Strona 33 z 151 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jutro na warszawskiej debacie się dowiesz
    No i co mialem tam jiby uslyszec co moglo wsrrzasnac swiatkiem zuzlowym?
    Masz zbyt wysokie mniemanie o swoim ulubionym klubie/miescie

  2. Powrót do góry    #1442
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    http://www.poznan.sport.pl/sport-poz...ml#BoxSportTxt

    Jesteśmy fenomenalni! My - niewdzięcznicy!
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    No i co mialem tam jiby uslyszec co moglo wsrrzasnac swiatkiem zuzlowym?
    A oglądałeś ta debatę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Ja się zastanawiam czy to w ogóle można nazwać debatą?? Zresztą nie ma to żadnego znaczenia. Ta mała godzinka uświadomiła mnie tylko czym tak naprawdę ten żużel jest,skoro stery są w rękach takich ludzi jak Stępniewski, Dowhan, czy Dworakowski. O Witkowskim nawet nie chcę wspominać, bo to już nawet nie jest śmieszne, żeby prezez PZPN miał większą wiedzę i rozsądniej się wypowiadał o żużlu niż prezes PZMOTu.

    Niestety w tym sporcie każdy patrzy tylko na swoje podwórko. Dziś to była promocja Falubazu i Dowhana. Pytanie tylko do senatora. Skoro był tam Pan Fibak, to dlaczego nie było Ewy Minge. Obydwoje mają przecież takie samo pojęcie o tym sporcie.

    Poza tym w dalszym ciągu zastanawiam się o czym oni tam gadali?
    Boniek to chyba też zauważył i w porę się wywinął z przymusowego ,,poczęstunku świątecznego''


    Oddzielny temat to T. Lis. Specjalnie nie pisze redaktor, bo to żaden dziennikarz. Ten człowiek i jego uprzedzenia (motyw z ojcem dyrektorem) są tak ohydne, tak bezczelne i tak chamskie ( Boniek na odpowiedź Dowhana o wolnym rynku , żartuje, że skoro tak to będzie chyba musiał wspomoć swoją Polonię B. Na to ten ........ Lis pyta się , czy wspomagał będzie własnymi pieniędzmi,czy może wspomoże się jakimiś spółkami Skarbu Państwa!!!! ), że temu Panu już dawno powinno się wyłączyć mikrofon.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 13-12-2012 o 18:26

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Giani (13-12-2012), Thomas (13-12-2012)

  6. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ja się zastanawiam czy to w ogóle można nazwać debatą?? Zresztą nie ma to żadnego znaczenia. Ta mała godzinka uświadomiła mnie tylko czym tak naprawdę ten żużel jest,skoro stery są w rękach takich ludzi jak Stępniewski, Dowhan, czy Dworakowski. O Witkowskim nawet nie chcę wspominać, bo to już nawet nie jest śmieszne, żeby prezez PZPN miał większą wiedzę i rozsądniej się wypowiadał o żużlu niż prezes PZMOTu.

    Niestety w tym sporcie każdy patrzy tylko na swoje podwórko. Dziś to była promocja Falubazu i Dowhana. Pytanie tylko do senatora. Skoro był tam Pan Fibak, to dlaczego nie było Ewy Minge. Obydwoje mają przecież takie samo pojęcie o tym sporcie.

    Hmm, debata jak debata. Jednym mogła sie podobac innym nie. Mnie jednak denerwuje takie malkontenctwo w Twoim wydaniu. Zapominasz, że to ma byc cały cykl spotkań po to aby dyskutować o speedwayu w szerszym gronie niż tylko prowincjonalnym wydaniu. Jedni zgadzają się z Bońkiem inni nie. Tu akurat nic nowego nie ma. Pytanie jednak brzmi, czy takie debaty coś wnoszą i czy są w związku z tym w ogóle potrzebne ? Moim zdaniem są potrzebne, aby rozwijać ten sport trzeba koniecznie zainteresować nim szersze grono ludzi niż to ma miejsce obecnie. Inaczej zadusimy się we własnym sosie. Zauważmy, że zaproszenie do debaty miały wszystkie kluby. Głos mogli zabrać przedstawiciele z Gorzowa, Leszna, Tarnowa itd. Ba, sama debatę mógł zorganizować każdy klub. Więc w czym problem ? Jestem przekonany, ze o ile Dowhanowi nie zabraknie motywacji, to te debaty będą coraz lepsze merytorycznie i coraz więcej klubów weźmie w nich udział.

    Tak na marginesie, ja już widze jeden plus po tej debacie, dla naszego żużla. Boniek został sprowokowany do tego stopnia, ze zaczyna myślec w kategorii "jak tu pomóc Polonii" I o to między innymi własnie chodzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1446
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    sorry za offtop:

    Ja tam jestem osobiscie zniesmaczony troche ta debata. Co ona wprowadzila? Czego nowego sie dowiedzielismy? Nic konkretnego, pokazali filmik o Falubazie, pomowili glownie w Falubazowym tonie i nic wiecej. A tyle pierd*****a w mediach o tym spotkaniu. Chyba to bylo glownym celem.

  8. Powrót do góry    #1447
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    UWAGA UWAGA !!

    Nie wiem czy to już było ale zegar na stronie ruszył !!! Jak skończy odliczać to będzie sobota godz. 12... możliwe, że chodzi o karnety ale...

    I jeszcze kilka zdjęć z wigilii w ratuszu.

    https://www.facebook.com/media/set/?...4170239&type=1

    Zwróćcie uwagę na wypowiedź Józefa. Mamy być spokojni



    To jest ciekawe zdjęcie. Z "secretmanem" Damianem i Przemkiem... Więc ten cały Secret'man to na 90% ktoś nowy.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, debata jak debata. Jednym mogła sie podobac innym nie. Mnie jednak denerwuje takie malkontenctwo w Twoim wydaniu. Zapominasz, że to ma byc cały cykl spotkań po to aby dyskutować o speedwayu w szerszym gronie niż tylko prowincjonalnym wydaniu. Jedni zgadzają się z Bońkiem inni nie. Tu akurat nic nowego nie ma. Pytanie jednak brzmi, czy takie debaty coś wnoszą i czy są w związku z tym w ogóle potrzebne ? Moim zdaniem są potrzebne, aby rozwijać ten sport trzeba koniecznie zainteresować nim szersze grono ludzi niż to ma miejsce obecnie. Inaczej zadusimy się we własnym sosie. Zauważmy, że zaproszenie do debaty miały wszystkie kluby. Głos mogli zabrać przedstawiciele z Gorzowa, Leszna, Tarnowa itd. Ba, sama debatę mógł zorganizować każdy klub. Więc w czym problem ? Jestem przekonany, ze o ile Dowhanowi nie zabraknie motywacji, to te debaty będą coraz lepsze merytorycznie i coraz więcej klubów weźmie w nich udział.

    Tak na marginesie, ja już widze jeden plus po tej debacie, dla naszego żużla. Boniek został sprowokowany do tego stopnia, ze zaczyna myślec w kategorii "jak tu pomóc Polonii" I o to między innymi własnie chodzi

    Mariusz ok! Niech sobie będą debaty, niech będą organizowane przez Dowhana.Nie mam nic przeciwko.


    Ale niech taką debatę prowadzi dzienikarz przez duże ,,D'', dziennikarz, który czuje ten sport i nim żyje. Który coś w taką debatę wniesie, zaproponuje. Chociażby taki Tomasz Lorek.
    Skoro mamy rozmawiać o żużlu to rozmawiajmy. Ale niech to robią osoby, które mają coś z tym sportem wspólnego. Uwierz mi i pisze to bez żadnej szydery, zamiast Fibaka, który o żużlu gównie wie wolałbym np posłuchać Mohera, co On jako doświadczony kibic ma do powiedzenia o przyszłośći żużla? A pewnie na sali również był. Niech w debatach uczestniczą żużlowcy, sponsorzy, przedstawiciele kibiców,klubów a nie wspomniany Fibak czy Leszek Blanik.


    Ta debata to było spotkanie celebrytów prowadzone przez nierozgarniętego człowieka. Nic więcej.


    Mówisz o dalszych debatach. Cóż - zobaczymy kogo tym razem Dowhan zaprosi? Czy potraktuje problem żużla poważnie, czy pozwoli np wypowiedzieć się Mirosławowi Drzewieckiemu. A może już czas aby głos w sprawie ,,żużlowej'' zabrała Natalia Siwiec?


    Dlatego Mariusz albo rozmawiamy poważnie, albo lansujemy siebie i Falubaz.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-12-2012 o 15:26

  10. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (13-12-2012), Hulc (13-12-2012), Lawin (13-12-2012), Thomas (13-12-2012), damianos81 (13-12-2012)

  11. Powrót do góry    #1449
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Akurat Leszek pasjonuję się żużlem od dziecka, mocno w Gdańsku pomaga. Mógłby mówić i mówić

  12. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Tylko że spał i wyglądał na bardzo "zmęczonego"....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #1451
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ale niech taką debatę prowadzi dzienikarz przez duże ,,D'', dziennikarz, który czuje ten sport i nim żyje. Który coś w taką debatę wniesie, zaproponuje. Chociażby taki Tomasz Lorek.
    Skoro mamy rozmawiać o żużlu to rozmawiajmy. Ale niech to robią to osoby, które mają coś z tym sportem wspólnego. Uwierz mi i pisze to bez żądnej szydery, zamiast Fibaka, który o żużlu gównie wie wolałbym np posłuchać Mohera, co On jako doświadczony kibic ma do powiedzenia o przyszłośći żużla? Niech w debatach uczestniczą żużlowcy, sponsorzy, przedstawiciele kibiców,klubów a nie wspomniany Fibak czy Leszek Blanik.
    Ok, tu się zgodzę. Również bym wolał. Rzecz jednak w tym, że jak zaprosimy samych znawców żużla to taka debata szybko przerodzi się w pyskówkę. Znając to całe środowisko to jeden drugiemu będą chcieli udowadniać swoje racje. No i druga kwestia, Ty ja czy Moher mamy jakieś pojecie o tym sporcie. Nas interesują wypowiedzi rzekłbym fachmanów. Problem jednak w tym aby zainteresować tym sportem całe rzesze nowych, przyszłych sympatyków. Włącznie ze światem finansjery. Aby tak się stało to musza o nim dyskutować ludzie znani, najlepiej z pierwszych stron gazet. Czasmi jest nieważne czy oni sie znają, lepiej czy gorzej. Ważne jest aby o tym sporcie mówili głośno i wyraźnie. Po to właśnie aby zainteresować nim innych.

    Mówisz o dalszych debatach. Cóż - zobaczymy kogo tym razem Dowhan zaprosi? Czy potraktuje problem żużla poważnie, czy pozwoli np wypowiedzieć się Mirosławowi Drzewieckiemu. A może już czas aby głos w sprawie ,,żużlowej'' zabrała Natalia Siwiec?

    Dlatego Mariusz albo rozmawiamy poważnie, albo lansujemy siebie i Falubaz.
    He, he. Tak na marginesie. Zauważ, że jak by o żużlu, głośno i wyraźnie zaczeła móic np. taka "Natalia Siwiec" to mogło by byc z tego więcej pożytku (dla samej dyscypliny) niż by mówiło o tym 12 Władków, Dowhanów czy Józefów. Takie mamy dzisiaj społeczeństwo

    A tak na poważnie, ja na miejscu Dowhana, po zapoczątkowaniu tej debaty, teraz poprosiłbym innych prezesów aby zecchieli uczestniczyć i oni w tych debatach. Ale nie na zasadzie gości, tylko gospodarza. Co debata to każdy prezes sam by ją przygotowywał. Sam zapraszał by gości ze świata biznesu, sportu i polityki. Byłoby tez miejsce na promocję innych klubów niż tylko Falubazu. Sami chyba przyznacie, że okres jesienno-zimowy aż prosi się o tego typu imprezy. No ale tu trzeba chcieć ruszyć tylną część ciała. Na dziś domyślam się, ze taki Terlecki z Gdańska włączyłby się organizacyjnie w te debaty. Ale czy reszta prezesów skłonna byłby się zaangażować to mam małe wątpliwości.

    Przyznasz Welna, ze w takiej sytuacji byłyby promowane równiez inne kluby a nie tylko Falubaz ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-12-2012 o 15:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1452
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    Ja jak juz mialbym ogladac jakas debate, to chociaz zeby z humorem była. Np taka debate pomiedzy Dowhanem Komarnickim Jożinem i Martą Półtorak. Takie cos to ogladnalbym z przyjemnoscia

  15. Powrót do góry    #1453
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    UWAGA UWAGA !!

    Nie wiem czy to już było ale zegar na stronie ruszył !!! Jak skończy odliczać to będzie sobota godz. 12... możliwe, że chodzi o karnety ale...

    I jeszcze kilka zdjęć z wigilii w ratuszu.

    https://www.facebook.com/media/set/?...4170239&type=1

    Zwróćcie uwagę na wypowiedź Józefa. Mamy być spokojni



    To jest ciekawe zdjęcie. Z "secretmanem" Damianem i Przemkiem... Więc ten cały Secret'man to na 90% ktoś nowy.
    Secretman to zaden konkretny zawodnik.
    Niektorzy z nas tu piszacy dobrze wiedza kto podpisywal umowe z Igielskim i nie jest to zaden zuzlowiec. Co Wy tak to przezywacie. Filmik z igielskim byl pod publike. Wkrotce zobaczymy kolejny ktory da nam do zrozumienia ze pojawi sie w unii obcokrajowiec.

    Niewiem co odlicza czas na stronie unii gdyz prezentacja druzyny lub konferencja na ktorej zostanie przedstawiony caly sklad lub tylko nowy zawodnik/zawodnicy planowana jest na przyszly tydzien i ta data pojawila sie juz wczoraj na forum

  16. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Secretman to zaden konkretny zawodnik.
    Niektorzy z nas tu piszacy dobrze wiedza kto podpisywal umowe z Igielskim i nie jest to zaden zuzlowiec. Co Wy tak to przezywacie. Filmik z igielskim byl pod publike. Wkrotce zobaczymy kolejny ktory da nam do zrozumienia ze pojawi sie w unii obcokrajowiec.

    Każdy normalny to wie... Ale jak widać nienormalnych sporo zwłaszca na FB, SF i innych gdzie ludzie się przekrzykują ze to Lidgren, Pawlicki, Baliński. Bo Igła mówił po Angielsku , po polsku, a to kogos po nosie poznają, a to po oczach... MASAKRA..

    Co by nie mówić to ta akcja naprawde się klubowi udała i za to brawo. Zainteresowanie jest ogromna. Powiem więcej w tej chwili poziom zaciekawienia jest tak wysoki, że przerodził się w ostre w******nie coniektórych... Tyle że ten 20 to może być troszku późno na rozwiązanie zagadek bo jak do tego czasu Bydzia, Wrocek i inni ogłoszą co tam maja to i tak karty bedą rozdane i nie będzie już takiego efektu...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  17. Powrót do góry    #1455
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    http://www.leszno24.pl/Druzyne_Unii_...ia_,14103.html


    Do tego czasu Jarek czeka na kasę od Zielonej, jeśli nie dostanie wraca do Leszna. Info dziś z ratusza.
    Ponoć jutro różowa koszula ma rozpocząć zbiórkę publiczną na Jarka. Fibak pierwszy wpłacił 100 zł, Lis 150 zł. Brakuje 1.999.750 zł na I ratę.

  18. Powrót do góry    #1456
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Każdy normalny to wie... Ale jak widać nienormalnych sporo zwłaszca na FB, SF i innych gdzie ludzie się przekrzykują ze to Lidgren, Pawlicki, Baliński. Bo Igła mówił po Angielsku , po polsku, a to kogos po nosie poznają, a to po oczach... MASAKRA..

    Co by nie mówić to ta akcja naprawde się klubowi udała i za to brawo. Zainteresowanie jest ogromna. Powiem więcej w tej chwili poziom zaciekawienia jest tak wysoki, że przerodził się w ostre w******nie coniektórych... Tyle że ten 20 to może być troszku późno na rozwiązanie zagadek bo jak do tego czasu Bydzia, Wrocek i inni ogłoszą co tam maja to i tak karty bedą rozdane i nie będzie już takiego efektu...
    Ja wiem, że ten gościu w kasku to żadne żużlowiec tylko ktoś co ma go symbolizować... To, że ja np. pisze że to może być Lindgren czy ktoś to nie znaczy, że myślę ,że to on jest w tym kasku wiadomo to jest ktoś podstawiony ale ma za zadanie być tym "wirtualnym" Lindgrenem albo kimś innym.
    Pozdrawiam !!

  19. Powrót do góry    #1457
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    http://www.leszno24.pl/Druzyne_Unii_...ia_,14103.html


    Do tego czasu Jarek czeka na kasę od Zielonej, jeśli nie dostanie wraca do Leszna. Info dziś z ratusza.
    Ponoć jutro różowa koszula ma rozpocząć zbiórkę publiczną na Jarka. Fibak pierwszy wpłacił 100 zł, Lis 150 zł. Brakuje 1.999.750 zł na I ratę.
    A może to Dworakowski poszedł po rozum do głowy i zaczął na poważnie rozmawiać z Jarkiem.......

  20. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    646
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Troche żal "kibice" najeżdżający na Hampelka.... Co on ma zrobić, po stopach was jeszcze calować, za to że niegdys mu klaskaliście?

    NIe pomyśleliście, że wywiad pana wróżbity Dariusza O. nie był autoryzowany? A może w ogóle nie było wywiadu, tylko luźna rozmowa, pan wróżbita dodał troche dla kolorytu i heja.

    Dla mnie ten śmieszny Przegląd Sport. jest tyle warty co szmatławce SE czy FAKT. Ten sam poziom...

  21. Powrót do góry    #1459
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2012
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Ktoś gdzies z zarządu podał taka datę?
    A nie mówiłem!!

  22. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Skoro Józek powiedział, że ogłoszenie składu 20.12, to będzie 20.12.
    Nie ma co liczyć na wcześniejsze informacje, co najwyżej jakiś filmik z Irkiem i SM.
    Licznik na stronie odlicza do możliwości nabycia karnetów. Sztuczne budowanie napięcia i chęci posiadania wejściówek...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  23. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    http://www.leszno24.pl/Druzyne_Unii_...ia_,14103.html


    Do tego czasu Jarek czeka na kasę od Zielonej, jeśli nie dostanie wraca do Leszna. Info dziś z ratusza.
    Ponoć jutro różowa koszula ma rozpocząć zbiórkę publiczną na Jarka. Fibak pierwszy wpłacił 100 zł, Lis 150 zł. Brakuje 1.999.750 zł na I ratę.
    Hmm, chcesz powiedzieć, ze Dowhan nie dotrzymał terminów i nie przelał Jarkowi uzgodnionej przez obydwie strony kwoty która była warunkiem podpisania kontraktu ?

    Jeśli to miałaby być prawda to na miejscu Jarka olałbym takiego przyszłego pracodawcę Po co czekać do 20 grudnia ? W tym biznesie jakieś zasady powinny obowiązywać.

    Z drugiej strony jeśli Twoje informacje są prawdziwe to już w ogóle nie rozumiem wywiadu z Jarkiem na PS. Nie wierzę w to, że Ostafiński to sobie wymyślił.

    Ale co tam, poczekamy jeszcze kilka dni i zobaczymy co z tego wyjdzie W zasadzie mam niezły ubaw, ten Jarek to potrafił zamieszać. Ktoś tam pisze, że Gorzów go kupuje, ktoś inny już widzi go w Bydzi. Teraz widzę, ze w Lesznie nie jest jeszcze całkowicie skończony. Ciekawie, nie powiem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1462
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,581
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Co to za bandycki ton dyskusji w tm wątku !?

    Spokojnie czekamy na pożegnanie Jarka z kibicami UL. Jest czas jeszcze na to , powiedzmy do 1-ej kolejki 2013.
    A, że z każdym dniem będzie coraz trudniej to zrobić "drogi" (sic!) Jarku to już wyłącznie Twoja wina.

    Także trzeba po prostu czekać, na słowo dziękuję od Jarka i dziękuję ze strony naszej - kibiców UL.
    Nawet do rozstania trzeba dojrzeć, ale powtarzam ,jest jeszcze czas.

    Na marginesie dziękuję kolegom z innych wątków, za cenne uwagi umoralniające.
    Wprost nieprawdopodobne ilu praworządnych adwersarzy można tu u nas ugościć w jeden dzień.
    Normalnie serce rośnie.
    Nie masz co dziekowac, wszedzie Ciebie bylo pelno w innych wątkach komentujac lokalne sprawy o ktorych nie majac pojecia... Teraz wypada nam wszysktim odplacic Twoja troske

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (14-12-2012)

  26. Powrót do góry    #1463
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tak na poważnie, ja na miejscu Dowhana, po zapoczątkowaniu tej debaty, teraz poprosiłbym innych prezesów aby zecchieli uczestniczyć i oni w tych debatach. Ale nie na zasadzie gości, tylko gospodarza. Co debata to każdy prezes sam by ją przygotowywał. Sam zapraszał by gości ze świata biznesu, sportu i polityki. Byłoby tez miejsce na promocję innych klubów niż tylko Falubazu. Sami chyba przyznacie, że okres jesienno-zimowy aż prosi się o tego typu imprezy. No ale tu trzeba chcieć ruszyć tylną część ciała. Na dziś domyślam się, ze taki Terlecki z Gdańska włączyłby się organizacyjnie w te debaty. Ale czy reszta prezesów skłonna byłby się zaangażować to mam małe wątpliwości.
    Uważam, że to bardzo ciekawy pomysł. Tylko pytanie co na to Prezesi? Oni zachowują się tak jak Ci z Wiejskiej. Czyli każdy chce jak najlepiej dla kraju (w tym przypadku dla dyscypliny), ale zupełnie na odwrót aniżeli ,,współtowarzysz dialogu''.

    Mariusz, ale skoro My mamy takie samo zdanie na dany temat, to znaczy, ,,że idzie ku lepszemu w narodzie''

    Może pewnego dnia również Prezesi znajdą ,,wspólny język'' w jednym temacie.

  27. Powrót do góry    #1464
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Mój typ:

    Przemek
    Grzegorz
    Fredrik
    Damian
    Kenneth
    Piotr
    Tobiasz

    KSM:39,80

    rezerwa: Kamil i Peter

    Skład mega nieobliczalny!
    Pierwsza niespodzianka już w Gorzowie a potem 20 tys. na Smoku na Toruniu z Gollobem!
    Tylko Jedyna!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 13-12-2012 o 19:54

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    kasperski (13-12-2012)

  29. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Może pewnego dnia również Prezesi znajdą ,,wspólny język'' w jednym temacie.
    Oby
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1466
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Mi się obiło o uszy, że cała ta afera z Hamplem to niezła ściema i niedługo okaże się, że owym secret men'em jest sam JH hehe ale by było...

    PS. od razu dodam, iż sam w to nie wierzę
    Ostatnio edytowane przez Kucharz00 ; 13-12-2012 o 19:59

  31. Powrót do góry    #1467
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2012
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Jest to bardzo prawdopodobne też mi się to o uszy odbiło

    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Mój typ:

    Przemek
    Grzegorz
    Fredrik
    Damian
    Kenneth
    Piotr
    Tobiasz

    KSM:39,80

    rezerwa: Kamil i Peter

    Skład mega nieobliczalny!
    Pierwsza niespodzianka już w Gorzowie a potem 20 tys. na Smoku na Toruniu z Gollobem!
    Tylko Jedyna!

  32. Powrót do góry    #1468
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz00 Zobacz posta
    Mi się obiło o uszy, że cała ta afera z Hamplem to niezła ściema i niedługo okaże się, że owym secret men'em jest sam JH hehe ale by było...

    PS. od razu dodam, iż sam w to nie wierzę
    Hehe! Gdyby takie coś zrobili to była by to największa dycha w dziejach, wspominana przez pokolenia. Falubazy by sobie mogli wtedy latać samolotami a i tak tego by nie przebili. Jednak nie ma takiej opcji, Jarka nie ma w Lesznie i dajcie już spokój bo niektórzy uwierzą, ze jest jeszcze taka możliwość.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bullfan za jego przydatny post!

    Raymond (13-12-2012)

  34. Powrót do góry    #1469
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Tak się odbija o te uszy bo w Lesznie panuje plotka, że Jarek był dogadany z Falubazem ale Marta przebiła tę oferte. Kiedy się okazało, że Crumpa nie będzie MArta szybko zaklepała nowy skład i Jarkowi podziękowała. Kiedy Jarek wrócił do Zielonej z rykiem Ci też mu podziękowali. Ale my leszczyniaki już Jarka nie lubimy

    Edit: Jest gdzieś relacja video z konferencji na necie?
    Ostatnio edytowane przez system_c ; 13-12-2012 o 21:00

  35. Powrót do góry    #1470
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez system_c Zobacz posta
    Tak się odbija o te uszy bo w Lesznie panuje plotka, że Jarek był dogadany z Falubazem ale Marta przebiła tę oferte. Kiedy się okazało, że Crumpa nie będzie MArta szybko zaklepała nowy skład i Jarkowi podziękowała. Kiedy Jarek wrócił do Zielonej z rykiem Ci też mu podziękowali. Ale my leszczyniaki już Jarka nie lubimy
    Logiczne rozumowanie.
    Zatem Jarek do Rawicza?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  36. Powrót do góry    #1471
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Mój typ:

    Przemek
    Grzegorz
    Fredrik
    Damian
    Kenneth
    Piotr
    Tobiasz

    KSM:39,80

    rezerwa: Kamil i Peter

    Skład mega nieobliczalny!
    Pierwsza niespodzianka już w Gorzowie a potem 20 tys. na Smoku na Toruniu z Gollobem!
    Tylko Jedyna!
    He he nawet nawet...

    Napewno wielu by się zdziwiło. Akcja z Secret Manem na pewno była by warta zachodu w tym przypadku
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #1472
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Mój typ:

    Przemek
    Grzegorz
    Fredrik
    Damian
    Kenneth
    Piotr
    Tobiasz

    KSM:39,80

    rezerwa: Kamil i Peter

    Skład mega nieobliczalny!
    Pierwsza niespodzianka już w Gorzowie a potem 20 tys. na Smoku na Toruniu z Gollobem!
    Tylko Jedyna!
    Zadziwiająca jest łatwość z jaka niektórzy pozbywają sie Troya. Moim zdaniem to będzie jego sezon. Grzegorz Zengota?? Bez przesady Kamil na takim samym poziomie pojedzie.

  38. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Logiczne rozumowanie.
    Zatem Jarek do Rawicza?
    Do senatora Stokłosy, przetartym śladem Pawlickich

  39. Powrót do góry    #1474
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Żołnierz
    Obyś miał rację. Dla mnie skład z Bjerre, Zengotą i Lindgrenem to w obecnej sytuacji optymalne dla nas rozwiązanie. Wierzę, że Józef ma już wszystko pukładane w głowie i tak jak co roku znowu nas zaskoczy. A o Jarku szybko zapomnimy...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    kasperski (13-12-2012)

  41. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Zengota? Raczycie żartować, panowie...
    Naprawdę lepiej Fierleja.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  42. Powrót do góry    #1476
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Wszyscy z tych zawodników mają mniej niż 30-lat. W grę może wchodzić jeszcze Tai W. chyba że ma ważny kontrakt w Wrocławiu.

  43. Powrót do góry    #1477
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Hampel opowiada bzdury, "chce stabilizacji a nie ciągłych zmian" To nie miał stabilizacji?

    No i że przechodzi do "markowego klubu"... A przecież przeszedł z bardziej utytułowanego...

    Po prostu plecie bzdury.

    Zero podziękowania dla Unii i jej kibiców... No, ale za to faktury wystawić nie można. Teraz będzie fakturować Falubaz więc ich pokocha...

    Zachowanie Hampela przez ostatnie pół roku niszczy skutecznie sympatię, jaką można było mieć do niego.

    Uważam, że porządna porcja gwizdów w Lesznie będzie całkiem na miejscu. Tutaj nie idzie o fakt odejścia , tylko o zachowanie tej złotówy...
    Też nie podoba mi się zachowanie Jarka od pół roku. Przecież my kibice nie zrobiliśmy mu nic no fakt faktur też nie chcieliśmy płacić... Nawet się z nami nie pożegnał bardzo ale to bardzo stracił w moich oczach. Ale jestem inny niż on i gwizdał nie będę bo ma byka w sercu.

  44. Powrót do góry    #1478
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cała otoczka z secret manem ma się skończyć Zengotą? Nie wierzę.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  45. Powrót do góry    #1479
    Użytkownik Awatar Patrol91
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 84 w 7 postach
    "Wszystko wyjaśni się 20 grudnia, tak to czasem jest, że trzeba coś odnowić, odmalować. Będzie to młody perspektywiczny skład nie tylko sezon 2013 przyznał prezes Unii Józef Dworakowski. Secret Man nie bedzie tylko jeden, pierwszego poznamy w najbliższą sobotę o 12:00."

    www.elka.pl

  46. Powrót do góry    #1480
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Wielka szkoda. Odchodzi kolejny wielki żużlowiec którego nigdy nie widziałem na oczy ( chyba ) Miałem nadzieje że kiedyś Lubelski klub awansuje do extraligi i jeszcze zobacze ich w akcji. EHHHH Lublin wieczna dziura.
    Cytat ze sportowych faktów uświadomił mi jakie mamy szczęście mając w Lesznie drużynę najwyższej klasy rozrywkowej. Na początku pomyślałem, że to musi być jakiś bardzo młody kibic, bo jak to możliwe być fanem żużla, chodzić na mecze i nie widzieć nigdy Crumpa, a potem uświadomiłem sobie, że wcale nie, że Lublin w E-lidze nie był od bardzo dawna i trochę rozpiera mnie duma kiedy pomyślę, że tych wszystkich wielkich mistrzów możemy podziwiać kilka razy do roku, a wielu z nich startowało z Bykiem na piersi. Dla mnie teraz już bez różnicy czy będzie u nas Żengota czy Fredka - wszystko i tak zweryfikuje tor. Unia była, jest i będzie wielka, a żużel to piękny sport szczególnie w najlepszym wydaniu dlatego nie ma co narzekać tylko trzeba będzie mocno trzymać kciuki, aby nasza młodzież zbierała punkty tam, gdzie będziemy je tracić brakiem prawdziwego lidera, a młodzież mamy swoją - i moim zdaniem zdecydowanie najlepszą w całej Polsce !

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mani3q za jego przydatny post!

    Scroll (13-12-2012), darsen (13-12-2012)

  48. Powrót do góry    #1481
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Cała otoczka z secret manem ma się skończyć Zengotą? Nie wierzę.
    Zakończy się pewnie Lindgrenem, Bjerre i może Zengotą może kimś innym... Tyle, że jak przyjdzie Grześ z Falubazowni to szkoda Kamila. W końcu na zdjęciu SecretManów było 3

  49. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Zakończy się pewnie Lindgrenem, Bjerre i może Zengotą może kimś innym... Tyle, że jak przyjdzie Grześ z Falubazowni to szkoda Kamila. W końcu na zdjęciu SecretManów było 3
    Jak dla mnie Kamil nie wykorzystał szansy w tym roku. W 2013 będziemy walczyć o byt w e-lidze. Nie ma miejsca w składzie aby ktoś się uczył. Jeśli Kamil chce być w składzie niech walczy. I w końcu ktoś musi być w rezerwie za Piotra i Tobiasza, poza tym może jeździć w Rawiczu jako gość. Jestem ciekaw kto będzie rezerwowym wśród seniorów może Peter. Niech Igielski dzwoni do Rosco i go zaklepie, to kozak jakich mało.

  50. Powrót do góry    #1483
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Cała otoczka z secret manem ma się skończyć Zengotą? Nie wierzę.
    Jeżeli będzie Zengota to zrobi się drużyna kumplusiów. Nie od dziś wiadomo, że Pawlickie i Zengota oraz Janowski to kumple od wyjazdów i ... kto to wie czego jeszcze. W przyszłym roku jeszcze Janowski i o atmosferę w drużynie nie ma co się martwić...

    pzdr

  51. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Tak sobie myślę...

    Secret Manów jest 6 na stronie... Pierwszego poznamy w sobotę o 12... Gdybyśmy poznawali codziennie o 12 jednego to akurat do Czwartku poznamy wszystkich...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  52. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Patrol91 Zobacz posta
    "Wszystko wyjaśni się 20 grudnia, tak to czasem jest, że trzeba coś odnowić, odmalować. Będzie to młody perspektywiczny skład nie tylko sezon 2013 przyznał prezes Unii Józef Dworakowski. Secret Man nie bedzie tylko jeden, pierwszego poznamy w najbliższą sobotę o 12:00."

    www.elka.pl

    Dobra patrol ale kiedy podsumowanie sezonu zrobisz ???
    pozdrawiam
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •