Strona 183 z 282 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,191 do 8,235 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8191
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    strach pomyslec, co o tym wszystkim mysla Holder z Wardem. Fighterzy z krwi i kosci musza (Holder, gdyby byl zdolny tez by musial) uprawiac polityke kierownictwa/wlasciciela.

    Jestem przekonany, ze bardzo szybko opuszcza ten okret i znajda miasto, gdzie... jezdzi sie na zuzlu.
    Co myślą? Raczej szybko zapomną lub już zapomnieli o całej sprawie. Darcy na pewno jest pod****iony, bo nie zarobił paru groszy i jest teraz wystawiony na ataki oszołomów na TT. Ale jutro w UK jedzie ważny mecz dla klubu, który znaczy dla niego duuuużo więcej. Życie toczy się dalej.

  2. Powrót do góry    #8192
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Coś w tym jest. Wiadomo, że Ostafińskiego nie można brać na poważnie, ale tak to mniej więcej mogło wyglądać.

    NOWE!!! A było tak, że Roman Karkosik zadzwonił do Roberta Dowhana i zaproponował przełożenie meczu. Prezes Dowhan się nie zgodził. Karkosik poirytowany odmową lekko się zgrzał. W odpowiedzi usłyszał, że ten jego Gollob coś stary, a w Grand Prix w Toruniu pojedzie Dudek zamiast Miedzińskiego, bo Witkowski miał to Dowhanowi obiecać. Tego już było panu Romanowi za dużo, więc rzucił słuchawką mówiąc „ja wam dam święto”. I dał.

    Właśnie tak to wyglądało, co oczywiście nie usprawiedliwia właściciela Unibaksu, który po tej rozmowie wydał menedżerowi polecenie, że drużyna ma wracać do domu.

  3. Powrót do góry    #8193
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Zawodnicy tak ochoczo zwiewali, ze pewnie Romek odpali im dniowke.
    Wie ktoś kiedy gra elana

  4. Powrót do góry    #8194
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Kara finansowa? No prosze, dla kogos kto ma wiecej kasy niz milosci lub chociaz szacunku dla klubu i dyscypliny, to bedzie smieszne

    Wazne, ze mozna bylo pokazac, kto rzadzi, ze mozna pokazac Stefanom i Emilkom, ze nawet jak sami zorganizuja i kupia bilety, to o tym, czy mecz obejrza decyduje i tak widzimisie wlasciciela.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Kaioh (22-09-2013)

  6. Powrót do góry    #8195
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z Bloga DO:

    A bracia Pulczyńscy ponoć przed chwilą siedzieli w McDonalds.
    No to tyle w temacie "biednych" zawodników Tzn, zdaje sobie sprawę, że to może nieprawda + bzdura, no ale kurde - trochę powagi.

    Może faktycznie Dowhan za bardzo kozaczył i zdenerwował Romana, a ten zrobił na złość. To świadczy o małości i jednego i drugiego. Tyle tylko, że o ile zachowanie Dowhana jest po prostu głupie i małostkowe, to Karkosik popełnił sportową zbrodnię, coś absolutnie nie znajdującego wytłumaczenia. Najgorszy możliwy ruch.

  7. Powrót do góry    #8196
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    I pomyśleć, że ponoć Karkosik miał plany wejścia w ligę piłkarską. Kto takiego łba będzie teraz chciał w klubie?

  8. Powrót do góry    #8197
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Lego w obecnej sytuacji twoja sygnatura może być dwuznaczna lepiej ją zmień.

  9. Powrót do góry    #8198
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    - Mam wrażenie, że torunianie chcieli jechać, ale chyba dostali polecenie z góry, żeby tego nie robić. Wydaje mi się, że to jednoosobowa decyzja właściciela klubu Romana Karkosika - ocenił.

    Za dużo tych chyba, wydaje mi się, OCENIŁ

    Możliwe że to była jego decyzja, ale ze słów Jankowskiego nie wywnioskujesz jednoznacznie że to R.Karkosik. Czytajcie ze zrozumieniem i bez emocji. Jeśli sam oskarżany potwierdzi te inforomacje dopiero wtedy uwierze.

  10. Powrót do góry    #8199
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-09-2013)

  12. Powrót do góry    #8200
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle tylko, że o ile zachowanie Dowhana jest po prostu głupie i małostkowe, to Karkosik popełnił sportową zbrodnię, coś absolutnie nie znajdującego wytłumaczenia. Najgorszy możliwy ruch.
    To że Dowhan to burak to wiadomo nie od dziś. Wczoraj komentując GP oczywiście nie omieszkał prywatnych wojenek z prezydentem miasta prowadzić jak to nie może biletów sprzedawać przez internet i kibice muszą stać w kolejkach bo na stadionie nie ma systemu. Pewnie po sezonie znowu będą się kłócić kto ma kible po meczu sprzątać. Dziwne że taki Karkosik w ogóle z nim się wdaje w dyskusje. Niby milioner na poziomie.

  13. Powrót do góry    #8201
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    - Mam wrażenie, że torunianie chcieli jechać, ale chyba dostali polecenie z góry, żeby tego nie robić. Wydaje mi się, że to jednoosobowa decyzja właściciela klubu Romana Karkosika - ocenił.

    Za dużo tych chyba, wydaje mi się, OCENIŁ

    Możliwe że to była jego decyzja, ale ze słów Jankowskiego nie wywnioskujesz jednoznacznie że to R.Karkosik. Czytajcie ze zrozumieniem i bez emocji. Jeśli sam oskarżany potwierdzi te inforomacje dopiero wtedy uwierze.
    Chyba nie sądzisz że kolokwialna decyzja Ząbika, Kryjoma i Kowalika? A może prezesa słupa jak on się tam nazwa.

  14. Powrót do góry    #8202
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Mowi sie ze w tym wszystkim jest jakies drugie dno i chodzi o bojkot ee i Witkowskiego z ktorego Falubaz sie wylamal. Jeszcze sie moze okazac ze Falubazy jada sobie w ee sami w przyszlym sezonie. Tu jeszcze beda jakies jaja, mowie wam.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  15. Powrót do góry    #8203
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mowi sie ze w tym wszystkim jest jakies drugie dno i chodzi o bojkot ee i Witkowskiego z ktorego Falubaz sie wylamal. Jeszcze sie moze okazac ze Falubazy jada sobie w ee sami w przyszlym sezonie. Tu jeszcze beda jakies jaja, mowie wam.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    też tak czuję. będzie nowy twór. EKstraliga Romana ER

  16. Powrót do góry    #8204
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Chyba nie sądzisz że kolokwialna decyzja Ząbika, Kryjoma i Kowalika? A może prezesa słupa jak on się tam nazwa.
    Są inne osoby, tych czterech wymienionych to nie całe kierownictwo.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 22-09-2013 o 20:37

  17. Powrót do góry    #8205
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mowi sie ze w tym wszystkim jest jakies drugie dno i chodzi o bojkot ee i Witkowskiego z ktorego Falubaz sie wylamal. Jeszcze sie moze okazac ze Falubazy jada sobie w ee sami w przyszlym sezonie. Tu jeszcze beda jakies jaja, mowie wam.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
    A jaki zawdnik pod egidą fim przeniesie się do nic nie znaczącej ligi. Zrezygnują z gp itp? Pls. A po takiej kompromitacji to kto by sponsorował gamoni, których podwaliny nowej ligo leżą w finałowym walkowerze.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  18. Powrót do góry    #8206
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Chociaz powiem że nie zdziwłbym sie jak by to prezes Kurzawski odwalił taki numer za wojenke z biletami.

  19. Powrót do góry    #8207
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cala Polska z Was sie smieje. Nie pije do kibicow ale w Waszym klubie same ***** !!! W**** po "finale" maksymalnt...

  20. Powrót do góry    #8208
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  21. Powrót do góry    #8209
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Chociaz powiem że nie zdziwłbym sie jak by to prezes Kurzawski odwalił taki numer za wojenke z biletami.
    Czy ty poważnie uważasz, że wasz prezes słup ma taką moc sprawczą?

  22. Powrót do góry    #8210
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Proponuje zamknĄĆ wĄtek- wstyd pisaĆ o tym klubie...

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mloody za jego przydatny post!

    bartolini15 (22-09-2013), bestseller (22-09-2013)

  24. Powrót do góry    #8211
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Nie wiem, może poniosły go emocje, tak jak napisałem możliwe, że to R. Karkosik. Nie wiem i nie uwierze dopóki nie przeczytam pewneog info w gazecie, www, czy nie usłysze w radiu. Pomyślcie troszkę, czy człowiek który podejmuje decyzje tak skandaliczną pozegnał by sie w taki sposób z żuzlem ? Wątpie, o coś tu chodzi i cos jest na rzeczy bo chyba lepiej jechać i zapłacic za biegi niż kary.

  25. Powrót do góry    #8212
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    Proponuje zamknĄĆ wĄtek- wstyd pisaĆ o tym klubie...
    Nie wytrzymam. Ten wątek tworzą kibice a nie działacze, bucu. Jeśli znajdziesz choć jednego, który popiera dzisiejszy blamaż to możesz sobie pisać takie posty.

  26. Powrót do góry    #8213
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    właśnie uważam że to dobry pomysł albo zamknąć ten wątek bo Apator Toruń 2013 to nie adresat tego co tu się bedzie działo. albo zamknąć albo zmienić na Firma Unibax 2013

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    bartolini15 (22-09-2013), bestseller (22-09-2013)

  28. Powrót do góry    #8214
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    ZAMYKAMY

    w imieniu większości (normalnych kibiców) kibiców również apeluję aby zamknąć ten wątek i kasować wszystkie wpisy dot. tego klubu. to źle wpływa na ten sport. brak słów...wstyd stulecia w tej dyscyplinie

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartolini15 za jego przydatny post!

    bestseller (22-09-2013)

  30. Powrót do góry    #8215
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Co wy pi..erd..cie o nazwach wątków. Jakie to ma znaczenie.


    Jeszcze niech mi ktos napisze ze to pomysł Kurzawskiego albo innego ćwierćinteligenta...... to nie wytrzymie.
    Projekt UNIBAX Toruń is OVER. Bez odbioru


    Krótka i szybka decyzja Pana Oligarchy. Co dalej? Dajmy sobie wszyscy wiecej czasu ma ochłoniecie.

  31. Powrót do góry    #8216
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Nie wiem, może poniosły go emocje, tak jak napisałem możliwe, że to R. Karkosik. Nie wiem i nie uwierze dopóki nie przeczytam pewneog info w gazecie, www, czy nie usłysze w radiu. Pomyślcie troszkę, czy człowiek który podejmuje decyzje tak skandaliczną pozegnał by sie w taki sposób z żuzlem ? Wątpie, o coś tu chodzi i cos jest na rzeczy bo chyba lepiej jechać i zapłacic za biegi niż kary.
    Człowieku bez urazy ale trochę logiki. Kto w klubie mógł podjąć taką decyzję precedens historyczny - drużyna odmawia startu w finale pod pretekstem kontuzji zawodnika ta jakby kontuzje zawodników w tym sporcie były czymś wyjątkowym i jakby kiedykolwiek z tego powodu przekładano mecz. Nie wysilili się nawet na kwestionowanie toru czy inne wybiegi regulaminowe. Kto z pomniejszych funkcyjnych odważyłby się.

  32. Powrót do góry    #8217
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    ZAMYKAMY

    w imieniu większości (normalnych kibiców) kibiców również apeluję aby zamknąć ten wątek i kasować wszystkie wpisy dot. tego klubu. to źle wpływa na ten sport. brak słów...wstyd stulecia w tej dyscyplinie
    Dołączam się do prośby - zamykamy

  33. Powrót do góry    #8218
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Balon pękł. Wyszło fatalnie. Nie ma usprawiedliwień.
    Trzeba w pokorze ścierać fekalia z marynarki rzucane i przez normalnych i przez szumowiny.

    Może i kibice toruńscy nie są właściwym adresatem, ale gdyby Dowhan zrobił taki numer też by Bogu ducha winien "rolneta" musiał odsłuchać.

    Ciekawa stypa podczas GP, ciekawe co z IME, ciekawe tez będą długie zimowe wieczory i doniesienia z sądowych ław.

    Trzymajcie się toruniaki.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  34. Powrót do góry    #8219
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A gdzie kolega terrax i jego 100% skutecznosc ??
    Hmm mi zabrakło słów dzwoniłem do j
    Janka Mirka i co oni mogą powiedzieć szef kazał pracownicy muszą chłopaki naprawdę chcieli jechać ale Roman coz sportowcem nie jest i nie rozumie takiego czegoś jak ambicja sportowa . Moja firma kladzie nie mala kasę na reklamę na toruński żużel juz koniec na chwile obecną.Nie mam ochoty finansować tej żenady. Jeden wodzirej z kompleksami ala Kaczyński popsuł cały żużlowy świat. Szlak mnie trafia mam w dupie żużel na chwilkę obecną

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  35. Powrót do góry    #8220
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bzdury opowiadacie.

    Darcy Ward #1⃣5⃣ ‏@D_Dublu_racing 56 min
    What ever happened happened . One thing for shore @Unibax_Torun still the best club ��

    Bardzo wątpię, żeby typa było stać na ironię ala sobotch, zatem powyższe przyjmuję za pewnik

  36. Powrót do góry    #8221
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bzdury opowiadacie.

    Darcy Ward #1⃣5⃣ ‏@D_Dublu_racing 56 min
    What ever happened happened . One thing for shore @Unibax_Torun still the best club ��

    Bardzo wątpię, żeby typa było stać na ironię ala sobotch, zatem powyższe przyjmuję za pewnik
    Euro się zgadzają i są na czas, to młodemu pasuje

  37. Powrót do góry    #8222
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Cala Polska z Was sie smieje. Nie pije do kibicow ale w Waszym klubie same ***** !!! W**** po "finale" maksymalnt...
    Wal dalej dziś zniosę wszystko. Gratuluję złota, które i tak byłoby Wasze i rozumiem wszelkie zasłużone bluzgi pod naszym adresem.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    mhsol (22-09-2013)

  39. Powrót do góry    #8223
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    - Mam wrażenie, że torunianie chcieli jechać, ale chyba dostali polecenie z góry, żeby tego nie robić. Wydaje mi się, że to jednoosobowa decyzja właściciela klubu Romana Karkosika - ocenił.

    Za dużo tych chyba, wydaje mi się, OCENIŁ

    Możliwe że to była jego decyzja, ale ze słów Jankowskiego nie wywnioskujesz jednoznacznie że to R.Karkosik. Czytajcie ze zrozumieniem i bez emocji. Jeśli sam oskarżany potwierdzi te inforomacje dopiero wtedy uwierze.
    Jankowski dokladnie wie o co poszlo.Dokladnie zna tresc smsow miedzy Dowhnem a Karkosikem,wiec kozaczy.
    W sumie to sie dziwie,ze Roman tak malostkowy jest i dal sie podpuscic.
    Najbardziej debilny ruch jaki mogl wykonac.Zadnego wytlumaczenia.
    Skutki swojej durnowatej prywatnej wojenki zrzucil na barki zawodnikow i sztabu trenerskiego.
    Posluzyl sie nimi jak marionetkami a oni udowodnili,ze takimi marionetkami sa.
    Zalosne.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-09-2013 o 21:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (22-09-2013)

  41. Powrót do góry    #8224
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    niech każda drużyna przyjeżdża w 2014 na motoarene w maxymalnie rezerwowym składzie skoro nie będzie min KSMu. kibiców będzie mało, kasy za pkty zawodników Unibaxu dużo i będą mieli te nasze cudotwórcy dobrą nauczkę.

  42. Powrót do góry    #8225
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Hmm mi zabrakło słów dzwoniłem do j
    Janka Mirka i co oni mogą powiedzieć szef kazał pracownicy muszą chłopaki naprawdę chcieli jechać ale Roman coz sportowcem nie jest i nie rozumie takiego czegoś jak ambicja sportowa . Moja firma kladzie nie mala kasę na reklamę na toruński żużel juz koniec na chwile obecną.Nie mam ochoty finansować tej żenady. Jeden wodzirej z kompleksami ala Kaczyński popsuł cały żużlowy świat. Szlak mnie trafia mam w dupie żużel na chwilkę obecną

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ja się z tobą zgadzam. Moja firma, której jestem właścicielem, włącznie z państwem, którym kieruję oraz "Łol srit" którym zarządzam również już nie damy żadnych pieniędzy na żużel.
    Od jutra będę sponsorował toruński klub szermierki akrobatycznej.
    Przestań się k.... ośmieszać w końcu.

  43. Powrót do góry    #8226
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    niech każda drużyna przyjeżdża w 2014 na motoarene w maxymalnie rezerwowym składzie skoro nie będzie min KSMu. kibiców będzie mało, kasy za pkty zawodników Unibaxu dużo i będą mieli te nasze cudotwórcy dobrą nauczkę.
    Ale kara... psychicznie się po niej nie pozbierają

  44. Powrót do góry    #8227
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Coś musiało być wcześniej na rzeczy ze nasi zrezygnowali z biletów VIP w ZG...
    Ostatnio edytowane przez Hrabia ; 22-09-2013 o 21:32

  45. Powrót do góry    #8228
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Ale kara... psychicznie się po niej nie pozbierają
    a co niby może na nich podziałać? karny jeżyk?

  46. Powrót do góry    #8229
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Współczucia dla kibiców z Torunia... Ludzie odpowiedzialni za Unibaks nie zasługują na Was - kibiców, ba! Nie zasługują na żadnych kibiców, bo dzisiaj wypięli się na całą żużlową Polskę, na dyscyplinę, sponsorów ligi i telewizję.

    Wy nie macie się czego wstydzić, ani z czego tłumaczyć, Wam trzeba współczuć i tyle...

    Jak śpiewał Kazik: "Widzę, to co widzę i w ogóle się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi, nie ten kto widzi[...]"

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    ADASTAL (22-09-2013), Howard (22-09-2013), apator_uk (22-09-2013)

  48. Powrót do góry    #8230
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ja się z tobą zgadzam. Moja firma, której jestem właścicielem, włącznie z państwem, którym kieruję oraz "Łol srit" którym zarządzam również już nie damy żadnych pieniędzy na żużel.
    Od jutra będę sponsorował toruński klub szermierki akrobatycznej.
    Przestań się k.... ośmieszać w końcu.
    Hehehe 10/10 Panie Hrabio pojechałeś pan
    UNSCARED

  49. Powrót do góry    #8231
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    lemur6666 nie pij tyle

  50. Powrót do góry    #8232
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    znalezione na fejsie:


  51. Powrót do góry    #8233
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ja się z tobą zgadzam. Moja firma, której jestem właścicielem, włącznie z państwem, którym kieruję oraz "Łol srit" którym zarządzam również już nie damy żadnych pieniędzy na żużel.
    Od jutra będę sponsorował toruński klub szermierki akrobatycznej.
    Przestań się k.... ośmieszać w końcu.
    No to teraz pojechales Howard po calosci. Odejscie Karkosika z torunskiego zuzla mozna jeszcze by przebolec ale bez Terraxa lezycie i kwiczycie.
    Jedyny pozytyw to to, ze jak spadniecie do drugiej ligi to sie w Krosnie razem piwka napijemy

  52. Powrót do góry    #8234
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    a co niby może na nich podziałać? karny jeżyk?
    Zsyłka do I lub II ligi? To by był strzał.

  53. Powrót do góry    #8235
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez FALKO Zobacz posta
    http://www.forum.krzyzacy.net/viewto...?p=84592#84592 brak słów!!kompromitacja!!kryjom pionek tyfus szofer i reszta won z tego klubu!
    TYLKO APATOR!!!
    I na pohybel parowkowym skrytozercom!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •