Strona 226 z 282 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228236276 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,126 do 10,170 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10126
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    W sobotę wyjaśni się wszystko ws. afery finałowej...

    http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/W-...rdykt-w-sobote
    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #10127
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    1014 stron według Tapatalk to już jest coś mozna otworzyć nowy wątek

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  3. Powrót do góry    #10128
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I te, które przyniosły określone sukcesy, ale są lekko zapomniane: Dryml, Zagar, Andersen
    Dryml to transfer z ery przedunibaxowej.

  4. Powrót do góry    #10129
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dryml to transfer z ery przedunibaxowej.
    Ale przedłużono z nim kontrakt na rok 2007. Czyli też i era Unibaksowa
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #10130
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    dobrze ze wyrok w sobotę. wtedy napiszemy jeszcze ze 20 stron. później będzie odwołanie - 20 stron. wtedy czekamy na KSM - 20 stron. i będzie można zacząć nowy wątek.

  6. Powrót do góry    #10131
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    dobrze ze wyrok w sobotę. wtedy napiszemy jeszcze ze 20 stron. później będzie odwołanie - 20 stron. wtedy czekamy na KSM - 20 stron. i będzie można zacząć nowy wątek.
    nie uciekajcie się do takich zachowań

  7. Powrót do góry    #10132
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?? Z odczytaniem wyroku? Sonda smsowa bedzie? Gilotyna? Pręgierz? Blazenada. Mam nadzieje, ze Kopernik tez dostal zaproszenie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #10133
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?? Z odczytaniem wyroku? Sonda smsowa bedzie? Gilotyna? Pręgierz? Blazenada. Mam nadzieje, ze Kopernik tez dostal zaproszenie.
    Kryjom ma dostać 50 batów na gołe dupsko, Kurzawski 60 za to, ze go nie nadzorował. A Karkosik ma być wykonawcą orzeczenia KOL. Transmisja z tego wydarzenia ma być w PPV, założenie jest takie, że ma ona przebić medialnie wydarzenia w kopanej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #10134
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?? Z odczytaniem wyroku? Sonda smsowa bedzie? Gilotyna? Pręgierz? Blazenada. Mam nadzieje, ze Kopernik tez dostal zaproszenie."

    Tomek Lis studio poprowadzi. LIVE! Wodzianki będą w kreacjach Ewy Minge prosto z Mediolanu. Sonda smsowa oczywiście też :
    czy jesteś za :
    a) karą pozbawienia wolności dla Sławomira Kryjoma, Jana Ząbika i Romana Karkosika na lat 20 czy 15 ?
    b) zwróceniem Falubazikowi 4 czy 5 mln pln ?
    c) odwołaniem płemieła Tuska i zastąpieniem go senatorem Buniem już teraz czy w listopadzie ?
    d) teką ministry ... yyy .. ministra sporu dla Marka Jankowskiego od zaraz ?

  10. Powrót do góry    #10135
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?? Z odczytaniem wyroku? Sonda smsowa bedzie? Gilotyna? Pręgierz? Blazenada. Mam nadzieje, ze Kopernik tez dostal zaproszenie."

    Tomek Lis studio poprowadzi. LIVE! Wodzianki będą w kreacjach Ewy Minge prosto z Mediolanu. Sonda smsowa oczywiście też :
    czy jesteś za :
    a) karą pozbawienia wolności dla Sławomira Kryjoma, Jana Ząbika i Romana Karkosika na lat 20 czy 15 ?
    b) zwróceniem Falubazikowi 4 czy 5 mln pln ?
    c) odwołaniem płemieła Tuska i zastąpieniem go senatorem Buniem już teraz czy w listopadzie ?
    d) teką ministry ... yyy .. ministra sporu dla Marka Jankowskiego od zaraz ?
    A ja bym byl za 5 bankami odszkodowania dla Falubazu. Nalezy nam sie za poniesione straty moralne hahaha

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk-4
    Falubaz to MAGIA!!!

  11. Powrót do góry    #10136
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    A ja bym byl za 5 bankami odszkodowania dla Falubazu. Nalezy nam sie za poniesione straty moralne hahaha

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk-4
    Za straty moralne to możecie dostać najwyżej buzi. Od Sławka

  12. Powrót do góry    #10137
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    Za straty moralne to możecie dostać najwyżej buzi. Od Sławka
    Z ozorkiem, tfu tfu

  13. Powrót do góry    #10138
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?
    A dlaczego ma nie być transmisji live z TAKIEGO wydarzenia sportowego???
    Ja się cieszę.
    Liczę na 16 kamer, dużo wywiadów w kuluarach, mnóstwo powtórek z ciekawszych momentów obrad i dużo ujęć w zwolnionym tempie, żeby pokazać całe piękno tej części speedwaya, którą wszak mało kto zna.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Jacazg (16-10-2013)

  15. Powrót do góry    #10139
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    A dlaczego ma nie być transmisji live z TAKIEGO wydarzenia sportowego???
    Ja się cieszę.
    Liczę na 16 kamer, dużo wywiadów w kuluarach, mnóstwo powtórek z ciekawszych momentów obrad i dużo ujęć w zwolnionym tempie, żeby pokazać całe piękno tej części speedwaya, którą wszak mało kto zna.
    trafiasz w sedno. ostatnia dekada to więcej emocji przy zielonych stolikach i przeciągania regulaminów w swoją stronę, niż wydarzeń na torze. sam bym się chętnie dowiedział, czy taka Klocowa zakłada jakieś frotki przed "maratonem".

  16. Powrót do góry    #10140
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv??
    Kiedy i o której godzinie tranasmisja z tych "zawodów" ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #10141
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Kiedy i o której godzinie tranasmisja z tych "zawodów" ? "

    jeszcze nie wiadomo, zależy jak się pejperwju sprzeda

  18. Powrót do góry    #10142
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    [QUOTE=lego;1552196]oni naprawde chca zrobic taka szopke w tv?? Z odczytaniem wyroku? Sonda smsowa bedzie? Gilotyna? Pręgierz? Blazenada. Mam nadzieje, ze Kopernik tez dostal zaproszenie.[/QUOTA
    A dlaczego nie?jestem ZA a nawet cieszę się bardzo z takiej możliwości publicznego przed kamerami opowiedzenia jak na prawdę było.A co niech żużlowa społeczność kibicowska,zawodnicza,działacza pozna oblicze "pewnych panów z Zielonej Góry"ale będzie szopka.Kij zawsze ma dwa końce.

  19. Powrót do góry    #10143
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Transmisja ma byc tylko z odczytania wyroku.
    Kabaretu nie pokaza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #10144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A dlaczego nie?jestem ZA a nawet cieszę się bardzo z takiej możliwości publicznego przed kamerami opowiedzenia jak na prawdę było.A co niech żużlowa społeczność kibicowska,zawodnicza,działacza pozna oblicze "pewnych panów z Zielonej Góry"ale będzie szopka.Kij zawsze ma dwa końce.
    Hmm, tylko co napiszesz jak nikt z Unibaxu nie weźmie udziału w tej dyskusji ? Wtedy pewnie znikniesz z forum na jakieś dwa tygodnie. A potem wrócisz i znów zaczniesz dyskusje w stylu, że tam pewnie było "drugie dno".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #10145
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Morciarz - bardzo fajnie podsumowałeś te transfery. Jak pozwolisz jeszcze coś bym dodał od siebie:
    I te, które były z musu - tutaj bym dodał jeszcze Kennetta
    I ci, którzy rozczarowali i nie spełnili pokładanych nadziei: W sumie Czerwiński i Brzozowski też

    I jeszcze jedna kategoria. Kontrakty, które wywołały kontrowersje: Holta, Gollob no i niektórzy za taki uznali powrót Andersena

  22. Powrót do góry    #10146
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z całym szacunkiem Semen, ale powoli zaczyna się to ocierać o jakąś psychozę. Czy dyskusja na temat dwóch zawodników, zawierająca konstruktywne argumenty, gdzie jedna strona stara się przekonać drugą do swoich racji, nie jest dyskusją o żużlu? Czy tych, którzy wzięli w niej udział nie interesuje żużel? Moim zdaniem jest odwrotnie. To chyba dobrze, że są osoby zagłębiające się w tę dyscyplinę na tyle mocno, aby swoich wypowiedzi nie ograniczyć do jednozdaniowych wstawek typu "Dudek jest lepszy, bo zaczynał w Zielonej", albo "Jensen jest lepszy, bo zaczynał w Toruniu"? No i na koniec. 100 razy bardziej wolę dyskusję na temat Dudek vs MJJ, niż kolejnych 5 stron w wątku, opisujących wizytę pewnego senatora w Toruniu.
    Kolego, mam nadzieję, że mogę tak napisać, nie zrozumiałeś sedna mojego wpisu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-10-2013 o 19:14
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #10147
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Dowiedzialem sie, ze to będzie pierwsza swiatowa transmisja w 4k. Odczytujący wyrok będzie miał kamerkę GoPro. Dzięki temu kazdy mieszkaniec Częstochowy, Poznania (i okolic) będzie sie mógł poczuć, jakby to on odczytywał wyrok tym toruńskim zbrodniarzom. Ma to byc dla nich nagroda za ujowy sezon.

    Sent from my RM-821_eu_czech_432 using Tapatalk
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (17-10-2013)

  25. Powrót do góry    #10148
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    nie zrozumiałeś sedna mojego wpisu.
    Cóż, może i nie zrozumiałem, ale w takim razie byłbym wdzięczny za wyprowadzenie mnie z błędu. Sam bowiem brałem udział w dyskusji Dudek vs Jepsen Jensen, a uważam, że żużel mnie interesuje.
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolego, mam nadzieję, że mogę tak napisać
    Oczywiście, że możesz. Cała przyjemność po mojej stronie.

  26. Powrót do góry    #10149
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    KSM dla dobra żużla czy dobra klubu?
    - cytuję
    W poniedziałek w Warszawie odbyło się spotkanie prezesa Ekstraligi, Andrzeja Witkowskiego wraz z wszystkimi przedstawicielami klubów Enea Ekstraligi. Na tym spotkaniu poruszano tematy dotyczące KSM-u oraz o wprowadzeniu regulaminu finansowego dla zawodników. - Co istotne, żeby nie być za każdym razem w opozycji do innych klubów, to po tym jak sześć klubów, z wyjątkiem Zielonej Góry i Torunia, jasno poprosiło o przywrócenie górnego KSM-u, to ze swojej strony zadeklarowałem, że jeżeli wszyscy będą chcieli KSM-u, to my nie będziemy przeciwni pod jednym warunkiem. Chodzi o zdroworozsądkowy zapis, że drużynę, która nie zmienia swojego składu z roku poprzedniego, nie będzie obowiązywał KSM. Oznacz to, że gdybyśmy na przykład zakontraktowali Grzegorza Walaska, i byłby on w składzie meczowym, to KSM nas by obowiązywał. Natomiast w przypadku składu meczowego z Alexem Loktaevem, Adamem Strzelcem i pozostałymi zawodnikami, z którymi mieliśmy umowy w sezonie 2013, KSM nie byłby liczony. W takim przypadku jesteśmy skłonni podnieść rękę i zgodzić się na to. Nie zmienia to jednak naszego zdania, że KSM jest zbędnym dodatkiem do tego wszystkiego - wyjaśnia Jankowski.

    Całość tutaj http://www.espeedway.pl/news,w_sobot...,65761,12.html

    To ja podpowiadam działaczom, żeby Unibax zatrudnił wszystkich zawodników jacy mogą startować w lidze polskiej i wypożyczył ich do innych klubów zostawiając sobie najlepszą siódemkę.
    Dzięki temu KSM w kolejnych latach nie będzie nas dotyczył.
    A co nie można !!! Nie takie głupoty wyczynialiśmy.

    Niech koleś sobie znajdzie głupszych od siebie do stawiania warunków.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #10150
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Niech koleś sobie znajdzie głupszych od siebie do stawiania warunków.
    Nie ma takich

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    ursus (17-10-2013)

  29. Powrót do góry    #10151
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Niech koleś sobie znajdzie głupszych od siebie do stawiania warunków.
    Przecież gada z sensem. Strzelec ze swoim KSM ***********ł im skład i musieli go wypożyczyć. Ich wina? Regulaminu!

    Nie po to podpisujesz w sezonie X z kimś kontrakt i tym kimś jedziesz, żeby w sezonie Y musieć się tego kogoś pozbyć bo był za dobry.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  30. Powrót do góry    #10152
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Alien, tylko tu jest wyraźnie akcentowane: róbcie se ten KSM, tylko dajcie nam skład jaki chcemy. Albo coś jest dobre, albo coś jest złe. A nie na zasadzie: jest złe, ale w sumie w takim proponowanym układzie nam pasuje, to OK.

    "Zdroworozsądkowy zapis" - ROTFL.
    W ogóle ta opcja z nieobowiązującym KSM dla niezmienionego składu to jest szczyt szczytów jeśli chodzi o głupotę. Przecież w takim układzie ktoś z kasą + dobrym składem wyjściowym (np. Falubaz czy Unibax) zmonopolizuje ligę na wiele lat. Czy taka zeszłoroczna Stal Gorzów. Wy tu jeździjcie grajkami <40, a my co roku nabijamy se KSM 50 i dobra jest. Tak to już jest, że patologia rodzi patologie i z założenia idiotyczny do cna pomysł jakim jest KSM, powoduje coraz to bardziej niebezpieczne odmiany tej choroby.
    BTW, taki zapis spowodowałby, że klub mający super pakę z KSM ponad stan, stałby się zakładnikiem swoich zawodników i dopiero musiałby ich przepłacać, do tego znosząc wszystkie fochy, gorszą formę, wszystko. Doprawdy, trudno wyobrazić sobie głupszą ideę, niż ten "zdroworozsądkowy przepis".

    BTW. Po sezonie 2011, kiedy postulowano zmianę przepisów o max. jednym zawodniku z GP w teamie, to były gadki, że no może ok, ale już ustalone, więc nie można ruszać przepisów wcześniej uzgodnionych. A teraz można, tak?

  31. Powrót do góry    #10153
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Przecież gada z sensem. Strzelec ze swoim KSM ***********ł im skład i musieli go wypożyczyć. Ich wina? Regulaminu!

    Nie po to podpisujesz w sezonie X z kimś kontrakt i tym kimś jedziesz, żeby w sezonie Y musieć się tego kogoś pozbyć bo był za dobry.
    Prawdą jest co piszesz. Regulamin KSM to zły regulamin

    Ale mi chodzi o to, że nie można brać pod uwagę zawodnika nie startującego w danym klubie, a będącego na wypożyczeniu, jako zawodnika który wraca do drużyny i skład jest traktowany jak niezmieniony. To jest naginanie rzeczywistości pod siebie, a nie dla dobra żużla.

    Znamy pomysły działaczy i w przyszłości mogło by to tak wyglądać:
    - Słuachaj chłopaku masz wysoki KSM, musimy Cię wypożyczyć
    - Ok do jakiego klubu idę
    - no pytał o ciebie klub z aspiracjami na złoto DMP i daje Ci gwarancję startów.
    - ok idę
    - zatem skoro mamy ustalone będziesz jeździł tak. Do połowy sezonu kręcisz w lidze na maksa i pokazujesz co potrafisz. W drugiej połowie sezonu zbijasz KSM, bo przecież chcesz do nas wrócić, a z niskim KSM będziesz pasował do składu
    - pewnie że chcę wrócić, bo kocham mój klub, ale prezesie ja przecież nie zarobię na chleb
    - nic się nie martw my będziemy Ci płacić różnicę punktową, której nie wykręcisz, albo znajdziemy sponsora który da ci kasę przed sezonem.
    - no dobra może być
    - ale pamiętaj na treningach i w innych zawodach musisz dawać z siebie wszystko, a w lidze punkcik dwa zawsze uciułaj, żeby cię ze składu nie wykopali. Jak będzie robiło się gorąco, daj znać i ustalimy na ile powinieneś zapunktować, żeby frajerzy byli zadowoleni, ale żeby KSM nie podskoczył za mocno.
    - dobra wiem o co chodzi.
    - No to do roboty. Acha i jak spotkamy się w finale i nie oddadzą meczu walkowerem to wiesz - olimpiada albo chociaż audi.
    - to się rozumie, przecież kocham mój klub i dla niego wszystko.

    No to tyle bajki.
    Dobranoc
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 17-10-2013 o 01:02
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-10-2013), wokie (17-10-2013), ŻużlowyKibic (17-10-2013)

  33. Powrót do góry    #10154
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Alien, tylko tu jest wyraźnie akcentowane: róbcie se ten KSM, tylko dajcie nam skład jaki chcemy. Albo coś jest dobre, albo coś jest złe. A nie na zasadzie: jest złe, ale w sumie w takim proponowanym układzie nam pasuje, to OK.
    Dokladnie.Zwykla prywata,nic nowego.
    Podkreslaja na kazdym kroku ,ze KSM to zly pomysl ale jak da sie nim uderzyc w konkurencje to czemu nie.
    Typowe dla zuzlowego zascianka.
    Medale DMP czasami zdobywa sie regulaminem lub przygotowaniem toru.Nie widze szansy aby cokolwiek sie w najblizszych latach zmienilo,choc komisarze jeszcze nieco nieudolnie ale jednak krzyzuja plany kombinatorom.

    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Przecież gada z sensem. Strzelec ze swoim KSM ***********ł im skład i musieli go wypożyczyć. Ich wina? Regulaminu!

    Nie po to podpisujesz w sezonie X z kimś kontrakt i tym kimś jedziesz, żeby w sezonie Y musieć się tego kogoś pozbyć bo był za dobry.
    Trafiles w sedno.
    Gdyby nie bylo KSM,zaden Strzelec czy Pulczynski nie mialby wplywu na budowe skladu.
    Najlepiej jak decyduja umiejetnosci a nie cyferki przy nazwisku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-10-2013 o 07:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #10155
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Pisałem o tym w wątku gorzowskim widzę, że muszę i tutaj. A co ma zrobić Falubaz? Obstawiać twardo przy swoim i czekać aż ustalą KSM na poziomie 38 punktów? Jeśli szóstka prezesów chce ugrać coś pod siebie wbrew ustaleniom przed sezonem to nagle działacze Falubazu mają być święci? Przecież od kilku lat powtarzacie, że święci nie są, no to skąd to zdziwienie? Szkoda, że nie przeszkadza Wam prywata innych - dajcie nam 38 bo nie stać nas na więcej, więc nikt inny też nie może mieć.

  35. Powrót do góry    #10156
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kingpin

    Dokladnie.Zwykla prywata,nic nowego.
    Podkreslaja na kazdym kroku ,ze KSM to zly pomysl ale jak da sie nim uderzyc w konkurencje to czemu nie.
    W jaką konkurencję ? W Unibax ? Zacznijmy od tego, ze KSM miał naprawiać a nie psuć. A póki co to nic nie naprawia a tylko psuje. Dlatego stanowisko klubu jest na nie odnośnie KSM-u. Czy to jest prywata ? Tak, to jest dbanie o dobro klubu i rozwój tego sportu. Podobnie jak stanowisko Unibaxu na NIE z KSM.

    Coval

    To ja podpowiadam działaczom, żeby Unibax zatrudnił wszystkich zawodników jacy mogą startować w lidze polskiej i wypożyczył ich do innych klubów zostawiając sobie najlepszą siódemkę.
    Dzięki temu KSM w kolejnych latach nie będzie nas dotyczył.
    A co nie można !!! Nie takie głupoty wyczynialiśmy.
    Głupi i niedorzeczny przykład. Chodzi przecież o sytuacje zastaną. A ta wygląda tak, iż musieliśmy wypożyczyć Strzelbe i Saszę za względu właśnie na KSM. A wypożyczyliśmy ich z myślą powrotu w sezonie w którym KSM miał nie obowiązywać. Jeśli Unibax miałby w tej zastanej sytuacji jakiegoś zawodnika na wypożyczeniu to również mógłby korzystać z tych zapisów regulaminowych. A jeśli Ty dzisiaj piszesz aby wykupić połowę zawodników z ligi i co niektórych wypożyczyć to już masz "zmianę składu" .
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #10157
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupi i niedorzeczny przykład. Chodzi przecież o sytuacje zastaną. A ta wygląda tak, iż musieliśmy wypożyczyć Strzelbe i Saszę za względu właśnie na KSM. A wypożyczyliśmy ich z myślą powrotu w sezonie w którym KSM miał nie obowiązywać. Jeśli Unibax miałby w tej zastanej sytuacji jakiegoś zawodnika na wypożyczeniu to również mógłby korzystać z tych zapisów regulaminowych. A jeśli Ty dzisiaj piszesz aby wykupić połowę zawodników z ligi i co niektórych wypożyczyć to już masz "zmianę składu" .
    Pewnie, zrobmy regulamin pod falubaz. Zrobmy zmiany w regulaminie, ktore promuja kluby z zawodnikami na wypozyczeniu. Rownie dobrze moze niech Unibax postuluje o nieobowiazywanie KSM dla zawodnikow powyzej 40 roku zycia. Sytuacja zastana, a co!

  37. Powrót do góry    #10158
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Haha Mario ty to jestes mistrzem swiata!!!
    Czyli co w tym roku jak pasuje Zielonej to ten przepis ma obowiązywać. Ale gdy za rok bedzie pasował np. Toruniowi( bo ktos bedzie wracal z wypożyczenia) to juz nie ma obowiązywać. Godne nie powiem.

  38. Powrót do góry    #10159
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Haha Mario ty to jestes mistrzem swiata!!!
    Czyli co w tym roku jak pasuje Zielonej to ten przepis ma obowiązywać. Ale gdy za rok bedzie pasował np. Toruniowi( bo ktos bedzie wracal z wypożyczenia) to juz nie ma obowiązywać. Godne nie powiem.
    A gdzie ja tak napisałem ?

    Versus

    Pewnie, zrobmy regulamin pod falubaz. Zrobmy zmiany w regulaminie, ktore promuja kluby z zawodnikami na wypozyczeniu. Rownie dobrze moze niech Unibax postuluje o nieobowiazywanie KSM dla zawodnikow powyzej 40 roku zycia. Sytuacja zastana, a co!
    A był zapis regulaminowy o zniesieniu KSM dla zawodników powyżej 40 lat ? Bo o zniesieniu KSM-u w ogóle, jest.

    Aby nie było, KSM to samo zło w speedwayu. I własnie, chociażby dlatego aby uniknąć tego typu sporów jakie toczymy (działacze poszczególnych klubów tez pewnie takie toczą) należy go zlikwidować w całości. Przecież jaki KSM by nie został wprowadzony i obojętnie na jakich zasadach to zawsze będzie on komuś nie pasował. Zawsze jakiś klub bedzie bardziej poszkodowany a inny mniej. Jak zniesiemy całkowicie KSM to wtedy żaden klub nie będzie blokowany.

    Rzecz w tym, że ci słabsi chcą aby mocniejszych blokować własnie KSM-em. I teraz mamy sytuację taką, że 6 klubów chce a 2 nie chcą. Oczywiście tym dwóm klubom zarzuca się działanie na niekorzyść tego sportu. Więc stanowisko Falubazu tu jest stosunkowo jasne, NIE dla KSM. Ale jeśli zostanie ono przegłosowane to proszę wziąć pod uwagę fakt, iż regulamin zakładał, ze KSM-u ma nie być. W związku z tym proces budowania drużyny nie uwzględniał go. Więc Ci co to najpierw uchwalili a teraz chcą zmian powinni tą własnie sytuację zauważyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #10160
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Prawdą jest co piszesz. Regulamin KSM to zły regulamin

    Ale mi chodzi o to, że nie można brać pod uwagę zawodnika nie startującego w danym klubie, a będącego na wypożyczeniu, jako zawodnika który wraca do drużyny i skład jest traktowany jak niezmieniony. To jest naginanie rzeczywistości pod siebie, a nie dla dobra żużla.

    Znamy pomysły działaczy i w przyszłości mogło by to tak wyglądać:
    - Słuachaj chłopaku masz wysoki KSM, musimy Cię wypożyczyć
    - Ok do jakiego klubu idę
    - no pytał o ciebie klub z aspiracjami na złoto DMP i daje Ci gwarancję startów.
    - ok idę
    - zatem skoro mamy ustalone będziesz jeździł tak. Do połowy sezonu kręcisz w lidze na maksa i pokazujesz co potrafisz. W drugiej połowie sezonu zbijasz KSM, bo przecież chcesz do nas wrócić, a z niskim KSM będziesz pasował do składu
    - pewnie że chcę wrócić, bo kocham mój klub, ale prezesie ja przecież nie zarobię na chleb
    - nic się nie martw my będziemy Ci płacić różnicę punktową, której nie wykręcisz, albo znajdziemy sponsora który da ci kasę przed sezonem.
    - no dobra może być
    - ale pamiętaj na treningach i w innych zawodach musisz dawać z siebie wszystko, a w lidze punkcik dwa zawsze uciułaj, żeby cię ze składu nie wykopali. Jak będzie robiło się gorąco, daj znać i ustalimy na ile powinieneś zapunktować, żeby frajerzy byli zadowoleni, ale żeby KSM nie podskoczył za mocno.
    - dobra wiem o co chodzi.
    - No to do roboty. Acha i jak spotkamy się w finale i nie oddadzą meczu walkowerem to wiesz - olimpiada albo chociaż audi.
    - to się rozumie, przecież kocham mój klub i dla niego wszystko.

    No to tyle bajki.
    Dobranoc
    Nie pisz takich szczegółów,bo w Bydgoszczy dostaną białej gorączki jak pomyślą jak ich"zielona"wycyckała z tą ich rosyjsko-ukraińsko-polsko gwiazdą.

  40. Powrót do góry    #10161
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Mariusz ręce opadają. Czy ty czytasz co piszesz?
    Coval dał przykład czym moze skutkować przepis o nie zmianie składu w przypadku powrotu z wypożyczenia. Na co ty piszesz, ze to głupi i niedorzeczny przykład poniewaz chodzi o sytuacje zastana (czyli tylko i wyłącznie o ten sezon).
    Po czym na moja sugestie ze przepis ma być tylko w tym roku bo pasuje Falubazowi , ty odpowiadasz ze nic takiego nie napisałeś.

  41. Powrót do góry    #10162
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    I jeszcze jedno odnośnie sobotniego wyroku,ktoś gdzieś w Zielonej Górze "marzył,ma chęć ukarania toruńskiego klubu,pkt minusowymi konkretnie---------------17 mało,w przyszłym sezonie jeżeli wszystko będzie po myśli zdrowie dopisze to rewanż już może być w półfinale.ps ma ktoś informacje jak zakończyły się prace KOL w sprawie i czy w ogóle było postępowanie przeciw klubowi z Częstochowy za zachowanie kibiców w trakcie,po meczu w stosunku do sędziego,w sprawie Dymka ponowna zła decyzja wystawiając nie uprawnionego zawodnika w 14 biegu.Czy rozumiem że wynik zweryfikowano to juz jest to decyzja.Dziękuje i pozdrawiam.A i został jeszcze mecz finałowy i pan Frątczak z brakiem podpisów.

  42. Powrót do góry    #10163
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aby nie było, KSM to samo zło w speedwayu. I własnie, chociażby dlatego aby uniknąć tego typu sporów jakie toczymy (działacze poszczególnych klubów tez pewnie takie toczą) należy go zlikwidować w całości. Przecież jaki KSM by nie został wprowadzony i obojętnie na jakich zasadach to zawsze będzie on komuś nie pasował. Zawsze jakiś klub bedzie bardziej poszkodowany a inny mniej. Jak zniesiemy całkowicie KSM to wtedy żaden klub nie będzie blokowany.
    No i tego trzeba sie trzymac. Niestety Wasz klub taki twardy w tym stanowisku nie jest, bo Jankowski mowi o tym, ze KSM moze byc o ile nie bedzie blokowal powrotu Sashy i Strzelca. Do tego wedlug Ciebie taki przywilej ma dzialac przez rok, zeby czasem pozniej Unibax nie mogl wykorzystac tego wysylajac przykladowo dzika na wypozyczenie. Czyli ma idealnie regulamin podchodzic pod Falubaz. Anyway, zostanmy przy tym cytacie powyzej, bo im wiecej ograniczen i przepisow tym wiecej patologii i przekretow.

  43. Powrót do góry    #10164
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kingpin



    W jaką konkurencję ? W Unibax ? Zacznijmy od tego, ze KSM miał naprawiać a nie psuć. A póki co to nic nie naprawia a tylko psuje. Dlatego stanowisko klubu jest na nie odnośnie KSM-u. Czy to jest prywata ? Tak, to jest dbanie o dobro klubu i rozwój tego sportu. Podobnie jak stanowisko Unibaxu na NIE z KSM.
    Zdaje sie ,ze straciles na chwile kontakt z rzeczywistoscia a ta jest taka,ze tylko Unibax jest zdecydowanie przeciwnikiem KSM-u,pod kazda postacia.
    Jankowski nie widzi nic dobrego w pozostawieniu KSM-u ale jesli ten nie bedzie ingerowal w plany Falubazu to moze zostac.Czyli chce byc troche w ciazy.
    Widzisz teraz roznice miedzy stanowiskiem Unibaxu a Falubazu czy trzeba lopata po helmie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Klancyk (17-10-2013)

  45. Powrót do góry    #10165
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zdaje sie ,ze straciles na chwile kontakt z rzeczywistoscia a ta jest taka,ze tylko Unibax jest zdecydowanie przeciwnikiem KSM-u,pod kazda postacia.
    Jankowski nie widzi nic dobrego w pozostawieniu KSM-u ale jesli ten nie bedzie ingerowal w plany Falubazu to moze zostac.Czyli chce byc troche w ciazy.
    Widzisz teraz roznice miedzy stanowiskiem Unibaxu a Falubazu czy trzeba lopata po helmie?
    Ja to odebrałem inaczej. Dla mnie stanowisko jest jasne. NIE dla KSM-u. Jednak w sytuacji kiedy zostalibyśmy przegłosowani (ile w końcu tych głosów trzeba ? ) to prosze wziąć pod uwagę fakt, iż niektóre kluby miały swoich zawodników na wypożyczeniu.

    Zapytam inaczej, na dzisiaj zawodnikami którego klubu są Loktajev czy Strzelec ? Ja twierdzę, ze są zawodnikami Falubazu. A przypominam, że przepisu o ewentualnym KSM jeszcze nie ma. Czyli jeśli ten przepis by wszedł (oby nie) to mamy sytuację taką, iż przepis został wprowadzony w życie w momencie kiedy zarówno Loktajev jak i Strzelec są zawodnikami Falubazu. I to jest właśnie ta sytuacja zastana

    Jak Unibax kupi, przed wejściem w życie przepisu, zawodnika jakiegokolwiek, to też będzie miał sytuacje zastaną. Bo dzisiaj jeszcze w regulaminie, na sezon 2014 figuruje, ze KSM-u nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #10166
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak Unibax kupi, przed wejściem w życie przepisu, zawodnika jakiegokolwiek, to też będzie miał sytuacje zastaną. Bo dzisiaj jeszcze w regulaminie, na sezon 2014 figuruje, ze KSM-u nie ma.
    Pewnie, gdyby Unibax mial pewnosc, ze tak bylby interpretowany owy ewentualny przepis, to by tego zawodnika kupil. Tylko, ze mysle, ze nawet stanowisko falubazu nie byloby juz takie same w momencie gdyby dzisiaj podpisal z nami np Dzik.

  47. Powrót do góry    #10167
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Pewnie, gdyby Unibax mial pewnosc, ze tak bylby interpretowany owy ewentualny przepis, to by tego zawodnika kupil. Tylko, ze mysle, ze nawet stanowisko falubazu nie byloby juz takie same w momencie gdyby dzisiaj podpisal z nami np Dzik.
    Nie jest ważne w tym wszystkim, jakie stanowisko będzie miał Falubaz. Ważne jest aby każda wprowadzona zmiana, miała swoje logiczne uzasadnienie. No przeciez każdy wie, że jest coś takiego jak inwestycja. Skoro jakiś klub, rok czy dwa lata temu, zainwestował w przyszłość w postaci kontraktów z (wtedy jeszcze mało znaczącymi zawodnikami) Loktajevem czy STrzelcem, wiedząc, że od 2014 roku KSM-u nie będzie, to z jakiej racji torpedować te inwestycje ?

    I aby nie było, takie somo zdanie miełem jak mieliście Warda na wypożyczeniu w Gdańsku, i tak samo twierdziłem, jak Leszno miało wypożyczonego Przemka do Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #10168
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tylko, kto uroił ten najgłupszy z możliwych przepis o braku KSM dla niezmienianego składu? Skąd to się w ogóle wzięło?

  49. Powrót do góry    #10169
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tylko, kto uroił ten najgłupszy z możliwych przepis o braku KSM dla niezmienianego składu? Skąd to się w ogóle wzięło?
    Najgłupszy to on będzie, jak go w takiej formie przyjmą. IMO konstrukcja na zasadzie KSM minus liczba lat spędzonych w klubie jest ok. Na takiej zasadzie Miedziak miałby 2,5 bo mniej się nie da, a w przypadku transferu wywalczone ~8,5. wilk syty i owca cała, ale i tak najlepszy przepis to brak przepisu

    i co do zasady: każdy przepis dotyczący KSM według mnie jest rozsądny wówczas, gdy jest z punktu widzenia ostatnich kilku lat nierozsądny. czyli KSM=48, zasada jak powyżej i inne, zupełnie niegroźne w porównaniu z twardym 40.

  50. Powrót do góry    #10170
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Co do show w sobotę po WYROKU,zastanawiam się nad bezmyślnym działaniem osób w klubie,oddawanie pola "wszystkim pokrzywdzą przez klub"daje im tylko "używki" po "pojeżdżeniu sobie do woli po klubie,kibicach i naszym mieście.Napiszcie co "dał hołd senatora"co on na wciskał,że to i tamto,że łagodny wymiar kary,ble,ble,ble,napisał,wnioskował za tym w KOL EE???? nie słyszałem.Tym bardziej w sobotę musi ktoś być w studio dać odpór bredniom,dalszej fali wściekłości.Nie wierzę "temu panu" w dobre intencje.MUSI KTOŚ BYĆ.Będą mieli całą noc na przygotowanie linii.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •