Strona 4 z 282 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    To ja odbijam piłeczkę, czemu klub ma płacić kare a tym bardziej kibice skoro ochrona nie wypełniła swoich obowiązków w 100%? Zresztą poprosze tego dziennikarza o nazwisko tej osoby która obiecała że nic nie bedzie odpalane-jedno wielkie klamstwo
    Czym Ty się chełpisz?

    Co z moim dostępem do forum na http://www.forum.krzyzacy.net/ ? Znalazłeś wytłumaczenie? Czy mam używać laickich form na obchodzenie tego?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-11-2012 o 11:00
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Morciasz napisalem ze klub opublikowal kare, a portal opublikowal nieprawdziwe informacje. Nie ma tam zdania klub opublikowal nieprawdziwe informacje. Jesli myslicie ze Krzyzacy=Mlyn to jestesie w bledzie. Stowarzyszenie jest mediatorem na lini kibice-klub. Rozmow bylo duzo, i prosilbym aby osoby ktore nie byly przy tych rozmowach o powstrzymanie sie od komentarzy.

    Kara zostala nalozona to fakt, a moze zobaczymy to inaczej te parenascie osob ktorym sie podobaly te race przyprowadza na nastepny mecz znajomych( slyszalem opinie z innych sektorow ze zrobilo to wrazenie) i klub ta kare odzyska w postaci biletow?
    Ostatnio edytowane przez stefan ; 08-11-2012 o 11:11

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Morciasz napisalem ze klub opublikowal kare, a portal opublikowal nieprawdziwe informacje. Nie ma tam zdania klub opublikowal nieprawdziwe informacje. Jesli myslicie ze Krzyzacy=Mlyn to jestesie w bledzie. Stowarzyszenie jest mediatorem na lini kibice-klub. Rozmow bylo duzo, i prosilbym aby osoby ktore nie byly przy tych rozmowach o powstrzymanie sie od komentarzy.

    Kara zostala nalozona to fakt, a moze zobaczymy to inaczej te parenascie osob ktorym sie podobaly te race przyprowadza na nastepny mecz znajomych( slyszalem opinie z innych sektorow ze zrobilo to wrazenie) i klub ta kare odzyska w postaci biletow?
    Taniej wyjdzie kupić kilka rac i odpalić nad Wisłą niż płacić za bilet, by obejrzeć na trybunach race odpalane przez osoby łamiące prawo

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    W sumie to nawet zabawne, że młyn ma pretensje do firmy ochroniarskiej, że ta nie powstrzymała ich przed wniesieniem pirotechniki. Normalnie jak dzieci. Na złość mamie odpalę racę.

    O tym jak przyjęła race reszta publiczności można było usłyszeć, gdy gwizdano. Nawet Jasiu Ząbik pukał się w czoło, by się opamiętano. Nie, dziatwa dalej robiła swoje.

    Owszem, reszta publiczności chciałaby takiej oprawy, gdyby tylko piro było legalne. Niestety, nie jest legalne i mam powód się wkurzać, gdyż moje pieniądze za bilet idą na opłacenie
    kary. Dlatego też w przyszłym roku nie wrzucę na oprawę nawet złotówki.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Stowarzyszenie jest mediatorem na lini kibice-klub.
    mógłbyś z łaski swojej nie uogólniać? w moim imieniu z klubem nikt nie "mediuje".

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Wygląda na to, że osoby rządzące klubem się ostro wkurzyły "prawdziwych" kibiców. Jeśli prawdą jest to, że stracili/stracą swoje pomieszczenie w klubie i ich sektor zostanie przeniesiony na zielone miejsca drugiej kategorii, to możemy się spodziewać wręcz wojny na linii Unibax - Pirotechnicy. Nie wiem, jak to się skończy, pewnie będzie z tego trochę smrodu, ale w końcu sam Wojciech doszedł do wniosku, że "z nimi nie można się układać".

    Bo nie można. Oni się czują jedynymi właścicielami klubu, to oni wzorem kibiców piłki, chcą rządzić i dzielić i uważają, że wszystko im się należy. Mają gdzieś zakazy, prawa i obowiązki.

    Kara zostala nalozona to fakt, a moze zobaczymy to inaczej te parenascie osob ktorym sie podobaly te race przyprowadza na nastepny mecz znajomych( slyszalem opinie z innych sektorow ze zrobilo to wrazenie) i klub ta kare odzyska w postaci biletow?
    No bez jaj... A ilu kibiców już się nie pojawi, bo zamiast przejmować się wynikiem na torze, martwili się, czy sędzia nie przerwie meczu? Bo jakiemuś piromanowi zachciało się pomimo ostrzeżeń sędziego odpalić racę w trakcie biegu. Ok, kiedyś piro na meczach, to był efektowny standard. Ale czasy się zmieniły. Prawo się zmieniło i stadion się zmienił. Albo do tego co poniektórzy dorosną, albo niestety nie ma dla nich miejsca na stadionie.

    Ja za nimi tęsknił nie będę, bo choć głośny doping (bez wulgaryzmów) mi nie przeszkadzał, a sektorówki w większości są miłe dla oka, to brak szacunku dla właścicieli klubu i "bezszalikowych" kibiców oraz nierespektowanie panujących reguł jest dla mnie nie do przyjęcia.

    BTW... Są już jakieś konkrety w sprawie menago? Wszyscy mówią, że coś wiedzą, ale nie powiedzą. Wkurza mnie to już

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Podobno Holder jednak bez operacji


    apropos rac: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...f7d4&_ticrsn=5
    Ostatnio edytowane przez versus ; 08-11-2012 o 11:49

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Czyli dziś, a w zasadzie wczoraj w nocy dotarł na świat Kobe Ryan Sullivan. I niech to będzie tą pozytywną informacją na dziś. I żebyśmy młodego Holdera kiedyś z Kobem zobaczyli w parze na naszym torze
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    [...] i klub ta kare odzyska w postaci biletow?
    Dokładnie tak właśnie będzie. Klubowi zabraknie w budżecie kasy (w końcu przecież w preliminarzu nie planowali kary za piro na trybunach), więc na kilku meczach bilety będa o złotówkę droższe

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez BFM Zobacz posta
    No bez jaj... A ilu kibiców już się nie pojawi, bo zamiast przejmować się wynikiem na torze, martwili się, czy sędzia nie przerwie meczu? Bo jakiemuś piromanowi zachciało się pomimo ostrzeżeń sędziego odpalić racę w trakcie biegu. Ok, kiedyś piro na meczach, to był efektowny standard. Ale czasy się zmieniły. Prawo się zmieniło i stadion się zmienił. Albo do tego co poniektórzy dorosną, albo niestety nie ma dla nich miejsca na stadionie.

    Ja za nimi tęsknił nie będę, bo choć głośny doping (bez wulgaryzmów) mi nie przeszkadzał, a sektorówki w większości są miłe dla oka, to brak szacunku dla właścicieli klubu i "bezszalikowych" kibiców oraz nierespektowanie panujących reguł jest dla mnie nie do przyjęcia.
    )
    I proszę podkreślić całość wężykiem!!! BFM 100% zgoda z tym co napisałeś.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    I ja się w pełni zgadzam. Zresztą już wcześniej byłem zdania, że dla tego "zorganizowanego" dopingu należy wydzielić sektor na drugim wirażu. Takie rozwiązanie byłoby mniej szkodliwe dla reszty kibiców.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    odnosząc się do racowiska

    niejedną racę, stroboskopa, wulkan, etc. zdarzyło mi się odpalić. także na życzenie klubu - zarówno za czasów Batorskiego jak i Stępniewskiego. Nigdy nie było żadnych problemów, nikomu nic się nie stało, nie było niebezpieczeństwa. No może poza sytuacją w Bydgoszczy, gdzie zapaliła się łąka na pasie bezpieczeństwa. Tu było trochę pecha, trochę głupoty, trochę bezradności - splot wszystkiego, ale niebezpiecznie nie było. Tak jak pisałem - sam klub zabiegał o to byśmy coś odpalali, żeby było kolorowo, ludziom się podobało. Oczywiście wszystko pod kontrolą, sędzia z reguły był o wszystkim poinformowany, a nikt przypadkowy do ręki piro nie dostawał. Zdarzało się, że klub jakoś do tego się dokładał, niejeden raz osoby związane z klubem pomagały nam wnieść go na mecz wyjazdowy. Teraz nagle jest na odwrót - niebezpiecznie, nieatrakcyjnie. Dlatego w pełni popieram akcję - piro jest bezpieczne.

    Tylko jest jedno "ale". Są ideały, solidarność i w ramach takowej kibice wszystkich klubów odpalili piro na play offach. I owszem postąpili zgodnie z zasadami, własnymi przekonaniami. Tylko raczej było to działanie przeciwskuteczne i tutaj przede wszystkim podważam całą akcję. Te 15 tysięcy to nie jest wielka kasa, klub nie zbiednieje od tego, wielkiego halo bym tu nie robił. Te 15 tysięcy to przede wszystkim mocny argument klubu przeciwko młynowi, niestety.

    Osobiście nie widzę innej drogi legalnego powrócenia do piro niż przez wstawiennictwo klubów, związków, zawodników, działaczy. Postulatów kiboli nikt nie posłucha. Odpalając piro i rzucając na tor, ewentualnie wstrzymując zawody robi się wielki krok w tył w przekonaniu ww. do tego że piro jest fajne. Do tego wrzuca kolejny kamyczek do ogródka, kolejny po bluzgach, wyzywaniu Łoktajewa czy pluciu na Madsena. Wszystko to idzie na konto młyna, a jego reputacja pikuje ostro w dół. I właśnie pod tym kątem oceniałbym odpalenie rac.
    Ostatnio edytowane przez Kaioh ; 08-11-2012 o 18:51

  13. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przeciez ten co odpala race to chuligan, kibol, przeciez to zbrodnia. Kiedys sie kazdemu podobalo i bylo dobrze. Jak sie młyn wypnie na klub, to mysle ze kiedys im ich zabraknie. Przypominam tylko kto byl z klubem jak byly problemy, a mlyny zawsze byly, doping byl, oprawy tez, i tak zostanie. Dziekuje

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Kolejne żale tych co by chcieli trybuny stadionu na widownię w operze przerobić. Jak już rozprawicie się tymi piromanami i wulgarystami weźcie się za tych co w czasie biegu wstają z miejsca. Przecież to skandal aby komuś zasłaniać widok.

  15. Powrót do góry    #150
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bezsensowność zakazu używania pirotechniki na meczach (jeżeli robi to odpowiedzialna osoba i ''z głową'') to osobna kwestia. Lecz jakie przepisy są każdy wie (powinien wiedzieć) i nie przestrzeganie ich nie jest kwestią własnego widzimisię, tylko działaniem na szkodę klubu.

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kolejne żale tych co by chcieli trybuny stadionu na widownię w operze przerobić. Jak już rozprawicie się tymi piromanami i wulgarystami weźcie się za tych co w czasie biegu wstają z miejsca. Przecież to skandal aby komuś zasłaniać widok.
    No idąc dalej tym tokiem rozumowania, to może pozwólmy również kibicom z młyna bronić honoru barw ich klubu i pozwólmy wnosić maczety, noże i siekiery na mecze. Tak aby mogli godnie przywitać drużynę gości. Przecież wszystko dla dobra widowiska. Brniesz w ślepy zaułek Frank. Chcesz powszechnej aprobaty dla wulgaryzmów i piro na stadionie, o ile jak się domyślam Twoje dziecko nie będzie w tym czasie w młynie?
    Popadamy ze skrajności w skrajność, a chodzi o znalezienie złotego środka.

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Lepiej zabronić ludziom gwizdać na prezentacji na zawodników drużyny przeciwnej, bo to przecież takie niekulturalne, a następnie zabronić dopingu dla swojej drużyny bowiem kibiców gospodarzy jest zawsze więcej niż przyjezdnych, a przecież chcemy aby nasi kochani goście czuli się jak w raju. Jeszcze kilka takich reform i misja "zróbmy ze stadionów największe biblioteki świata" osiągnie status : completed.

    Porównywanie rac świetlnych do maczet, noży i siekier - brak słów. To Ty aktualnie brniesz w ślepy zaułek Howard.

    A jeżeli ktoś chce w weekend wyciągnąć syna z domu i boi się tych strasznych wulgaryzmów jakie mogą czyhać na niego na stadionie, to niech zabierze dzieciaka do teatru, filharmonii, albo do Centrum Sztuki Współczesnej. Malec na pewno będzie wniebowzięty.

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Wiele przepisow jest niepotrzebnych czy wrecz glupich,utrudniajacych tylko zycie,majacych na celu drenaz kieszeni podatnika.Tylko nieprzestrzegajac tych przepisow narazamy sie na kary.Jedziesz bez swiatel w sloneczny dzien - 50-100 zl itd.Zapalacisz raz,nastepnym razem zacisniesz zeby,przeklniesz ale swiatla zapalisz,choc to glupota.
    W przypadku odpalajacych race jest juz inaczej.Oni odpalaja,kare placi klub.Dlatego tez maja na to wyj....be.Gdyby taki Stefan, Bykpl czy kondzi01 mieliby zaplacic z wlasnej kieszeni ,zapewniam Was,ze na drugi raz znalezli by inny sposob na walke z tym zakazem.Mysle ,ze nie bedzie nikogo ktory by nie poparl ich staran w celu zniesienia tego zakazu,byleby te starania nie mialy to takich konsekwencji jak w tej chwili.
    Dla wszystkich broniacych tych ludzi mam propozycje.Zrzucicie sie na ta kare,w slusznej sprawe przeciez.Kto wie,jak maja jakis inny plan walki z machina urzednicza ,odmowie sobie piwa czy innej butelczyny i sam cos dorzuce.Natomiast jesli ta walka zaczyna sie i konczy na lamaniu przepisow,sa niepowaznymi ludzmi ktorymi nie warto sobie zawracac glowy i to naprawde bardzo dyplomatyczne okreslenie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-11-2012 o 07:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    jestem w stanie przebolec ta kare na rzecz klubu, jesli bedzie to dla nowego prezesa motywacja, zeby w koncu zrobic porzadek z pewnym towarzystwem. Stepniewski mial do nich zbyt duza slabosc.

    Te nascie tys. to jest jeden motor dla szkolkowicza. Niby niewiele.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Zeby nie bylo ze bronie a nic z tym nie robie. Byl prokekt zmiany ustawy dotyczacy materialow pirotechnicznych, pod ktorym podpisalo sie parenascie tysiecy osob. Moze to ze Zwizak pilki kopanej zamierza cos z tym zrobic to poczatek zmian, ktorym spowoduje takze legalizacje na stadionach zuzlowych. Motoarena jest super miejscem na takie pokazy. Jesli piro bylo by legalne. Czy nie mozna stworzyc liste osob odpowiedzialnych za odpalanie wyslac ich na przeszkolenie do Strazy Pozarnej. Taka liste zostawic w klubie.
    Co do kary nie mam wyj..., a nie na jeden mandat sie dokladalo. Czesc osob bedzie pamietalo jak w 2005 w Rybniku policja zatrzymala wtedy NF Jako. mecz byl w wielkanocna sobote i chcieli go zatrzymac az do poniedzialku, za co za odpalanie fajerwerkow(mimo ze wtedy byly inne czasy) Odpalic moglem wtedy Ja, Kaioh, Alienisko pewnie ktos jeszcze by sie znalazl z tego forum kto byl wtedy w Rybniku. Na mandat zlozylo sie kilka osob w tym ja nie pamietam kwoty ale bylo chyba 500zl.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Od jakiegoś czasu działania zbiorowiska na pierwszym luku są żenujace. Kiedyś to jeszcze potrafili przeprowadzić jakieś ciekawe i skuteczne akcje, np. nie trąb łosiu, czy jakoś tak. Cześć odbiorców tego wysublimowanego przekazu już na żużel nie chodzi. I całe szczęście; w końcu zostaliśmy sami w gronie 6-7 tysięcy prawdziwych kibiców
    Pirotechnika jest zakazana i tyle. Jak nie była i przeprowadzali ją ustaleni kibice, w ustalonych miejscach i ustalonym czasie, było fajnie. Teraz tego robić nie można i klub powinien bezwzględnie ustalić z monitoringu kto jest za to odpowiedzialny i wystąpić z roszczeniami do tych osób.
    Zabovsky z ironią i przekąsem pisze, że jak jakiś tatuś uzna, że jakiemuś Jacusiowi czy Agatce będą przeszkadzać wulgaryzmy to powinien dziecko zabrać do CSW, albo innego nie daj Boże teatru. A co niech się dzieciak pomęczy. Otóż, ja swojego syna zabieram we wszystkie te straszne miejsca i synek jest zachwycony. Ale zabieram go również na żużel. Tak samo jak synkowi wytłumaczę, że jak w czasie bajki jest pan, który używa języka migowego, to dlatego, że niektóre dzieci mają chore uszki. Tak samo wytłumaczę, że niektórzy mają chore główki i dlatego myślą, że Bydgoszcz, czy inny Kraków to k….a. Wulgaryzmy na stadionach były i będą i każdy rodzic musi się z tym liczyć. Pytanie jest dlaczego klub te wulgaryzmu ułatwia?!!? W czasie dwóch ostatnich meczów ludzi gwizdali na wyczyny „jedynych wiernych”. Na meczu z Tarnowem była już totalna żenada, gdy zamiast spikera mogliśmy rozkoszować się co chwilę aksamitnym głosem wodzireja, zachęcającego nieśmiało pobratymców : … no dalej ku…wa jedziemy na tych skur…li z Tarnowa, *****…ych Żydów i pederastów. Po takiej motywacji cała brać wiernych jeba…a po kolei, Cieślaka, psa Cieślaka, motor Madsena … i wszystko inne, co się napatoczyło. Najważniejsze by w zapodanym tekście padło słowo-klucz: „ch…j”. Pytam się: dlaczego taki troglodyta ma megafon??? W czym jest lepszy ode mnie??? Może ja też chciałbym wstać z megafonem i zapodać: Stefan ty ch...u zamknij mordę!!! Amen.

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    dede zapraszam zlap megafon i to powiedz...,
    Wymieniles mecz z tarnowem, ktory organizayjnie z naszej strony byl sredni pod wzgledem "dopingu" gdybys sie orientowal to potym meczy przeprosilem za zaistniala sytuacje bo byla niepotrzebne, ale najlepiej dostrzec tylko to ile bylo kur.., chu.., a jak mlyn na jeden mecz nie zamierzal prowadzic dopingu to tez bylo zle bo nie promujemy z dupy serialu.
    Jako koles z chora glowka tez chodze do kina, teatru i nawet wyobraz sobie ze do opery.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    a jak mlyn na jeden mecz nie zamierzal prowadzic dopingu to tez bylo zle bo nie promujemy z dupy serialu.
    Serial promuje się sam. Ogląda go ok. 3 milionów widzów, którzy by mogli zobaczyć fajny doping i kulisy z dupy dyscypliny, gdzie jeżdżą w kółko w lewo.
    Wyszło źle, bo mogliście pokazać coś pozytywnego. Zrobić coś dla klubu, dla dyscypliny, a także poprawić swój własny i kolegów z innych klubów wizerunek (zwłaszcza, że wszystkie ch. i k. na wizję by nie poszły).

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Gdyby nie było młynu na tym meczu, mogłeś sam dopingowac i reszta stadionu cale 14500. Nikt Ci nie zabranial. Mam gdzies ten serial czy pokazuja tam zuzel, jak kogos mam zainteresowac dyscyplina to zabiore go na mecz, juz widze jak zobaczy urywek w serialu i biegnie po bilet. Zreszta sceny zostaly nagrane wiec o czym rozmawiamy. Nawet byl facet z megafonem i zapodawal unibax.

  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Gdyby nie było młynu na tym meczu, mogłeś sam dopingowac .
    No tak, bez młynu doping na stadionie by nie istniał. W odróżnieniu od Ciebie zabrałbym tego potencjalnego nowego kibica na GP, bo tam nie musiałby słuchać co myślicie o gościach, a i bawiłby się znacznie lepiej.
    Jeśli byłeś, to pewnie widziałeś, że stadion może się świetnie bawić bez zorganizowanego zgromadzenia szalikowców.

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Zeby nie bylo ze bronie a nic z tym nie robie. Byl prokekt zmiany ustawy dotyczacy materialow pirotechnicznych, pod ktorym podpisalo sie parenascie tysiecy osob. Moze to ze Zwizak pilki kopanej zamierza cos z tym zrobic to poczatek zmian, ktorym spowoduje takze legalizacje na stadionach zuzlowych. Motoarena jest super miejscem na takie pokazy. Jesli piro bylo by legalne. Czy nie mozna stworzyc liste osob odpowiedzialnych za odpalanie wyslac ich na przeszkolenie do Strazy Pozarnej. Taka liste zostawic w klubie.
    Co do kary nie mam wyj..., a nie na jeden mandat sie dokladalo. Czesc osob bedzie pamietalo jak w 2005 w Rybniku policja zatrzymala wtedy NF Jako. mecz byl w wielkanocna sobote i chcieli go zatrzymac az do poniedzialku, za co za odpalanie fajerwerkow(mimo ze wtedy byly inne czasy) Odpalic moglem wtedy Ja, Kaioh, Alienisko pewnie ktos jeszcze by sie znalazl z tego forum kto byl wtedy w Rybniku. Na mandat zlozylo sie kilka osob w tym ja nie pamietam kwoty ale bylo chyba 500zl.
    Właśnie! Zamiast zrzucać sie na kary dla kolegów - zróbcie uprawnienia pirotechniczne, opłaćcie ekspertyzy mówiące o bezpiecznych racach i z takimi twardymi dowodami możecie walczyć o przywrócenie zgody na pirotechnikę na stadionach. Tanie to wyjdzie od płacenia kar, grzywien i mandatów a i pożyteczniejsze będzie od łamania obowiązującego prawa.

  27. Powrót do góry    #162
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Nie przedłużyć umowy, a zwolnić to dwie różne rzeczy. Poza tym Miras zostaje przy młodzieży z tego co tam napisali. Więc

    Ciekawe kto w jego miejsce. W sumie mógłby Gajewski wrócić. Byłem za jego odejściem, ale on jeden przynajmniej był Pulczaso-odporny, a to w obecnej sytuacji chyba się nam przyda.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    zwolniony, ale zostaje. Czyli grozi nam wariant zielonogorski. 6 kucharek, libero bedzie oznczony bialymi rekawiczkami. Chyba, ze z Jankiem zajma sie tylko drugoligowa Stala Torun.

    Czy to dobry ruch, to okaze sie dopiero po poznaniu nazwiska nastepcy.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 09-11-2012 o 12:13
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    bardzo dobry ruch.

    Janek do mini toru
    Mirek do II ligowej stali

    a nie wiadomo kto do I zespołu.

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Janek ma zająć się szkółką, a Mirek zawodnikami po licencji.
    Sam Mirek nie chciał już być managerem i to wiedziałem od dość dawna
    Czas na buca Stępniewskiego , albo .... Stacha

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    świetny, zwłaszcza jak za niego dostaniemy np Romana Jankowskiego czy Piotra Żyto :congratulatory:

    mam nadzieję, że nasi wiedzą co robią, żebyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę.

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    A Gajewskiego wolalbym widziec na fotelu prezesa.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    A Gajewskiego wolalbym widziec na fotelu prezesa.
    eee. mi się tam obecny podoba, bo go nie ma/nie widuję. chyba, że to jeszcze nie czas...

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    W odróżnieniu od Ciebie zabrałbym tego potencjalnego nowego kibica na GP, bo tam nie musiałby słuchać co myślicie o gościach, a i bawiłby się znacznie lepiej.
    Jeśli byłeś, to pewnie widziałeś, że stadion może się świetnie bawić bez zorganizowanego zgromadzenia szalikowców.
    Że what ? Byleś na tegorocznym GP w Toruniu ?

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    świetny, zwłaszcza jak za niego dostaniemy np Romana Jankowskiego czy Piotra Żyto :congratulatory:

    mam nadzieję, że nasi wiedzą co robią, żebyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę.
    Może Żabiałowicz, Plech albo kierunek zielonogórski (Czernicki, Tajchert, Grabowski, Szymkowiak, Kłopot, Krzystyniak)?

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    świetny, zwłaszcza jak za niego dostaniemy np Romana Jankowskiego czy Piotra Żyto :congratulatory:

    mam nadzieję, że nasi wiedzą co robią, żebyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę.
    Ty się zgłoś. Do tego trza analitycznego szybkiego umysłu. Jak ktoś ma dobre zmiany robić, to kto się lepiej nada
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Że what ? Byleś na tegorocznym GP w Toruniu ?
    A co? Widziałeś znudzonych kibiców, masowo wychodzących ze stadionu przed końcem imprezy?

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Nigdy nie bylem na GP, ale rozne opinie slyszalem. Sporo nawalonych kibicow, ale kazdy lubi cos innego. Na meczu ligowym nie widzialem wychodzacych znudzonych kibicow(choc poziom emocji bywa rozny), bywa ze wychodza po 14 biegu, ale to do samochodw czy innych autobusow

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Albo wychodzą przed meczem, bo spieszą się obalac rząd
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    A co? Widziałeś znudzonych kibiców, masowo wychodzących ze stadionu przed końcem imprezy?
    Widziałem kibiców gwiżdżących na prezentacji, bluzgających na jednego z zawodników, czy też rzucających w jego kierunku butelki Moje pytanie było odpowiedzią na wpis Rifa, który twierdził, że na GP takie rzeczy nie mają miejsca.

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Chomski klucha bedzie pasowal. Przynajmniej bedzie robil wszystko wedle przykazu. Czernicki moze niektorych uwierac. Szczegolnie jego szprycha.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    No to zaczyna się robić ciekawie. Chociaż, może powstrzymam się jeszcze od komentarza. Poczekajmy na bieg wydarzeń. W każdym razie nudno nie jest

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No to zaczyna się robić ciekawie. Chociaż, może powstrzymam się jeszcze od komentarza. Poczekajmy na bieg wydarzeń. W każdym razie nudno nie jest
    Mourinho to żal na poziomie Kryjoma. A Chomski ok, tyle że do szkolenia młodzieży (wielkim asem nie jest, ale lepszy niż ktokolwiek w Toruniu od czasów Kniazia), a Kowalik nadal mógłby pracować z drużyną.

    Zupełnie nie rozumiem tegorocznego sezonu transferowego. Przez te debilne rozgrywki regulaminowe dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Przetasowań w składach będzie chyba najwięcej w historii - koszty budowania zespołów będa więc bardzo wysokie dla wszystkich klubów. Nie uwierzę, że jest jeszcze prezes, który uważa, że sztucznie zaniżony KSM powoduje oszczędności.

    Usłyszałem też plotkę o rzekomym przejściu Dudka do Torunia. Niektórzy są niemal przekonani o odejściu Warda. Mam wrażenie, że wszystko idzie w złym kierunku.

Strona 4 z 282 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •