Strona 87 z 282 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,915 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3871
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    zabovsky

    miej na uwadze proszę na jakim forum się obecnie znajdujemy, kto jest tu gospodarzem, a kto gościem. Kiedy idziesz w gości do teściowej raczej nie mówisz jej w drzwiach, że ma coś wspólnego ze słońcem, na nie też nie możesz patrzeć.
    Cele mamy niby te same, jednak drogi ku nim zupełnie się już rozjechały.

  2. Powrót do góry    #3872
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    po 11 latach przestało to być po prostu forum żużlowe i ma nagle gospodarzy?

  3. Powrót do góry    #3873
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Borysek

    oczywiście, że masz rację ale skoro młyn uważa, że ma swoje forum, swoje prawa i zasady, skoro uznają tylko siebie za jedynych prawdziwych kibiców w Toruniu, natomiast osoby pisujące tutaj mogą mienić się co najwyżej piknikami, którzy na MA przychodzą tylko spożywać kiełbachę, czasami tylko spoglądając na tor, chyba wolno mi przypuszczać, że nie identyfikują się z nami i mają nas za obcych.
    Chyba zgodzisz się z tą tezą?

  4. Powrót do góry    #3874
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Mialem sie zaczac od wczorajaszego popoludnia leczyc z choroby cywilizycyjnej ,ale jeszcze jeden post popelnie.

    Drogi Howardzie,nie znizaj sie do poziomu mlyna.Oni moga,Tobie nie wypada.Zlo dobrem zwyciezaj.
    Ty co najwyzej ogarniacza mozesz dostac,ich trza kwiatami witac.Po chrzescijansku,jak JPII nauczal,ktorego na transparentach oni tak miluja.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-04-2013 o 06:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #3875
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Apeluje do braci Apatorowskiej

    NIE KARMIC TROLI (młynarzy)
    racja, święta racja, z tym że brać Apatorowską, zmieniłbym na "pieniążkowo(z nawiązaniem do Unibaksu)-medalową(z nawiązaniem do zatrudnienia w tym celu Golloba)"

    Widzę nawet Coval już się zastanawia co będzie jak nie będzie Unibaksu... no co będzie? Może nic, może inny sponsor, ale Karkosik, czy żaden inny ewentualny sponsor czy kolejny wlaściciel w klubie to nie "end all be all"

    śmieszno tu jest, małpy, konsumenci, jedni hołdują jakimś tam wartościom bezwartościowym typu tradycja, inni pieniążkowi, jeszcze inni udają że tylko na stadionie bywa niekulturalnie i trzeba to tępić, jeszcze inni hołdują hipokryzji ale i tak nic nie przebije gościa opływającego majonezem na widok golloba w zielonce peace

  6. Powrót do góry    #3876
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mialem sie zaczac od wczorajaszego popoludnia leczyc z choroby cywilizycyjnej ,ale jeszcze jeden post popelnie.
    Czytając zaległe wpisy za dwa dni odczuwam znużenie... może dołączę do Ciebie

    Wygraliśmy w Zielonej Górze, po naprawdę fajnym meczu, wygraliśmy w Zielonej,
    gdzie ostatnio naprawdę nam szło jak po grudzie. Wygraliśmy w ostatnim biegu
    zmieniając prowadzenie ze strony gospodarzy na stronę gości. Obie drużyny miały
    swoje większe i mniejsze dramaty, ale widać było, że nikt nie odpuszcza i co...
    ... i gucio. Na trybunach pełno grupek z Torunia pomiędzy zielonogórzanami.
    I mały jak na taki wyjazd młyn, który... którego zachowanie stało się przyczynkiem
    do... i tu już mi się nie chce.... bo ile można. A kolejny wyjazd to derby - też
    będzie radocha, gdy przeciwnik będzie wygrywał biegi 5:1...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #3877
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nudno coś się tu zrobiło.

    4 wygrane mecze.
    Wygrana w Zielonej.
    2 "naszych" zawodników na szczycie GP
    zaraz mecz z Czewą
    za zakrętem Derby - pierwszy raz od długiego czasu zapowiadają się mega ciekawie.

    a tu dalej wałkowanie młyna. NUUUDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Buka (03-05-2013)

  9. Powrót do góry    #3878
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Ktos w ogole zauwazyl pomiedzy wcinaniem kielbasy i sprzedawaniem ogarniaczy, ze ta druzyna pierwszy raz od paru lat zrobila cos ponad program? Ostatnie lata to bylo wypelnianie planu i dawanie wtop (tj mecze w ktorych nie byli faworytami przegrywali, badz jeszcze czesciej dostawali ostro po dupsku). Dlatego dawno w sumie nie mialem radosci z wygranego meczu

  10. Powrót do góry    #3879
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Święta racja. Pierwsza nadplanowa wygrana od dawien dawna. Widać ze wszystko układa sie w całość. Trójka liderów na ta chwile chyba naj w lidze. Druga linia swoje robi a i juniorzy nie są chłopcami do bicia. Oby tak dalej i oby bez kontuzji, bo rozbije nam to szyki całkowicie.

  11. Powrót do góry    #3880
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Druga linia swoje robi a i juniorzy nie są chłopcami do bicia.
    a jedynie do bicia innych

    ja tam się tą wygraną nie jaram. By Pulczas nie skasował AJa, Adrian Protasa, to pewnie byśmy to przegrali honorowo
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #3881
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Kilkanaście stron wcześniej pisałem już o tym, że temat uważam za wyczerpany i dalsze kłótnie niczego już nie wnoszą ale wy dalej swoje.
    .
    to poszukaj, kto ochoczo podbił temat
    Niektórym "kulturnym" nigdy dość i każdą okazję wykorzystają do ponownej próby pokopania sie po kostkach
    Ale do określania standardów zachowań, to pierwsi.

  13. Powrót do góry    #3882
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    to poszukaj, kto ochoczo podbił temat
    Niektórym "kulturnym" nigdy dość i każdą okazję wykorzystają do ponownej próby pokopania sie po kostkach
    Ale do określania standardów zachowań, to pierwsi.
    Emilka,
    niektórym nigdy dość i każdą okazję wykorzystają do ponownej próby pokopania się po kostkach.
    Ja wiem, że to dla Ciebie pewnie najmniej ważne, ale może coś o ściganiu się po szlace, o wynikach rozpoczętego sezonu, postawie naszych grajków...? Nie chciałbym się narzucać ale naprawdę chętnie poznałbym Twoje refleksje na ten temat.
    I jeszcze jedno: delikatnie chciałbym Ci zasugerować może zmianę awatara: Ten z całkiem miła buzią (jeżeli to córka, gratuluję!) jakoś nijak nie pasuje do Twojego image, który kreujesz na tym forum swoimi postami. może lepszy byłby np. konterfekt z pewnym Antonim? Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 30-04-2013 o 12:47
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3883
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    oczywiście, że masz rację ale skoro młyn uważa, że ma swoje forum, swoje prawa i zasady, skoro uznają tylko siebie za jedynych prawdziwych kibiców w Toruniu, natomiast osoby pisujące tutaj mogą mienić się co najwyżej piknikami, którzy na MA przychodzą tylko spożywać kiełbachę, czasami tylko spoglądając na tor, chyba wolno mi przypuszczać, że nie identyfikują się z nami i mają nas za obcych.
    Chyba zgodzisz się z tą tezą?
    Howard, w takim ujeciu te wszystkie zielonogórskie i leszczynskie medrce, którzy mają swoje fora klubowe, baa maja nawet swoje watki na sb, tez tu nie pasuja, a broniliscie ich obecnosci jak lwy. Zatem wybiórcza niekonsekwencja.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    nudno coś się tu zrobiło.
    za zakrętem Derby - pierwszy raz od długiego czasu zapowiadają się mega ciekawie.
    a tu dalej wałkowanie młyna. NUUUDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....
    i to dopiero bedzie sprawdzian nerwów.
    Poza antygollobami na wyjazd pojadą pewnie także konsumenci w sporej ilości.
    Jakoś nie widze opcji, że część dezaprobuje Golloba, a częśc mu klaszcze i gwiżdze na tych, którzy go wygwizdali.
    Część drze japy, a część milczy, bo nie chce mieć z nimi nic wspólnego i tego typu relacje.
    Jest teoretycznie opcja, ze kazdy sobie rzepke skrobie w oddaleniu od siebie, ale organizarorzy na to nie pozwolą i zepchna wszystkich w liczniejszych grupach w okolice klatki.
    Cos czuję, że wyjdzie z tego kwas, jakiego nawet jeszcze nie posmakowalismy.
    Jakies pomysły na status quo?
    Może bojkot wyjazdu przez konsumentów

  15. Powrót do góry    #3884
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Zief...Howard i reszta, jak chcecie pisać o żużlu, to po prostu piszcie, a nie apelujecie ciągle i coś wypominacie Każdy ma tu prawo pisać co mu się pasi, byle wiązało się z toruńskim żużlem.

    kingpin, EMILKA, czy aussie83 są jak Tommy Lee Jones i w Ściganym i tak pewnie mogą bez końca, ale to nie znaczy, że z tego powodu nie macie odpisywać na wpisy np. versusa o żużlokach naszych
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  16. Powrót do góry    #3885
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    1,131
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Dziwię się niektórym że tak reagują na Golloba. Jeszcze kilka lat temu, jak zaczynali w Polonii jeździć Kowalik, czy Krzyżaniak, to nie powiem bolało mnie. Ale dorośnijmy. Jesteśmy fanami drużyny żużlowej z Torunia, i to chyba dobrze, że takiej klasy zawodnicy chcą u nas jeździć. Tym bardziej, że nasi wychowankowie mogą z tego skorzystać. Mam tu na myśli np. Przedpełskiego, Adriana. Bo Pulczyńscy zdaje się, że są straceni. Nie mam nic do Golloba. Wiele, wiele lat temu, kiedy wszyscy w regionie Kuj.-Pom. chodzili w kaloszach ze słomą w środku to się takimi przepychankami emocjonowaliśmy, ale teraz? Po co? Ciekawe, czy ci, którzy tak narzekają na TG kiedykolwiek z nim rozmawiali? Ja rozmawiałem, i ciekawiej mi się rozmawiało niż z niejedną "gwiazdą" wychowaną i wyszkoloną w piernikowie.
    Poza tym przywiązanie do nazwy "Apator", to się zatrudnijcie w firmie o tej nazwie, która dzięki temu, że łożyła tyle lat kasę na ten nasz klub (i chwała jej za to) swoją nazwę umieściła pomiędzy skrótem KS, a słowem Toruń. A tera jest Unibax i też jest dobrze, a nawet o niebo lepiej niż w ostatnich latach funkcjonowania KS Apator Toruń. A jak ktoś zauważa innych sponsorów gotowych prowadzić naszą drużynę, i reklamować nazwą obcej sobie firmy, to zapraszam do sekretariatu klubu, lub Prezydenta Miasta Torunia.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi orlosep za jego przydatny post!

    Stev (30-04-2013)

  18. Powrót do góry    #3886
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Cos czuję, że wyjdzie z tego kwas, jakiego nawet jeszcze nie posmakowalismy.
    Jakies pomysły na status quo?
    Może bojkot wyjazdu przez konsumentów
    Może się okaże, że wszyscy wspólnie z kiełbachą i skacząc na płocie będą się delektować tym, jak tyfusom piana na pysku się pojawia ilekroć Gollob pojawi się na torze. Ich ból może być nieporównywalny do Waszego/naszego, skoro nawet w Protasa rzucali ciężkim sprzętem
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  19. Powrót do góry    #3887
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    I jeszcze jedno: delikatnie chciałbym Ci zasugerować może zmianę awatara: Ten z całkiem miła buzią (jeżeli to córka, gratuluję!) jakoś nijak nie pasuje do Twojego image, który kreujesz na tym forum swoimi postami. może lepszy byłby np. konterfekt z pewnym Antonim? Pozdrawiam.
    nie ma mowy o zmianie avatara, poniewaz w gruncie rzeczy jestem wyjatkowo miły i sympatyczny, jak mój avatar, acz przy tym radykalny i mało konformistyczny, gdzie jedno z drugim nie musi kolidować.
    Św Antoni mnie nie przekonuje, a jeśli myslałes o pierwszym śledczym czwartekj RP, to ma zbyt demoniczne spojrzenie i uważam, że nieestetycznie by to wygladało.

  20. Powrót do góry    #3888
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    No tak, sorry, z tym Antonim trochę przestrzeliłem!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3889
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Obraziłeś Antka policemajstera

    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Jest teoretycznie opcja, ze kazdy sobie rzepke skrobie w oddaleniu od siebie, ale organizarorzy na to nie pozwolą i zepchna wszystkich w liczniejszych grupach w okolice klatki.
    Cos czuję, że wyjdzie z tego kwas, jakiego nawet jeszcze nie posmakowalismy.
    Jakies pomysły na status quo?
    Może bojkot wyjazdu przez konsumentów
    To już by był szczyt nad szczytem.
    Jadę za drużyną na wyjazd, wchodzę do sektora, kibicuje naszym i dostaje za to w pysk.
    To się w pale nie mieści.
    Ale czego się tu spodziewać...
    Zabiorę ze sobą swojego dziadka vide 75 lat (dziadek wymiata ), jest fanem Golloba i co też dostanie w pysk ?
    Żal...

  22. Powrót do góry    #3890
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Ten z całkiem miła buzią (jeżeli to córka, gratuluję!)
    Do drewutni!
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  23. Powrót do góry    #3891
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Najbardziej nielubiany w Toruniu zawodnik Unibaksu, bez przedsezonowych sparingów, punktuje zwyżkująco (11, 12, 12+1, 13) osiagając średnią 2,450
    Ciekawe, jak punktowałby, gdyby był bardziej lubiany...?

  24. Powrót do góry    #3892
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Tu masz wątek do takich filozoficznych rozważań na temat tego zawodnika : http://www.sportsboard.pl/showthread...9kszych/page68

  25. Powrót do góry    #3893
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tu masz wątek do takich filozoficznych rozważań na temat tego zawodnika : http://www.sportsboard.pl/showthread...9kszych/page68
    Zostań moderem/adminem to przeniesiesz mój wpis gdzie tylko zechcesz

  26. Powrót do góry    #3894
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Spoko, nie mam takiego zamiaru, więc możesz sobie prowokować do woli. Zastanawiam się tylko jak bardzo musi Ci się nudzić, skoro postanowiłeś zająć się trollingiem na sportsboardzie.

  27. Powrót do góry    #3895
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Najbardziej nielubiany w Toruniu zawodnik Unibaksu, bez przedsezonowych sparingów, punktuje zwyżkująco (11, 12, 12+1, 13) osiagając średnią 2,450
    Ciekawe, jak punktowałby, gdyby był bardziej lubiany...?
    W Gorzowie go lubili. Sam sobie odpowiedź
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  28. Powrót do góry    #3896
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Spoko, nie mam takiego zamiaru, więc możesz sobie prowokować do woli. Zastanawiam się tylko jak bardzo musi Ci się nudzić, skoro postanowiłeś zająć się trollingiem na sportsboardzie.
    Cofnij się w tym wątku o kilka tygodni, to sam zrozumiesz, że źle kwalifikujesz moje wpisy

  29. Powrót do góry    #3897
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Znalezione w sieci:[RELACJA GOŚCI] "Falubaz - Apator Toruń
    28.04.2013 Kibice Apatora Toruń wyruszyli na pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Na sektorze w Zielonej Górze zameldowało się 134 fanatyków Apatora.
    Doping z przerwami na bardzo przeciętnym poziomie, jedynie momentami dobry (gdy Falubaz miał przestój i wykorzystywaliśmy ciszę), o czym świadczą gwizdy fanów gospodarzy. Na prezentacji wywieszamy transparenty "Kibice Apatora", za którym stoimy oraz "Konsumenci Unibaxu. Fani Tomasza Golloba", za którym nie było nikogo. Płot przyozdabiamy flagami Pokolenie B98, KS Apator Toruń, Ultra Familiares, Łysomice oraz barwówkę z krzyżem. Na sektorze bawimy się bez koszulek, robimy sobie "ustawkę", zabawa momentami naprawdę dobra. Oczywiście nie obyło się bez pozdrowień dla naszego ulubieńca rodem z Bydgoszczy. Nasi (?) zawodnicy wygrywają mecz jednak nikt z prawdziwych fanów Apatora nie świętował zwycięstwa, które zapewnił nam tyfus w ostatnim biegu. Po meczu oczekujemy na naszych zawodników zaznaczając, żeby podeszli bez tyfusa. Ci jednak nie wychodzą, ponieważ... dostali zakaz (pod groźbą niewypłacenia kasy) od Nadachewicza. Po raz kolejny były kierowca Karkosika dał popis swych możliwości. Postawa naszych zawodników poniżej krytyki. Jako jedyny po meczu wyszedł do nas Janek Ząbik, z którym chwile rozmawiamy.
    Po meczu zawijają od nas jednego chłopaka. I. trzymaj się! Podsumowując wyjazd jak najbardziej udany. Do zobaczenia w Bydgoszczy 12.05 i w Gnieźnie 26.05. Krzyżacy odkładamy kasę i pokazujemy, że nic ani nikt nas nie złamie."
    zielona3_n.jpg
    Pytanie konkursowe:
    Ilu fanów Apatora jest w klatce (i czy tych z lewej liczymy czy nie?),
    a ilu w relacji i gdzie jest reszta?

    ps. boldki moje.
    pps. źródło: Kibice-żużel facebook.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 30-04-2013 o 20:26
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    lemur6666 (30-04-2013)

  31. Powrót do góry    #3898
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Nasuwa sie pytanie: Jak zryte łby trzeba mieć, żeby popełnić coś takiego?

  32. Powrót do góry    #3899
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Ja się pytam jako niezorientowany człowiek ze wsi:

    Gdzie jest zarząd Toruńskiego klubu ? Dlaczego nie podjęto mediacji z grupą anty-bidonową?
    Na co zarząd czeka, na drugi mecz finałowy na motoarenie ? I co odbiorą na wejściu transparenty i kamienie ?

  33. Powrót do góry    #3900
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Nie wiem jak oni liczyli tych 134, moze najpierw w koszulkach jako polowa, a potem bez koszulek jako druga polowa Tylko czy wszyscy zdjecli koszulki?
    W sumie to macie sie z czego cieszyc Torunianie. Siare wam robia juz tylko na wyjazdach czyli polowicznie
    Najlepsze zdanie to o tym ze zabroniono zawodnikom wyjsc do nich. Odysylam w takim razie do komentarza Warda na temat kibicow.

  34. Powrót do góry    #3901
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Lemur, jakie mediacje? Przecież ci goście są jak z Marsa, totalnie oderwani od rzeczywistości.

  35. Powrót do góry    #3902
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Nie mi to oceniać, ale oni mają jakieś postulaty i żądania. On ktoś przecież tego musi wysłuchać, od czego jest zarząd, ja się pytam.

    I nie może być tak żeby 135 osób terroryzowało zawodników. Bo co będzie dalej ? Jak na legii rzeźniczakowi, dadzą gollobowi w pysk ?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    versus (01-05-2013)

  37. Powrót do góry    #3903
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dawno się tak nie uśmiałem. Powyższa relacja potwierdza jedynie, że zwyczajowy młyn w 90% składa się w dzisiejszych czasach z czystej patologii społecznej. Ciekawe, kim ci ludzie są na co dzień, mądralińscy.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kOrEa (01-05-2013)

  39. Powrót do góry    #3904
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    1. nikt nie terroryzuje zawodników, proszę sobie nie dopisywać. Jedyne co jest jawnie okazywane to niechęć do golloba.

    2. liczba fanatyków przesadzona, nie da się ukryć, było przecież paru konsumentów co potwierdziłem już pare stron temu.

    3. nie wiem kto pisze relacje, bo nie moja w tym rzecz, ale napisał jakieś 99% prawdy.

    4. zdjęcie jest zrobione po przyjeździe głównie ludzi z autokaru i paru aut(stoją tam "fanatycy" i "konsumenci", ale konsumenci jakby wstydzą się stanąć po lewej, trzy osoby nad transparentem konsumentów po lewej chwilę wcześniej dojechały i były, co tu dużo nie mówić trochę wstawione, ale szybko ogarnęły o co chodzi). Potem dojechały auta z resztą "fanatyków" i "konsumentów", dlatego też morciasz jeśli byłeś to sam wiesz że zadajesz głupie pytania na które odpowiedź doskonale znasz, nie wiem więc po co prowokacja a jeśli pytasz uczciwie to Ci odpisałem zgodnie z prawdą i liczę na nagrodę, może koszulkę tomka goloba, podniszczyła mi się szmata do podłogi i przyda mi się coś w zamian

    Pytanie na koniec: czym jest ta patologia w opisie? Czy cały opis jest patologiczny? Czy wybrane fragmenty? Czy po prostu czepiamy się żeby właśnie ktoś taki jak ja odpisał na wasze smutki internetowe.

    Na sam koniec podkreśle, że... nie licze na sensowne odpowiedzi, bo w zasadzie nie różnicie się niczym w swojej patologii od młynarzy

    Ciekawe, kim ci ludzie są na co dzień, mądralińscy.
    na codzień zajmuje się pracą biurową, mam fajne biurko, komputer, bawie się w excelu, trochę mniej w wordzie, czasem pogrzebie w pp. Na zarobki nie narzekam, stać mnie na utrzymanie mieszkania, na wyjazdy, na moje hobby, stać mnie też żeby podróżować po świecie Mam nadzieję że jeden z mądralińskich młynarzy jest wam już lepiej znany

  40. Powrót do góry    #3905
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Aussie, mam do ciebie jedną gorącą prośbę. Daj sobie już spokój z pisaniem na tym forum. Nie wiem, co chcesz udowodnić ale nie idzie już czytać twoich wypocin.
    Na tym forum nie ma "prawdziwych" kibiców, są natomiast normalni kibice. Pozwól im emocjonować się sportem, który lubią i kochają. Dość już jątrzenia.

  41. Powrót do góry    #3906
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Aussie83, potraktuj to jako żart, chociaż muszę przyznać że czarny pas w Excelu robi wrażenie i sporo tłumaczy, staraj się kopiować sobie gdzieś swoje wypowiedzi. Za parę lat sporo dobrej zabawy masz za darmo.

    Pozdrawiam
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Drapichrust (30-04-2013)

  43. Powrót do góry    #3907
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    aussie83, to ja chętnie bym się dowiedział co z tymi postulatami. Mówiąc wprost: Gollob na drzewo czy wystarczy, że przeprosi?

  44. Powrót do góry    #3908
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    muszę wam przyznać że też mam niezłą radochę czytając ludzi, którzy się szczycą że są normalniejsi od młynarzy, tylko coś nie widać tej przewagi mądrości do końca

    aussie83, to ja chętnie bym się dowiedział co z tymi postulatami. Mówiąc wprost: Gollob na drzewo czy wystarczy, że przeprosi?
    a za amber gold wybaczysz? głupie pytanie głupia odpowiedź, no teraz macie typową odpowiedź młynarza
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 30-04-2013 o 21:26

  45. Powrót do góry    #3909
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    a za amber gold wybaczysz? głupie pytanie głupia odpowiedź, no teraz macie typową odpowiedź młynarza
    No cóż, yahata ma rzeczywiście trochę racji.
    Żonę będziesz miał, dziecko, kto wie syna może, będzie czym się pochwalić.

  46. Powrót do góry    #3910
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    relacja wymiata. Chciałem napisać, ze obnaza szlachtę, ale ona juz dawno goła i wesoła, i coraz bardziej samotna. Zraziliscie do siebie nawet luźnych jak torba kangura Australijczyków.

    Ciekawe ilu niezorientowanych znowu zabladzi na mecz w Toruniu. "Nie wiem, bo mnie nie było". Tego się trzymajmy.

    Pozdo dla kumatych, pozdro do "wienzienia", nie pozdrawiam, co najwyżej ignoruję.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #3911
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Zraziliscie do siebie nawet luźnych jak torba kangura Australijczyków.
    A co kulturalna Motoarena się im nie spodobała?

  48. Powrót do góry    #3912
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Holder zdobył dzisiaj 3,1,2*,3 w sparingowym meczu w Szwecji.

    (sorry za off-top)

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mhsol (30-04-2013)

  50. Powrót do góry    #3913
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Znalezione w sieci:[RELACJA GOŚCI] "Falubaz - Apator Toruń
    28.04.2013 Kibice Apatora Toruń wyruszyli na pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Na sektorze w Zielonej Górze zameldowało się 134 fanatyków Apatora.
    Doping z przerwami na bardzo przeciętnym poziomie, jedynie momentami dobry (gdy Falubaz miał przestój i wykorzystywaliśmy ciszę), o czym świadczą gwizdy fanów gospodarzy. Na prezentacji wywieszamy transparenty "Kibice Apatora", za którym stoimy oraz "Konsumenci Unibaxu. Fani Tomasza Golloba", za którym nie było nikogo. Płot przyozdabiamy flagami Pokolenie B98, KS Apator Toruń, Ultra Familiares, Łysomice oraz barwówkę z krzyżem. Na sektorze bawimy się bez koszulek, robimy sobie "ustawkę", zabawa momentami naprawdę dobra. Oczywiście nie obyło się bez pozdrowień dla naszego ulubieńca rodem z Bydgoszczy. Nasi (?) zawodnicy wygrywają mecz jednak nikt z prawdziwych fanów Apatora nie świętował zwycięstwa, które zapewnił nam tyfus w ostatnim biegu. Po meczu oczekujemy na naszych zawodników zaznaczając, żeby podeszli bez tyfusa. Ci jednak nie wychodzą, ponieważ... dostali zakaz (pod groźbą niewypłacenia kasy) od Nadachewicza. Po raz kolejny były kierowca Karkosika dał popis swych możliwości. Postawa naszych zawodników poniżej krytyki. Jako jedyny po meczu wyszedł do nas Janek Ząbik, z którym chwile rozmawiamy.
    Po meczu zawijają od nas jednego chłopaka. I. trzymaj się! Podsumowując wyjazd jak najbardziej udany. Do zobaczenia w Bydgoszczy 12.05 i w Gnieźnie 26.05. Krzyżacy odkładamy kasę i pokazujemy, że nic ani nikt nas nie złamie."

    Pytanie konkursowe:
    Ilu fanów Apatora jest w klatce (i czy tych z lewej liczymy czy nie?),
    a ilu w relacji i gdzie jest reszta?

    ps. boldki moje.
    pps. źródło: Kibice-żużel facebook.
    Ta relacja jest ze strony krzyzacy.net - ostatnio mam niezly ubaw jak tam wchodze.
    Czytam sobie relacje z meczow i w kazdym wyszczegolnione kto dla Torunia zdobyl najwiecej punktow.
    Do tej pory w trzech poprzednich meczach Tomkowi czy tez jak wolicie Robertowi nie udalo sie
    byc najlepszym zawodnikiem zespolu. Ale w czwartym zdobyl najwiecej punktow.
    A co w swej relacji napisal torunski mlynarz?
    "Natomiast w niedzielę 28.04.2013r. Apator wybrał się do Zielonej Góry, aby w meczu na szczycie sprawdzić formę Falubazu. Po bardzo emocjonującym spotkaniu, dopiero w ostatnim biegu szale zwycięstwa na swoją stronę przechylili zawodnicy Apatora Toruń, pokonując miejscowych 43:46. Tym sposobem toruńska drużyna po rozegranych 4 kolejkach nie zaznała goryczy porażki. Dla Apatora najlepiej punktowali Darcy Ward - 12+2 i Chris Holder – 11, dla Falubazu - Jarosław Hampel - 11+1, Patryk Dudek – 9 oraz Piotr Protasiewicz - 7+1"

    Ale ponizej podali juz prawidlowa punktacje

    Apator Toruń- 46
    1. Chris Holder - 11 (3,3,2,w,3)
    2. Kamil Brzozowski - 3 (1,1,1,0)
    3. Adrian Miedziński - 4+2 (w,1*,2*,1,w)
    4. Darcy Ward - 12+2 (3,2,3,2*,2*)
    5. Tomasz Gollob - 13 (1,3,3,3,3)
    6. Emil Pulczyński - 3 (2,w,1)
    7. Paweł Przedpełski - 0 (0,0,0)

    Mogli isc na calosc i wykasowac Golloba jak swego czasu Egipcjanie faraona Echnatona
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 01-05-2013 o 01:45

  51. Powrót do góry    #3914
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Bardziej aktualne zdjęcie
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...88#photo-start

    Teraz nie dziwię się wypowiedzi Warda. Za ładnych kretynów muszą uważać z Holderem tych co podróżują za Gollobem.

  52. Powrót do góry    #3915
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Darky Show trwa w najlepsze

    Co prawda obsada nie powala na kolana,ale bylo kilka nazwisk a komplecik ustrzelony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •