Strona 2 z 282 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ten artykuł jest tak głupi, że aż do bólu niewiarygodny. Nie wierzę w ani jedno słowo.
    Archiwum X normalnie

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://www.sport.pl/sport/56,78989,1..._nie.html?bo=1

    kolejny
    zaczął je masowo produkować czy jak...

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2009
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tyko w toruniu potrafią myśleć nad sprowadzeniem gorszego zawodnika kosztem lepszego. kamil pulczyński który poza biegiem juniorskim nie potrafi objechać najwiekszych pionkow w e lidze ma zostać chociaż przedpelski pokazuje ze jeździ lepiej niż jego starszy kolega.
    Po drugie sa informacje ze będzie druga drużyna w trybu więc niech tam jeździ kamil liga idealna dla niego zwłaszcza ze seniora z niego nie będzie .

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Co do sprowadzenia MJJ i rozstania się z Darkiem to nie jest tylko kaczka dziennikarska, mnie wcześnie doszły dwoma niezależnymi kanałami, takie same wieści, jako przykład jednego z pomysłów właścicieli klubu.
    Szczerze mówiąc nie wiem co lepsze, bo Ward to talent jakiego światowy żużel nie miał podobno od czasów Penhalla, ale w głowie ma siano i kolejne ekscesy mogą spowodować , że skończy jak wielu talenciaków.
    Pytanie czy dać mu jeszcze kolejny rok ?
    Martwi mnie to , że Holder nie ma już na niego wpływu, a to w kontekście IMŚ Chrisa dawałoby jakąś nadzieję. Teraz ciężko liczyć na cud. Z drugiej jedna k strony jak chłopa puścimy , a on zacznie jeździć tak jak predestynuje go jego talent to będzie niewyobrażalny żal, strata jakiej w historii klubu nie było.

    EDIT: Może kolejne wypożyczenie ? A może udział w GP na niego wpłynie ?
    Co ja się łudzę ? Na jego kumpla Taia miał wpłynąć i co ? I g.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 05-11-2012 o 19:13

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Witam !

    Według mnie wymiana Warda na Jensena była by błędem. Jensen jest co prawda dobry ale Ward jest lepszy i tyle !!! I mam pytanie. Ile lat ma Paweł Przedpełski ?? Bo jak jest z 2 lata młodszy od Pulczyńskich to bez dwóch zdań powinni wywalić K. Pulczyńskiego i stawiać na Przedpełskiego. Gorszy od niego nie jest, a może odpali i coś z niego będzie.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pytanie czy dać mu jeszcze kolejny rok ?

    EDIT: Może kolejne wypożyczenie ? A może udział w GP na niego wpłynie ?
    Co ja się łudzę ? Na jego kumpla Taia miał wpłynąć i co ? I g.
    Ale Ty tak serio??

    Nie no , tego się już czytać nie da. Jak ludzie na poważnie zaczną się zastanawiać - czy dać Darkiemu szansę, to jeszcze ktoś pomyśli że może jednak nie warto, bo przecież ktoś powiedział że chłopak ma siano w głowie :O
    Ja nie mogę... Dla rozkoszy podziwiania tzw wychowanków w składzie pozbyć się Warda, to mistrzostwo któremu już nie podołam. Toż to mocniejsze nawet od Kasprzaka wyciąganego co roku z szafy. Buszmen i jego prowokacje się chowają.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ward z sianem w głowie jest i tak lepszy od MJJ... bez siana w głowie I na co chcesz dać Semen Wardowi jeszcze rok? Na średnią 2,4 czy na wyzbycie się siana z głowy?
    Martwi mnie to , że Holder nie ma już na niego wpływu
    A mnie to cieszy. W końcu nie będzie jego cieniem. Przede wszystkim sportowo. Zresztą Holder w jego wieku mądrzejszy dużo nie był Na pewno był słabszym zawodnikiem.
    Dla rozkoszy podziwiania tzw wychowanków w składzie pozbyć się Warda, to mistrzostwo któremu już nie podołam. Toż to mocniejsze nawet od Kasprzaka wyciąganego co roku z szafy. Buszmen i jego prowokacje się chowają.
    Mnie to rybka - wypożyczajcie Warda gdzie chcecie, już walił głową w mur nie będę.

    PS: Aerie znowu Cię kocham za ten wpis
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 05-11-2012 o 19:50

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2009
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ward zrezygnował w zeszłym roku z gp by dla nad jeździć a oni chcą go wywalić bo za dobry jest i za dużo daje punktów drużynie lepiej ściągnąć kogoś słabszego o dużo gorszych umiejętnościach by dać szanse kamilowi który wiek seniora spędzi w 2 max pierwszej lidze co to ma za sens? Niech go wypożycza to będę wpadał na mecze w których będzie jeździł w toruniu i będzie pokazywał plecy jensenowi, miedziakowi itp. po drugie jensen pewnie będzie ciagnal z 50% więcej od warda gdy zauwazy ze jest potrzeby. A pulczasom walka o sklad może wyjść jedynie na dobre bo teraz chociaż się przywozi 4 zera z rzędu to stawia się go powyżej przedpelskiego i daje się zawodnikowi szanse na dokończenie olimpiady .

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Jeśli przygotowanie ligowego toru na GP się nie zmieni, to po co trzymać Darcy'ego? Tylko się chłopak będzie uwsteczniał. Niech cieszy oko gdzie indziej. Tu tylko start, pierwszy łuk i po zabawie. Chociaż podobno się zarzeka, że będzie trenował wyjścia spod taśmy z niejakim... Morrisem. A może Darcy tylko na wyjazdy, bo na tym toruńskim betonowisku Saletra z chomikami wystarczą. Nie będzie musiał chłopak poświęcać ligi angielskiej.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Ale Ty tak serio??

    Nie no , tego się już czytać nie da. Jak ludzie na poważnie zaczną się zastanawiać - czy dać Darkiemu szansę, to jeszcze ktoś pomyśli że może jednak nie warto, bo przecież ktoś powiedział że chłopak ma siano w głowie :O
    Ja nie mogę... Dla rozkoszy podziwiania tzw wychowanków w składzie pozbyć się Warda, to mistrzostwo któremu już nie podołam. Toż to mocniejsze nawet od Kasprzaka wyciąganego co roku z szafy. Buszmen i jego prowokacje się chowają.
    A może nie tak wybiórczo koleżanko ? ( chyba mogę tak się do Ciebie zwrócić). Cały post ma zupełnie inny wydźwięk.
    Nigdy nie i nigdzie nie napisałem , że moim zdaniem trzeba Darka się pozbyć, albo , że trzeba go na kogoś wymienić, ani też , że musi w składzie zostać. Mówiąc krótko nie napisałem z jakiej decyzji wladz klubu byłbym zadowolony.
    Opisałem sytuacje , z jaką zmierzyć się muszą włodarze naszego klubu. Postawiłem pytania, na które odpowiedzi musza szukać.

    To co napisałaś i co zachwyciło mhsola ma się nijak do tego co myślę o tym całym zamieszaniu wokół Darka, bo najzwyczajniej w świecie tego nie wiecie.

    Ja nie mogę... Dla rozkoszy podziwiania tzw wychowanków w składzie pozbyć się Warda, to mistrzostwo któremu już nie podołam. Toż to mocniejsze nawet od Kasprzaka wyciąganego co roku z szafy. Buszmen i jego prowokacje się chowają.
    Tego zaś kompletnie nie rozumiem ? To do mnie ? Czy obok mnie ?
    Czy to może prowokacja jakaś ? Chyba, tak bo nigdy nie pisałem o tym , żeby stawiać wychowanków ponad wszystko niezależnie od sytuacji.
    W sumie, po co ja to poważnie traktuję ? Masz/ macie swój wirtualny żużlowy świat , co mnie do tego ?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 05-11-2012 o 20:25

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    A kto powiedział że cały post był do Ciebie?
    Zapytałam tylko czy poważnie tak myślisz.
    Siano w głowie też można by podciągnąć ale wiesz, jak on ma siano, to co pomyśleć o dorosłych ludziach którzy uważają się za mądrych i mają takie dylematy:

    Opisałem sytuacje , z jaką zmierzyć się muszą włodarze naszego klubu. Postawiłem pytania, na które odpowiedzi musza szukać.
    Z czym tu się mierzyć i czego szukać? Nie pojmuję... albo raczej wolę przemilczeć co o tym myślę.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ale Ty tak serio??

    Nie no , tego się już czytać nie da.
    Jeśli post zaczynasz od takich dwóch zdań to nie dziw sie , że biorę to jako odpowiedź na mój wpis.
    Dzięki za wrzutę o sianie, słówkami posługujesz się zręcznie , potrafisz wbić szpilę, szkoda , że do dyskusji na poruszanytemat nic nie wniosłaś.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Możesz sobie oczywiście myśleć co chcesz, nic na to przecież nie poradzę.
    Ale żebyś nie miał żadnych wątpliwości, dodam że pisząc o tych "dorosłych ludziach" miałam na myśli włodarzy naszego klubu, a Mhsol sobie tylko zwyczajowo żartuje.
    No i może taka mała rada - nie stresuj się z powodu wpisów które, jak twierdzisz, nie są wg Ciebie nic warte.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    OK. poniał.

    Skąd wniosek o stresie ? Nie wiem.
    Żużel, może to dla niektórych nienormalne, traktuję bardzo poważnie, ale żeby stresowały mnie takie wpisy, no nie, po prostu na nie poważnie, może zbyt poważnie, odpowiadam.
    Tak już mam. Także bez urazy, gierki słowne to nie dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 05-11-2012 o 21:08

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Pozwole sobie wtracic. Darcy Ward jaki jest kazdy kto siedzi w speedwayu wie, ale najlepsze co ten koles soba prezentuje to bycie zuzlowcem. Jazda na zuzlu to jedyne co mu wychodzi i wychodzi mu momentami wrecz genialnie. Jezeli ma wyjsc na ludzi to tylko poprzez speedway. Siano nie siano, ale papiery na jazde ma jak malo kto.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jedynym sensownym rozwiązaniem jest zatrudnienie Pieszczka.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jedynym sensownym rozwiązaniem jest odstawienie od składu Pulczasa/ów.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Swoją ścieżką dlaczego Rzekanowski z uporem amoniaka tak lansuje koncepcję pozbycia się przez Unibax Warda? Jakieś przecieki z klubu? Inne motywy? Oby tylko tak nie myślano w klubie! Ward musi być!
    Dlaczego oficjalnie nic nie wiemy o dalszej toruńskiej przyszłości Ryana (chyba nie z powodów regulaminowych?).

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Na forum krzyzacy.net, ktoś z użytkowników napisał że władzom klubu nie pasuje do skaldu Miedziak i Kamil a podobno prowadzone są rozmowy z Gollobem i Buczkowskim, wie ktoś coś o tym?

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Nieprawdopodobne jest wręcz jaką siłę sprawczą mają obecnie Pulczasy w Unibaxie skoro wariant najbardziej oczywisty czyli odsunięcie Kamila od składu na rzecz Pawła, gdzie już KSM będzie pasował jest zestawiany na równi z wariantem MJJ za Darka.

    Z drugiej jednak strony chyba rozumiem z czego wynikają obawy związane z Darkiem. Chłopak jest tak nieprzewidywalny w swych zachowaniach i poczynaniach, że zapewne najzwyczajniej w świecie boją się co nam wywinie za rok. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że obecne przygotowanie MA w Toruniu pasuje Darkowi tak jak Gollobowi Gorzów, a MJJ to startowiec.
    Jeśli do tej wymiany dojdzie to już będziemy wiedzieć ze 100% pewnością jak będzie przygotowywany tor na MA w sezonie 2013. Aż strach się bać.

    Osobiście strasznie lubie MJJa, podoba mi się jego podejście do tego sportu, pracowitość, waleczność i postawa na torze. Zawsze żałowałem, że odszedł i jeśli faktycznie klub zmieni Darka na MJJa wbrew wszystkiemu i wszystkim będę tu tym jedynym, który płakał z tego powodu nie będzie.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kiedyś słyszałem ,że Rzekanowski był na ścieżce wojennej ze Stępniewski, dokładnie nie pamiętam o co chodziło,prawdopodobnie o akredytacje,w gazecie.pl było dużo negatywnych artykułów o Unibaxie, a więc nie brałbym na poważnie tego co pisze, bo raczej stosunki z kubem się nie poprawiły. Zamiana Kamila na Pieszczka była by na plus, ale Kryjom może być przeszkodom w tej kwesti.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Jedna wtopa już jest,Kowalik zostaje na sezon 2013,facet się absolutnie do tego nie nadaje,jego ilość popełnionych gaf mówi sama za siebie,jak on ma zamiar znów uporem maniaka wystawiać np Kamila,by zrobił 0,0,1,0,0, to ja dziękuję.Wystarczy prześledzić jego wcześniejsze prace jako menago,w innych klubach,jak szybko zaczynał,tak szybko kończył.

    Co do Pulczyńskich,to jak jeszcze Emil ma jakieś przebłyski,tak Kamil żadnym talentem nie jest,nie trzeba tu być żadnym fachowcem by to stwierdzić,niedługo kończą 21 lat,od 12 roku życia siedzą w tym sporcie,regularne starty w lidze,i jakie efekty?co oni takiego wywalczyli w swojej karierze?8 lat w sporcie do czegoś zobowiązuje,dawno za Kamila powinno być zastępstwo,ale skoro Kowalik twierdzi że Przedpełscy są za młodzi,to tego już nie skomentuje.

    Co do Warda,temu zawodnikowi nie pasuje Toruński klimat,jego prywatny tryb życia odbiega od normy,jako zawodnika,ostatnie zajście z pobiciem,(on już dobrze wie za co to było),wcześniej sprawy sądowe,nie wspomnę ile to fotek krążyło,z jego upojeniem alkoholowym,nie było by nic w tym złego,gdyby przekładało się to na stabilny wynik sportowy,a co mieliśmy,ano można powiedzieć spokojnie,że przegrał nam finał,w meczach o finał wyniki-0,1,2,1 ,u i -1,1,2 ,2,0,0,to trochę za mało,jak na takiej klasy zawodnika.I o mało by brąz uciekł z po nosa,bo oczywiście w rewanżu,nie mógł wystartować,z wiadomych przyczyn.I głupota jest patrzeć na jego wyniki przez pryzmat ligi Angielskiej,bo mnie np,interesuje jakie tu robi wyniki.

    Jednak,jak klub zacznie kombinować z KSM,pod Pulczyńskich to będzie największa głupotą w historii tego klubu.

    Pozdrawiam,i to co napisane powyżej,to moje zdanie.

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    skoro ward zawiodl, to wymienmy go na Jensena ktory przeciez PO mial rewelacyjne (do kompeltu z najwazniejsza dla niego impreza, challengem). Na kazdego sie kij znajdzie.

    W Jepsenie dalej mnie drazni brak przywiazania do klubu. Nam stawial warunki (stad pozegnanie z Jagusiem), pozniej bez sentymntow odszedl, teraz moze wrocic. Za rok bedzie w Rzeszowie albo znowu w Gorzowie, jesli znajdzie sie kasa. Ward jaki by nie byl, jest nasz, znamy jego slabosci, pokornie zniosl nadmorska banicje. Narozrabial juz na tylu frontach, ze juz niczym nas nie zaskoczy

    Rozwiazanie jest tak proste, ze az zal dyskutowac na poziomie Rzekanowskiego. Przedpelski do skladu, blizniak w zapasie (ciezko zakladac, ze pod wzgledem sportowym i zdrowotnym obaj beda mieli rowny sezon), troche dirtu pod kolo dla Warda i kibicow.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Darcy musi ogarnac sie sprzetowo,szczegolnie na Polske.Tor z jego mizeria w PO nie ma nic wspolnego.Przypomnijcie sobie jazde Miedzina w meczu z Tanowem i porownajcie z jazda Warda w tym samym meczu.Miedzin jezdzil jak Ward a ten jak Kamil.Z kolei w meczu o braz z Falubazem ,gdzie tor byl twardy pojechal dobre zawody.
    MA ma to do siebie,ze nie potrzeba kopy aby sie fajnie poscigac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    MJJ to startowiec.
    też o chłopaku złego słowa nie powiem, ale to jeszcze junior. końcówkę miał gorszą od Warda, na dodatek jego niesamowity progres w tym roku sprawi, że jego przyszłoroczny pracodawca może być zawiedziony jego postawą. tragedii nie będzie, ale gorzej może być, zwłaszcza wtedy, gdy świat sprzętowo dogoni dunów którzy w tym roku lekko reszcie odjechali.
    nie wspominam już o tym, że po walce w PO zostawiłbym cały team, bo ta drużyna wbrew pozorom mnie przekonała. trochę Ryan, trochę Paweł, trochę reszta, nie pamiętam jako jedni z nielicznych sobie ów skład zbudowaliśmy. wystarczy popatrzeć na staż w zespole poszczególnych zawodników... ale wspaniałomyślnie nowowprowadzany regulamin ekspertów wyśle na banicję, z konieczności, jednego z naszych juniorów (lub obu), w imię rozwoju, szkolenia, ku chwale żużla jako takiego. hiphip...

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    skoro ward zawiodl, to wymienmy go na Jensena ktory przeciez PO mial rewelacyjne (do kompeltu z najwazniejsza dla niego impreza, challengem).
    Dzięki lego za ten wpis To dla Ciebie Howardzie

    Kingpinie - to prawda, że Ward potrzebuje kilku zmian (głównie sprzętowych) ale ważniejsze jest przygotowanie toru na MA.
    Tylko, że takich zmian potrzebuje i Gollob i Jensen, którzy umoczyli Stal z kretesem (do spóły z Paluchem rzecz jasna).

    Ja tam Warda już nie chcę - weźmy Golloba i za Miedziaka Pawlickiego. Może Frank, albo Buszmen będą zadowoleni.
    To jest już kuriozum, żeby lepszych i tańszych wymieniać na słabszych i droższych. Ale bawta się dalej
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 06-11-2012 o 13:20

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Ja tam Warda już nie chcę - weźmy Golloba i za Miedziaka Pawlickiego. Może Frank, albo Buszmen będą zadowoleni.
    To jest już kuriozum, żeby lepszych i tańszych wymieniać na słabszych i droższych. Ale bawta się dalej
    Hm...
    mam zawsze wiele myśli, gdy przychodzi czas transferów. Bo zawsze ktoś lepszy może przyjść, bo zawsze ktoś zawiódł,
    bo zawsze ktoś rokuje, a ktoś przestał rokować. I tak jest i w tym roku.

    Mam też dość pesymistyczne myśli, bo Holder po kontuzji, bo Ward po urazie i z wiadomym stylem życia,
    bo Sullivan z porodem i po kontuzji, bo Miedziak miał bardzo, bardzo średni sezon, bo Pulczasy pojechały tak jak pojechały...
    a tu może okazać się, że liga będzie zmniejszona z 10 do 8 zespołów, a tu Rzeszów i Bydzia chcą się zbroić,
    jakieś światełko pojawiło się w Czewie, a i Gniezno podobno chce zrobić niespodziankę swoim kibicom... czyli trochę
    zaczynam mieć strach w oczach, że okaże się, że ktoś z "wielkiej czwórki" naszych zawodników nie wypali, a może i dwóch...
    i będziemy bić się nie o to co w ostatnich latach, a wręcz odwrotnie....

    Dla mnie zamiana Warda na któregoś z Jensenów nie jest jakimś strategicznym posunięciem - bo za rok równie dobrze
    można będzie się cieszyć jak i narzekać, że jednak lepiej było zostawić Warda. Pożegnać się z Miedziakiem - ostatnim
    w miarę dobrze jeżdżącym torunianinem - też mi nie w smak. Holder? Mistrz świata i do tego fajny chłopak.
    Sullivan - może i trochę latek ma, może kosztuje - ale też swój chłop, i w sumie piekielnie jeździł w play-offach...
    druga młodość, a może chęć udowodnienia komuś, czegoś? To jak z nich rezygnować? No niby można. Ale zawsze
    jest to obarczone ryzykiem... a i sentyment i intuicjami mówi: nie warto.
    Szukać jakiegoś w miarę dobrego zawodnika na rezerwę - do rotacji? Ale kto się zgodzi grzać ławę i na jakich
    warunkach? Raczej ten wariant też bez szans. Czyli, czy grzebać coś w seniorach? Gdyby KSM był inny to możnaby
    wrócić np. do rozmów z Emilem S. i wymienić z Wardem... a przyjście Golloba? Widok TG w barwach toruńskich
    w derbach... wrrr...

    Lubię Pieszczka i podoba mi się jak jeździ. Uważam, że czas ochronny dla Kamila i Emila już się skończył i jeżeli chcą
    jeździć na żużlu to powinni o miejsca w składzie walczyć na pełnych obrotach. Mamy Przedpełskich - może trochę ich przeceniamy,
    zwłaszcza jednego, ale są z pewnością jakąś tam szansą, a za nimi jest kilkunastu innych chłopaków. Zatem, czy wzmacniać
    się juniorem skądś, który znowu zablokuje komuś miejsce, żeby znowu wykręcić wynik, a położyć lagę na takie zaplecze
    jakie posiadamy... (no może kiedyś, kiedyś ruszy drużyna nr 2). Też nie w smak trochę, choć przyjście Pieszczka byłoby
    może o tyle fajne, że chłop ma coś ze 17 lat i kontrakt na 3-4 lata byłby sprawą długofalową... tym bardziej, że mają
    podobno znieść limit KSM i można budować coś na parę lat do przodu.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę, że jednak skład się nie zmieni i Darek nigdzie się nie ruszy. W końcu ma jeszcze ważny kontrakt przez 2 sezony. Nadal nie znamy oficjalnego regulaminu, nie wiemy właściwie nic. Dlatego też wypociny szanownych redaktorów z naszych codziennych gazet traktuje z przymrużeniem oka. Jedyne co trzeba zrobić to bezwzględnie należy zastąpić Kamila Pawłem, chętnie też widziałbym Pieszczka. Jeśli nowy prezes rozpoczął by sezon od pomysłów typu Buczkowski, czy o zgrozo Gollob w składzie to już widzę, jaką by sobie zjednał sympatię wśród kibiców.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez hvitsverd Zobacz posta
    Jeśli nowy prezes rozpoczął by sezon od pomysłów typu Buczkowski, czy o zgrozo Gollob w składzie to już widzę, jaką by sobie zjednał sympatię wśród kibiców.
    A może tak? Holder, Sullivan, Miedziński, Sajfutdinov, Pieszczek, Przedpełski, Przedpełski? KSM 40,15
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    A mnie to cieszy. W końcu nie będzie jego cieniem. Przede wszystkim sportowo. Zresztą Holder w jego wieku mądrzejszy dużo nie był Na pewno był słabszym zawodnikiem.
    Właśnie to sobie ułożyłem w głowie - Holder '07 vs Darky '12 (między nimi jest pięć lat różnicy wieku). Jakie były oczekiwania wobec Chrisa we Wrocławiu i jakie są teraz wobec Warda w Toruniu. Dodajmy do tego sezon 2011 i to, jaki już wtedy kosmos Darcy jechał. Naprawdę, niektórzy mogliby się dwa razy zastanowić zanim skrytykują Warda za miniony rok. Jego rzekoma słabość urasta do miana legendy miejskiej. Wymagania wymaganiami, ale zachowajmy elementarna uczciwość. MJJ jechał w tym roku mimo wszystko słabiej, mniej stabilnie niż DW w E-lidze (nie patrzę nawet w średniej). Ja bym bardzo chętnie widział w Toruniu znów obu, gdyby to było możliwe, ale w obecnej sytuacji - musi zostać Darky.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Emila to chyba trzeba bedzie sklonowac.Podobno juz w Czewie na 110%.Ma tez zostac w Bydzi czyli mamy juz dwoch.W Toruniu musialby scigac sie ten trzeci.

    Moim zdaniem zmiany beda kosmetyczne czyli Mroczka + Pawel.Jesli Pulczasy strzela focha,poradzimy sobie bez nich,choc bedzie szkoda.No ale jak sie ma takie warunki do rozwoju a stoi sie w miejscu to sami sa sobie winni.
    Torunski kibic jest przyzwyczajony do walki o najwyzsze cele i kolejny slaby sezon bedzie oznaczal spadek frekwencji i tak juz dosc przecietnej.
    Zuzlowcow mamy niby dobrych ale mam wrazenie ,ze wsrod dzialaczy brakuje kogos z wizja a wsrod sztabu trenersko-menagerskiego czlowieka ktory mialby autorytet wsrod zuzlowcow.Niby nowy prezes ale to raczej czlowiek od faktur.Finansowo pewnie znowu sie bedzie wszystko zgadzac,sportowo niekoniecznie.Z drugiej strony jesli chca wyrzucic Darcego robiac tym samym miejsce dla Chomikow to znaczy,ze jakas tam wizja w gabinetach maja.
    Sztab trenerski?Zabik za miekki,Kowalik za mlody,dopiero sie uczy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-11-2012 o 16:43
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Wiem, że pewnie zaraz dostanę po głowie, ale może Baron na menago? Facet się uczy, potrafił w Betardzie stworzyć pozytywną atmosferę w ekipie, w duuużo gorszych warunkach, odnoszę wrażenie, że naprawdę mu na czymś zależy i chyba ma to coś...
    Pozbycie się Warda to byłby spory błąd, mimo, że nieraz wkurza, ale to przyszłość światowego żużla. Zakładając, że Ryan zostaje i ruszy drużyna rezerw właściwie nie ma wyboru. PP do drużyny, jeden z chomików do składu. aktualnie słabszy do rezerw,Miedziak potrzebuje pomocy(może Baron), Artur-wychowanek zza miedzy na piątego i jak mawia nasz sławetny radiowy krajan-alleluja i do przodu!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 06-11-2012 o 17:27

  34. Powrót do góry    #79
    Zbanowany
    Dołączył
    12-02-2009
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nowe gadzety zapraszamy http://sklepik.krzyzacy.net/

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Pomijajac juz tlumaczenie za pomoca translatora ,wyglada to nieciekawie.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ge-stracic-rok
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    No jo, najlepiej od razu nieciekawie.
    Mi to wygląda na kupę niedomówień i ogólników. Każda operacja niesie za sobą ryzyko i w sumie każdy lekarz Ci to powie. Wiadomo że lepiej nie mieć operacji niż ją mieć ale o tym co trzeba, zadecyduje na pewno ktoś, kto się zna (miejmy nadzieję) lepiej niż kibice w tym kraju na żużlowcach.

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    No ale ja sie znam i mowie ,ze nieciekawie to wyglada.
    Jeszcze jakies watpliwosci?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Że się znasz to na pewno. Wątpliwości mam tylko na czym

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Moge sie znac na czym tylko chcesz.Tylko juz nie sycz .
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-11-2012 o 18:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mogę zamilknąć na wieki. Z tym u mnie nie ma problemu

    Właściwie to tak - nudny tor już mamy, czemu nie mieć jeszcze kilku nudnych zawodników. Z czystym sumieniem człowiek sobie ten cały żużel odpuści i będzie miał więcej czasu, a i zdrowia mniej straci.
    Narzekania już były że będzie nudny sezon ogórkowy. Jak widać los niesie niespodzianki lepsze niż się ktokolwiek spodziewał. Ostatnio tak jakoś bywa, że ciągle na coś musimy czekać - a to na wyrok, a to na operację... Jest nieźle.

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kingpin - a chcesz po gębie? Aerie, widzisz że robię co mogę

    Kingpin - specjalnie dla Ciebie za SF:
    "Nie jest miło, ale mam kilka miesięcy do wyzdrowienia. Lekarz jest pewien, że będę gotowy na 1 marca - to jest najważniejsza rzecz - stwierdził "Chrispy"."


  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Ogólnie sezon ogórkowy się zaczął. Tylko czytając posty w ostatnim czasie można stwierdzić, że te ogórki ani świeże, ani małosolne. Troszku spokoju, proszę (jak mawia Naczelnik).
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 06-11-2012 o 19:17

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Widzę, że wraz z rozpoczęciem sezonu ogórkowego rusza nasza telenowela forumowa Dobrze, dobrze przeca coś się musi dziać.

    mhsol - Ty wazeliniarzu

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    lego napisał o Ligladzie:

    W Jepsenie dalej mnie drazni brak przywiazania do klubu. Nam stawial warunki (stad pozegnanie z Jagusiem)
    Większej bzdury na tym forum dawno, dawno nie czytałem.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-11-2012 o 19:29

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    tak patrząc od strony prezesa/zarządu to ciekawie nie jest:

    1. Ward z krwiakiem na mózgu i z mimo wszystko chyba lekko zawalonym sezonem. podkreślam lekko.
    2. Holder. Połamana noga i żebra + nie wiadomo do końca jak to leczyć i kiedy będzie sprawny.
    3. Miedziński. Od 3 lat równa w dół. nie do końca wiadomo dlaczego. Chociaż tutaj wygląda na to że problem tkwi w głowie.
    4. Sullivan też kontuzja ale mniejszego kalibru + kłopoty z wiadomym urzędem. niby pewny punkt na koniec sezonu ale wiek + żonka + kłopoty + dziecko...
    5. Ząbik - tutaj to nawet nie ma co myśleć. co najwyżej można pomarzyć co by było gdyby.
    6. Emil P. - mistrz biegów młodzieżowych i praktycznie tyle. czegoś brak i jest to chyba talent
    7. Kamil P. - wg obiegowej opinii rozwój zahamowany przez kontuzje ale chyba czas by już coś pokazać.

    i bądź tu prezesem. kogo zmienić żeby nie żałować, że za rok zacznie jeździć. potencjał jest ale czegoś brak. tyle tylko że te słowa już od 3 lat słyszymy i powtarzamy. może rzeczywiście czas na zmiany.
    Emil?
    Hampel?
    MJJ?
    Mroczka?
    Pieszczek? (tutaj sensu nie widzę mając całe tuziny swoich)

    no i zima rzeczywiście zrobiła się ciekawa.

    Baron za Kowalika... też mi coś takiego w głowie zaświtało ale czy ten Baron tyle lepszy jest?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •