Strona 142 z 282 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144152192242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,346 do 6,390 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6346
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta


    Nie widziałem większego cynika-dojarza. A i tak mają go za zbawcę i "człowieka z charakterem". Taki charakter, że nagle stwierdza, że może i by pojeździł na żużlu jak mu wyskoczyły oczy na widok banknotów... Postawa Ryana 2012/2013 to jest jedna wielka farsa i dla mnie, to że klub się godzi aby być tak dymanym, to jest sprawa nie mieszcząca się w głowie.

    Jeżeli nie ma gwarancji na PO - no to jest chociaż jakiś pozytyw.
    Karkosik zmiekczył Ryana banknotami, bo nikt mi nie powie ,że Ryan nagle postanowił sam z siebie pomóc drużynie.
    Tym razem to chyba Ryan rozdawał karty i to klub był pod ścianą, z czego pewnie skrupulatnie Ryan skorzystał.
    Kasa czyni cuda.

    Także wracacie do walki o DMP, a pewnie co i za ile nigdy się kibice nie dowiedzą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #6347
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Generalnie, to w sumie nie mamy prawa mówić, kto dostaje za dużo, za mało. Kasa jest klubu, wydają ją tak, że długów nie ma i tylko o to chodzi. Wiadomo każdy ma swoje sympatie i antypatie, jeden będzie się mierził na wydawanie szmalu na Golloba, inny na reaktywację Sullivana. Ale przynajmniej poszli teraz z grubej rury, a nie jakieś zapchajdziury typu Matej, czy Edward. I to się powinno podobać, pytanie tylko dlaczego tak późno. Im szybciej by się dogadali, tym Ryan byłby w lepszej formie. No ale to może nauczy czegoś i klub i zawodników i za rok będziemy mieli 5 killerów
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    Klancyk (31-07-2013)

  4. Powrót do góry    #6348
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jezeli Sully bedzie robil po 10+ w 5-ciu biegach to rozumiem, ze ma miejsce na PO. A co gdy pojedzie na 6-7 pkt? Za miesiac zegnamy i ZZ? Czy to jest angaz do konca sezonu, bez wzgledu na wynik?

  5. Powrót do góry    #6349
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    Jezeli Sully bedzie robil po 10+ w 5-ciu biegach to rozumiem, ze ma miejsce na PO. A co gdy pojedzie na 6-7 pkt? Za miesiac zegnamy i ZZ? Czy to jest angaz do konca sezonu, bez wzgledu na wynik?
    Zawsze też należy sobie zadać pytanie co będzie robić reszta zawodników. Bo jak Gollob będzie miał takie mecze jak ostatnio w Gorzowie to żaden pożytek z ZZ nie będzie, a tak to akurat może Ryan będzie ciut lepszy i pojedzie zamiast niego w 14, albo z RT

    Według mnie ZZ mocno nas ogranicza. Więc o ile Ryan będzie te 6-7 robił w 5 to powinien według mnie jechać.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  6. Powrót do góry    #6350
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To co robi Sullivan to nic innego, jak cyniczne dojenie frajerów w stylu Mariana Paździocha.
    wątpię, żeby w obliczu kontuzji Holdera sam zgłosił się do klubu z propozycją, więc [najprawdopodobniej] prawda jest taka, że Ryan klub doi, ale Unibax chciał dać się wydoić!


    co do ZZ'tki to jest zawsze opcja wystawienia Ryana na MA oraz jechania wyjazdów z ZZ, więc jakieś pole manewru mamy.
    Ostatnio edytowane przez egica ; 31-07-2013 o 14:43

  7. Powrót do góry    #6351
    Użytkownik Awatar EMILKA
    Dołączył
    20-09-2012
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 103 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    :
    Nie widziałem większego cynika-dojarza.
    Taki charakter, że nagle stwierdza, że może i by pojeździł na żużlu jak mu wyskoczyły oczy na widok banknotów...
    .
    jest taki jeden dojarz, który wydopił lonię, unię i staleczkę.
    Nastepnie poszedł doić w inne miejsce. Ale hipokrycie- jego wyznawcy, trudno będzie to dostrzec.
    Jak sądzisz, komu bardziej zależało na tym powrocie?
    Bo czytając twoje chorobliwe bzdury odnoszę wrażenie, że to na chama Ryan bez wielkiej chęci klubu wepchnął sie do składu.
    A może boisz się, że jak zaskoczy, to i tumka w kacie postawi swoimi wynikami?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie przeczę, że finanse stały za tym, jaki klub wybrał. To jest całkowicie naturalne i dotyczy każdego zawodnika. Byliby głupi, gdyby kierowali się czymkolwiek innym.

    A teraz, w obliczu szansy na duży zarobek, staje się niekonsekwentny.
    to sie zdecyduj moze.

    Biedaku, Ryan wymyślał nierealne historie by nie jeździć, a teraz zwyczajnie przyszedł pojeździć.Może historie do wymyślania sie skończyły?

  8. Powrót do góry    #6352
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Co wy macie z tym dojeniem, nie jedziemy na kredyt, nie obiecujemy bez pokrycia stać nas to kontraktujemy Może wystawmy drużynę złożoną z naszych perełek niezliczonych to wtedy nikt nikogo nie będzie doił.

  9. Powrót do góry    #6353
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wie ktoś czy Ryan trenował dziś na MA? W obliczu nieuniknionego klub powinien zorganizować np. z chłopakami z Byd....y jakiś turniej par czy mini-turniej, coby nasz "dojarz" pojeździł sobie spod taśmy i zobaczył w którym miejscu jest. Bo jak mam patrzeć na Kusa 2 (a wolałbym nie) to lepiej niech posiedzi jeszcze tydzień na MA.

  10. Powrót do góry    #6354
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    No to Panowie idąc za ciosem, Jaguś ma średnią 2,50 ...

  11. Powrót do góry    #6355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Wie ktoś czy Ryan trenował dziś na MA? W obliczu nieuniknionego klub powinien zorganizować np. z chłopakami z Byd....y jakiś turniej par czy mini-turniej, coby nasz "dojarz" pojeździł sobie spod taśmy i zobaczył w którym miejscu jest. Bo jak mam patrzeć na Kusa 2 (a wolałbym nie) to lepiej niech posiedzi jeszcze tydzień na MA.

    Trening jest zbedny a nawet bym powiedzial szkodliwy.I tak przed meczem komisarz kaze ubijac.

    Lepiej zadbaj o gosci.Temu w okularach pokaz ratusz a temu drugiemu tramwaj.Obydwom dosyp cos do piwa,zeby juz sie tak na ten Torun nie biesili.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-07-2013 o 16:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #6356
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie,ogarnijcie się ile razy można to samo pisać,WŁAŚCICIELEM KLUBU,DRUŻYNY JEST PAN ROMAN KARKOSIK,i to co on robi,na co wydaje swoje pieniądze to jego sprawa,my kibice mamy do tego nic,możemy sobie tylko popisać,ale co niektórzy muszą oczywiście dołożyć drużynie,zawodnikowi,dać pożywkę dla mądrali z Lubuskiego,najmądrzejszych z krainy bydła, i jeszcze lepszych z medalikowa,ludzie zamiast być z drużyną wy po raz kolejny macie tą drużynę gdzieś,tylko żeby jak najgorzej,narzekać,dołować,już co nie którzy widzą jak Ryan zdobywa po 2 pkt,a gówno,ale się dziwią,mają pełne gacie z sraczki w Tarnowie,Lesznie,obojętnie czy w Zielonej Górze,Częstochowie,Ryana pojedzie nie jako statysta,ale zawodnik który nie musi niczego udowadniać.Powodzenia,martwcie się bo macie czym,ale to już wasz problem.

  13. Powrót do góry    #6357
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trening jest zbedny a nawet bym powiedzial szkodliwy.I tak przed meczem komisarz kaze ubijac.

    Lepiej zadbaj o gosci.Temu w okularach pokaz ratusz a temu drugiemu tramwaj.Obydwom dosyp cos do piwa,zeby juz sie tak na ten Torun nie biesili.
    Rozumiem, że Ty wsiadasz na motor zgodnie z deklaracją? Ratusz już widziałem, a na żużel raczej pójdę z moimi dziewczynami - ze starszą byłem na żużlu gdy ta miała 2 lata - do dzisiaj woła Skóra-Skórnicki gdy widzi ligę angielską na Polsacie
    Słynny zawodnik wraca do polskiej ligi, jestem ciekawy, jak mój rówieśnik się odnajdzie po przerwie...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Powrót do góry    #6358
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Rozumiem, że Ty wsiadasz na motor zgodnie z deklaracją? Ratusz już widziałem, a na żużel raczej pójdę z moimi dziewczynami - ze starszą byłem na żużlu gdy ta miała 2 lata - do dzisiaj woła Skóra-Skórnicki gdy widzi ligę angielską na Polsacie
    Wsiadam,ale najpierw 100.000 zl na wskazane konto.

    No tak,boisz sie ,ze od lysego ogarniacza dostaniesz i sie dziewczynami zaslaniasz.
    Nie boj zaby,mhsol tylko tak groznie wyglada.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #6359
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Emilka - jesteś monotematyczny, przewidywalny i do wyrzygania nudny

    A to komu bardziej zależało, to nie ma tu nic do rzeczy. Już pisałem wcześniej. W klubie zapanowała nieuzasadniona panika, stąd ten bezsensowny ruch. Błaganie i "przekupstwo" gościa, który wcześniej olał ich ciepłym moczem i wystawił do wiatru. Tak jak teraz wystawia do wiatru Pantery. Gościa, który w dodatku nic nie gwarantuje sportowo, bo kondycja wątpliwa, podobnie jak sprzęt. Sorry, kto z liczących się zawodników jeździ w tym roku na sprzęcie od Holloway'a?

    Bo czytając twoje chorobliwe bzdury odnoszę wrażenie, że to na chama Ryan bez wielkiej chęci klubu wepchnął sie do składu.
    To tylko dowodzi jednego. Nie posiadasz umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego.

    Rozumiem, że poddawanie pod wątpliwość angażu za grube pieniądze zawodnika, który od 10 miesięcy nie siedział na motorze, nie ma zaplecza sprzętowego i w głowie zakończył już karierę, to "chorobliwe bzdury". No to fajnie, że można z Tobą podyskutować, skoro wszystko zza linii fanatyzmu tak klasyfikujesz. Miej się dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 17:15

  16. Powrót do góry    #6360
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No tak,boisz sie ,ze od lysego ogarniacza dostaniesz i sie dziewczynami zaslaniasz.
    Nie boj zaby,mhsol tylko tak groznie wyglada.
    Ja to ja, ale Howard to dopiero kawał draba I on również na tym piwie będzie

  17. Powrót do góry    #6361
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Błaganie i "przekupstwo" gościa, który wcześniej olał ich ciepłym moczem i wystawił do wiatru. .
    Tak a klubik jest w tym wszystkim bez winy ...

  18. Powrót do góry    #6362
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No a jaka jest wina klubu w tym, że Ryan zakończył karierę? Weź mi to objaśnij. Rozumiem, miał jakieś spięcie z Unibaxem. Ktoś mu zabronił jeździć gdzie indziej? W Szwecji, Anglii, Danii, Niemczech, czy nawet w Polsce na wypożyczeniu? Taka sama wina Unibaxu, jak Indianerny etc.

  19. Powrót do góry    #6363
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    A taka wina, że zawodnik pierw naraża zdrowia swoje dla klubu żeby był medal, a potem "dziękuje" mu się chcąc od niego pieniędzy. A zresztą gdzieś coś tam było mówione, że Ryan tylko na polskiej lidze się skupił. Zresztą w 2012 było podobnie jedynie pod koniec sezonu w brytyjskiej startował.

  20. Powrót do góry    #6364
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Gdzieś coś tam - wszystko wyjaśnione. Jeżeli chodzi o te "pieniądze", to sprawa już dawna, ale o ile się nie mylę, to Sullivan wiedział co podpisuje... Rozumiem, że gdyby dostał premię jak Holder - zapewne by oddał. Wracając do sedna. Skoro nie wyszło w Polsce, to czemu nie skupił się np. na BEL? Mógłby przy okazji pomóc Kangurom w SWC. Przecież nie było już Crumpa Przecież gdyby gość chciał jeździć na żużlu, to by nie zostawał jakimś managerem, tylko wsiadł na motocykl i jechał, a klub nie angażowałby Kylmakorpiego. Co innego skok na szybką, łatwą i dużą kasę. Jak wspomniałem - oby się nie przeliczył.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 17:35

  21. Powrót do góry    #6365
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdzieś coś tam - wszystko wyjaśnione. Jeżeli chodzi o te "pieniądze", to sprawa już dawna, ale o ile się nie mylę, to Sullivan wiedział co podpisuje... Rozumiem, że gdyby dostał premię jak Holder - zapewne by oddał. Wracając do sedna. Skoro nie wyszło w Polsce, to czemu nie skupił się np. na BEL? Mógłby przy okazji pomóc Kangurom w SWC. Przecież nie było już Crumpa Przecież gdyby gość chciał jeździć na żużlu, to by nie zostawał jakimś managerem, tylko wsiadł na motocykl i jechał, a klub nie angażowałby Kylmakorpiego. Co innego skok na szybką, łatwą i dużą kasę. Jak wspomniałem - oby się nie przeliczył.
    Coś tam, gdzieś tam złoty młyn i też wszystko wyjaśnione. Od wielbienia Golloba po wycieranie sobie gęby Sullivanem - nie, ty też wcale monotematyczny nie jesteś.

    W klubie zapanowała nieuzasadniona panika, stąd ten bezsensowny ruch
    Jeśli widmo braku PO jest bezsensownym ruchem kierowanym przez nieuzasadnioną panikę to dziękuję, ale chyba ty w całej swojej wszechmądrości już do końca postradałeś rozum.

  22. Powrót do góry    #6366
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Widmo czego?

    Ani nie wielbię Golloba, ani nie wycieram gęby $ullivanem. A już na pewno nie mieszam jednego z drugim. Bo jeżeli argumentem za angażem $ullivana ma być wylanie wiadro pomyj na Golloba, to sorry. Oceniam postawę Kangura tak, jak na to sobie zasłużył - obiektywnie. Moim zdaniem jest ona wysoce nieetyczna. Aczkolwiek nie bronię Tobie i innym odrębnego punktu widzenia. I w przeciwieństwie do Twojego ziomka, nie będę obrażał ani Was, ani Waszych opinii. Kto wie, przyjedzie "$zbawca$", to może i odwiedzicie stadion, aby go powitać. Zamiast konfetti, proponuję rzucić banknoty. Tylko w wysokich nominałach, bo po błękitne to Ryan nawet się nie schyli.

    Byłem w Australii gdy Chris miał wypadek i nic nie wiedziałem, że coś takiego się stało - mówi Ryan Sullivan. - Dowiedziałem się o tym dopiero po trzech tygodniach.
    Pogratulować zaangażowania w pracę.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 17:56

  23. Powrót do góry    #6367
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Widmo czego?

    Ani nie wielbię Golloba, ani nie wycieram gęby $ullivanem. A już na pewno nie mieszam jednego z drugim. Bo jeżeli argumentem za angażem $ullivana ma być wylanie wiadro pomyj na Golloba, to sorry. Oceniam postawę Kangura tak, jak na to sobie zasłużył - obiektywnie. Moim zdaniem jest ona wysoce nieetyczna. Aczkolwiek nie bronię Tobie i innym odrębnego punktu widzenia. I w przeciwieństwie do Twojego ziomka, nie będę obrażał ani Was, ani Waszych opinii. Kto wie, przyjedzie "$zbawca$", to może i odwiedzicie stadion, aby go powitać. Zamiast konfetti, proponuję rzucić banknoty. Tylko w wysokich nominałach, bo po błękitne to Ryan nawet się nie schyli.
    A co, mają już pewne medale czy może już twoja nieomylna szklana kula przepowiedziała ci kto je zdobędzie?

    Nie martw się, jakich by banknotów nie rzucono na tor pierwszy zbierze je twój idol tomek gie, tak jak zbierał je w poprzednich trzech klubach prowadząc na finansowe dno.

    Nikt nikomu nie broni na nic patrzeć na swój sposób, ale realnie patrząc to klub pucuje się w tym momencie do Sullivana, a nie na odwrót. No on jest potrzebny klubowi, a nie na odwrót. W takim układzie role są jasne, i to Sullivan wie że w takiej parze nie może być pochylonym z kimś za plecami.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aussie83 za jego przydatny post!

    wokie (31-07-2013)

  25. Powrót do góry    #6368
    Początkujący
    Dołączył
    21-11-2006
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    A ja jestem pewny, że Saletra z marszu na MA robi 7-9pkt.
    Na Sparcie 4pkt w 5 biegach to prawdziwe Himalaje...zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w pierwszych 2 wyścigach jedzie z 3 i 4 pola a jak wiadomo na "Baronowej ścieżce" zewnętrzne pola są gówno warte i poza Wofindenem praktycznie nikt nie jest w stanie z tych pól biegów wygrywać.
    http://www.espeedway.pl/news,ee_beta...,63874,12.html

  26. Powrót do góry    #6369
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nikt nikomu nie broni na nic patrzeć na swój sposób, ale realnie patrząc to klub pucuje się w tym momencie do Sullivana, a nie na odwrót. No on jest potrzebny klubowi, a nie na odwrót.
    Masz rację, że klub się pucuję. I to negatywnie oceniam. Natomiast uważam, że Sullivan NIE JEST potrzebny. Stąd osobiście nie rozumiem tego pucowania i stwarzania zawodnikowi możliwości na skok na kasę. Nigdzie nie pisałem, że Sullivan wpycha się tu na chama. On po prostu doi frajera, który się sam (bez uzasadnionego powodu) nadstawia.
    Tomek G może i kasuje banknoty, ale za uczciwie wykonaną konkretną robotę.

    Medale, a wejście do PO, to jest pewna różnica. Natomiast nie trzeba szklanej kuli, aby nie drżeć o awans do PO.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 18:19

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    ADASTAL (31-07-2013)

  28. Powrót do góry    #6370
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tomek G może i kasuje banknoty, ale za uczciwie wykonaną konkretną robotę.
    A Ryan jeszcze nie odjechał żadnego meczu więc to jest śmieszne porównanie.

  29. Powrót do góry    #6371
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie odjechał z własnego wyboru i z powodu własnej decyzji. "Przygotowanie" do sezonu można już ocenić.

  30. Powrót do góry    #6372
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Masz rację, że klub się pucuję. I to negatywnie oceniam. Natomiast uważam, że Sullivan NIE JEST potrzebny. Stąd osobiście nie rozumiem tego pucowania i stwarzania zawodnikowi możliwości na skok na kasę. Nigdzie nie pisałem, że Sullivan wpycha się tu na chama. On po prostu doi frajera, który się sam (bez uzasadnionego powodu) nadstawia.
    Tomek G może i kasuje banknoty, ale za uczciwie wykonaną konkretną robotę.

    Medale, a wejście do PO, to jest pewna różnica. Natomiast nie trzeba szklanej kuli, aby nie drżeć o awans do PO.
    Uczciwą robotę tomka można oceniać spokojnie na przyczepnych torach, gdzie jeździ jak szkółkowicz, takie są fakty. Jego jazda przy małej w obecnych czasach to też w sumie śmiech na sali, młody Pawełek trzyma kredę jak przed laty Wiechu, a żeby coś takiego mógł w tych czasach zrobić Gollob to nie wiem co by się musiał zdarzyć, chyba jakby łuk był gładziutki i idealnie wpisany w koło.

    Ani medale, ani wejście do PO bez czwartego silnego seniora jakim jest Sullivan nie jest pewne z prostego względu, o wszystkim(bez Sullivana, a i z nim niewykluczone) prawdopodobnie zadecydowałby ostatni mecz w Tarnowie.

  31. Powrót do góry    #6373
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie potrafisz rozmawiać o Sullivanie bez rozmowy o Gollobie?

    Tak jasne, prawdopodobnie mecz w Tarnowie. Założyłbym się z Tobą o dużą kwotę, że z łatwością wygralibyśmy z Unią Leszno bez Ryana, no ale możemy sobie teraz gdybać. A szkoda, bo zawsze nie szkodziłoby dorobić. Choć wątpię, byś podjął wyzwanie. Moim zdaniem, poza opcją kontuzji, któregoś z zawodników - awans do PO nie był w żaden sposób zagrożony.

    W tym roku w lidze odjechaliśmy jeden mecz na przyczepnym torze. No i jak kpisz z jazdy Golloba w Lesznie, to z powodzeniem możesz to samo napisać o Holderze. Owszem, Paweł zawstydził naszych liderów w Lesznie - ale wszystkich, bez wyjątku. Jaka była w tym rola jego umiejętności, a jaka tego, że miał dobrze zgrany sprzęt to już inna kwestia.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 19:00

  32. Powrót do góry    #6374
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    PO powinno zapewnic nam zwyciestwo z Lesznem na MA.Bez Sullego czy z nim raczej wykonalne.Musialyby dziac sie cuda aby 3 pkt z Unia Leszno nie wystarczyly.

    Sully mowi,ze w podjeciu decyzji o powrocie pomogli mu torunscy kibice ktorzy zawsze go wspierali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #6375
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie potrafisz rozmawiać o Sullivanie bez rozmowy o Gollobie?

    Tak jasne, prawdopodobnie mecz w Tarnowie. Założyłbym się z Tobą o dużą kwotę, że z łatwością wygralibyśmy z Unią Leszno bez Ryana, no ale możemy sobie teraz gdybać. A szkoda, bo zawsze nie szkodziłoby dorobić. Choć wątpię, byś podjął wyzwanie.

    W tym roku w lidze odjechaliśmy jeden mecz na przyczepnym torze. No i jak kpisz z jazdy Golloba w Lesznie, to z powodzeniem możesz to samo napisać o Holderze. Owszem, Paweł zawstydził naszych liderów w Lesznie - ale wszystkich, bez wyjątku. Jaka była w tym rola jego umiejętności, a jaka tego, że miał dobrze zgrany sprzęt to już inna kwestia.
    Piszesz ze Gollob uczciwie zarabia w każdym momencie to ci odpisuje. Zaczynasz łapać paranoje, mnie to nie dziwi, zapętlasz się coraz bardziej.
    Gollob od dłuższego czasu nie radzi sobie na przyczepnych, ma po prostu jak na razie szczęście w polskiej lidze do instytucji komisarza, który ratuje takim jak on dupe, bo jak jeździł na przyczepnych pokazywał szczególnie rok temu. Wiraże na wyprostowanym motocyklu to obecnie jego styl na przyczepnych. A jazda środkiem toru w każdych warunkach, nawet jak trzeba trzymać małej, to u niego obecnie reguła, na który nie wpływa pozytywnie jeden czy dwa przypadki, że uda mu się taka sztuka.

    To jak Paweł trzymać potrafi kredę i gaz pokazuje co mecz, więc nie pisz że sprzęt mu sam tej kredy trzyma i punkty robi. A choćby i w Gorzowie najpierw minął dziadka tumka, a potem jeszcze Nermarka opracował nie przez przypadek, ale wybitne trzymanie krechy, coś o czym tumek już zapomniał obwożąc dupe środkiem toru licząc na szybki silnik.

    Kiedyś uprawiałem hazard różnego rodzaju, teraz ograniczam się tylko do jednego, niestety jest nim typowanie meczów.
    Uratowanie przez drużynę bonusów w ostatnich dwóch meczach można nazwać już dużym szczęściem, jak widać oceniasz to inaczej. A gdyby nie to duże szczęście byłoby minus dwa i obydwie Unie praktycznie już by się cieszyły z awansu do PO kosztem Torunia. Z Ryanem jest ogromna szansa na PO i całkiem spora na każdy z medali.

  34. Powrót do góry    #6376
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bez $ullivana byłaby nie mniejsza. W PO za to może byłoby łatwiej. Bonus w Gorzowie był może szczęśliwy, za to z Falubazem pechowo oddaliśmy co najmniej jeden punkt. Niemniej, bez punktu z Gorzowa - również nie byłoby powodu do paniki. Takie gadanie, o małych szansach i zagrożonych PO moim zdaniem świadczy o jednym - nieumiejętnym ocenianiu rzeczywistości i szans. W takim razie faktycznie dobrze, że nie bawisz się w "hazard", bo musiało Cię to sporo kosztować.

    Pisałem, że Gollob uczciwie zarabia i jest to prawdą. Być może czasem przez nieudolną jazdę, albo pomyłki sprzętowe zawali mecz, ale nie robi tego przecież celowo. Nawet w tym Gorzowie koniec końców wygrał bardzo ważny bieg i pomógł Pawłowi zrobić punkt "niszcząc" Zmarzlika. Zdobywa mało punktów - zarabia mniej. Ale gość normalnie cały sezon jest z drużyną, daje z siebie ile może (nieważne ile to jest i jak bardzo daleko od np. 2010). I ty to równasz z $ullivanem, który jak panienka strzelił jakieś fochy i skończył karierę w... w marcu a teraz wobec wizji MEGA KASY nagle znowu chce jeździć na żużlu.

    No ok - Twoje prawo. Zresztą, Ty wszystko oceniasz przez pryzmat Golloba. Na Gollobie się zaczyna i kończy Twój światopogląd. I ty mi piszesz o paranojach, opętańcu?

    Mnie naprawdę ten sezon w wykonaniu TG wisi. Cieszy jakiś pojedynczy występ, gdzie daje przebłysk dawnego geniuszu. Ale doskonale wiem, że on swój szczyt ma za sobą, w związku z tym do jego występów emocjonalnie nie podchodzę - możesz sobie zatem darować te różne głodne kawałki. I jak chcesz dyskutować o przydatności Sullivana, to skup się na Sullivanie, a nie na Gollobie.

    BTW, w Gorzowie nie było przyczepnie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 19:27

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    miki1970 (01-08-2013)

  36. Powrót do góry    #6377
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bez $ullivana byłaby nie mniejsza. Bonus w Gorzowie był może szczęśliwy, za to z Falubazem pechowo oddaliśmy co najmniej jeden punkt. Niemniej, bez punktu z Gorzowa - również nie byłoby powodu do paniki. Takie gadanie, o małych szansach i zagrożonych PO moim zdaniem świadczy o jednym - nieumiejętnym ocenianiu rzeczywistości i szans. W takim razie faktycznie dobrze, że nie bawisz się w "hazard", bo musiało Cię to sporo kosztować.

    Pisałem, że Gollob uczciwie zarabia i jest to prawdą. Być może czasem przez nieudolną jazdę, albo pomyłki sprzętowe zawali mecz, ale nie robi tego przecież celowo. Nawet w tym Gorzowie koniec końców wygrał bardzo ważny bieg i pomógł Pawłowi zrobić punkt "niszcząc" Zmarzlika. Zdobywa mało punktów - zarabia mniej. Ale gość normalnie cały sezon jest z drużyną, daje z siebie ile może (nieważne ile to jest i jak bardzo daleko od np. 2010). I ty to równasz z $ullivanem, który jak panienka strzelił jakieś fochy i skończył karierę w... w marcu a teraz wobec wizji MEGA KASY nagle znowu chce jeździć na żużlu.

    No ok - Twoje prawo. Zresztą, Ty wszystko oceniasz przez pryzmat Golloba. Na Gollobie się zaczyna i kończy Twój światopogląd. I ty mi piszesz o paranojach, opętańcu?

    Mnie naprawdę ten sezon w wykonaniu TG wisi. Cieszy jakiś pojedynczy występ, gdzie daje przebłysk dawnego geniuszu. Ale doskonale wiem, że on swój szczyt ma za sobą, w związku z tym do jego występów emocjonalnie nie podchodzę - możesz sobie zatem darować te różne głodne kawałki. I jak chcesz dyskutować o przydatności Sullivana, to skup się na Sullivanie, a nie na Gollobie.

    BTW, w Gorzowie nie było przyczepnie.
    Nie ja tu zawsze występowałem w roli adwokata Golloba, każdy na forum wie kto nim jest, więc odwracanie kota ogonem, albo twierdzenie że jestem opętany raczej nie doda twoim teoriom większej siły.

    Piszesz o mega kasie jakby Gollob była warty tych swoich 2,5mln, tłumacząc to "dobrze" wykonywaną pracą. Jako najdroższy polski najemnik ma robić tak żeby był tego warty, na razie pare razy pokazał że nie jest warty dwóch i pół bańki, bo on się powoli kończy, lub jak to określiłeś szczyt ma za sobą.
    Nie piszę też że zawala cokolwiek celowo, to ty sobie dopisałeś znowu.

    Hehe cieszy mnie że też zauważyłeś że udało mu się pojechać jeden na sześć biegów w Gorzowie pokazał że jednak jest warty tych 2,5mln.

    A jeśli twierdzisz, że bez Sullivana byłaby nie mniejsza szansa na PO niż z nim... no cóż. Może lepiej nie komentować tego czy Kus, Kennett są równie przydatni jak Sullivan, choćby na Motoarenie.

    BTW, nawet nie napisałem że w Gorzowie było przyczepnie.
    A w grubszy hazard się nie bawię, bo widziałem ludzi, którzy z tego powodu przeżywali poważne dramaty życiowe, znowu ci się wycieczka nie udała.

  37. Powrót do góry    #6378
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wiesz, lepiej dać 2.5 miliony za cały sezon niż 1 mln za 5-6 meczów, przy czym nie masz pewności, że Ryanowi np. po meczu z Wrockiem znowu nie znudzi się żużel. Może zarobi 200k za 1 punkt we Wrocku i uzna, że starczy?

    Ciekaw jestem natomiast, czy stać Cię, aby obiektywnie przyznać, że z punktu widzenia proporcji klasy sportowej do KSM i naszej sytuacji jeśli chodzi o KSM i chęć zachowania w składzie Holdera, Warda i Miedziaka ten transfer był sensowny i się opłacił. Pomijając jak ten zawodnik ma na nazwisko i jak bardzo go nienawidzisz.

    O przyczepnym w Gorzowie wprost nie napisałeś, ale występ Tomka na tym torze podałeś jako przykład nie radzenia sobie z trudną nawierzchnią. Więc kto tu odwraca kota ogonem, majster?

    A jeśli twierdzisz, że bez Sullivana byłaby nie mniejsza szansa na PO niż z nim... no cóż.
    95%, a 90% to jest niewielka różnica. Kosmetyczna. To czy sklepiemy Leszno 55-35, czy 50-40 naprawdę ma drugorzędne znaczenie. W PO natomiast uważam, że ZZ jest korzystniejsze.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-07-2013 o 19:49

  38. Powrót do góry    #6379
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    żeby nie było wątpliwości - to ziew!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    alienisko (31-07-2013)

  40. Powrót do góry    #6380
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    a z jakim ksm ryan bedzie jezdzil i jak bedzie wygląać skład ktoś już liczył

  41. Powrót do góry    #6381
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    gadacie o pierdołach.

    dzisiejszy odcinek sponsoruje liczba: 39.99

    edit: terrax

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    lego (31-07-2013)

  43. Powrót do góry    #6382
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    gadacie o pierdołach.

    dzisiejszy odcinek sponsoruje liczba: 39.99

    edit: terrax
    bo wszyscy pitu pitu przekomarzania a o najważniejszym zapomnieli

  44. Powrót do góry    #6383
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wiesz, lepiej dać 2.5 miliony za cały sezon niż 1 mln za 5-6 meczów, przy czym nie masz pewności, że Ryanowi np. po meczu z Wrockiem znowu nie znudzi się żużel. Może zarobi 200k za 1 punkt we Wrocku i uzna, że starczy?

    Ciekaw jestem natomiast, czy stać Cię, aby obiektywnie przyznać, że z punktu widzenia proporcji klasy sportowej do KSM i naszej sytuacji jeśli chodzi o KSM i chęć zachowania w składzie Holdera, Warda i Miedziaka ten transfer był sensowny i się opłacił. Pomijając jak ten zawodnik ma na nazwisko i jak bardzo go nienawidzisz.

    O przyczepnym w Gorzowie wprost nie napisałeś, ale występ Tomka na tym torze podałeś jako przykład nie radzenia sobie z trudną nawierzchnią. Więc kto tu odwraca kota ogonem, majster?



    95%, a 90% to jest niewielka różnica. Kosmetyczna. To czy sklepiemy Leszno 55-35, czy 50-40 naprawdę ma drugorzędne znaczenie. W PO natomiast uważam, że ZZ jest korzystniejsze.
    No tak, przecież w Lesznie jeżdżą sami Michelsenowie, co to nigdy w Toruniu nie byli, przepraszam, zrobiłbym więc nawet 95% a 94%

    Nie stać mnie na obiektywne stwierdzenie o jakim mówisz, z tego powodu że ja "żyje" tym klubem używając serca, a nie kalkulatora.

    Cały czas w tym wszystkim nie możesz ogarnąć, że Sullivan na dobrą sprawę dostanie praktycznie wszystko czego Holder już nie dostanie, tak jak napisałem gdzieś wcześniej, księgowy mocno stratny nie będzie. A myślałeś, że Kus i Kennett swoje wyniki zrobili na swój koszt? Kto by nie pojechał zapłacić COŚ trzeba, a lepiej zapłacić za SZANSĘ na wynik, a nie tylko za uzupełnienie KSM`u nazwiskiem robiącym 010- bądź 00--.
    I jeszcze żarcik na koniec - jaki to przecież marketingowo udane posunięcie dla klubu, będą mogli w końcu sprzedać koszulki z napisem Sullivan, które im zalegały w piwnicy.

    Zresztą co by z tą kasą Roman nie zrobił to i tak nieważne, bo nie pójdzie tam gdzie pójść powinna od dawna, czyli na szkolenie dzieciaków, żeby za pare lat nie musieli brać jakichś dziadów do składu tylko stawiali na swoich zawodników, którzy nie będą dzielić trybun w imię czyjegoś widzimisię.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aussie83 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (31-07-2013)

  46. Powrót do góry    #6384
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,821
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    czy mi sie zdaje, czy Sullivan byl managerem w GB? Jak mogl wiec nie uslyszec przez 3 tygodnie o kontuzji aktualnego IMS, zawodnika jednej z druzyn ligi angielskiej

    Okrągłości na twarzy trochę jest, ale to detal i praca na max 1.5 tygodnia.

    Prawda leży po środku. Został ponownie naszym zawodnikiem (chociaż ja myślałem, ze ciągle nim był) wiec niech żre żużel i nim sra, jak robią to od miesięcy Przedpełski, Ward i cala reszta. Przynajmniej stadionowa szlachta ma pretekst, żeby wrócić na stadion.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Stev (01-08-2013)

  48. Powrót do góry    #6385
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1 mln za 5-6 meczów,
    Ciekawe skąd masz takie informacje.

  49. Powrót do góry    #6386
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Ciekawe skąd masz takie informacje.

    w ub. tyg jego stawka była 50 tys za mecz na ile staneło jeszcze nie wiem, ale powiem ci ze nie w naszej walucie te wynagrodzenie oczywiscie

  50. Powrót do góry    #6387
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Akurat Michelsen to obok braci Pawlickich jedyny zawodnik, którego można zazdrościć Unii

  51. Powrót do góry    #6388
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Kur** Buszmen długo jeszcze będziesz się dawał prowokować ??

  52. Powrót do góry    #6389
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Osobiście cieszę się, że zakontraktowano Ryana. A kim dysponowaliśmy? Kennettem, Kusem, OAG, może Karolem? Gorzej nie będzie, może być tylko lepiej. Co do kwestii finansowej: myślę, że kto,jak kto, ale RK wie nie tylko jak wydawać pieniądze, ale wręcz je pomnażać. Jedynym, który ryzykuje jest tak naprawdę przede wszystkim Sullivan; jakoś nie wierzę, że jeżeli nie odpali w rundzie zasadniczej znajdzie miejsce w składzie drużyny mogącej stosować z/z.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 31-07-2013 o 21:21
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    Stev (01-08-2013)

  54. Powrót do góry    #6390
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Buszmen
    Świat nie jest czarny ani biały. Znowu przedstawiasz coś tak jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Nie siedzisz w głowie Sullivana więc nie wiesz co i jak, i dlaczego podjął taką a nie inną decyzję. Ja też nie wiem, ale uważam że jak zwykle przesadzasz
    Może faktycznie nie chciał jeździć za wszelką cenę, dlatego nie poszedł na wypożyczenie, zadowalając się przy okazji jedynie Szwecją. Może nie "kalkulowało" mu się to wszystko i nie chciał jedynie siedzieć na ławie (w Polsce) w oczekiwaniu na to aż się komuś (za kogo mógłby wejść) noga powinie, bo przygotowania do sezonu i utrzymywanie formy jednak trochę wysiłku kosztują, a mogło tak być, że nie będzie potrzebny wcale, albo dopiero teraz. Może uniósł się honorem, ale dlatego że zawsze był tu kimś a teraz ze swoim wysokim KSM miał nieco inne perspektywy. Czy nie miał prawa tak się zachować? Albo zażądać za to w rekompensacie dużych pieniędzy? Ja tam daleka jestem od oceny kogoś nie znając sprawy do końca. Dla nas to może wyglądało nieelegancko, ale czy tylko chodziło o pieniadze? Ulituj że się z tym swoim $ bo powiem Ci, że każdy sądzi innych po sobie.
    Wiem, że dla Ciebie Ryan wiele stracił, bo zrezygnował z GP, ale każdy ma w życiu jakieś swoje priorytety, a uprawiając ten sport człowiek stara się szanować własne kości jak się da, więc mógłbyś też czasem uszanować jego decyzję zamiast wiecznie wyzywać od dusigroszów.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 31-07-2013 o 22:28

  55. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    BFM (01-08-2013), Klancyk (31-07-2013), Malin017 (01-08-2013), alienisko (31-07-2013), apator_uk (01-08-2013), koot (01-08-2013), maci78 (31-07-2013), wokie (31-07-2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •