Strona 202 z 282 PierwszyPierwszy ... 102152192200201202203204212252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,046 do 9,090 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9046
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To, że zapytany o rywalizację w Grand Prix, bieg wydarzeń, kontuzje Woffindena, Golloba, odpowiedział mniej więcej, że "ja to myślami jestem przy jutrzejszej fecie". Wszystko w dupie, byle tylko Falubaz był w centrum. Tak samo było w 2011, tylko, że to były mniej dramatyczne wydarzenia.

    Ja Dowhana nie oskarżam o stylówę, bo to jest akurat jego sprawa. Natomiast oskarżam go o to, że jest cynicznym, małomiasteczkowym zakompleksionym gościem, który nie wyznaję żadnych zasad poza jedną: "Falubaz ponad wszystko". Lobbowanie za swoim miastem i klubem też trzeba wrzucić w odpowiedni czas i miejsce, mieć jakieś wyczucie faktu i zdrowy rozsądek. No nie wiem, może Tobie się to podoba, że gość w momencie, gdy toczą się losy rundy MŚ, gdzie lider GP uszkodził obojczyk, a najlepszy polski zawodnik w historii traci 2x przytomność na stadionie, gada, że to w sumie mu powiewa, bo jutro feta. Może Tobie to odpowiada, bo myślisz po prostu tak samo (w sumie na to właśnie wygląda). Ale przeciętnego kibica żużla mało obchodzi w tym momencie autobus z medalistami, wizyta Minge i inne lokalne pierdoły.
    Ty chyba słyszysz tylko to co chciałbyś usłyszeć. Bo ja akurat słyszałem, że Dowhan znalazł czas i na życzenie powrotu Tomka do zdrowia (chociaż na tym etapie nie było jeszcze wiadomo co konkretnie mu dolega) i na zareklamowanie swojej imprezy. Nigdzie nie słyszałem wypowiedzi, ze cokolwiek mu powiewa. Po prostu bzdurzysz. No i miałeś napisać za co trzeba by go ukarać.

    Szczerze mówiąc to tak jak byłem za jak najsurowszym ukaraniem toruńskiego zespołu, tak dzięki tej masie frustratow z Zielonej Góry, Częstochowy i Leszna wylewajacych tu żółc wiadrami już mi przeszło. Mam nadzieję że skończy się na symbolicznej karze i udlawicie się swoją hipokryzją.
    Rzecz w tym czy Ci co wylewają tą żółć mają powód czy nie mają. Dochodze do wniosku jednak, ze po niedawnych wypowiedziach waszych działaczy na konferencji prasowej czy też wypowiedziach Władka Golloba, ta żółć jest całkowicie zasadna. Ba, powiem więcej, gdyby mi np. Dowhan wyciął taki numer to sam bym jako pierwszy zaczął wylewać tą żółć, sam osobiście bym nawoływał do tego aby go pogonić na cztery strony świata. Mimo tych jego ewidentnych dokonań, jakie do tej pory, ma na swoim koncie jeśli idzie o Falubaz.

    To niech celebryta pozostanie celebrytą, a nie zabawia się w wystawianie kar.
    Nawet celebryta może być kibicem. To nic, ze piknik. A to oznacza również ma ma prawo do swojego zdania. Oczywiście, ze karał nikogo nie będzie bo nie ma takich możliwości. Ale powiedzieć co myśli o tym czy tamtym ma prawo. Tak jak każdy z was.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-09-2013 o 16:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #9047
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tym tropem.

    I niech miliarder bedzie miliarderem i niech bawi się na giełdzie a nie w sport.
    Haha, pobawimy sie dalej? Dobra:
    ...handlarz fajkami niech pozostanie handlarzem fajkami...
    ... a nie pcha się na salony, gdzie pasuje jak świni kamizela, nie przymierzając...

  3. Powrót do góry    #9048
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tym tropem.

    I niech miliarder bedzie miliarderem i niech bawi się na giełdzie a nie w sport.
    a senatorek niech zostanie senatorkiem i zostanie w senacie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2013)

  5. Powrót do góry    #9049
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Sobotch: Co ty pieprzysz? Czy ja COKOLWIEK napisałem o 1984 roku? Co więcej, osobiście uważam, że Unii odebrano złoto niesłusznie. A Dowhana się uczepiłem, bo odstawia kolejne szopki (przyjazd do Torunia). Dla mnie gierki tej kreatury są ciężkie do strawienia i to nie trwa od minionej soboty, a od wielu lat.

    Nigdzie nie słyszałem wypowiedzi, ze cokolwiek mu powiewa.
    No to widocznie, nie chciałeś usłyszeć. Wyraźnie mówił, DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE JEST JUTRO i JUTRZEJSZA FETA - na pytanie odnośnie GP. Parafrazuję z głowy.
    Za co ukarać? Za nieetyczne wypowiedzi. Forma kary? Powinni go po prostu zdjąć wizji.

    Ba, powiem więcej, gdyby mi np. Dowhan wyciął taki numer to sam bym jako pierwszy zaczął wylewać tą żółć, sam osobiście bym nawoływał do tego aby go pogonić na cztery strony świata. Mimo tych jego ewidentnych dokonań, jakie do tej pory, ma na swoim koncie jeśli idzie o Falubaz.
    HAHAHAHAHAHAHA. Jasne, teraz pytanie, kto to kupi Przecież Kryjom przy Tobie to jest nonkomformistą.

  6. Powrót do góry    #9050
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tak jeszcze wracając do poruszanej tu kwestii co mieli zrobić ci biedni zawodnicy unibaksu. Przecież nie postawią się swojemu pracodawcy, wielkiemu Romanowi itede itepe...

    Jakoś pokazanie na początku roku środkowego palca przez Ryana swojemu klubowi i Romusiowi nie przeszkodziło znaleźć mu zatrudnienia w tym samym klubie i u tego samego Romusia pod koniec sezonu...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #9051
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Niech ktoś Buniowi zabierze komórę ! Te sms-y go kiedyś wykończą . A szkoda chłopa , bo bardzo pocieszny jest . Do tego poczciwy i szczery.

    Cała Polska na.pierdala , że Roman się wściekł na jakiegoś buniowego sms-a w sobotę wieczorem. Są i tacy w necie , co znają nawet jego treść .
    Nadejdzie czas na jego ujawnienie i wtedy będzie prawdziwe szoł

  8. Powrót do góry    #9052
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Haha, pobawimy sie dalej? Dobra:
    ...handlarz fajkami niech pozostanie handlarzem fajkami...
    ... a nie pcha się na salony, gdzie pasuje jak świni kamizela, nie przymierzając...
    Widze że kolejny podłapał
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #9053
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Jasne, teraz pytanie, kto to kupi
    Jasne, ja tylko wyrażam swoją opinie. Wcale nie wymagam od Ciebie abyś cokolwiek "kupował"

    Tak jak byłem za ukrzyżowaniem Marmy za to, że uciekli z Leszna tak samo jestem za tym aby ukrzyżowac Unibax za podobny manewr. Z tą różnicą, ze bardziej perfidny. I zapewniam Ciebie, że tak samo będę twierdził jak by nam Dowhan zbzikował niczym Karkosik.

    Ursus

    Niech ktoś Buniowi zabierze komórę ! Te sms-y go kiedyś wykończą . A szkoda chłopa , bo bardzo pocieszny jest . Do tego poczciwy i szczery.

    Cała Polska na.pierdala , że Roman się wściekł na jakiegoś buniowego sms-a w sobotę wieczorem. Są i tacy w necie , co znają nawet jego treść .
    Nadejdzie czas na jego ujawnienie i wtedy będzie prawdziwe szoł
    Nic nie jest w stanie usprawiedliwić zachowania Karkosika. Nawet Buniowy sms, o ile takowy w ogóle był.

    Jesli faktycznie Bunio wyprowadziłby z równowagi Karkosika, smsem jakiejkolwiek treści, to by musiało znaczyć, ze ten cały Karkosik to gówniarz jest.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-09-2013 o 16:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #9054
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Jeżeli dla Ciebie gadki w stylu "Gorzów chce nas zabić",
    To było w TVNTurbo podczas relacji na żywo z meczu Falubaz - Apator, ale to było chyba Toruń chce nas zabić. Po niedzielnym finale tez cos tam jęzorem kłapała.

  11. Powrót do góry    #9055
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Wrócę do niegodnych zachowań. W ZG drużyny nie zgłoszono, wiec de facto nikt zawodnikom nie zabraniał wyjechania na tor. Mecz się nie odbył, walkower i tyle. Tak samo jak nikt nie zabraniał Falubazom (też nie wyjechali). Za to czy ktoś powoływał się na ten punkt w regulaminie, gdy w Lesznie Marta zabroniła wyjeżdżać do biegów zgłoszonym do zawodów zawodników?

  12. Powrót do góry    #9056
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, nie że ty pisałeś o Lesznie, tylko że to podobny motyw odwracający uwagę od tematu.

    Muszę powiedzieć, że u mnie w pracy podłapane hasło pt. "Robota nie Unibax, nie ucieknie" robi furorę

  13. Powrót do góry    #9057
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Podoba mnie się ta zabawa

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Haha, pobawimy sie dalej? Dobra:
    ...handlarz fajkami niech pozostanie handlarzem fajkami...
    ... a nie pcha się na salony, gdzie pasuje jak świni kamizela, nie przymierzając...
    ... barman niech dalej podaje sete ze śledziem ...
    ... a nie bierze się za coś (sport) o czy nie ma bladego pojęcia, bo skąd? ...


    http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Karkosik

  14. Powrót do góry    #9058
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tam motyw odwracający. Ileż można bić pianę na tę samą nutę. Każdy zdroworozsądkowy kibic wie, że zachowanie było naganne i kara się należy. I chyba nie ma też sensu, aby tygodniami się teraz licytować na zasadzie "kto da więcej". Moim zdaniem największą karą jest i tak potępienie przez własnych kibiców. Natomiast, o ile ostateczna niedzielna decyzja to "dzieło" RN Unibaxu, o tyle cała patologia polskiego żużla, to patologia całego środowiska, niestety. Patrząc na Dowhana, Komarnickiego, Połtorakową, Dworakowskiego, Klocową czy Nadachewicza, widzę machinę, która zmierza w jednym kierunku: wzajemnym wyniszczeniu. To jest ich cyrk, gdzie rozgrywki sportowe stanowią zabawki. Zawodnicy natomiast patrzą tylko na pryzmat finansowy i trudno się temu dziwić, bo jest to jedyne logiczne zachowanie. Widzą co się dzieje. Motocykle coraz szybsze, stawka bardziej wyrównana, do tego tłumiki i w efekcie kontuzja za kontuzją. Każdy bieg może być ich ostatnim. A w razie kalectwa, co im pozostanie? To co "zdążyli" podnieść z toru.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-09-2013 o 16:23

  15. Powrót do góry    #9059
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Podoba mnie się ta zabawa



    ... barman niech dalej podaje sete ze śledziem ...
    ... a nie bierze się za coś (sport) o czy nie ma bladego pojęcia, bo skąd? ...


    http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Karkosik
    Hipokryzje Bunia masz wklepaną w sygnaturze. Czemu ten gość bierze się za sport? Karkosik dla zabawy, Bunio dla kariery. Nadal wolę Karkosika, mimo niedzielnej zagrywki.

  16. Powrót do góry    #9060
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    To niech celebryta pozostanie celebrytą, a nie zabawia się w wystawianie kar.
    Takim samym kibicem może być jak my. Skoro my się zabawiamy w wystawianie kar, to czemu oni nie mogą?
    Jakby mnie przed kamery wzięli to też bym powiedział to co wypisuję na forum i by było, że "wystawiam kary".
    Na tej zasadzie, to może wyłączmy forum, bo mamy takie same "uprawnienia" do wypowiadania się jak celebryci. To chociaż dajmy dobry przykład. LOL

    Zacznijmy od tego, że ani oni, ani my, nie gadaliby na ten temat, gdyby Unibax nie dał walkowera.

    Ech... coraz słabsza ta dyskusja tu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  17. Powrót do góry    #9061
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Takim samym kibicem może być jak my. Skoro my się zabawiamy w wystawianie kar, to czemu oni nie mogą?
    Jakby mnie przed kamery wzięli to też bym powiedział to co wypisuję na forum i by było, że "wystawiam kary".
    Na tej zasadzie, to może wyłączmy forum, bo mamy takie same "uprawnienia" do wypowiadania się jak celebryci. To chociaż dajmy dobry przykład. LOL

    Zacznijmy od tego, że ani oni, ani my, nie gadaliby na ten temat, gdyby Unibax nie dał walkowera.

    Ech... coraz słabsza ta dyskusja tu.
    Gadać to sobie każdy może, ale chodzi mi dobór słownictwa i ton wypowiedzi.

  18. Powrót do góry    #9062
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Natomiast, o ile ostateczna niedzielna decyzja to "dzieło" RN Unibaxu, o tyle cała patologia polskiego żużla, to patologia całego środowiska, niestety. Patrząc na Dowhana, Komarnickiego, Połtorakową, Dworakowskiego, Klocową czy Nadachewicza, widzę machinę, która zmierza w jednym kierunku: wzajemnym wyniszczeniu. To jest ich cyrk, gdzie rozgrywki sportowe stanowią zabawki.
    Takie stwierdzenie to nic innego jak próba rozmydlenia odpowiedzialności na całe środowisko. A to błąd. Ponieważ, własnie tak negatywne, indywidualne zachowania poszczególnych klubów rzutują potem na obraz całego środowiska. Trzeba konsekwentnie karać, wytykać, ganić podobne zachowania. Tylko brak tolerancji dla takich indywidualnych zachowań, pozwoli na oczyszczenie tego całego środowiska.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #9063
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak, tylko kto ma być tym sprawiedliwym? Witkowski? To, że Unibax trzeba ukarać, to truizm, więc nie ma o co się sprzeczać. Ale faktem jest też, że w tym bagnie praktycznie wszyscy są siebie warci.

  20. Powrót do góry    #9064
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Puentując Mariusza...Teraz czas na Karkosika,potem przyjdzie czas na Dowhana.Przed nami kolejny sezon,kolejne derby,kolejne Big Brother party

  21. Powrót do góry    #9065
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Takim samym kibicem może być jak my. Skoro my się zabawiamy w wystawianie kar, to czemu oni nie mogą?
    Jakby mnie przed kamery wzięli to też bym powiedział to co wypisuję na forum i by było, że "wystawiam kary".
    Na tej zasadzie, to może wyłączmy forum, bo mamy takie same "uprawnienia" do wypowiadania się jak celebryci. To chociaż dajmy dobry przykład. LOL

    Zacznijmy od tego, że ani oni, ani my, nie gadaliby na ten temat, gdyby Unibax nie dał walkowera.

    Ech... coraz słabsza ta dyskusja tu.
    Alien chyba trzeba dać upust, ja już troche postów nabiłem

    III.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #9066
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Senatorzyna sam do Torunia przyjeżdża? Przydupasa Kopernika nie zabiera? Chyba że tego Mikołaja ze Starego Rynku pożyczy Przy okazji niech kase weźmie żeby za bilety oddał
    http://www.zielonagora.sport.pl/spor...1#TRLokZielTxt

  23. Powrót do góry    #9067
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nie wiem po co dowhan jedzie to Torunia, ale tak sobie projektuję

    Do Torunia nie jedzie prezes dowhan, a SENATOR dowhan, którego zadaniem będzie przekonanie Rady Toruńskiego Miasta do tego aby rozliczyć klub i w przyszłości nie łożyć kasy na żużel. A to zakrawa mi nieco na nadużycie. Oczywiście będzie tłumaczenie, że to z miłości do żużla i dla dbałości o samorządowe wydatki.

    Ale jeśli jedzie prezes dowhan, to ja się pytam jakim prawem występuje "człowiek nikt" i "człowiek znikąd" na sesji Rady Miasta na którą ja płacę kasę
    Wyjaśniam moje rozumowanie pojęcia NIKT i ZNIKĄD dla potrzeb tego wpisu - człowiek nie będący mieszkańcem kopernikańskiego grodu czyli ktoś nieistotny w głoszeniu swoich poglądów przed toruńskimi radymi, bowiem sprawy samorządowe dotyczą mieszkańców regionu, miasta, gminy, sołectwa.

    Jeśli prezes dowhan wystąpi, a nie senator, to ja też chcę wyrazić swoją opinię przed Radą Miasta, a mam do tego prawo bo jestem mieszkańcem Torunia, a do tego decyzja Rady Nadzorczej zaburzyła mi piękną historię klubu toruńskiego i nie wiem jak to opisać w roczniku 2013.
    Ciekawe czy mi pozwolą. Mam przecież nie najgorszy gajer, publicznie występowałem nie raz, składnie czasem gadam, a że bez sensu to inna sprawa, przecież każdy prezes klubu lub polityk gada podobne głupoty co ja.

    Niestety w historii toruńskiej trzeba będzie napisać wprost o głupocie jaka się stała, ale nie wiem jak to przełknąć.

    PS. Ja się pytam w imię czego dowhan wtyka nos w nie swoje rejony

    PS. nazwisko celowo pisane z małej litery, bowiem tak postrzegam człowieka maluczkich czynów i człowieka który po kilku żużlowych numerach (teoretycznie ich nie było bo się rozmyło po kościach) ma czelność rozgrzeszać innych.
    Że tak przypomnę pewien finał z deszczem w tle.
    I na koniec maluczkim nie mylić z małymi czynami z których buduje się wielkie sprawy. Co kiedyś trafnie sparafrazowano na księżycu.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 25-09-2013 o 16:57
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #9068
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to już wiemy dlaczego uciekli
    Dokładnie może to bylo powodem ktoś mema o tym na sportowybar powinien zrobić

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  25. Powrót do góry    #9069
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Hipokryzje Bunia masz wklepaną w sygnaturze. Czemu ten gość bierze się za sport? Karkosik dla zabawy, Bunio dla kariery. Nadal wolę Karkosika, mimo niedzielnej zagrywki.
    Zdaje się, że nie zrozumiałeś moich intencji. A były takie, że takim sposobem jak zaproponował Kowjanko możemy zdeprecjonować każdą osobę nie za to jak zachował się w danej, konkretnej sytuacj, tylko za to czym, czy też od czego zaczynał. Bo co to ma do rzeczy?

    U mnie RD ma nagrabione za oddanie Saszki (i jeszcze kilka innych spraw ) choć ... w kwestii Loktajewa z punktu widzenia klubu, to akurat Dowhan miał rację a nie ja.

  26. Powrót do góry    #9070
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Zanosi się na kolejną komisję śledcza. Przewodniczącym R. Dowhan. Z-ca Mariusz jako przedstawiciel skrzywdzonego przez toruński klub narodu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  27. Powrót do góry    #9071
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Zdegradować klub ligę niżej. Mając w perspektywie takie konsekwencje żaden działacz się na takie coś nie odważy. Bo nie dość, że ośmieszy znów sport, to jeszcze udupi swój klub. Tego mu kibice nie wybaczą.
    Generalnie Alien się z Tobą zgadzam, tylko zauważ, że wówczas bardzo prawdopodobny scenariusz jest taki, że Roman z uśmiechem na twarzy ogłosi upadłość spółki, rozwiąże klub i śmiejąc się nie zapłaci nic nikomu oraz uda się bawić do innego ogródka. Zawodnicy się rozejdą po innych klubach (tu pewnie kibice z pewnych ośrodków już na to liczą i zacierają tylko ręce modląc się wieczorami aby żużel padł w Toruniu), a kibice zostaną bez swojej ukochanej dyscypliny sportu.
    Pewnie, że czyściej i piękniej byłoby zacząć od nowa, od drugiej ligi z innymi ludźmi (sponsorami) z czystą kartą, z nową nazwą klubu ale sam masz tego świadomość, że jest to nierealne.

    Prawda jest taka albo zostanie tak jak jest, czyli upaprani w gnoju jedziemy dalej z tym co jest albo koniec żużla w Toruniu. Tak czy inaczej jest to mało ciekawy wybór.

  28. Powrót do góry    #9072
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Generalnie Alien się z Tobą zgadzam, tylko zauważ, że wówczas bardzo prawdopodobny scenariusz jest taki, że Roman z uśmiechem na twarzy ogłosi upadłość spółki, rozwiąże klub i śmiejąc się nie zapłaci nic nikomu oraz uda się bawić do innego ogródka. Zawodnicy się rozejdą po innych klubach (tu pewnie kibice z pewnych ośrodków już na to liczą i zacierają tylko ręce modląc się wieczorami aby żużel padł w Toruniu), a kibice zostaną bez swojej ukochanej dyscypliny sportu.
    Pewnie, że czyściej i piękniej byłoby zacząć od nowa, od drugiej ligi z innymi ludźmi (sponsorami) z czystą kartą, z nową nazwą klubu ale sam masz tego świadomość, że jest to nierealne.

    Prawda jest taka albo zostanie tak jak jest, czyli upaprani w gnoju jedziemy dalej z tym co jest albo koniec żużla w Toruniu. Tak czy inaczej jest to mało ciekawy wybór.
    Degradacja byłaby dobra z punktu widzenia dyscypliny, aby raz na zawsze takie zagrywaki ukrócić i watpliwe aby drugi raz ktoś taki numer wywinął.

    Z drugiej strony żle, bo kibice i dobrze poukładany klub i kto niby w zamian w E-lidze?

    Wszystko zależy co przeważy szale u grupy sądzącej. Może dowalą z grubej rury, potem ucichnie i wezmą szczególne wyjątkowe okolicznośći i klub z Torunia w ostateczności pojedzie w E-lidze.

    Może z bagażem ujemnych punktów ale pojedzie. To optymistyczna wersja.

    Nad ta wersją drugą lepiej się na razie nie zastanawiać.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-09-2013 o 17:32
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #9073
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całą pewnością presja ... w polskim żużlu jest zbyt duża - i to wzmaga patologię, której apogeum byliśmy świadkami w niedzielę. Myślę, że wielu obawia się, że Karkosik będzie dalej mieszał w E-Lidze..., Lekarstwem będzie więc zniechęcenie go do żużla!!! Wielu domaga się degradacji Unibaxu do II Ligi. Inni mówią, ze jest to za ciężka kara. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli Apator zacznie przyszły sezon w I Lidze. Do Ekstraligi wróci w 2014 - I tego z serca życzę!

  30. Powrót do góry    #9074
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Degradacja do II ligi to efekt skrajnych frustracji. Wiadomo, że jedynym sensem degradacji byłoby zrzucenie do ligi niżej. Do II to można kogoś, kto kupi mecz przez co zmieni wynik jakiegoś meczu, czy całej ligi.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #9075
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    To jest wątek klubowy i proszę pisać na temat !!!

    Jak myślicie skład dalej będzie mistrzowski czy wystarczający do awansu do I ligi ?

  32. Powrót do góry    #9076
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Toruński klub powinien dostać nagrodę za popularyzację żużla w Polsce. Tak dużo o speedwayu się jeszcze nie mówiło. Oglądam tvn24 i w każdym serwisie jest coś o żużlu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  33. Powrót do góry    #9077
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Więc powinien go dalej popularyzować. Po degradacji klubu karnie do niższej ligi będzie równie głośno.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #9078
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Toruński klub powinien dostać nagrodę za popularyzację żużla w Polsce. Tak dużo o speedwayu się jeszcze nie mówiło. Oglądam tvn24 i w każdym serwisie jest coś o żużlu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    Jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim się o tym zapomni, tylko szkoda że w takim świetle o tym mówią.

    Ale może w myśl zasady nieważne jak, byleby mówili
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #9079
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Jako, że w temacie odwołanego finału ligi napisano już chyba wszystko, i obecna rozmowa nie wnosi już nic nowego, postanowiłem zmienić nieco wątek i pokusić się o małą analizę. Sezon niechybnie zbliża się ku końcowi. Niech każdy sam oceni jaki to był sezon, ja jednak chciałbym nieco się pochylić nad zawodnikiem, który, swoją tegoroczną postawą na torze, podbił serca prawdopodobnie wszystkich fanów żużla w Toruniu. Mowa tu oczywiście o Pawle Przedpełskim, kandydacie numer 1 do tytułu Objawienia Sezonu 2013. Poświęciliśmy Pawłowi wiele słów na tym forum, myślę więc, że takie podsumowanie zapnie klamrą wszystkie te rozmowy, no ale do rzeczy.

    Na początku chciałbym się skupić na rozgrywkach naszej Ekstraligi. Paweł wziął udział we wszystkich 21 meczach toruńskiej drużyny, podczas których wystartował w dokładnie 100 wyścigach. Zdobył w nich 149 punktów oraz 26 bonusów co przełożyło się na średnią biegopunktową równą 1,750, która sklasyfikowała Pawła na 30-tym miejscu w ligowych statystykach (na 4-tym wśród zawodników młodzieżowych). Tutaj na moment się zatrzymam. Wielu z nas skrupulatnie liczyło punkty Pawła, porównując jego zdobycze ze zdobyczami Bajerskiego z debiutanckiego sezonu. Ja jednak chciałbym zwrócić uwagę na bonusy, bowiem jak się okazuje 26 punktów bonusowych to najlepszy tegoroczny wynik spośród wszystkich zawodników startujących w rozgrywkach EE. Taki sam rezultat osiągnął również Patryk Dudek i to właśnie on, wraz z Pawłem, znalazł się na szczycie tej klasyfikacji. To oczywiście czysto statystyczne osiągnięcie, ale wydaje mi się, że godne odnotowania.
    Szczegółowe statystyki Pawła w Ekstralidze:
    M B I II III IV D T U W Pkt Bon Suma Śr/bieg Śr/mecz
    DOM 11 48 12 13 13 8 0 0 1 1 75 15 90 1,875 8,182
    WYJAZD 10 52 12 12 14 14 0 0 0 0 74 11 85 1,635 8,500
    RAZEM 21 100 24 25 27 22 0 0 1 1 149 26 175 1,750 8,333

    W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że Paweł nie nabił sobie średniej dzięki biegom juniorskim, jak to czasem ma miejsce w przypadku zawodników U21. Jego „cyferki” z biegów młodzieżowych przedstawiają się bowiem następująco:
    B I II III IV D T U W Pkt Bon Suma Śr/bieg
    21 7 7 2 4 0 0 0 1 37 0 37 1,762


    Średnie jednak nie zawsze oddają potencjał zawodnika. Bardzo popularne na tym forum jest zestawienie skuteczności, które pod koniec roku wrzuca Lugen. Oto skuteczność Pawła w sezonie 2013 (zakładając oczywiście, że nie popełniłem żadnego błędu, może Lugen kiedyś tu zajrzy i to zweryfikuje ) :
    DOM 59 37 61%
    WYJAZD 50 54 48%
    RAZEM
    109 91 55%
    Myślę, że jak na tak młodego zawodnika, skuteczność przekraczająca 50% to naprawdę duży wyczyn. Cieszy również stosunkowo niewielka różnica pomiędzy skutecznością na MotoArenie, a skutecznością w meczach wyjazdowych. To pokazuje, że Paweł nie jest zawodnikiem jednego owalu i mimo niewielkiego doświadczenia nie ma on problemów z pokonywaniem rywali na obcych torach.

    Wypadałoby wspomnieć ile punktów zasiliło konto toruńskiej drużyny, w biegach z udziałem Pawła. Było to 326 „oczek”, które rozłożyły się w następujący sposób:
    5:1 4:2 3:3 2:4 1:5
    21 17 37 17 8
    Po tej tabeli widać, że pierwsze miejsce klasyfikacji bonusowej nie wzięło się z niczego, bowiem wyścigi z udziałem Pawła znacznie częściej kończyły się zwycięstwami aniżeli porażkami zespołu. To tylko kolejny dowód na to jak wartościowym zawodnikiem jest dla drużyny.

    Paweł brał również udział w zawodach młodzieżowych. Oto jak prezentują się jego statystyki:
    M B I II III IV D T U W Pkt Bon Suma Śr/bieg Śr/mecz
    LIGA JUNIORÓW 8 29 15 8 4 1 1 0 0 0 65 7 72 2,483 9,000
    MDMP 4 17 7 3 4 0 2 0 0 1 31 3 34 2,000 8,500


    Dobre wyniki zaowocowały powołaniem do Reprezentacji Polski na DMEJ. Złoto wywalczone w tych zawodach jest pierwszym medalem Pawła na arenie międzynarodowej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Paweł jest pierwszym torunianinem w historii, który może się poszczycić krążkiem DMEJ. Pozostałe sukcesy Przedpełskiego w mijającym sezonie to:
    - srebrny medal MIMP
    - zwycięstwo w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów
    - 5 miejsce w finale IMEJ
    - zwycięstwo w Lidze Juniorów
    Pozostaje mieć nadzieję, że na finiszu rozgrywek uda się jeszcze wzbogacić o medale DMŚJ oraz MMPPK. Może będzie mu dane zaliczyć również debiut w zawodach Grand Prix.

    No, i to by było na tyle. Ze swojej strony chciałbym dodać, że poza bardzo dojrzałą jazdą, którą nieczęsto widać u tak młodych zawodników, mi Paweł najbardziej zaimponował swoistymi „maratonami”, którym niejednokrotnie był poddawany podczas meczów wyjazdowych i, o dziwo, praktycznie zawsze świetnie sobie radził z tak ekstremalnym natężeniem startów. Dla przypomnienia:
    *Leszno – 5 startów na przestrzeni 7-miu biegów (3,3,3,3,1*) 13+1
    *Rzeszów – 5 startów na przestrzeni 6-ciu biegów (1,1,2*,2,1*) 7+2
    *Wrocław – 4 starty na przestrzeni 5-ciu biegów (3,3,3,3) 12
    *Tarnów – 4 starty na przestrzeni 5-ciu biegów (3,1*,3,3) 10+1

    A dla tych, którzy dobrnęli do końca i mają jeszcze trochę czasu, mały bonus w postaci tych, w mojej opinii, najefektowniejszych momentów sezonu 2013 w wykonaniu Pawła (nie wiem dlaczego, ale niektóre linki nie działają mi na Firefoxie, na Operze wszystko jest OK) :

    http://www.youtube.com/watch?v=FfqEHrE01HU#t=00h28m30s

    http://www.youtube.com/watch?v=7HXe9rvS908#t=01h17m11s
    http://www.youtube.com/watch?v=7HXe9rvS908#t=01h52m28s
    http://www.youtube.com/watch?v=TE80FzQccA0#t=00h15m25s
    http://www.youtube.com/watch?v=1ts_6lYFTAs
    http://www.youtube.com/watch?v=vSUwFnD4bOE#t=00h18m54s
    http://www.youtube.com/watch?v=s49-uEn5vZs
    http://www.youtube.com/watch?v=ZVeXPUlBZOQ#t=21m15s
    http://www.youtube.com/watch?v=ZVeXPUlBZOQ#t=17m20s
    http://www.youtube.com/watch?v=SeKNgG6J3Ao#t=00h23m07s
    http://www.youtube.com/watch?v=dwBxFvG2GZQ#t=00h51m24s
    http://www.youtube.com/watch?v=OXLC38iRqDg#t=01h23m04s
    http://www.youtube.com/watch?v=napsZc2-WMM#t=10m54s
    http://www.youtube.com/watch?v=napsZc2-WMM#t=18m07s
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 25-09-2013 o 19:12

  36. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buka (26-09-2013), Rif (25-09-2013), Yozayan (25-09-2013), alienisko (25-09-2013), bananio (25-09-2013), el_kwas (25-09-2013), koot (25-09-2013), ŻużlowyKibic (25-09-2013)

  37. Powrót do góry    #9080
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Więc powinien go dalej popularyzować. Po degradacji klubu karnie do niższej ligi będzie równie głośno.
    Gadol, wy jesteście ostatnim miastem, które powinno wypowiadać się na temat degradacji.

  38. Powrót do góry    #9081
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A to niby dlaczego?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #9082
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A to niby dlaczego?
    Jeszcze zapytam, czy nie popełniłem błędu: jesteś z Częstochowy?

  40. Powrót do góry    #9083
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Kara się należy, przedwszystkim zarządąwi za frajerstwo...oczywiście finansowa, żeby Roman czuł że to była droga i bezsensowana decyzja.
    Punkty ujemne od 2014- nie mam nic przeciwko. Zabrać medale? Jest to symboliczna kara ale mimo wszystko uważam, że zawodnicy na te krążki zasługują tymbardziej, że widać było u nich determinację w zdobyciu tego medalu w końcówce sezonu, szczególnie biorąc pod uwagę trapiące drużynę kontuzje.
    Degradacja to przesada. Klub, który jako jedyny nigdy nie spadł, który nie ma na koncie wiekszych przewinień nie powinien być tak surowo ukarany, tymbardziej że to kibice, zawodnicy i sponsorzy najbardziejby to odczuli.

    Prawdę mówiąc to poniekąd klub uakarał się sam, tą całą burzą i antyreklamą w Polsce i żużlowym świecie. Co na to sponsorzy?

    Kryjom, Kurzawski, Nadachewicz... czekamy na dobrowolne dymisje, bo nie sądzę żeby Roman któregoś z Was zwolnił za wypełnianie poleceń.
    Ostatnio edytowane przez YaneY ; 25-09-2013 o 18:03

  41. Powrót do góry    #9084
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Kryjomowi, Kurzawskiemu czy Nadachewiczowi tak ochoczo wreczasz czerwona kartke, dlaczego nie uczynisz tego z "Romanem"?! Wiadomym jest, ze decyzja musiala zostac zaakceptowana przez Karkosika... nie za duzo ostatnio smrodu wokol tego klubu?! Moze juz wystarczy...

  42. Powrót do góry    #9085
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Kryjomowi, Kurzawskiemu czy Nadachewiczowi tak ochoczo wreczasz czerwona kartke, dlaczego nie uczynisz tego z "Romanem"?! Wiadomym jest, ze decyzja musiala zostac zaakceptowana przez Karkosika... nie za duzo ostatnio smrodu wokol tego klubu?! Moze juz wystarczy...
    nadrabiamy 6 lat. prosimy o cierpliwość....

  43. Powrót do góry    #9086
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Kryjomowi, Kurzawskiemu czy Nadachewiczowi tak ochoczo wreczasz czerwona kartke, dlaczego nie uczynisz tego z "Romanem"?! Wiadomym jest, ze decyzja musiala zostac zaakceptowana przez Karkosika... nie za duzo ostatnio smrodu wokol tego klubu?! Moze juz wystarczy...
    Wiesz co ? ****a najeżdzacie na tego KArkosika ja ******** i co ? Wiesz jaka jest prawda ? Jak by taki Karkosik miał przyjść i sponsosorwać żużel, zabrał by z Torunia WARDA, HOLDERA, PRZEDPEŁSKIEGO to byście mu dywanik czerwony rozwineli z Torunia do Zielonej Góry i na każdym kilometrze wielkie fanfary urządzali. Szybko byście zapomieli o telefonie, smsach i fianle. Jak by taki WARD wam trójki przywoził i zdobyl tytuł to byś jeszcze Karkosikowi buty wyglancował. Każdy klub który narzeka i wyzywa marzy o takim sposnorze.

  44. Powrót do góry    #9087
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Skuteczność Apator Toruń

    Sezon 2013
    OGÓŁEM DOM WYJAZD
    HOLDER 96 42 69,6% 57 17 77,0% 39 25 60,9%
    T.GOLLOB 156 78 66,7% 95 21 81,9% 61 57 51,7%
    MIEDZIŃSKI 141 78 64,4% 84 32 72,4% 57 46 55,3%
    WARD 93 55 62,8% 51 27 65,4% 42 28 60,0%
    P.PRZEDPEŁSKI 109 91 54,5% 59 37 61,5% 50 54 48,1%
    E. PULCZYŃSKI 21 41 33,9% 19 23 45,2% 2 18 10,0%
    BRZOZOWSKI 40 108 27,0% 27 55 32,9% 13 53 19,7%
    K. PULCZYŃSKI 19 51 27,1% 10 20 33,3% 9 31 22,5%
    SULLIVAN 10 22 31,3% 7 13 35,0% 3 9 25,0%
    KENNETT 1 5 16,7% 1 5 16,7% - - -
    KUS 0 4 0,0% - - 0,0% 0 4 0,0%


    RZ
    OGÓŁEM DOM WYJAZD
    HOLDER 96 42 69,6% 57 17 77,0% 39 25 60,9%
    T.GOLLOB 131 69 65,5% 76 18 80,9% 55 51 51,9%
    MIEDZIŃSKI 122 63 65,9% 72 22 76,6% 50 41 54,9%
    WARD 67 47 58,8% 36 20 64,3% 31 27 53,4%
    P.PRZEDPEŁSKI 92 74 55,4% 45 29 60,8% 47 45 51,1%
    E. PULCZYŃSKI 21 35 37,5% 19 17 52,8% 2 18 10,0%
    BRZOZOWSKI 37 95 28,0% 25 47 34,7% 12 48 20,0%
    K. PULCZYŃSKI 15 43 25,9% 7 17 29,2% 8 26 23,5%
    SULLIVAN 9 13 40,9% 6 4 60,0% 3 9 25,0%
    KENNETT 1 5 16,7% 1 5 16,7% - - -
    KUS 0 4 0,0% - - - 0 4 0,0%

    PO
    OGÓŁEM DOM WYJAZD
    HOLDER - - - - - - - - -
    T.GOLLOB 25 9 73,5% 19 3 86,4% 6 6 50,0%
    MIEDZIŃSKI 19 15 55,9% 12 10 54,5% 7 5 58,3%
    WARD 26 8 76,5% 15 7 68,2% 11 1 91,7%
    P.PRZEDPEŁSKI 17 17 50,0% 14 8 63,6% 3 9 25,0%
    E. PULCZYŃSKI 0 6 0,0% 0 6 0,0% - - -
    BRZOZOWSKI 3 13 18,8% 2 8 20,0% 1 5 16,7%
    K. PULCZYŃSKI 4 8 33,3% 3 3 50,0% 1 5 16,7%
    SULLIVAN 1 9 10,0% 1 9 10,0% - - -
    KENNETT - - - - - - - - -
    KUS - - - - - - - - -



    Zabovsky - w przypadku Pawła ta minimalna różnica może wynikać z weryfikacji biegu nr 14 w Czewie

  45. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-09-2013), SirCrash (26-09-2013), Yozayan (25-09-2013), alienisko (25-09-2013), zabovsky (25-09-2013)

  46. Powrót do góry    #9088
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Zabovsky - w przypadku Pawła ta minimalna różnica może wynikać z weryfikacji biegu nr 14 w Czewie
    Rzeczywiście Punkt dla Ciebie. I dla Pawła

  47. Powrót do góry    #9089
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Kryjomowi, Kurzawskiemu czy Nadachewiczowi tak ochoczo wreczasz czerwona kartke, dlaczego nie uczynisz tego z "Romanem"?! Wiadomym jest, ze decyzja musiala zostac zaakceptowana przez Karkosika... nie za duzo ostatnio smrodu wokol tego klubu?! Moze juz wystarczy...
    Pokaż jakie smrody wokół klubu z Torunia, widziałeś poza ostatnią niedzielą (wiem ta niedziela jest okrutna, ale pomiń ją i pokaż pozostały smród)
    Ale proszę pokaż smród z karami nałożonymi przez władze ligi, a nie smrodami puszczanymi na forach żużlowych przez gorące głowy kibiców, dmuchanych przez gazety i redaktorów którzy muszą coś napisać czy w TV i Cegielskiego z radosnym komentatorkiem-redaktorkiem z C+, co to z żuł wspólną gumę z każdym żużlistą w GP.

    Do niedzieli klub moim zdaniem organizacyjnie i finansowo jako przedsiębiorstwo był prowadzony dobrze.
    Jako jeden z nielicznych spłaca zawodników w terminie.
    Wnioskuję to po tym że chociażby z licencjami nigdy nie było kłopotu.
    Były jakieś warunkowe, ale wynikające z tego że nie "domalowano trawy na zielono" i po poprawkach licencję bez problemu klub otrzymywał.
    Można mieć uwagi do marketingu czy aspektu kibicowskiego, to są jednak nasze problemy, z którymi sobie prędzej czy później poradzimy.
    Dlatego żeby twój wpis nie był odbierany jak populistyczne hasła poprzyj swoje słowa faktami.

    FAKTAMI - nie kontrowersjami w stylu wykluczenie zawodnika X czy Y bo wynik zapadł na torze i w ocenie sędziego, a władze ligi wyniki zatwierdziły zatem te decyzje były ok.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 25-09-2013 o 19:24
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #9090
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wiesz co ? ****a najeżdzacie na tego KArkosika ja ******** i co ? Wiesz jaka jest prawda ? Jak by taki Karkosik miał przyjść i sponsosorwać żużel, zabrał by z Torunia WARDA, HOLDERA, PRZEDPEŁSKIEGO to byście mu dywanik czerwony rozwineli z Torunia do Zielonej Góry i na każdym kilometrze wielkie fanfary urządzali. Szybko byście zapomieli o telefonie, smsach i fianle. Jak by taki WARD wam trójki przywoził i zdobyl tytuł to byś jeszcze Karkosikowi buty wyglancował. Każdy klub który narzeka i wyzywa marzy o takim sposnorze.
    Sądzisz po sobie, wg własnego "wyczucia". Cieszę się jednak jako Zielonogórzanin, że to napisałeś i dziękuję Ci za ten post. Tym właśnie Falubaz i Zielona Góra różni się od Toruniów, Gorzowów itp, że nie rozwinęlibyśmy tego metaforycznego "czerwonego dywanu", o którym piszesz, przed kimś Falubazu niegodnym. A jeśli z jakichś powodów musielibyśmy kogoś takiego "przyjąć", co oczywiście i w naszej historii (ekonomicznej) klubu miało miejsce, to wstydzilibyśmy się za to b.długo. Ale wątpie, aby to, o czym piszę, w pełni zrozumiał ktoś spoza ZG...

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •