Strona 231 z 282 PierwszyPierwszy ... 131181221229230231232233241281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,351 do 10,395 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10351
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Coś ten Bunio w tej TV cichutki... chyba ma coś za uszkami w sporze z Unibaksem i Romanem

  2. Powrót do góry    #10352
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Nie rozumiem skąd się biorą dyskusje wokół kary dla Kryjoma, przecież on dobrowolnie się poddał karze. Więc przyznał się do winy. I nie ma możliwości odwołania się.

  3. Powrót do góry    #10353
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Ujemne uderzają w kibiców?
    Prawnicy tak powiedzą
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #10354
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Z tą karą odnośnie 1 PLN za mecz na MA, to zapewne będzie tak: Owszem, bilet będzie kosztował 1 PLN, ale aby wyjść po meczu ze stadionu trza będzie zapłacić z 5 dych
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #10355
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Ja bym oglosil upadlosc i wystartowal w II lidze ze Stala. Wypozyczyc wiekszosc zawodnikow do innych klubow. Niech inni sie bawia w ksmy i inne pierdoly. Sezon mamy i tak o nic bo z -12pkt przy 8 zespolach to bedziemy mieli szczescie jak sie utrzymamy. Przez dwa lata zaoszczedzimy pieniadze a na trzeci rok wracamy do el i jedziemy po mistrza pod szyldem Stali Torun

    Z kar zaplacilbym jedynie Falubazom.

  6. Powrót do góry    #10356
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ciekawe co wymyślą jeśli w pierwszych trzech meczach na MA będzie mecz z Myszami? Sektor w remoncie a może kwarantanna?

  7. Powrót do góry    #10357
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Prawnicy tak powiedzą
    Alien nie jest żle, jakby Kryjom i spółka okazli skruchę to by było ze -10 , po odwołaniu -5 , a tak bez skruszonego Kryjoma skończy się na -7~8 ujemnych i z wielkiej chmury mały deszcz.

    Do tego kibic na MA za 1 zł , tylko się cieszyć z obrotu sprawy
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #10358
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Alien nie jest żle, jakby Kryjom i spółka okazli skruchę to by było ze -10 , po odwołaniu -5 , a tak bez skruszonego Kryjoma skończy się na -7~8 ujemnych i z wielkiej chmury mały deszcz.

    Do tego kibic na MA za 1 zł , tylko się cieszyć z obrotu sprawy
    Od razu widać, że KOL ma lepszych speców od marketingu niż Unibax

  9. Powrót do góry    #10359
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak nie było skruchy Kryjoma. a dobrowolność poddania karze to nie skrucha?

  10. Powrót do góry    #10360
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    To wszystko takie drobne wybiegi i szczegoly: odwolania, prawnicy Karkosika, majatek Karkosika, sparingi przed liga... Najwazniejszy jest wydzwiek moralny kary. Kary musza miec charakter prewencyjny, odstraszajacy, zniechecajacy do takich niecnych postepowan. I ta kara taki ma: nie jest dla mnie wazne ile pieniedzy ma Karkosik. Kara jest dotkliwa i dobrze zbudoweana. Jest akcent edykacyjny, prospoleczny (1,5 mln na fundacje). Jest akcent indywidualny - oburzajaca, antysportowa postawa pseudomenadzera. Jest element zadoscuczynienia; zwrot kosztow Falubazowi i centrali. Niby nie ma degradacji, ale zaczynac sezon z takiego minusowego pulapu to nie byle co. O co bedzie bil sie Apator w sezonie 2014? To mocno zniechecajace. Jestem pozytywnie zaskoczony trescia sankcji nalozonych na torunski klub. Trwalo to troche, ale sprawa zostala kompleksowo potraktowana.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alexbart za jego przydatny post!

    dillinger (19-10-2013)

  12. Powrót do góry    #10361
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    jest gdzieś różnica między karą, a chęcią odwetu.

    w mojej ocenie dość mocno zbliżono się do tego drugiego.

    ponad 3 miliony złotych to budżety klubów pierwszoligowych, ogromne pieniądze. do tego -12 pkt sprawia, że walka o utrzymanie może być bardzo trudna.

    najlepszą z tych wszystkich kar, najbardziej trafiona jest ta z biletami, chociaż sam dopóki toruński żużel firmuje unibax nie mam zamiaru się tam zjawiać.

    nie wydaje mi się, że wszystko się skończy na zapłaceniu et voila. będzie się działo tej zimy.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaioh za jego przydatny post!

    alienisko (19-10-2013)

  14. Powrót do góry    #10362
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jak nie było skruchy Kryjoma. a dobrowolność poddania karze to nie skrucha?
    Żadna to skrucha, dbał o swój interes aby jak najmniej dostać. Ten facet nie zna słowa skrucha
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #10363
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Kopernik mówi że Falubaz dostanie 570 tyś + 200 tyś i że to jest za mało.

    http://rzg.pl/radio-zielona-gora/spo...owali-decyzje/

  16. Powrót do góry    #10364
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    Od razu widać, że KOL ma lepszych speców od marketingu niż Unibax
    Paradoksalnie, na tych biletach po 1zł Unibaks może też trochę zyskać w dłuższej perspektywie. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że przy biletach za 1 zł nie będzie na pierwszych 3 meczach kompletu na MA. Nawet jeśli ktoś nie jest kibicem żużla, to przy takiej cenie może się zjawić na meczu choćby z czystej ciekawości. A wtedy, jeśli Unibaks będzie potrafił zapewnić w tych meczach na prawdę ciekawe i emocjonujące widowiska, to może wygrać takim obrotem spraw nowych kibiców. Oczywiście nie wypełnią oni strat pieniężnych za te 3 mecze, ale powiedziałbym iż będzie to raczej inwestycja na przyszłość.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  17. Powrót do góry    #10365
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Kary sa tak absurdalne, ze ja bym nie startowal. Debilizmem jest, ze jedni dostaja 50 tys, jedni 200, ktore sie pozniej zmniejsza, jedni -2pk, ktore pozniej sie anulowywuje, a inni 3 banki i 12 pktow. Chore.

    Mam nadzieje, ze w przypadku utrzymania kar przez trybunal, Roman wszystkich wychuja, bo to nie jest kara, tylko zemsta.
    Ciekawe, czy kare z biletami za zlotowke moznaby roziwazac tak, ze przed sezonem sprzedaje sie pakiet 3meczowy w cenie np 60zl i uswiadamia wszystkich, ze tych biletow za 1zl i tak nie kupia, bo tylko 10 bedzie w sprzedazy np...
    Ostatnio edytowane przez versus ; 19-10-2013 o 13:37

  18. Powrót do góry    #10366
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    A ja myślę że kara, jeśli się utrzyma, jest słuszna. Kto teraz o zdrowych zmysłach odda walkowera w kolejnym finale? Prewencja też musi być.

    Minus 12 punktów - no cóż, nie chcieli złota w tym sezonie, to nie zobaczą go i w następnym. Przyczyna, skutek.

    Odwołanie się od kar na fundacje może skutkować linczem w ocenie opinii publicznej. I słusznie. Kto by nie chciał pomóc biednym dzieciakom.

    Złotówka na trzy pierwsze mecze to właściwie jedyna kara od której mogliby się skutecznie odwołać, ale co na to wierni konsumenci, znowu ktoś ich zrobi w konia i jak Tomcia zobaczą? I nowe gwiazdy? Oj oj.

  19. Powrót do góry    #10367
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Jak dla mnie Unibax może wycofać się z rozgrywek, nic to nie zmieni, na nich się liga nie kończy. Doadoptują Rzeszów, lub Grudziądz, zawodnicy z Torunia znajdą sobie pracodawców i liga pojedzie. A 1,5rakowa nareszcie spełni swoje marzenie i zatrudni bidona na koniec kariery.

    Liga nie konczy sie na zadnym zespole.Ani na Unibaxie ani na Wlokniarzu.
    Tylko jeden silny osrodek zuzlowy mniej to jednak strata dla calego srodowiska.Aby to zrozumiec trzeba miec rozum a nie wszyscy szczekacze maja.

    Kara niewspolmierna do przewinienia.
    Jak ktos mysli,ze dla Karkosika 3 mln to pikus to jest niespelna rozumu.Gdyby byla to inwestycja,mozna by mowic o "drobnych".To sa jednak pieniadze mowiac kolokwialnie wyrzucone w bloto a a takim przypadku nawet Karkosika a moze przede wszystkim ludzi jego pokroju kazdy grosz boli.
    Punktowa tez za wysoka.
    Zobaczymy co przyniesie odwolanie ale nie sadze aby Roman tak wysoka kare zaplacil.
    Zlikwiduje klub i bedzie po sprawie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-10-2013 o 13:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #10368
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pisałem przed werdyktem o zemście woli rewanżu i to było słychać,widać i czuć.Gęba pana senatora fałszywego człowieka,polityka bez HONORU,pisałem dla tego człowieka słowo,bycie honorowym to OBCE zachowanie.Czas ochłonąć,przeanalizować,zdecydować na spokojnie.NIE dla polityków w sporcie i na MA.Co do odwołania do PZMOT,pan senator "wejdzie" w d..... pani ministry,żeby tow Witkowskiego przekonała o jeszcze większym wymiarze kary.Zobaczycie teraz pan tow będzie rozgrywającym.

  21. Powrót do góry    #10369
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Złotówka na trzy pierwsze mecze to właściwie jedyna kara od której mogliby się skutecznie odwołać, ale co na to wierni konsumenci, znowu ktoś ich zrobi w konia i jak Tomcia zobaczą? I nowe gwiazdy? Oj oj.
    Masz rację, ale Ekstraliga może łatwo zamknąc stadion na 3 mecze w przypadku zniesienia kary 3 mecze za złotówkę

  22. Powrót do góry    #10370
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Liga nie konczy sie na zadnym zespole.Ani na Unibaxsie ani na Wlokniarzu.
    Tylko jeden silny osrodek zuzlowy mniej to jednak strata dla calego srodowiska.Aby to zrozumiec trzeba miec rozum a nie wszyscy szczekacze maja.

    Kara niewspolmierna do przewinienia.
    Jak ktos mysli,ze dla Karkosika 3 mln to pikus to jest niespelna rozumu.Gdyby byla to inwestycja,mozna by mowic o "drobnych".To sa jednak pieniadze mowiac kolokwialnie wyrzucone w bloto a a takim przypadku nawet Karkosika a moze przede wszystkim ludzi jego pokroju kazdy grosz boli.
    Punktowa tez za wysoka.
    Zobaczymy co przyniesie odwolanie ale nie sadze aby Roman tak wysoka kare zaplacil.
    Zlikwiduje klub i bedzie po sprawie.
    I nic nie pomoże,płacz tow Zalewskiego,skomlenie,że miasto sportem stoi.Masz racje moze tak być.

  23. Powrót do góry    #10371
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Pisałem przed werdyktem o zemście woli rewanżu i to było słychać,widać i czuć.Gęba pana senatora fałszywego człowieka,polityka bez HONORU,pisałem dla tego człowieka słowo,bycie honorowym to OBCE zachowanie.Czas ochłonąć,przeanalizować,zdecydować na spokojnie.NIE dla polityków w sporcie i na MA.Co do odwołania do PZMOT,pan senator "wejdzie" w d..... pani ministry,żeby tow Witkowskiego przekonała o jeszcze większym wymiarze kary.Zobaczycie teraz pan tow będzie rozgrywającym.
    Oto klasyczny przyklad nazywania czarnego bialym. Nie o sobie, a o innych. A co jest przyczynkiem do tego komentarza? Tak jakby zachowanie polityka a czy b, nie zawsze krystalicznie bezinteresowne, zmazywalo ewidentne winy torunskiego klubu. Gdzie skutek, a gdzie przyczyna?
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  24. Powrót do góry    #10372
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Jeżeli w poniedziałek utrzymane zostaną KSMy, to nie widzę żadnego powodu dla którego Unibax miałby wystartować w przyszłorocznych rozgrywkach. Nawet przy obniżeniu o 4-6 minusowych punktów.
    O tym, że poza 200 tys. zł nikt nie powącha ani złotówki od Karkosika(on nie lubi rozdawać kasy) to nawet nie wspomnę.
    Liczmy się z tym że za rok w Elidze wystartuje 7 zespołów, a klub z Torunia pod nazwą Stal bez żadnych długów w 3 lidze(czy tam II).

  25. Powrót do góry    #10373
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Liga nie konczy sie na zadnym zespole.Ani na Unibaxie ani na Wlokniarzu.
    Tylko jeden silny osrodek zuzlowy mniej to jednak strata dla calego srodowiska.Aby to zrozumiec trzeba miec rozum a nie wszyscy szczekacze maja.
    Nie zrozum mnie źle, mi daleko do tego by Apator wycofywać z rozgrywek. Wolałbym żeby jeździli, piękny stadion, fajna rywalizacja na linii Toruń-Wrocław ciągnąca się od lat, mi by tego brakowało

    Ale z drugiej strony stawianie wszystkiego na ostrzu noża i ewentualne straszenie wycofaniem z rozgrywek byloby lekko mówiac niepoważne, jakie by te kary nie były.

  26. Powrót do góry    #10374
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeżeli w poniedziałek utrzymane zostaną KSMy, to nie widzę żadnego powodu dla którego Unibax miałby wystartować w przyszłorocznych rozgrywkach. Nawet przy obniżeniu o 4-6 minusowych punktów.
    O tym, że poza 200 tys. zł nikt nie powącha ani złotówki od Karkosika(on nie lubi rozdawać kasy) to nawet nie wspomnę.
    Liczmy się z tym że za rok w Elidze wystartuje 7 zespołów, a klub z Torunia pod nazwą Stal bez żadnych długów w 3 lidze(czy tam II).
    regulamin jest tak napisany że Stal musiałaby spłacic ewentualne niezapłacone kary Unibeksów.

  27. Powrót do góry    #10375
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Co do punktów minusowych to spodziewałem się tak -16, jest -12. Jedna rzecz mnie denerwuje, podejście do sprawy byłego menadżera Gajewskiego i obecnego prezesa klubu z Torunia. Obaj niemal są przekonani, że w instancji odwoławczej kary zostaną zmniejszone, dlatego że do tej pory było tak zawsze w arbitrażu. Tupeciarze pełną gębą. Mam nadzieję jednak,że w tym przypadku słowa dotrzyma Witkowski i nic nie popuści, zwłaszcza w kwestii tych -12 pkt. To by praktycznie pozbawiło szans Toruń na jakiekolwiek PO, a skazało ich na utrzymanie. I o to w tym chodziło, bo degradacji się nie spodziewałem, z racji na zbyt dużą utratę wizerunkową i spadku atrakcyjności ligi dla mediów i sponsorów, jaką byłby właśnie brak klubu z Torunia tj. kryzys bla bla bla

    I bardzo spodobała mi się kara 3 meczy za złotówkę, wbrew pozorom jest to przysługa ze strony Ekstraligi na rzecz Unibaxu bo to może zachęcić ich własnych kibiców, których zaufanie i szacunek totalnie zostało nadwyrężone [mam nadzieję] do przyjścia na stadion.

    1,5 bańki na cele charytatywne to chyba najlepsze co w tym dzisiejszym orzeczeniu zapadło.

    Kara dla Kryjoma mimo wszystko zbyt surowa. Spróbujcie postawić się na jego miejscu i sami zbuntujcie się w pracy wobec szefa. Facet był trochę miedzy młotem, a kowadłem. Nie powiem, że jest mi go żal, ale chyba najdotkliwiej został ukarany.

    Reasumując: mam nadzieję, że trybunał PZM-u nie zmniejszy kary i ilości punktów ujemnych. Bo tak właściwie to jedyna kara która naprawdę zaboli Unibax, sprawiając, że przyszłoroczny sezon mogą mieć stracony.

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Blackcross (19-10-2013), GoTrEk (19-10-2013), andzia_xyz (20-10-2013), olivka (19-10-2013)

  29. Powrót do góry    #10376
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    regulamin jest tak napisany że Stal musiałaby spłacic ewentualne niezapłacone kary Unibeksów.
    Rybnik jakoś nie spłacał zaległosci po Mo-Pa i wystartował w 2 lidze.

  30. Powrót do góry    #10377
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    klucz do rozwiązania całego teog bałaganu ma tylko RK i tylko on to może zakończyć taki bądź inny sposób.

    w chwili obecnej pozostaje nam zwykłym kibicom tylko wierzyć że chce mu się jeszcze bawić w żużel oraz w to że nie zostawi nas i naszej drużyny w stanie jeszcze gorszym niż go zastał. tylko tyle i aż tyle.

  31. Powrót do góry    #10378
    Początkujący Awatar OlafLudwig
    Dołączył
    01-01-2010
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    ... bo to nie jest kara, tylko zemsta.
    ....
    No, właściwie tak. Tylko za co? Zapomnieli niektórzy, że jak się drażni psa kijem to może up............lić.
    Beksy beczą o zemście, ale sami są sobie winni - przypomnę, bo niektórzy już zapomnieli: ucieczka ze stadionu na oczach tysięcy kibiców na trybunach, setek tysięcy przed TV, na oczach sponsorów aktualnych i potencjalnych. To tak jakby komuś stół zarzygać i dziwić się, że się nie zostało grzecznie wyproszonym, tylko kopem ze schodów wysłanym....

    Najbardziej cieszy 1zł za bilet - czuję, że MA będzie pełna kibców przyjezdnych za rok

  32. Powrót do góry    #10379
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    a pożegnałeś się już z Emilkiem czy nie miałeś okazji??
    Bedziesz mieć szanse w przyszłym roku powitać go jako gościa
    No i? Jak nie on to będzie Walasek. To my wybieramy, a nie zawodnicy

    Cudownie się czyta płacze i żale toruńczyków, szczególnie tych, którzy ostatecznie niemal bronili zachowania swojej pseudodrużynki

    Osobna radość to piękne kary dla sławka "klaty" kryjoma. Takich ludzi jak on w żużlu nie trzeba i miejmy nadzieję, że gościa więcej nie ujrzymy jako oficjela, którejś z drużyn

  33. Powrót do góry    #10380
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Kary sa tak absurdalne, ze ja bym nie startowal. Debilizmem jest, ze jedni dostaja 50 tys, jedni 200, ktore sie pozniej zmniejsza, jedni -2pk, ktore pozniej sie anulowywuje, a inni 3 banki i 12 pktow. Chore.

    Mam nadzieje, ze w przypadku utrzymania kar przez trybunal, Roman wszystkich wychuja, bo to nie jest kara, tylko zemsta.
    Ciekawe, czy kare z biletami za zlotowke moznaby roziwazac tak, ze przed sezonem sprzedaje sie pakiet 3meczowy w cenie np 60zl i uswiadamia wszystkich, ze tych biletow za 1zl i tak nie kupia, bo tylko 10 bedzie w sprzedazy np...
    Absurdem jest to, ze nie dostrzegasz różnicy pomiędzy oboma meczami. Nie dostrzegasz, albo nie chcesz dostrzec.

  34. Powrót do góry    #10381
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez OlafLudwig Zobacz posta
    No, właściwie tak. Tylko za co? Zapomnieli niektórzy, że jak się drażni psa kijem to może up............lić.
    tylko że nie jest to zemsta za ucieczkę z finału. finansowo zemszczono się za nasz dobrobyt, jak z KSMem, zrównano z szeregiem. sportowo udupiono nas na być może 2 lata, jeśli Romek zwinie zabawki to lecimy z ligi, to gorsze niż degradacja. po wątku widać które ośrodki najbardziej się cieszą z tego pogrzebu...
    rozbraja mnie jedno- dla RK 3 mln to nie pieniądz. zgoda. ktoś dziś RK ukarał? Kowal winny a cygana powiesili.

  35. Powrót do góry    #10382
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez OlafLudwig Zobacz posta
    No, właściwie tak. Tylko za co? Zapomnieli niektórzy, że jak się drażni psa kijem to może up............lić.
    Beksy beczą o zemście, ale sami są sobie winni - przypomnę, bo niektórzy już zapomnieli: ucieczka ze stadionu na oczach tysięcy kibiców na trybunach, setek tysięcy przed TV, na oczach sponsorów aktualnych i potencjalnych. To tak jakby komuś stół zarzygać i dziwić się, że się nie zostało grzecznie wyproszonym, tylko kopem ze schodów wysłanym....

    Najbardziej cieszy 1zł za bilet - czuję, że MA będzie pełna kibców przyjezdnych za rok
    Dodałbym jeszcze szkody wizerunkowe wyrządzone całej dyscyplinie.
    Słyszeliście newsy ze studia, mówiące o odstąpieniu od rozmów kilku znaczących sponsorów w niektórych ośrodkach po tej aferze w ZG?
    Słowa chyba Olkowicza mówiące o tym, że ci potencjalni sponsorzy muszą teraz skonsultować się ze specami od PR-u i odezwą się za 2 miesiące.
    W podobnym stylu wypowiedział się Cegła.
    To straty niewymierne, które trudno oszacować. Taki Karkosik ma to w dupie bo ma kasę, ale już takie Leszno, Gorzów, Wrocław, które mogły stracić sponsora to już raczej nie.
    Dlatego ujemne punkty muszą pozostać! Kara finansowa Karkosika nie zaboli, ale objechanie sezonu 2014 bez szans potencjalnych szans zdobycia medalu już tak.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    andzia_xyz (20-10-2013)

  37. Powrót do góry    #10383
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2013
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ogólnie fajna sobota

    Desperatom, którzy za wszystko winią Dowhana, proponuje środki uspokajające i to natychmiast!!! Wyjdzie taki na ulicę, szturchnie go przez przypadek jakiś przechodzień i tragedia gotowa!!! Znowu będzie, że żużel to niebezpieczny sport(tym razem dla kibiców )!!!

    Najciekawsze jest to, że ja tam wolę w przyszłym sezonie jeździć w siódemkę, niż z klubem, rządzonym przez takich ludzi. I niestety żadne dobro dyscypliny tego nie zmeni.

    i jeszcze jedno.... w tej sytuacji można było postąpić w dwojaki sposób, albo dopierdylić unibeksom tak, jak to uczyniono, albo dać jakąś śmieszną karę i skompromitować całą dyscyplinę. Wybrano wariant numer 1. I bardzo dobrze.

    Jaką karę chcieliby toruńscy krzykacze? Taką, żeby w przyszłym sezonie można było się bić o mistrza...na szczęscie Wicia się nie dał!!! Szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez John_McClane ; 19-10-2013 o 14:23

  38. Powrót do góry    #10384
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Absurdem jest to, ze nie dostrzegasz różnicy pomiędzy oboma meczami. Nie dostrzegasz, albo nie chcesz dostrzec.
    No wlasnie. Zgadzam sie. Tamten mecz i decyzje ktore potem zapadly (o przywroceniu zabranego punktu) praktycznie degradowaly Wroclaw do pierwszej ligi.
    Tylko dwa "cudowne" defekty Walaska uratowaly Sparte. Ktory mecz byl wiec wazniejszy z punktu widzenia tabeli ekstraligi?

  39. Powrót do góry    #10385
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Hmm, no i pierwsza część spektaklu za nami. Wszystkie te Covale, Rify, Stivy czy Ursusy spuściły nosy na kwinty.

    Teraz czeka nas cześć druga, czyli odwołanie od decyzji KOL. I tu pójdzie odwołanie z obydwu stron. Unibax zażyczy sobie mniejszych kar. Falubaz odwoła się do PZM-tu w kwestii zbyt niskiego odszkodowania za poniesione straty. A PZM-ot pewnie coś tam zmniejszy Unibaxowi, jakieś ze 2-4 pkt ujemnych czy kwotę na cele charytatywne. Ale zwiększy najprawdopodobniej kwotę odszkodowania dla Falubazu. Oczywiście z częścią kwot Falubaz będzie musiał udać się do sądu z pozwem cywilnym. Ale i to jest do zrealizowania. Sprawa jest na dobrej drodze. Jeżeli w Toruniu będą chcieli jeszcze uprawiać żużel na MA, to będą musieli wysupłać troszkę grosza z sakiewki. Takie życie, chciało się rżnąc cwaniaka to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #10386
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Ktory mecz byl wiec wazniejszy z punktu widzenia tabeli ekstraligi?
    Wszystkie mecze są ważne, ale finał jest tylko jeden.
    Ta kara to nie tylko załatwienie kwestii regulaminowych. To także podejście do całe sytuacji od strony moralnej. O tym mówi te 1,5 miliona na cele charytatywne. Wskazywano przecież, że żużel to sport rodzinny i wyraźnie to akcentowano. Podejrzewam, że mocno w sprawie kar naciskała też nowa tv, pokazująca ten sport. Im też, mam takie podejrzenia, mocno zależało na spektakularnym ukaraniu Unibaxu. Już pal sześć, że stracili na tym finale finansowo, ale mogą pokazać potencjalnym reklamodawcom w przyszłości, że EL rządzą rozsądni ludzie którzy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. I że warto inwestować w ten produkt.

  41. Powrót do góry    #10387
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    regulamin jest tak napisany że Stal musiałaby spłacic ewentualne niezapłacone kary Unibeksów.
    Nic by nie musiala,bo Stal juz istnieje od jakiegos czasu i z Unibaxem nie ma nic wspolnego.
    Nawet tor z licencja maja swoj.
    Wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby Stal bez zadnych obciazen z Unibaxu wystartowala w 2 lidze.
    Zreszta plany te nie sa nowe.
    Rok pojezdziliby na "malym" torze w 2 lidze a gdyby awansowali do 1 ligi ,podpisuja z miastem umowe dzierzawy MA.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Już pal sześć, że stracili na tym finale finansowo, ale mogą pokazać potencjalnym reklamodawcom w przyszłości, że EL rządzą rozsądni ludzie którzy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. I że warto inwestować w ten produkt.
    Piles cos?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-10-2013 o 14:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #10388
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Mariusz mowiles ze bedzie 1.2mln dla senatorka. Wiecej kolego bardziej sie pomilyles niz wiekszosc Torunian. Co nie zmienia faktu ze rozowy nie zobaczy ani grosza.

  43. Powrót do góry    #10389
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    różowy siedział zgaszony bo wie że za bardzo przywalili z grubej rury na cele charytatywne. Jeżeli tutaj byłoby 200 - 300tys na cele to miałby szansę na to że dostałby te swoje 500 - 800k a tak to dostanie kupę jeżeli RK zwinie klub.

  44. Powrót do góry    #10390
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no i pierwsza część spektaklu za nami. Wszystkie te Covale, Rify, Stivy czy Ursusy spuściły nosy na kwinty.

    Teraz czeka nas cześć druga, czyli odwołanie od decyzji KOL. I tu pójdzie odwołanie z obydwu stron. Unibax zażyczy sobie mniejszych kar. Falubaz odwoła się do PZM-tu w kwestii zbyt niskiego odszkodowania za poniesione straty. A PZM-ot pewnie coś tam zmniejszy Unibaxowi, jakieś ze 2-4 pkt ujemnych czy kwotę na cele charytatywne. Ale zwiększy najprawdopodobniej kwotę odszkodowania dla Falubazu. Oczywiście z częścią kwot Falubaz będzie musiał udać się do sądu z pozwem cywilnym. Ale i to jest do zrealizowania. Sprawa jest na dobrej drodze. Jeżeli w Toruniu będą chcieli jeszcze uprawiać żużel na MA, to będą musieli wysupłać troszkę grosza z sakiewki. Takie życie, chciało się rżnąc cwaniaka to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.
    Na chwilę obecną kara jest adekwatna do przewinienia. Co prawda te -12 pkt nie pozbawia Unibax szans na play offs (o co postulowałem) ale to i tak sporo. Mam nadzieję, że wyrok zostanie w całości utrzymany w instancji odwoławczej, chociaż jak znam życie to im pewnie zmniejszą liczbę ujemnych punktów i to będzie kpina.

    Nie wiem Mario skąd u ciebie to przekonanie że Falubaz coś wskóra w sądach. Na moje to niczego nie wskóra. Jedyna nadzieja to jakiś cichy układ pomiędzy Karkosikiem a Witkowskim na zasadzie - my wam zredukujemy trochę te ujemne punkty ale wy zapłacicie te kasę dla ligi, Falubazu (nie pareset tysięcy tylko okrągłą bańkę) i na fundacje. Bez szemrania i zbędnej zwłoki. Tylko w takim układzie potrafię sobie wyobrazić że Falubaz wychodzi z tego finału w miarę na zero.

  45. Powrót do góry    #10391
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mariusz mowiles ze bedzie 1.2mln dla senatorka. Wiecej kolego bardziej sie pomilyles niz wiekszosc Torunian. Co nie zmienia faktu ze rozowy nie zobaczy ani grosza.
    Zacytuj mnie, gdzie tak mówiłem ? Twierdziłem, ze jakąś kwotę (ponad 200K kary) KOL orzeknie jako odszkodowanie dla Falubazu. Jaka konkretnie to tego wiedzieć przecież nie mogłem. Od samego początku twierdziłem, że część kwoty odzyskamy poprzez orzeczenie KOL czy potem trybunału PZM. A z cześcia kwoty będziemy musieli bujac się do sądu. Taklie, życie.

    Teraz czekamy an odwołanie Falubazu do trybunału PZM. A potem sąd.

    różowy siedział zgaszony bo wie że za bardzo przywalili z grubej rury na cele charytatywne. Jeżeli tutaj byłoby 200 - 300tys na cele to miałby szansę na to że dostałby te swoje 500 - 800k a tak to dostanie kupę jeżeli RK zwinie klub.
    Hmm, różowy pewnie to jakoś przeżyje. Ale wy macie przesrane. Bo teraz jak Karkosik zwinie interes to na MA pooglądacie najwyżej wyścigi psów.


    Carlitos

    Nie wiem Mario skąd u ciebie to przekonanie że Falubaz coś wskóra w sądach. Na moje to niczego nie wskóra. Jedyna nadzieja to jakiś cichy układ pomiędzy Karkosikiem a Witkowskim na zasadzie - my wam zredukujemy trochę te ujemne punkty ale wy zapłacicie te kasę dla ligi, Falubazu (nie pareset tysięcy tylko okrągłą bańkę) i na fundacje. Bez szemrania i zbędnej zwłoki. Tylko w takim układzie potrafię sobie wyobrazić że Falubaz wychodzi z tego finału w miarę na zero.
    Ależ gdzie ja twierdzę, ze coś wskóra ? Twierdzę, ze jeśli Unibax nie zwinie żagli (nie ogłosi upadłości) to trzeba konsekwentnie domagać się swego. Nieważne czy poprzez PZM czy sąd. Skoro barany myśleli, ze są pępkiem świata i zrobili to co zrobili to teraz powinni naprawić wszystkie straty. A dopiero potem np. myśleć o budowaniu drużyny na sezon 2014. A jeśli dalej będą tak krnąbrni to niech zwiają manatki i spieprzają z SE. To zabawa dla powżnych ludzi a nie takich popaprańców. I co z tego, ze grozi upadłość żużlowego ośrodka ? Jeżeli ten ośrodek ma działać w ten sposób jak to zaprezentowali działacze Unibaxu w ZG to niech kuźwa upada. Lepiej aby w SE jeździło mniej drużyn ale poważnych. Karkosik z Nadachewiczem narobili gnoju to ja nie zamierzam ich teraz żałować. A czemu mają cierpieć kibice toruńscy ? Ano z tego powodu, ze trafili im się tacy popaprańce. Chcą mieć karkosika (miliardera) w klubie wiec muszą liczyć się także z jego fochami. Nic nie ma za darmo.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-10-2013 o 15:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    andzia_xyz (20-10-2013)

  47. Powrót do góry    #10392
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Kara karą, mnie się wydaje, że żadnego płacenia nie będzie, skończy się na postawieniu klub w stan upadłości i wycofaniu go z rozgrywek.
    Karkosik ma bodaj 98% udziałów, także może zrobić co mu się zachce, a nie wygląda on na gościa, który będzie chciał po raz kolejny dopłacać do tego interesu (za pierwszym razem pokrył zobowiązania KS Toruń naprodukowane za Batorskiego).
    Mam wątpliwości czy w przyszłym roku zobaczymy jakikolwiek ligowy żużel w Toruniu.

    A że się życzliwi cieszą? Nie dziwota, raz, że odpadł jeden z głównych rywali do złota, a dwa to przecież Holder, Ward, Gollob, Przedpełski czy Miedziński gdzieś za rok jeździć muszą...

  48. Powrót do góry    #10393
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Kara karą, mnie się wydaje, że żadnego płacenia nie będzie, skończy się na postawieniu klub w stan upadłości i wycofaniu go z rozgrywek.
    Karkosik ma bodaj 98% udziałów, także może zrobić co mu się zachce, a nie wygląda on na gościa, który będzie chciał po raz kolejny dopłacać do tego interesu (za pierwszym razem pokrył zobowiązania KS Toruń naprodukowane za Batorskiego).
    Mam wątpliwości czy w przyszłym roku zobaczymy jakikolwiek ligowy żużel w Toruniu.

    A że się życzliwi cieszą? Nie dziwota, raz, że odpadł jeden z głównych rywali do złota, a dwa to przecież Holder, Ward, Gollob, Przedpełski czy Miedziński gdzieś za rok jeździć muszą...
    Już to widzę jak Karkosik, który wpakował tyle kasy w ten sport teraz zwija manatki z powodu 3 baniek. Całe to gadanie o upadłości to blef obliczony na zastraszenie Witkowskiego i wymuszenie złagodzenia kar. Jeśli wyrok się uprawomocni to Unibax grzecznie zapłaci, kupi sobie Saifudinova czy tam Pedersena i spokojnie wjedzie w przyszłym roku do play offów.

    Mario - jeśli idzie o kasę to nie jest kwestia należy się, powinni itd. Zapłacą tylko tyle ile będzie stało w wyroku orzeczonym przez PZMotowski sąd i tyle. Ani złotówki więcej.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 19-10-2013 o 15:12

  49. Powrót do góry    #10394
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Już to widzę jak Karkosik, który wpakował tyle kasy w ten sport teraz zwija manatki z powodu 3 baniek. Całe to gadanie o upadłości to blef obliczony na zastraszenie Witkowskiego i wymuszenie złagodzenia kar. Jeśli wyrok się uprawomocni to Unibax grzecznie zapłaci, kupi sobie Saifudinova czy tam Pedersena i spokojnie wjedzie w przyszłym roku do play offów.
    Pod warunkiem ze nie bedzie KSM

  50. Powrót do góry    #10395
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zacytuj mnie, gdzie tak mówiłem ?
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Spokojnie, dopiero twierdziłeś, ze regulaminowo nie należy się nic ponad 200K. Ale i te 1.2 mln przeleją. Zresztą akurat Ty powinieneś nam być wdzięczny. Chłopaki z Unibaxu zamiast kupować Puka zasponsorują nam Dudka
    Wczesniej pisales o 2mln. Tez mam zacytowac?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •