Strona 191 z 282 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,551 do 8,595 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8551
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    aaa, wszystko proste. Oni maja rozowego platfusa w izbie nizszej (jakie to znamienne), my to ostoja praworzadnosci i sprawiedliwosci. Wynik z gory latwy do obstawienia. Sprawa zajmie sie komisja Macierewicza. Na zuzlu tez sie nie znaja..
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #8552
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a mnie tylko dziwi milczenie różowatego. zawsze pierwszy z przodu i wygadany a teraz cisza. czyżby bał się haków.

    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    terrax (23-09-2013)

  4. Powrót do góry    #8553
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ksiądz na Pana, Pan na Księdza a nam biednym zewsząd nędza
    Powiem tak ci z rady vipowsko sponsorskiej juz rano dostali smsmy zeby nie jechali do ZG
    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Rozegrali to po amatorsku i tyle.

    Było wiele sposób aby to rozegrać i nie robić takiej trzody. Lepiej by zrobili jakby rano powiedzieli , nie jedziemy oddaje walkowera , walta się ...

    A tutaj zrobiono wszystkich w h... na oczach tysięcy ludzi i telewizji.

    Kogoś przerosła ta sytuacja albo na emocjach poleciał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #8554
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie tylko dziwi milczenie różowatego. zawsze pierwszy z przodu i wygadany a teraz cisza. czyżby bał się haków.

    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    Dokładnie RD chcial pewnie zagrać na nosie RK to ten mu pokazał ze ma go w dupie.
    Tylko kutwa dlaczego ten piękny sport ma za to płacić

    Za za grubą polityką mamy tu do czynienia żebyśmy nadarzayli za tym

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  6. Powrót do góry    #8555
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    czekam!
    the-best-popcorn-gifs-on-the-internet.jpg
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    alienisko (23-09-2013)

  8. Powrót do góry    #8556
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ksiądz na Pana, Pan na Księdza a nam biednym zewsząd nędza
    Powiem tak ci z rady vipowsko sponsorskiej juz rano dostali smsmy zeby nie jechali do ZG
    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    to tylko pokazuje jaki szacunek mają do kibiców własnego klubu

    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jutro będę na spotkaniu dzis tylko przez tel usłyszałem że sprawa ma 2 dno i jak zawsze tak się kończy jak do sportu wkracza polityka

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

    jestem rozczarowany, o 2 dnie to słyszę od wczoraj, miałem nadzieję, że dzisiaj się okaże, że jest i dno nr 3 a może i nr 4 w zanadrzu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #8557
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie tylko dziwi milczenie różowatego. zawsze pierwszy z przodu i wygadany a teraz cisza. czyżby bał się haków.

    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    A może to różowy ma asa w rekawie i czeka na ruch X ?

    Oczyścić klubu już się nie da, nic nie usprawiedliwia ucieczki zawodników ze stadionu.

    Tutaj może tylko wyjść wojenka RD vs RK. Kluby już sa na boku!

    Dzisiejsza konferencja co miała na celu?

    Najpierw się błażnią a potem wpadnie bogaty wujek i posprząta? RD to nie jest zwykły "pionek" przypominam i nie da się zgasić jak "kiep"

    Tylko głupiec na ich miejscu by poszedł na medialną wojenke i prywatne gierki na oczach wygłodniałych dziennikarzy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 19:12
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #8558
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie tylko dziwi milczenie różowatego. zawsze pierwszy z przodu i wygadany a teraz cisza. czyżby bał się haków.

    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    Nawet jak by go Dowhan prowokował, ze dwa tygodnie jakimiś sms-ami, to i tak nie tłumaczy tego zachowania. I nie oczyści waszego klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #8559
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...uchu-fair-play

    Mam wrażenie, że z Martą P. byliby idealną parą .......

  12. Powrót do góry    #8560
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a mnie tylko dziwi milczenie różowatego. zawsze pierwszy z przodu i wygadany a teraz cisza. czyżby bał się haków.

    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    HAHAHAHAHA

    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  13. Powrót do góry    #8561
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mam wrażenie, że z Martą P. byliby idealną parą .......
    Nie tyo bylby mezalians. Marta obraca wlasna kasa, ma kase, wladze i JAJA
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #8562
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nawet jak by go Dowhan prowokował, ze dwa tygodnie jakimiś sms-ami, to i tak nie tłumaczy tego zachowania. I nie oczyści waszego klubu.
    Oczyscic klubu sie nie da ale udupic Senatora? Kto wie?

  15. Powrót do góry    #8563
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    hahhahahahahaha

    zapomnij, przyzwyczaj się do smrodu, który będzie temu klubowi towarzyszył przez następne lata

    z jednego powodu nie chciałbym waszej degradacji - powitanie na stadionach ekstraligowych, szczególnie w ZG i Częstochowie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #8564
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    A to wszystko przez Taia heh
    Szkoda bo w sobotę o 22:30 telefonicznie dowiadywalem sie ze Gallop pojedzie moze w niedziele ale plecy go nawalaly i zrobili dodatkowe badania i wyszlo jak wyszło

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  17. Powrót do góry    #8565
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nie tyo bylby mezalians. Marta obraca wlasna kasa, ma kase, wladze i JAJA
    Dokładnie, to Marta byłaby z "tyłu" z "jajami"

    Niektórzy myślą ,że bogaty wujek może wszystko, tylko zapomnieli ,że po drugiej stronie jest równie wytrwały żeglarz , który wie jak się żegluje w wyższych sferach.

    No nic, trzeba czekać na nową grubszą afere, te grube ryby zabawia się pewnie jak w piaskownicy w medialne wojenki
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 19:26
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #8566
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    z jednego powodu nie chciałbym waszej degradacji - powitanie na stadionach ekstraligowych, szczególnie w ZG i Częstochowie

    a o zaprzyjaźnionym Lesznie zapomniałeś?

  19. Powrót do góry    #8567
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Racja, chociaż w sumie chyba tylko w Rzeszowie przyjęto by ich normalnie. Dla nich tego typu cyrki to nic dziwnego. Ups... Rzeszowa nie ma, co za pech
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #8568
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jack Daniel's za jego przydatny post!

    bartekdm (23-09-2013), lego (23-09-2013), mhsol (23-09-2013)

  22. Powrót do góry    #8569
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To by tłumaczyło dlaczego Kurzajewski przywiózł z powrotem te 30 biletów dla vip-ów toruńskich.
    A jaki on był z tego powodu szczęśliwy:

    images.jpg

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    kowjanko (23-09-2013)

  24. Powrót do góry    #8570
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja mam tylko nadzieję że dowody które ma RK wystarczą na oczyszczenie klubu
    I jakich dowodów się spodziewasz? Taśmy z nagraniem, na której Dowhan dzwoni do Karkosika i mówi mu "jak nie dasz walkowera, to zrobię kupę na środku ulicy"?

    Ja *****, co tu niby można oczyścić. Daliśmy walkowera z własnej nieprzymuszonej woli.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    mhsol (23-09-2013)

  26. Powrót do góry    #8571
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Gdzie te walczaki?!

    WJ.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Mattolek (24-09-2013)

  28. Powrót do góry    #8572
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    I jakich dowodów się spodziewasz? Taśmy z nagraniem, na której Dowhan dzwoni do Karkosika i mówi mu "jak nie dasz walkowera, to zrobię kupę na środku ulicy"?

    Ja *****, co tu niby można oczyścić. Daliśmy walkowera z własnej nieprzymuszonej woli.
    nie takie rzeczy wyłaziły ale tym razem nie wierzę. rozegra się to pod stołem a my gówno będziemy wiedzieć i tylko klub i my kibice najbardziej oberwiemy.

  29. Powrót do góry    #8573
    Początkujący Awatar JBEDNARS
    Dołączył
    21-04-2013
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja mam pytanie do tych wszystkich którzy piszą o rzekomej wojnie pomiędzy RD a RK. Jaki sens jest dawać walkowera skoro przegranym staje się w tym momencie Unibax Toruń i to on poniesie surowe konsekwencje z racji swojego czynu ?. Bo według mnie byłby to kompletnie idiotyczny ruch ze strony RK. Chyba że się mylę. Poza tym skąd pomysł czy sugestie że w ogóle jakieś zgrzyty są na tej linii ? Jak dla mnie osoby które tak uważają tutaj na forum łapią się po prostu czegokolwiek by tylko udowodnić że wczorajszy wyczyn Torunian ma jakiekolwiek wytłumaczenie.

  30. Powrót do góry    #8574
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Co wy za przeproszeniem pier.... ? Jakie dowody, jakie drugie dno, jakie oczyczenie ?. Unibax Toruń jest wizerunkowo jako klub w czarnej smierdzącej dupie. A że gowno lubi sie przykleić i śmierdzieć to bedzie jeszcze cierpieć za to nastepne 10 lat choćbyście zmienili nazwę, sponsora , menadzera razem z prezesem.

    Nie ma takiej rzeczy, która mogła by wasz klub usprawiedliwić. Niepodjęcie sportowej rywalizacji to tchórzostwo i nic wiecej.

    Na Boga, co mógł Dowhan zrobić ,żeby tak zareagować ?

    - nie zgodzić się na pomysły nowej SE ? Czy to jest powód, żeby olewać kibiców i sposorów w roku 2013 ?
    - przepchnąć Patryka na GP ? Naprawdę to jest powód ?
    - może wstępnie się zgodzić na przełożenie, żeby potem się rozmyśleć ?

    Szmaciarstwo ze strony UT. Życzę wam, żebyście kiedyś też byli postawieni przed czymś takim. I wtedy zrozumiecie.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Xem za jego przydatny post!

    bartekdm (23-09-2013)

  32. Powrót do góry    #8575
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JBEDNARS Zobacz posta
    Ja mam pytanie do tych wszystkich którzy piszą o rzekomej wojnie pomiędzy RD a RK. Jaki sens jest dawać walkowera skoro przegranym staje się w tym momencie Unibax Toruń i to on poniesie surowe konsekwencje z racji swojego czynu ?. Bo według mnie byłby to kompletnie idiotyczny ruch ze strony RK. Chyba że się mylę. Poza tym skąd pomysł czy sugestie że w ogóle jakieś zgrzyty są na tej linii ? Jak dla mnie osoby które tak uważają tutaj na forum łapią się po prostu czegokolwiek by tylko udowodnić że wczorajszy wyczyn Torunian ma jakiekolwiek wytłumaczenie.
    Już narobiono bagna, i pewnie nikomu nie jest do śmiechu. A wszyscy czekają na jeszcze, bo taki RK nie ma co robić tylko toczyć medialne wojenki z Senatorem RP.
    Mleko się rozlało i tylko spokój tutaj potrzebny, RK nie jest jakimś pioneczkiem aby bawić się w szopki firmowane jego nazwiskiem.

    No chyba że się mylę ...

    Nikt nie wyciągnie prywatnych sms-ów i nie bedzie brnął w to bagno, bo gra nie warta jest aby je firmował nazwiskiem taki RK!

    Dano walkowera i to jest koniec na lini klubów, teraz co moze wyjść to tylko prywatne gierki RK i RD, ale watpliwe aby babrali się w tym g...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 19:39
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #8576
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś mi sie wydaje, ze pewien pan senator pyskujac do RK, strezlił sobie z kapiszona w oko. Najblizsze tygodnie moga byc bardzo ciekawe. Poza tym Jonsson a przede wszytskim Dudek moga sie wkrótce spodziewac propozycji kontraktów, które bedzie im bardzo cieżko odrzucić.

  34. Powrót do góry    #8577
    Początkujący Awatar JBEDNARS
    Dołączył
    21-04-2013
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Już narobiono bagna, i pewnie nikomu nie jest do śmiechu. A wszyscy czekają na jeszcze, bo taki RK nie ma co robić tylko toczyć medialne wojenki z Senatorem RP.
    Mleko się rozlało i tylko spokój tutaj potrzebny, RK nie jest jakimś pioneczkiem aby bawić się w szopki firmowane jego nazwiskiem.

    No chyba że się mylę ...

    Nikt nie wyciągnie prywatnych sms-ów i nie bedzie brnął w to bagno, bo gra nie warta jest aby je firmował nazwiskiem taki RK!

    Dano walkowera i to jest koniec na lini klubów, teraz co moze wyjść to tylko prywatne gierki RK i RD, ale watpliwe aby babrali się w tym g...

    No ale ja się pytam skąd pomysł że jest w ogóle jakaś wojenka na linii RK RD ? Bo moim zdaniem osoby które tutaj piszą na ten temat że coś jest, to wyssały sobie z palca informacje o tym. Jak dla mnie są to kompletne brednie.

  35. Powrót do góry    #8578
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ramzes33 Zobacz posta
    coś mi sie wydaje, ze pewien pan senator pyskujac do RK, strezlił sobie z kapiszona w oko. Najblizsze tygodnie moga byc bardzo ciekawe. Poza tym Jonsson a przede wszytskim Dudek moga sie wkrótce spodziewac propozycji kontraktów, które bedzie im bardzo cieżko odrzucić.
    No to podrażniony bogacz teraz da Senatorowi popalić, wykupi mu pół Falubazu, a może nawet cały i zabierze mu zabawki
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 19:46
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    JBEDNARS (23-09-2013)

  37. Powrót do góry    #8579
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ramzes33 Zobacz posta
    coś mi sie wydaje, ze pewien pan senator pyskujac do RK, strezlił sobie z kapiszona w oko. Najblizsze tygodnie moga byc bardzo ciekawe. Poza tym Jonsson a przede wszytskim Dudek moga sie wkrótce spodziewac propozycji kontraktów, które bedzie im bardzo cieżko odrzucić.
    HA
    Myślisz że Dudek po tym co się stało w niedzielę myśli poważnie o Toruniu?
    Ja sądzę że każdy telefon ze strony Unibaksu będzie przez niego ignorowany.

    Przed finałem mieliście jakieś szanse na wyciągnięcie Patryka, teraz nie ma takiej możliwości.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  38. Powrót do góry    #8580
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Swoją drogą, kto nie popukałby się w czoło na opinię wyrażoną powiedzmy z tydzień temu, iż Stępniewski wdroży postępowanie dyscyplinarne przeciwko ... Unibaxowi Toruń.

  39. Powrót do góry    #8581
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez JBEDNARS Zobacz posta
    No ale ja się pytam skąd pomysł że jest w ogóle jakaś wojenka na linii RK RD ? Bo moim zdaniem osoby które tutaj piszą na ten temat że coś jest, to wyssały sobie z palca informacje o tym. Jak dla mnie są to kompletne brednie.
    Nie wojenka a szczeniackie zawody na najglubszego sms-a.Zawody wygral Senator ale to Romek poszedl krok za daleko i zhanbil klub ktorego jest wlascicielem.
    Niby dorosli,niby spelnieni a zachowuja sie jak szczeniaki nie liczac sie z nikim i niczym.
    No ale jak ktos juz pisal,kto bogatemu zabroni?

    Tylko nie mow,ze kupiles bajeczke o braku rywalizacji fair play z powodu kontuzji Golloba.
    Przeciez to tak absurdalne,ze srednio rozwinietemu czlowiekowi nawet na mysl by nie przyszlo.
    Ta cala konferencja to byla zwykla farsa,nic wiecej.Udowodnili jedynie,ze sami sa idiotami i za takich uwazaja kibicow.
    Mnie by bylo wstyd gadac takie brednie,nawet za pieniadze.Ci ludzie nie maja za grosz honoru.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2013 o 20:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (23-09-2013)

  41. Powrót do góry    #8582
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Mam kawał
    Pani pyta sie Jasia w szkole kim jest jego tata a Jasiu na to tata jest barmanem i tancerzem w gejowskim klubie. A pani na to jak to przecież twoj tata jest żużlowcem Unibaxu. A Jasiu na to ze tak to prawda ale musiał coś wymyślić bo wstyd mu było sie do tego przyznać

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  42. Powrót do góry    #8583
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    terrax, żużloki najmniej tu mają sobie do zarzucenia. Mimo wszystko.

  43. Powrót do góry    #8584
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wojenka a szczeniackie zawody na najglubszego sms-a.Zawody wygral Senator ale to Romek poszedl krok za daleko i zhanbil klub ktorego jest wlascicielem.
    Niby dorosli,niby spelnieni a zachowuja sie jak szczeniaki nie liczac sie z nikim i niczym.
    No ale jak ktos pisal,kto bogatemu zabroni.
    Dokładnie , tu raczej Senator ma asa w rekawie, inaczej nie było by dziś tej śmiesznej konferencji, tylko RK by na spokojnie załatwił sprawe na poziomie.

    Teraz już tego odkręcić się nie da, klub został zhańbiony i ta cisza mówi wszystko. THE END

    Nawet było cichutko na mocne słowa Jankowskiego, kto za tym stoi. Pan X nie chce formować tego wszystkiego swoim nazwiskiem najwidoczniej.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 20:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #8585
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gdzie te walczaki?!
    A ja napiszę nieco przewrotnie, że chyba po raz pierwszy w życiu cieszę się, że Jagusia nie ma już w klubie. Po raz pierwszy jestem także wdzięczny Unibaxowi za to w jaki sposób potraktował go w roku 2010, nie dając szansy na rehabilitację po pierwszym słabym sezonie od lat. Dzięki temu nazwisko Wiecha w żaden sposób nie jest kojarzone z tym szambem, które obecnie ma miejsce. Jaguś już na zawsze pozostanie więc synonimem zawodnika, który, mimo przeciwności losu, zawsze dawał z siebie wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 23-09-2013 o 23:35

  45. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buka (23-09-2013), Howard (23-09-2013), Mildura (23-09-2013), Robert_Leszno (23-09-2013), Speedway Piknik (23-09-2013), _jaskolka_ (23-09-2013), alienisko (23-09-2013), bartekdm (23-09-2013), gregoros (23-09-2013), kingpin (23-09-2013), lego (23-09-2013), leszczynianin (23-09-2013)

  46. Powrót do góry    #8586
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A ja napiszę nieco przewrotnie, że chyba po raz pierwszy w życiu cieszę się, że Jagusia nie ma już w klubie. Po raz pierwszy jestem także wdzięczny Unibaxowi za to w jaki sposób potraktował go w roku 2010, nie dając szansy na rehabilitację po pierwszym słabym sezonie od lat. Dzięki temu nazwisko Wiecha w żaden sposób nie jest kojarzone z tym szambem, które obecnie ma miejsce. Jaguś już na zawsze pozostanie więc synonimem zawodnika, który, mimo przeciwności losu, zawsze dawał z siebie wszystko.
    Jagoda zawsze i bedzie wszędzie szanowany, prawdziwy wojownik który odszedł z honorem! Szacuneczek
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (23-09-2013)

  48. Powrót do góry    #8587
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    To wcale nie chodzi o Senatora.

  49. Powrót do góry    #8588
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KeyKa Zobacz posta
    To wcale nie chodzi o Senatora.
    A o kogo? Przestańcie siać ferment bo zaraz wyjdzie na to ,że to Ewa Minge i Jacyków maczali w tym palce
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #8589
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ok RK, rada czy ktokolwiek spieprzył sprawę. ale tych to się słuchać nie da.

    teraz każdy kryształowy. aż się nie dobrze robi.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-to-pietnowali

  51. Powrót do góry    #8590
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    No to macie torunianie ku pokrzepieniu serc
    http://http://ofsajd.onet.pl/faceci/...motocykl/bl74z
    Moze Shelve juz sie tak nie bedzie madrzyl.
    Swoja droga cos u nich z tym handlem nie ten teges. Ani kupowac ani sprzedawac nie potrafia

  52. Powrót do góry    #8591
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ok RK, rada czy ktokolwiek spieprzył sprawę. ale tych to się słuchać nie da.

    teraz każdy kryształowy. aż się nie dobrze robi.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-to-pietnowali
    Nie no Marta pierwsza dama speedwaya i akurat ona powinna tą sytuacje przemilczeć
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (23-09-2013), _jaskolka_ (23-09-2013), istanbul (23-09-2013)

  54. Powrót do góry    #8592
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No to macie torunianie ku pokrzepieniu serc
    http://http://ofsajd.onet.pl/faceci/...motocykl/bl74z
    Moze Shelve juz sie tak nie bedzie madrzyl.
    Swoja droga cos u nich z tym handlem nie ten teges. Ani kupowac ani sprzedawac nie potrafia
    Sorry man, strona padła. O kim tam było?

  55. Powrót do góry    #8593
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Sorry man, strona padła. O kim tam było?
    To już akty desperacji Janusz Baniak 8 luty 2012 rok. gdy chciał sprzedać nie swój motor.

    Ale nam dowalił
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 20:18
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  56. Powrót do góry    #8594
    Początkujący Awatar JBEDNARS
    Dołączył
    21-04-2013
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wojenka a szczeniackie zawody na najglubszego sms-a.Zawody wygral Senator ale to Romek poszedl krok za daleko i zhanbil klub ktorego jest wlascicielem.
    Niby dorosli,niby spelnieni a zachowuja sie jak szczeniaki nie liczac sie z nikim i niczym.
    No ale jak ktos juz pisal,kto bogatemu zabroni?

    Tylko nie mow,ze kupiles bajeczke o braku rywalizacji fair play z powodu kontuzji Golloba.
    Przeciez to tak absurdalne,ze srednio rozwinietemu czlowiekowi nawet na mysl by nie przyszlo.
    Ta cala konferencja to byla zwykla farsa,nic wiecej.Udowodnili jedynie,ze sami sa idiotami i za takich uwazaja kibicow.
    Mnie by bylo wstyd gadac takie brednie,nawet za pieniadze.Ci ludzie nie maja za grosz honoru.
    Jeżeli nawet jest jakaś wojna czy sms-y pomiędzy tymi panami, to pytanie kolejne się nasuwa. Co dało RK oddanie meczu walkowerem. Przecież to kompletnie jedno wielkie nieporozumienie. Rada nadzorcza Unibaxu Toruń mówiąc potocznie strzeliła sobie prosto w kolano. Podjęli decyzję, bardzo trudno zapewne nie mając kompletnie ani jednego mocnego argumentu który by stanął w obronie klubu. Przecież nieobecność Golloba i Holdera to nie powód do podjęcia takich ruchów.

    Ja ze swojej strony powiem krótko. Dla mnie ktoś tutaj zachował się jak świnia wobec kibiców i samych zawodników jak i ludzi pracujących dla klubu. Kibice wydali w sezonie mnóstwo kasy na dobry speedway. Jeździli za klubem. Zawodnicy cały rok ciężko harowali by być w finale. I jednym pstryknięciem bez żadnego argumentu zabrali im cały rok ciężkiej i mozolnej wędrówki w boju o finał. Wstyd wstyd wstyd.

  57. Powrót do góry    #8595
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    http://espeedway.pl/news,w_sobote_de...,65288,12.html

    ja już znam kozła ofiarnego. ciekawe gdzie po tej hecy - w jakiej spółce RK - znajdzie robotę


    edit: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/130929722

    i kolejna Mucha od Madonny się znalazła...

    jak to do gówna. wszystko ciagnie. szczególnie muchy.
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 23-09-2013 o 20:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •