    Czyżby powtórka z historii ale zamiast nękania protasa jest nękanie Holdera?

  10. Powrót do góry    #4465
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    za kilbache moze nie bedzie wpier...ol
    Piszesz o konsekwencjach kupna czy konsumpcji?

  11. Powrót do góry    #4466
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A propos składu i Kennetta. To ja nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli facet będzie faktycznie potrzebny, to co? Tak bez niczego wskoczy do składu i Kryjom będzie liczył na jego punkty?

    Zupełnie nie rozumiem dlaczego, kiedy było wiadomo jakim składem Włókniarz pojedzie, nie ściągnięto Kennetta żeby pojechał w miejsce Warda. Raz, że by się z torem w rywalizacji zapoznał, dwa, że poznałby też jak sprzętowo się tu przygotować.
    Teraz przeciwko Gnieznu u nas też powinien jechać. Ale zamiast tego będzie Z/Z. Totalnie bez sensu.

    Za Pulczasa i Brzozę powinno jeździć dwóch najmłodszych gości z licencją i tyle
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #4467
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta

    Za Pulczasa i Brzozę powinno jeździć dwóch najmłodszych gości z licencją i tyle
    Nazwijmy to po imieniu Oskar

  13. Powrót do góry    #4468
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    napisałem nie raz że Holder również spieprzył i czekać długo nie trzeba było aż zaczniesz kingpin mi wmawiać że napisałem iż Holder jechał świetnie - zapraszam do poprzednich wpisów No ale jak nie ma co pisać to się innym wmawia, nie? Kłamstwo powtórzone pary razy staje się prawdą itd. Taka już twoja rola na tym forum
    Człowieku,czy ty jesteś jakiś chory psychicznie?czytam sobie czasem to forum i większego steku bzdur to ja nie czytałem.Zmusiłeś mnie do zarejestrowania sie na tym forum bo juz nie jestem w stanie tego czytać i muszę coś powiedzieć.Chodze na żużel od czasów Kniazia i Ząbika.Wiele widziałem ale twoja teoria o rozegraniu pierwszego łuku wbiła mnie w fotel.Nawet nie będę tego komentował.wyraz swojej inteligencji wyrazasz w swoich wypowiedziach.Pewnie jestes jednym z tych oszołomów co to po wygranym biegu przez swojego zawodnika odwracaja się tyłem i gwiżdżą.powiem to jasno i dobitnie...JESTEŚCIE BANDA PROSTAKÓW Z KURZYMI MÓZGAMI!!!W czasach kiedy żużel jest tak komercyjny nie ma przywiązania do barw klubowych.Pamietam czasy kiedy w apatorze jezdzili sami wychowankowie,drużyna zdobywała medale,były pełne trybuny a na derby trzeba było iść 5 godzin wczesniej...ale panowie...TE CZASY JUZ NIE WRÓCĄ!!!czas się z tym pogodzić.Gollob robi nam wynik i medialny przekaz.Ja również go nie kocham ale teraz jezdzi dla nas i trzeba to uszanować.Tylko debile tego nie zrozumieją.No ale coż wymagac od tępoty.Nie róbcie nam kibicom...przepraszam piknikom bo tylko WY jestescie prawdziwymi kibicami..( buhaha kon by sie usmiał) siary przed całą żużlową polską bo oni również się z was smieją.Pozdrawiam wszystkich którzy na tym forum potrafią byc obiektywni i witam również.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi miki1970 za jego przydatny post!

    Malin017 (30-05-2013), Stev (29-05-2013)

  15. Powrót do góry    #4469
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    I znowu to samo. Zief.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  16. Powrót do góry    #4470
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Chorzy psychicznie, banda prostaków, oszołomstwo kurze mózgi, debile, tępota. Skończyłeś już? To wracaj na onet ...

  17. Powrót do góry    #4471
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    aussie mam pytanie, czy podczas swojego dwumiesiecznego pobytu na tym forum nabiles chociaz jeden ze swoich 135 postow na temat inny niz gollob? Masz jakas obsesje czy jak? ...
    czy obsesją ma byc 135 postów aussiego wyrażającego konsekwentnie i uparcie swój punkt widzenia? bo widzę tu zdecydowanie lepszy, podręcznikowy przykład

    Stev
    Użytkownik
    Postów:81
    Kliknij i podziękuj:266

    czy to w ogóle jest jakiś fizyczny byt, czy może bot do poklepywania kolegów po pleckach?

  18. Powrót do góry    #4472
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chorzy psychicznie, banda prostaków, oszołomstwo kurze mózgi, debile, tępota. Skończyłeś już? To wracaj na onet ...
    Prawda zabolała co?

  19. Powrót do góry    #4473
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Prawda zabolała co?
    Serio? Zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to, żeby sobie pobluzgać wylewając swoje frustracje?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  20. Powrót do góry    #4474
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,444
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,479 w 956 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Nie rozumiem:
    1. po porazce kazdy glupi moze powiedziec, ze trzeba bylo pojechac samymi juniorami i ich objezdzac. Z kamilem zamiast ZZ mielibysmy ten mecz na pewno w plecy, a tak 1pktu zabraklo do remisu. ciekawe jak bys gadal jakbysmy wygrali.
    Versusie szanowny, czytaj proszę uważnie, napisałem "wkalkulowanej" - o jeździe trzema juniorami pisałem przed meczem. Przyznam, że postawa liderów w końcówce, mam na myśli głownie Golloba, w mniejszym stopniu Holdera, zaskoczyła mnie na plus, praktycznie 2 i pół zawodnika omal nie przechyliło szali zwycięstwa w końcówce. To była moc.

    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Chcesz objezdzac kolejnego 'przedeplskiego' a lansowales kandydature kamila pulczynskiego, z ktorego pociecha bedzie podobna do brata i rownie krotka.
    Mimo wszystko, o czym już również pisałem wcześniej, w Kamilu widziałbym jeszcze jakieś rezerwy, ambicji przynajmniej, bo Emil to już chyba nie zrobi kroku naprzód. Mając na uwadze staż w ekstralidze, Kamil był zawsze tym drugim, leczącym kontuzji spowodowane przerostem ambicji nad umiejętnościami. Miał niezłe 2 występy w 1 lidze, niby to niższy poziom, ale przywieźć Lebiediewa na torze w Dauga łatwo nie jest.

    Co do reszty patrzę na ten klub w perspektywie następnych lat, nie tylko następnego meczu. Kryjom może się łudzić, że jakiś Kennett mu uratuje skórę, jest jeszcze przesłanka w postaci ksm, dla mnie jednak wyznacznikiem wartości klubu jest praca z młodzieżą, a Paweł udowadnia najlepiej, że takie myślenie ma sens.

  21. Powrót do góry    #4475
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Prawda zabolała co?
    A kto Tobie dał patent na głoszenie prawdy?

  22. Powrót do góry    #4476
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panowie zamiast się przepychać to radzę zająć się marynowaniem karkówki bo będziem dziś świętować jak zlejem tyfusów a i o kiełbasze proszę pamiętać .

  23. Powrót do góry    #4477
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Nie tylko po to...wiekszość opiniii z reguły jest tu konstruktywna..ale niektórych naprawdę nie da sie czytać!!!Dlaczego nie można kibicować wspólnie druzynie bo jedzie w niej TG?moze mi to ktos wyjasnić?co wam takiego zrobił ten sportowiec który idzie tam gdzie mu dobrze płaca?Czy żaden z was nie zmieniłby pracy gdyby dali wiecej?Lubię czytać to forum ale nazywanie jednej grupy kibicami a drugiej piknikami,opluwanie własnego zawodnika itp to nawet sam nie wiem jak to nazwać.Jestem na kazdym meczu od 1975 roku no może z małymi wyjątkami i jesli ktos mnie nazywa piknikiem lub fanem TG bo kibicuję zawodnikowi który zdobywa punkty dla mojej druzyny jest mocno nie halo.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Panowie zamiast się przepychać to radzę zająć się marynowaniem karkówki bo będziem dziś świętować jak zlejem tyfusów a i o kiełbasze proszę pamiętać .
    Oby nas tylko deszcz nie zlał bo za oknem trochu czarno sie robi...a co do meczu to bedzie do przodu...o ile chomik jakis punkt przywiezie...

  24. Powrót do góry    #4478
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pozdrawiam wszystkich którzy na tym forum potrafią byc obiektywni i witam również.


    Wpadł, pobluzgał, poczuł się lepiej. Żegnamy bo takich osób tutaj nie potrzeba. Można mieć dowolne poglądy i je bronić słownie, ale nie takim rynsztokiem.

  25. Powrót do góry    #4479
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Nie tylko po to...wiekszość opiniii z reguły jest tu konstruktywna..ale niektórych naprawdę nie da sie czytać!!!Dlaczego nie można kibicować wspólnie druzynie bo jedzie w niej TG?moze mi to ktos wyjasnić?co wam takiego zrobił ten sportowiec który idzie tam gdzie mu dobrze płaca?Czy żaden z was nie zmieniłby pracy gdyby dali wiecej?Lubię czytać to forum ale nazywanie jednej grupy kibicami a drugiej piknikami,opluwanie własnego zawodnika itp to nawet sam nie wiem jak to nazwać.Jestem na kazdym meczu od 1975 roku no może z małymi wyjątkami i jesli ktos mnie nazywa piknikiem lub fanem TG bo kibicuję zawodnikowi który zdobywa punkty dla mojej druzyny jest mocno nie halo.





    Oby nas tylko deszcz nie zlał bo za oknem trochu czarno sie robi...a co do meczu to bedzie do przodu...o ile chomik jakis punkt przywiezie...
    A ja mam 13 lat, nigdy nie widziałem tyfusa z gryfem na plastronie, odwracam sie do sportowychfaktow gdy jest bieg golloba i jest wesolo.

  26. Powrót do góry    #4480
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    A ja mam 13 lat, nigdy nie widziałem tyfusa z gryfem na plastronie, odwracam sie do sportowychfaktow gdy jest bieg golloba i jest wesolo.
    no i klawo...a ja bije brawo...i tez jest wesoło.

    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta


    Wpadł, pobluzgał, poczuł się lepiej. Żegnamy bo takich osób tutaj nie potrzeba. Można mieć dowolne poglądy i je bronić słownie, ale nie takim rynsztokiem.
    Ależ tu sie nagle wszyscy obrazili...to naprawdę nie był rynsztok.Moge Ci zagrawrantować że to nie jest tylko moja opinia...obiecuje również iż juz tego tematu nie poiruszę i będę operował słownictwem prosto z ambony..

  27. Powrót do góry    #4481
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    no to
    trzeba to uszanować.
    czy
    no i klawo
    Pierw narzucanie swojego zdania, a potem, że jest ok


    Ja sobie zdaje sprawę, że to nie tylko twoja opinia. Ale tą przeciwną opinie też ma sporo osób, co widać zresztą po frekwencji. Niech każdy robi co chce bez szkodzenia innym i będzie ok.

  28. Powrót do góry    #4482
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie wstydzę się podziękować ludziom,którzy piszą z troską,wiarą w toruńską drużynę,obojętnie w jakim składzie będzie jeżdziła z Gollobem,Hampelem.Jątrzenie,wywyższanie się ponad wszystkich"bo tylko my,jesteśmy najwierniejsi,jedynymi"świadczy tylko o waszej,twojej kulturze.I jeszcze jedno jak ja"miałem niby swój fizyczny byt" w Afganistanie tak walczyłem,żebyś ty mógł wypisywać takie pierdoły,tam sie poznaje kolegów i śledzi wszystko co tyczy "swojego jedynego toruńskiego klubu i opowiada same dobre słowa.ps zmiany 4,7.FOB WARRIOR.

  29. Powrót do góry    #4483
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Nie kumam co ma Afganistan to możliwości pisania na forum, ale ok
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  30. Powrót do góry    #4484
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Nie sadzicie ze mimo wszystko dosc zabawne jest nawolywanie do kulturalnej dyskusji z ludzmi ktorzy na swojego zawodnika krzycza "wyp...." i jeszcze sa z tego dumni?

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Lipa_PL (30-05-2013), Malin017 (30-05-2013), miki1970 (29-05-2013)

  32. Powrót do góry    #4485
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta


    Ja sobie zdaje sprawę, że to nie tylko twoja opinia. Ale tą przeciwną opinie też ma sporo osób, co widać zresztą po frekwencji. Niech każdy robi co chce bez szkodzenia innym i będzie ok.
    No i swięte słowa...tak na marginesie jestem ciekaw czy kibice z zielonki też by nie przychodzili na mecze gdyby jezdził u nich np zmarzlik?albo w gorzowie bo jedzie u nich protas?takich przykładów możnaby mnożyć mnóstwo...i to mnie najbardziej wkurza.nie chcesz nie kibicuj ale przez to jak się zachowują kibice innych miast wyrabiaja sobie zdanie o nas wszystkich...zasciankowych szowinistach.

  33. Powrót do góry    #4486
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie sadzicie ze mimo wszystko dosc zabawne jest nawolywanie do kulturalnej dyskusji z ludzmi ktorzy na swojego zawodnika krzycza "wyp...." i jeszcze sa z tego dumni?
    Coś w tym jest.
    Dla mnie najsmutniejszą rzeczą jest to, że duża część osób w sytuacjach, w których jest to całkowicie nieuzasadnione stosuje
    podział na "my" i "wy", "lepsi" "gorsi", "prawdziwi" hm... "mniej prawdziwi", a ostatnio nawet na tych "ze sportsboardu" - co jest
    o tyle zabawne, że osoba, która stworzyła tę kategorię też jest tu zapisana Naprawdę lepiej często zwracać się do konkretnej
    osoby lub wypowiadać się w swoim imieniu, a nie krytykować ICH i mówić w imieniu TAJEMNICZEGO TŁUMU (KIBICÓW)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #4487
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie sadzicie ze mimo wszystko dosc zabawne jest nawolywanie do kulturalnej dyskusji z ludzmi ktorzy na swojego zawodnika krzycza "wyp...." i jeszcze sa z tego dumni?
    Dokładnie...chociaz ktoś podziela moje zdanie.

  35. Powrót do góry    #4488
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    czy obsesją ma byc 135 postów aussiego wyrażającego konsekwentnie i uparcie swój punkt widzenia? bo widzę tu zdecydowanie lepszy, podręcznikowy przykład

    Stev
    Użytkownik
    Postów:81
    Kliknij i podziękuj:266

    czy to w ogóle jest jakiś fizyczny byt, czy może bot do poklepywania kolegów po pleckach?
    1. Nie chodzi mi o konsekwencje pogladow, bo chociaz niby tylko krowa zdania nie zmiena, to rozumiem jego punkt widzenia. Chodzi mi o monotonie tematu, tak jakby nie mozna bylo dac sobie siana, pozostac przy swoich pogladac i pogadac na inny temat.
    2. Stev nie jest moim kolega. Nie znam go bardziej niz Ty, wiec nie wiem czemu mam o nim z Toba rozmawiac. Nie przeszkadza mi tez, ze lubi moj post.

    @Polewaczka
    Szanowny Polewaczko Nie mam nic przeciwko puszczaniu juniorow, ba sam sie zgadzam, ze trzbea myslec dlugofalowo, ale piszesz jakby bylo pewne, ze ten mecz przegramy. Nie bylo. Porazke mozna bylo kalkulowac, ale ten mecz byl spokojnie do wygrania i nie jest to miejsce na jakies eksperymenty i zbieranie doswiadczenia. Mamy rewanz z gnieznem. Tam jak najbardziej mozemy sie pobawic, a juz jak wroci Darcy to szczegolnie.
    Ostatnio edytowane przez versus ; 29-05-2013 o 14:26

  36. Powrót do góry    #4489
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie sadzicie ze mimo wszystko dosc zabawne jest nawolywanie do kulturalnej dyskusji z ludzmi ktorzy na swojego zawodnika krzycza "wyp...." i jeszcze sa z tego dumni?
    Podobno nie traktują Golloba jako "swojego".
    Ale już punkty i medale zdobyte przez "Chudego" biorą w ciemno, jak leci, i z werwą dopisują do kolekcji "swojego" klubu

  37. Powrót do góry    #4490
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Kurfa, niektórym naprawdę mocno odbija - i pożeraczom kiełby i tym prawdziwym . Facet się zalogował , napisał swoje zdanie i ... zje.bali go od frustratów. Pocieszne.

  38. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Klancyk (29-05-2013), Malin017 (30-05-2013), Zubr (29-05-2013), kOrEa (29-05-2013), miki1970 (29-05-2013), sobotch (29-05-2013)

  39. Powrót do góry    #4491
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Serio? Zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to, żeby sobie pobluzgać wylewając swoje frustracje?
    Alien nam pytanie. Byłeś na wyjeździe w Gnieźnie?

  40. Powrót do góry    #4492
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Podobno nie traktują Golloba jako "swojego".
    Ale już punkty i medale zdobyte przez "Chudego" biorą w ciemno, jak leci, i z werwą dopisują do kolekcji "swojego" klubu

    Może i nie warto z nami rozmawiać nie mi to oceniać,
    Co do tych medali to jeszcze nic nie zdobylismy i nie chce rozpetać kolejnej wojny na forum wiec nie powiem co sobie mysle
    Co do punktow nie ma takiej mozliwosci zeby ich nie liczyc choc chcialbym postraszyc Stepnia zeby cos z tym zrobil

  41. Powrót do góry    #4493
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Alien nam pytanie. Byłeś na wyjeździe w Gnieźnie?
    Nie byłem.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Powrót do góry    #4494
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Kurfa, niektórym naprawdę mocno odbija - i pożeraczom kiełby i tym prawdziwym . Facet się zalogował , napisał swoje zdanie i ... zje.bali go od frustratów. Pocieszne.
    Facet się zalogował i postanowił nabluzgać tym, co mają inne zdanie od niego. Ciekaw jestem czy gdyby ktoś z młyna zarejestrował się na forum i zaczął cisnąć drugiej stronie od chorej psychicznie bandy prostaków z kurzymi mózgami, to też byś tak ochoczo stawał w jego obronie.

  43. Powrót do góry    #4495
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Facet się zalogował i postanowił nabluzgać tym, co mają inne zdanie od niego. Ciekaw jestem czy gdyby ktoś z młyna zarejestrował się na forum i zaczął cisnąć drugiej stronie od chorej psychicznie bandy prostaków z kurzymi mózgami, to też byś tak ochoczo stawał w jego obronie.
    Ja nie zabraniam ci miec własnego zdania facet...ale tak jak zachowujecie sie na wyjazdach tak kibic innej drużyny ma zdanie o wszystkich kibicach a nie tylko o was...a tego sobie nie zyczę!!!więc miej swoje zdanie,wyrazaj je na forum ale jak masz sie zachowywac w taki sposób to apeluję.NA MECZE NIE CHODŻ!!!ani w toruniu ani na wyjazdy.Poczekaj az w składzie bedziemy mieli 7 chomików i wtedy bedziesz kibicem pełna gębą.O nic wiecej Cie nie proszę.

  44. Powrót do góry    #4496
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Alien nam pytanie. Byłeś na wyjeździe w Gnieźnie?

    W Gnieźnie nie pozwalają grillować na koronie to po co tam jechac my kiełbasiaże już tak mamy grill radyjko no i uczta na MA raz na dwa tygodnie. Czasem Unibax TV sie włączy ale to tylko wtedy jak grilluje na balkonie.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (30-05-2013), alienisko (29-05-2013)

  46. Powrót do góry    #4497
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Ja nie zabraniam ci miec własnego zdania facet...ale tak jak zachowujecie sie na wyjazdach tak kibic innej drużyny ma zdanie o wszystkich kibicach a nie tylko o was...a tego sobie nie zyczę!!!więc miej swoje zdanie,wyrazaj je na forum ale jak masz sie zachowywac w taki sposób to apeluję.NA MECZE NIE CHODŻ!!!ani w toruniu ani na wyjazdy.Poczekaj az w składzie bedziemy mieli 7 chomików i wtedy bedziesz kibicem pełna gębą.O nic wiecej Cie nie proszę.
    No i widzisz, znowu pudło, bo ja właśnie na mecze nie chodzę. Strzelasz jak z karabinu maszynowego, ale jeszcze ani razu nie udało Ci się trafić w cel.

  47. Powrót do góry    #4498
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Facet się zalogował i postanowił nabluzgać tym, co mają inne zdanie od niego. Ciekaw jestem czy gdyby ktoś z młyna zarejestrował się na forum i zaczął cisnąć drugiej stronie od chorej psychicznie bandy prostaków z kurzymi mózgami, to też byś tak ochoczo stawał w jego obronie.
    No przecież generalne tak było. Aussies i Emika zarejstrowali się na forum, po czym z miejsca zaczęli lżyć i bluzgać na Golloba, "zwykłych" kibiców i generalnie wszystkich sympatyków żużla z Torunia, nie wpisujących sie w ich doktrynę.

    Nie rozumiem zatem Twojego oburzenia. Nagle się stałeś taki delikatny?

  48. Powrót do góry    #4499
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No i widzisz, znowu pudło, bo ja właśnie na mecze nie chodzę. Strzelasz jak z karabinu maszynowego, ale jeszcze ani razu nie udało Ci się trafić w cel.
    To czym tak sie sfrustrowałeś?to co napisałem było skierowane do grupy która na wjazdach pokazuje "klasę"!!!

  49. Powrót do góry    #4500
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...No i widzisz, znowu pudło, bo ja właśnie na mecze nie chodzę..."

    nie mój cyrk i nie moje małpy, ale w takim razie nie mam pojęcia jak Cię sklasyfikują toruńscy kiełbasiarze i ci prawdziwi; bo i tu i tam nie pasujesz. A przecież trzeciej grupy w Toruniu ni ma jak wynika z ostatnich 40-tu stron wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •