Strona 208 z 282 PierwszyPierwszy ... 108158198206207208209210218258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,316 do 9,360 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9316
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Moze jak już dajesz przykład sprzedanych meczów to zrób to na przykładzie Apatora z Motorem jak wycyckaliście Leszno...
    Pedrosio,

    spokojniej bo Ci żyłka pęknie.
    Nie wiem ile miałeś lat w 1984 roku. Ale tamta afera po wielokroć była większa niż ta teraz.
    W sposób bezczelny sprzedano mecz i doprowadzono w skandaliczny sposób do zmiany wyniku
    na torze z 25:41 na 45:45.
    Nawet reżimowa telewizja stanu wojennego, gdzie cenzura pilnowała, żeby dominowały sielskie
    obrazki kraju pod przywództwem hunty Jaruzelskiego i miała zakaz zajmowania się aferami musiała
    tę sprawę pokazać - i pokazywała choćby tłumy ludzi wymachujące banknotami na trybunach.

    Bo wspaniały team leszczyński Jankowski, Kasprzak, Okoniewski, zaczął seryjnie przegrywać
    z takimi mocarzami z Rzeszowa jak Surowiec, Czarnecki czy Krzywonos i nagle z prowadzenia Leszna 41:25
    po 1:5, 1:5, 1:5, 1:5 zrobił się remis po 45. A skutkować to miało złotem dla Leszna i wyciągnięciem
    za uszy Rzeszowa z baraży przeciwko Tarnowowi. Takiego numeru, przeprowadzonego w tak bezczelny
    sposób nie było nigdy w historii polskiego żużla. O oczywistości sprawy świadczą słuszne decyzje jakie
    wtedy podjęto co do Leszna, Rzeszów niestety koniec końców się wywinął. A szkoda.

    Dlatego na tę chwilę dzierżycie w Lesznie pałeczkę przewodnika w tej smutnej dziedzinie jakim
    jest największy przekręt meczowy w dziejach.

    Dziesięć lat później doszło do wspomnianego przez Ciebie meczu w Toruniu z Motorem Lublin
    mocno podejrzanego mimo nawet tego, że torunianie jechali w krajowym składzie (rok kontuzji
    Pera Jonssona), a goście z szalejącym Adamsem. Żabiałowicz powiedział to co powiedział,
    ludzie widzieli różne rzeczy - i stąd przesłanki do tego, żeby stwierdzić, że w tym meczu było
    coś nie fair. Zgadzam się, nie będę tego bronił. Kilka dni temu w innym miejscu popełniłem na
    ten temat większy samobiczujący się toruńsko wpis - żeby pokazać tym, którzy tak wybielają
    Apatora w kontrze do Unibaksu nie byli tacy święci. Gdybyśmy wygrali tamten mecz mielibyśmy
    srebro zamiast brązu. Ech.
    Ale Pedrosio zapominasz, że głównym winowajcą spadku w tamtym roku Leszna do niższej ligi
    był zawodnik Leszna - Łabędzki, który z Dominika Show zrobił Łabędzki Show co skutkowało
    karą meczu i przegraną Leszna w Bydgoszczy, która tym samym cudownie uratowała się przed
    spadkiem spychając w spadek Leszno. A tak wtedy kibicowałem Unii... dawne czasy.

    To tyle o tych smutnych czasach.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-09-2013 o 09:36
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #9317
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Welna napisz czym się w życiu wykazałes jakimi bohaterskimi czynami się wslawiles, podaj przykłady twojej nonkomformistycznej postawy wobec możnych tego świata a może będzie to inspiracją dla toruńskich zawodników i nigdy już nie zachowają się tak tchórzliwie jak w zeszła niedziele

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  3. Powrót do góry    #9318
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    To nie tak chyba..

    Tu jest czyściec potrzebny, a nie kołowanie latami ubiegłego wieku gawiedzi forumowej Morciaszku

    Zaraz wpadnie jeszcze Kryjom i powie, że działał w ramach wyższej konieczności.. i jego cała rada nadzorcza tej karykatury też!

    No.. szanujmy się.
    let the metal flow.

  4. Powrót do góry    #9319
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Moze jak już dajesz przykład sprzedanych meczów to zrób to na przykładzie Apatora z Motorem jak wycyckaliście Leszno...Tak se składa że Apator to wyjątkowy klub który może sie pochwalić pełną gamą surw..wysyństw w polskim żużlu ...
    To, że wycyckali wtedy Leszno to przypadek. Oni chcieli za wszelką cenę wycyckać znienawidzoną Bydgoszcz. Tak bardzo, że poświęcili nawet srebrne medale.

  5. Powrót do góry    #9320
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta
    To nie tak chyba..
    Tu jest czyściec potrzebny, a nie kołowanie latami ubiegłego wieku gawiedzi forumowej Morciaszku
    Zaraz wpadnie jeszcze Kryjom i powie, że działał w ramach wyższej konieczności.. i jego cała rada nadzorcza tej karykatury też!
    No.. szanujmy się.
    Wiesz, ale dokładnie o to chodzi - czy czyściec, czy piekło. Jak ktoś trafi do: czyściec to ma jeszcze szansę na niebo,
    jak ktoś trafi do piekła - to już z nim koniec. Liczę na zmiłowanie i na czyściec, bo ci, którzy żądają piekła na ogół
    są sami jego warci.

    A mecz z 1984 roku ma to do siebie, że dziś żąda się jakiś kar dożywotnich dla niektórych działaczy, zawodników i cuda wianki
    za walkower. A wtedy w 1984 w świetle dnia sprzedano mecz - sprzedano i załatwiono to w sposób bezczelny na widoku archaicznych
    wtedy kamer. Czyli jeżeli wtedy zapadłyby wyroki "dożywotnie" to, gdzie podziewałby się dzisiejszy specjalista od prac ornych
    torowych Roman Jankowski? Gdzie byłyby te medale Leszna, drużynowe i indywidualne - Jankowskiego, Kasprzaka.

    Szanujmy się.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #9321
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    zaczyna się pismaków bujanie w obłokach
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...444,1,984.html
    Autor: Dariusz Ostafiński i wszystko w temacie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #9322
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    (...)
    Nie wiem ile miałeś lat w 1984 roku. Ale tamta afera po wielokroć była większa niż ta teraz.
    W sposób bezczelny sprzedano mecz i doprowadzono w skandaliczny sposób do zmiany wyniku
    na torze z 25:41 na 45:45.
    Nawet reżimowa telewizja stanu wojennego, gdzie cenzura pilnowała, żeby dominowały sielskie
    obrazki kraju pod przywództwem hunty Jaruzelskiego i miała zakaz zajmowania się aferami musiała
    tę sprawę pokazać - i pokazywała choćby tłumy ludzi wymachujące banknotami na trybunach.

    Bo wspaniały team leszczyński Jankowski, Kasprzak, Okoniewski, zaczął seryjnie przegrywać
    z takimi mocarzami z Rzeszowa jak Surowiec, Czarnecki czy Krzywonos i nagle z prowadzenia Leszna 41:25
    po 1:5, 1:5, 1:5, 1:5 zrobił się remis po 45. A skutkować to miało złotem dla Leszna i wyciągnięciem
    za uszy Rzeszowa z baraży przeciwko Tarnowowi. Takiego numeru, przeprowadzonego w tak bezczelny
    sposób nie było nigdy w historii polskiego żużla. O oczywistości sprawy świadczą słuszne decyzje jakie
    wtedy podjęto co do Leszna, Rzeszów niestety koniec końców się wywinął. A szkoda.


    Dlatego na tę chwilę dzierżycie w Lesznie pałeczkę przewodnika w tej smutnej dziedzinie jakim
    jest największy przekręt meczowy w dziejach.

    Dziesięć lat później doszło do wspomnianego przez Ciebie meczu w Toruniu z Motorem Lublin
    mocno podejrzanego mimo nawet tego, że torunianie jechali w krajowym składzie (rok kontuzji
    Pera Jonssona), a goście z szalejącym Adamsem. Żabiałowicz powiedział to co powiedział,
    ludzie widzieli różne rzeczy - i stąd przesłanki do tego, żeby stwierdzić, że w tym meczu było
    coś nie fair. Zgadzam się, nie będę tego bronił. Kilka dni temu w innym miejscu popełniłem na
    ten temat większy samobiczujący się toruńsko wpis - żeby pokazać tym, którzy tak wybielają
    Apatora w kontrze do Unibaksu nie byli tacy święci. Gdybyśmy wygrali tamten mecz mielibyśmy
    srebro zamiast brązu. Ech.
    Ale Pedrosio zapominasz, że głównym winowajcą spadku w tamtym roku Leszna do niższej ligi
    był zawodnik Leszna - Łabędzki, który z Dominika Show zrobił Łabędzki Show co skutkowało
    karą meczu i przegraną Leszna w Bydgoszczy, która tym samym cudownie uratowała się przed
    spadkiem spychając w spadek Leszno. A tak wtedy kibicowałem Unii... dawne czasy.

    To tyle o tych smutnych czasach.
    Coś Ci się trochę pochrzaniło Morciasz. Pamiętam doskonale o co chodziło wtedy - o spadek Bydgoszczy, milicyjnego wtedy klubu ciąganego przez cały sezon za uszy. Unia i tak miała złoto przed tym meczem, więc nie rozumiem Twojego "skutkować to miało złotem". I nie o pieniądze tu chodziło, jak chciała to właśnie ukazać oficjalna propaganda, bo przecież jak to możliwe, że ktoś w tamtych czasach stał w opozycji do milicji? Nie może być . A zdanie "O oczywistości sprawy świadczą słuszne decyzje jakie wtedy podjęto co do Leszna," to naprawdę już mnie ubawiły. Choć rozumiem, że i w tym sezonie krzywa banda i inne takie kary też dobitnie świadczą o tym, co się w Lesznie wyprawia.
    Większość zbrodni stalinowskich też była przyklepana w para-sądach. To też dobitnie świadczy o ich słuszności.

    Pozdrawiam,
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    JODA (28-09-2013)

  9. Powrót do góry    #9323
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dobry tekst o zaistniałej sytuacji - http://pokredzie.pl/home/artykuly/11...obra-wiadomosc
    Dobry tekst, niektórzy by chcieli aby tylko i wyłącznie kare poniósł jeden winny sytuacji, a najlepiej romek, dla którego te pare groszy do zapłaty to jak kupienie gazety w kiosku.

    Nie wiem ile w tym prawdy bo autor newsa wątpliwy , ale ponoć Roman nie był na żadnym meczu na MA, jeżeli to prawda to tylko pokazuje co dla takich ludzi się liczy. Tylko wynik!

    No zobaczymy co szanowna Komisja wyduka, może bedzie to kolejny powód do miana "skandalu". Jak już nieraz pokazali ludzie z tego środowiska.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #9324
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Coś Ci się trochę pochrzaniło Morciasz. Pamiętam doskonale o co chodziło wtedy - o spadek Bydgoszczy, milicyjnego wtedy klubu ciąganego przez cały sezon za uszy. Unia i tak miała złoto przed tym meczem, więc nie rozumiem Twojego "skutkować to miało złotem". I nie o pieniądze tu chodziło, jak chciała to właśnie ukazać oficjalna propaganda, bo przecież jak to możliwe, że ktoś w tamtych czasach stał w opozycji do milicji? Nie może być . A zdanie "O oczywistości sprawy świadczą słuszne decyzje jakie wtedy podjęto co do Leszna," to naprawdę już mnie ubawiły. Choć rozumiem, że i w tym sezonie krzywa banda i inne takie kary też dobitnie świadczą o tym, co się w Lesznie wyprawia.
    Ale czy chęć wrzucenia w baraże Bydgoszczy nie była jednoznaczna z wyciągnięciem na lewo Rzeszowa z tych baraży?
    Toć to na to samo wychodzi.
    A to, że Polonia nie raz, nie dwa była ciągnięta przez uszy do ekstraligi to pełna zgoda oczywiście. I potem pojawił się ten mit bydgoski "wiecznie niespadającej".
    Masz jakieś wątpliwości, zastrzeżenia akurat do wyroku, który wtedy zapadł w 1984? Po co te porównania do zbrodni stalinowskich, chyba z jakimś sędzia sprzed paru miesięcy Ci się pomyliło.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #9325
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Autor: Dariusz Ostafiński i wszystko w temacie
    Na swoim blogu jeszcze lepiej pocisnął:

    Otóż przed Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie Falubaz i Unibax miały zawrzeć dżentelmeńską umowę. Zakładała ona przełożenie meczu o 2, 3 tygodnie w przypadku, gdyby któryś z liderów jednej z drużyn doznał w GP kontuzji.
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...k-dla-unibaxu/

    I ten Boss, który podobno nie zaszczycił MA na żadnym meczu w tym roku.

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Fakt, że Janek Ząbik również sprzedał się Karkosikowi jest chyba największym ciosem dla toruńskich kibiców. Kto jak kto, ale on, jako ikona tego klubu powinien stanąć po stronie dumy, honoru i tradycji. Wybrał jednak pieniądze i co gorsza wcale chyba tego nie żałuje.
    Mało kto z nas może pamiętać, ale pan Janek już raz odpuścił sobie jazdę. Było to 30 lat temu podczas barażu z milicyjnym klubem. Tamci zrobili taką kopę, że nasi nie byli w stanie złożyć się na łukach i po paru wyścigach złożyli broń.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 28-09-2013 o 12:44

  12. Powrót do góry    #9326
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Fakt że facet ma bardzo wyjebujałą wyobraznię

  13. Powrót do góry    #9327
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 795 w 452 postach
    A jeśli ta historia jest prawdziwa, to Dowhan i Kopernik wyjdą na ludzi pozbawionych honoru hehe

  14. Powrót do góry    #9328
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    A jeśli ta historia jest prawdziwa, to Dowhan i Kopernik wyjdą na ludzi pozbawionych honoru hehe
    Takie wielkie słowo jak HONOR , chyba nijak nie pasuje do dzisiejszego speedwaya.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #9329
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    A jeśli ta historia jest prawdziwa, to Dowhan i Kopernik wyjdą na ludzi pozbawionych honoru hehe

    Niestety drogi konsumencie, unibaxu nic juz nie wybieli. Choćbyś nie wiem co wymyślał.

    Po godz. 20-ej w sobotę Karkosik z Dowhanem równie dobrze mogli się umówić na mecz na księżycu lub na marsie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #9330
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    I ten Boss, który podobno nie zaszczycił MA na żadnym meczu w tym roku.
    Ciekawe skąd masz takie informacje...

  17. Powrót do góry    #9331
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Niestety drogi konsumencie, unibaxu nic juz nie wybieli.
    Po ostatniej niedzieli, wielu sobie sumienie wybieli.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ciekawe skąd masz takie informacje...
    Ja skądże, ale widać blogowy ekspert ma.

    Mi to nawet bardziej pasuje do RK. Wątpię, aby żużel był jednym z jego głównych zainteresowań. Raczej dla jednego z jego braci plus Szofera i innych przydupasów z RZ.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 28-09-2013 o 14:43

  18. Powrót do góry    #9332
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A - OK, złapałem

  19. Powrót do góry    #9333
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    A jeśli ta historia jest prawdziwa, to Dowhan i Kopernik wyjdą na ludzi pozbawionych honoru hehe
    Honor dzisiaj nie jedno ma imię HONOREM było by zatelefonowanie Dowhana po upadku Golloba do Kryjoma lub prezesa Kurzawskiego i przełożenie spotkania. TO SIĘ NAZYWA HONOR
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 28-09-2013 o 13:38

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Stev (28-09-2013)

  21. Powrót do góry    #9334
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Coś Ci się trochę pochrzaniło Morciasz. Pamiętam doskonale o co chodziło wtedy - o spadek Bydgoszczy, milicyjnego wtedy klubu ciąganego przez cały sezon za uszy. Unia i tak miała złoto przed tym meczem, więc nie rozumiem Twojego "skutkować to miało złotem". I nie o pieniądze tu chodziło, jak chciała to właśnie ukazać oficjalna propaganda, bo przecież jak to możliwe, że ktoś w tamtych czasach stał w opozycji do milicji? Nie może być . A zdanie "O oczywistości sprawy świadczą słuszne decyzje jakie wtedy podjęto co do Leszna," to naprawdę już mnie ubawiły. Choć rozumiem, że i w tym sezonie krzywa banda i inne takie kary też dobitnie świadczą o tym, co się w Lesznie wyprawia.
    Większość zbrodni stalinowskich też była przyklepana w para-sądach. To też dobitnie świadczy o ich słuszności.

    Pozdrawiam,
    Tu się mylisz, Unia nie mogła przegrać bo wtedy mistrzostwo trafiłoby do Gorzowa. Remis powodował, że wilk (Unia) syty i owca (Rzeszów) cała

  22. Powrót do góry    #9335
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach

  23. Powrót do góry    #9336
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Spokojnie, zima długa jest. W interesie tego pięknego sportu byłoby przeciągnięcie tej telenoweli jak najdłużej i zachowanie jak najwięcej tego gnoju do wiosny. Jako dobry nawóz pod następny sezon.

  24. Powrót do góry    #9337
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Życie życie jest nowelą której nigdy nie masz dosyć

  25. Powrót do góry    #9338
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    ...a jeszcze tak sobie pomyślałem, że pan Sławek nie zginie. Jak go tutaj zawieszą zrobi karierę w lekkiej atletyce - wysokiej komisyji też spi****lił.

  26. Powrót do góry    #9339
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Życie życie jest nowelą której nigdy nie masz dosyć
    Menu takie sobie:
    http://torun.naszemiasto.pl/galeria/...3858949b,1,3,5
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    polewaczka (28-09-2013)

  28. Powrót do góry    #9340
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 795 w 452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie widać łez Miedzińskiego.

  29. Powrót do góry    #9341
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    No to wygląda, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim podejmą jakąkolwiek decyzję, a tu nie wiadomo na którą ligę skład budować.
    Może nie zbudują trzy składy na każdą ligę osobno

    Tylko ciekawe jak kibiców namówić do powrotu na MA, skoro nawet ja mam wątpliwości czy się tam jeszcze kiedyś pojawię?

  30. Powrót do góry    #9342
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Nie widać łez Miedzińskiego.
    MIedzinski chciał pokazac kciuk w góre, że OK ale reporter za szybko zrobił fote

  31. Powrót do góry    #9343
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...a jeszcze tak sobie pomyślałem, że pan Sławek nie zginie. Jak go tutaj zawieszą zrobi karierę w lekkiej atletyce - wysokiej komisyji też spi****lił.
    Slawek spierd.. do Rzeszowa. Marta ma go przygotowac na spotkanie z szanowna komisja.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2013 o 15:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #9344
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...a jeszcze tak sobie pomyślałem, że pan Sławek nie zginie. Jak go tutaj zawieszą zrobi karierę w lekkiej atletyce - wysokiej komisyji też spi****lił.
    Sławek już pewnie ma dogadany kontrakt gdzie indziej

    SK.png
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #9345
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Fakt że facet ma bardzo wyjebujałą wyobraznię
    A ja bym jednak tak pochopnie tej opini nie lekceważył.Koleżeństwo między panem senatorem a panem biznesmenem za pewno BYŁO,jak jest od niedzieli nie dowiemy się nigdy.Jestem ciekaw czy KOL będzie przesłuchiwać panów z Zielonej Góry.

  34. Powrót do góry    #9346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Honor dzisiaj nie jedno ma imię HONOREM było by zatelefonowanie Dowhana po upadku Golloba do Kryjoma lub prezesa Kurzawskiego i przełożenie spotkania. TO SIĘ NAZYWA HONOR
    Ty tak na poważnie ? Czy może na fleku to pisałeś ? A co to, wasi działacze komórek nie mają czy jak ? To Dowhan ma pilnowac interesów Unibaksu ? Od czego tam macie cały sztab ludzi ? Kurzawski, Kryjom, Ząbik, Kowalik ?

    Oczywiście, dzwonić ci panowie powinni do 20 sobotniego wieczora. Potem to nasi mieli wielkie gówno do gadania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #9347
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty tak na poważnie ? Czy może na fleku to pisałeś ? A co to, wasi działacze komórek nie mają czy jak ? To Dowhan ma pilnowac interesów Unibaksu ? Od czego tam macie cały sztab ludzi ? Kurzawski, Kryjom, Ząbik, Kowalik ?

    Oczywiście, dzwonić ci panowie powinni do 20 sobotniego wieczora. Potem to nasi mieli wielkie gówno do gadania.
    Widze że fani z Zielonej Góry coś ostatnio bardzo regulaminowi się stali

  36. Powrót do góry    #9348
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Za to w to, że cały unibax z karkosikiem na czele ma zasady i regulaminy głęboko w nikt nie wątpi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #9349
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No to wygląda, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim podejmą jakąkolwiek decyzję, a tu nie wiadomo na którą ligę skład budować.
    Może nie zbudują trzy składy na każdą ligę osobno

    Tylko ciekawe jak kibiców namówić do powrotu na MA, skoro nawet ja mam wątpliwości czy się tam jeszcze kiedyś pojawię?

    Nie oszukujmy się
    Decyzji nie będzie przed GP.
    Boją się żeby decyzja nie przeniosła się na GP. Dotyczy to zarówno sądzonych jak i skarżących.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Za to w to, że cały unibax z karkosikiem na czele ma zasady i regulaminy głęboko w nikt nie wątpi.
    Tu się nie zgodzę, bo przecież startowali w lidze wg zasad ustalonych przez wszystkich.
    Jedną głupią decyzją nie można mówić że mają regulamin w poważaniu
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #9350
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Jedną głupią decyzją nie można mówić że mają regulamin w poważaniu
    No niestety tą jedną głupią decyzją przysłonili cały trud wielu osób, ktore pracowały na wynik zespołu przez cały rok, szkoda
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #9351
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Chcecie poznać definicję dna? Proszę bardzo:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...zlotego-medalu

  40. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (29-09-2013), Kaziu_Wojna (28-09-2013), MaciekGKS (28-09-2013), Mildura (29-09-2013), alienisko (28-09-2013), jelousabmarinek (28-09-2013), kasia_gw (28-09-2013), sobotch (28-09-2013), woojo (28-09-2013), zigi1976 (28-09-2013)

  41. Powrót do góry    #9352
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chcecie poznać definicję dna? Proszę bardzo:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...zlotego-medalu
    OOOO Kur... Ja bym im przyznał ten złoty medal

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #9353
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chcecie poznać definicję dna? Proszę bardzo:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...zlotego-medalu
    To się nie dzieje naprawdę.

  43. Powrót do góry    #9354
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,528
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Chcecie poznać definicję dna? Proszę bardzo:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...zlotego-medalu
    Czyżby działacze Falubazu coś przeoczyli?

    Ten cyrk jeszcze trochę potrwa. KOL mógł dzisiaj przyspieszyć zakończenie sprawy, ale następnym ludkom z SE zabrakło jajec.

  44. Powrót do góry    #9355
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    a nie mówiłem, że mają rozmach sku.rwe.syny?
    to powoli zaczyna być nie do zniesienia. na trzeźwo.
    Ostatnio edytowane przez umberto ; 28-09-2013 o 18:09

  45. Powrót do góry    #9356
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,528
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Wygląda na to, że zawodnicy Falubazu też nie chcieli jechać w tym meczu (oczywiście zgodnie z Fair Play) bo nie podpisali się na zgłoszeniu
    Tyle, że oni nie spier....lili ze stadionu

    Edit. kupię kopię zgłoszenia zawodników do zawodów

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    romeki (28-09-2013)

  47. Powrót do góry    #9357
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jeszcze tak się stanie , że to Stal Gorzów zostanie w tym roku DMP
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #9358
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Uważam iż mistrzostwo nam się jak najbardziej należało !!! Mistrz mistrz Apator !
    A tak na poważnie: po prawie 30 latach kibicowania mam dość tego sportu

  49. Powrót do góry    #9359
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Uważam iż mistrzostwo nam się jak najbardziej należało !!! Mistrz mistrz Apator !
    A tak na poważnie: po prawie 30 latach kibicowania mam dość tego sportu
    Dodali jeszcze takie coś ;

    Komisja Orzekająca Ligi może nie podzielić zastrzeżeń toruńskiego klubu powołując się na artykuł 713 pkt. 3 w brzmieniu:
    Jeżeli klub oświadczy na piśmie, że nie przystąpi do meczu, SE zweryfikuje wynik meczu jako walkower dla drużyny przeciwnika tego klubu

    Oznaczać on może bowiem, że w przypadku złożenia takowego oświadczenia, a przypomnijmy, że na ręce Przewodniczącego Jury złożył je Sławomir Kryjom, kolejne procedury związane ze spotkaniem nie są konieczne.
    Chyba ktoś tu przekracza kolejne granice kompromitacji, które sięgały już i tak dna, teraz kolej przebijać się przez muł.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #9360
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeżeli ktoś myślał, że unibaks skończył się kompromitować w dniu konferencji prasowej to jest w dużym błędzie. Poziom obłudy i braku poszanowania wszelkich zasad w tym czymś co śmie nazywać się klubem sportowym jest nieskończony.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •