Strona 216 z 282 PierwszyPierwszy ... 116166206214215216217218226266 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,676 do 9,720 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9676
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A część będzie wyprowadzała nominowanych do prezentacji.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #9677
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ja wiem ze subtelny nie jestem ale właśnie nq żywo ze spotkania nadaje wiec nie mogę za bardzo tego upiększyć.
    W zeszłym tyg juz prawie wszystko byko wiadomo, a do opinii publicznej pójdzie za jakis czas.
    P.S. czy ja się kiedyś zblaznilem chyba tyloo tym że na bieżąco podaje tu info co i jak

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    terrax jak Twoje info się sprawdzi to jest naprawdę super "kretem", i szacuneczek się należy. Pal licho Kopernika, ale niech Roman zostawi żużel w ZG.

    Roman chce ligi bez Falubazu? A co z nami kibicami ?

    Romek zabierze też koszykówke i sport w ZG zniknie, bądzcie ludzmi
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #9678
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    A część będzie wyprowadzała nominowanych do prezentacji.
    A kto będzie wyprowadzał wyprowadzających? Potrzeba jeszcze kilku godnych tego zaszczytu. Może Kołodziej, Hampel, Łaguta i Pedersen?

  4. Powrót do góry    #9679
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Szczerze powiedziawszy jakoś tego nie potrafię sobie wyobrazić by jedna osoba była właścicielem kluby i sponsorowała drugi. Czy czasami w innych sportach taka sytuacja nie jest zabroniona. Coś kołacze mi po głowie sytuacja z Abrmovicem (Chelsea i csk moskwa). Te kluby spotykają się jednak stosukowo rzadko. Unibax z Falubazem spotyka się regularnie cztery razy w sezonie. Przecież ryzyko utraty jednego z głównych sponsorów może dosyć skutecznie odebrać chęci do jazdy. To najnormalniej w świecie nie jest czyste.

  5. Powrót do góry    #9680
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Apropo Woffindena:

    Tai Woffinden ‏@taiwoffinden108 18 min

    also just done a deal with @WTSSparta And i will be racing here next year just got to sign contract in the next few weeks!
    Dziękuje i do widzenia.

  6. Powrót do góry    #9681
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    No i co terrax teraz?
    Wymyślaj szybko nowe nazwisko do Unibaksu.
    Może Rickardsson?

  7. Powrót do góry    #9682
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    co do Holdera to byłem pełen obaw, jednak... Widziałem jego "formę" w Toruniu przed GP gdy w pośpiechu opuszczał przejście dla pieszych nad bulwarem. Trochę komicznie to wyglądało, powoli o kulach wchodził na pasy a gdy zobaczył pojazd których nieco szybciej zbliżał się do niego podniósł kule i truchtem przebiegł przez pasy. Także forma jest hehe Będzie zdrowy na sezon 2014

  8. Powrót do góry    #9683
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    RK nie wycofa sie ze speedwaya bo o dziwo po finale dostał nowego bodźca
    A ze Wofi u nas juz pisałem prawie 2 tyg temu i Woźniak tyko z Walasem dziwna sprawa tego jakos potwierdzic nie mogę.
    PS Dudi tez podobno ostro negocjuje

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Kolego teraz RK to musi kupić cały Betard aby wewnętrznym transferem przesunąć Taia do Torunia

  9. Powrót do góry    #9684
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    No i co terrax teraz?
    Wymyślaj szybko nowe nazwisko do Unibaksu.
    Może Rickardsson?
    No to coś nowego przed GP mówił ze tu podpisze

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  10. Powrót do góry    #9685
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    I to są własnie forumowe szychy mające wtyki w klubach i znające przebieg negocjacji. Wczoraj w Czewie miały być kontrakty i nie ma, dziś Woffi potwierdził, że zostaje we Wrocku.

  11. Powrót do góry    #9686
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    RK nie wycofa sie ze speedwaya bo o dziwo po finale dostał nowego bodźca
    A ze Wofi u nas juz pisałem prawie 2 tyg temu i Woźniak tyko z Walasem dziwna sprawa tego jakos potwierdzic nie mogę.
    PS Dudi tez podobno ostro negocjuje

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    terrax Twoje pewne info 100% KMO, to chyba bardziej życzenia niż pewne info, ale i tak szacun zawsze coś się sprawdza

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...ign=newswidget

    Oby tylko się nie sprawdziło ,że Roman postanowił ogołocić ze sportu Zieloną Góre. Jak chce zrobić na złość Dowhanowi to niech zlikwiduje Senat
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #9687
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 24 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Wieści około klubowe niosą, iż faktycznie coś jest na rzeczy. Nie wiem, czy ma to związek z żużlem i w ogóle z tym nieszczęsnym finałem, ale faktem jest, że RK mocno zainteresował się firmą Stelmet.
    Karkosik słynie z kupowania firm, które ledwo przędą i wyprowadzania ich na prostą. O ile mi wiadomo sytuacja finansowa Stelmetu nie jest zła. Podobno stać ją nawet na sponsoring tytularny jednej z ekstraligowych drużyn.

    Roman lobbował za brakiem dolnego KSMu (górny zdjęli przy okazji). To część chytrego planu: nie kontraktuje/aneksuje w tym roku nikogo poza juniorami i szczupakiem, a za zaoszczędzone pieniądze plus jakieś drobne kupi wszystkie stadiony żużlowe w Polsce. Unibax w końcu będzie miszczem

  13. Powrót do góry    #9688
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    No to fajnie Wofi potraktował nas jak Adams 4 lata temu tylko jako windowanie kontraktu u dotychczasowego pracodawcy, masakra totalna
    Poważnie mowie wam że Wofi miał tu juz wszystko ugadane i mówił że Chris i Darek go namowili na Toruń.
    Ciekawe czy Klocowa wyluskala dodatkową kasę czy Piotrem jest tak dobrym negocjacjatorem

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 07-10-2013 o 15:02

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (07-10-2013)

  15. Powrót do góry    #9689
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Czuję że działacze "uszczęśliwią" nas N.Pedersenem

  16. Powrót do góry    #9690
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    No to fajnie Wofi potraktował nas jak Adams 4 lata temu tylko jako windowanie kontraktu u dotychczasowego pracodawcy, masakra totalna

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ponoć Romanowi się nie odmawia i zawsze jest tak jak on chce. I kolejny raz wychodzi, że kasa to nie wszystko.

    A moze to ta lojalność wychodzi co to na spotkaniu buntowników im przyświecała ? Roman miał gest i odpuścił Klocowej Tajskiego.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-10-2013 o 15:05
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #9691
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czuję że działacze "uszczęśliwią" nas N.Pedersenem
    Ja to w zeszłym tyg postrzegalem w kategorii żartu bo tez o tym ktoś mówił ale dalej uważam ze to żart

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  18. Powrót do góry    #9692
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czuję że działacze "uszczęśliwią" nas N.Pedersenem

    Niestety, w zeszłym tygodniu w naszym klubie dość głośno się mówiło o Dziku. To byłby dramat. Jeśli jest na świecie zawodnik, którego nie chciałbym w Toruniu, to jest to właśnie Nicki Pedersen. Dlatego jednak liczę z kimś innym się szybciej porozumiemy.

  19. Powrót do góry    #9693
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Swoją drogą po ostatnich szopkach nie wydaje wam się, że są żużlowcy którzy nawet nie podejmą rozmów z Karkosikiem ?

  20. Powrót do góry    #9694
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    No to fajnie Wofi potraktował nas jak Adams 4 lata temu tylko jako windowanie kontraktu u dotychczasowego pracodawcy, masakra totalna
    Poważnie mowie wam że Wofi miał tu juz wszystko ugadane i mówił że Chris i Darek go namowili na Toruń.
    Ciekawe czy Klocowa wyluskala dodatkową kasę czy Piotrem jest tak dobrym negocjacjatorem

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ciekawe, że w każdym okresie ogórkowym pojawi się nowy ktoś, kto sypie z rękawa info "na 100%" Który to ma takie wtyki we wszystkich klubach i myśli, że jest tu guru Skończy się sezon transferowy i gość znika i nigdy się już nie pojawia. Ile to takich było? No ale pisz sobie pisz
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #9695
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Ehh właśnie dzwoniłem i w klubie w szoku i sa w ręką w nocniku.Masakra tak usłyszałem od jednego z RN Unibaxu. Lipa a odnośnie Walasa to podobno po całej Polsce jeździ na rozmowy wiec lipa z nim będzie raczej

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  22. Powrót do góry    #9696
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    2 tygodnie temu miałem rzekomo 100% info, że niestety ale Pedersen będzie u nas. Mam nadzieje, że to tylko jedna z wielu nieprawdziwych plotek. Swoją drogą od Taia wolałbym Iversena, ale póki co takich plotek nie słyszałem.

  23. Powrót do góry    #9697
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Swoją drogą po ostatnich szopkach nie wydaje wam się, że są żużlowcy którzy nawet nie podejmą rozmów z Karkosikiem ?
    Gdybyś nie mógł się doliczyć zer na kontrakcie to jeszcze byś ładnie zapozował do wspólnej fotografii

  24. Powrót do góry    #9698
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    2 tygodnie temu miałem rzekomo 100% info, że niestety ale Pedersen będzie u nas. Mam nadzieje, że to tylko jedna z wielu nieprawdziwych plotek. Swoją drogą od Taia wolałbym Iversena, ale póki co takich plotek nie słyszałem.
    Nicki raczej w GD wyląduje teraz to mam gorący telefon

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  25. Powrót do góry    #9699
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    2 tygodnie temu miałem rzekomo 100% info, że niestety ale Pedersen będzie u nas. Mam nadzieje, że to tylko jedna z wielu nieprawdziwych plotek. Swoją drogą od Taia wolałbym Iversena, ale póki co takich plotek nie słyszałem.
    Ponoć sam Honorowy Władek chwalił się ,ze Iver zostaje w Gorzowie. Jest jeszcze Emil ponoć do wzięcia, no i Herbi.

    Nicki znowu z Gollobem i do tego luzaki z Australii, to mogłby być taki nieodbezpieczony granacik
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #9700
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ponoć sam Honorowy Władek chwalił się ,ze Iver zostaje w Gorzowie. Jest jeszcze Emil ponoć do wzięcia, no i Herbi.

    Nicki znowu z Gollobem i do tego luzaki z Australii, to mogłby być taki nieodbezpieczony granacik
    Nicki w parze z Miedziakiem to nawet nie 5:1 to 5:0

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    TylkoFalubaz (07-10-2013)

  28. Powrót do góry    #9701
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nicki w parze z Miedziakiem to nawet nie 5:1 to 5:0
    raczej 0:0. sami się pozabijają po drodze.

  29. Powrót do góry    #9702
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nicki w parze z Miedziakiem to nawet nie 5:1 to 5:0
    Ale 5:0 dla Unibaxu, bo mało kto bedzie chciał wyjechać do tego biegu, no chyba że Bali
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #9703
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Tai kontraktu jeszcze nie podpisał wiec spokojnie. Może podbija cene Romanowi. Chociaż jakoś mnie to nie martwi bo to ze powtórzy taki sezon jest mocno wątpliwe.

    Ja to bym chciał Jepsena Jepsena i Pieszczka.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  31. Powrót do góry    #9704
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Parafrazując mhsola - Kildemand musi być

  32. Powrót do góry    #9705
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    MJJ idealnie wpisuje się w nasz zespół. Na cholerę szukać kolejnych emerytów (Hancock) lub znienawidzonych gwiazd (Pedersen).

    Teraz ruszają z kopyta rozmowy z NKI, ale Duńczyk to też taka trochę sprzętowa gwiazda...Trzeba będzie położyć grubą kopertę, żeby wyrwać go z Goprzowa. Za niższą cenę można mieć Jensena, który tylko czeka na ofertę z Unibaksu.

  33. Powrót do góry    #9706
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Ladne zachowanie Taia. Swiezo po zdobyciu zlota podpisuje kontrakt (nie sadze, zeby sie teraz wycofal) z nienajbogatszym klubem (jako jeden z pierwszych silnych i wolnych na rynku). Obie strony wiele sobie zawdzeczaja, dlatego dobrze sie stalo, ze sie dogadali. Mogl przykozaczyc. Czekajac do konca okienka, mogl pewnie i z banke wiecej miec zapisana. I taka uwaga do niektorych troli. Ten kontrakt/obietnica to sukces Sparty a nie porazka Unibaxu.

    Pedersen idealnie wpisalby sie ostatni syf. Cala Polska juz Unibaxu nienawidzi, teraz by nienawidzili jeszcze bardziej. a i reszta kibicow z Torunia moglaby powiedziec definitywnie koniec.

    Rozwiazanie jest jedno, a w zasadzie dwa. Pierwsze, RK jutro kupuje Betard i Twittera, Tai idzie do nas. Drugie, bardziej nudne, bierzemy MJJa, Dudka, juniora i liczymy, ze Holder z Gollobem beda na swiezosci. Jest jeszcze Emil. Ladnie by sie komponowal z Holderem i Gollobem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (07-10-2013), Yozayan (07-10-2013)

  35. Powrót do góry    #9707
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    MJJ idealnie wpisuje się w nasz zespół. Na cholerę szukać kolejnych emerytów (Hancock) lub znienawidzonych gwiazd (Pedersen).

    Teraz ruszają z kopyta rozmowy z NKI, ale Duńczyk to też taka trochę sprzętowa gwiazda...Trzeba będzie położyć grubą kopertę, żeby wyrwać go z Goprzowa. Za niższą cenę można mieć Jensena, który tylko czeka na ofertę z Unibaksu.
    A wiesz czemu Wofi sie wycofał jak jeszcze w ub tyg juz prawie tu miał byc.
    Ps co do kopert zapewne wiesz ile oferowano Wofiemu a i tak za dużo mjiejsza kase został we Wrocku.
    I sądzisz że Iversen az tyle wynegocjuje.
    Na chwile obecną wiem że nasi działacze mają niezły klops tyle mi powiedziano, bo myśleli ze kasa jest najważniejsza w tu dupka Wofi został we Wrocku

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 07-10-2013 o 16:32

  36. Powrót do góry    #9708
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Jak sprawa z Taiem sie tak skonczy to pieknie nas chlopak zrobil.
    Chociaz za ten numer z finalem takie prztyczki nam sie naleza, karma zadzialala.
    Cisnienie na zakupy w klubie widac spore, ale blagam tylko nie Pałer. Jeden politycznie podejrzany zawodnik w druzynie zdecydowanie wystarczy.
    Jest na rynku jeszcze przeciez kilku sensownych riderow - Zagar? MJJ? Iversen?

    P.s.
    Dzis przypadkiem nie miala obradowac ta komisja degradacyjna? Czy juz ja rozwiazali?

  37. Powrót do góry    #9709
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Jak sprawa z Taiem sie tak skonczy to pieknie nas chlopak zrobil.
    Chociaz za ten numer z finalem takie prztyczki nam sie naleza, karma zadzialala.
    Cisnienie na zakupy w klubie widac spore, ale blagam tylko nie Pałer. Jeden politycznie podejrzany zawodnik w druzynie zdecydowanie wystarczy.
    Jest na rynku jeszcze przeciez kilku sensownych riderow - Zagar? MJJ? Iversen?

    P.s.
    Dzis przypadkiem nie miala obradowac ta komisja degradacyjna? Czy juz ja rozwiazali?
    Zagar juz tu miak swoją szansę i co a poza na Motoarenie to nie zawodnik tykko szkolkowicz

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  38. Powrót do góry    #9710
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dajcie spokoj z tym Taiem i "wszystko bylo dograne"
    Gdyby wszystko bylo dograne,bylby podpis.
    Moze jakis down z klubu puszcza takie wiesci w parking a terrax to przekazuje dalej.
    Moze mamy w klubie niedorozwojow ktorzy przez tel.zalatwiaja kontrakt i bez podpisu ciesza sie jak dzieci.Moze.
    Jedno jest pewne.Dopoki nie ma podpisu,nic nie jest dograne.
    Nie sadze tez aby Tai dawal jakies slowo a potem nas wykiwal.To raczej nie ten typ czlowieka.
    Po prostu ktos z klubu puscil plotke albo uslyszal trzy po trzy ,dodal cos siebie i wyszlo " wszystko dograne"
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-10-2013 o 17:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (07-10-2013), lego (07-10-2013), p00lie (07-10-2013), spitt22 (07-10-2013)

  40. Powrót do góry    #9711
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Może dograno kogoś z jeszcze większym nazwiskiem lub dwóch bardzo dobrych zawodników w cenie Woffindena ? Któż to wie ?

  41. Powrót do góry    #9712
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Sprawa jest dość jasna - Kildemand + O. Fajfer i Toruń zamiata ligę.

    Mnie przyjście Taia nie było w smak, mimo że go lubię. Za dużo grzybów w barszczu. Lepiej jak zespół jest zbilansowany - pięciu prowadzących parę to o 2 za dużo.
    Ostatnio edytowane przez mazjek ; 07-10-2013 o 17:39

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mazjek za jego przydatny post!

    kingpin (07-10-2013)

  43. Powrót do góry    #9713
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ja bym Szabierskiego brał, wiele talentów w nim drzemie

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    kingpin (07-10-2013)

  45. Powrót do góry    #9714
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    Sprawa jest dość jasna - Kildemand + O. Fajfer i Toruń zamiata ligę.

    Mnie przyjście Taia nie było w smak, mimo że go lubię. Za dużo grzybów w barszczu. Lepiej jak zespół jest zbilansowany - pięciu prowadzących parę to o 2 za dużo.
    Tudzież Dudek przekonany dziką kartą "Golloba", z której tenże wspaniałomyślnie zrezygnuje na rzecz zawodnika spod Unisławia. w takim układzie też zamiatamy ligę, nie dość że się wzmacniamy, to jeszcze osłabiamy rywala z którym Romanowi ostatnio niezbyt po drodze.

  46. Powrót do góry    #9715
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Tudzież Dudek przekonany dziką kartą "Golloba", z której tenże wspaniałomyślnie zrezygnuje na rzecz zawodnika spod Unisławia. w takim układzie też zamiatamy ligę, nie dość że się wzmacniamy, to jeszcze osłabiamy rywala z którym Romanowi ostatnio niezbyt po drodze.
    Niby czemu osłabiacie rywala, Dudek niezastąpiony jest?

    Albo tu chodzi o pstryczka Robercikowi i zagranie mu na nosie podprowadzając Dudusia , tu jest sedno Też tak mozna.

    Bierzcie MJJ albo Emila.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-10-2013 o 18:23
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #9716
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Tudzież Dudek przekonany dziką kartą "Golloba", z której tenże wspaniałomyślnie zrezygnuje na rzecz zawodnika spod Unisławia. w takim układzie też zamiatamy ligę, nie dość że się wzmacniamy, to jeszcze osłabiamy rywala z którym Romanowi ostatnio niezbyt po drodze.
    Jest jeden plus sytuacji z 22 września dla Zielonej... , Dudek na najbliższe lata wybił sobie z głowy jazdę dla RK. To nie TG , że za pieniędzmi pójdzie wszędzie, ma swój honor i oddanych kibiców (nie tylko w Zielonej) i wiele lat jazdy przed sobą. Po kryjomu możecie o Dudku zapomnieć w Toruniu.

  48. Powrót do góry    #9717
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    naprawde kilku niezbyt bystrych kolesie z torunia wierzy, ze falubaz odda im dudka jesli beda go nadal chcieli miec w skladzie? myslicie, ze miejscowy zawodnik przejdzie z druzyny takiej jak falubaz do takiej jak apator? musialby byc skonczonym idiota. dudek nim nie jest. jedyna opcja dudka w toruniu jest to ze falubaz nie bedzie mial dla niego miejsca w skladzie i beda chcieli wam go oddac.
    karkosikowe pieniadze nie podzialaly juz w tym roku w kilku przypadkach. podejrzewam, ze beda tez kolejne odmowy ze strony zawodnikow i tutaj wcale nie chodzi o to ze ten klub to cyrk - nikomu sie nie usmiecha byc 5 zawodnikiem w kolejce do liderowania druzynie i do sponsorow w miescie.

  49. Powrót do góry    #9718
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Skąd w ogóle pomysł, że jakiekolwiek głośne nazwisko będzie negocjowało jakikolwiek kontrakt z Toruniem, nie wiedząc czy ta drużyna w ogóle wystartuje w Ekstralidze? Ja wiem, że szanse na to, że Torunia nie będzie w EE wynoszą jakieś max. 5%, ale to wciąż nie jest pewny grunt.

  50. Powrót do góry    #9719
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    P.s.
    Dzis przypadkiem nie miala obradowac ta komisja degradacyjna? Czy juz ja rozwiazali?
    Oddali decyzję walkowerem z uwagi na brak wymaganej liczby komisarzy przy zdrowych zmysłach.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    terrax (07-10-2013)

  52. Powrót do góry    #9720
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    dockm jak jeżdżą w Częstochowie to i w Toruniu pojeżdża. Ale miło że się martwisz.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 07-10-2013 o 18:47
    #GetWellDarky

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •