Strona 33 z 282 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Semen popełniłeś myślozbrodnie. Zaraz Cię tutaj wychłoszczą za takie myślenie.

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    alienisko wiesz dobrze, że krytycznie już od kilku lat oceniam to co u nas(?) w klubie się dzieje.
    Wydarzenia ostatnich tygodni przelały czarę goryczy stąd mój bardzo surowy w ocenie post.
    Zresztą mam przeczucie, że to własnie takie "hasanie" na dwa ostatnie sezony. Oby !

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja też źle oceniam te lata. Ale nie winię za nie Karkosika. To pseudo działacze, którzy tu wylądowali marnowali potencjał klubu. Na takich samych nieudaczników mogłaby trafić I czy II ligowa Stal bez Karkosika i byśmy się *****iali jeszcze bardziej.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a ja Ci powiem, że już nie mogę się doczekać spotkania, w którym pojedzie na MA 4 najlepszych z owej piątki, i będzie to 4 np w składzie Holder, Ryan, Gollob, Ward. do tego dodajmy "gollobowy" tor ala Tarnów lub Gorzów (z lat wiadomych)... dla mnie to będzie święto lasu. i niech to jeszcze będzie spotkanie z Gnieznem, a raczej z Antonem...
    Nie licząc Ryana (bo Ward na Gollobowym betonie raczej nie poszaleje), wypisz wymaluj GP Toruń 2012. Byłem i w siedzenie mnie nie wgniotło. Gdyby nie walka Holdera z Pedersenem o tytuł, byłby to po prostu jeden z wielu turniejów.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 11-12-2012 o 13:31

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    mlody Gollob jest tak cienki, ze az niepotrzebny. Pozytku nie bedzie, a tylko dolewa sie paliwa niezadowolonym.

    Nierealnie patrzac, to prawdziwe problemy sie zaczna, kiedy Oskar na "moturze" wujka zacznie realnie zagrazac naszej zgrai diamentow i ktos bedzie musial podjac decyzje o skladzie...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #1446
    Użytkownik Awatar gagatek
    Dołączył
    20-12-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    A co się takiego złego w tym klubie dzieje, że tak psioczycie? Serio pytam. Bo ja mam wrażenie, że mimo różnych wpadek zarządu to nie jest aż tak źle jak to niektórzy piszą. No ale jak jestem zunibaxowany więc pewnie nie dostrzegam tych dramatycznych wydarzeń, które pogrążają nasz klub Mam jednak nieodparte wrażenie, że to nie kto inny jak Karkosik jest gwarantem tego, że to jakoś funkcjonuje...

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gagatek za jego przydatny post!

    Stev (11-12-2012), kOrEa (11-12-2012)

  8. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No ale to Karkosik postanowił dołożyć coś nowego do tego istniejącej puli. Patrząc na to kim jest, to jeżeli miał nagle zacząć szastać forsą, to tylko na Golloba. Zresztą kogo my tak naprawdę nie mogliśmy sprowadzić kogo byśmy chcieli?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak donosi nasz blogowy wieszcz:

    dostafinski napisał, w dniu grudzień 11th, 2012 o godzinie 11:22 przed południem2
    DO ZAINTERESOWANYCH: Oskar Ajtner-Gollob w Unibaksie Toruń. Przede wszystkim będzie jeździł w imprezach młodzieżowych. Jest jednak duża szansa, że to on wskoczy na miejsce zwolnione przez Artura Mroczkę.
    Właśnie wrzuciłem jako PS numer 3.


    Czyli co duecik Gollob&Gollob w Apatorze ? Ten młodszy to nawet z czystym sumieniem będzie mógł o sobie zawołać: 100 % APATOR!
    Do kompletu jeszcze brakuje tylko Papcia na menago i może Rysia Dołomisiewicza na trenejro. Będzie swojsko

  10. Powrót do góry    #1449
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    CarlitosFalubaz cytujesz poete, ktory Warda przypisywal juz kilku klubom. Pierwszy kwiatek z brzegu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #1450
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2013. Sprzedaż karnetów, podobnie jak w ubiegłym roku, odbywać się będzie dwuetapowo. Pierwszy etap sprzedaży karnetów rozpoczyna się 12 grudnia 2012r. o godz. 10.00
    W pierwszym etapie prawo do zakupu karnetów na Strefę Niebieską i Strefę Zieloną będą miały tylko i wyłącznie osoby, które chcą nabyć karnet na to samo miejsce, co w sezonie 2012. Sprzedaż karnetów w I etapie będzie możliwa tylko i wyłącznie w siedzibie Klubu. Sprzedaż otwarta na Trybunę Główną rozpoczyna się również 12 grudnia. Kasa klubowa będzie czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00
    W II etapie, który rozpocznie się 18 grudnia 2012r. o godz. 10.00, będzie istniała możliwość nabycia karnetów na każde wolne miejsce na MotoArenie. Sprzedaż odbywać się będzie za pośrednictwem strony www.unibax.kupbilety.pl oraz w kasie klubowej.

    Karnety na Trybunę Główną (Strefa Czerwona), Strefę Niebieską i Strefę Zieloną obowiązywać będą na wszystkie spotkania ligowe w sezonie 2013 (9 spotkań w rundzie zasadniczej oraz 2 spotkania w rundzie play off) oraz na wszystkie zawody młodzieżowe rozgrywane w Toruniu. Karnety nie obowiązują na zawody Grand Prix w Toruniu.
    Wszyscy nabywcy karnetów na Trybunę Główną oraz na Strefy Niebieską i Zieloną nabywają prawo do posiadania Karty Kibica 2013, która uprawniać będzie do wielu zniżek dla jej posiadaczy oraz rabatów w firmach partnerskich KST UNIBAX SA.

    Ceny karnetów w poszczególnych strefach wyglądają następująco:
    1. Strefa Niebieska
    - KARNET NORMALNY – 300 zł
    - KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY – 280 zł (dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2012)
    - KARNET ULGOWY – 270 zł (dla urodzonych w 1995r. i później)
    - KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY – 250 zł
    (dla urodzonych w 1995r. i później, posiadających karnety z sezonu 2012)
    - KARNET STUDENCKI – 280 zł (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)

    2. Strefa Zielona
    - KARNET NORMALNY – 280 zł
    - KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY – 260 zł (dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2012)
    - KARNET ULGOWY – 240 zł (dla urodzonych w 1995r. i później)
    - KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY – 220 zł
    (dla urodzonych w 1995r. i później, posiadających karnety z sezonu 2012)
    - KARNET STUDENCKI – 260 zł (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)

    3. Strefa Czerwona – Trybuna Główna
    - KARNET NORMALNY – 800 zł
    - SREBRNA KARTA – 1300 zł
    (uprawnienia: bezpłatny program zawodów, wejście do parku maszyn do 60 minut przed rozpoczęciem zawodów i po zakończeniu)
    - KARTA PARKINGOWA – 150 zł
    (miejsce parkingowe na Parkingu B na wszystkie mecze DMP, nie obowiązuje w trakcie Grand Prix)

    ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

    Sprzedaż karnetów na sezon 2013 odbywać się będzie w dwóch etapach.

    I etap – od 12 grudnia do 17 grudnia 2012r.

    W pierwszym etapie prawo do zakupu karnetów na Strefę Niebieską i Strefę Zieloną będą miały tylko i wyłącznie osoby, które chcą nabyć karnet na to samo miejsce, co w sezonie 2012. Takie karnety na Strefę Niebieską i Strefę Zieloną noszą nazwę Lojalnościowych i będą sprzedawane po obniżonej cenie:
    STREFA NIEBIESKA:
    KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY – 280 PLN
    KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY – 250 PLN

    STREFA ZIELONA:
    KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY – 260 PLN
    KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY – 220 PLN

    Warunkiem nabycia karnetu na to samo miejsce jest przybycie do klubu i posiadanie ze sobą karnetu z sezonu 2012 lub posiadanie dowodu osobistego (w celu identyfikacji z bazą danych umożliwiającą potwierdzenie wykupionego miejsca na MotoArenie w sezonie 2012)
    Z związku z tym iż prawo pierwokupu obejmuje tylko Strefę Niebieską i Strefę Zieloną, sprzedaż otwarta na Trybunę Główną zaczyna się już w I etapie, czyli 12 grudnia.

    Sprzedaż karnetów w I etapie będzie możliwa tylko i wyłącznie w siedzibie Klubu, nie będzie możliwa poprzez stronę www.unibax.kupbilety.pl
    Kasa klubowa od 12 grudnia czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00

    II etap - od 18 grudnia 2012r. do 15 marca 2013r. – sprzedaż otwarta

    Rezerwacja internetowa rozpoczyna się 18 grudnia 2012r. i odbywać się będzie na zasadach ubiegłorocznej sprzedaży: poprzez stronę www.unibax.kupbilety.pl . Po prawidłowym zalogowaniu do systemu wybieramy swoje miejsce, rezerwujemy je, drukujemy potwierdzenie, a następnie w ciągu 72 godzin zgłaszamy się do klubu, celem dokonania zapłaty i odebrania karnetu.
    Sprzedaż obejmuje wszystkie strefy: Strefę Niebieską, Strefę Zieloną oraz Trybunę Główną. Osoby, które nie posiadają dostępu do Internetu, a zamierzają zakupić karnet, Klub zaprasza do swojej siedziby, gdzie nastąpi rejestracja, osoby te obowiązkowo powinny posiadać dowód osobisty w celu prawidłowej rejestracji w systemie sprzedaży.
    W drugim etapie przestaje obowiązywać prawo pierwokupu, ale osoby uprawnione do zakupu Karnetu Lojalnościowego które nie skorzystały z prawa pierwokupu w pierwszym etapie, zachowują w dalszym ciągu prawo do zniżki przez cały okres trwania sprzedaży karnetów.

    UWAGA:
    W przypadku pytań i niejasności, prosimy o kontakt z Klubem:
    telefon: (56) 651 80 66
    adres e-mail: klub@speedway.torun.pl
    strona internetowa: www.speedway.torun.pl
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #1451
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    CarlitosFalubaz cytujesz poete, ktory Warda przypisywal juz kilku klubom. Pierwszy kwiatek z brzegu.
    Nie mogłem sobie odmówić złośliwości. Wiem jakie to *****iste uczucie, w końcu musiałem przetrawić Śwista w Falubazie.
    Swoją drogą fakt że Ward zostaje dla mnie oznacza jedno - niby Miedziaka się nie pozbywamy, ale niech no mu się tylko noga powinie a zaraz wyleci ze składu.
    Lepiej od razu go wypożyczcie Bydgoszczy. Tam nie ma komu jechać. Jeszcze jak od nas dojdzie do nich Loktajew to może powalczą o 7 miejsce. Inaczej za rok derbów nie zobaczycie.

  13. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    historia pokazala, ze istnieje zycie pozaderbowe. Poza tym Grudziadz tez musi miec atrakcje
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Za SF:
    Sztab szkoleniowy będzie wybierać z czwórki Łukasz Przedpełski, Paweł Przedpełski, Emil Pulczyński i Kamil Pulczyński. Są to bowiem najbardziej doświadczeni juniorzy w kadrze Aniołów
    O Oskarze
    Syn Jacka Golloba będzie podnosił swoje umiejętności w miejscowej szkółce.
    Nie wiem - jakoś nie widzę miejsca na szwendanie się Jacka i Władka po parkingu.

  15. Powrót do góry    #1454
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Jeżeli młody Gollob wygryzie ze skłądu nasze perełki to będzie to świadczyło o mizerii toruńskiej szkoły i dalszym olewaniu jej przez "działaczy".
    Choć mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Tomka w składzie jestem w stanie przełknąć, ale duet to będzie jakiś niewybredny żart.
    Władka ze starszym synem w parkingu też sobie nie wyobrażam.

  16. Powrót do góry    #1455
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Kowjanko, jeżeli Oskarek wygryzie ze składu nasze perełki, to będzie to mogło świadczyć równie dobrze o omnipotencji Wujka.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 11-12-2012 o 17:49
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1456
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    [b]
    Powiem wprost.
    To co dzieje się w tym klubie to jest K-A-T-A-S-T-R-O-F-A.
    Jak dla mnie, jeżlei tak to wszystko ma dalej funkcjonować to najlepiej jak pan Karkosik wycofa się po tym 2014 roku z toruńskiego żużla.
    Na moje może być biednie, może być druga liga, ale wolę normalnie funkcjonujący biedny klub, niż fanaberie miliardera.

    Powiem wprost.
    To co się w klubie dzieje jest I-N-T-E-R-E-S-U-J-Ą-C-E.
    Jak dla mnie, jeżeli tak to wszystko ma dalej funkcjonować to niech Pan Karkosik, z toruńskim klubem zostanie jak najdłużej. Suma plusów dodatnich i minusów ujemnych jest na korzyść tych pierwszych.
    Na moje wolę żeby było na bogato, żadna druga czy pierwsza liga, chcę aby klub pozostawał jako ten jedyny, który nie spadł. Chcę, aby w każdym sezonie moja drużyna zawsze brała udział w ostatnim meczu, a nie kończyła sezon w sierpniu. Wolę normalnie funkcjonujący bogaty klub, niż obawy, czy w ogóle wystartuje w lidze i fanaberie......

  18. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zubr za jego przydatny post!

    BFM (11-12-2012), Gira (13-12-2012), Stev (11-12-2012), Yozayan (11-12-2012), kOrEa (11-12-2012)

  19. Powrót do góry    #1457
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Klancyk, nie biorę pod uwagę protekcji w sprawie jazdy Oskara w składzie Unibaxu. To by było gorsze od 21.12.2012r. Może jestem naiwny ale cóż mogę na to poradzić ... .

  20. Powrót do góry    #1458
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    z konferencji... Tomasz Gollob: "Apatora już nie ma. Kibicujmy Unibaksowi!"

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Borysek za jego przydatny post!

    Stev (11-12-2012)

  22. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    paradoksalnie obecność Oskara G. może dobrze wpłynąć na rywalizacje juniorów w klubie. oczywiście pewnie młody G. będzie miał handicap w postaci motorów "wuja" ale przynajmniej nasi będą musieli się spiąć. może nam to wyjść na dobre. byle tylko czysta sytuacja była i to ten najlepszy w danej chwili jeździ a nie protekcja.

  23. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Tumek chyba nie wie, że Apator jest. Fabryka stoi jak drut pod Łysomicami!
    PZWANN!!! PZWANN!!!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    Stev (11-12-2012)

  25. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta
    z konferencji... Tomasz Gollob: "Apatora już nie ma. Kibicujmy Unibaksowi!"
    ROTFL. No to sobie na dzień dobry zaskarbił sympatię kibiców

  26. Powrót do góry    #1462
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta
    z konferencji... Tomasz Gollob: "Apatora już nie ma. Kibicujmy Unibaksowi!"
    W Gorzowie też rządził, przynajmniej do pewnego momentu

  27. Powrót do góry    #1463
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Powiem wprost.
    To co się w klubie dzieje jest I-N-T-E-R-E-S-U-J-Ą-C-E.
    Jak dla mnie, jeżeli tak to wszystko ma dalej funkcjonować to niech Pan Karkosik, z toruńskim klubem zostanie jak najdłużej. Suma plusów dodatnich i minusów ujemnych jest na korzyść tych pierwszych.
    Na moje wolę żeby było na bogato, żadna druga czy pierwsza liga, chcę aby klub pozostawał jako ten jedyny, który nie spadł. Chcę, aby w każdym sezonie moja drużyna zawsze brała udział w ostatnim meczu, a nie kończyła sezon w sierpniu. Wolę normalnie funkcjonujący bogaty klub, niż obawy, czy w ogóle wystartuje w lidze i fanaberie......
    Widzisz kolego, byłbym bardziej wyrozumiały gdyby te wrzucone w klub miliony rzeczywiście przekładały się na tytuły czy na wychowywanie młodych zawodników.
    Niestety, nie ma ani sukcesów w seniorce (jeden tytuł tej opinii nie zmieni), ani dopływu młodych zdolnych wychowanków, ani normalnej polityki kadrowej w KST Unibax.

    Co do konkurencji wśród juniorów, żebyście się nie zdziwli jak syn Jacka będzie zabierał miejsce w składzie naszym chłopakom. W zawodach młodzieżowych to on sobie mógł jeździć nawet w barwach klubu dziadka czyli Bydgoskiego Towarzystwa Sportowego, ale większość z Was nawet pewnie nie wie , że taki klub istnieje i jego prezesem jest Władysław Gollob.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-12-2012 o 16:21

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (11-12-2012)

  29. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Jak ma zasilić szkółke? To jest licencjonowany zawodnik !!!
    Nie wiesz tego, że we wrześniu 2011 zdał egzamin na licencję i jeździ już w oficjalnych zawodach?
    On przyszedł tu startować i nie sądzę, że chodzi o PLM lub inne młodzieżówki, w których i tak startował.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-12-2012 o 16:37

  30. Powrót do góry    #1465
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jak ma zasilić szkółke? To jest licencjonowany zawodnik !!!
    On przyszedł tu startować i nie sądzę, że chodzi o PLM lub inne młodzieżówki, w których i tak startował.
    Obawiam się, że masz rację.I może dlatego zabrakło miejsca dla np. Mroczki.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 11-12-2012 o 16:39
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1466
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jak ma zasilić szkółke? To jest licencjonowany zawodnik !!!
    On przyszedł tu startować i nie sądzę, że chodzi o PLM lub inne młodzieżówki, w których i tak startował.
    Mogę się o sporo założyć, że młody Gollob nie zasili składu meczowego. Układy, układami, ale nikt nie jest kretynem i nie wpuści do składu zawodnika, który (tu zacytuje kolegów zza miedzy) ledwo składa się łuk. No chyba, że nagle u chłopaka eksplodował talent w co nie wierze.
    Jednak pomijając już Ajtnera. To nasza sytuacja na 5 jest beznadziejna z nim czy bez niego.
    Ostatnio edytowane przez kOrEa ; 11-12-2012 o 16:44
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1467
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jak ma zasilić szkółke? To jest licencjonowany zawodnik !!!
    My mamy kilkunastu licencjonowanych zawodników. Oni tworzą (nazwaną tak przez naszego prezesa?) szkółkę. Niech sobie jeździ w szkółce.
    Nie twórzmy teorii spiskowych. Ja w obecność młodego w składzie nie wierzę.

  33. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Obyś się nie zdziwił.
    Co do jego umiejętności:
    Widziałem go nie raz w zawodach i aż tak tragicznie jak piszesz z nim nie jest.
    Pewnym jest dla mnie , że jeśli w klubie będzie ktoś o podobnych umiejętnościach to i tak pierwszeństwo będzie miał Oskar.

  34. Powrót do góry    #1469
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jeszcze u Was została posada menagera wolna Teraz już nie mam wątpliwości że ta rola przypadnie Papa Gollobowi

  35. Powrót do góry    #1470
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Zastanawiam się gdzie osoby, które są podekscytowane zmianami, które zaszły w tym roku widzą pozytywy, a tym bardziej na czym opierają opinie, że jesteśmy murowanym kandydatem do walki o złoto?
    Dalej czwórka musi wygrać mecz! Do tego w składzie zamiast dwóch bliźniaków pozostanie jeden. Rozumiem, że Paweł Przedpełski i Oskar Gollob (chyba się nie łudzicie, że nie będzie pewniakiem w składzie ) zdobędą razem 10 pkt. Wówczas OK, zgadzam się z wami.

    Generalnie zgadzam się z Semenem. Potencjał jaki przyszedł z Karkosikiem pomimo sukcesów klubu jednak w dużej mierze zmarnowano. Można było znacznie więcej osiągnąć i przede wszystkim mieć już przynajmniej dwóch własnych Dudków czy Jankowskich w składzie.

  36. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Obyś się nie zdziwił.
    Co do jego umiejętności:
    Widziałem go nie raz w zawodach i aż tak tragicznie jak piszesz z nim nie jest.
    Pewnym jest dla mnie , że jeśli w klubie będzie ktoś o podobnych umiejętnościach to i tak pierwszeństwo będzie miał Oskar.
    Czy jest tak tragicznie jak opisał mi mój znajomy, czy tak jak Ty opisujesz to się okaże. Nie zmienia to faktu, że jego jazda na chwile obecną nie powala. I jeśli się okaże, że zawodnik tej klasy jest w stanie być równym/lepszym względem wychowanków Naszej szkółki. To mit o perełkach w Toruniu ostatecznie upadnie.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    dwóch własnych Dudków czy Jankowskich w składzie.
    No jak dla mnie to jest największą zagadką tego klubu. Jest stabilna sytuacja finansowa, jest zaplecze, są chętni, jest trener a ciągle skazani jesteśmy na bliźniaków..
    Ostatnio edytowane przez kOrEa ; 11-12-2012 o 17:05
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Przecież to określenie "perełki" to ironia ze łzami w oczach. Kto chodzi na różnego rodzaju młodzieżowe matadorki ten nie ma złudzeń.

  38. Powrót do góry    #1473
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Widzisz kolego, byłbym bardziej wyrozumiały gdyby te wrzucone w klub miliony rzeczywiście przekładały się na tytuły czy na wychowywanie młodych zawodników.
    Niestety, nie ma ani sukcesów w seniorce (jeden tytuł tej opinii nie zmieni), ani dopływu młodych zdolnych wychowanków, ani normalnej polityki kadrowej w KST Unibax.

    Co do konkurencji wśród juniorów, żebyście się nie zdziwli jak syn Jacka będzie zabierał miejsce w składzie naszym chłopakom. W zawodach młodzieżowych to on sobie mógł jeździć nawet w barwach klubu dziadka czyli Bydgoskiego Towarzystwa Sportowego, ale większość z Was nawet pewnie nie wie , że taki klub istnieje i jego prezesem jest Władysław Gollob.
    No dobra teraz już bez ironii. Semen w wielu kwestach masz rację i na pewno można było to rozegrać inaczej. Z tym, że łatwo jest oceniać po. Sądzę, że sami decydenci wiele spraw rozegraliby teraz inaczej. Nie wydaje mi się, aby ich działania były świadomie ukierunkowane na szkodzenie rozwojowi toruńskiej młodzieży. Dlaczego mało kto przyjmuje do wiadomości, że przyczyna może być zupełnie inna, bardziej banalna, może po prostu żaden z tych młodych ludzi nie jest na tyle utalentowany, aby zagwarantował dobry poziom ekstraligowy i nic tu nie zmienią kolejne wpompowane miliony. Talenty nie rodzą się na rogu każdej ulicy. A i rola samego szkolenia w żużlu jest przeceniana. Wyszkolić można co najwyżej porządnego rzemieślnika, ale żeby zostać mistrzem świata to jednak talent jest już potrzebny. Próbuję patrzeć na to rozsądnie i w mojej ocenie "era karkosikowa" przyniosła więcej korzyści niż strat. Wbrew pozorom i temu co niektórzy mogą sobie myśleć (mam to w nosie Emilka), nie jest mi obce honor, tradycja, czy przywiązanie do barw klubowych (sam chodzę w szaliku), to jednak uważam że pojęcia te są dezawuowane i nadużywane przez grupy broniące swoich interesów. Sport, to sport i dorabianie do tego ideologii w żadnej mierze mu nie służy. A, że ja wolę walkę o najwyższe cele, a nie tułanie się gdzieś na zapleczu ekstraligi, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, tak jak ty masz swoje. Wystarczy pójść na dowolne zawody młodzieżowe w Toruniu (a ja chodzę regularnie), gdzie jeżdżą przecież sami wychowankowie, aby zobaczyć jak będzie wyglądała frekwencja, gdyby klub jeździł gdzieś w II lidze. W większości spotkań nawet jeden poziom trybuny głównej nie jest zapełniony, a ludzie którzy tam przychodzą to zwykłe pikniki - pasjonaci. Jakoś tych "ogarniętych" z młyna nie zauważam, chociaż najwięcej krzyczą o tradycji, barwach, czy wychowankach. Więc wybacz Semen, ale nie kupuję tego "etosu" prawdziwych kibiców i propagandy jak to za Karkosika jest źle. W mojej ocenie, aby nie było gorzej.
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 11-12-2012 o 17:15

  39. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Chyba mnie kolego z kimś pomyliłeś, nie jestem w młynie i nie głoszę haseł uważanych za pochodzące z tego sektora.
    Nie wtóruję żadnej propagandzie i nie lansuję żadnych etosów. Piszę to co myślę.
    Raczej jak to określiłeś jestem piknikiem-pasjonatem .
    heheheheheeeeee

  40. Powrót do góry    #1475
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Zubr, my to nawet tego przeciętnego rzemieślnika nie wychowaliśmy. Takiego Kościechy chociażby. Nasza młodzież do sporej liczby zawodów nie jest zgłaszana. Jeździ na MA albo wcale. To jest to dbanie o młodzież? Swego czasu to nawet wspomnianego Kostka zapomnieli zgłosić do jakiejś imprezy
    Juniorzy o ile ich punkty nie były istotne jeździli na takich osłach w lidze, vide Pietrykowski, że na 30 metrze byli 20 metrów za rywalami. Na takim motorze nawet Gollob, Nielsen, Rickardsson talentu by nie udowodnili.
    To nie są rzeczy "po fakcie" tylko codzienność, o której nie tylko Semen tu pisał sezon w sezon.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #1476
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jednej rzeczy nie rozumiem.
    Czy naprawde aneks do szkolki Oskara przechylil wsrod niektorych szale goryczy?
    Przeciez ten chlopak nie ma najmniejszych szans na meczowy sklad.
    Po prostu nie wierze ,ze ktos umyslnie oslabialby nasza druzyne w walce o punkty.
    Duzo sie moge po dzialaczach spodziewac,ale nie sabotowania wlasnej druzyny.

    Z jednej strony cieszy mnie to ,ze nikogo sie nie pozbeda,z drugiem mam obawy o to ,ze Miedziak lub Ward zostanie potraktowany jak Karol w 2008.
    Ogromnym plusem jest to,ze w razie kontuzji ktoregos z seniorow mamy porzadnego zawodnika w zastepstwie.Trzeba bedzie zonglowac juniorami,ale sklad seniorski pozostanie prawie tak samo silny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-12-2012 o 17:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez ten chlopak nie ma najmniejszych szans na meczowy sklad.
    Po prostu nie wierze ,ze ktos umyslnie oslabialby nasza druzyne w walce o punkty.
    Duzo sie moge po dzialaczach spodziewac,ale nie sabotowania wlasnej druzyny.
    Podobno nasi juniorzy też nie wystarczy, że któryś Przedpełski pojedzie raz padakę i się zdziwisz

    Albo usłyszysz o tym jak to Oskar z wujem na treningach genialnie współpracują

    ciekawe kto będzie manago bo już chyba tylko to zostało do rozstrzygnięcia i będzie rzutowało jakoś na skład 2013.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Podobno nasi juniorzy też nie wystarczy, że któryś Przedpełski pojedzie raz padakę i się zdziwisz

    Albo usłyszysz o tym jak to Oskar z wujem na treningach genialnie współpracują

    ciekawe kto będzie manago bo już chyba tylko to zostało do rozstrzygnięcia i będzie rzutowało jakoś na skład 2013.

    O to sie bede martwil w czasie sezonu.Tomasz w Apatorze spowodowal u mnie bol glowy i nie mam zamiaru przed kwietniem przezywac tego od nowa.
    W koncu leb mi rozsadzi i tak sie to skonczy.
    Moj psycholog poradzil mi ,aby nie przyjmowal do wiadomosci miejsca w wyjsciowym skladzie dla bratanka a najlepiej abym nie wymawial przez jakis czas slow zaczynajacych sie na G.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-12-2012 o 17:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    kingpin pamiętaj, że zawodnicy, którzy mają u nas długoletnie kontrakty muszą teraz podpisać aneksy finansowe (chyba że juz podpisali w co wątpię).
    Sytuacja wygląda tak, że to wobec obecności Golloba będzie dużo kosztowało (za grzanie ławy z pewnością będą coś chcieli) lub spowoduje kwasy i czyjeś odejście , choćby na wypożyczenie.
    W pierwszej opcji oznaczać będzie to tyle, że kontrakt Golloba będzie de facto jeszcze droższy niż te mityczne 2,6 mln. PLN.
    W drugiej, że nie będzie mozliwości rotacji w składzie i żonglowania składem przy ewentualnym późnym powrocie do pełni dyspozycji któregoś z Australijczyków.

  45. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Oczywiscie klub za gotowosc do jazdy bedzie musial zaplacic,to nie ulega watpliwosc.Skoro jednak nikogo puszuczac nie chca,raczej sie z tym licza.Gorzej z zawodnikami.Nie jestem pewny,czy dla nich naprawde kasa jest najwazniejsza.Ward czy Miedzin to ambitne chlopaki i do konca nie wiem czy odpowiada im rola zapchajdziury.Obawiam sie,ze moze huczec w parkingu.
    W zadne dzielenie sie meczami calej piatki nie wierze.
    O dyspozycje Warda czy Holdera,ktory jednak nie zerwal wiazadel, jestem jakos spokojny.Oby tylko ze sprzetem trafili,bo szczegolnie Ward mial z tym problemy w koncowce sezonu.
    Miedziak to Miedziak.Bez problemow u niego sie nie obejdzie a teraz jak ma walczyc o sklad,nawet cala klinika psychologow moze nie pomoc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-12-2012 o 17:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #1481
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    To mnie właśnie najbardziej wk... , że ten transfer Gollobów był kompletnie nieprzemyślany, ba ma się nijak do kontraktów , które są w klubie. Koszty tego przedsięwzięcia rekordowe w skali polskiego żużla, a skład słabszy niż w minionym sezonie.
    Nie dopasowano nikogo z odpowiednim KSMem, o sorry Oskar pasuje.
    Można by to tłumaczyć, że boss chciał zrobić PR, ale podpisanie kontraktu z najlepszym polskim żuzlowcem wszech czasów po cichu świadczy o tym ,że o to też nie chodziło.
    Czyli o co ? Wszystko wskazuje na to , że to widzimisię właściciela. Niestety...

    Napisałem to na chłodno, bez uwzględnienia emocji i podziałów jakie zrodził ten kontrakt.
    Bo to jest jeszcze jedna zła strona tego co się stało. Możliwe, że tego nie będzie widać za rok czy dwa, ale społeczność żużlową buduje się latami. Teraz mamy w Toruniu na niej potężną rysę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-12-2012 o 17:50

  47. Powrót do góry    #1482
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    oj znowu was się słuchać nie da. jak tak to wszyscy chcieli żeby była rywalizacja o skład. żeby był 1 senior wiecej. jak jest. też źle bo to ambitne chłopaki. noż kurna i z wami.

    mamy 3 jeźdźców GP... to też coś znaczy. Młody Twin pierwszy rok w GP i zostaje w Anglii też jazdy będzie miał aż nadto. mam nadzieję że się jakoś poukładają.

    edit.

    podziękować to mozemy KSM'owi i tyle. skład byłby gotowy.

    co do juniorów jak pisałem mam nadzieję że będzie uczciwa rywalizacja ale brak plastrona z nadzieją na punkty może być problemem. no chyba że któraś z perełek lub Oskar raptem odnajdzie w sobie talent.
    przez brak juniorki i piątego juniora na pewno nie jesteśmy faworytem do złota a co najwyżej na PO.
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 11-12-2012 o 17:53

  48. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To mnie właśnie najbardziej wk... , że ten transfer Gollobów był kompletnie nieprzemyślany, ba ma się nijak do kontraktów , które są w klubie. Koszty tego przedsięwzięcia rekordowe w skali polskiego żużla, a skład słabszy niż w minionym sezonie.
    Nie dopasowano nikogo z odpowiednim KSMem, o sorry Oskar pasuje.
    Można by to tłumaczyć, że boss chciał zrobić PR, ale podpisanie kontraktu z najlepszym polskim żuzlowcem wszech czasów po cichu świadczy o tym ,że o to też nie chodziło.
    Czyli o co ? Wszystko wskazuje na to , że to widzimisię właściciela. Niestety...

    Napisałem to na chłodno, bez uwzględnienia emocji i podziałów jakie zrodził ten kontrakt.
    Bo to jest jeszcze jedna zła strona tego co się stało. Możliwe, że tego nie będzie widać za rok czy dwa, ale społeczność żużlową buduje się latami. Teraz mamy w Toruniu na niej potężną rysę.
    Moze nie tyle widzimisie co przemyslany ruch.Romek od dawna mial slabosc do Tomka to raz.
    Dwa,o czym juz rowniez pisali poprzednicy,rowniez Ty,mielismy przez kilka lat naprawde fajny sklad,mozna powiedziec swojakow,Wyjatkiem jednoroczny wyskok z Holta.Ale.....
    O ile na tle pozostalych druzyn prezentowalismy sie calkiem przyzwoicie o tyle pewnie nie tylko dla Romka ,ta druzyna powinna osiagnac jednak nieco wiecej.
    Z tej przyczyn chca w przyszlym roku chwycic dwie sroki za ogon.Zostawiajac naszych chlopakow,zafundowali im konkurencje w postaci .olloba i nieco adrenaliny przed kazdym meczem.
    Chcesz jechac,musisz sie postarac i pokazac,ze warto na Ciebie postawic.Dla mnie zadnej gwarancji polepszenia wynikow nie ma,ale byc moze Romek wychodzi z zalozenia,ze na stagnacje najlepsza bedzie konkurencja ktora wymusi na zawodnikach nieco inne podejscie do wykonywanych obowiazkow.
    Dramat zaczyna sie na pozycji juniorskiej.No ale skoro zachcialo sie Witkowskiemu kompromisow i ustalili 40 to niech i tak bedzie.
    Po raz kolejny nie bedziemy druzyna kompletna i ciezko o optymizm jesli chodzi o walke o najwyzsze cele.PO w naszym zasiegu jak najbardziej,ale na zloto marne szanse.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-12-2012 o 18:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a tak szczerze mówiąc to w klubie bardziej niż składu i juniorów, a tutaj w spiskowe teorie nie wierzę i po prostu chyba nie mamy szczęścia do talentów i żaden przez te lata się nie trafił, to brakuje mi pomysłu na marketing i na gadżety.

    czy w Lesznie czy u Magicznych widać że coś się dzieje. Gadżety, wody, napoje itp.
    Czy nawet ten głupi filmik reklamowy w tej chwili na stronie Unii. a u nas. przy takim potencjale. marne 4 gadżety. sklep tylko na MA. brak sklepu internetowego i jedynie co to namiot i krzyżakomania która jakoś tak zamarła bo klub chyba o niej zapomniał.

  50. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Kiedyś im na profil FB wkleiłem link do wirtualnego muzeum Lecha Poznań, czy czegoś takiego to mi skasowali bo by się jeszcze gawiedź domagała. Jak przychodzi co do czego to w CSW Krzyżacy coś robią, a nie klub.

    Marketing w Unibaksie, działania piarowe, to wszystko w ogóle nie istnieje. Widać albo kasa jest tylko na kontrakty, albo zwyczajnie są głupi
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •