Strona 92 z 282 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Doktor: "BUDUJĄ tożsamość wspólnoty".(podkreślenie moje).

    Paradne to, naprawdę świetne!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4097
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Pan Dominik jako rasowy kibic a prywatnie wróg Golloba użył swojego tytułu jako podkładkę w wypowiedzi w stosunku do prawdziwych kibiców. Szkoda że nie skupił się na zachowaniach konsumentów którzy już stanowią 100% populacji na MA w momencie kiedy Gollob wygrywa biegi. Dla mnie to chłopiec na usługach fanatyków Apatora...

  3. Powrót do góry    #4098
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Żeby było jasne nikt mnie nie wyrzucił ze stadionu.

    Klancyk no naprawdę dobre

    cancer widze że musisz znać prywatnie dr Antonowicza, skoro takie wnioski wyciągasz?

    Tak zapłaciłem mu z puszek za tą wypowiedz
    Ostatnio edytowane przez stefan ; 15-05-2013 o 13:12

  4. Powrót do góry    #4099
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Szkoda że nie skupił się na zachowaniach konsumentów którzy już stanowią 100% populacji na MA w momencie kiedy Gollob wygrywa biegi.
    Szkoda też że nie skupił się na gwizdach jak przyjeżdżał na 1:5 w plecy O przepraszam, to na pewno nie nikt z tych 100%, przecież to nie przystoi Tylko rachunek się wtedy nie zgadza skoro 100% to maksimum.

  5. Powrót do góry    #4100
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    aussie wracaj do tematu Gorzów - Zielona.

  6. Powrót do góry    #4101
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,780
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,345 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Oto co miał do powiedzenia dla jednej z gazet:
    To jakaś ściema musi być. Ktoś się musiał włamać na konto Stefana - Stefan potwierdź!
    Stefan przecież nigdy nie reklamowałby - nie polecałby Gazety Wybiorczej i TVNu!

    Przecież prawdziwi kibice bojkotują Gazetę Wybiorczą i jej nie czytają, nie kupują,
    a co dopiero wywiadu takiej gazecie udzielać - to już w ogóle nie mieści się w głowie
    tak jak kręcenie serialu przez TVN na Motoarenie Niewiarygodne!
    k,MzQ0NjcyNzcsMzQyMTI2,f,23522_114923178521643_100000118852507_275566_7223770_n.jpglegia.jpglech_legia-312-800x533.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #4102
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Szkoda też że nie skupił się na gwizdach jak przyjeżdżał na 1:5 w plecy O przepraszam, to na pewno nie nikt z tych 100%, przecież to nie przystoi Tylko rachunek się wtedy nie zgadza skoro 100% to maksimum.
    Na Rosego, Ząbika, Żabiałowicza i Krzyżaniaka też gwizdano w Toruniu, gdy "przywozili" sromotne 1:5

  8. Powrót do góry    #4103
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    aussie wracaj do tematu Gorzów - Zielona.
    Ależ niezłe spostrzeżenie Watsonie.

    I widzę jakże "trafne" nawiązanie Morciasza, szkoda że to odwrócenie kota ogonem.

    Opinia jest samego doktora Antonowicza, a nie gazety. Równie dobrze mógłbyś Ty go o to zapytać. A wypisywać opinie ludzi mogą wszystkie gazety, jeśli mają pozwolenie. Także Morciasz... PUDŁO. Ale staraj się
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 15-05-2013 o 13:37

  9. Powrót do góry    #4104
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Morciasz ale złośliwość no patrzcie patrzcie, aż nie mogę się pozbierać, a pogodę po faktach moge oglądać?

  10. Powrót do góry    #4105
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,693
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 792 w 449 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Opinia jest samego doktora Antonowicza, a nie gazety. Równie dobrze mógłbyś Ty go o to zapytać.
    Jak już wcześniej wspomniałem, jego analiza jest bardzo pobieżna i nie odzwierciedlająca zachowań na MA.
    Rozumiem, że doktor bywa na toruńskich stadionach od 20+ lat? Wówczas niech zacznie od artykułu w stylu: "Obraz toruńskiego kibica żużlowego na przestrzeni lat. Od Stali do Unibaksu".
    Dziwne, że nie zauważył iż ultrasi zawsze byli w Toruniu gromadką maks 5% w stosunku do ogółu konsumentów i to tylko na lidze, bo poza nią nie raczą wspierać klubu.
    Pewnie chciałby wrzucić do jednego wora kibica żużlowego z piłkarskim, ale tak się nie da.

  11. Powrót do góry    #4106
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Od wczoraj po wielu profilach krąży wypowiedź wybitnego uczonego w dziedzinie badań zachowania kibiców, doktora socjologii Dominika Antonowicza, który by poznać od wewnątrz działanie grup kibicowskich spędził wiele czasu nie tylko wśród polskich kibiców, ale i pośród kibiców holenderskiego Twente Enschede.
    Na czym polega ta "wybitność", że się zapytam?

    Pierwsze próby przedostania się B1 do świata kibiców
    trwały niemal trzy miesiące, na przełomie lat
    2007 i 2008, podczas pobytu stypendialnego w Enschede,
    i nie okazały się skuteczne. Jako człowiek
    z zewnątrz, kibic kupujący jednorazowe bilety, B1
    był skazany na zajmowanie najmniej atrakcyjnego
    z punktu widzenia celu badań miejsca na stadionie
    – w sektorze rodzinnym, tuż obok sektora dla
    kibiców gości. Wprawdzie gwarantowało to dobry
    widok na sektor Vak-P, ale zajmowane miejsce znajdowało
    się po przeciwnej stronie stadionu. A zatem,
    poza dokumentacją fotograficzną, nie umożliwiało
    dostępu do grupy najbardziej zagorzałych kibiców.
    Przełom nastąpił zupełnie przypadkowo. B1 trafił na
    treningi do lokalnego klubu bokserskiego, który znajdował
    się w centrum miasta. Bardzo pomógł w tym
    fakt, że przed wyjazdem stypendialnym B1 trenował
    amatorsko boks. Szybko okazało się, że wśród
    trenujących jest wielu kibiców miejscowej drużyny,
    a byli wśród nich również ci najbardziej fanatyczni,
    których można było łatwo zidentyfikować. Na ich
    ciałach znajdowało się wiele rozległych tatuaży klubowych.
    Poprzez wspólne, regularne treningi relacje
    B1 z kibicami stawały się coraz lepsze i częstsze.
    Dużym krokiem naprzód okazały się mecze wyjazdowe.
    Wprawdzie początkowo B1 jeździł na nie (po
    wyrobieniu sobie specjalnej karty) zorganizowanym
    klubowym transportem z przypadkowymi kibicami,
    dla których wyjazd był formą turystycznej
    wycieczki w miłej atmosferze, ale – szczególnie na
    małych stadionach, takich jak Venlo – nadarzały się
    okazje, by dać się lepiej poznać najbardziej zagorzałym
    kibicom. Spotkania wyjazdowe zaowocowały
    tym, że po którymś z kolei treningu kibice sami złożyli
    propozycję wspólnego wyjazdu samochodami,
    co miało być wprawdzie mniej bezpieczne, ale gwarantowało
    większe emocje. Od tego czasu B1 kilkukrotnie
    udawał się na mecze wyjazdowe z „ekipą
    bokserską”. Drugim przełomowym momentem
    było spotkanie z kibicami Feyenoordu Rotterdam,
    zakończone bójką na jednej ze stacji benzynowych
    w drodze do Bredy. Wówczas dwunastoosobowa
    grupa kibiców Twente (w szeregach której był B1)
    starła się z liczniejszą (około dwudziestoosobową)
    grupą kibiców Feyenoordu. Konfrontacja nie trwała
    dłużej niż dziesięć sekund. Jednak, mimo mniejszości
    liczebnej, żaden z członków „ekipy bokserskiej”
    nie cofnął się ani na krok, co zostało odebrane jako
    moralne zwycięstwo. Awantura, która sprowadziła
    się do symbolicznej wymiany kilku ciosów i kopniaków,
    znacząco umocniła miejsce B1 w grupie,
    a także poważnie zwiększyła zaufanie do niego
    Zamiast B1 podstawcie Dominik Antonowicz i stanie sie jasność

    Całość materiału:
    http://www.qualitativesociologyrevie...z_Szlendak.pdf

  12. Powrót do góry    #4107
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,780
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,345 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Morciasz ale złośliwość no patrzcie patrzcie, aż nie mogę się pozbierać, a pogodę po faktach moge oglądać?
    Stefanie, po prostu albo się jest konsekwentny, albo się nie jest.
    Bo konsekwencja rodzi szacunek, nawet jeżeli się z nią nie zgadzamy.

    Robiony jest dym o to, że ktoś robić chce apolityczny serial, który może
    pokazać żużel i Toruń z dobrej strony - i jest dym bo głównym producentem
    jest TVN - i w ogóle bojkot, protest, pogróżki, że będzie zadyma....
    dlatego tekst o TVN meteo jest ni przypiął ni przyłapał skoro również jacyś
    tam lekarze zostali zbojkotowani, wyzwani i zgojeni.
    A propos Twojego tekstu - przypominam, że również samochód TVN Meteo
    spłonął nie tak dawno w Warszawie - pamiętasz w jakiej sytuacji?
    Czyli nie chciano TVNu na meczu w Toruniu - prawdaż?

    I tu nagle teraz wszyscy "kumaci" radośnie polecają sobie równie bojkotowaną gazetę,
    bo ktoś dla tego sterowanego, nieobiektywnego, antykibicowskiego, prorządowego,
    zakłamanego medium udzielił wywiadu, który w jakiś tam sposób komuś podpasował?
    To, gdzie ta konsekwencja w bojkocie?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 15-05-2013 o 14:00
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    kOrEa (15-05-2013)

  14. Powrót do góry    #4108
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,333
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Stefanie, po prostu albo się jest konsekwentny, albo się nie jest.
    Bo konsekwencja rodzi szacunek, nawet jeżeli się z nią nie zgadzamy.
    Poważnie? Młyn konsekwentnie bojkotuje mecze rozgrywane na Motoarenie, nie prowadząc zorganizowanego dopingu, a jakoś nie zauważyłem, aby spotkało się to z szacunkiem czy nawet próbą zrozumienia.

  15. Powrót do góry    #4109
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Jestem konsekwentny, jak powiedziałem że nie chodzę na mecze tak nie chodzę. Wkleiłem tą wypowiedź nie wiedząc że była ona w gw(choc pewnie nikt mi w to nie uwierzy),
    Kto groził zadymą na meczu jak beda krecic?, cala sprawa rozbijala sie o to ze nie chcemy byc "kamerowani" no tak pamietam byly sms do kamerzystow i tyle
    Na codzidzien gw nie czytam, nigdy nawet nie kupilem.
    Kwestia miala byc inna nie o to gdzie zostalo to zamieszczone, ale spojrzenie na ta cala sytuacje z naukowego punktu.

  16. Powrót do góry    #4110
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I tu nagle teraz wszyscy "kumaci" radośnie polecają sobie równie bojkotowaną gazetę,
    bo ktoś dla tego sterowanego, nieobiektywnego, antykibicowskiego, prorządowego,
    zakłamanego medium udzielił wywiadu, który w jakiś tam sposób komuś podpasował?
    To, gdzie ta konsekwencja w bojkocie?
    A przepraszam gdzie tu jest promowana gazetka? Promowana jest wypowiedź, myśl, opinia doktora, którą jak wspomniałem zamieścić może nawet Gość Niedzielny(o ile ma zgodę). Kombinuj dalej Morciasz, odracaj kota ogonem dalej, jak da rade oczywiście.

  17. Powrót do góry    #4111
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z całym szacunkiem do Dominika (pozdrawiam), ale mowa tutaj o naukowym punkcie widzenia jest jednak moim zdaniem naciągana. Aczkolwiek tekst faktycznie opisuje postulaty grupy zwanej potocznie "młynem". Tyle tylko, że w mojej opinii cała postawa tej grupy, narzucona przez decydentów to jest jedna wielka fasada, absolutny przerost formy nad treścią. Uważam cały ten sprzeciw za budowanie sztucznych emocji.

    Innym zagadnieniem jest natomiast to, na ile grupkę kibiców z Torunia, mieniących się "ultrasami" można traktować w tych samych kategoriach co fanatyków piłkarskich, czy to polskich czy zachodnich. Raz to liczebność, dwa odsetek w niej osób faktycznie zaangażowanych w jakąś wieloletnią tradycję. Nie chcę uogólniać i mówić, że w młynie mamy samych dzieciaków czy nastolatków, ale mam wrażenie ze swojej (nienaukowej) obserwacji, że ogromny jest odsetek osób podatnych na wpływy "doktrynerów".

  18. Powrót do góry    #4112
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    A rozmawiamy o osobie dr Antonowicza czy o sytuacji jaka jest na stadionie, nie znam doktora więc nie wiem czy kupuje czy tapetuje sobie pokój gw.
    Morciasz jeszcze sie nie odniosłeś do treści, tylko szukasz zaczepki, gdzie to bylo zamieszczone, znowu wrocil temat serialu, bojkotu itd

    Domagam sie szacunku i uznania

  19. Powrót do góry    #4113
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Buszmen jeśli na chwilę mogę pozostańmy przy słowie wpływ. Piszesz o osobach podatnych. Więc niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że pewni ludzi pozostali w opcji antygollob, a inni mimo że nawet rok temu(jak co rok) go wyzywali i gwizdali na niego teraz mu klaszczą? Jak się ma słowo WPŁYW tutaj do rzeczy? Czy to "ultrasi" zmienili poglądy czy inni?

  20. Powrót do góry    #4114
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,780
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,345 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Buszmen jeśli na chwilę mogę pozostańmy przy słowie wpływ. Piszesz o osobach podatnych. Więc niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że pewni ludzi pozostali w opcji antygollob, a inni mimo że nawet rok temu(jak co rok) go wyzywali i gwizdali na niego teraz mu klaszczą? Jak się ma słowo WPŁYW tutaj do rzeczy? Czy to "ultrasi" zmienili poglądy czy inni?
    To jest dokładnie tak samo jak z Krzyżaniakami, Sawinami, Bajerskimi, Protasiewiczami tego świata, którzy jednego sezonu są kochani, a po przejściu,
    gdzieś indziej już nie są. Z jednym wielkim ALE - nie można tego generalizować i każdy przypadek jest inny i niesie w sobie inny ładunek emocjonalny
    "za" lub "przeciw" - a w raz z nim to o czym zaczęliśmy rozmawiać - konsekwencja, rozsądek, uczucia. I gdzieś jest granica przyzwoitości - ale też
    i właśnie emocji - choćby taka, że kiedyś jakiś zawodnik ryzykował swoim zdrowiem dla innej drużyny, a teraz ryzykuje tym zdrowiem dla drużyny
    swojej - i to jest chyba już normalne, że ludzie na to inaczej patrzą? Że kiedyś przez nich mecze przegrywaliśmy bo jeździli przeciwko nam, a teraz dzięki nim wygrywamy?

    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    A rozmawiamy o osobie dr Antonowicza czy o sytuacji jaka jest na stadionie, nie znam doktora więc nie wiem czy kupuje czy tapetuje sobie pokój gw.
    Morciasz jeszcze sie nie odniosłeś do treści, tylko szukasz zaczepki, gdzie to bylo zamieszczone, znowu wrocil temat serialu, bojkotu itd
    Domagam sie szacunku i uznania
    Nie rozmawiamy o Dominie więc nie wiem o co Ci chodzi w połowie Twojej wypowiedzi.
    Zaczęliśmy rozmawiać o konsekwencji w bojkotowaniu - to żadna zaczepka - tylko
    zdziwienie, bo jak rozumiem, gdyby podobna wypowiedź pojawiła się w TVN równie
    radośnie by tu była promowana łącznie ze znaczkiem TVN na ekranie.
    Nigdzie Ciebie nie obraziłem.
    Po stokroć bym wolał porozmawiać o wczorajszej młodzieżówce, ale niestety poza
    Howardem, czy Semenem, czy kimś jeszcze jakoś nie można.
    O motywacji działania różnych osób też możemy porozmawiać. Dla kogo sport
    i drużyna jest religią, dla kogo rozrywką, dla kogo przykrywką do wyżycia się
    na innych i sposobem na zapomnienie o własnych kompleksach, dla kogo pasją,
    bo uwielbia się tę dyscyplinę, dla kogo miejscem, gdzie może poczuć wspólnotę,
    a dla kogo tylko interesem itd. I na ile te stwierdzenia pasują do zachowań
    z którymi przychodzi się na stadion - na ile to co twierdzimy pasuje do naszych
    faktycznych zachowań.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 15-05-2013 o 15:04
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #4115
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I gdzieś jest granica przyzwoitości - ale też
    i właśnie emocji - choćby taka, że kiedyś jakiś zawodnik ryzykował swoim zdrowiem dla innej drużyny, a teraz ryzykuje tym zdrowiem dla drużyny
    swojej - i to jest chyba już normalne, że ludzie na to inaczej patrzą? Że kiedyś przez nich mecze przegrywaliśmy bo jeździli przeciwko nam, a teraz dzięki nim wygrywamy?



    Nie rozmawiamy o Dominie więc nie wiem o co Ci chodzi w połowie Twojej wypowiedzi.
    Zaczęliśmy rozmawiać o konsekwencji w bojkotowaniu - to żadna zaczepka - tylko
    zdziwienie, bo jak rozumiem, gdyby podobna wypowiedź pojawiła się w TVN równie
    radośnie by tu była promowana łącznie ze znaczkiem TVN na ekranie.
    Nigdzie Ciebie nie obraziłem.
    Kiedyś tłumaczono mi tutaj, że teraz liczy się kasa i nikt nie ryzykuje już tak bardzo kości. Ale na poważnie, ryzyko zawsze było wliczone w ten sport. Szanować mogę ogólnie sportowców, ale nie znaczy to że muszę ich lubić po tam jak nie tylko "wygrywali z nami mecze" ale też zachowywali się nie lepiej niż motłoch z młyna

    no i w odniesieniu do drugiej części, ty dalej swoje. Nigdzie linka nie ma do GW, nawet na profilu Stowarzyszenia. Są to po prostu słowa doktora. Tylko i aż. Autorem jest pan Antonowicz, publikować mógł każdy, akurat opublikowała GW. Idź dalej w zaparte z tym bojkotem.

  22. Powrót do góry    #4116
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    No ale wypominac komus niekonsekwencje samemu jezdzac za Gollobem na wyjazdy to jednak obciach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #4117
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Round 285858! FIGHT!

    Skonczcie z ta mowa nienawisci. Znowu bedziecie walkowac ten temat?

  24. Powrót do góry    #4118
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Buszmen jeśli na chwilę mogę pozostańmy przy słowie wpływ. Piszesz o osobach podatnych. Więc niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że pewni ludzi pozostali w opcji antygollob, a inni mimo że nawet rok temu(jak co rok) go wyzywali i gwizdali na niego teraz mu klaszczą? Jak się ma słowo WPŁYW tutaj do rzeczy? Czy to "ultrasi" zmienili poglądy czy inni?
    Wg mnie (podkreślam, to moje prywatne zdanie) ultrasi w znacznej większości nie mają żadnych poglądów. Głoszą to, co mówi aktualnie narzucona doktryna.

    Jeszcze w kwestii felietonu. Autor ma prawo do własnego zdania i własnych obserwacji, które trzeba uszanować, ale chciałem wcześniej powiedzieć, że nieco naiwne jest traktowanie tego tekstu jako naukowy sąd.

    Autorem jest pan Antonowicz, publikować mógł każdy, akurat opublikowała GW.
    To zupełnie jak z serialem "Lekarze". Walter scenariusza raczej nie napisał.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-05-2013 o 15:16

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    orlosep (15-05-2013)

  26. Powrót do góry    #4119
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Po kilku dniach przebiłem się przez wszystkie wpisy
    I dwie kwestie

    Świątkiewicz zaczynał w gnieźnieńskiej szkółce, ale jak znalazł się w Toruniu nie wiem

    Wypowiedź Dominika Antonowicza.
    No cóż każdy ma prawo komentować i myśleć to co myśli. Można się z tym zgadzać lub nie.

    Mnie zastanawia tylko:
    1. Czemu kibice sami dzielą się na jakieś grupy mimo ze kibicują jednej drużynie?
    2. Jaki kibic jest lepszy Ultras czy Piknik?
    3. Jakie są kryteria żeby być najlepszym na świecie kibicem?
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4120
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    0. Świątkiewicz zaczynał w gnieźnieńskiej szkółce, ale jak znalazł się w Toruniu nie wiem

    3. Jakie są kryteria żeby być najlepszym na świecie kibicem?
    0. Nie pamiętam dobrze, ale zdaje się, że miał rodzinę w Toruniu (ciocia czy ktoś w podobnej mierze spokrewniony). Przeprowadził się do tej osoby i chodził tu do szkoły. Za czyją sprawą trafił do Apatora nie pamiętam.

    3. Warunek konieczny, nie uważać się za "prawdziwego" kibica.
    Takich , którzy najgłośniej krzyczą jakimi to są wspaniałymi kibicami to jeżdżąc na żużel przeżyłem już z tysiąc, a raczej zdecydowanie więcej ( dosłownie, nie koloryzuję).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #4121
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Morciasz

    nie twierdze ze mnie obraziles, tylko skoro trzymam sie swojego postanowienia to wedlug tego co powiedziales nalezy mi sie szacun

    Wrzucilem ta wypowiedz dr Antonowicza zeby pokazac ze problem jest i ciezko go bedzie rozwiazac. A wyciagniete zostalo ze to w gw, i ze 11 listopada zostal spalony samochod tvn meteo co to ma do rzeczy

  29. Powrót do góry    #4122
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,780
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,345 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Nigdzie linka nie ma do GW, nawet na profilu Stowarzyszenia.
    Aussie83,
    To kończąc ten radosny temat z Tobą przypomina mi to tłumaczenie Billa Clintona
    o "maryśce": "Paliłem, ale się nie zaciągałem".

    A z rzeczy ważniejszych:
    19 maja u siebie z Rzeszowem
    26 maja wyjazd do Gniezna
    2 czerwca u siebie z Gnieznem
    8 czerwca MŚP w Toruniu
    9 czerwca wyjazd do Leszna
    16 czerwca wyjazd do Rzeszowa
    i gdzieś tu będą jeszcze wciśnięte derby w Bydgoszczy.
    Czyli trzy imprezy u siebie i 4 wyjazdy w 28 dni - wychodzi
    średnio żużel co 4 dni - w tym wyprawa do Rzeszowa.
    Ciekawe ilu kibiców da radę być na wszystkich tych wydarzeniach.

    Stefan,
    mogę odbić piłeczkę, że to Ty zacząłeś pisać o TVN Meteo ,
    Darzę Ciebie szacunkiem - i dlatego proponowałem Ci spotkanie. A
    co do wypowiedzi Domina można w różny sposób podchodzić do niej,
    co widać choćby tu na forum. Pada tam np. stwierdzenie: "Niepotrzebni im są ludzie,
    którzy robią problemy, bo nie chcą być traktowani jak kupujący w markecie."
    Szkoda, że nie padło jakie to problemy i jakie mogą być, czy też są konsekwencje
    owych problematycznych zachowań i jakie owo traktowanie powinno być tej grupy.
    To jakie to problemy?
    I jakie powinno być traktowanie owej grupy?
    A co do konsekwencji i wyjazdów to też można pisać o przeróżnych interpretacjach stwierdzenia,
    że "nas na meczach nie zobaczycie" - najpierw była dyspensa od pierwszego meczu u siebie,
    a potem dyspensa, a wręcz zachęta do jazdy na wyjazdy? Ciekawe ile osób z ekipy dojedzie
    do Rzeszowa... Ja chciałbym, żeby dojechało jak najwięcej, ale bez cieszenia się, gdy przeciwnik
    wygrywa 5:1 i bez gnojenia własnych zawodników. Tylko jak się to ma do stwierdzenia "nas na
    meczach nie zobaczycie"?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 15-05-2013 o 20:08
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #4123
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Morciasz

    nie twierdze ze mnie obraziles, tylko skoro trzymam sie swojego postanowienia to wedlug tego co powiedziales nalezy mi sie szacun

    Wrzucilem ta wypowiedz dr Antonowicza zeby pokazac ze problem jest i ciezko go bedzie rozwiazac. A wyciagniete zostalo ze to w gw, i ze 11 listopada zostal spalony samochod tvn meteo co to ma do rzeczy
    Rzecz w tym Stefciu, że sami sobie robicie problemy, więc nikt ich nie będzie dla was rozwiązywał.
    Większość zwyczajnych ludzi przychodzi na stadion na zawody sportowe, żeby pokibicować swojej drużynie i w trąbce ma jak ich nazywasz Ty i Tobie podobni, albo co pisze o tym jakiś pan choćby nawet były to wywody naukowe.
    Dla mnie młyn robi straszną siarę z tymi wyjazdami - o ile się to będzie powtarzało i ciekawe jaki jest na to zachowanie termin naukowy.
    Ty, choć na wyjazdach może się nie pokazujesz, możesz przecież śmiało uprawiać niecny proceder odwracania się tyłem do telewizora, gdy w Unibax TV leci meczyk z Torunia, więc kto Cie tam wie na ile szacunku w gruncie rzeczy zasługujesz

  31. Powrót do góry    #4124
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    K u r w a a tutaj znowu o ekipie widmo :/ Dramat. A PLM fajna Pawełek coraz lepiej jedzie technicznie

  32. Powrót do góry    #4125
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Nie nie Morciasz, to Ty "przyczepiles sie ze jak moglem powolac sie na tekst z gw, choc bylem tego nie swiadomy, wiec broniac sie zapytalem o pozwolenie na ogladanie pogody na tvn. teraz sobie zartuje i nie ma co ciagnac tego watku


    Aerie jak ladnie nie wiem czy tak zdrobniale pasuje do kibola Dla mnie problem jest jeden obecnosc tyfusa w skladzie, nie odwracam sie do telewizora bo nie mam nc+, wiec mija sie to z celem. Zanim pojawil sie tomek i tak bylo wiele pretensji a to o bluzgi a to o antyoprawy, a to o pobicie kogos na ognisku i tak bym mogl milion sytuacji wymieniac. Gdybym powiedzial ze chodze z aureola to byn sklamal. Ale ile mozna sluchac ze spokojnie nie moga przyjsc na mecz dzieci w ciazy czy ojcowie karmiacy piersia, bo pare razy ktos pozdrowil z imienia balinskiego, bo Falubaz pozdrawia blizniakow wiec sila rzeczy jest odpowiedz. Jak teraz Falubaz zrobil antyoprawe na kangurow i to dosc niesmaczna to nawet nikt sie nie odezwal, malo tego nawet powinnismy brac przyklad z Falubazow, bo ktos nie potrafil przetlumaczyc slow Warda. Edytuj post
    Odrazu mowie ze ekipa bedzie jezdzic na wyjazdy i bedzie roznie..., do Rzeszowa bez bojkotu dojezdzalo w maksie do 30 osob sam czasem bylem jednym z nielicznych(zreszta srednio mi sie tam podoba) nie to ze mam cos do Stali, tam jest nudno


    el kwas moze i ekipa widmo a Tobie cos w tej Chelmzy na glowe spadlo
    Ostatnio edytowane przez stefan ; 15-05-2013 o 20:50

  33. Powrót do góry    #4126
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Poważnie? Młyn konsekwentnie bojkotuje mecze rozgrywane na Motoarenie, nie prowadząc zorganizowanego dopingu, a jakoś nie zauważyłem, aby spotkało się to z szacunkiem czy nawet próbą zrozumienia.
    Oczywiście, że spotkało się to z szacunkiem i pełną aprobatą - oby wytrwali w swoich postanowieniach, a szacunek będzie jeszcze większy

  34. Powrót do góry    #4127
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Na czym polega ta "wybitność", że się zapytam?

    Zamiast B1 podstawcie Dominik Antonowicz i stanie sie jasność
    Zakładamy, że podstawiając za X dane doktora równanie nam wychodzi. Odpowiedz co jest najlepszym sposobem poznania działania struktur kibicowskich? Odpowiem może za wczasu - PRZENIKNIĘCIE do nich. Na pewno było to szalenie ryzykowne, ale w efekcie można było powiedzieć coś prawdziwego na temat kibiców. Ty byś pewnie, w celach badawczych, starając się poznać takie struktury robił ankiety na forach, albo pytał największy dziennik prasowy w mieście

    Angielskie ekipy chligańskie przez lata były infiltrowane przez tajnych agentów tamtejszej policji, bo to był najlepszy sposób na poznanie ich działania. Taki przykład.
    Ostatnio edytowane przez aussie83 ; 15-05-2013 o 21:14

  35. Powrót do góry    #4128
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Na czym polega ta "wybitność", że się zapytam?
    youtube.com/watch?v=VYn2eWPPUfI
    Ostatnio edytowane przez energo ; 15-05-2013 o 21:26
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  36. Powrót do góry    #4129
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    1,168
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    A może tak założyć osobny wątek gdzie ci, którzy chcą się tu przepychać mogliby się kłócić.

  37. Powrót do góry    #4130
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    A może tak założyć osobny wątek gdzie ci, którzy chcą się tu przepychać mogliby się kłócić.
    A to wątek w którym wymieniamy tylko zgodne opinie??
    Ja na ten przykład wcale się nie kłócę, tylko buduję przyjazną atmosferę używając zdrobnienia Stefciu, w stosunku do kogoś kto nie jest jakiś specjalnie nabzdyczony, umie pożartować, twierdzi że o nas pamięta, nie wszczyna bijatyk, może nawet lubi dzieci więc co komu przeszkadza taka wymiana zdań?

    Jak masz coś do powiedzenia to się nie krępuj, a tego czego nie chcesz zwyczajnie nie czytaj.



    Edit:
    Stefciu, wystarczy mieć kablówkę w Petrusie i już można śmiało się odwracać.
    Zgrzyty były i będą. Docinki z jednej i drugiej strony pewnie też, byle nie popadać w paranoję jak z Unibax TV.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 15-05-2013 o 22:22

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    kingpin (16-05-2013)

  39. Powrót do góry    #4131
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    A to wątek w którym wymieniamy tylko zgodne opinie??
    Ja na ten przykład wcale się nie kłócę, tylko buduję przyjazną atmosferę używając zdrobnienia Stefciu, w stosunku do kogoś kto nie jest jakiś specjalnie nabzdyczony, umie pożartować, twierdzi że o nas pamięta, nie wszczyna bijatyk, może nawet lubi dzieci więc co komu przeszkadza taka wymiana zdań?
    No to teraz wywołałaś taką reakcję lawinową, że już współczuję Stefanowi
    Faceci potrafią być zazdrości (o czym Ty wiesz najlepiej ).

    Potrafisz podgrzewać atmosferę na forum

  40. Powrót do góry    #4132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Myslalem,ze popadlem w paranoje zarzucajac im paranoje,ale Krolowa mylic sie nie moze.

    Powrot Warda na poczatku lipca.
    Fajnie sie czytalo spekulacje ,ze moze w parach juz pojedzie.
    Pal licho lige,ale w tych zawodach brak Siusiaka Holdera to dramat.
    Wlasciwie to po formie jaka panowie prezentuja w tym sezonie sam juz
    nie wiem kto jest czyim siusiakiem.
    Angole sie wypieli,strasza jakimis karami wiec pewnie Tai posiadajacy chyba rowniez kangurze obywatelstwo
    jest z tych zawodow wykluczony.Szkoda,bo Aussie oprocz braci ze wschodu to jedyni
    prawdziwi przeciwnicy dla naszej pary.
    Co prawda sa jeszcze Szwedzi i Dunczycy,ale jakos w tym sezonie Antonio odpalic nie moze
    a Nickusia na MA to nawet Kamil objezdza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #4133
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,693
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 792 w 449 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Zakładamy, że podstawiając za X dane doktora równanie nam wychodzi. Odpowiedz co jest najlepszym sposobem poznania działania struktur kibicowskich? Odpowiem może za wczasu - PRZENIKNIĘCIE do nich.
    Zejdź na ziemię. Za dużo oglądałeś się filmów pokroju Hooligans. Kolesie, którzy nawalają się w imię barw klubowych, to chuligani a nie kibice. Nazywanie tego ruchem kibicowskim jest poniżej poziomu merytorycznej dyskusji. To, że doktor bokser chciał o nich pisać i stawia znak równości pomiędzy nimi a kibicami, to jego sprawa. Obraz przeciętnego kibica jest zgoła odmienny. Chcesz do niego przeniknąć, to kup program zawodów (ewentualnie wytnij z Nowości), chapnij kiełbasy kęs, porozmawiaj z sąsiadami o jeździe zawodników i poczujesz się bardziej wyluzowany niż krzycząc o psach z innych miast. Tylko załóż koszulę, albo użyj dezodorantu, żeby się nie odróżniać od kibiców

  42. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    AlterEgo (16-05-2013), Howard (16-05-2013), Kibic_2005 (16-05-2013), Klancyk (16-05-2013), Lipa_PL (16-05-2013), Yozayan (16-05-2013), Zubr (16-05-2013), alienisko (16-05-2013), ckm-ista (16-05-2013), kOrEa (16-05-2013), kingpin (16-05-2013), t_zg (16-05-2013), yahata (16-05-2013)

  43. Powrót do góry    #4134
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Obraz przeciętnego kibica jest zgoła odmienny. Chcesz do niego przeniknąć, to kup program zawodów (ewentualnie wytnij z Nowości), chapnij kiełbasy kęs, porozmawiaj z sąsiadami o jeździe zawodnikó
    a nazywanie zwykłych kiełbasojadów ogladaczy kibicami to jest na poziomie merytorycznym dyskusji, czy moze nawet powyżej?

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Większość zwyczajnych ludzi przychodzi na stadion na zawody sportowe, żeby pokibicować swojej drużynie i w trąbce ma jak ich nazywasz Ty i Tobie podobni, albo co pisze o tym jakiś pan choćby nawet były to wywody naukowe.
    :
    normalnie ignoranci.
    tylko prosze się zdecydopwać, czy przychodza pokibicowac, czy może jednak najzwyczajniej poogladac i podjesc wedline.

  44. Powrót do góry    #4135
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    a nazywanie zwykłych kiełbasojadów ogladaczy kibicami to jest na poziomie merytorycznym dyskusji, czy moze nawet powyżej?



    normalnie ignoranci.
    tylko prosze się zdecydopwać, czy przychodza pokibicowac, czy może jednak najzwyczajniej poogladac i podjesc wedline.
    Twoja antykiełbasiana fobia, choć osobliwa, jest poniekąd zrozumiała. Choć osobiście nie korzystam z usług stadionowego wyszynku to przypuszczam, że nie są to wędliny najwyższej jakości i może słusznie odradzasz ich spożywanie. A może strułeś się nią kiedyś szpetnie ?. Wtedy napisz konkretnie, wyrzuć to(ją?) z siebie.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 16-05-2013 o 12:51
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4136
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    strasznie przemądrzali sa torunscy podjadaczo- ogladacze.
    Człowiek z konkretnym tytułem naukowym, uznane nazwisko, od lat poruszajacy socjologiczny aspekt ruchów kibicowskich, publikuje swoje przemyśenia i w zamian od zadufanych w sobie, wszysto_najlepiej_wiedzących osiołków-wesołków tego forum dostaje zwrotkę, że jest chłopcem na usługach kiboli, ledwie pobieznie zgłębił temat, jego wypowiedz na charakter nienauklowy i podobne bzdety.
    No tak, mędrcy forumowi tkwią w poczuciu własnej prze*****istosci i prezentowania niedoścignionego poziomu.
    Taki kingpin to aż jest dumny, że chociaz do szkoły chodził (bo ja tylko na tajne komplety i to dośc nieregularnie), tylko co z tego, że chodził, skoro publiczne srodki przeznaczone na jego edukację nie okazały sie dobrze wydane. No, chyba że była to szkoła cyrkowa i klasa o profilu clownów, wtedy ok.

    Trybuny od zawsze były areną emocji, a tu gatunek przekulturalnych kiełbaskojadów, przy okazji konsumujacych wszystko, co im miłościwy klub pod nosek podetknie, próbuje robić z nich teatr.

    Morciasz, tak często pod byle pretekstem przywołujesz temat olania udzielania się młyna w serialu, że odnosze wrazenie, że to jakis twój głęboki kompleks. Chodzi o to, ze nie załapałes sie do grupy statystów? Wydaje ci się, że jak chodzisz z aparatem i pstrykasz zdjęcia, to od razu kazdemu będzie pasowało być filmowanym na potrzeby marnego serialu?
    Jak cie tak to boli, to dlaczego nie zaoferowałes kumplom z forum, byscie paczką zaangażowali się w doping w serial?.
    Na pełnym legalu mógłbyć wrzeszczeć Unibax i machac flaga z taka nazwą. Przełożeni byliby pewnie dumni z takiej lojalności!!!

  46. Powrót do góry    #4137
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    normalnie ignoranci.
    tylko prosze się zdecydopwać, czy przychodza pokibicowac, czy może jednak najzwyczajniej poogladac i podjesc wedline.
    Łatwo to sprawdzić:
    1° wycofać ze stadionu kiełbasę
    2° wycofać ze stadionu żużlowców
    Później krótkie porównanie

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    p00lie (16-05-2013)

  48. Powrót do góry    #4138
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Klancyk, to nie fobia, to po prostu ubaw ze stereotypu, który samoistnie przylgnął do tych, którym przeszkadza kibic dopingujacy i wszelkie inne formy stadionowego zachowania, niz siedziec na dupie i wypisywac program.
    KIEŁBASA- wychodzi z tego prostego słowa gotowa definicja stadionowych oglądaczy, opis, charakterystyka w jednym wyrazie.

  49. Powrót do góry    #4139
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez EMILKA Zobacz posta
    Klancyk, to nie fobia, to po prostu ubaw ze stereotypu, który samoistnie przylgnął do tych, którym przeszkadza kibic dopingujacy i wszelkie inne formy stadionowego zachowania, niz siedziec na dupie i wypisywac program.
    KIEŁBASA- wychodzi z tego prostego słowa gotowa definicja stadionowych oglądaczy, opis, charakterystyka w jednym wyrazie.
    Tak bardziej serio to wiem, że nie znosisz stereotypów, obojętnie czego dotyczą, wiem również, że lubisz się boksować przy pomocy klawiatury, przypuszczam, że na każdy dowolny temat, byle dać innym do pieca i podleczać tym samym swoje kompleksy; nie wiem, czemu wybrałeś to forum, ale ok. DAWAJ DALEJ!

    Nie wiem, jak inni, ale ja odpadam. Baw się dobrze!
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 16-05-2013 o 13:16
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4140
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,780
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,345 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Mam dokument stwierdzający przynależność klubową Tomka Świątkiewicza i tam jest napisane gdzie się urodził.
    Tomek Świątkiewicz trafił w ten sposób do Torunia, że treningi rozpoczął w Gnieźnie - m.in. pod okiem świetnie
    znanego w Toruniu Grzegorza Śniegowskiego, który był trenerem w Starcie. Tak się złożyło, że w związku z tym,
    że Śniegowski często wyjeżdżał za granicę, część treningów młodzieżowych powierzył swojemu koledze, również
    dawnemu zawodnikowi Apatora, a później świetnemu mechanikowi Ryszardowi Kowalskiemu, który współpracował
    wtedy ze Startem - obaj prowadzili Tomka w Gnieźnie do licencji... która nigdy tam nie nastąpiła.
    Tomek Świątkiewicz został przygotowany do licencji w Gnieźnie, ale zabrakło mu kilku, czy kilkunastu dni,
    żeby mieć ukończone 16 lat i zdać tę licencję w barwach Startu (zagrała kwestia wymogu ukończenia 16 lat.
    W związku z tym, że klub z Torunia wtedy miał dużo lepszą sytuację finansową i potrzeby młodzieżowe
    Ryszard Kowalski zaproponował mu, jako zdolnemu chłopakowi, przejście do Torunia i tam zdanie licencji,
    już po ukończeniu 16 lat, co też nastąpiło.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 16-05-2013 o 13:34
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •