Strona 1 z 151 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach

    KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

    http://telewizjaleszno.pl/film.php?id=6602&str=1

    Celowo zaczynam od wklejenia powyższego linka, bo w tej rozmowie Józef Dworakowski stwierdza na początku, że o sezonie 2012 nie ma już co dyskutować. Z racji tego, że sezon dla nas skończył się już dawno, a za chwilę poznać mamy nowy regulamin i nowy (stary?) skład, warto zacząć prowadzić rozmowy na temat nowego sezonu.

    Koncepcja prezesa Dworakowskiego z regulaminem finansowym, cięciem wydatków, itp. legła w gruzach. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że będzie jedno ograniczenie - KSM na poziomie 41. W takiej sytuacji (wnioskując z tego, co powiedział Dworakowski w wywiadzie, do którego link wkleiłem wyżej) o zatrzymanie obecnego składu będzie niezwykle ciężko. Chyba dla nikogo tajemnicą nie jest, że w chwili obecnej największa niewiadoma to pozostanie Jarka Hampela. Moje podejście w tej kwestii jest następujące: jeżeli klub będzie stać na nowy kontrakt dla Jarka, to jestem za tym, by pozostał w składzie Byków. Jeżeli natomiast opłacanie Jarka ma spowodować kłopoty finansowe klubu, to uważam, że nie ma powodu na siłę starać się go zatrzymać, tylko w elegancki sposób podziękować sobie za współpracę i w przyjaznej atmosferze się rozstać. Podobnie sprawa ma się z innymi zawodnikami, a krążą plotki, że niektórzy z naszych zawodników są kuszeni przez inne ośrodki. Jak będzie, czas pokaże...

    Jeszcze do niedawna można było mieć nadzieję, że zmianie ulegną ceny biletów, które wielu z nas tak "bolą". Skoro cięć wydatków w polskim speedwayu póki co nie będzie, to tym samym możemy chyba zapomnieć o niższych cenach. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie walki na naszym torze za dużo nie ma, zastanawiam się po raz pierwszy od kilku lat, czy zdecydować się na kupno karnetu. Takie rozwiązanie preferowałem do tej pory. Jestem w stanie wydać te 38zł na bilet normalny, ale klub musi postarać się o to, by w każdym meczu przygotowanie toru sprzyjało walce... z rywalem. W mojej ocenie zaraz obok cen biletów ten czynnik będzie miał wielki wpływ na to, czy trybuny na Smoku ponownie się zapełnią.

    Zapraszam do dyskusji i byle do sezonu!

    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 25-10-2012 o 15:15

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    Z twittera Batchelora: Contract finished in Leszno ... What does next Season hold for me in poland ? Hhmmm

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dworakowski taki sam cwaniak jak i inni prezesi.
    Jak miał pieniądze to szastał nimi żeby zdobywać tytuły.
    Jak kasa się skończyła to nagle mówi o zbyt wysokich kontraktach i krzyczy żeby ograniczyć wydatki.

    Kiedyś myślałem o nim - prosty chłop, ale stąpający twardo po ziemi. Byłem w błędzie, to taki sam zapatrzony w czubek własnego nosa (czyt. klub) psujący żużel działacz jak niemal wszyscy pozostali prezesi.

    Smutne to , ale prawdziwe.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 25-10-2012 o 21:31

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dworakowski taki sam cwaniak jak i inni prezesi.
    Jak miał pieniądze to szastał nimi żeby zdobywać tytuły.
    Jak kasa się skończyła to nagle mówi o zbyt wysokich kontraktach i krzyczy żeby ograniczyć wydatki.

    Kiedyś myślałem o nim - prosty chłop, ale stąpający twardo po ziemi. Byłem w błędzie, to taki sam zapatrzony w czubek własnego nosa (czyt. klub) psujący żużel działacz jak niemal wszyscy pozostali prezesi.

    Smutne to , ale prawdziwe.
    Widziałeś wywiad?? Widziałeś za ile zdobył mistrza 2007 ?? Nie wiem jak to się ma do tamtych lat czy to było dużo czy mało ale za tyle co zdobył mistrza to w zeszłym roku Hampel skasował prawie ...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Widziałem i właśnie to co napisałem stwierdzam m.in. na podstawie tej rozmowy.
    Pamiętaj, że po tytule 2007 mieliście też tytuł 2010. Ten był za ciężkie pieniądze i tego nie zanegujesz.
    Samo utrzymanie Hampela to ogromne pieniądze, pozostali za drobne nie jeździli i nie jeżdżą. Wierność Adamsa też miała swoją ogromną wymierną w złotówkach czy funtach cenę.
    Pan Józef wali takie same farmazony jak Komar i kilku/kilkunastu innych.
    Kieruje nim, jak twierdzi, ekonomia to niech jeździ za tyle ile ma , a nie narzuca innym ile mogą wydać. Jak sam miał pieniądze to jakoś nad tym się nie zastanawiał, że innych klubów na takie wydatki nie stać.
    Hipokryta i tyle.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Widziałeś wywiad?? Widziałeś za ile zdobył mistrza 2007 ?? Nie wiem jak to się ma do tamtych lat czy to było dużo czy mało ale za tyle co zdobył mistrza to w zeszłym roku Hampel skasował prawie ...
    A ty widziales kontrakty w 2007 roku ze tak bronisz tego hipokryte? najlepszy był fragment jak pani redaktor zapytal ile klub zarobil na gp. nie wiem ile trwalo jego zastanowienie ale dla mnie to odpowiedz nie byla szczera. przeciez do niedawna mowil ze Leszno nie wezmie GP bo jest nieoplacalne. dzisiaj mowi ze to wazny punkt w budzecie klubu? dla mnie to zwykla zagrywka przed radnymi miasta leszna. niestety jozef sie wypalil i boi sie do tego przyznac.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    A ty widziales kontrakty w 2007 roku ze tak bronisz tego hipokryte? najlepszy był fragment jak pani redaktor zapytal ile klub zarobil na gp. nie wiem ile trwalo jego zastanowienie ale dla mnie to odpowiedz nie byla szczera. przeciez do niedawna mowil ze Leszno nie wezmie GP bo jest nieoplacalne. dzisiaj mowi ze to wazny punkt w budzecie klubu? dla mnie to zwykla zagrywka przed radnymi miasta leszna. niestety jozef sie wypalil i boi sie do tego przyznac.
    Widać nie rozumiesz tego co mówił... Gdy oni podpisywali umowę z BSI to była na całkiem innych warunkach niż np. ta co teraz podpisuje Gorzów i Toruń. Aktualnie za GP trzeba zapłacić dużo. Kiedyś z tego co mówi Józef trzeba było płacić mniej.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    no w porzadku. ale co to ma do rzeczy? prawda jest taka ze leszno jest slabe marketingowo i tyle. kiedys latali dziure w budzecie gp a teraz nie ma jej czym zalatac. poza tym dworakowski moglby przestac straszyc tym swoim odejscie bo jest smieszny.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    Przeglądając portale żużlowe w tym tygodniu, nie można nie zauważyć jak to codziennie zawodnicy podpisują kontrakty na przyszły sezon w Szwecji. Niby nic w tym dziwnego, ale warto zauważyć jak szybko przebiegają tam negocjacje. A kasa? Wszyscy wiedzą ile mogą wyciągnąć z ligi szwedzkiej i nikt nie licytuje się. Zawodnicy i tak zakładają, że ewentualny niewielki zarobek ze Szwecji zrekompensują kontrakty w lidze polskiej. I tu się z Józefem zgodzę - Polski żużel utrzymuje GP i ligę szwedzką. BSI ma z nas polew (bo płacimy krocie za GP), zawodnicy nas doją. Czytaliście o Zagarze? Jak wzrosły jego wymagania i jak skomentował propozycje kontraktów z Anglii i Szwecji? Swoją drogą to nie zazdroszczę Stali Gorzów negocjacji o nowych kontraktach - każdy jeden zażąda o wiele więcej bo dostał się do GP. A u nas? Jak ktoś wyżej słusznie zauważył o Jarku - nie ma nic na siłę, nie stać nas to niestety....chyba lepiej skupić się na braciach i reszcie a za Jarka dokoptować jakiegoś młodego Duna

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No i fajnie, że "zgadzasz się z Józefem" .
    Sęk w tym ,że on to zaczął "zauważać" i mówić o tym dopiero jak go przestało być stać na wysokie kontrakty.
    To jest właśnie najgorsze w polskich prezesach, że oni problemów rynku żużlowego nie dostrzegają w ogóle, ba mają to w dupie, dopóki mają kasę. Z chwilą gdy nie mogą spełnić życzeń kontraktowych topowych grajków zaczynają dopiero mówić o spirali wydatków.
    To jest najgorsze, że polskimi klubami rządzą tacy ludzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No i fajnie, że "zgadzasz się z Józefem" .
    Sęk w tym ,że on to zaczął "zauważać" i mówić o tym dopiero jak go przestało być stać na wysokie kontrakty.
    To jest właśnie najgorsze w polskich prezesach, że oni problemów rynku żużlowego nie dostrzegają w ogóle, ba mają to w dupie, dopóki mają kasę. Z chwilą gdy nie mogą spełnić życzeń kontraktowych topowych grajków zaczynają dopiero mówić o spirali wydatków.
    To jest najgorsze, że polskimi klubami rządzą tacy ludzie.
    No niestety - nie umieją mówić jednym głosem jak to zrobili w Szwecji chyba 2 lata temu wprowadzając ograniczenia finansowe...a tak to za parę lat będzie jak w piłkarskie lidze w Hiszpanii, będą dwa silne kluby i wszyscy będą się zastanawiać kto będzie mistrzem Real czy Barcelona..

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No i fajnie, że "zgadzasz się z Józefem" .
    Sęk w tym ,że on to zaczął "zauważać" i mówić o tym dopiero jak go przestało być stać na wysokie kontrakty.
    To jest właśnie najgorsze w polskich prezesach, że oni problemów rynku żużlowego nie dostrzegają w ogóle, ba mają to w dupie, dopóki mają kasę. Z chwilą gdy nie mogą spełnić życzeń kontraktowych topowych grajków zaczynają dopiero mówić o spirali wydatków.
    To jest najgorsze, że polskimi klubami rządzą tacy ludzie.

    Hasło Józefa "...żużel zabiją sami prezesi ..." padło jakieś 2-3 lata temu, więc zauważył to ciut wcześniej, ale przecież dotyczyło to również jego jako ...prezesa, bo po jaką cholerę potem licytował się z Komarem o Nickiego,... a teraz obydwoje naprawiacze budżetów żużlowych... a Komarowi można jeszcze przyłożyć z braćmi PP jak to fajnie młodych mamił kasą... Niestety trochę hipokryzji w jego wywodach jest i nie mam zamiaru przyklaskiwać mu na każdym kroku. Zwalanie na kibiców to też jakieś płytkie. Przecież to nie kibice są dla żużla, tylko żużel ma być dla kibiców... a o tym to w Lesznie zapomniano... arena nie przygotowana do emocjonujących zmagań, ceny biletów odstraszają, promocja zamiast pro-rodzinna to jest anty-rodzinna. Pamiętam jak byłem małym drabem to najgorszą karą dla mnie to była "kara meczu", a teraz to nawet nie proponuję moim dzieciom pójścia na stadion, bo mógłbym finansowo nie dać rady do końca miesiąca... Ostatnio słyszy się, że miasto się buntuje i nie wspomoże, a jak PiSiory przejmą władzę w mieście to Unia jeśli będzie to na poziomie Rawicza ... człowiek z przyzwyczajenia pójdzie, ale o medalach to będzie marzyć jak między 1992 a 2002

    pzdr

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dzięki za rzeczową wypowiedź. Tak to niestety z naszymi prezesami jest. Kasa jest to kozaczą , kasy nie ma to mówią o zdrowym rozsądku. Po trochu winy w tym kibiców , po trochu mediów, bo ciagle słyszy się o meczach o coś , o meczach o mistrzostwo, a nie mówi się o sportowej rywalizacji , która powinna być wspólnym mianownikiem dla wszystkich działaczy, zawodników i kibiców.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Józef zrobił świetną robotę do roku 2008. Potem przyszło jakieś wypalenie - zapomniał o największym sponsorze klubu i teraz odbija mu się to czkawką. Czas zawalczyć o kibica! Stworzyć dobre widowisko za przystępną cenę szczególnie dla rodzin. Kiedy nowy narybek kibicowski ma załapać tego bakcyla?
    Zrobiło się klubik dla VIPów typu Ciesiółka to proszę teraz nie płakać na tych "złych" kibiców. Ani tym bardziej nie stosować szantażu, jak to bywało w ostatnich sezonach. Że "Leszna przy takiej frekwencji nie stać na ekstraligę". Trzeba było pamiętać o tej frekwencji, która niegdyś była średnio na poziomie 12 tys. na mecz. Nie tak dawno temu...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    343
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Niestety ale Józef w przyszłym sezonie będzie marzył o widowni na poziomie 6 tyś (średnio). Każdy na każdym kroku pier...oli że jest kryzys, że sponsorzy dają mniej kasy albo nie dają jej wcale, ja podwyżki w pracy nie dostałem od kilku lat, a żużlowcy muszą dostawać co roku???? Dlaczego Józef nie powie wprost "drodzy kibice nie stać Unii na pana Jarosława Hampela". Sądzę że większość by to zrozumiała. Niestety ale Józek dał się wciągnąć w wyścig szczurów, kto dawał żużlowcom podwyżki w ciągu 5-6 lat sięgające 103%!!!! To wszystko jest coraz bardziej chore. Ale co tam, Polak głupi i zapłaci każdą cenę by mieć w klubie Nickiego, Jarosława czy innego Iversena, Zagara itd.

    PS. w 1996 roku jak Unia wygrywała w cuglach 2 ligę (obecną 1) to płaciłem za bilet ulgowy bodajże 2 zł, a teraz ile kosztuje bilet ulgowy??? Nie było problemu żeby ojciec zabrał na mecz 2 synów i jeszcze zjeść co nieco.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Mam takie pytanie, powie mi ktoś z Was jak kształtowały się ceny biletów w ciągu ostatnich 10-5 lat na Unii ? Jaka według Was byłaby idealna (realna) cena biletów na mecz w Lesznie, pytam z ciekawości, z tego co widzę, macie dość drogie bilety, na pewno droższe niż w Tarnowie i Rzeszowie, ciekaw jestem jak z Waszej perspektywy kształtują się widełki idealnej ceny na mecz żużlowy w Lesznie.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    343
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    savage

    Każdy kibic poda inną cenę, która wg. niego będzie optymalna. Możemy mówić o cenach np. od 25-30 zł za bilet normalny. Tylko że to chyba klub ustala ceny biletów i powinien to analizować. Jeśli nie uległa zmianie cena biletów ( 2 zł to nie jest dużo) a zmalała ilość kibiców na stadionie , to wypadałoby coś zrobić. Ale najlepsze jest gadanie że kibic w Lesznie się znudził żużlem.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Odnośnie zmian cen biletów na przestrzeni ostatnich lat: z tego co pamiętam to bilety sukcesywnie z poziomu 25 złotych (2002) rosły aż do tego roku, gdzie wylądowaliśmy na pułapie 38 złotych.

    Akceptowalne bilety normalne to poziom 25 złotych. W Lesznie większość zarabia na poziomie 1400-1800 PLN netto, próg 2 tysięcy mało kto przekracza. Zobaczcie jak upadek SEWS wpłynął na spadek frekwencji. Wg mnie bilety powinny być bardziej zróżnicowane. Moja propozycja:

    dzieci - 2 złote
    młodzież szkolna - 15 złotych
    emeryci i kobiety - 20 złotych
    normalny - 25 złotych

    Do tego brakuje biletów rodzinnych, np w kwocie 50 złotych za mężczyznę+kobietę+dziecko i za kolejne dziecko 5 złotych.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Pytam, bo Leszno jest bardzo ciekawym przypadkiem - stosunkowo małe miasto, niewysoki pułap średniego wynagrodzenia, duża frekwencja w ostatnich latach, która teraz leci na łeb.

    Moim zdaniem bilet na poziomie 38 złotych to bardzo dużo. Dla przykładu, za 35 zł, można kupić bilet na Ekstraligowy mecz Wisły Kraków (za 45 siedzi się wzdłuż murawy ze świetną widocznością). W Tarnowie bilety kosztują 30 zł normalny, 20 zł ulgowy, 5 zł program. Wydaje mi się, że ceny mamy bardzo dobre, a co najważniejsze, nie ma falowania cenami w odniesieniu do rangi i przeciwnika.

    Dziwne, że Dworakowski, który podkreśla co rusz, że on posługuje się ekonomią, nie doszedł do pojęcia ekonomii skali. Ekonomia Józka jest wyjątkowo prosta: jest przyjęta stała (ilość kibiców), stałą mnoży razy wartość biletu, a następnie ewentualne obniżenie ceny tłumaczy stratą, którą liczy według tego samego działania...

    Bardzo istotnym jest szereg pytań:

    Jaki procent ludzi przychodzi np. z rodziną?
    Jaki przedział cenowy przeciętny kibic z Leszna uznaje za akceptowalny?

    Od tego są badania rynku, które w tak wąskim środowisku można przeprowadzić, nawet na zasadzie ankiet na stadionie. Jestem przekonany, że mądre ustalenie ceny, prowadzi tylko do zysków, nawet jeżeli sama cena miałaby pójść w dół w porównaniu do tej obecnej.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    największym problemem jest to, że nikt nawet nie próbował obniżyć ceny tych biletów. w czym był problem żeby np. na Wrocław czy Gdańsk obniżyć cenę nawet o 10 zł. teraz Dworakowski mógłby poiwedzieć: panowie, obniżyłem Wam bilety na 2 mecze i to, aż o 10 zł, a mimo to przyszło was i tak tylko 5 tys. nie ma więc sensu obniżać te ceny
    i wtedy nawet po części troszeczkę bym go rozumial, choc nie do końca
    a teraz nie ma zadnych argumentów, a kibice jeden i to najwazniejszy. Mega drogie bilety to mało kibiców

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Kwestię cen biletów ujmę tak:

    Obniżka cen (jeśli ma to przynieść wysoce prawdopodobny efekt w postaci znacznego wzrostu frekwencji na stadionie) powinna być spora. Myślę, że przynajmniej o około 10 zł na bilecie normalnym. Odpowiednio inne bilety i karnety także o podobny procent w dół…

    Ale jest to ryzyko. Jeśli się nie sprawdzi – dodatkowi kibice nie przyjdą (szczególnie z karnetami jest ryzyko, bo raz sprzedane i obowiązują w kolejnych wielu meczach), to faktycznie – strata finansowa.

    Jednak zaryzykowałbym przynajmniej na pierwszy mecz znaczną obniżkę. Do tego dodałbym stosowną kampanię reklamową , by ludzie to w ogóle zauważyli.

    Pierwszy mecz to zwykle spora frekwencja, więc Klub może dojść do wniosku, że i tak będzie dużo kibiców… Owszem…

    Jednak, jeśli uda się ściągnąć dodatkowych i zobaczą oni dobre widowisko (odpowiedni tor , oprawa itd.) z dużą frekwencją, pewnie jest szansa , że spodoba się. Będą znów przychodzić na kolejne imprezy.

    Jeśli bilans finansowy nie będzie zły po pierwszym meczu, powtórzyć na kolejnym . Jeden mecz można zawsze zaryzykować .

    Jeżeli będzie na stadion przychodzić ponad 10.000 kibiców średnio, to i atmosfera będzie lepsza, a i sponsorzy chętniej się zareklamują na takim widowisku…

    A co z karnetami?

    Tutaj także powinny być obniżki, lub coś ekstra. Może jakieś programy lojalnościowe (rabatowe) dla posiadaczy karnetów na Unię, w zakresie nabywania towarów i usług konsumpcyjnych u chętnych przedsiębiorców (np. baseny, fryzjerzy, kina, kluby fitness, sklepy, hotele, taxi, itd).
    To napędziłoby (mam nadzieję) popyt na karnety *(byłaby to także swego rodzaju lokalna karta rabatowa) , a i kontrahentom Unii (tym z programów rabatowych) zwiększyłoby sprzedaż…
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 26-10-2012 o 13:34

  22. Powrót do góry    #22
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    . - Byli zawodnicy Unii Leszno, działacze, członkowie klubu nie chodzą już na mecze. Nawet ci, którzy kiedyś odnosili sukcesy, dziś nie dostają wejściówek. Nie spotkacie ich na stadionie, raczej w domach. Bo w Unii Leszno teraz liczą się tylko pieniądze - mówi Rufin Sokołowski, były prezes Unii Leszno.
    Sokołowski odszedł z Unii Leszno w 2004 roku. Był prezesem klubu przez niemal 10 lat. Od tamtej pory bardzo rzadko wypowiadał się na temat żużla. Zrobił to dziś - w piątek - podczas konferencji prasowej poświęconej zresztą zupełnie innemu tematowi. Ale zapytany przez dziennikarza, jak ocenia obecną sutuację w Unii Lesznie, nie uchylił się od mocnych słów.
    Sokołowski powiedział, że wiele razy próbował się dowiedzieć, ile pieniędzy Sportowa Spółka Akcyjna Unia Leszno dostaje od samorządu miasta. Oficjalnych danych nie poznał, ale jak mówi - jego zdaniem - może to być nawet około 10 mln zł w ciągu ostatnich 6 lat.
    Kilka dni temu prezes Unii Leszno Józef Dworokowski zasugerował prezydentowi miasta Tomaszowi Malepszemu, że w 2013 roku samorząd powinien wesprzeć Unię kwotą 2 mln zł. Jeśli nie, to Unia nie ma szans na utrzymanie się w ekstraklasie. Pieniądze są potrzebne na zawodników, którzy będą gwarantować drużynie Byków wysokie miejsca w nowym sezonie.
    - Jeśli te 2 miliony mają pójść na Jarka Hampela, to my też kiedyś mogliśmy kupić Tomasza Golloba - mówi Rufin Sokołowski. Jego zdaniem gdy on był prezesem klubu to tylko 3 procent budżetu Unii pochodziło z miasta, teraz jest to ponad 30 procent. - Miasto wspiera prywatną spółkę i to jest dla mnie szokujące - dodawał.
    Sokołowski mówił też o cenach biletów, które są tak wysokie, że odciągają ludzi od żużla. Jak tłumaczył, rodzice nie przychodzą na mecze, nie zabierają na nie swoich dzieci, więc za kilka lat kibiców będzie jeszcze mniej, bo młode pokolenie nie będzie mieć nawyku uczestnicztwa w zawodach.
    www.leszno24.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    W kwestii cen biletów - bilety normalne na mecze Lecha w Poznaniu kosztują od 25 do 45 zł. A dla dzieciaka można kupić bilet nawet za złotówkę ... Leszno od Poznania niedaleko, można by było skorzystać trochę z doświadczeń Kolejarza, w którym marketing sportowy stoi już na naprawdę niezłym poziomie.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Dekadencko jest wokoło leszczyńskiego żużla. Fakt jest taki, że wielu byłych żużlowców Unii narzeka, że nie dostają biletów na mecze. Ale Józef zawsze mówił, że za jego czasów nie było i nie będzie rozdawnictwa. Ja się jednak martwię co dalej? Kto jeżeli nie Józef i jego grupa sponsorów? W Wielkopolsce nie ma wielkiej kasy, która nagle mogłaby zostać wpompowana w żużel. Poznań się nami nie zainteresuje, a zagranica? Nie wierzę w cuda. Do tego co jakiś czas się słyszy, że ktoś z naszych ma lepszą propozycję gdzie indziej. Do tego trzeba czekać na regulamin, więc w niepewności będziemy trzymani długo. Spać po nocach nie dadzą...
    Ostatnio edytowane przez Nestor ; 26-10-2012 o 14:50
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    W kwestii cen biletów - bilety normalne na mecze Lecha w Poznaniu kosztują od 25 do 45 zł. A dla dzieciaka można kupić bilet nawet za złotówkę ... Leszno od Poznania niedaleko, można by było skorzystać trochę z doświadczeń Kolejarza, w którym marketing sportowy stoi już na naprawdę niezłym poziomie.
    Taki pomysł mi przyszedł do głowy, że może karnet byłby tym biletem rodzinnym. Korzyścią wykupienia karnetu byłoby wejście z małżonką (partnerką) i jednym dzieckiem, albo dla feministek z mężem i jednym dzieckiem... dla homo nie mam pomysłu
    Wiadomym jest też, że nie zawsze poszłoby się w trójkę zwłaszcza jak kumple po kuflu czekają

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    ceny biletów na spotkania ligowe to jedno - istotne jest nastawienie do kibiców - a to niestety jest mocno problematyczne: 4 przykłady
    - imprezy rangi GP lub SWC - dzieci wejść mogą np (6-7 letnia dziewczynka) za okazaniem biletu ulgowego - a jakie ceny były pamiętamy, prawda ?
    - trening przed GP - otwarty tylko 1 sektor - oczywiście od strony wieży
    - różne zawody młodzieżowe - MDMW, MIMW, Liga Juniorów itp - o których dowiadywaliśmy się na 2 godziny przed rozpoczęciem ze strony Elki
    - karnety - numerowania miejsc to w Lesznie chyba się nie doczekamy

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Taki pomysł mi przyszedł do głowy, że może karnet byłby tym biletem rodzinnym. Korzyścią wykupienia karnetu byłoby wejście z małżonką (partnerką) i jednym dzieckiem, albo dla feministek z mężem i jednym dzieckiem... dla homo nie mam pomysłu
    Wiadomym jest też, że nie zawsze poszłoby się w trójkę zwłaszcza jak kumple po kuflu czekają
    Czyli 3 bilety w cenie 1 i to tańszego niż pojedyńczy Normalny? No brawo
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Czołem

    Ostatnio mnie naprostował Żołnierz trudno co robić..

    ..nadal jednak twierdzę, że jeśli wyciąga się rękę po WASZE pieniądze Drodzy Leszczynianie na rozrywkę organizowaną przez prywatne przedsiębiorstwo, to dla WAS ona powinna się odbywać i WAS zabawiać. I to za cenę odpowiednią dla WAS, nie zaś dla zapewnienia kontraktu tego, czy innego kuglarza. A na straży tego winni stać panowie wybrani przez WAS do służenia WAM, za płacone z WASZYCH pieniędzy wypłaty.

    Pozdrawiam serdecznie

    Ps. I dla Was przed zawodami, jeśli tylko łaskawie zechcecie, musi być na murawie organizowana plenerowa wystawa muzeum lotnictwa!

    http://www.youtube.com/watch?v=sDJxU-QoNgU

    let the metal flow.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Na jednorazowe akcje w typu obniżka cen biletów na pojedyńcze spotkanie z mniej wymagającym przeciwnikiem jest już zdecydowanie za późno. Rozwiązania muszą być systemowe. Mecz to przede wszystkim dobre widowisko, bez dłużyzn, walki zawodników z torem, wyścigów ciągników, notorycznego przeciągania początku spotkania...
    Bilety muszą zachęcać do wizyty na stadionie z całą rodziną. Czy ktoś może obliczyć, o ile wzrosły ceny biletów dla młodzieży szkolnej i kobiet w ostatnim czasie?

    Co do pana Sokołowskiego - niech lepiej milczy, wtedy całą pracę odwalali anonimowi członkowie Unii. Dotacje z miasta wynosiły 3% budżetu? Czyli w roku 2000 budżet Unii wynosił 8,5 mln złotych? dotacja z tego co pamiętam wynosiła 250 tys. złotych. Pamięć jest krótka. A długi były spore - i co mecz kilkaset osób za darmochę na stadionie...
    W dodatku niekoniecznie Ci, którzy swój prywatny czas poświęcali społecznie na pracę dla klubu.

    Józefie - nie dla zatrzymywania kogokolwiek za wszelką cenę - wyłożyć kawę na ławę, zadbać o kibica tak samo jak się dba o zawodników...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czyli 3 bilety w cenie 1 i to tańszego niż pojedyńczy Normalny? No brawo
    A niby co w tym złego. Z tego co wiem tych karnetów sprzedaje się około 1500. Poza tym, czy chcesz żeby za 10 lat ktoś jeszcze chciał przyjść na stadion? Jeśli nie pokażesz dziecku, że dwa razy w miesiącu w niedzielę idzie się na żużel to skąd ma to wiedzieć. Trzeba przyzwyczaić do tego. Zresztą ja nie podawałem ceny karnetu, ale cena ilość meczy x cena normalnego byłaby idealna i zachęcająca. Bez radykalnych zmian to będzie zawsze tak samo. A gdyby sprzedana ilość karnetów wzrosła to byłoby to coś złego dla klubu? (kasa przed sezonem!). A może dziecko będzie chciało z kolegą..., żona z koleżanką...??

    pzdr

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Józef zrobił świetną robotę do roku 2008. Potem przyszło jakieś wypalenie - zapomniał o największym sponsorze klubu i teraz odbija mu się to czkawką. Czas zawalczyć o kibica! Stworzyć dobre widowisko za przystępną cenę szczególnie dla rodzin. Kiedy nowy narybek kibicowski ma załapać tego bakcyla?
    Zrobiło się klubik dla VIPów typu Ciesiółka to proszę teraz nie płakać na tych "złych" kibiców. Ani tym bardziej nie stosować szantażu, jak to bywało w ostatnich sezonach. Że "Leszna przy takiej frekwencji nie stać na ekstraligę". Trzeba było pamiętać o tej frekwencji, która niegdyś była średnio na poziomie 12 tys. na mecz. Nie tak dawno temu...
    Wygląda na, że Józef D. prezes SSA traktuje nas kibiców "prawie" jak udziałowców. Domaga się od nas łożenia na działalność, która wprawdzie bliska sercu, nie podlega żadnej kontroli ani ocenie kibiców. Jest sytuacja dość dramatyczna.

    Wemitował by chłop trochę akcji, wówczas czemu nie, można zapłacić mu za to 3 tys i dożywotnio chodzić za darmo na stadion. Dodatkowo plus jest taki, że można poddać Prezesa corocznej ocenie na Walnym i w razie potrzeby wywalić na zbity pysk. Zaręczam, że wówczas i ton by się zmienił i samo podejście do tematu. Podpisać 8 kontraktów w grudniu potrafi każdy. No prawie

  32. Powrót do góry    #32
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Wygląda na to że Józef się pogubił z tym wszystkim i tak jak nas wyciągnął na szczyty to teraz żużel w Lesznie idzie w dół i będzie coraz gorzej bo nie robi nic

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Nie jestem jakimś obrońcą Józefa ale przestańcie krakać jak wrony!! Wasze narzekanie jest żałosne, nie chcecie by w nazwie nie było sponsora tytularnego to się nie dziwcie że bilety są droższe!! Klub mając ok. 1,5 bańki dodatkowo może sobie pozwolić na niższe bilety. Niestety nasz klub jest wierny tradycji więc musimy się liczyć z cenami jakie są. Rozumiem że to spory wydatek i zgadzam się z propozycją biletów rodzinnych ale obniżka z 38 na np 30 za pojedyńczy bilet w obecnej sytuacji nie nastąpi i tego jestem pewien. Jak nasi zdobywali medale to jakoś nikt z Was nie narzekał na wysokie koszty utrzymania klubu teraz jak klub może mieć problem z podpisaniem kontraktu z Jarkiem to jest larum. W tym sezonie jechaliśmy przez większość meczy bez lidera a i tak prawie byliśmy w play-off. Uważam że Józef dużo zrobił i nadal robi dla naszego klubu. Prezesi nie chcieli się ograniczać przy podpisywaniu kontraktów i teraz będą tego wyniki, już widać ile chcą Zagar Nicki czy Antonio a to dopiero początek. Czas pokaże czy Józef wprowadzając ograniczenia budżetowe nie miał racji, ale w tym tempie to za 2 lata może nie być połowy klubów!! Wtedy to Tarnów Rzeszów czy Zielona będą mogły sobie jeździć czwórmecze. Kibice innych klubów nie rozumieją że podpisywanie kontraktów i przebijanie ofert wiąże się z problemami na dłuższą skalę bo teraz ich prezesów stać na zawodników ale 1 czy 2 sponsorów mniej i będzie problem jak w Czewie przed laty.Józef ma rację że trzeba patrzeć na 3-4 sezony do przodu a nie żyć chwilą jak część obecnych prezesów. Uważam że zatrzymanie obecnego składu będzie miłym akcentem i tego bym sobie życzył w najbliższych tygodniach.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    1. Pawlicki
    2. Batchelor
    3. Balinski
    4. Musielak
    5. Pavlic
    6. Pawlicki
    7. Adamczewski
    Mi taki sklad odpowiada i jak nie stac nas na Jarka to trudno (niech idzie tam gdzie dostanie wiecej). Mysle ze taki sklad gwarantuje emocje na smoczyku i utrzymanie raczej tez (o 2 mln oszczędności nie wspomnę). Tylko niech Jozef trochę zejdzie z cenami biletów(30 normalny, 20 ulgowy) i będzie gitara. I jeszcze jedno. Niech ponumerują miejsca na stadionie, wtedy karnety numerowane co spowoduje ze sporo ludzi kupi karnet zeby siedzieć na swoim ulubionym miejscu ( ja bym wtedy kopił )
    Ostatnio edytowane przez bullfan ; 28-10-2012 o 19:01

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    1. Pawlicki
    2. Batchelor
    3. Balinski
    4. Musielak
    5. Pavlic
    6. Pawlicki
    7. Adamczewski
    Mi taki sklad odpowiada i jak nie stac nas na Jarka to trudno (niech idzie tam gdzie dostanie wiecej). Mysle ze taki sklad gwarantuje emocje na smoczyku i utrzymanie raczej tez (o 2 mln oszczędności nie wspomnę). Tylko niech Jozef trochę zejdzie z cenami biletów(30 normalny, 20 ulgowy) i będzie gitara. I jeszcze jedno. Niech ponumerują miejsca na stadionie, wtedy karnety numerowane co spowoduje ze sporo ludzi kupi karnet zeby siedzieć na swoim ulubionym miejscu ( ja bym wtedy kopił )

    W przypadku powrotu do 8 zespołowej e-ligi i spadku 3 drużyn, to w/w składem nie jesteśmy wstanie się utrzymać.

    Zaczekajmy na regulamin, a następnie zbudujmy ekipę na utrzymanie i pasuje.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 28-10-2012 o 21:13

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Ostafiński z PS na swoim blogu pisze, że Hampel: 40% Unia, 30% PGE, 30% Falubaz. Jak tak dalej pójdzie (w żądaniach) to Przemek Pawlicki będzie niewiele tańszy niż Jarek Hampel.

    Co do składu powyżej to jechaliśmy takim (bez Hampela) prawie cały sezon i gdyby nie pomyłka u siebie z falubazem byłyby PO a nie spadek!

    Co do regulaminu to jest on już znany KSM 41.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 28-10-2012 o 22:19

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Hampel podobno już jest ugadany w Falubazie.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Hampel podobno już jest ugadany w Falubazie.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    No to jak przyjedzie to będzie wesoło. Pamiętam pierwszy mecz Skóry w barwach CKM na Smoku. Na razie Hampel się nudzi i biedy nie klepie skoro ma czas i kasę na robienie z siebie "błazna" ala Janowski.

    https://twitter.com/i/#!/jarekhampel...com%2FEmlnoSxt

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Ostafiński z PS na swoim blogu pisze, że Hampel: 40% Unia, 30% PGE, 30% Falubaz. Jak tak dalej pójdzie (w żądaniach) to Przemek Pawlicki będzie niewiele tańszy niż Jarek Hampel.

    Co do składu powyżej to jechaliśmy takim (bez Hampela) prawie cały sezon i gdyby nie pomyłka u siebie z falubazem byłyby PO a nie spadek!

    Co do regulaminu to jest on już znany KSM 41.
    haha uwielbiam tego ''dziennikarza'' jeszcze miesiąc temu pisał że nie ma żadnych szans na Hampela w Lesznie ... a teraz już 40 % ? no Panie Ostafiński to jak to wkońcu jest ? Przecież to zrodlo był sprawdzone

    Według mnie to Jarek na 10% Leszno , 10 % Bydgoszcz , 10 % Toruń , 10 % Gorzów , 10 % Rzeszów , 10 % Tarnów , 10 % Gniezno , 10% Wrocław , 10 % Zielona Góra , 10 % Częstochowa , ja też tak potrafie Panie Darku


    Co Do Pawlickich , czy kogoś jeszcze dziwią żądania papy pawlickiego ? bo mnie wcale.Oni tu długo miejsca nie zagrzeją , może uda sie ich namówic na 1-2 sezony i to wszystko.Ale nie ma co narzekać spojrzcie ile sobie woła Krzysiu K na nowy sezon NIE MA SENTYMENTÓW!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Gościem dzisiejszego Magazynu Żużlowego będzie prezes Unii Leszno Józef Dworakowski. Pytania do gościa można zadawać już teraz, wpisując ja jako komentarz do tej informacji. Początek audycji na antenie Radia Elka o 18:15.

    Edycja

    -Nie ma zgody na dwa miliony złotych dla Unii Leszno – zapowiada Tadeusz Pawlaczyk (PO). Przewodniczący Rady Miejskiej Leszna uważa, że finansowanie klubu należy utrzymać na dotychczasowym poziomie około miliona złotych.
    http://elka.pl/content/view/60666/80/
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 29-10-2012 o 14:28

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    i tak za 3 lata wszystko trzeba bedzie zaorac.nie ma juz koniunktury na ten zasciankowy sport

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W kwestii składu : spokój, i jeszcze raz spokój. Czy jest koniunktura? A bo ja wiem? Może jeszcze gdzieś, gdzie przy okazji własne priorytety się realizuje ( np. głosy wyborców, ciepłe posadki w ratuszach ) albo czeka latami by widzieć " swoich " chłopców w złocie. Nostalgia nostalgią ( z pewnością obraz wypacza i zniekształca ) ale dla mnie prawdziwy żużel to były lata osiemdziesiąte, potem fragmentami jeszcze inne sezony. Dziś bardziej obserwuje rzecz na zasadzie hucpy i cyrku w jednym.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-10-2012 o 19:29

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Witam,
    napiszcie proszę co było ciekawego w dzisiejszym wywiadzie z Jozinem na Elce.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    Witam,
    napiszcie proszę co było ciekawego w dzisiejszym wywiadzie z Jozinem na Elce.
    Ogólnie była mowa o pieniądzach... Józef mówił, że chcę jechać składem z sezonu 2012 i z tego co mówił to jest to realne. Przy pytaniu o Pawlickich i Damianie mówił, że jest im dać w stanie takie same kontrakty jak w zeszłym roku więc chyba aż tak źle nie jest !! Co do biletów to chyba nie zanosi się na obniżkę cen no ale cóż . Odnośnie Juricy to ktoś pytał czy jest kontakt z Rzeszowem, a Józef to zdementował i coś tam wspomniał, że jest po słowie z ojcem Jury. Chciałby też aby został Troy. Co prawda mówił, że jest on za bardzo wyluzowany ale ma talent i mu na nim zależy. Była mowa o sponsorze tytularnym ale to na ten moment nie wchodzi w grę.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    dzieki za info. ,mysle ze najwieksza niewiadoma to i tak jarek..ale zobaczymy

Strona 1 z 151 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •