Strona 39 z 151 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Naprawdę wierzysz w te bajki? Kasa misiu, kasa. Tak tak, wszyscy mówią, że nie jest ona najważniejsza.
    Ale kasy Ci u nas dostatek. Gdyby nie ten głupi przepis z KSM to dopiero byśmy zrobili zakupy.

    Przekonasz się o tym już w następnym sezonie - o ile znowu nie wymyślą jakiś zmian w przepisach.

    Jeśli chodzi o stabilizację to Falubaz i Apator to jedyne kluby które obecnie takową zapewniają. Chyba się za mną zgodzisz.

  2. Powrót do góry    #1712
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2008
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Ale kasy Ci u nas dostatek. Gdyby nie ten głupi przepis z KSM to dopiero byśmy zrobili zakupy.

    Przekonasz się o tym już w następnym sezonie - o ile znowu nie wymyślą jakiś zmian w przepisach.

    Jeśli chodzi o stabilizację to Falubaz i Apator to jedyne kluby które obecnie takową zapewniają. Chyba się za mną zgodzisz.
    Ty tak na poważnie z tymi zakupami?! To już chyba jakiś pieprzony modern speedway..

  3. Powrót do góry    #1713
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ja pamiętam jak swego czasu w mediach było głośno, że Dobrucki zarabia w Falubazie 1,8 mln. Z drugiej strony w tym samym okresie, Adams w Lesznie miał kontrakt w wysokośco 1,7 mln. Wystarczy porównać sobie tych dwóch zawodników i wyjdzie, ze różowa koszula lubi przepłacać. Jak to mówią, jego cyrk, jego małpy.

  4. Powrót do góry    #1714
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Ale kasy Ci u nas dostatek.
    a ty jesteś skarbnikiem ze tak to pewnie podkreslasz , Ja byłbym ostrożny w takich zapewnieniach , dziś są jutro tez a co po jutrze ??????? Historia zna takie przypadki , choćby sąsiedzi z północy .
    Także kubeł zimnej wody ,no ze chyba dajesz swoją kasę i jesteś pewny w 100% ze ja masz .

  5. Powrót do góry    #1715
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    a ty jesteś skarbnikiem ze tak to pewnie podkreslasz , Ja byłbym ostrożny w takich zapewnieniach , dziś są jutro tez a co po jutrze ??????? Historia zna takie przypadki , choćby sąsiedzi z północy .
    Także kubeł zimnej wody ,no ze chyba dajesz swoją kasę i jesteś pewny w 100% ze ja masz .
    Pewnym to można być śmierci i podatków. Jeśli chodzi o obecne finanse to jestem spokojny, choć skarbnikiem nie jestem ale wiem że nikt u nas nie wydaje wirtualnych pieniędzy. Nasi mniejsi bracia z północy sami są sobie winni. a właściwie winny jest Władzio z Tadziem, którym się wydawało że zbudują w Gorzowie drużyną sportową na miarę Realu Madryt. Jak pokazuje życie pieniądze nie jadą, ale bez nich ciężko bić się o medale. Póki co w Falubazie ten model się sprawdza, a przy okazji kontraktów i umów sponsorskich zawsze myśli się o co najmniej 3 latach do przodu.

  6. Powrót do góry    #1716
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jak Falubaz dba długofalowo o klub pokazuje podejście do juniorów: ich narybek poza Dudkiem. Rogowski skończył karierę, a Strzelec musi szukać klubu. Reszta juniorów jest tak anonimowa, że szkoda o nich pisać.

  7. Powrót do góry    #1717
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zigi napisał:
    Ale kasy Ci u nas dostatek.
    Zigi, nie widzę tej "kasy" jak jestem na Waszym "stadionie"

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #1718
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Po co juniorzy. Zawsze można kupić. Labado każdego nauczą.

  9. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Zielonka to jest stu procentowy przykład jak się idzie po trupach do celu!

    Jeśli z tego Ukrainca zrobia Polaka to będzie skandal!

  10. Powrót do góry    #1720
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zigi napisał:

    Zigi, nie widzę tej "kasy" jak jestem na Waszym "stadionie"

    pozdrawiam

    Bo stadion jest własnością miasta a nie klubu Falubaz.

    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Zielonka to jest stu procentowy przykład jak się idzie po trupach do celu!

    Jeśli z tego Ukrainca zrobia Polaka to będzie skandal!

    A to niby czemu?

  11. Powrót do góry    #1721
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Kto jest drugim secret men'em tu macie odpowiedz - takie są fakty!

    http://www.facebook.com/photo.php?v=...t=video_reply#

  12. Powrót do góry    #1722
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Bo stadion jest własnością miasta a nie klubu Falubaz.




    A to niby czemu?

    Przez tego Hampela to chyba jeszcze bardziej znienawidzą Falubaz Cóż poradzić, na frustracje należy tylko reagować uśmiechem

  13. Powrót do góry    #1723
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przez tego Hampela to chyba jeszcze bardziej znienawidzą Falubaz Cóż poradzić, na frustracje należy tylko reagować uśmiechem

    Hampel nie ma tu nic do rzeczy.

    Naprawdę uważacie, że robienie z młodego Ukrainca Polaka jest w porządku? To jest jawna kpina, a ten się pyta niby czemu...

  14. Powrót do góry    #1724
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zigi napisał:
    Bo stadion jest własnością miasta a nie klubu Falubaz.
    No to coś nie tak. Macie kasę a chodzicie na bosaka, bo miasto nie dało...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #1725
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Hampel nie ma tu nic do rzeczy.

    Naprawdę uważacie, że robienie z młodego Ukrainca Polaka jest w porządku? To jest jawna kpina, a ten się pyta niby czemu...
    Ależ, nikt z nas nie będzie robił z Saszy Polaka. Jeśli to w ogóle nastąpi to będzie tylko i wyłącznie jego decyzja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1726
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Hampel nie ma tu nic do rzeczy.

    Naprawdę uważacie, że robienie z młodego Ukrainca Polaka jest w porządku? To jest jawna kpina, a ten się pyta niby czemu...
    Czy ktoś z niego coś zrobił? Nie zapominaj ,że to człowiek sam decyduje. Jak narazie ktoś "piernął", a tutaj już lament i skandal

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Waldzior (16-12-2012)

  18. Powrót do góry    #1727
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    A z Loktajewem nie jest tak, że urodził się w Rosji i przyjął obywatelstwo ukraińskie ??

  19. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Właśnie tak jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Emil rownież ma polskie obywatelstwo, więc nie wiem w czym problem.

  21. Powrót do góry    #1730
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Emil rownież ma polskie obywatelstwo, więc nie wiem w czym problem.
    Emil przyjal polskie obywatelstwo tylko dlatego ,zeby nie miec problemow wizowych.

  22. Powrót do góry    #1731
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    A więc "Ukrainiec" pasuje do kargulowskiej mentalności jak ulał .

    Wczoraj Mariusz zapewniał, że ksm uniemożliwia im stawianie na wychowanków w osobie Zena, a dzisiaj Zigi pisze, że uniemożliwia im robienie większych zakupów. Myszy to jednak mają swoje teorie, które dostosowują w zależności od potrzeb.

    Zaraz będę wciskać wszystkim, że Hampel przeszedł do ZG ze względu na labado, trybunę K i dzika na vipowskiej, a nie dla pieniędzy.

    To, że różowy płaci bajońskie sumy wiadomo nie od dziś. Faktem jednakże jest, że je ma, a więc jego sprawa ile płaci dopóki jest wypłacalny. Tyle, że później Mariusz z Zigim będę oskarżać jedynie Władka za popsucie rynku nie dostrzegając jednocześnie, że taki Dobrucki czy Protasiewicz są znacznie przepłacani.

  23. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    up, ale już Loktajew nie może z tych samych powodów przyjąć?

  24. Powrót do góry    #1733
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Emil przyjal polskie obywatelstwo tylko dlatego ,zeby nie miec problemow wizowych.
    A Ty już wiesz, ze Loktajev przyjmie polskie obywatelstwo w innym celu ?


    Brzuch

    To, że różowy płaci bajońskie sumy wiadomo nie od dziś. Faktem jednakże jest, że skoro ma to niech płaci. Tyle, że później Mariusz z Zigim będę oskarżać jedynie Władka za popsucie rynku nie dostrzegając jednocześnie, że taki Dobrucki czy Protasiewicz są znacznie przepłacani.
    Znawco tematu, ile dostanie Hampel tego nie wiem i sie nie wypowiadam. Wiem natomiast, ze zarówno Dobrucki jak i Pepe mieli oferty na sporo wiekszą kasę niż dostawali w Falubazie. Np. skorzystał na tym Walasek który przystał na propozycji Bydzi zamiast Dobruckiego. Sam Dobrucki odrzucił tą ofertę w myśl zasady, że "woli mieć wróbla w garści niż dwa na dachu".

    Odnośnie Hampela. RD wcale nie musiał go przepłacać. Wystarczy, ze potrafił mu zapewnić kontrakt i sponsorów na poziomie tym co miał w Lesznie. Przecież wszyscy wiedzą, ze w Lesznie, w nowym sezonie mógł zostać ale za znacznie niższe wynagrodzenie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-12-2012 o 13:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1734
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Ty już wiesz, ze Loktajev przyjmie polskie obywatelstwo w innym celu ?
    nic takiego nie napisalem

    moze,dlaczego niemalo tego chetnie widzialbym go w skladzie polonii na nastepny sezon,nawet z Mongolskim obywatelstwem.

  26. Powrót do góry    #1735
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wiem natomiast, ze zarówno Dobrucki jak i Pepe mieli oferty na sporo wiekszą kasę niż dostawali w Falubazie. Np. skorzystał na tym Walasek który przystał na propozycji Bydzi zamiast Dobruckiego. Sam Dobrucki odrzucił tą ofertę w myśl zasady, że "woli mieć wróbla w garści niż dwa na dachu".

    A Ja wiem Mariusz, że w tym przypadku nie chodziło wcale o pieniądze. Wiem również, że Walas w Bydzi dostał o ,,całe'' sto tysięcy więcej aniżeli by dostał w ZG. Więc przy tych kwotach ta ,,stówa'' nie miała żadnego wpływu na decyzję Walaska. Grzegorzowi po prostu w Faubazie nie wszyscy pasowali....

    Więc nie mówmy o ,,sporo większej kasie''

    pzdr

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    kiki (16-12-2012)

  28. Powrót do góry    #1736
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A Ja wiem Mariusz, że w tym przypadku nie chodziło wcale o pieniądze. Wiem również, że Walas w Bydzi dostał o ,,całe'' sto tysięcy więcej aniżeli by dostał w ZG. Więc przy tych kwotach ta ,,stówa'' nie miała żadnego wpływu na decyzję Walaska. Grzegorzowi po prostu w Faubazie nie wszyscy pasowali....

    Więc nie mówmy o ,,sporo większej kasie''

    pzdr
    Walasek dostał o 100 tys więcej niż miał w Falubazie - to chyba różnica. Problem polegał na tym, że Walas chciał podwyżkę na poziomie PePe i Rafała pomimo, że jego wyniki nie były powalające. W przypadku oby panów podwyżka się należała, a w przypadku Grześka nie. Dostrzegasz różnicę? Powinieneś ,bo przerabialiście to z Pawlickim.

  29. Powrót do góry    #1737
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez zmleszno Zobacz posta
    ...
    PS
    1. Kończy się pewien etap w dziejach Unii - i ja tego nie akceptuje - i tyle.

    2. Slaw widzialeś linka którego zapodałem (z PZLD) ? Smoczyk
    ad.1 Nic nie poradzisz, też będzie mi ciężko oglądać nowików, ale jeszcze 5 wychowanków będzie u nas i ...około 10 jako armia zaciężna w innych klubach

    ad.2 Widziałem. Super, a widziałeś tory na jakich jeździli. Kryjom z byłą ekipą z Torunia to nawet grubego palca u nogi na takim torze by nie postawił!

  30. Powrót do góry    #1738
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A Ja wiem Mariusz, że w tym przypadku nie chodziło wcale o pieniądze. Wiem również, że Walas w Bydzi dostał o ,,całe'' sto tysięcy więcej aniżeli by dostał w ZG. Więc przy tych kwotach ta ,,stówa'' nie miała żadnego wpływu na decyzję Walaska. Grzegorzowi po prostu w Faubazie nie wszyscy pasowali....

    Więc nie mówmy o ,,sporo większej kasie''

    pzdr

    Wełna, napisałem wyraźnie, ze Walas "skorzystał z oferty Bydzi która była szykowana dla Rafała". Skorzystał, ponieważ Walas znacznie sie poróżnił z Dowhanem, już prędzej mieli kwasy między sobą. I nie wiem dokładnie czy różnica wynosiła 100 tys.
    Rzecz jednak w tym, że Bydzia dawała za sam podpis 1 mln. co potwierdził nie tak dawno, na SF bodajże Sawarski. W Falubazie Walas mógł zarobić podobne pieniądze ale musiałby natrzaskać trochę tych punktów. W Bydzi miał blisko 60 % od ręki w kieszeni. Czyli nałozyły tu sie dwa czynniki, kwas między oboma panami i fajna finansowo oferta Bydzi. CZy Walasowi wszyscy pasowali w Falubazie ? To ciężkie pytanie, Walas znany jest ze swojej niewyparzonej buzi. Za dużo stawiał się Dowhanowi, za dużo chciał miec do powiedzenia w klubie. Chyba jednak Dowhan dobrze zrobił, ze rozstał się z Walasem. Ktos w klubie musi rządzić i nie może to być zawodnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1739
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Walasek dostał o 100 tys więcej niż miał w Falubazie - to chyba różnica. Problem polegał na tym, że Walas chciał podwyżkę na poziomie PePe i Rafała pomimo, że jego wyniki nie były powalające. W przypadku oby panów podwyżka się należała, a w przypadku Grześka nie. Dostrzegasz różnicę? Powinieneś ,bo przerabialiście to z Pawlickim.
    100 tys. przy kwotach rzędu 1,7-1,8 mln, aż takiej różnicy nie robi. Zważywszy, że trzeba zmienić otoczenie. Zostawić środowisko gdzie było się niemalże nietykalnym. Przecież Grześ poszedł do I-ligowego Falubazu aby wyciągnąć klub z ligowych tarapatów. Nie czynił tego bynajmniej dla pieniędzy tylko dla idei i magi . Nie wiem jakie kryterium przyjmujesz do oceny tego czy podwyżka się należała czy też nie. Jeśli wyniki danego zawodnika względem poprzedniego sezonu to masz częściowo rację, bo w stosunku do 2008 r. Walasek w sezonie 2009 zanotował najmniejszy progres z w/w trójki rajderów. Tyle, że i tak w sezonie 2009 był lepszy od Daobruckiego i niewiele gorszy od Protasa. Co więcej w roku 2008 był dużo lepszy od Piotrusia, który miał bardzo nieudany rok. Dlatego trudno się zgodzić z Tobą, iż po mistrzowskim sezonie, będąc drugim pod względem średniej zawodnikiem w drużynie nie zasługiwał na podwyżkę, gdy jednocześnie uważasz, że na takową zasługiwał Dobrucki z Protasiewiczem.


    Mariusz

    To, że jakieś imbecyl proponował Dobruckiemu jeszcze większe pieniądze niż ten miał w Zg, to świadczy jedynie o chorobie tego sportu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie płaci zawodnikowi na ówszesnym poziomie Dobruckiego kwot rzędu 1,5 mln złotych. A na takie zarobki mógł liczyć w Zg. W ten sposób właśnie psuje się rynek. I podkreślę raz jeszcze, żadnym usprawiedliwieniem nie jest fakt, iż inny prezes chciał tą kwotę jeszcze podbijać.

    Odnośnie Hampela. To mówisz, że nie wiesz co i jak, ale wiesz, że w Lesznie miał mieć ostro przycięte . Pewnie i tak. Skoro przed sezonem dostał 1 mln zł za podpis, a nie było z niego żadnego pożytku ze względu na kontuzje, to normalnym jest, że klub nie chciał popełniać podobnego błędu. Być może, warunki jakie mu zaproponowano dawały mu możliwość zarobienia porównywalnych kwot do tych z poprzednich lat, tyle że wywalczonych na torze w większym stopniu niż przy stole negocjacyjnym.

  32. Powrót do góry    #1740
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie płaci zawodnikowi na ówszesnym poziomie Dobruckiego kwot rzędu 1,5 mln złotych
    Głupoty piszesz.Dobrucki akurat miał wtedy dobry sezon.Srednia na poziomie 2,06 na bieg.Na 99 biegow w lidze 40 wygrał .Także 1,5 mln śmiało mógl wymagać.

  33. Powrót do góry    #1741
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Głupoty piszesz.Dobrucki akurat miał wtedy dobry sezon.Srednia na poziomie 2,06 na bieg.Na 99 biegow w lidze 40 wygrał .Także 1,5 mln śmiało mógl wymagać.
    Widzisz, Ty bierzesz pod uwagę jedynie ostatni sezon. Ja dla oceny klasy danego zawodnika i jego "obecnej" sile rażenia - 2 a nawet 3 ostatnie. I tak też powinien być liczony ksm, skoro ma on obrazować siłę danego zawodnika. Sezon później osiągnął średnią 1,78. Przyjmując Twój tok rozumowania Baliński po sezonie 2010 powinien dostać kontrakt na rok 2011 na poziomie 2 mln zł, bo miał średnią 2,1 i zajął 8 miejsce pod tym względem w całej lidze, wyprzedzając Hancocka, Crumpa i wielu innych. Jeden udany sezon nie czyni z danego zawodnika tuza żużla, o czym być może przekonasz się niebawem, na przykładzie PUKa. Prawdopodobieństwo, że powtórzy wyniki z tego roku są małe, przynajmniej w mojej ocenie. Być może się mylę. Czas pokaże.

    Z całą pewnością jednakże wiem, że Dobrucki nie zasługiwał na takie zarobki wówczas. Tak samo jak zawodnicy na poziomie średniej 1.8 nie mogą zarbiać takich pieniędzy. W innym razie mamy casusy Bydgoszczy czy Gorzowa, nie wspominając o Wrocławiu, a więc klubów które ledwo piszczą.

  34. Powrót do góry    #1742
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Falubazom za wizytę w wątku bardzo dziękujemy. Było nam bardzo miło Was gościć. Fajnie (bez ironii), że macie kasę i chętnie wspieracie nią żużloków, mam nadzieję (naprawdę szczerze), że ta kasiorka pomoże Wam w osiągnięciu wyników równie dobrych jak nasze w latach 1987-88. Życzę powodzenia, a teraz pozwólcie się nam "biedakom" nacieszyć naszymi transferami.
    W kwestii na razie domniemanych transferów też w pierwszej chwili ciężko mi to było przyjąć, ale stwierdzam, że taki znak czasów. Trzeba iść na stadion spojrzeć w program, stwierdzić "aha dzisiaj Ci dla nas jadą" i kibicować Unii ktokolwiek by w niej startował. Takie czasy, bo to nam kibicom się wydaje że startują wychowankowie, miejscowi zawodnicy, a dla nich nie ma to żadnego znaczenia.

    2. Slaw widzialeś linka którego zapodałem (z PZLD) ? Smoczyk
    Zbyszek przez chwilę myślałem, że Franciszek ma Cię odnaleźć na tym filmiku...

    A swoją drogą wielkie gratki za ten kawałek. Pozdrawiam.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    JODA (16-12-2012)

  36. Powrót do góry    #1743
    Użytkownik Awatar unista880
    Dołączył
    18-08-2007
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład 2013 :
    Przemek Pawlicki
    Piotr Pawlicki
    Damian Baliński
    Kamil Adamczewski
    Tobiasz Musielak
    Kenneth Bjerre
    Fredrik Lindgren
    Grzegorz Zengota

    )
    !!!UNIA MISTRZ!!!

  37. Powrót do góry    #1744
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Falubazom za wizytę w wątku bardzo dziękujemy. Było nam bardzo miło Was gościć. Fajnie (bez ironii), że macie kasę i chętnie wspieracie nią żużloków, mam nadzieję (naprawdę szczerze), że ta kasiorka pomoże Wam w osiągnięciu wyników równie dobrych jak nasze w latach 1987-88. Życzę powodzenia, a teraz pozwólcie się nam "biedakom" nacieszyć naszymi transferami..
    dzieki kolego, wyprzedziłeś mnie z tymi podziekowaniami.

  38. Powrót do góry    #1745
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Dodał bym kogoś na rezerwę Michaelsen

  39. Powrót do góry    #1746
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Żeby sie nie okazało że zdjęcia na stronie to taki sam wałek jak z Balonem Krawężnikowcem


    Ps.Rówież dołączam sie do pozdrowień
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1747
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Żeby sie nie okazało że zdjęcia na stronie to taki sam wałek jak z Balonem Krawężnikowcem
    Też tak może być , za 3,5 godz zobaczymy częsciowo jakimi kartami próbują grać z nami.

  41. Powrót do góry    #1748
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja Typuje że nr 1 to Zengota (przeciek na SF, tak jak z Balińskim) a nr 2 to Bjerre (informował o podpisaniu kontraktu ale nie mówił gdzie)

  42. Powrót do góry    #1749
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta


    Jak widać Karkosik nie ma zamiaru rozstrzygać kwestii IMP 2013 w walce na torze

    Sent from my BlackBerry 9300 using Tapatalk

    Poprostu Łapy opadają , nie rozumiem jak z takim człowiekiem można współpracować po takich cyrkach ?

    Wypięta klata znowu zawita na Smoka Wierze w zdrowy rozsądek działaczy w Toruniu ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1750
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    Po cyrkach trenera gamonia i prezesa najbardziej utytułowanego sorry, karanego klubu w historii polskiej ligi raczej. Szczerze to w Toruniu raczej powinien wrocic Gajewski. Idą nowe czasy i skonczy sie leszczynskie gnojowisko czas aby balinski skonczyl kariere gdyz on raczej w normalnych warunkach sobie nie poradzi
    Już ulżyło? Lepiej?
    Napinacz zza klawiatury. Żebyś ty pastuchu miał w połowie takie osiągnięcia jak "trener gamoń"...

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi irish82 za jego przydatny post!

    Mefitzo (16-12-2012)

  45. Powrót do góry    #1751
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Nie wiem czy mi się przewidziało, czy to było na serio.
    Parę minut temu w tym wątku użytkownik Swift wrzucił zdjęcie ze strony Unii z kaskami.
    Zostały wrzucone zdjęcia Bjerre i Lindgrena a na stronie Unii cały czas bez zmian.
    Kask-Kamil-Tobiasz-Bally Jankes Bjerre-Lindgren-kask-kask

  46. Powrót do góry    #1752
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Kurna przez akcje secret-men cierpia handlowcy w Lesznie, została godzinka do odkrycia kolejnych kart, a galerie pustoszeją

  47. Powrót do góry    #1753
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wrzuciłem ale ktoś usunał za niedługo trafi te zdjęcie na strone klubową także secret nr 2 Lindgren Secret 3 Bjerre

  48. Powrót do góry    #1754
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Kryjom znowu w Toruniu? Bez jaj. Już widze jak z Tomaszkiem robią inspekcje toru. hehe! Powitamy go tak jak na to zasłużył.

  49. Powrót do góry    #1755
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Kryjom znowu w Toruniu? Bez jaj. Już widze jak z Tomaszkiem robią inspekcje toru. hehe! Powitamy go tak jak na to zasłużył.
    Widocznie uznali, że taki Kryjom do nich pasuje... co tutaj komentować...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 16-12-2012 o 19:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •