Strona 148 z 151 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Jeszcze byście mieli problemy jak Bydgoszcz, bo miejską kasę to się zawsze łatwo wydaje, a presja społeczna, żeby klub nie upadł i odpowiedzialność będzie po stronie miasta, więc niejeden będzie kombinował, że jak wyda za dużo, to miasto i tak się ugnie i spłaci długi.
    Takie pomysły są lipne.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  2. Powrót do góry    #6617
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    http://www.leszno24.pl/Byly_prezes_p...sa_,17259.html


    Co by o Rufinie nie mówić to tu trzeba się z nim zgodzić, że wysyłanie medali pocztą to delikatnie mówiąc nie za dobry pomysł.

  3. Powrót do góry    #6618
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Jeszcze byście mieli problemy jak Bydgoszcz, bo miejską kasę to się zawsze łatwo wydaje, a presja społeczna, żeby klub nie upadł i odpowiedzialność będzie po stronie miasta, więc niejeden będzie kombinował, że jak wyda za dużo, to miasto i tak się ugnie i spłaci długi.
    Takie pomysły są lipne.
    Nie rozumiem jak miasto może w ogóle rozważać takie rzeczy. Jeżeli chodzi o przejęcie części udziałów to od razu przypomniała mi się sytuacja Bydgoszczy. A jak się to skończyło widzimy teraz. Jeżeli chodzi o dofinansowanie klubu to od razu widzę te wszystkie wypowiedzi Józefa o tym, że to prywatny klub. Skoro prywatny to dlaczego miasto ma płacić za jego długi w formie dofinansowania.

    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    http://www.leszno24.pl/Byly_prezes_p...sa_,17259.html


    Co by o Rufinie nie mówić to tu trzeba się z nim zgodzić, że wysyłanie medali pocztą to delikatnie mówiąc nie za dobry pomysł.
    Zgadzam się z Rufinem. Jaki to problem zrobić małą uroczystość przed memoriałem i na murawie wręczyć pamiątkowe medale.

  4. Powrót do góry    #6619
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Z jednej strony tak ale z drugiej w tak małym mieście bez pomocy samorządu trudno o Ekstralige, a wejście do spółki dało by większe pole manewru miastu, który miało by jako akcjonariusz większą kontrole nad tym co się w klubie dzieje i jak są wydawane pieniądze...


    Co do Obsady Memoriału zaczęło się nieźle... Nawet "Złotówa" jest...

    http://espeedway.pl/news,pierwsi_ucz...,65168,12.html
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #6620
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    http://www.leszno24.pl/Byly_prezes_p...sa_,17259.html


    Co by o Rufinie nie mówić to tu trzeba się z nim zgodzić, że wysyłanie medali pocztą to delikatnie mówiąc nie za dobry pomysł.
    Nasi dziennikarze jak zwykle nie potrafią zapytać drugiej strony co ma do powiedzenia w tym temacie, czyli klubu.
    Wszyscy członkowie klubu otrzymali okolicznościowe medale wraz z podziękowaniem osobiście z rąk Prezesa na Walnym Zebraniu Członków KS Unia Leszno w miesiącu czerwcu. Jeśli ktoś nie był na Walnym niech ma pretensje do samego siebie.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #6621
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Jeżeli chodzi o ten medal to takie czepianie byle czego były prezes musiał dać znać o sobie natomiast jeżeli chodzi o przejęcie udziałów przez miasto to jest mi to obojętne tak samo jak ze sponsorem dla prawdziwego kibica Unia zawsze będzie Unia a nie jakieś tam Fogo czy inne i każdy kibic to rozumie ze bez kasy sponsorów nie będzie drużyny ekstraligowej

  7. Powrót do góry    #6622
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2010
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego Abdullach!

    W tym co piszesz jest tulko część prawdy.

    Czy winą zawodnika /bardzo zasłuzonego/ jest że miał bardzo chorą żonę i nie mógł przybyć na Walne? Jemu to nawet medalu, z tego co wiem, nie przesłano.

    Co do Sokołowskiego to wiem napewno, że nie jest on członkiem Klubu.
    I co z takimi jak on? Mogą sobie przyjśc na Walne ?
    A co z tymi co pracowali na 2 zmianę?

    Więc proszę nie opowiadaj tu takich rzeczy.

    A swoją drogą może fajnie by było aby Klub opublikował liste osób uchonorowanych tym medalem.

  8. Powrót do góry    #6623
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Widzę, że już wszyscy zapomnieli w jakie długo wprowadził nas Sokołowski! I wy go teraz żałujecie? że medal dostał pocztą?
    Jak dla mnie nie powinien dostać żadnego medalu! Tyle w temacie

  9. Powrót do góry    #6624
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez szefo Zobacz posta
    Widzę, że już wszyscy zapomnieli w jakie długo wprowadził nas Sokołowski! I wy go teraz żałujecie? że medal dostał pocztą?
    Jak dla mnie nie powinien dostać żadnego medalu! Tyle w temacie
    Odwróćmy sytuację. Nie pamiętasz z jakiego długu nas wyprowadził? Kiedy obejmował stanowisko Unii praktycznie nie było. Zrobił dużo dobrego, natomiast kolejne lata to już tak jak piszesz.

  10. Powrót do góry    #6625
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2010
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZEFO ! jak ty mało wiesz !!!
    Zeby ocenić Sokołowskiego i jego zarząd należałoby zrobić bilans tego co zastał, a co po sobie zostawił.
    Myślę że każdy który choć trochę pamieta krajobraz po Potoku wyceni ten bilans na plus. Natomiast ślepych wyznawców obecnego Prezesa /fakycznie zrobił b. dużo dla leszczyńskiego żużla/ nic nie przekona , bo albo o tamtych czasach nie mają zielonego pojęcia albo żyją takimi plotkami jak ta wiele razy powtarzana, że Sokołowski za prezesowanie pobierał z klubu jakieś pieniadze.

  11. Powrót do góry    #6626
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sundey Zobacz posta
    SZEFO ! jak ty mało wiesz !!!
    Zeby ocenić Sokołowskiego i jego zarząd należałoby zrobić bilans tego co zastał, a co po sobie zostawił.
    Myślę że każdy który choć trochę pamieta krajobraz po Potoku wyceni ten bilans na plus. Natomiast ślepych wyznawców obecnego Prezesa /fakycznie zrobił b. dużo dla leszczyńskiego żużla/ nic nie przekona , bo albo o tamtych czasach nie mają zielonego pojęcia albo żyją takimi plotkami jak ta wiele razy powtarzana, że Sokołowski za prezesowanie pobierał z klubu jakieś pieniadze.
    Ha, a nie? To akurat wiem bardzo dobrze i nie z plotek. Także jego przygotowania na walne pamiętam jak napuszczał jednych na drugich. I atmosferę w klubie, i odcięte telefony i faksy by udowodnić Bortelowi jak niewiele może. Trochę pamiętam.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    szefo (20-09-2013)

  13. Powrót do góry    #6627
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    http://info.ksul.pl/artykul/1128

    Kolejni zawodnicy w memoriale czyli Kildemand, Tobiasz, Fredka i Jonsson....

    Hmm Pierwszy i ostatni chyba nie przypadkowo...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  14. Powrót do góry    #6628
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Tez tak uwazam.
    Ale trzeba tez pamietac ze polakow w skladzie tez musi trocche byc

  15. Powrót do góry    #6629
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,630
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    http://info.ksul.pl/artykul/1128

    Kolejni zawodnicy w memoriale czyli Kildemand, Tobiasz, Fredka i Jonsson....

    Hmm Pierwszy i ostatni chyba nie przypadkowo...
    Hampel i Kołodziej pewnie też

  16. Powrót do góry    #6630
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sundey Zobacz posta
    SZEFO ! jak ty mało wiesz !!!
    Zeby ocenić Sokołowskiego i jego zarząd należałoby zrobić bilans tego co zastał, a co po sobie zostawił.
    Myślę że każdy który choć trochę pamieta krajobraz po Potoku wyceni ten bilans na plus. Natomiast ślepych wyznawców obecnego Prezesa /fakycznie zrobił b. dużo dla leszczyńskiego żużla/ nic nie przekona , bo albo o tamtych czasach nie mają zielonego pojęcia albo żyją takimi plotkami jak ta wiele razy powtarzana, że Sokołowski za prezesowanie pobierał z klubu jakieś pieniadze.
    Pamiętam dobrze czasy, gdy sokołowski obejmował klub i w jakiej był sytuacji. I to jest jedyna rzecz za jaką należy mu się uznanie, tzn za to, że sie tej prezesury podjął.
    Niestety to w jakiej sytuacji zostawił klub mówi samo za siebie! I bez takich jaj, że niby nie pobierał wynagrodzenia!

    No i wreszcie proszę mnie nie nazywać ślepym wyznawcą Dworakowskiego, bo mam do niego trochę zastrzeżeń, choć w przeciwieństwie do Sokołowskiego przynajmniej nie zostawia klubu z fatalnej sytuacji!

    A wracając jeszcze do początków pracy Sokołowskiego u Unii, gdy klub zaczął podnosić się z kolan, to główna w tym zasługa Stefana Grysa, który niemałe pieniądze z Akwawitu pompował w klub. Gdy tylko Akwawit przykręcił kurek z kasą, to się okazało, kto tak naprawdę wyprowadzał ten klub z długów.

  17. Powrót do góry    #6631
    Super_Ban
    Dołączył
    11-06-2013
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    W Lesznie kolo trapezu pojawil sie duzy billboard reklamujecy IMP w Tarnowie.
    Niewiem czy w latach poprzednich miasta organizujace final reklamowy go w innych miastach. Nawet odalonych o kilkaset kilometrow
    W Gorzowie też wisi... I to w takim miejscu, że nie wiem, czy ktoś oprócz mnie go jeszcze zobaczy

  18. Powrót do góry    #6632
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Zakonczcie temat Rufina.

    Mnie bardzo ciekawi temat kildemanda lidera swindon. Smok jest stworzony dla niego. Gratki dla klubu za obsadę memoriału.

  19. Powrót do góry    #6633
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Obsada memorialu gwarantuje bardzo ciekawe zawody wiec nie pozostaje nic innego jak zawitac na smoka. Ciekawe jak Kildemand sie zaprezentuje bo w sumie to szkoda ze nie sprawdzono go w Lesznie juz w tym roku. Co do Andreasa, to u nas byl by prawdziwym Liderem a w zielonce to jest moze trzecim zawodnikiem.

  20. Powrót do góry    #6634
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    http://info.ksul.pl/artykul/1128

    Kolejni zawodnicy w memoriale czyli Kildemand, Tobiasz, Fredka i Jonsson....

    Hmm Pierwszy i ostatni chyba nie przypadkowo...
    Uwierz ze wymagania AJ dla naszego klubu sa nie do spełnienia

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #6635
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Grzegorz Zengota
    Damian Baliński
    Jarosław Hampel
    Janusz Kołodziej
    Peter Kildemand
    Andreas Jonsson
    Tobiasz Musielak
    Fredrik Lindgren

    sa kolejni:

    Andrzej Lebiediew
    Piotr Protasiewicz
    Krzysztof Buczkowski
    Przemysław Pawlicki

    http://info.ksul.pl/artykul/1129

  22. Powrót do góry    #6636
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kogo popierd... z tym płatnym dostępem do sportu na stronie elki?

  23. Powrót do góry    #6637
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    O to samo chciałem pytać. Elka zawsze była jedną wielką pierd oloną komercją, ale to to jest już szczyt szczytów.

  24. Powrót do góry    #6638
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Panowie nie mówcie, że wiadomości żużlowe braliście ze strony Elki.
    A ten ich pomysł to wtopa na maxa.

  25. Powrót do góry    #6639
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Jako leszczyniak nie samym żużlem żyję. Podejrzewam i jak większość.

  26. Powrót do góry    #6640
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Od dawna dziala strona
    www.leszczynskisport.pl
    Maja swoje 5 minut kosztem elki.

    Moim zdaniem najwiekszy blad elki to odrazu od dnia startu oplaty.
    Trzeba bylo udostepnic na jakis czas ten serwis za darmo, aby ludzie zobaczyli "czy warto", a bie ze trzeba kupowac kota w worku

  27. Powrót do góry    #6641
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    ja już wykasowałem elka.pl z ulubionych stron bo teraz nie ma co czytać.. chętnie bym sie dowiedział kto wpadł na taki *****isty pomysł z płatnym dostępem..

  28. Powrót do góry    #6642
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    ja już wykasowałem elka.pl z ulubionych stron bo teraz nie ma co czytać.. chętnie bym sie dowiedział kto wpadł na taki *****isty pomysł z płatnym dostępem..
    Jest to pomysł naczelnego redaktora Arka Wojciechowskiego który w Elce tak to argumentował.
    Napisze sens niestety nie dosłownie ale brzmiało to mniej więcej ...czy jak idziemy do piekarni po bułki to bierzemy bułki za darmo, a piekarz niech sobie poszuka sponsora na pokrycie kosztów wypieku. Czy musimy za bułki zapłacić?
    Śmiałem się na głos z tego śmiesznego tłumaczenia .. bo przecież piekarz cały dzień zajmuje sie wypiekiem bułek, a nie emitowaniem płatnych ogłoszeń i reklam jak nasza Elka.
    Ostatnio edytowane przez FRANCISZEK ; 21-09-2013 o 20:39

  29. Powrót do góry    #6643
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez FRANCISZEK Zobacz posta
    czy jak idziemy do piekarni po bułki to bierzemy bułki za darmo, a piekarz niech sobie poszuka sponsora na pokrycie kosztów wypieku. Czy musimy za bułki zapłacić?
    A kto by tam płacił za czerstwe bułki...
    UNSCARED

  30. Powrót do góry    #6644
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    to widzę że redaktor na najwyższym światowym poziomie... szkoda tylko że zamiast robić coś w dobrą strone to robi to w złą.. cóż.. stracą na tym na pewno więc ciekawe jak długo zajmie im powrót do poprzedniego stanu.
    No i nie ma co ukrywać że tyle reklam co jest na elce to w żadnym innym radiu nie ma.. ja się śmieję że to już nie reklamy a antyreklamy lecą i nie zdziwię się jak ludzie znienawidzą te firmy o których ciągle muszą słuchać w radiu..
    nie wspominając że jak jest jakaś transmisja z meczy to nie idzie słuchać bo 1 minuta wyścigu a 3 minuty reklam...
    może ktoś chce założyć radio bo teraz jest dobry czas skoro elka strzela sobie w stope.
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 21-09-2013 o 21:55

  31. Powrót do góry    #6645
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Przecież nie ma nic bardziej komercyjnego jak Radio Elka, nie ma nic bardziej nastawionego na zysk jak Radio Elka. Znam specyfikę działania tej firmy trochę bardziej. Przykłady? Proszę bardzo, firma kupuje materiały biurowe, zapłatą jest reklama w radiu, firma kupuje meble zapłatą jest reklama w radiu. Osobiście od dłuższego czasu wychodzę z założenia Radio Elka - nie słucham, bo tego nie da się słuchać. Audycje na bardzo marnym merytorycznym poziomie, a muzyka jeszcze gorsza.

  32. Powrót do góry    #6646
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Jest jak jest w tej Elce, ale relacje z GP lub z GP Challange sa.
    No chyba ze w 2014 wpadna na pomysl aby relacje byly tylko w ich serwisie sportowym

  33. Powrót do góry    #6647
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Elka strzeliła sobie w stopę mówiąc (amatorstwo) na antenie miesiąc temu ze unia Leszno to klub który źle współpracuje z mediami. A to oznacza jedno Elka nie dostanie żadnego newsa z klubu a jak nie ma od niego newsów to po co tej portal do tego płatny.

    Są pewne rzeczy których nie mówi sie na antenie.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 22-09-2013 o 10:22

  34. Powrót do góry    #6648
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Generalnie nie znam słabszego radia niż to nasze ,,coś ,,

    Jak można wpaśc na tak genialny pomysł jak handel informacjami w sieci ...zaznaczam ,,podstawowymi ,,informacjami .To tak jak by otworzyć sklep z powietrzem .Radio elka jest tak naprawdę tylko trosze lepsze od niektórych rozgłośni szkolnych na dobrym poziomie a robi z siebie lokalnego hegemiona medialnego .Tak naprawdę osobiscie nie znam ludzi którz\y tegoi słuchają i dziwię się też osobą które się tam z własnej woli reklamują .Relkama w elce to 60-70 % czasu antenbowego .Można się zzygać .

    Coś mi tam się przez uszy przebiuło że wprowadzają coś płatnego ,a le myślałem że jest to coś extra ,jakiś bonus ,nowa ofeta .ale przykłąd z wczoraj mnie totalnie uświadomił już na 100 % że ludzie tam pracujacy i decydujący są oderwani od rzeczywistości .Patrzę jest mecz Polonia -Wda ..mówię sobie przejdę się i klikam o ktrej godzinie ...hmmm konsternacja .Nie zobacz e o której godzinie bo musze zapłacić .Śmiech.No ale dobrra ...wbijam na sąsiedni portal ,któy ktoś u góry podał .Świtnie wszystko wiem ,nawet jest uwaga ...TRANSMISJA LIVE ...!!!

    Takie coś jak robi elka ma sens jeżeli sprzedajemy coś czego nigdzie indziej nienma ..nie wiem płatne info o wigilli u Balona ,live z toalety koszykarek Tęczy ...statystyki można terż tym objąć ,jakiś zbiór extra zdjęć klubowych ,sportowych kibicowskich ...itp ...a nie na Boga podstawowe informacje .

    Nie wiem tylko dlaczego był wobec powyższego płacz że 2 lat temu Unibax zażadał od nich takiej kasy za transmisję ...??Kapitalizm ..??

    Merytoryka dziuennikarska jest tam na poziomie zerowym .W zasadzie nie słyszałem od żadnego z redaktorów choćby jednego trudnego pytanie skierowanego do adwersarza ..no może poza Adamkiem .Pytanie w wywiadach i audycjach sa na poziomie szkoły podstawowej .

    Tak jak ktoś powiedział Elka równa się prze de wszystkim barter ja chcę od ciebie towar iks ale płacę w reklamach w radiu ...ty mi coś zorganizujesz ale ja płacę w reklamach w rtadiu .To już powoli robi się taki portal ogłoszeniowo reklamowy ..kiedy w końcu się połąpią że pracują w radiu a nie w wydaniu Autogiełdy Dolnośląskiej nie wiem .Wiem natomiast tylko tyle że ju ż od lat nastu sobie bez tego radia doskonale radzę i inni zresztą podobnie .

  35. Powrót do góry    #6649
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Hehe, wszystko już zostało powiedziane ale nikt nie wyciągnął wniosku. Elka to radio komerycyjne, które chce zarobić ograniczając dostęp do news-ów sportowych w tym magazynu żużlowego na stronie. Nie zarobi na płatnym dostępie do strony. Zarobić może tylko na .... już wiecie ???? Przecież to oczywiste.
    UNSCARED

  36. Powrót do góry    #6650
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ej, to po cholerę tyle płaczu, skoro stwierdzacie, że radio jest cienkie jak paprykarz szczeciński?

  37. Powrót do góry    #6651
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Hej.

    A ja często przekraczając granice b. woj. leszczyńskiego celowo poszukuję elki. Zaraz pojawia się u mnie uśmiech na twarzy, czuje się wtedy, nie wiem jak to określić... tak swojsko, o

    pozdro serdeczne!
    let the metal flow.

  38. Powrót do góry    #6652
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Skórnicki,Świderski,Jonasson i Łukasz Jankowski to ostatnia 4 która uzupełnia liste memoriału
    http://info.ksul.pl/artykul/1131

  39. Powrót do góry    #6653
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Wychodzi na to, że naprawdę nie było już kompletnie żadnych chętnych na start w Memoriale.

    Pytanie, dlaczego nie ma młodego Pawlickiego? Odpowiedź jest prosta, jest jedną nogą w Zielonce.

  40. Powrót do góry    #6654
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Pytanie, dlaczego nie ma młodego Pawlickiego? Odpowiedź jest prosta, jest jedną nogą w Zielonce.
    W sobotę, 28.09 jest finał DMŚJ. Dlatego nie ma Piotrka

  41. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Wychodzi na to, że naprawdę nie było już kompletnie żadnych chętnych na start w Memoriale.

    Pytanie, dlaczego nie ma młodego Pawlickiego? Odpowiedź jest prosta, jest jedną nogą w Zielonce.
    Hmm a dlaczego nie ma Michelsena ? Pewnie jedna noga w Toruniu

    Odpowiedz jest prosta Dmsj

    Ps.wiadomo ze na celowniku sa Kildemand , THJ , lebiediev , bucZek
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 22-09-2013 o 14:10

  42. Powrót do góry    #6656
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A gdzie jedna noga jest Bjerre??

    Co do celownika to THJ to chyba jakieś nieporozumienie...

    Koleś slaby a kontuzjogenny jak dwa Pawlickie razem wzięte....

  43. Powrót do góry    #6657
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ogolnie wszyscy zawodnicy tutaj wymienieni to jakies nieporozumienie. Lepiej skupic sie na utrzymaniu obecnego skladu, aby ktos po kryjomu nam nie czmychnal z klubu. Rozumiem, ze wlodarze szukaja kogos w miejsce Fredki, jednak zamiana jego na kogos z tych zawodnikow, to wg mnie gra niewarta zachodu. Jakby nie bylo to Fredka ma juz za soba jeden sezon spedzony na Smoku i na pewno latwiej mu bedzie sie dopasowac niz "swiezakowi".

  44. Powrót do góry    #6658
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Za ten numer co dziś wywinął Kryjom słonecznikom niech wraca do Leszna, odpokutował. Zamiast święta w Zielonej dziś walka pod kasami i słychać będzie jedno: złodzieje, złodzieje!
    Ten numer Leszczyniaka to lepsze niż słynny przelot samolotu nad smokiem z napisem "tylko falubaz".

    Identyczna sytuacja była w Lesznie podczas meczu z Rzeszowem i kto dostał kare? Wszyscy wiemy: Unia Leszno. Marcie uszło na sucho (numer w Lesznie) więc dlaczego teraz ma być ukarany Toruń?

    Gdyby wówczas EE i PZM ukarali przykładnie Martę dziś nie byłoby tych szopek! Za dzisiejszą sytuację ponoszą władze speedwaya w Polsce!

    Dziś wszyscy oburzają się bo vipy z Warszawy przyleciały i g...o ogladały, a jak zakpiono z fanów Jedynej Królowej Speedwaya, to wszyscy stali za Martą.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 22-09-2013 o 19:44

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    GoTrEk (22-09-2013), alienisko (22-09-2013), darsen (23-09-2013), donvito (22-09-2013)

  46. Powrót do góry    #6659
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Mina Wojciecha S. w Zielonej Górze wynagrodziła mi wiele rozgoryczeń tego sezonu
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Martines (23-09-2013), Slawek1976 (24-09-2013), Thomas (22-09-2013)

  48. Powrót do góry    #6660
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Mina Wojciecha S. w Zielonej Górze wynagrodziła mi wiele rozgoryczeń tego sezonu
    ha ha ha grubas nie wie co powiedzieć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •