Strona 89 z 151 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez lord48 Zobacz posta
    najbardziej wkurzajaca była nie sama porazka a "wystep" naszych juniorow po 14 biegu. kto byl ten widzial. zenada.
    Chłopaki jako jedyni z całej drużyny zrobili swoje i chcieli podziękować kibicom za doping. Widzę, że po 14 biegu ze stadionu wyszedłeś, bo po meczu Piotrek z Tobiaszem od razu wyszli na pomeczowy obchód stadionu, a resztę to na siłę chyba wypychali.

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Chłopaki jako jedyni z całej drużyny zrobili swoje i chcieli podziękować kibicom za doping. Widzę, że po 14 biegu ze stadionu wyszedłeś, bo po meczu Piotrek z Tobiaszem od razu wyszli na pomeczowy obchód stadionu, a resztę to na siłę chyba wypychali.

    Po meczu jak tajcherty pakowały GMy naszego lidera , chcieliśmy Fredrikowi podziękować za mecz spiewając ''jeszcze tego lata Ferdek Lindgren miszczem świata'' to pan przemysław kazał nam ''wypierd***ć'' ale intencje były dobre ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No i co z tego... Jazda na jednym kole jak mecz w plecy? To wygląda tak że swoje zrobiłem i ****... A że drużyna przegrała to nie moja sprawa... Już jeden taki w klubie był co to nam EKSTRALIGĘ RATOWAŁ...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No i co z tego... Jazda na jednym kole jak mecz w plecy? To wygląda tak że swoje zrobiłem i ****... A że drużyna przegrała to nie moja sprawa... Już jeden taki w klubie był co to nam EKSTRALIGĘ RATOWAŁ...
    A ja cały czas mam nadzieje ze uratuje ją poraz kolejny
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3965
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No i co z tego... Jazda na jednym kole jak mecz w plecy? To wygląda tak że swoje zrobiłem i ****... A że drużyna przegrała to nie moja sprawa... Już jeden taki w klubie był co to nam EKSTRALIGĘ RATOWAŁ...
    Dla mnie takie zachowanie jest jednoznaczne z przejechaniem kółka honorowego machając rączką w stronę trybun, tylko że milsze dla oka, a o olewanie losów drużyny to bym Tobiasza najmniej posądzał.

  6. Powrót do góry    #3966
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    co Wy się tak tych juniorów czepiacie? Ja wstałem i biłem im brawa na stojąco bo im się to należało. Chłopaki się starają i widać to, czego nie można powiedzieć po Balińskim czy Lindgrenie. A juniorzy zrobili swoję, narobili dużo pkt więc mają prawo się cieszyć. A że ktoś piszę drużyna przegrywa itp. to mają być smutni, płakać? Jak się chcecie czepiać to czepiajcie się innych "naszych gwiazd" bo juniorów to powinniśmy nosić na rękach za to że nie przegraliśmy 20 tylko 4.
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 19-05-2013 o 22:13

  7. Powrót do góry    #3967
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Przydało by się kogoś zatrudnić nawet żeby postraszyć nasze gwiazdy jest Dryml jest Tungate jest Cook a co tam słabiej nie pojada a może ktoś zaskoczy

  8. Powrót do góry    #3968
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Przydało by się kogoś zatrudnić nawet żeby postraszyć nasze gwiazdy jest Dryml jest Tungate jest Cook a co tam słabiej nie pojada a może ktoś zaskoczy
    eee tam Drymle...Falubaz z chęcią nie dopłaci drugiej raty za Adamczewskiego, żebysmy go tylko im zabrali...

  9. Powrót do góry    #3969
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    eee tam Drymle...Falubaz z chęcią nie dopłaci drugiej raty za Adamczewskiego, żebysmy go tylko im zabrali...
    ja tam z dobroci serca jestem nawet wstanie odpuścić rate w zamian za wypozyczenie MBJ
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3970
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ja tam z dobroci serca jestem nawet wstanie odpuścić rate w zamian za wypozyczenie MBJ
    to nie jest głupi pomysł...tylko znając życie, nikt z naszych dzia.....olewaczy nawet o tym nie pomysli...

  11. Powrót do góry    #3971
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ja tam z dobroci serca jestem nawet wstanie odpuścić rate w zamian za wypozyczenie MBJ
    To jest nierealne przy takiej postawie ich kapitana to kto wie czy nie wskoczy w jego miejsce

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Tak czy inaczej prezes od kilku lat powtarza jak mantrę, że Leszna nie stać na drużynę ekstraligową, a że Józef człowiek słowny zarząd robi wszystko, by tą tezę udowodnić.
    O ile o wymienieniu Batchelora sporo się pisało w zeszłym roku, to chyba nikt się nie spodziewał, że klub opuszczą Adamczewski czy Pavlić... Można dzisiaj gdybać, bo i łatwo przecież gdy mleko się rozlało, ale z Jurą w składzie i jakimś młodziakiem, niechby i MBJ to jakoś łatwiej byłoby się można z tą drużyną identyfikować... A tak, ech...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #3973
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Zacytuję klasyka 'zostałem dziś obrzygany tym co zobaczyłem'. Chodzę na żużel 30 lat i pierwszy raz czuję takie coś. Jutro sprzedaję karnet bo nie mam zamiaru oglądać tego. I nie chce słyszeć jakiś tekstów 'zawsze wierni czy na dobre i na złe' bo to są teksty dla pryszczatych 'ultrasów' i ich dziewczyn. Żużel w Lesznie jest na ostatniej prostej. Co to ****a było? To się w pale nie mieści, ale kto by się z tych gwiazdeczek tym przejmował, faktury powystawiane i w droge do Anglii czy Szwecji. Na następny mecz nie pomogą bilety za 10 zł. To już nie to co kiedyś, gówno a nie żużel.

  14. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Chodzę na żużel 30 lat i pierwszy raz czuję takie coś. Jutro sprzedaję karnet bo nie mam zamiaru oglądać tego. I nie chce słyszeć jakiś tekstów 'zawsze wierni czy na dobre i na złe' bo to są teksty dla pryszczatych 'ultrasów' i ich dziewczyn.

    To są słowa KIBICÓW, a nie FRAJERÓW wyjebujących się na swoja drużynę bo mecz przegrała... Tobie zapewne się wszystko w życiu udało
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    anixon (20-05-2013), darsen (20-05-2013), kasperski (20-05-2013), p00lie (20-05-2013)

  16. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    To są słowa KIBICÓW, a nie FRAJERÓW wyjebujących się na swoja drużynę bo mecz przegrała... Tobie zapewne się wszystko w życiu udało
    Noski - nie unoś się tak, chyba faktycznie musimy zaliczyć spadek by klub znowu przede wszystkim tworzyli kibice. Teraz to firma, sporo ludzi tego nie kupuje.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  17. Powrót do góry    #3976
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Noski jakich kibicow gdzie jest ta reszta ultrasow co chodzila na mecze w tamtym roku pamietaj kibic placi i to nie male pieniadze i wymaga a jeden z drugim robia po 1 czy 3 pkt i maja w dupie bo sprzetu nie maja a kase na cos biora zwykle ligowe śmiecie

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #3977
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    To są słowa KIBICÓW, a nie FRAJERÓW wyjebujących się na swoja drużynę bo mecz przegrała... Tobie zapewne się wszystko w życiu udało
    Problem w tym, że to nie był eypadek przy pracy. Prześpię się to pewnie mi przejdzie, ale tylko trochę. Widzę co się dzieje, stąd moje słowa. Oni mają w d upie to, że przegrali! Dzisiejszy mecz był gowździem do trumny dla frekwencji na Unii w tym sezonie, a co za tym idzie, niestety nadchodzą ciężkie czasy na szlaki w Lesznie. Wszyscy się z Józefa śmieją jak powiedział, że rozgrywki zawiesić. Niestety ja mam takie zdanie już od dobrych 2-3 lat. Potrzebne jest kilka lat posuchy, a jak ktoś tego nie rozumie to przykro mi, ale jest zaślepiony. Józef jaki jest taki jest, prosty chłop, ale oleju ma w głowie więcej niż 9 pozostałych prezesów tej ligi.

  19. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Problem w tym, że to nie był eypadek przy pracy. Prześpię się to pewnie mi przejdzie, ale tylko trochę. Widzę co się dzieje, stąd moje słowa. Oni mają w d upie to, że przegrali! Dzisiejszy mecz był gowździem do trumny dla frekwencji na Unii w tym sezonie, a co za tym idzie, niestety nadchodzą ciężkie czasy na szlaki w Lesznie. Wszyscy się z Józefa śmieją jak powiedział, że rozgrywki zawiesić. Niestety ja mam takie zdanie już od dobrych 2-3 lat. Potrzebne jest kilka lat posuchy, a jak ktoś tego nie rozumie to przykro mi, ale jest zaślepiony. Józef jaki jest taki jest, prosty chłop, ale oleju ma w głowie więcej niż 9 pozostałych prezesów tej ligi.

    Jak już ktoś pisał wcześniej w 1 lidze też jest fajnie i chyba dobrze nam to zrobił wtedy zobaczymy komu na sercu leży dobro tego klubu ... a forme ''naszych'' doskonale obrazuje to zdjęcie http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...le#photo-start

    A ja człowiek wielkiej wiary wiec mimo to na kolejnym meczu sie zjawie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #3979
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Siedzę sobie na stadionie i widzę jak CAŁA ekipa Sparty robi obchód toru, coś tam sobie pokażą coś się pośmieją i wracają do parkingu. A nasi? Idą w 3 grupkach każdy smętne miny jak by mieli iść za karę, i Damian wychodzi sobie na samym końcu podchodzi do pól startowych i wraca do parkingu. W naszym zespole nie ma w ogóle atmosfery. Jak widzę jak na torze sobie przeszkadzają Damian z Przemkiem; Przemek z Bjerre czy Bjerre z Fredką to mnie krew zalewa. Może trzeba im wytłumaczyć że jeżdżą w jednym zespole a nie w przeciwnych drużynach? Mieliśmy u siebie 3 teoretycznie słabe ekipy. Ze "słabych" pozostał tylko Gorzów. z taka formą to zostaniemy z tymi 8 pkt. na koniec sezonu.

    PS.
    Na kogo mają ludzie przychodzić na stadion??? Żeby patrzeć na Fredke i Damiana co ledwo wyprzedzają juniorów Sparty??? Na Zengote??? Na gwiazdora Przemka??? Z tej mąki nie będzie dobrego chleba. Na razie mamy zakalec. Mam nadzieję że w następnych 2-3 meczach pojedzie Michelsen nawet jak będzie przywoził 0 w meczu . Mam wrażenie że jedziemy 3 mecz u siebie i za każdym razem na innym torze. Może czas dać odpocząć Romanowi? Nasi potrzebują porządnego kopa w 4 litery inaczej nic się nie zmieni.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gumis-pl za jego przydatny post!

    Martines (20-05-2013)

  22. Powrót do góry    #3980
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Bez napinki. czas wrócić do korzeni... PAvlic, Batchelor i Romana zamienić na Kryjoma (razem pracowali w 2010 bo nie pamietam???)

  23. Powrót do góry    #3981
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Gdyby Jura chciał jeździć w Lesznie, to by jeździł.
    Batch wyleciał nie tylko za wyniki, bo takowych najgorszych nie miał.

    To tak odnośnie wymiany na Szweda i Duńczyka.

  24. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Batch wyleciał za imprezki, a Lindgren jest w tej kwestii na podobnym poziomie - paradoks? O dziwo w Lesznie jeszcze nie dostał od nikogo w twarz za wyrywanie zajętych lasek
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  25. Powrót do góry    #3983
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zaczyna się walka o utrzymanie. Czerwona lampka z I ligi została zapalona. Koniec szczęścia.
    O tym samym pomyślałem. Przegralismy u siebie z teoretycznie najsłabszą drużyną w elidze, typowaną do spadku już przed sezonem. Przed nami 5 trudnych kolejek - może uda się zgarnąć 2 punkty. Co z tego że wygrywamy w częstochowie (przez szczescie) jak dostajemy baty u siebie od druzyn walczacych o utrzymanie i oddajemy im swoje punkty(ten mecz liczy sie przecież podwojnie)

    fredowi dałbym ultimatum: gp albo liga. i niech sobie wybierze gp bo dzien po i tak pozytku z niego nie ma. 3 punkty i adamczewski by zrobił (a nawet wiecej , za mniejsze pieniądze)
    Damian też mógłby wyrzucić te osiołki i coś zainwestować...
    Czas na Michelsena. Gorzej od nich nie pojedzie bo się nie da.

  26. Powrót do góry    #3984
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartolini15 Zobacz posta
    O tym samym pomyślałem. Przegralismy u siebie z teoretycznie najsłabszą drużyną w elidze, typowaną do spadku już przed sezonem. Przed nami 5 trudnych kolejek - może uda się zgarnąć 2 punkty. Co z tego że wygrywamy w częstochowie (przez szczescie) jak dostajemy baty u siebie od druzyn walczacych o utrzymanie i oddajemy im swoje punkty(ten mecz liczy sie przecież podwojnie)

    fredowi dałbym ultimatum: gp albo liga. i niech sobie wybierze gp bo dzien po i tak pozytku z niego nie ma. 3 punkty i adamczewski by zrobił (a nawet wiecej , za mniejsze pieniądze)
    Damian też mógłby wyrzucić te osiołki i coś zainwestować...
    Czas na Michelsena. Gorzej od nich nie pojedzie bo się nie da.
    Nie wiem czemu w Lesznie uwazacie, ze Fredrik stawia GP ponad lige Wystarczy zobaczyc co tam pokazuje i naprawde jest tam podobnie slabo, w Pradze mial akurat bardzo dobre pola. Mimo wszystko bezpiecznie na kazdej arenie mozna stawiac przeciwko niemu, maszyny ma strasznie kiepskie w tym roku. Sadzilem, ze po naprawde dobrym zeszlym w tym bedzie przynajmniej podobnie, natomiast w tym ani wyniku ani dobrej jazdy z jego strony.

  27. Powrót do góry    #3985
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Siedzę sobie na stadionie i widzę jak CAŁA ekipa Sparty robi obchód toru, coś tam sobie pokażą coś się pośmieją i wracają do parkingu. A nasi? Idą w 3 grupkach każdy smętne miny jak by mieli iść za karę, i Damian wychodzi sobie na samym końcu podchodzi do pól startowych i wraca do parkingu. W naszym zespole nie ma w ogóle atmosfery. Jak widzę jak na torze sobie przeszkadzają Damian z Przemkiem; Przemek z Bjerre czy Bjerre z Fredką to mnie krew zalewa. Może trzeba im wytłumaczyć że jeżdżą w jednym zespole a nie w przeciwnych drużynach? Mieliśmy u siebie 3 teoretycznie słabe ekipy. Ze "słabych" pozostał tylko Gorzów. z taka formą to zostaniemy z tymi 8 pkt. na koniec sezonu.

    PS.
    Na kogo mają ludzie przychodzić na stadion??? Żeby patrzeć na Fredke i Damiana co ledwo wyprzedzają juniorów Sparty??? Na Zengote??? Na gwiazdora Przemka??? Z tej mąki nie będzie dobrego chleba. Na razie mamy zakalec. Mam nadzieję że w następnych 2-3 meczach pojedzie Michelsen nawet jak będzie przywoził 0 w meczu . Mam wrażenie że jedziemy 3 mecz u siebie i za każdym razem na innym torze. Może czas dać odpocząć Romanowi? Nasi potrzebują porządnego kopa w 4 litery inaczej nic się nie zmieni.
    dokładnie...nie ma EKIPY...jest ZBIERANINA...

    Młodzi trzymają razem, Fredka i KB sobie, a Baliński sobie....I jak to ma wszystko funkcjonować? Józkowi już się nie chce i pewnie żałuje, że przed tym sezonem nie powiedział dość. Igielski to samo...

    Nie ma zapału, nie ma energii, nie ma duszy w tym zespole. Co z tego że jest młoda, skoro zachowuje się jak schorowana babcia?

    Gdy kibice na to patrzą, odechciewa im się kibicować. Nie ma się z kim identyfikować. Jest KIBEL! Rok oczyszczenia by się przydał, ale obawiam się, że jeśli spadniemy, to szybko na Ekstraligi nie wrócimy

    Lindgren do odstawki jako pierwszy. Nie mogę na faceta patrzeć jak męczy się z juniorami innych drużyn. Jedyny mecz jaki mu wyszedł to wyjazd do Gorzowa. Reszta to DNO. Wystarczy powiedzieć, że ma tylko 3 wygrane biegi!!! To jest prowadzący parę?? Oto kogo udało mu się pokonać. Madsen, Borowicz z Tarnowa, LIsiecki, Ułamek, Lindbaeck, Pedersen z Gniezna, Jabłoński 2x, Malczewski z Czewy - POGROM , Andersen, Buczkowski, KOściecha, Woźniak z bezbarwnej Bydgoszczy i Zgardziński, Dudek, Davidsson z ZG...Gorzowa nie liczę bo w tamtym meczu nie mam do niego zastrzeżeń...

    Przemo - miał być LIDEREM, jest drugą linią - za taką kasę to ja dziękuję za takie usługi.

    ITD. ITD...

    Słowa uznania dla juniorów - bez nich bylibyśmy tam gdzie jest teraz Gniezno.
    Ostatnio edytowane przez silur ; 20-05-2013 o 13:40

  28. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Jakby nie patrzeć, najlepszy nasz tegoroczny transfer, to było pozbycie się Adamczewskiego do Z. Góry Na nim przynajmniej Józef nieźle zarobił haha. O reszcie nawet nie chce się pisać, chociaż Zengi nie jest taki zły. Mnie martwi natomiast bardziej od postawy naszych orłów( oni pewnie w którymś meczu zaskoczą, jak to było w Gorzowie, czy z Bydgoszczą u siebie )postawa naszej legendy, wielkiego stratega Jankowskiego . Gdy mecz nie idzie, trzeba gonić wynik ,Jankes błądzi, wali takie babole taktyczne, ze głowa boli. Co ja mówię, on nawet jak prowadzimy w meczu nie radzi sobie z drużynom . Żużlowcem był wspaniałym, menago, taktykiem jest żadnym. Jeżeli chcemy się utrzymać , sprawa jest prosta . Przedsezonowe cele Józefa, o których mówił na lotnisku, czyli „Mistrzostwo Polski” odkładamy na kolejne lata haha.
    Teraz, zmieniamy priorytety, stawiamy sobie nowy cel. Heroiczna walka o utrzymanie i tego się trzymamy.
    Następne kroki:
    -Jankes –odsunięty zostaje od pierwszej drużyny ( zajmuje się szkółką). W jego miejsce najlepiej byłoby ściągnąć Gajewskiego( facet już był menago i ma poważanie u zawodników ). Jak nie on, zagadać z Czecze szprychą Czernickim ( dumę trzeba schować w kieszeń, utrzymanie ligi jest ważniejsze) lub innym wolnym menago (każdy będzie lepszy od Jankesa).
    -Odsunięcie Lingrena od 2 lub 3 meczy, to samo tyczy się Balińskiego .
    - Michalsen dostaje swoje szanse, z góry ma powiedziane, że będzie to 4 lub 5 meczy, by się chłopak nie stresował jak coś mu się wyjdzie .
    - Zaczynamy w końcu robić tor, by był taki sam na piątkowym/ sobotnim treningi i na lidze. Jeżeli tego nie potrafimy (komisarze), rezygnujemy całkowicie z treningów i spasowujemy się w niedziele, tak jak goscie . (nie ma sensu trenować na przyczepnym ,a mecz jechać na betonie)
    - Fajnie by było zakontraktować jeszcze jakiegoś grajka, by był dwa baty, na Freda i Balline .
    Tak to widzę, będzie ciężko, ale jesteśmy wstanie się utrzymać, nawet na betonowych torach, tylko musi ktoś mocno pierdalnąć w stół i dokonać kliku zmian

  29. Powrót do góry    #3987
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    wątpię żeby ktoś miał jaja i odłożył Balińskiego czy Lindgrena na bok a wstawił Michelsena. Ogólnie taktyka u nas to niestety jest na 2-ligowym poziomie jak nie na niższym, nie trafione zmiany, brak jakiegoś kunsztu cwaniactwa czy chociażby logiki nie wpominając o jakiejś taktyce. Ogólnie myślę że do Jankesa nie powinny być kierowane jakiekolwiek zarzuty przecież jest dobry jako trener ale nie jako taktyk, powinniśmy mieć dobrego menagera który ma jaja i byłby wstanie nie raz zaryzykować zmianami itp. Niestety przy prezentacji drużyny czy chociażby na zdjęciach takiej osoby funkcyjnej nie widać a jak wiadomo podobno Jąder nim jest. Nie wiem na jakiej zasadzie się to odbyło ale jak był Gryczka to chociaż go było widać a tego pana to niestety jeszcze ani razu nie widziałem a podobno w parkingu jest. Ja bym proponował zrobić konkurs na menagera drużyny: Znajomość przepisów, rozegrania taktycznego zawodów itp. bo samo podanie nazwisk sędziemu do 14 i 15 biegu to myślę że trochę za mało jak na zakres obowiązków ekstraligowego menagera. Po za tym menager powinien umieć też postawić się innym w różnych sytuacjach. W tamtym roku było parę razy gdzie powinno być od razu składane odwołanie czy np. o ukaranie kogoś z przeciwnych drużyn a jednak zawsze było to wyciszane. Niestety my jako drużyna jesteśmy najgorzej zarządzaną drużyną chyba w całym żużlowym świecie. Klub oczywiście jak mówią inni niby dobrze prosperuję bo nie przynosi strat itp. no ale niestety o drużynie i menagerze już tego nie można powiedzieć.

  30. Powrót do góry    #3988
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,458
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Pytanie, kto miałby ten konkurs na menadżera przeprowadzić? Szczególnie z rozegrania taktycznego zawodów?

  31. Powrót do góry    #3989
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Pytanie, kto miałby ten konkurs na menadżera przeprowadzić? Szczególnie z rozegrania taktycznego zawodów?
    no ktoś chyba zarządza klubem? Więc to oni powinni taki konkurs rozpisać albo w końcu znaleźć kogoś kto ma jaja i zna przepisy itp. bo wg mnie to przeważnie w tym aspekcje przegrywamy mecze. Po za tym wystarczyłoby zadać pytanie dlaczego nie powinniśmy ostatnio w 13 biegu wygrać 5:1

  32. Powrót do góry    #3990
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,458
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    No tak, tylko żeby kogoś w czymś oceniać, to trzeba jeszcze się na tym znać. Gdyby ktoś taki w klubie był, to Jankesa już by dawno na tym stanowisku nie było, bo takich błędów jak on i w zeszłym roku długopis Gryczka narobili, długo się nie zapomni.

  33. Powrót do góry    #3991
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szlaka w Lesznie z każdej strony ma się ku upadkowi.
    Od kilku lat frekwencja spada po równi pochyłej na łeb na szyję.
    Czy jest tylko sens na siłę ratować się przed spadkiem??
    Co to zmieni jak za rok te same mordy po torze będa jeżdzić a to na pewno nie spowoduję wzrostu frekwencji i zainteresowania.
    Sezon jedziemy do końca na siłę nie ma już kogo kontraktować.
    Młodego Dunola zamiast któregoś z Naszych gwiazdek spadamy z Ligi zostają ci którym na Klubie zależy i na spokojnie jedziemy w 1 lidze.
    Przynajmniej po roku może dwóch (o ile się niestety Nam żużel w Lesznie nie skończy na jakiś czas )przy okazji awansu Smok znowu by się zaczął zapełniać bo ludzie byliby głodni żużla na Ekstraligowym poziomie .Jak na ta chwile to gorzej być już chyba nie może.

    Smutne ale prawdziwe Nasz Kochany Klub leci na łeb na szyję i nie widać prognozy na to że będzie lepiej....

    Pzdr

    Unia To My !!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #3992
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    No tak, tylko żeby kogoś w czymś oceniać, to trzeba jeszcze się na tym znać. Gdyby ktoś taki w klubie był, to Jankesa już by dawno na tym stanowisku nie było, bo takich błędów jak on i w zeszłym roku długopis Gryczka narobili, długo się nie zapomni.
    to już inna sprawa. Myślę że Jankes robi co do niego należy, przynajmniej jeżeli chodzi o treningi itp. nie raz te stare metody dają więcej rezultatów niż te nowe. Co do menagera to po prostu trzeba by zatrudnić kogoś bardzo ogarnięte w przepisy itp. żeby po prostu wiedział co w danej chwili ma zrobić. Ja tam Gryczki oceniać nie będę bo nie ma sensu, chociaż z drugiej strony przynajmniej było go widać z drużyną i był oficjalne przedstawiony a teraz to nie wiadomo czy ten Jąder jest czy go nie ma. Niby klub jest dla kibiców a nie na odrót ale tu w Lesznie trochę chyba nie w tą stronę poszli. Robią coś i po prostu tak jakby ukrywali go czego nie mogę zrozumieć. Będziemy jechać w Toruniu to przynajmniej zobaczymy czy faktycznie jest Jąder bo to pewnie jedyny mecz UNII, który będzie pokazywany w TV czego też nie rozumiem ale od razu mówiłem że jak będzie Stępniewski prezesem presezów to tam będzie. Niestety to kolesiostwo prezesów też by trzeba rozwalić żeby coś w tym żużlu zaczeło się dziać. Była okazja żeby GKSŻ przejęła władzę i zaczeła rządzić równo dla wszystkich a nie każdy dla siebie próbuję coś tylko uskubać z tortu zwanego Ekstraliga S.A.

  35. Powrót do góry    #3993
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Będziemy jechać w Toruniu to przynajmniej zobaczymy czy faktycznie jest Jąder bo to pewnie jedyny mecz UNII, który będzie pokazywany w TV czego też nie rozumiem ale od razu mówiłem że jak będzie Stępniewski prezesem presezów to tam będzie.
    Najpierw Jozin oficjalnie gada, że TV to zło, bo zabiera kibiców ze stadionu, a potem wielkie oburzenie, że Unia nie jest pokazywana... Albo w jedną, albo w drugą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #3994
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygota Zobacz posta
    Szlaka w Lesznie z każdej strony ma się ku upadkowi.
    Od kilku lat frekwencja spada po równi pochyłej na łeb na szyję.
    Czy jest tylko sens na siłę ratować się przed spadkiem??
    Co to zmieni jak za rok te same mordy po torze będa jeżdzić a to na pewno nie spowoduję wzrostu frekwencji i zainteresowania.
    Sezon jedziemy do końca na siłę nie ma już kogo kontraktować.
    Młodego Dunola zamiast któregoś z Naszych gwiazdek spadamy z Ligi zostają ci którym na Klubie zależy i na spokojnie jedziemy w 1 lidze.
    Przynajmniej po roku może dwóch (o ile się niestety Nam żużel w Lesznie nie skończy na jakiś czas )przy okazji awansu Smok znowu by się zaczął zapełniać bo ludzie byliby głodni żużla na Ekstraligowym poziomie .Jak na ta chwile to gorzej być już chyba nie może.

    Smutne ale prawdziwe Nasz Kochany Klub leci na łeb na szyję i nie widać prognozy na to że będzie lepiej....

    Pzdr

    Unia To My !!!!!!!!
    Niestety masz rację ale to jest też wina władz klubu a przede wszystki prezesa, który próbuję wyciągnąć kasę od kibiców a nic w zamian nie dawać. Mam osobiście karnet ostatnio gratis programy dawali (zabrakło dla wszystkich) a dla tych co bilety kupili jakieś tam plakaty, dlaczego też tych plakatów nie dali kibicom posiadających karnety? tego niestety nikt nie wie. Po prostu z takim podejściem do kibica nie można żądać od innych żeby przychodzili czy przyjeżdzali z Gostynia czy Kościana na mecze jak się ich tak traktuję. Po za tym wg mnie wystarczyłyby głupie ułatwienia przy zakupie biletów i byłoby więcej kibiców. Chodzi tu np. o zakup biletu przez Internet z rezerwacją miejsc. Lepiej jest kupić taki bilet i wydrukować go niż stać w kolejkach na 2h przed rozpoczęciem meczu. A tak przychodzę 5 minut przed rozpoczęciem meczu i dalej moje zarezerwowane miejsce czeka na mnie. Na wirażach zrobić tańsze bilety bo gorsza widoczność jest, wprowadzić bilety rodzinne. Ale niestety oczywiście tego nie zrobią bo będę musieli się za robotę wziąć a to już nie koniecznie wszystkim się chce.
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 20-05-2013 o 15:30

  37. Powrót do góry    #3995
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    A mi się mecz bardzo podobał, miło spędziłem czas. Wygrała drużyna lepsza tego dnia - za co gratulacje. Tor był bardzo dobrze przygotowany, zawiedli Uniści, nie przyjmuję tłumaczeń.

    Zwracam uwagę na to co plótł spiker przed meczem, z góry skazując Spartę na porażkę. To było bardzo nieprofesjonalne i po prostu wieśniackie.

    pozdrawiam
    let the metal flow.

  38. Powrót do góry    #3996
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach

  39. Powrót do góry    #3997
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Tylko tego nam jeszcze brakowało Oby skończyło sie tylko na strachu.

  40. Powrót do góry    #3998
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygota Zobacz posta
    Przynajmniej po roku może dwóch (o ile się niestety Nam żużel w Lesznie nie skończy na jakiś czas )przy okazji awansu Smok znowu by się zaczął zapełniać bo ludzie byliby głodni żużla na Ekstraligowym poziomie .Jak na ta chwile to gorzej być już chyba nie może.
    W Bydgoszczy myśleli podobnie. Polonia wraca, mają nawet jako taki skład, ale kibice już nie powrócili. Ceny biletów nie są chyba jedyny wytłumaczeniem dla marnej frekwencji. Czym tam jeszcze możecie w Lesznie żyć poza dożynkami i żużlem? Wrocław od kilku lat ma marną frekwencję, walczą co roku o byt, a nie lamentują jak te baby z Leszna. Unia ma +2 punkty na swoją korzyść za zwycięstwa wyjazdowe, czyli tyle co aktualnie tylko Toruń. Wiadomo, że kolejne porażki u siebie mogą szybko zepchnąć na niziny tabeli, ale bez przesady. Po zachłyśnięciu się fuksiarskimi wygranymi osiedliście na laurach, a tu trzeba zapieprzać, żeby nie dać się innym spuścić

  41. Powrót do góry    #3999
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Tak słuchałem magazynu żużlowego i słysze Romana że to coś ze sprzętem że Fredka to nie wiadomo na czym jeździ reszta też błądzi a Kenio się wypowiada że sprzęt ma dobry juniorzy potrafią zdobywać punkty seniorzy kaleczą ręce opadają Józef rób coś !!!

  42. Powrót do góry    #4000
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Tak słuchałem magazynu żużlowego i słysze Romana że to coś ze sprzętem że Fredka to nie wiadomo na czym jeździ reszta też błądzi a Kenio się wypowiada że sprzęt ma dobry juniorzy potrafią zdobywać punkty seniorzy kaleczą ręce opadają Józef rób coś !!!

    No właśnie ja sie pytam gdzie jest Józef ? zapadł sie pod ziemie ? Najgorsze jest to że po żadnym zawodniku nie widać nawet chęci poprawy , a Bjerre tekstem że inny był tor na treningu przeszedł sam siebie , jest zawodowiec nie ma co


    Ps.Poprosze więcej wywiadów z Papą Pawlickich było widać że gryzł sie w język tak chciał Lindgrenowi dogadać hehe
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4001
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta
    A mi się mecz bardzo podobał, miło spędziłem czas. Wygrała drużyna lepsza tego dnia - za co gratulacje. Tor był bardzo dobrze przygotowany, zawiedli Uniści, nie przyjmuję tłumaczeń.

    Zwracam uwagę na to co plótł spiker przed meczem, z góry skazując Spartę na porażkę. To było bardzo nieprofesjonalne i po prostu wieśniackie.

    pozdrawiam
    Dokładnie. Za takie gadanie ten gość powinien wylecieć jeszcze przed pierwszym biegiem.

  44. Powrót do góry    #4002
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi no comment za jego przydatny post!

    lemur6666 (20-05-2013)

  46. Powrót do góry    #4003
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Wypadek Przemka: http://www.livestream1.de/ - od 03:17:25

  47. Powrót do góry    #4004
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 30 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dokładnie. Za takie gadanie ten gość powinien wylecieć jeszcze przed pierwszym biegiem.

    Ja chcę Romana Handzewniaka !

  48. Powrót do góry    #4005
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dokładnie. Za takie gadanie ten gość powinien wylecieć jeszcze przed pierwszym biegiem.
    Czy możecie przytoczyć co mówił dokładnie, tylko bez żadnego ubarwiania? Niestety po raz kolejny dotarłem na stadion po prezentacji i nie było dane mi usłyszeć,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •