Strona 3 z 282 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Pieszczek? (tutaj sensu nie widzę mając całe tuziny swoich)
    Sorry ,ale Krystian to talent czystej wody, a nie jak Pulczasy wylansowany przez media.
    Brałbym go w ciemno, bo te kolejne nasze licencje to śmiech na sali, jeśli chłopaki nie są w stanie rywalizować nawet w Pomorskiej Lidze Młodzieżowej.
    Paweł Przedpełski ma to coś, może będzie z niego dobry rajder , a może nie. Niestety to jest jedyna i do tego niepotwierdzona, nasza nadzieja na przyszłość.
    Reszta to tylko statystyki egzaminow licencyjnych.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Baron za Kowalika... też mi coś takiego w głowie zaświtało ale czy ten Baron tyle lepszy jest?
    ale lepszy w czym? w robieniu "selektywnych" torów z uporem maniaka? może jeszcze speedway ala "olimpico" się komuś zamarzy? napisałbym co myślę o Baronie, ale admin by się zdenerwował.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta

    Baron za Kowalika... też mi coś takiego w głowie zaświtało ale czy ten Baron tyle lepszy jest?
    Przynajmniej nie można powiedzieć, że jest ciepłą kluchą!

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    BAron na pewno musiał więcej dać z siebie niż Mirek, bo we Wrocku Krystyna, czyli Andrzej nic na piękne oczy nie dawali , jak w Toruniu Stępniewski.
    To na pewno jest na plus Piotra w konfrontacji z Mirkiem, ale co dalej, merytorycznie to ciężko powiedzieć.
    Jak dla mnie Baron gorszy nie jest. Czy lepszy ?
    Nie wiem ,ale na bank mając doświadczenie , w klubie w którym nikt nikogo po plecach przed kamerami za darmo nie klepie, bardzo prawdopodobne , że tak.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Z całym szacunkiem dla Wrocka ale stamtąd ucieka każdy kto może. Ostał się obecnie Jędrzejak i preparator Baron. Dostał tam robotę bo nigdzie indziej nie mógł znaleźć zatrudnienia. I to ma przemawiać na jego korzyść? Kowalik się nie nadaje ale przynajmniej nikogo nie starał się włożyć w gips.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    mhsol nie żebym był jakoś bardzo upierdliwy ale za czasów Walczaków i Handbergów broniliśmy się tak samo...

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Z całym szacunkiem dla Wrocka ale stamtąd ucieka każdy kto może. Ostał się obecnie Jędrzejak i preparator Baron. Dostał tam robotę bo nigdzie indziej nie mógł znaleźć zatrudnienia. I to ma przemawiać na jego korzyść? Kowalik się nie nadaje ale przynajmniej nikogo nie starał się włożyć w gips.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Od razu preparator. Są lepsi. Ale fakt, Baron nie umie przygotować swojego toru korzystnego dla przeciwników lub nijakiego.

    PS: w C+sport właśnie zaczyna się program podsumowujący tegoroczne GP.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 06-11-2012 o 21:33

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Maci78 - no i co z tego? I że to niby fajne było? Gnoj zawsze będzie gnojem.
    Klancyk - dla mnie Baron ma zasługi jedynie w zabijaniu żużla.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jak mnie pamięć nie myli raz już pan Baron zostawił nasz klub w potrzebie i raczej nie chciałbym powtórki z rozrywki. Jemu zresztą też chyba nie w smak Toruń. Temat moim zdaniem nie wart kontynuacji.

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Przed chwilą Witkowski w c+ powiedział, że jeszcze nie wiadomo, jak to będzie z KSM, a nawet, czy w ogóle będzie, tak przynajmniej zrozumiałem. Wszystko ma być w rękach komisji d/s regulaminu.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 06-11-2012 o 22:35

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    mhsol napisaleś :

    Z całym szacunkiem dla Wrocka ale stamtąd ucieka każdy kto może. Ostał się obecnie Jędrzejak i preparator Baron. Dostał tam robotę bo nigdzie indziej nie mógł znaleźć zatrudnienia. I to ma przemawiać na jego korzyść?
    Kiedy ostatni raz byłeś na meczu we Wrocławiu ? Piszesz preparator Baron, na jakiej podstawie ?
    Jakoś nie widziałem na Olimpijskim w ostatnich latach skandalicznie przygotowanego toru, jak to bywało za Nieścieruka czy Cieślaka. Skąd ta opinia o Baronie ?
    Nawet drewniani Pulczyńscy nie mieli problemów ze zdobywaniem punktów przy Mickiewicza , więc chyba z tym torem nie było tak źle jak piszesz.

    Howard z kolei napisał:
    Jak mnie pamięć nie myli raz już pan Baron zostawił nasz klub w potrzebie i raczej nie chciałbym powtórki z rozrywki.
    ... a pamiętasz , że cały ten cyrk z Baronem i jego przejściem do Wrocławia via Grudziądz był spowodowany odejściem Jana Ząbika z Torunia ?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-11-2012 o 22:45

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Od razu biorę mhsola w obronę, ja widziałem, w tym roku. Jonsson cały mecz pracował, żeby go przywrócić do stanu używalności.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No akurat dowhanowe plemię to lepiej żeby na temat preparowania toru się nie wypowiadało.
    Żytowisko czy rżysko, albo kartoflisko było w ostatnim ćwierćwieczu poza konkurencja, więc sza...

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście, dzięki za przypomnienie. Dobrze, że ty całe życie święty chodzisz.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Semen - pozwól że ją zostanę przy opinii preparatora, ty zaś zostań przy opinii zbawcy toruńskiego żużla. Tegoroczne wydarzenia mówią same za siebie, a w zasadzie za Barona. Jakie to ma znaczenie gdzie byłem, a gdzie nie? Gnojowka na żywo wygląda inaczej? Co dostrzegłes we Wrocławiu na trybunach? Barona? Świetne ściganie? To są pytania retoryczne. No i co Sobocz ma wspólnego z gnojowka Zyty?
    Bo jest z Zielonej? Prosty ten Twój świat, proste myślenie.
    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 06-11-2012 o 23:30

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a pamiętasz , że cały ten cyrk z Baronem i jego przejściem do Wrocławia via Grudziądz był spowodowany odejściem Jana Ząbika z Torunia ?
    Tak pamiętam. Trudno teraz do tego się odnieść. Inne czasy, inne realia inny zarząd itp, itd. Tak czy inaczej drogi Piotra i Torunia dawno temu już rozeszły się na amen i nie widzę powodu aby do tego wracać. Pewnych spraw nie da się zapomnieć. Pewne rany nigdy się nie zabliźnią.

  17. Powrót do góry    #107
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Baron taktycznie jest na tym samym poziomie co Kowalik. Ten drugi ma jednak mimo wszystko chyba nieco większe zasoby intelektualne (marna konkurencja). W tym Wrocławiu generalnie Baron się sprawdził, ale tam nie było żadnych oczekiwań, ani gwiazd w zespole (a z tymi pracuje się trudniej). W zasadzie cała filozofia utrzymania Sparty w poprzednich dwóch latach sprowadziła się do idealnego spasowania na moment startowy na Olimpico... Baron pasuje do obecnego Wrocławia, który jest taką nieco drużyną lat 90-tych i niech tam zostanie.

    Kowalik jak już pisałem - ma mnóstwo wad, niedoskonałości. Ale przy tym co wyprawiał w poprzednich klubach: było OK. Jeśli mamy zmieniać, to podajmy choć w miarę rozsądne kandydatury.

    MJJ - jak najbardziej tak. No ale nie za Warda. Taka zamiana to kabaret. Przy poziomie 41,0 opcje są w zasadzie trzy:

    1) Emil/Kamil na zmianę.
    2) Wymiana Miedziaka na innego Polaka.
    3) 1+2 i wtedy możemy się jeszcze wzmocnić sięgając po lepszego zawodnika niż Miedziński.

    Oddanie Warda byłoby głupotą. Natomiast nie widzę nic złego w zakontraktowaniu jeszcze jednego zawodnika z niezłej półki, np. Lindgrena, czy Woffindena albo Batchelora (to przykład). Mógłby tam zmieniać Ryana/Holdera/Warda w wybranych meczach. Nie widzę konieczności jeżdżenia wszystkich meczów w sezonie identycznym składem. Ze słabszymi przeciwnikami i tak damy radę, a i byłoby zabezpieczenie na wypadek kontuzji, czy wszelkich innych wydarzeń losowych bądź słabszej formy. W Szwecji drużyny rotują składami, mają szerokie ławki i jakoś to funkcjonuje.

    A jeśli zmienią się przepisy dotyczące ZZ - no to tym bardziej.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Od kiedy chodzę na żużel to zawsze w Toruniu był problem z trenerami czy teraz menagerami. Każdy był zły a kolejny jeszcze gorszy. Kibice to zawsze wiedzieli. Najczęściej to nie potrafili poskromić gwiazdy i zmobilizować ich do jazdy. Tylko pytanie co powinno zawodników mobilizować? Kowalik czy wypłata? Jeśli zawodnik bierze za pkt 4 tys. a w każdym meczu jedzie niezmobilizowany przez Mirka Kowalika i przywozi tylko 3 pkt mniej to po sezonie jest biedniejszy o około 240 tys. zł. Może to dużo a może to tylko na waciki i im taka forsa koło rozporka lata, że ich menadzer do zarobienia tego musi nakręcać. Nasuwa tu się pytanie czy zawodnik może pozwać takiego nieudacznika prowadzącego zespół do sądu o odszkodowanie, bo ten go nie zmobilizował i żużlowiec jest stratny. Oczywiście jaja sobie robie z tych mocno uzależniających wynik drużyny z rolą menadzera. Dzisiaj czyli w okresie transferowym to prezes z swoimi szeroko pojetymi zdolnosciami negocjacyjnymi wpływa na to jak będą angażować się zawodnicy w następnym sezonie. Jak zle podpisze to nawet profilaktyczny oklep od Pudziana nic nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 06-11-2012 o 23:35

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen - ręce precz od Adriana. Jedyna opcja to rotacja juniorami albo wymiana Ryana na np. Emila

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Howard,
    może i nie warto do tych czasów wracać, ale pamiętam je póki co dość dobrze i wybacz, ale odnoszę wrażenie, że deczko przesadzasz.Nie jestem adwokatem Piotra Barona, rzuciłem ten pomysł z jego prowadzeniem drużyny w ramach dyskusji nt. ewentualnego menago, no cóż - sorry, chowam się cicho do swojej norki, preparator, niewdzięcznik i tyle w temacie. Pozostaję jednak nie przekonany, szczególnie, że nie widzę lepszych.

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,834
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Czyli tata Pulczynskich lobbuje

    PS. Pozdro dla kumatych
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...unibaksu-torun
    Ostatnio edytowane przez lego ; 07-11-2012 o 15:30
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ja nie kumam, bądź tak łaskaw i podpowiedz?

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Mogę zamilknąć na wieki. Z tym u mnie nie ma problemu
    Nie,no takiej perspektywy nie przyjmuje do wiadomosci.Wrecz przeciwnie,pisz jak najwiecej,tylko nie sycz.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Właściwie to tak - nudny tor już mamy, czemu nie mieć jeszcze kilku nudnych zawodników. Z czystym sumieniem człowiek sobie ten cały żużel odpuści i będzie miał więcej czasu, a i zdrowia mniej straci.
    Narzekania już były że będzie nudny sezon ogórkowy. Jak widać los niesie niespodzianki lepsze niż się ktokolwiek spodziewał. Ostatnio tak jakoś bywa, że ciągle na coś musimy czekać - a to na wyrok, a to na operację... Jest nieźle.
    Nie od dzis wiadomo,ze nam sie w tylkach od tego dobrobytu poprzewracalo,wiec co sie dziwic.
    Z drugiej strony te narzekania nie sa przeciez bezpodstawne.Tor jest faktycznie czasami do niczego albo inaczej,czasami mozna sie na nim poscigac.
    Kontuzja Holdera tez powazna.Twoj cukiereczek wkleil tu jedno zdanie o gotowosci na 1 marca a tak naprawde niewiadomo na co Chris bedzie wtedy gotowy.
    Operacja, potem zmudna rehabilitacja trwajac pewnie nie mniej jak 3 miesiace.Czyli na 1 marca moze byc gotowy wsiasc na motocykl ale przygotowany do sezonu nie bedzie.
    Casus Swidra wcale nie tak nieprawdopodobny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-11-2012 o 16:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Semen - pozwól że ją zostanę przy opinii preparatora, ty zaś zostań przy opinii zbawcy toruńskiego żużla. Tegoroczne wydarzenia mówią same za siebie, a w zasadzie za Barona. Jakie to ma znaczenie gdzie byłem, a gdzie nie? Gnojowka na żywo wygląda inaczej? Co dostrzegłes we Wrocławiu na trybunach? Barona? Świetne ściganie? To są pytania retoryczne. No i co Sobocz ma wspólnego z gnojowka Zyty?
    Bo jest z Zielonej? Prosty ten Twój świat, proste myślenie.
    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Czy napisałem ,w którymkolwiek miejscu, że widzę Barona jako tego, który jest naszą nadzieją (nie wiem zresztą przed czym miałby nas zbawić) albo, że chociażbym chciał Piotra w toruńskim klubie ?
    Spóbowałem porównać go z Mirkiem i nic ponadto. Żadnych zachwytów na temat jego pracy nie wygłaszałem.

    To gdzie kto był i co widział jak dla mnie znaczenie, bo opinie budowane na podstawie TV lub na relacjach tekstowych (nie z wszystkich meczów można obejrzeć transmisje) czyli przetrawionych przez media są najczęściej powielaniem poglądów głoszonych przez róznej maści redaktorów i komentatorów.

    Nie oceniłem też poziomu widowiska. Na żywo było widać ,że żadnej gnojówki w meczu przeciw nam nie przygotował , no ale skąd Ty możesz to wiedzieć, w TV mogło być tego nie widać. Nie wiem nawet czy w ogóle ten mecz był pokazywany w TVP ?

    Odnośnie Sobotcha to zadam pytanie, czy krytykował tak otwarcie praktyki Piotra Żyto podczas jego zielonogórskiego epizodu ? Jeśli tak , to będę musiał go przeprosić.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-11-2012 o 18:54

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Podsumowanie finansowe wyczynów kibicowskich na ostatnich dwóch meczach:
    http://i48.tinypic.com/s1s1sk.jpg
    http://i47.tinypic.com/20zqibm.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Na meczu z Apatorem gnojowki nie bylo,bo - jak sie skarzyl potem Malitowski -sedzia nakazal poprawianie toru przed meczem.Co prawda poprawki jak pisal Morciasz ograniczyly sie do zebrania grud i kamieni z toru ,ale jednak Patryk malo co sie nie rozbeczal.
    Nie widziales Semen innych meczow z Wrocka w TV ,bo wolales w tym czasie szwendac sie po stadionach wiec nie masz pojecia jak Baron przygotowywal tor.
    Co prawda nie byl on jakis specjalnie tragiczny,ale swoje Piotrus za uszami ma.
    W pamieci utkwil mi jeden mecz ,chyba z Polonia B (pewny nie jestem ) gdzie na poczatku tor byl nawet ok,a po drugim rownaniu rozpoczela sie corrida,szczegolnie na drugim luku.
    Siedzac na stadionie mogles tego nie widziec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-11-2012 o 19:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Super też był tor na spotkaniu z Rzeszowem. W zeszłym roku w RZ z Unibaxem takoż. Poprostu poezja speedwaya.
    Semen, rzeczywiście powinienem siedzieć cicho, bo przeca w tym roku na Unibax było spoko. Bez komentarza.

    Twoj cukiereczek
    Zazdrościsz?
    Kingpinie - za dużo fikasz widzę, ale ja to ukrócę. Mam w szafie odłożone dla Buszmena dwa Danielsy. Poczkaj aż przyjedziesz
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 07-11-2012 o 20:11

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Odnośnie Sobotcha to zadam pytanie, czy krytykował tak otwarcie praktyki Piotra Żyto podczas jego zielonogórskiego epizodu ? Jeśli tak , to będę musiał go przeprosić.
    Nie przytoczę ci, bo niestety stare wątki pozamykane i ich nie widać. Poza tym, moje początki na forum to druga część sezonu 2009, zatem za dużo pewnie tam nie ma.

    Powiem ci, jak jest. Gdy po latach posuchy twoja drużyna zdobywa najwyższy laur, siłą rzeczy czujesz w sobie euforię. Pomijając sposób, w jaki Żyto opuścił Falubaz, uważam z perspektywy czasu, że szkodnikiem owszem był, ale nie aż takim, jak go tutaj opisujesz - ponieważ znamy przykłady gorszych. Zawsze jest pewna skala, która kształtuje skrajne oceny.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Zazdrościsz?
    Kingpinie - za dużo fikasz widzę, ale ja to ukrócę. Mam w szafie odłożone dla Buszmena dwa Danielsy. Poczkaj aż przyjedziesz
    A czy jeśli wstawię się stanowczo za Kingpinem, to również mogę liczyć na takie ukrócanie Bo podoba mnie się Twoja forma reprymendy

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A czy jeśli wstawię się stanowczo za Kingpinem, to również mogę liczyć na takie ukrócanie Bo podoba mnie się Twoja forma reprymendy
    Mnie można tonować soczkiem... taniej wychodzi
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Howardzie - z Tobą zawsze i z przyjemnością Morciasz z Tobą jest problem, bo nie ma za co tonowac

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 07-11-2012 o 22:11

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie,no takiej perspektywy nie przyjmuje do wiadomosci.Wrecz przeciwnie,pisz jak najwiecej,tylko nie sycz.

    Nie od dzis wiadomo,ze nam sie w tylkach od tego dobrobytu poprzewracalo,wiec co sie dziwic.
    Z drugiej strony te narzekania nie sa przeciez bezpodstawne.Tor jest faktycznie czasami do niczego albo inaczej,czasami mozna sie na nim poscigac.
    Kontuzja Holdera tez powazna.Twoj cukiereczek wkleil tu jedno zdanie o gotowosci na 1 marca a tak naprawde niewiadomo na co Chris bedzie wtedy gotowy.
    Operacja, potem zmudna rehabilitacja trwajac pewnie nie mniej jak 3 miesiace.Czyli na 1 marca moze byc gotowy wsiasc na motocykl ale przygotowany do sezonu nie bedzie.
    Casus Swidra wcale nie tak nieprawdopodobny.
    Dowcip widzę odzyskałeś, więc dobrze Królu, dla Ciebie wszystko
    No właśnie o to chodzi, że skoro tor jest taki i nijak nie chce być inny, to oglądanie na nim wyczynów braci P chyba frekwencji nam nie poprawi. Jeszcze kosztem Warda. Wolę wszelkie jego nieprzewidywalności niż przewidywalność wyżej wymienionych.
    Odnośnie Holdera, to cytując jednego takiego "wiadomo że nadal nic nie wiadomo" - jakoś tak to szło
    Po co siać defetyzm na zapas. Tamten artykuł kompletnie nic nie wnosi. Kto jest w stanie przewidzieć co będzie, skoro nie wiadomo nawet czy ta operacja dojdzie do skutku. Sprawa jest poważna ale warto poczekać na jakieś konkrety i solidniejszy komentarz.
    Oczywiście widzę że się znasz, nie tylko na marudzeniu i doceniam to, a jakże.


    Jak nie ma o czym to o wymianie Kowalika też można pogadać, czemu nie, ale czy nie było już gdzieś (czy tylko mi się śniło) że na tym stanowisku nie będzie żadnych zmian i Mirek zostaje?
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 07-11-2012 o 22:25

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    nie będzie żadnych zmian i Mirek zostaje?
    zmiany zmiany zmiany... a nie jest tak, że jedyną zmianą jest zmiana stanowiska w sprawie zmiany Mirka po sezonie? wszak on już wyleciał, zanim pierwszy mecz poprowadził. atmosfera udzieliła się wszystkim, ale brylował w tym Buszmen, który teraz... zmienił zdanie. Pulczasy... będziemy ich zmieniać, czyli wstawiać na zmianę, chyba że Chris nie stanie na własnych nogach... wtedy nastąpi zmiana planów i będą jeździli obaj, ku chwale ksm'u. zgodnie z planem jednak to Paweł zmieni Kamila, a Artur zajmie puste miejsce w składzie. Mroczka już kiedyś miał się u nas pojawić, ale się połasił na cygara. Jak dobrze pamiętam (a nie pamiętam zbyt dobrze) ktoś się wtedy ucieszył (na pewno nie Buszmen), ale teraz zmienił zdanie i "lata świetlne" zmienił na "lata świetnie". a więc, reasumując, sytuacja jak widać jest dynamiczna.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 08-11-2012 o 08:29

  34. Powrót do góry    #124
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mroczka już kiedyś miał się u nas pojawić, ale się połasił na cygara. Jak dobrze pamiętam (a nie pamiętam zbyt dobrze) Buszmen się wtedy ucieszył, ale teraz zmienił zdanie i "lata świetlne" zmienił na "lata świetnie". jeśli się mylę, to z góry przepraszam, wpadnę później i zmienię posta. a więc, reasumując, sytuacja jak widać jest dynamiczna.
    Zawsze chciałem Mroczkę w Toruniu. I teraz pierwszy wymieniłem to nazwisko. A co do Kowalika... przecież napisałem czarno na białym, że po tym ja negatywnie byłem nastawiony do jego angażu (nie bez powodu, to co odstawiał w Gnieźnie to hańba niesłychana). Początek też był trudny, ale koniec końców polepił to na tyle, że nie przeszkadzał. Odstawił słabych seniorów, jakoś rotował tymi Pulczasami, skandalów też nie było. Niemniej cały czas twierdzę i cały czas powtarzam, że to bardzo słaby coach... jak 95% na tym stanowisku. Jak Kowalik wyleci, to nikt płakać po nim nie będzie, bo nie ma po czym. Ale wolę Mirka, który nie przeszkadza niż np. bożyszcze Gajewskiego.

    A Mroczka w Toruniu miał być wcześniej, jeszcze jako junior.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach

    icon13.gif

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Podsumowanie finansowe wyczynów kibicowskich na ostatnich dwóch meczach:
    http://i48.tinypic.com/s1s1sk.jpg
    http://i47.tinypic.com/20zqibm.jpg
    Teraz Panowie z "młyna" powinni się złożyć na karę dla klubu, dlaczego to klub ma płacić za tych kilku idiotów? Zakazy stadionowe były znane, komentator kilkakrotnie ostrzegał ale nie Ci dalej bawili się w pirotechników...

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zawsze chciałem Mroczkę w Toruniu.
    kurde. szkoda. w takim razie poczekam na ochotnika... sam bym się zgłosił (bo wolałem kaczkę) ale dam szansę innym.

  37. Powrót do góry    #127
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie przytoczę ci, bo niestety stare wątki pozamykane i ich nie widać. Poza tym, moje początki na forum to druga część sezonu 2009, zatem za dużo pewnie tam nie ma.
    Przykładowo (OPCJA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH!)

    http://www.sportsboard.pl/forumdisplay.php/1020-%C5%BBu%C5%BCel-forum-ALL-in-ONE -> Opcje wyświetlania wątków (na dole strony) ---> Zamknięte wątki ---> Wyświetl ---> Pokaż wątki

    Analogicznie do koneksji Piotra Żyty
    http://www.sportsboard.pl/forumdisplay.php/1035-Falubaz-Zielona-G%C3%B3ra

    Jak coś nie wiecie to piszcie, pytajcie. Istnieje odpowiedni dział lub na privie.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-11-2012 o 02:36
    Pozdrawiam
    Marcin

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Jak napisali na SF Pulczyńscy liczą na kontrakt zawodowy. Ciekawe czy jednym z punktów będzie gwarancja startów i milion na przygotowania?
    Mi to tam wsio rybka ale jeśli nasz menago miałby cojones to Chomiki z jazdą taką jak w 2012r. mogliby na zawodowym zbankrutować.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez YaneY Zobacz posta
    Teraz Panowie z "młyna" powinni się złożyć na karę dla klubu, dlaczego to klub ma płacić za tych kilku idiotów? Zakazy stadionowe były znane, komentator kilkakrotnie ostrzegał ale nie Ci dalej bawili się w pirotechników...

    To ja odbijam piłeczkę, czemu klub ma płacić kare a tym bardziej kibice skoro ochrona nie wypełniła swoich obowiązków w 100%? Zresztą poprosze tego dziennikarza o nazwisko tej osoby która obiecała że nic nie bedzie odpalane-jedno wielkie klamstwo

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    stefan chyba nie chcesz mieć tak szczegółowej rewizji jaką sugerujesz. aczkolwiek po każe i waszym zachowaniu na ostatnim meczu nie zdziwię się jak "macanie" przy wejściu będzie zdecydowanie mocniejsze a ochrona na stadionie po odpaleniu zareaguje na wasze wybryki. wywalając was ze stadionu.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Rewizja mi nie straszna przyzwyczailem sie szczegolnie na wyjazdach, np w Zielonej sprawdzane mialem nawet fredzelki przy szaliku Klub nie ma wiekszych problemow? zajmuja sie i publikuja takie "ogromne" kary. I na portalu publikuja nieprawdziwe informacje, zebyly jakies obietnice. i Znowy mlyn jest zly bo cos obiecal a nie dotrzymal slowa.

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    To ja odbijam piłeczkę, czemu klub ma płacić kare a tym bardziej kibice skoro ochrona nie wypełniła swoich obowiązków w 100%? Zresztą poprosze tego dziennikarza o nazwisko tej osoby która obiecała że nic nie bedzie odpalane-jedno wielkie klamstwo
    proponuje odbić dalej, i zrobić regresik na producenta racy. a najlepiej (!) na producenta materiałów użytych do ich produkcji.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Stefan, ale kogo ty tłumaczysz? Skoro wszyscy w młynie wiedzą, że za odpalanie fajerwerków są kary dla klubu i mimo to odpalają je to znaczy, że jesteście szkodnikami. Według mnie albo dbacie o brak kar dla klubu albo tracicie wszystkie przywileje. A ty masz jeszcze jakieś żale? Do kogo?
    To są jakieś jaja, normalnie. Może te parę tysięcy to niewiele dla klubu ale ja na ich miejscu nie odpuściłbym. Albo we własnym gronie zrobicie porządek albo żegnajcie wydzielone sektory. Ja bym tak zrobił.

  44. Powrót do góry    #134
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Placzcie dalej bo malolaty petardy odpalili.. Kiedys to byla norma praktycznie na kazdym meczu. Tak wielu z was tęskni za starym zuzelem jak to fajnie bylo, ile mijanek itd a my kibole tęsknimy za starym klimatem. Do kur**y nedzy ile osob ucierpialo przez te race? Jaka one szkode zrobily? Ciagla nagonka w mediach glównego nurtu robi co niektórym sito w mozgu. Myslcie sami. Race sa bezpieczne!

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Rewizja mi nie straszna przyzwyczailem sie szczegolnie na wyjazdach, np w Zielonej sprawdzane mialem nawet fredzelki przy szaliku Klub nie ma wiekszych problemow? zajmuja sie i publikuja takie "ogromne" kary. I na portalu publikuja nieprawdziwe informacje, zebyly jakies obietnice. i Znowy mlyn jest zly bo cos obiecal a nie dotrzymal slowa.
    Tak z ciekawosci spytam, gdzie klub opublikowal jakies teksty o tym, ze byly obietnice?? Mozesz podac linke?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •