Strona 120 z 282 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130170220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,356 do 5,400 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5356
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Kto głosił ta wielką kampanie? energo, Rif może wy jestescie mlynarze i prowadzicie jakies ukryte akcje dywerysyjne? Gdzie padlo stwierdzenie ze jak wyjdzie mlyn to teraz tylko nowy prezes powinien skoczyc z nowego mostu? Jesli myslicie ze mi smutno ze przychodza ludzie na motoarene to jestescie bardzie anty nastawieni do mnie niz ja do golloba
    pisałem Ci kiedyś, że Was pionek tak rozegra, że honor zostawicie w domu i słuch po Was zaginie. w całej tej wojnie na razie każda runda jest dla niego, jeśli tego nie widzicie to nawet "każda +1". robi co chce, jak chce, kim chce i to przy komplecie publiczności.

    Buszmen- nie chciałem poruszać tego tematu, bo wiem jak to się skończy. wiem też, że dla Pawła "Pan Tomasz" znaczy wiele.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 01-07-2013 o 13:32

  2. Powrót do góry    #5357
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    co to znaczy sztuczne? Klub oszukal kogos, zaprosil na koncert Budki Suflera a pokazal zuzel? Dostosowano ceny biletow do oczekiwan i mozliwosci, posluchano ludzi, zainwestowano w najmlodszych. Ludzie chca ogladac zuzel. Klub im to umozliwia. Co w tym sztucznego? Wieczne narzekanie, jak nie na czyste kibelki z papierem, to na za tanie bilety i kolejki.
    Jeśli nie wiesz co to znaczy sztuczne to ci napiszę. Sztuczne jest wtedy kiedy na meczu się zjawia mnóstwo osób, które na codzien żużlem sie nie interesują. Na Starcie mieliśmy niskie ceny biletów i atrakcje dla dzieci. Wczoraj tańsze bilety oraz sporo biletów tanio sprzedanych lub rozdanych w różnych firmach. Nie twierdze jak Ty to odczytałeś że to jest złe. Wręcz przeciwnie uważam, że to jest jak najbardziej odpowiednie postępowanie. W 2009 roku przy boomie na żużel klub swoimi decyzjami praktycznie wygnał dzieci ze stadionu. Teraz klub wyciagnąl ręke do młodego pokolenie i za to należy im się pochwała. Trzeba dodać że ten boom możliwy jest też przez to że mecze rozgrywane są o normalniejszych porach a nie jak to bywało w zeszłych latach późnymi wieczorami.

    Mam dośc dzielenia kibiców na lepszych i gorszych, prawdziwych i nieprawdziwych.
    Na tym forum kibiców dzielą prawie wszyscy. Kulturalni czują się lepsi od prawdziwych a ci nie pozostają im dłużni.

    Buszmen
    Mam jakieś tantiemy za pisanie takich tekstów? Dobrze że nie napisałeś, że Pawła Gollob nauczył jeździć.

  3. Powrót do góry    #5358
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Buszmen- nie chciałem poruszać tego tematu, bo wiem jak to się skończy. wiem też, że dla Pawła "Pan Tomasz" znaczy wiele.
    Nijak się nie skończy! Jeśli Pawełek czerpie garściami od Golloba to tylko mu przyklasnąć, że mądry i uczy się od największych.
    Osobiście za Gollobem nie przepadam i nie pasuje mi on z Aniołem na piersi ale wiem też doskonale, że kontakt z młodymi ma bardzo dobry i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w przeciwieństwie np. do Jagusia czy Ryana (kiedy jeszcze byli z nami).
    Czas podsumowań startów Golloba w Toruniu jeszcze nie nastał ale na dziś wychodzi nam to zdecydowanie na plus i oby tak do finału.

  4. Powrót do góry    #5359
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nijak się nie skończy! Jeśli Pawełek czerpie garściami od Golloba to tylko mu przyklasnąć, że mądry i uczy się od największych.
    Osobiście za Gollobem nie przepadam i nie pasuje mi on z Aniołem na piersi ale wiem też doskonale, że kontakt z młodymi ma bardzo dobry i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w przeciwieństwie np. do Jagusia czy Ryana (kiedy jeszcze byli z nami).
    Czas podsumowań startów Golloba w Toruniu jeszcze nie nastał ale na dziś wychodzi nam to zdecydowanie na plus i oby tak do finału.
    Jest dokładnie tak, jak napisałeś, a skończy się wymianą uprzejmości z (np) Frankiem o tym kto kogo uczył jeździć.

  5. Powrót do góry    #5360
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Żeby zakonczyć temat frekwencji na MA pod koniec lipca lub coś koło tego przyjeżdża klub z "najwierniejszymi dzikimi kibicami" Zielona Góra a doping to oni mają we krwi sektor zielony będzie zagłuszony i tutaj moze czas najwyższy zaprosić "naszych" z sektorów L,Ł,pamietam jak potrafili poderwać do wydarcia gardła.I jeszcze jedno przy tym meczu to bilety już się sprzedały.

  6. Powrót do góry    #5361
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    A po co ?

    Przecież to ich niewymuszona samodzielna decyzja, uszanujmy ją !

    No chyba , że potrzebna im furtka żeby z tej dziecinady wyjść z twarzą.

    Co za herolda robisz ?

    Nie wszyscy chcą drzeć ryja wtedy gdy ktoś im to narzuca. Krzyczę, nie ja jeden, kiedy chcę i nie potrzebuję do tego suflerów.

    ... a że horda członków sekty Różowego Koszula będzie robiła to głośniej to mnie to ani grzeje ani ziębi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 01-07-2013 o 17:53
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #5362
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Stowarzyszenie Krzyżacy od paru sezonów nawoływało klub na spotkaniach, może nie do obniżenia cen biletów na momencie, ale właśnie do ciekawych promocji mających na celu finalnie te koszta dla kibiców zmniejszyć. Szkoda że dopiero w tym sezonie się obudzono.

    Pisanie że to tylko wyniki ludzi ściągają uważam za śmieszne - wystarczy spojrzeć na wszystkie inne spotkania u nas bez promocji cenowych, a przecież liderem Toruń jest nie od meczu z Gnieznem. Promocje typu weź dzieciaka za 1zł działają świetnie, tylko w końcu promocje zostaną obcięte - wtedy zobaczymy co z tych akcji pozostanie, bo "kibic" toruński ludzi się przyzwyczajać do wygody.

    Teraz jest sprawa bardzo ważna - jak Krzyżacy robili akcje pod derby to przyszli ludzie, którzy zapłacili za bilety 100% ceny, bawili się świetnie jak za dawnych lat i pewnie więcej nie wrócili, widzę to po znajomych. Teraz mieliśmy między innymi najazd ludzi spod Torunia, co było doskonale widać po PKS-ach i tablicach rejestracyjnych aut wokół moto, którzy jednak nijak nie potrafili się bawić. Owszem, cieszą się z wygranej, ale żadnych spontanów, żadnego większego przywiązania do klubu, ot jest po prostu wynik i fajnie. A co było widać po trybunach świadczyło przeciwnie do płótna z hasłem świetnej atmosferze pełnej motoareny. Stanowiło ono wręcz przeciwieństwo wczorajszej aury i podkreślenie sztuczności wszystkiego.

    Koniec wywodów.

    p.s.
    a propo suflerów, wczoraj byli ultrasi klubowi z identyfikatorami skrzydlate świnie jak żywo

    Semen "dziecinada" jest niektórym potrzebna żeby mogli zobaczyć pewne niedorzeczności.
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 01-07-2013 o 18:03

  8. Powrót do góry    #5363
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Owszem, cieszą się z wygranej, ale żadnych spontanów, żadnego większego przywiązania do klubu, ot jest po prostu wynik i fajnie. A co było widać po trybunach świadczyło przeciwnie do płótna z hasłem świetnej atmosferze pełnej motoareny. Stanowiło ono wręcz przeciwieństwo wczorajszej aury i podkreślenie sztuczności wszystkiego.
    Kuźwa, bo się zagotuję. Sztuczność, piszesz? A może sztuczne dla całej pozostałej części MA i Torunia są te wasze wrzaski? I cała otoczka?
    Od czasu, gdy wiatr historii wymiótł "najwierniejszych" frekwencja rośnie, nieważne w jaki sposób. I teraz to jest zasługa klubu, której już sobie nie przypiszecie.
    Chociaż nie, mylę się. Można wzrost frekwencji zapisać na wasze konto. Bo was już nie ma i to ma największy wpływ na wzrost liczby osób, które chcą oglądać żużel na stadionie.

  9. Powrót do góry    #5364
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Bo was już nie ma i to ma największy wpływ na wzrost liczby osób, które chcą oglądać żużel na stadionie.
    No nie bądźmy śmieszni Przecież to, że ich nie ma praktycznie nie robi różnicy, ani w jedną, ani w drugą stronę.

  10. Powrót do góry    #5365
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kuźwa, bo się zagotuję. Sztuczność, piszesz? A może sztuczne dla całej pozostałej części MA i Torunia są te wasze wrzaski? I cała otoczka?
    Od czasu, gdy wiatr historii wymiótł "najwierniejszych" frekwencja rośnie, nieważne w jaki sposób. I teraz to jest zasługa klubu, której już sobie nie przypiszecie.
    Chociaż nie, mylę się. Można wzrost frekwencji zapisać na wasze konto. Bo was już nie ma i to ma największy wpływ na wzrost liczby osób, które chcą oglądać żużel na stadionie.
    jakby w Bydgoszczy za złotówkę zaczęli wpuszczać też pewnie byłby boom także przestań pierdzielić.

    A różnica jest taka że jak przyjeżdża Gniezno to krzyczy w Toruniu nie ma kibiców i reszta potrafi tylko gwizdać. A wczoraj Poloniści pięknie zaczęli krzyczeć wszyscy ręce do góry i część z sektorów obok nich zaczęła je podnosić, po czym Poloniści zaczęli drzeć łacha z głupoty okolicznych "toruńskich kibiców".
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 01-07-2013 o 18:40

  11. Powrót do góry    #5366
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek po wczorajszym komplecie wybral sie do podostrowskiego ociąża na małe zakupy http://wlkp24.info/aktualnosci/3469,...wa-wizyta.html

  12. Powrót do góry    #5367
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Oł je, nasz temat przewodni powrócił

    Mi tam szczerze mówiąc gila kto jest głośniej na MA. Torunianie, czy przyjezdni. Póki to wynik na torze będzie liczył się w sportowej rywalizacji, w moim odbiorze walki na trybunach nic się nie zmieni.
    Owszem, doping i oprawy dodawały klimatu i były in plus, o ile skupiały się na dopingowaniu naszych, ale bez tego odbiór meczu, emocje związane z rywalizacją, nie są ani trochę mniejsze.

    Co do sztuczności. Cóż, każdy z nas idąc pierwszy raz na mecz był sztucznością Cały trik polega na tym, żeby te ludki zakochały się w żużlu. Czy tak będzie, to się dopiero okaże.
    O ile klub będzie trzymał niskie ceny dla dzieciaków, to jest szansa na nowe pokolenie kibiców. Jak skończą promocje i wrócą do ulgowy=normalny-2 zł, to znów zobaczą w porywach 8 tysięcy ludzi.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Powrót do góry    #5368
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mspeed Zobacz posta
    Tomek po wczorajszym komplecie wybral sie do podostrowskiego ociąża na małe zakupy http://wlkp24.info/aktualnosci/3469,...wa-wizyta.html
    To jakaś forma kryptoreklamy? Sówka to ten talent co w zeszłym roku wymiatał na Wyspach? Nie wiem, czy TG go jeszcze czegoś nauczy, bo przy tym wsparciu jakie miał do tej pory powinien mijać Darka i Emila jak tyczki po trasie. Szkoda, że do tego sportu przebijają się niekoniecznie najzdolniejsi. Chociaż nasz PP miał dużo szczęścia i oby więcej takich szczęśliwców!

  14. Powrót do góry    #5369
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie Kryjom nie potrzebny był komentarz do wyboru 4 na SWC,to wystarczyło do wywołania burzy przez Cieslaka,który nie raz opowiadał co to sadzi o toruńskich zawodnikach,mieć głęboko w czarnej dziurze Cieślaka,jeszcze będzie skomlał,beczał jak to on tylko potrafi,teraz zimny kubeł na głowe Miedzińskiego,żeby zabardzo na siłę nie chciał udowadniać temu bucowi bez zębów,a swoją drogą można by pogadać z Tomaszem Gollobem o zakończeniu kariery w reprezentacji a co niech cieślak ma sraczke w gaciach,odpowiedni ekwiwalent finansowy i już,niech cieslak jak taki mądry odmładza kadre to został jeszcze rudy Gomólski przyszłość Tarnowa.

  15. Powrót do góry    #5370
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Teraz mieliśmy między innymi najazd ludzi spod Torunia, co było doskonale widać po PKS-ach i tablicach rejestracyjnych aut wokół moto, którzy jednak nijak nie potrafili się bawić. Owszem, cieszą się z wygranej, ale żadnych spontanów, żadnego większego przywiązania do klubu, ot jest po prostu wynik i fajnie.
    Tee koleżko ja nie mieszkam w Toruniu, na żużel jeżdżę z 25 lat i co jestem gorszy od Ciebie ?? Dotąd lałem na ciebie ciepłym moczem bo twoje wywody ch**a mnie obchodziły ale tym, że mając rejestracje CTR jestem gorszy to mnie w****i***.

  16. Powrót do góry    #5371
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    A gdzie on niby napisał, że ktoś spoza Torunia jest gorszy? Też mieszkam poza Toruniem i nie wiem czy się oburzać czy nie?

  17. Powrót do góry    #5372
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Oburzaj sie, bo nie potrafisz się bawić

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  18. Powrót do góry    #5373
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Ale ja na meczach w Toruniu się nie bawię. Siedzę i oglądam. Za to nie mogę się oburzyć. Dawaj następne.

  19. Powrót do góry    #5374
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A gdzie on niby napisał, że ktoś spoza Torunia jest gorszy? Też mieszkam poza Toruniem i nie wiem czy się oburzać czy nie?

    Oooo proszę adwokat się znalazł

  20. Powrót do góry    #5375
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Znowu ci wstrętni kiełbasiarze się awanturują

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    alienisko (01-07-2013)

  22. Powrót do góry    #5376
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,175
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta


    Teraz mieliśmy między innymi najazd ludzi spod Torunia, co było doskonale widać po PKS-ach i tablicach rejestracyjnych aut wokół moto, którzy jednak nijak nie potrafili się bawić. Owszem, cieszą się z wygranej, ale żadnych spontanów, żadnego większego przywiązania do klubu, ot jest po prostu wynik i fajnie.
    To nie tak.
    Oni identyfikuja sie z Apatorem ,podobnie jak Wy,wiec na Unibaxie gardel nie beda zdzierac.Roznica polega tylko na tym,ze to mezczyzni a nie sfochowane baby.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #5377
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Stowarzyszenie Krzyżacy od paru sezonów nawoływało klub na spotkaniach, może nie do obniżenia ........
    Teraz jest sprawa bardzo ważna - jak Krzyżacy robili akcje pod derby to przyszli ludzie, którzy zapłacili za bilety 100% ceny.......
    Ale o co chodzi?????
    Mam wrażenie że jakby był doping to można by ceny nawet podnieść
    Kuźwa skończcie tę dyskusję, bo to do niczego nie prowadzi

    Pamiętacie taką piosenkę
    Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
    Starszy czy młodszy byle nie z Bydgoszczy.

    Dziś kibice z Torunia na MotoArenie śpiewają sobie na wzajem
    Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
    Starszy czy młodszy byle nie z Torunia.

    Żenada.
    Jeden klub, jedna miłość, jedna nienawiść do siebie nawzajem.

    Mam wrażenie, że chodziło niektórym o Golloba, a robi się krucjata przeciwko wszystkiemu i wszystkim co nie jest związane z jedyną słuszną opcją, w której jesteśmy MY.
    Tylko po raz kolejny pytam, która opcja jest właściwa
    krzyżacka, piknikowa, kiełbasiana, Apatoriańska, Unibaxowa czy może ostatnio aktywna NovaTradingowa
    i dlaczego właśnie ta opcja jest jedyną słuszną?

    W ogóle to proponuję transparent
    MotoArena dla ........ - i tu wstawcie sobie waszą jedyną słuszną opcję

    Kuźwa nie potraficie się w życiu cieszyć niczym. Ja wiem przez Golloba, to nie ma się z czego cieszyć. Ale drużyna to nie tylko Gollob i proponuję o tym pamiętać, bo jak Gollob za dwa lata odejdzie, to pewnie Ci którzy dzisiaj z nim jeżdżą w jednej drużynie pewnie zostaną i głupio będzie jak to oni, będą pamiętali tak jak niektórzy pamiętaja Gollobowi i się na nas wypną i nie wyjdą po meczu przybić piątki.

    Po tym co czyta się w tym wątku, to nawet nie chcę się tu wchodzić.

    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    liderem Toruń jest nie od meczu z Gnieznem.
    Może ja trochę jednak o żużlu
    Wczoraj rozegrano zaległe spotkanie drugiej rundy i gdyby wszystko szło zgodnie z planem to dopiero po 5 rundzie usadowiliśmy się na fotelu lidera.
    O dziwo po tej rundzie bardzo wysoko byłby Rzeszów i Gorzów (3) i (4)
    Zatem przekładanki nieźle mieszały w ligowej tabeli, bo na półmetku pierwsza trójka byłaby taka
    Unibax Toruń
    Stelmet Falubaz Zielona Góra
    Stal Gorzów

    a ostatnia
    Betard Sparta Wrocław
    Lechma Start Gniezno
    składywegla.pl Polonia Bydgoszcz

    Nadal pozostaje jedno spotkanie zaległe, po którym będzie można zrobić tabelę prezentowaną kiedyś przez Morciasza, gdzie daje się pkt tylko za wygrane na wyjazdach i minusy za przegrane u siebie. Po takiej analizie będzie już można powiedzieć z dużym prawdopodobieństwem, kto będzie w p-o a kto nie.
    Choć obecność komisarzy (których obecność popieram), a co za tym idzie wytrącenie atutu własnego toru, a co za tym idzie nieprzewidywalność wyników (tu zaskakuje mnie Czewa) może jeszcze nieźle namieszczać na 3 i 4 miejscu oraz w spadkowej trójce.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 02-07-2013 o 07:21
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5378
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    BLA BLA BLA
    el kwas mozesz i sto lat jezdzic wszyscy wiedza ze jestes z cukrowej miesciny, ale co to ma do rzeczy. Skoro bylo tylko napisane ze na tym meczu bylo sporo osob z poza Torunia pewnie proporcjonalnie wiecej niz przed promocja. Pamietam jak na Broniewskiego jezdziala rodzinka z mala flaga "Ksiazki" no i fajnie.

    Znowu dym, gdzie tylko odowiedzialem na pytanie Rifa, jeszcze uzywajcy argumentow ktorych nigdy nie powiedzialem.

    Fajnie ze sa promocje powinny byc juz w 2010 gdy zaczynalo tych ludzi ubywac.

    I dziekuje ze moge kolejny medal sobie przypiac bo to jednak dzieki naszej nie obecnosci sa te tlumy. Juz moge sie smiac?

  25. Powrót do góry    #5379
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie potrzeba żadnych promocji, wystarczy stosować stary sprawdzony sposób.
    Dorosły bilet, dzieciaki powiedzmy do końca obecnej podstawówki gratis, tak jak było przez dziesięciolecia.
    To się nazywało "na program" (nawet jak było "mogę wejść z panem ? ")i działało bez zarzutu, wychowując kolejne pokolenia kibiców.

    EDIT: Cały ten bojkot L i Ł, gdzie na meczach nazwijmy to mniej atrakcyjnych w minionych sezonach w porywach było 50 osób niedługo przestanie kogokolwiek z poza kregu zainteresowanych i kilkunastu osób z forum interesować.

    Protest wzorowany na tym co działo się wokół Legii Warszawa , też mi wzór do naśladowania.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-07-2013 o 07:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mhsol (02-07-2013)

  27. Powrót do góry    #5380
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dzisiaj kolejna runda ligi juniorów w Gnieźnie. Jest szansa (przy obecnej formie Pawełka i coraz lepszej jeździe Pulczasów) na kolejne złoto w tym sezonie.

    Morciasz czy coś wiadomo na temat pierwszych zawodów na torze Stali?

  28. Powrót do góry    #5381
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Za "Sportowymi Faktami" Włókniarz z nami bez Saifka pojedzie

  29. Powrót do góry    #5382
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    coraz lepszej jeździe Pulczasów)
    dmuchasz balon
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #5383
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Za "Sportowymi Faktami" Włókniarz z nami bez Saifka pojedzie
    Ale my mamy z górki w tym sezonie... oby w PO nie było płaczów i rozczarowań.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #5384
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ale my mamy z górki w tym sezonie... oby w PO nie było płaczów i rozczarowań.
    Faktycznie z górki... 5 spotkan jechalismy w pełnym składzie a o rzeszowie nawet nie wspominam

  32. Powrót do góry    #5385
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zatem przekładanki nieźle mieszały w ligowej tabeli, bo na półmetku pierwsza trójka byłaby taka
    Unibax Toruń
    Stelmet Falubaz Zielona Góra
    Stal Gorzów
    No nie do końca, bo gdyby Gorzów rozgrywał swoje zaległe mecze planowo, to nie miałby do wykorzystania ZZ za Nermarka, jechałby z Kasprzakiem który tradycyjnie kwiecień ma bardzo słaby, więc wiesz... To nie do końca jest takie proste, że wystarczy zsumować punkty A tak Polonia dla odmiany, na starcie ligi była w dużo lepszej formie aniżeli teraz.

  33. Powrót do góry    #5386
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Prawdę mówiąc byłem w szoku widząc wczorajszą frekwencję. Słaby przeciwnik, magia derbów minęła już dawno temu, a tutaj tłumy.
    sam widzisz, jak silna jest magia biletu za złotówkę lub dwie.
    w zyciu nie byłem na tak "kulturalnych" zawodach derbowych. Miałem wrażenie, że popełniłem błąd nie ubierajac sie w smoking i muszkę, bo taki strój byłby zasadny dla tak kulturalnej atmosfery

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Pewnie na te wojsko przyszli.
    Sztuczne zapełnianie Motoareny trwa. Ciekawe czy przyniesie efekty.
    jesli promo bedzie trwało dłuzej, to jest szansa, że część z tych dzieciaków załapie bakcyla i zachce przyjśc także, gdy beda musieli za bilet zapłacić regularną cenę

    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    PS. O co chodziło z tym banerem "Anioły jesteśmy z wami" czy jakoś tak. Śmieszyło mnie to zdjęcie zawodników na którym to Tomek lekko z boku stał Akcja zamierzona czy to tylko błąd?
    wieszanie sponsorskiego baneru udajacego kibicowski trans lub fanę, to objaw kibicowania w kulturalnym stylu.
    Tylko cos szybko zniknął może kulturalnych ręce rozbolały od trzymania go, albo wodzireje z klubu dali znak, że juz wystarczy????

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Żeby zakonczyć temat frekwencji na MA pod koniec lipca lub coś koło tego przyjeżdża klub z "najwierniejszymi dzikimi kibicami" Zielona Góra a doping to oni mają we krwi sektor zielony będzie zagłuszony i tutaj moze czas najwyższy zaprosić "naszych" z sektorów L,Ł,pamietam jak potrafili poderwać do wydarcia gardła.I jeszcze jedno przy tym meczu to bilety już się sprzedały.
    no daj spokój. Kulturalsi z pewnościa maja taka charyzmę, że poderwać pełną motoarenę (pełną dzieci i ich rodziców, debiutujących na żużlu, zwabionych zanętą w postaci biletu za grosik, więc wydaje się, że łatwych do poprowadzenia za ręke) to dla nich mała kiełbaska.
    A nawet jak sie nie uda, to też dobrze, bo przeciez mówimy o zbędnej otoczce, która i tak nie wpłynie na nic
    A że mysi kibice będa czuli się jak u siebie? to też nie jest istotne. Jakos się po przełknie i popchnie kolejnym kęsem wędliny.
    Chyba, że klub wysle jeszcze liczniejsze zastępy klakierów, by próbowali cos tam intonowac pod nosem.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    frekwencja rośnie, nieważne w jaki sposób. .
    jeśli uzmysłowisz sobie, w jaki sposób rosnie, to nie będziesz pisał bzdur, ze to bez znaczenia.
    Przypomina mi to trochę wybory sołtysa, gdzie jeden z kandydatów jedna sobie elektorat rozdajac po browarze przed lokalem wyborczym.
    Wiec ci, którzy normalnie by nie przyszli, lub zagłosowali na kogoś innego, łykaja zanętę i decyduja sie na poparcie dla niego.

  34. Powrót do góry    #5387
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Zacytuję Falubazów z wątku meczowego:

    boli? Miało boleć
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  35. Powrót do góry    #5388
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Faktycznie z górki... 5 spotkan jechalismy w pełnym składzie a o rzeszowie nawet nie wspominam
    Generalnie to mamy, ZZ i wystrzelony Paweł świetnie skład uzupełniało. Podczas gdy inni zazwyczaj jak się popsuli to na amen.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #5389
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Ciekawe jak Ci wszyscy nowi związani już z klubem już na dobre i na złe(od meczu z Gnieznem) kibice będą się pokazywać jak wyniku nie będzie, o wyjazdach już nie wspominając Także cieszcie się "wspaniałą" atmosferą na moto(Bednarczyk ile Ci płacą?), szczególnie wtedy jak Poloniści będą znowu drzeć z was łacha jak to zrobili podkrenę na doping i część baranów to podłapała z przyległych do gości sektorów. Ja też się cieszę, bo już wkrótce wyjazd do Cze-wy, znaczy dla jednych wyjazd do Cze-wy dla innych wyjazd przed telewizor albo komputer

  37. Powrót do góry    #5390
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    jeśli uzmysłowisz sobie, w jaki sposób rosnie, to nie będziesz pisał bzdur, ze to bez znaczenia.
    Przypomina mi to trochę wybory sołtysa, gdzie jeden z kandydatów jedna sobie elektorat rozdajac po browarze przed lokalem wyborczym.
    Wiec ci, którzy normalnie by nie przyszli, lub zagłosowali na kogoś innego, łykaja zanętę i decyduja sie na poparcie dla niego.
    Nie zgodzę się w tym miejscu. Na to, żeby przyciągnąć nowych kibiców każdy sposób jest dobry. Część z tych nowych złapie (być może) bakcyla i wróci na stadion. Część pewnie nie i to jest normalne. Masz lepszy sposób? Pewnie nie, ale co tam...
    Twoje porównanie do wyborów sołtysa może pominę. Rzeczywiście pasuje ono jak ulał

  38. Powrót do góry    #5391
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Na to, żeby przyciągnąć nowych kibiców każdy sposób jest dobry. Część z tych nowych złapie (być może) bakcyla i wróci na stadion. Część pewnie nie i to jest normalne. Masz lepszy sposób? Pewnie nie, ale co tam...
    Twoje porównanie do wyborów sołtysa może pominę. Rzeczywiście pasuje ono jak ulał
    a sołtys powiedziałby, że na wygranie wyborów także każdy sposób jest dobry. Bo część z jego "piwnego" elektoratu może sie później do niego faktycznie przekonać...
    To tak na zasadzie analogii to twojego zdania.

    By było jasne- fajnie, że na stadion zaglądaja nowe młode osoby i oby chociaz niewielki odsetek z nich zaraził się spidłejem. Ale nie mam złudzeń, że to wynik złotówy za bilet. Prezes Pion przykreci kurek z promocja, to ich rodzice, faktyczni płatnicy tej złotówy za bilet, juz nie zechcą "rodzinnie" chodzic na żuzel.
    A jak dzieciak bedzie miał przepuścić, być może całe swoje kieszonkowe, na bilet w normalnej cenie na jedne zawody, to sie 5 razy zastanowi i prawdopodobnie zdecyduje, że nie wchodzi w to, bo w tv obejrzy za free.
    Przypomina mi to zalew fanów nowego stadionu z pierwszego sezonu- przyszli, popatrzyli, poszli i nie wrócili.
    Nie ma co sie ekscytowac tym tłumem, a dorabianie do tego uzasadnienia, ze sa kibice, bo nie ma młynarzy i panuje sielska atmosfera, budzi politowanie nad kondycją umysłową tak twierdzacego.

  39. Powrót do góry    #5392
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Ale nie mam złudzeń, że to wynik złotówy za bilet.
    Ciekawe ilu z nas poszłoby (zostało zabranych )ten swój pierwszy raz na żużel, gdyby w naszych czasach były zaporowe ceny.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #5393
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Ciekawe jak Ci wszyscy nowi związani już z klubem już na dobre i na złe(od meczu z Gnieznem) kibice będą się pokazywać jak wyniku nie będzie, o wyjazdach już nie wspominając
    nie ma co się doszukiwać ich związku z wynikami.
    Oni sa skorelowani jedynie ze złotówą za bilet.

    Obcy wcześniej pisał, że każdy z nas debiutujac na stadionie był swego rodzaju sztucznością, z która teraz mamy do czynienia przy zalewie młodziaków z ich nic_nie_rozumiejacymi_z_tego_co_dzieje_się_na-torze rodzicami.
    Tylko, że moja (i wasza pewnie też) sztuczność trafiła na stadion rozentuzjazmowany, gwarny, pełen dopingu (a bluzgi nie uczyniły jakiegos spustoszenia w mojej psychice), kolorowy i bardzo klimatyczny, a nie derbową pasywna kulturalną kibicowska stypę, która trwała w najlepsze, w jakże pasujacej do stypy sytuacji, tęgiego lania po dupie lokalnego odwiecznego rywala.
    Czy to jest normalne, że pełen stadion, w wydawałoby się ekscytujacym meczu derbowym, zachowuje się, jak na imieninach u starej ciotki, czy tez to wynik tej stadionowej kulturki, która miała wprowadzic nową jakośc kibicowania?
    Bo gdyby moja sztuczność miała trafić w debiucie na taki mecz, jak w neidzielę, to nie jestem pewien, czy byłoby to takie fajne w odbiorze i z automatu wywołało zauroczenie i chęć pojścia na kolejny mecz.

    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ciekawe ilu z nas poszłoby (zostało zabranych )ten swój pierwszy raz na żużel, gdyby w naszych czasach były zaporowe ceny.
    nie wiem, czy w owych czasach, wobec ówczesnej sily nabywczej pieniądza, cena wejściówki była relatywnie wysoka czy śmiesznie tania. Nie pamiętam tego. Nie wiem także, czy dla moich rodziców odpalanie mi kasy na zużel, oranzadę w worku i bilet na tramwaj było odczuwalnym obciążeniem domowego budżetu, czy też drobniakami "na wate cukrową", bo takie ujęcie jakby miało największe znaczenie.
    Jednak zużel był masowy w odbiorze, co może wskazywac, ze był dostepny dla większości.
    Więc wracamy do fundamentalnych rozważań- czy bardziej klubowi opłaci się na stadio 7 tysi ludzi płacacych po 30 za bilet, czy może komplet, lub cos koło tego, przy bilecie za 15 złotych. Zyski księgowe jakby podobne, a zyski na przyszłość bardziej perspektywiczne.
    Wejściówki za złotówę to skrajnośc taka, jak windowanie ich ceny do granicy akceptacji. Krótka piłka.
    A wystarczyłoby zrobić uczciwą, dobra cene na bilet ulgowy na wszystkie mecze i grać taka karta.

  41. Powrót do góry    #5394
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Więc wracamy do fundamentalnych rozważań- czy bardziej klubowi opłaci się na stadio 7 tysi ludzi płacacych po 30 za bilet, czy może komplet, lub cos koło tego, przy bilecie za 15 złotych. Zyski księgowe jakby podobne, a zyski na przyszłość bardziej perspektywiczne.
    Wejściówki za złotówę to skrajnośc taka, jak windowanie ich ceny do granicy akceptacji. Krótka piłka.
    A wystarczyłoby zrobić uczciwą, dobra cene na bilet ulgowy na wszystkie mecze i grać taka karta.
    No tu się całkowicie zgadzam. Polityka klubu była tu strasznie krótkowzroczna. Ciekawe czy będzie dalej.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Powrót do góry    #5395
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Pawełek w sobotę jedzie w DMEJ - wypływa wreszcie na szerokie wody nasza perełka. Fakt jest jednak niezaprzeczalny z kimkolwiek z Torunia kto interesuje się żużlem bym nie rozmawiał, że ten chłopak to miód na serce kibiców toruńskich. Tak długo czekaliśmy na naszego "Dudka", "Pawlickiego" czy "Zmarzlika" i wreszcie mamy z kogo być dumni. Do tego chłopak poukładany, rozsądny i potrafi uczyć się od najlepszych. Oby tylko omijały go wszelkie kontuzje. Gdybym był wierzący, pomodliłbym się za to.

  43. Powrót do góry    #5396
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Najlepsze jest to, ze widać potencjał na wiecej niż u wymienionych. Technika świetna, głupoty praktycznie brak wjeździe. Rozsądek aż od niego bije. Oby to się nie *********ło.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #5397
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...zoobotanicznym

    ze zdjęcia wynika że Darcy i Chris będą od dzisiaj do obejrzenia w ogrodzie

  45. Powrót do góry    #5398
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    czy coś wiadomo na temat pierwszych zawodów na torze Stali?
    12 lipca 2013, godz. 16:00 - V runda Pucharu Polski Par Klubowych
    13 lipca 2013, godz. 14:00 - V runda Indywidualnych Mistrzostw Polski
    14 lipca 2013, godz. 11:00 - Turniej Międzynarodowy

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...ze-stali-torun

    "Pomogli kibice ze stowarzyszenia "Krzyżacy", ostatnio pomalowali ładnie wieżę sędziowską symbolem Stali. Oby się zawody dobrze rozgrywało, niech dzieciaki jeżdżą, i oby była tam dobra atmosfera, piknikowa, i żeby to bawiło"

    cholerka, a Howard pisał tak, jakby do pomocy zjawili sie tram sami kulturalsi, a hołota ze stowarzyszenia jak zwykle nic nie zrobiła, bo przeciez oni tylko z puszką potrafia chodzi po stadionie, bluzgac na wszystkich, bic swoich kibiców, odpalać pirotechnikę i próbowac rządzic się w klubie.

  46. Powrót do góry    #5399
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Skoro na Stali ma być piknikowo to ty emilko chyba tam nie będziesz pasował

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Buszmen (04-07-2013), lego (04-07-2013)

  48. Powrót do góry    #5400
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Skoro na Stali ma być piknikowo to ty emilko chyba tam nie będziesz pasował

    za kazdym razem bylem prostowany, ze tworze podzialy. A tu prosze jakies zakazy, kto bedzie tam pasowac a kto nie.

    ps. tak wiem bylo z usmieszkiem, to jest takie zabawne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •