Strona 194 z 282 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,686 do 8,730 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8686
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chyba sobie jaja robicie. W dobie, gdy prawdziwie wypłacalne są w Polsce może trzy kluby, zawodnicy mieliby gardzić eleganckimi fakturami u jednego z lepiej płacących typów?

    Proszę was

  2. Powrót do góry    #8687
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    A jednak Dowhanowi z Hampelem sie udalo. Mam nawet lepszy przyklad, bo Hampel to jednak obiezyswiat i zaliczyl kilka klubow (to nie grzech oczywiscie) ale nawet udalo sie skusic do czasowej zmiany barw ikone tarnowskiego speedwaya Janka Kolodzieja.

  3. Powrót do góry    #8688
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Jak to zero przejęcia? Przecież z uśmieszkiem na ustach powiedzieli, że to wina Taia Woffindena...
    Tylko czekać, aż komornik zapuka do drzwi Tajskiego z zapytaniem o należność za kary nałożone na Unibax. Żadne tam przepraszam nie pomoże chłopakowi, za dwa tygodnie medalu nie będzie, będzie dyplom.

    Trochę już emocje opadają i mi tak po głowie chodzi obrazek, jak się będą za parę miechów Dowhan z RK przełamywać opłatkiem lub czymś mocniejszym na spotkaniu wigilijnym w PZMocie:

    DOWHAN: Romuś, ale żeś nam dowcip strzelił na finale, ja naprawdę myślałem żartujesz.

    RK: Widzisz, Robciu, mordo ty moja, tego Woffindena nie miałem w scenariuszu. Tomka się nie podjeżdża bez mojej zgody.

    DOWHAN: Naprawdę niezła heca. Widziałeś gębę Wojtka? I ta piana na ustach Urszuli. Zaczęła w końcu śpiewać ludzkim głosem. Kapitalne.

    RK: Wojtuś nie trzyma presji. Posadziłem go na tym stołku, żeby się już nie denerwował, ale ciągle jakiś taki spięty po tym balecie u Józia przed dwóch laty. Ale mam takiego smyka, nieźle się zapowiada. Mateusz podejdź no i chlapnij z nami.

    MATEUSZ: Ja wohl boss. Jak rozkaz to rozkaz.

    WITKOWSKI: Chłopaki, charaszo to wykombinowaliście. Cała Warszawka huczała, wreszcie żużel dostrzeżono na salonach. Będzie SGP na narodowym, jeśli tylko Romuś dach wypożyczysz.

    RK: Nie ma problemu. W zasadzie to możecie go już zawinąć z całym stadionem. Tomuś kończy karierę, a ja wchodzę teraz w piłkę. To co wy w tym żużlu na stół wykładacie to śmiech na sali.

    MARTA: Romek, pamiętaj że obiecałeś mi obu Twins, oni tak ładnie się prezentują w parkingu.

    RK: Marta skarbie, dla Ciebie wszystko tylko żeby Cię znów nie opletli wokół palca jak Nikuś.

    WITKOWSKI: My ty gadu gadu, ale wypijmy, żeby się NAM kręciło lepiej w nowym roku.

    (...)

    Naprawdę nie chcę mi się do tej chwili wierzyć, że przez przerost ambicji jednego i pychę drugiego buca był ten cały cyrk wczoraj.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 23-09-2013 o 23:11

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Sorel (24-09-2013), bartekdm (23-09-2013), umberto (23-09-2013)

  5. Powrót do góry    #8689
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A jednak Dowhanowi z Hampelem sie udalo. Mam nawet lepszy przyklad, bo Hampel to jednak obiezyswiat i zaliczyl kilka klubow (to nie grzech oczywiscie) ale nawet udalo sie skusic do czasowej zmiany barw ikone tarnowskiego speedwaya Janka Kolodzieja.
    nie wspominając już o 100% Krzyżaku oraz częstochowianinie z krwi i kości Ryśku

  6. Powrót do góry    #8690
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta


    A kto się potrafi? Hampel?
    Marta też kusiła sporym siankiem zawodników, ale skusił się ten najpazerniejszy , Hampelek i Herbi woleli z innej reki "jeść" niekoniecznie za dużo większą kaske.

    Oczywiśćie można gdybyać , bo nikt dokładnych sum nie pozna.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #8691
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Minister Mucha nie wie co to żużel, ale już Widkowskiemu wydała wytyczne że ma Unibeksom do*****

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/130929722
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  8. Powrót do góry    #8692
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Minister Mucha nie wie co to żużel, ale już Widkowskiemu wydała wytyczne że ma Unibeksom do*****

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/130929722
    Spokojnie różowa koszula dorwał muchę gdzieś na dworcu

    w ministerstwie czeka już Karpik.

  9. Powrót do góry    #8693
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Naprawdę nie chcę mi się do tej chwili wierzyć, że przez przerost ambicji jednego i pychę drugiego buca był ten cały cyrk wczoraj.
    Typki zagrali sobie partyjke pokerka na oczach tylu ludzi, mają tupet

    Romek zablefował, Robercik nie rzucił kart i sprawdził i się narobiło. Tylko obaj chyba zapomnieli ,że grają w tego pokerka na środku "areny" i kurtyna jest podniesiona
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #8694
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576...l#TRLokToruTxt Tomek zarobił w łeb a Władka zabolało

  11. Powrót do góry    #8695
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Wladziu jak zawsze rzeczowy

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  12. Powrót do góry    #8696
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    Minister Mucha nie wie co to żużel, ale już Widkowskiemu wydała wytyczne że ma Unibeksom do*****

    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/130929722
    To widze że ostra wojenka idzie. Dowhan już po koleżanki z podwórka poszedł.

  13. Powrót do góry    #8697
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    To widze że ostra wojenka idzie. Dowhan już po koleżanki z podwórka poszedł.
    Ciekawe jak to Karolak z Kożuchowską na jednym planie przeżyje:

  14. Powrót do góry    #8698
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    To widze że ostra wojenka idzie. Dowhan już po koleżanki z podwórka poszedł.
    Ale tu nie bedzie żadnej wojenki, bo niby kto z kim ma wojować? Jest winny , którego czeka kara i teraz tylko czekać na wyrok.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #8699
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    To widze że ostra wojenka idzie. Dowhan już po koleżanki z podwórka poszedł.
    To źle widzisz. Jak byś słuchał tego wywiadu to wiedziałbyś, ze Mucha, widząc tą informację w TVN24, zadzwoniła do Witkowskiego i zażądała wyjaśnień. A Witkowski już ją uświadomił, że własnie zabiera się do roboty aby uprzyjemnić żywot co niektórym "fachowcom" od żużla
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #8700
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    mają rozmach, sk.u.rwesyny..

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    bartekdm (23-09-2013)

  18. Powrót do góry    #8701
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    mają rozmach, sk.u.rwesyny..
    no ba. jeden z nich jest z niezłego wychowu

  19. Powrót do góry    #8702
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    a co ty taki dobrze poinformowany ? zakochałeś sie w Muszcze że tak wszystko dobrze ze szczegółami wiesz ?

  20. Powrót do góry    #8703
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    a co ty taki dobrze poinformowany ? zakochałeś sie w Muszcze że tak wszystko dobrze ze szczegółami wiesz ?

    Nosi różową koszulę

  21. Powrót do góry    #8704
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    ja przyznam szczerze, że jestem już trochę zmęczony całą aferą, dywagacjami, różnymi interesami jakie się chce przy okazji ubić, albo na kimś odegrać. dzisiejsza żałosna konferencja mateusza 'tak jak powiedział sławek' kurzawskiego i sławomira 'lojalny do końca' kryjoma była po prostu gwoździem do trumny. to wszystko dla mnie jako kibica z Torunia z 18-letnim stażem jest już po prostu zbyt trudne do ogarnięcia.

    mam nadzieję, że reakcja i kary będą o tyle szybkie co skuteczne. nie wiem na ile to możliwe, mam nadzieję jednak że nie skończy się to na tym, że Karkosik się wypnie, a my zostaniemy z zadłużeniem, karnymi punktami etc. Chyba nikt nie ma wątpliwości - przede wszystkim trzeba pozbyć się szkodników z tego klubu.

    przykre też jest dla mnie że niektóre osoby z Młyna, z którym sympatyzuje, przybrały pozę triumfującą wobec kiełbasiarzy, unibaxowców, bez względu na to jak bardzo ci się mylili. jeżeli w takim momencie trybuny dalej będą żreć się między sobą, to słabo to wróży na przyszłość.
    Ostatnio edytowane przez Kaioh ; 23-09-2013 o 23:51

  22. Powrót do góry    #8705
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    a co ty taki dobrze poinformowany ? zakochałeś sie w Muszcze że tak wszystko dobrze ze szczegółami wiesz ?
    To ty jeszcze go nie znasz?
    To taka alfa i gameta naszego forum istny mikrobus, ten, no.. omnibus, wszedzie byl, wszystko widzial i na wszystkim sie zna

  23. Powrót do góry    #8706
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Nosi różową koszulę
    i różowe stringi ale o to juz trzeba sie zapytać naszego znawce z zielonk on na pewno będzie wiedział bo on przecież wszystko wie bo jest z zielonej góry i nie wypada wszystkiego nie widzieć bo przecież nosi różową koszulkę jak jego prezes jankowski

  24. Powrót do góry    #8707
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To źle widzisz. Jak byś słuchał tego wywiadu to wiedziałbyś, ze Mucha, widząc tą informację w TVN24, zadzwoniła do Witkowskiego i zażądała wyjaśnień. A Witkowski już ją uświadomił, że własnie zabiera się do roboty aby uprzyjemnić żywot co niektórym "fachowcom" od żużla
    Haha, Mucha najlepsza fachowca w temacie. Znaczy się resort już rozwiązał problemy 3 ligi hokeja. Kolej na żużel.

  25. Powrót do góry    #8708
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Wiecie co ? ja już mam na wszystko wy******, lata mi to. Niech nas zdegradują do II ligi, a co mi tam i tak będe chodził na żużel. Chciałbym zobaczyć jaki się burdel po paru latach zrobi jak całe towarzystwo z Zielonki+PZM zacznie układać całą ekstraligę, zresztą już to robi z Witkowskim. Chcą sie nad nami pastwić niech to robią wali mnie już to. Widze że kompania z zielonki nie odpuszcza i straszy władze naszego klubu jakimiś pseudoministrami i karami w postaci degradacji. Szczytem chamstwa będzie jak Witkowski z Muszką, Dowhanem, a szczególnie Jankowskim przyjadą na SGP do Torunia i zasiąda w loży honorowej. Takiemu Jankowskiemu to bym bilet immieny w kolorze różu wystawił na 15 tysiaka, że by sobie na ściane powiesił albo do koszulki przyczepił.

  26. Powrót do góry    #8709
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wiecie co ? ja już mam na wszystko wy******, lata mi to. Niech nas zdegradują do II ligi, a co mi tam i tak będe chodził na żużel. Chciałbym zobaczyć jaki się burdel po paru latach zrobi jak całe towarzystwo z Zielonki+PZM zacznie układać całą ekstraligę, zresztą już to robi z Witkowskim. Chcą sie nad nami pastwić niech to robią wali mnie już to. Widze że kompania z zielonki nie odpuszcza i straszy władze naszego klubu jakimiś pseudoministrami i karami w postaci degradacji. Szczytem chamstwa będzie jak Witkowski z Muszką, Dowhanem, a szczególnie Jankowskim przyjadą na SGP do Torunia i zasiąda w loży honorowej. Takiemu Jankowskiemu to bym bilet immieny w kolorze różu wystawił na 15 tysiaka, że by sobie na ściane powiesił albo do koszulki przyczepił.
    Spokojnie, oni tam na górze "wyższe sfery" dadzą sobie radę, dobrze ,że w tych sferach tak emocjonalnie nie jest , by by było tylko słychać świst kulek latających w powietrzu

    Ale tutaj akurat trzeba przeklinać kogoś innego niż Jankowskiego i Senatorka

    Oni nie narobili smrodu wokół Unibaxu i nie piszą kart historii tego klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #8710
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wiecie co ? ja już mam na wszystko wy******, lata mi to. Niech nas zdegradują do II ligi, a co mi tam i tak będe chodził na żużel. Chciałbym zobaczyć jaki się burdel po paru latach zrobi jak całe towarzystwo z Zielonki+PZM zacznie układać całą ekstraligę, zresztą już to robi z Witkowskim. Chcą sie nad nami pastwić niech to robią wali mnie już to. Widze że kompania z zielonki nie odpuszcza i straszy władze naszego klubu jakimiś pseudoministrami i karami w postaci degradacji. Szczytem chamstwa będzie jak Witkowski z Muszką, Dowhanem, a szczególnie Jankowskim przyjadą na SGP do Torunia i zasiąda w loży honorowej. Takiemu Jankowskiemu to bym bilet immieny w kolorze różu wystawił na 15 tysiaka, że by sobie na ściane powiesił albo do koszulki przyczepił.
    Popieram kolegę zza miedzy, robią z żużla prywatny folwark. Minister się doinformowała. To dobrze bo w przeciwnym razie strzeliła by z kwiatka typu Dlaczego falubaz miał jeździć z Toruniem ten finał, przecież można było zapobiec takiemu stanowi rzeczy. Jest tyle innych klubów w lidze więc po co ten Toruń w finale. Widzę, że minister zna się na żużlu lepiej niż na piłce nożnej. Tak to jest jak ministrowie wyskakują z kapelusza. Może jakiś młynarz na nastęoną kadencję do ministerstwa zdrowia?

  28. Powrót do góry    #8711
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    mam nadzieję, że reakcja i kary będą o tyle szybkie co skuteczne. nie wiem na ile to możliwe, mam nadzieję jednak że nie skończy się to na tym, że Karkosik się wypnie, a my zostaniemy z zadłużeniem, karnymi punktami etc. Chyba nikt nie ma wątpliwości - przede wszystkim trzeba pozbyć się szkodników z tego klubu.
    Tylko dlaczego kibice mają kłaść głowy pod topór. Skoro RK odstawił taki numer, więc dał wszystkim do zrozumienia, że kary mu niestraszne i nikogo się nie boi. Zresztą jeśli pani Marta się wykaraskała po jednym blamażu, to co dopiero pan Roman. Ciekawe, że wszyscy możni mają pomału dość i straszą odejściem. Jak nie Półtorakowa, to Dworakowski, Komarnicki już dawno uciekł w bezpieczniejsze rejonu. Kto będzie ten naładowany niespłaconymi wekslami wózek ciągnął? Może się okazać, że Witkowski nie będzie miał komu wcisnąć tych swoich tłumików, chyba że Różowy koszul założy jakąś Celebrytoligę i będą tłuc czwórmecze z Wolfslake, Rawiczem (nie obrażając nikogo) i jakimiś specjalistami od Grosstracku ze Szwajcarii.

    Poczekajmy aż emocje opadną i wszyscy zrobią na chłodno rachunek strat i zysków. Ja mówię, że będzie z dużej chmury mały deszcz. Strzeli sobie jeden decydent z drugim lufe w kuluarach, obmyślając jak wykiwać trzeciego. Puszczą trochę kitów do mediów i wio dalej. The show must go on.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-09-2013 o 00:14

  29. Powrót do góry    #8712
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wiecie co ? ja już mam na wszystko wy******, lata mi to. Niech nas zdegradują do II ligi, a co mi tam i tak będe chodził na żużel. Chciałbym zobaczyć jaki się burdel po paru latach zrobi jak całe towarzystwo z Zielonki+PZM zacznie układać całą ekstraligę, zresztą już to robi z Witkowskim. Chcą sie nad nami pastwić niech to robią wali mnie już to. Widze że kompania z zielonki nie odpuszcza i straszy władze naszego klubu jakimiś pseudoministrami i karami w postaci degradacji. Szczytem chamstwa będzie jak Witkowski z Muszką, Dowhanem, a szczególnie Jankowskim przyjadą na SGP do Torunia i zasiąda w loży honorowej. Takiemu Jankowskiemu to bym bilet immieny w kolorze różu wystawił na 15 tysiaka, że by sobie na ściane powiesił albo do koszulki przyczepił.
    Z tego postu przebija żal, że Karkosikowi ktoś zabrania układać ekstraligę. Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #8713
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Z tego postu przebija żal, że Karkosikowi ktoś zabrania układać ekstraligę. Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    mania prześladowcza przez ciebie przemawia, źle to doczytałeś.

  31. Powrót do góry    #8714
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Z tego postu przebija żal, że Karkosikowi ktoś zabrania układać ekstraligę. Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Ciężko niektórym zrozumieć, że ktoś mógł zaszachować Romana, aż nie do uwierzenia i stąd gadanie ,że to jeszcze nie koniec tej rozgrywki i że Romek uderzy jeszcze z grubej rury.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #8715
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ciężko niektórym zrozumieć, że ktoś mógł zaszachować Romana, aż nie do uwierzenia i stąd gadanie ,że to jeszcze nie koniec tej rozgrywki i że Romek uderzy jeszcze z grubej rury.
    a Ty wierzysz ? Masz taką nadzieję ? Czy we wszystko juz zwątpiłeś ?

  33. Powrót do góry    #8716
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    a Ty wierzysz ? Masz taką nadzieję ? Czy we wszystko juz zwątpiłeś ?
    A w co tu wierzyć, wszystko jest już jasne przecież, jest winny i czekać na osąd trzeba.
    Naiwniacy rządni "krwi" sadzą ,że wielki X nagle wyskoczy z jakimiś sensacjami i odwróci sytuacje i wybieli klub Unibax.

    To już jest koniec .... jakby zaspiewał klasyk. Trzeba czekać na kary i tyle.

    Zakpiono z tej dyscypliny, kibiców, sponsorów i wielu ludzi na stanowiskach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #8717
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Przecież to normalne, kazdy czeka na kare, dostał ją Wrocław, Rzeszów to dostaniemy i my

  35. Powrót do góry    #8718
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Skoro RK odstawił taki numer, więc dał wszystkim do zrozumienia, że kary mu niestraszne i nikogo się nie boi.
    Nie tak tak do konca.
    Towarzystwo klubowe z Torunia myslalo ze im wszystko wolno, bo ma Karkosika.
    Mysleli ze Falubaz/Dowhan to takie leszcze jak Unia Dworakowskiego(która przyjmowala kary wszystkie jak leciało),Czewa która poległa z nimi nie przez sport(co zreszta dosc jasno insynuuje Mizgalski).
    Trafili na Falubaz nie wiedzac ze to przeciwnik z innej pułki i co sie stało?....polegli z kretesem kompromitujac sie przy tym niemilosiernie.

  36. Powrót do góry    #8719
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Przecież to normalne, kazdy czeka na kare, dostał ją Wrocław, Rzeszów to dostaniemy i my
    Dokładnie tak.

    Potem może pan X otworzy swoją prywatną ligę jak to niektórzy tu wieszczą i bedziecie chodzić na jego rozgrywki o Puchar Prezesa X.
    I wtedy nikt mu już nie stanie na drodze do zdobycia tego pucharu.

    Tam wszyscy będą żyli w harmonii i nie bedzie niedobrego i okrutnego Dowhana i Jankowskiego.

    Natomiast na pytanie, czy Barcelona bez Messiego oddałaby finał Ligi Mistrzów, Kryjom odpowiedział: Barcelona posiada 30 zawodników - my tylu nie mamy.

    A Sławek chyba zapomniał powiedzieć Romanowi ,że speedway to taki kontuzjogenny sport i ,że trzeba by dokupić kilku zawodników ze światowej czołówki w razie "wu".

    Szefostwo Stelmet Falubazu usłyszało na miejscu propozycję, by rewanżowy mecz finałowy został przełożony. Torunianie proponowali, by rozegrać go za dwa tygodnie - 6 października. Zdolny do jazdy byłby już wówczas wspomniany Gollob.
    06.10 jest chyba IMP w Tarnowie, totalna błazenada aby próbować przekładać mecz na ten dzień.

    Co za idiotyczne tłumaczenie na tej konferencji było , to głowa boli.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2013 o 00:58
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #8720
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dokładnie tak.

    Potem może pan X otworzy swoją prywatną ligę jak to niektórzy tu wieszczą i bedziecie chodzić na jego rozgrywki o Puchar Prezesa X.
    I wtedy nikt mu już nie stanie na drodze do zdobycia tego pucharu.

    Tam wszyscy będą żyli w harmonii i nie bedzie niedobrego i okrutnego Dowhana i Jankowskiego.
    No wiesz sam że chętnych to jest wielu, bo za pewne śledzisz SF i przeczytałeś że kluby chcą rozwiązania i oddzielenia od PZM, wyjątkiem jest Falubaz, Polonia i Czewa(chociaż oni się podpisali). Marzeniem wszystkich klubów jest stworzenie takiej ligi, wolnej od PZM.

  38. Powrót do góry    #8721
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    No wiesz sam że chętnych to jest wielu, bo za pewne śledzisz SF i przeczytałeś że kluby chcą rozwiązania i oddzielenia od PZM, wyjątkiem jest Falubaz, Polonia i Czewa(chociaż oni się podpisali). Marzeniem wszystkich klubów jest stworzenie takiej ligi, wolnej od PZM.
    Spójrz realnie, takiej mozliwości raczej nie bedzie. Oddać władze i rozgrywki w prywatne łapy kasiastych ludzi? Dzieki
    To już sportem by na 100% nie było, tylko prywatnym cyrkiemjednego faceta i najlepiej jakby on nie miał żadnej władzy nad sobą.

    Wtedy stadiony pełne, super walka fair play, sponsorzy oknami i drzwiami z kasą by walili i byłoby cudownie ...

    A na samej górze fajnie jakby stał pewien Romek Wtedy jego klub by wygrywał kiedy trzeba.

    Aj starczy , bo to już mrzonki.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2013 o 01:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #8722
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    No wiesz sam że chętnych to jest wielu, bo za pewne śledzisz SF i przeczytałeś że kluby chcą rozwiązania i oddzielenia od PZM, wyjątkiem jest Falubaz, Polonia i Czewa(chociaż oni się podpisali). Marzeniem wszystkich klubów jest stworzenie takiej ligi, wolnej od PZM.
    Jakich wszystkich? Tych kilku ktorzy zebrali sie we Wroclawiu z 23 polskich klubow i Daugavpils nazywasz wszystkich?

  40. Powrót do góry    #8723
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Podpisała się Ekstraliga oprócz was i to wystarczy, sa inne jeszcze kluby zaangażowane w ten projekt. Wątpie że coś takiego by powstało jeszcze w tym roku, ale może w przyszłym kroki mogą być bardziej zdecydowane, Jeśli przeciwstawili się SGP to z powodzeniem moga stworzyć ligę. Chociaż wolałbym że by to wszystko się ułożyło i zostało jak jest, ale sam widzisz że jeśli 80 % klubów z EE jest nie zadowolona z tego z robi PZM to chyba nie jest dobrze.

  41. Powrót do góry    #8724
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tu nie takie hop, że robią własną ligę. PZM załatwiłby w FIM i ligach działających pod jego egidą, że zawodnicy chcący startować w takiej nowej zawodowej lidze byliby wykluczeni z wszelkich oficjalnych obecnie rozgrywek. Prawdopodobnie liga rosyjska miałaby tylko to głęboko gdzieś tak jak ma gdzieś nowe tłumiki
    Musiałaby być płacone naprawdę wysokie stawki by zawodnikom się to opłaciło.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 24-09-2013 o 01:48
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #8725
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Wszystkiego najlepszego dla Chrisa Holdera

    https://www.facebook.com/pages/speed...8027358?ref=hl

    Sto lat i szybkiego powrotu do zdrowia
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 24-09-2013 o 05:28
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #8726
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta

    i słuchając w RZG wypowiedź Dowhana o Miedzińskim (w części 1), który przed opuszczeniem W69 przyszedł ze łzami w oczach pożegnać się z senatorem.

    http://rzg.pl/radio-zielona-gora/spo...l-idee-sportu/
    Lo matko,ten bandyta ze lzami w oczach?
    Senator nie pomylil go z Holta?
    Jedyne wytlumaczenie jest takie,ze Adrian podchodzac do Senatora zauwazyl ta spuchnieta twarz Mediolanu z szopem na glowie i nie mogl powstrzymac lez.

    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Ten art pozwala już maksymalnie przeczołgać Unibax ... na co, nie ukrywam bardzo liczę
    Czego bys chcial Lugen?Rozumiem ,ze poczuliscie krew wiec jakiej kary sie spodziewasz i jaka by Cie satysfakcjonowala?
    Przy wydawaniu wyroku nie zapominaj o lzach Miedzinskiego.
    Podejrzewam,ze pod kazdym busem "uciekajacych kurczakow" pojawialy sie mokre plamy i nie bylo to spowodowane praca klimatyzacji.
    Wysoki sad wezmie to pod uwage?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-09-2013 o 07:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #8727
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    To zalezy co rozumiemy pod pojeciem podlega.
    Z pewnoscia rzad i ministra guzik maja do kar jakie beda wymierzone.
    Oczywiscie ministra moze wyrazic swoje oburzenie i niezadowolenie a Witkowski sie przestraszy
    i sprobuje Unibaxowi dowalic powyzej limitu.
    Ale wtedy prawnicy Karkosika go zjedza.
    Oczywiscie jesli Karkosikowi bedzie sie chcialo.
    Mildura zwrocil uwage na jedna ciekawa rzecz.
    Odszkodowania dla TV chyba nie bedzie. Ogladalnosc byla rekordowa

    Politycy to największa mafia i ciekawe czy Karkosik będzie ryzykował jakimś klubikiem .... ma wiele do stracenia
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  45. Powrót do góry    #8728
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz77 Zobacz posta
    Powinniscie sie wszyscy zapasc pod ziemie ze wstydu, a nie jeszcze cos tu pierdo... trzy po trzy.

    My nie klub Unibaks, żeby uciekać

    przyjmujemy tę hańbę, ale żyć trzeba nadal,

    pozdrowienia dla większości obiektywnych i sprawiedliwych kibiców z innych krystalicznie czystych ośrodków

  46. Powrót do góry    #8729
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Osobna spawa to piz**siowate zachowanie zawodników, trenerów, działaczy Torunia, o czym już pisałem w wątku meczowym i nie wiem czemu tak bronicie zawodników i trenerów. Jakbym ja był taka piz.a w pracy to bym chyba dawno skończył w psychiatryku. Dobrze, że u nas przynajmniej Protas, Dudki, a kiedyś Walas mają jaja.
    Walas to ma takie jaja, że będąc zgłoszonym do meczu jakoś w Lesznie nie wyjechał, jak Martunia nie pozwoliła.
    Zauważ, że w ZG nikt nie zgłosił drużyny toruńskiej do zawodów, więc chłopaki mogli stać do dzisiaj czekając
    na prezentację i wyjazd do biegu.

    I nie dziw się, że nie czekali do meczu, bo po takiej decyzji mogli obawiać się reakcji 17 tys wk.u.rwionych zebranych na stadionie.

  47. Powrót do góry    #8730
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Widzę jedną słuszną karę dla RK :
    - jako potentat giełdowy przejmuje kontrolę na giełdową spółką Apator
    - zmienia nazwę klubu żużlowego
    - oddaje kibicom pieniądze wydane na wyjazd do ZG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •