Strona 14 z 151 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 29-11-2012 o 14:17

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    to jak nie wiesz, jak było i sam piszesz, że "tu się nie wypowiadam", to po co zabierasz głos? Szukasz usprawiedliwienia na to, że w Twoim klubie poza Protasem i Dudkiem - reszta to sami najemnicy? Kolega powyżej miał na pewno rację co do roli Jarka jako kapitana, powinien być nim Bally, zresztą był, ale czego się nie robiło, by wejść w tyłek Jarkowi
    Ja mam akurat gdzies to czy to sa najemnicy czy nie. Dla mnie sport to produkt, chce to kupuje, nie chce nie musze. Sa zawodnicy z ktorymi w jakis sposob sie utozsamiam i tyle. Ale jestem swiadom, ze jakies przywiazanie czy cos to sa po prostu bajeczki.

  3. Powrót do góry    #588
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    w kwestii Jarka jeszcze:

    Gdy przychodził do Unii, marzyło się, że może mamy następcę Adamsa, niewielu jednak tak do końca w to wierzyło, każdy człowiek (sportowiec) jest inny. Jarek świetnie wpisywał się koncepcję długofalowego budowania drużyny, zresztą gdy do nas przychodził, były inne czasy, kryzys dopiero pukał do drzwi, ale tak naprawdę nikt poważnie o nim nie myślał, no ale niestety gorsze czasy nadeszły, sportowcy (pracownicy) przyzwyczajeni do wysokich gaż, niechętnie słuchają o obniżeniu zarobków. Tyczy się to zresztą każdego z nas, my też nie chcemy schodzić na niższy poziom życia, przyzwyczajeni do wyższego.

    Jarkowi można podziękować za wielokrotnie wspaniałe chwile (pamiętny 15bieg 12.06.2011 i dokopanie tym cholernym Falubazom i jego "fenomenalną" radość,atak na Jonssona w Mallili i wiele wiele innych klubowych i grandprixowych), przejeździł i tak więcej w Unii niż ja się osobiście spodziewałem, będę na pewno kibicował mu w GP, ale liga to już inna bajka evilish:, niech drży teraz na widok nabuzowanego byka w postaci nowego kapitana Unii

    Jest niestety jedno ale, które te wszystkie miłe chwile, stawia nieco za mgłą, otóż jego postawa wobec kibiców od momentu odniesienia kontuzji w tym sezonie. Mnie jako kibica nie interesuje za bardzo to, że pokłócił się z kimś w klubie, czy był to prezes, księgowa czy sprzątaczka, mnie boli to, że w tej swojej dziecinnej obrazie na klub, zapomniał o nas i tak naprawdę pokazał, że ma nas za widownię zgromadzona w cyrku - tak nie postępuje kapitan , smutne ale prawdziwe.

    Dodam jeszcze tylko coś w sprawie pogarszającej się frekwencji, który to temat powraca jak bumerang i jest jak widać bardzo drażliwy. Otóż, zastanawiam się co powiem mojej 4,5 letniej córeczce, która to była jak dotąd wielką fanką Jarka (i Troya B.) i rozpoznawała go wszędzie - (oczywiście w kasku), na plakatach, na programie, w telewizji). Zeby nie było, wolałbym, żeby kibicowała najbardziej Damianowi, ale to Jarek był bardziej medialny i wszędzie go było pełno. Wie , że kibicujemy Unii L. , a Falubazy to ... Falubazy i że np. jeżdzi w nim "parówa Jonsson" . A tu co, Jarek Hampel w tym Falubazie??? Moja Mała zapyta mnie teraz: "tato a dlaczego teraz nie kibicujemy Hampelowi, dlaczego on "jest Falubaz?" z czasem podrośnie i zrozumie, ale na wiernego kibica speedwaya będzie ją ciężko wychować, choć jestem o to jakoś dziwnie spokojny.
    Klub, prezes, supermarketingowiec mogą stawać na głowie by przyciągać kibiców, jednak to niestety sami żużlowcy , a właściwie ich pogoń za kasą , będą nam coraz bardziej tę frekwencję psuli. Ktoś zaraz napisze, że to powoli norma i musimy się przyzwyczaić - ok, trudno się nie zgodzić. Ale też trudno nie zgodzić się z tym, że musimy przyzwyczaić się do coraz mizerniejszej frekwencji, która jest powyższego konsekwencją. Oczywiście jestem jak najbardziej za tym, by bardziej się w klubie przyłożono do samego marketingu i dbania o młodego kibica, jednak dalej twierdzę, że obniżanie cen biletów nic już nie da, albo bardzo niewiele.
    Ostatnio edytowane przez mrozu ; 29-11-2012 o 14:27

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez phenomenon Zobacz posta
    po tym wywiadzie jestem jakoŚ dziwnie spokojny
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    w kwestii Jarka jeszcze:

    zastanawiam się co powiem mojej 4,5 letniej córeczce, która to była jak dotąd wielką fanką Jarka
    a co ja powiem mojej 2 letniej córeczce...której jednym z pierwszych słów jakie wypowiedziała było Hampel... ???

    Jak ją nauczyć trudnego słowa jakim jest "Kasprzak"...???!!!

    Jaruś u największego wroga...to się porobiło...jeszcze pewnie zostanie w Falubazie kapitanem......najbardziej cieszy się pewnie jego żonka...nie będzie musiała przyjeżdżać na wieś...będzie mogła polansować się z Fibakiem, Lisem, Karolakiem i Moherem ...może nawet świat seriali stanie przed nią otworem...

    Miałem przyjemność rozmawiać z nią kilka razy i śmiem twierdzić, że miała ogromny wpływ na to, że Jaro zmienia środowisko...
    Ostatnio edytowane przez silur ; 29-11-2012 o 14:41

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    I rozpocznie sie teraz publiczny lincz zawodnika, który dal wam dwa zlote medale, jeden srebreny, radosc podczas SGP i SWC. Ale co sie dziwić przecież *****iści są Pawliccy którzy jako rodowici leszczynianie zwiedzili więcej lig i klubów w Polsce niż Hampel w ich wieku. PRawda jest taka, że teraz Piotr senior rzuci się jak hiena na pieniądze ktore zarabiał Hampel. w koncu ma atuty. dwoch najbardziej perspektywicznych zawodników w Polsce. I to JD jest pod ścianą. będzie musiał zaplacić bo widmo degradacji 3 druzyn ma blisko przed oczami. Ale co tam Pawliccy teraz będą cacy a zbesztany w polowie sezonu przez prezesa Klubu Hampel jest zlotowa Mysle ze wyniki Jarka w zupelnosci wypelniły jego zobowiązania względem Unii Leszno. No cóż po 7 tłustych latach zapowiada się 7 chudych

  7. Powrót do góry    #592
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    a co ja powiem mojej 2 letniej córeczce...której jednym z pierwszych słów jakie wypowiedziała było Hampel... ???

    Jak ją nauczyć trudnego słowa jakim jest "Kasprzak"...???!!!
    Moja nie miała z tym problemu i od początku mówi na niego "papciak" - dotąd nie miałem nic naprzeciwko

    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    Miałem przyjemność rozmawiać z nią kilka razy i śmiem twierdzić, że miała ogromny wpływ na to, że Jaro zmienia środowisko...
    niestety również obiło mnie się to o uszy... lansiara cholerna

  8. Powrót do góry    #593
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    A płakac to będę za Przemkiem, bo tak jak Damian za Leszno walczy jak nikt!
    Za Leszno,hahaha
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  9. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    I rozpocznie sie teraz publiczny lincz zawodnika, który dal wam dwa zlote medale, jeden srebreny, radosc podczas SGP i SWC.
    Dwa srebrne

    Ja za te 6 lat jazdy w UNII będę Hampelowi zawsze wdzięczny.

    pozdr

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jest i błazen cancer Gdy tylko pojawia sie okazja wpada do wątku coś tam pobiadoli jakie to Leszno niedobre ,a Troluń wspaniały i znika na miesiąc , taki Janek Tomaszewski Forum
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Ja tam wierzę w naszego prezesa jak w Związek Radziecki, mnie jako kibica jeszcze nigdy nie okłamał. Do Jarka nic nie mam, poza tym o czym pisał mrozu i jego zachowaniu od czasu kontuzji...

    Najlepsi są biznesmeni z Zielonej, którzy już pokochali swojego nowego lidera. Zobaczymy jak będziecie się czuli za rok lub dwa lata jak dowhanowe srebrniki zaczną się kończyć. Czeka was to samo co nas teraz, nie oszukujcie się nawet, że to nie nastąpi.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #597
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Jarek why ?

    For money of course ... z tego miejsca muszę moim kolegom i koleżance zwrócić honor , że koniem był,jest i zawsze będzie LEIGH ADAMS

    Ręce opadły,drobne z kieszeni wyleciały idol moich dzieci się sprzedał do przyjaciół zza miedzy ... tak to widzę i mi nie pitolcie o pracy , że jak ktoś Ci da więcej to tam idziesz . Są jeszcze zasady i jest honor .
    Ostatnio edytowane przez Petrov ; 29-11-2012 o 15:46
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  13. Powrót do góry    #598
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    ... i mi nie pitolcie o pracy , że jak ktoś Ci da więcej to tam idziesz . Są jeszcze zasady i jest honor .
    Toż i Jarek jest honorowy, nie poszedł tam gdzie dawali więcej, Marta chciała go bardziej ozłocić

    U mnie już po sprawie: Jeszcze w przedszkolu powiedziałem Małej, że Hampel idzie do Falubazów, ale chyba wraca "Papciak" i zostało to przyjęte z owacją (mnie juz mniej do śmiechu było ) , a potem stwierdziła, "ALE BĘDZIE BACZELOR!!!" . Tak więc wszystko spoko

    ps. a jak Troya też nie będzie...? :nightmare:

  14. Powrót do góry    #599
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Szczerze, to trochę mnie śmieszą te komentarze, że złotówa! Takie czasy-gdzie lepiej płacą, tam pracujesz. Prosta ekonomia. Jarek ma teraz najlepszy czas w swojej karierze i chce wykorzystać go jak najlepiej. Zarobić ile się da i cieszyć się później spokojną starością. Czasy, gdzie dla sportowca ważny był klub dawno minęły i to w każdej dziedzinie sportu! Wyjątek w żużlowej E-Lidze to już chyba tylko Bally!!! Od początku kariery tylko w jednym klubie. Jarkowi dziękuję, za te 6 lat, 4 medale a w GP i tak ma we mnie kibica! Będzie bolało jak przyjedzie z kargulami na Strzelecką, no ale cóż-może nasze Młode Byczki spuszczą im manto?!

  15. Powrót do góry    #600
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    To co pokazał w 2012 przerosło mnie. Brak bycia w parkingu podczas meczów z drużyną. Odmowa udziału w najważniejszym meczu w Częstochowie, aby 2 dni później bawić się na treningu w Pile. Sezon 2012 wziął kasę przed sezonem a odejchał tylko 7 meczy, to były bez watpienia najdroższe punkty w e-lidze wszechczasów. Za nic mu nie dziękuje, bo za robotę miał zapłacone a nawet nadpłacone! Jarek to co najlepsze ma już za sobą. Teraz liczy się u niego twitter, nurkowanie w egipcie, dominikanie, tautaże oraz kawior z Fibakiem w loży VIP w ZG. W tym sezonie złotousty był mocny ale w gębie. Jego ostatnie występy w GP - porazka całkowita. Sezon 2013 powinien odejchać w Unii ze względu na to co zrobił dla niego JD (10 lat sponsoringu) i dla tego, ze wziął kasę za 2012 a g... w nim pojechał. W życiu poza mamoną liczy się coś jeszcze. W życiu trzeba być choć trochę uczciwym. A płakac to będę za Przemkiem, bo tak jak Damian za Leszno walczy jak nikt!
    .
    Słusznie. Biorąc kasę przed sezonem, a następnie zachowując się tak podczas jego trwania, w sumie Hampel postąpił nieco nie fair w stosunku do Klubu i kibiców. Dlatego płakać po Hampelu nie zamierzam. Było miło, szkoda, ale się się skończyło...Nie jest mu z nami po drodze - droga wolna. bye

  16. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wy się cieszcie, że jeździł u was tyle czasu, bo niemal pewnikiem przekupywano w tym okresie wielokrotnie. Ja wiem, że chcielibyście, żeby do końca kariery jeździł w Unii, ale co poniektórzy nie muszą się zachowywać jak wspaniali kibice z Wrocławia, opluwający teraz Janowskiego na każdym możliwym kroku.

  17. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Najlepsi są biznesmeni z Zielonej, którzy już pokochali swojego nowego lidera. Zobaczymy jak będziecie się czuli za rok lub dwa lata jak dowhanowe srebrniki zaczną się kończyć. Czeka was to samo co nas teraz, nie oszukujcie się nawet, że to nie nastąpi.
    Bez przesady.
    Biegacie teraz z drzazga we ******. My tez te drzazge mielismy jak nasz kapitan Walasek nas przeczolgal i poszedl do tyfusow.
    Sytuacja jednak troche inna, bo teraz mamy jasnosc co do przyczyny. Ktos kladzie wieksze siano na stol i koniec.
    Wtedy chyba nie do konca o kase chodzilo.
    Zobaczycie, ze szybko wam przejdzie.

  18. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Walasek to taki "nasz" Okoń, co ciekawe obaj znaleźli ostoję u Marty. Raz się sprzedasz to potem już idzie dużo łatwiej...

    Kolegom z Zielonej dziękujemy za podtrzymanie na duchu i moralizatorskie wpisy, zobaczymy za rok.
    Żonce się znudzi winnobranie i karolak.... a jak Marta niedajboże zdobędzie pudło to w przyszłym roku weźmie sobie hampela.
    Zobaczymy wtedy, jak będziecie pisać o Jarusiu.

    Przyjście kasprzaka oznacza, że będzie bardzo ciekawie w parkingu, myślę, że koniecznie kamera na stałe w boksie KK.
    I obowiązkowo po każdym biegu wywiad.

  19. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Zobaczycie, ze szybko wam przejdzie.
    Dzieki Falubaziaki za wyrazy "współczucia"
    Szkoda. Ale takie są koleje życia. Każdy pragnie zarobić jak najwięcej, więc Jarkowi się nie dziwię.... Życze samych "3" w Falubazie, poza meczami z Unia Leszno...., w GP i gdzie tam jeszcze...

    I jak twierdzą niektórzy co tu wpadli do leszczyńskiego wątki, nie będę opluwał Jarka, bo i za co!!??... a tylko podziękuje za te 5,5 lat radości jakie nam dawał... Dzięki... A.... I pewnie Jarek jak przyjedzie do Leszna odbierze porcję braw od byłych kibiców....

    UNIA LESZNO nie zginie bez Hampela. Kiedyś nie wyobrażaliśmy sobie BYKÓW bez "Jankesa", potem bez "Lejka", jakoś przetrwaliśmy i teraz przetrwamy. Pojawi sie nowy leszczyński idol... i przjedzie nam szybko smutek po odejściu Hampela...

    Tylko tak trochę głupio będzie Jarkowi z tą myszką i w złotym kewlarze ... jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić... ALE BĘDĘ MUSIAŁ

    UNIA 2013
    PRZ. PAWLICKI
    K. ADAMCZEWSKI
    K.KASPRZAK
    D.BALIŃSKI
    J.PAVLIC
    P.PAWLICKI JR
    T.MUSIELAK

    i wszyscy nam będą zazdrościć "własną piersią" wychowanych i lejących na Smoku: Hampelów, Jonssonów, Protasiewczów, Gollobów, Holderów i innych Emilów i Nicków

    PS. Zamiast Krzycha chętnie zobaczyłby w skłądzie UNII młodych gniewnych: któregoś z ostatnich IMŚJ

  20. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    No i po Jarku. Życie. Najbardziej *****i*ny to może być Józef na siebie, za to że nie trzyma ciśnienia. Było 3 reformatorów w sprawie regulaminu. Honorowy w swoich postulatach się zagubił i gada jak potłuczony, krewni Dworakowski i cicha mysz Stępniewski. Kto wyszedł na tym najlepiej? Już w tamtym momencie pisałem, że Józef popełnia błąd wychylając się na głównego reformatora. Dziś Apatory wzmacniają się żywą legendą polskiego żużla, która wg mediów kosztować będzie ich 2,6 bańki. Czyli 75% budżetu o który Stępniewski apelował.

    Na pewno należy Jarkowi podziękować za 6 lat. 6 lat które były wspaniałe dla Jedynej. 2 złote medale oraz 2 srebrne. Z zawodnika nr 3 (sezon 2007) stał się niekwestionowanym liderem. Liderem bez którego teraz zostaliśmy. Czy Jarek podziękuje za te 6 lat? Miło by było. Mieszane uczucia pozostają przy wyborze kierunku. Falubaz? Naprawdę należy im przyznać, że mają dużą siłę przekonywania. Okoniewski jednego dnia dzielił się opłatkiem, na drugi pojechał podpisać kontrakt do Zielonej Góry. Zrobili ze Śwista 100% Falubaza, teraz po "falubazowemu" myśli Dobrucki, na młodym Jankowski i Jarku teraz kończąc.

    Liczę że Józef pomimo swojej wybuchowości, nieogarniętego języka i szybszej mowy niż myślenia, znowu zaskoczy nas jakimś rozsądnym transferem, który pozwoli nam na oglądanie grajka na poziomie.

  21. Powrót do góry    #606
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    KK - lepiej aby płacono mu ryczałt wówczas nie będzie woził kolegów po płotach i nie będzie kłócił się o pola w biegach nominowanych. Z KK w parze Damian, któremu będzie trzeba wypłacić szkodliwe

    Mając: KK, DB, braci, Tobiasza i Kamila zostaje na ostatniego grajka 8,41!
    skład:

    1.Crump, Antonio, Ward
    2.Tobiasz
    3.KK
    4.Damian
    5.Przemek
    6.Piotr
    7.Kamil

    Jest też możliwa wersja z Kamilem na rezerwie:

    1.Pavlic/MBJ
    2.Troy
    3.KK
    4.Damian
    5.Przemek
    6.Piotr
    7.Tobiasz

    ksm 39,17/ ksm 38,94

    Myślę, ze z tym składem spokojnie walczylibyśmy o medale z ogromną szansą na złoto!

    TAK CZY OWAK KK URATUJE NAM E-LIG! TO PIWNNO BYĆ MOTTEM PRZEWODNIM POWROTU KK.
    KK - 9 GRUDNIA PODCZAS MIKOŁAJA POWIE: WRCAM RATOWAĆ WAM E-LIGE!

    PS.
    NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ POWROTU ZŁOTOUSTEGO W BARWACH FALUBAZU! BĘDZIE TRZEBA ZGOTOWAĆ MU PIEKŁO!
    Chyba jakas pomylka sie wkradla w obliczeniach tego drugiego skladu:
    1. Pavlic 6,73
    2. Batchelor 6,58
    3. KK 7,14
    4. Balinski 6.89
    5. Przemo 6.91
    6. Piotr 5.92
    7. Musielak
    RAZEM: 40,17

    Przyjscie Kasprzaka powoduje ze musi jechac Kamil i Pozbywamy sie jednego seniora(Troy, Bally,Jura). Co do pierwszego skladu to myslisz ze przyjdzie Crump i KK oraz ze zostana Pawliccy ) Nierealne. Do tego drugiego skladu idealnie pasuje Lindgren zamiast KK.

  22. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Również nie wyobrażam sobie JH z mycha. To będzie tak abstrakcyjny widok dla mnie jak Greg. Nie wiem jak Wam ale mnie ta mycha na nim nie pasowała.

  23. Powrót do góry    #608
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Okoniewki Dobrucki Hampel
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 29-11-2012 o 16:49

  24. Powrót do góry    #609
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Weźcie już tę Kakę w peezdoo. Naprawdę nie ma lepszej opcji? Przeciętny, nieryzykujacy i do tego kłótliwogenny. Naprawdę potrzeba nam tego zawodnika?

  25. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Na marginesie Rempałę najbardziej ceniłem z tego całego zaciężnego towarzystwa, Drymli, Klinbergów, i Kołodziejów, Miśkowiaków i Pecyn.

    Dżeki jaki był taki był ale miał honor. No i tę zaletę, że nigdy nie wiadomo było jak pojedzie. To zera olimpijskie to Rickardsson wiózł 3 kółka na smoku w 15 biegu.
    Cudowny jeździec

  26. Powrót do góry    #611
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Jakimś dziwnym trafem wszyscy z Leszna trafiają do Zielonej: Okoń, Dobrucki, Hampel... tak jakby Kargulownia miała zawsze na celu osłabić Unię.
    Jest to jakiś sposób na wygraną z niewygodnym przeciwnikiem.

    Kargule pamiętajcie nie jesteście święci w opluwaniu odchodzących zawodników vide Walasek, a wcześniej Pepe. Teraz piszą że swój a ile lat włóczył się po Wrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu. Na razie rdzennie swojego zawodnika to macie Dudka i pomniejszy Strzelecki, czy Rogowski no ... i Łoktajew, którego musicie się pozbyć. Nie wiadomo jak ta zbieranina gwiazd zadziała w przyszłym sezonie. Dwóch po poważnych kontuzjach!!!

    Co do Unii, niepokoi mnie fakt, że "Zmora" po Komarnickim się ciągnie i przepychanki z Piotrem seniorem się zapowiadają.., byleby nie do stycznia!
    Jeżeli chodzi o Kasprzaka, ja bym się tak o niego nie zabijał...Możemy przygarnąć bezrobotnego, ale wolałbym dołożyć kasę na PP brothers niż na siłę dla KKi.
    Przemo jest też po kontuzji i nie wiadomo co będzie...więc trochę to też ryzyko
    Zatrzymać to co zostało po Hampelu i jedziemy!

    W przyszłym roku jeszcze składy zapowiadają się w miarę wyrównane. Natomiast przy takiej rozrzutności Rzeszowa, Zielonej, Torunia to w 2014 mogą skończyć się emocje ...

    pzdr

  27. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jeżeli Hampel wyląduje w Falubazie to zastanawiam się ilu kibiców Leszna zacznie nagle, w meczu z ZG dostrzegać jego 'lotne' starty.
    Pewnie do ubiegłego sezonu mało kto w Lesznie je widział

    A czepianie się Hampela, że złotówa itp. jest śmieszne. To czysta ekonomia, to jego praca, a do emerytury żużlowcem nie będzie.
    Jakoś Gollob bez skrupułów zasila skład największego rywala Bydgoszczy i nikt nie mówi że jest łasy na mamonę.
    A Jarek nie jest nawet waszym wychowankiem.

  28. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Tradycji stało się zadość i zaczęło się tradycyjne rzyganie tym razem na Hampela - Podobnie było z Pawlickimi, Kołodziejem czy BAlonem- gdy miał kryzys.

    Winien tej całej sytuacji jest Józek i to do niego powinniście mieć największe pretensje.
    Ja się Hampelowi nie dziwie, bo też bym wybrał większą kasę.

  29. Powrót do góry    #614
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Jeżeli Hampel wyląduje w Falubazie to zastanawiam się ilu kibiców Leszna zacznie nagle, w meczu z ZG dostrzegać jego 'lotne' starty.
    jak to ilu? wszyscy! mało tego bedziem siem domagać zółtych i czerwonych kartek!!!
    Ostatnio edytowane przez mrozu ; 29-11-2012 o 17:26

  30. Powrót do góry    #615
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Tradycji stało się zadość i zaczęło się tradycyjne rzyganie tym razem na Hampela - Podobnie było z Pawlickimi, Kołodziejem czy BAlonem- gdy miał kryzys.

    Winien tej całej sytuacji jest Józek i to do niego powinniście mieć największe pretensje.
    Ja się Hampelowi nie dziwie, bo też bym wybrał większą kasę.
    Jesteś strasznie niekonsekwentny.
    3 dni temu w wątku Apatora napisałes: "No ładnie! Bidon w plastronie Aniołów. Co za wstyd dla Torunia! Wiem coś o tym, bo w Falubazie już to przerabialiśmy." czyli Hampel może iść za większą kasą a Gollob już nie?

  31. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    jak to ilu? wszyscy! mało tego bedziem sie domagać zółtych i czerwonych kartek!!!

    No i bedziemy oczywiście śpiewać ''Hampel Panienko tu wcale nie jest tak miękko!''
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Swoją drogą Jarek jest poniekąd wartością podwójną: nie dość, że lider, to jeszcze mamy atut swojego toru w Lesznie

    PS. marass, poczytaj dokładnie, o co zigiemu chodziło i dopiero potem komentuj.

  33. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta
    Jarek why ?

    For money of course ... z tego miejsca muszę moim kolegom i koleżance zwrócić honor , że koniem był,jest i zawsze będzie LEIGH ADAMS

    Ręce opadły,drobne z kieszeni wyleciały idol moich dzieci się sprzedał do przyjaciół zza miedzy ... tak to widzę i mi nie pitolcie o pracy , że jak ktoś Ci da więcej to tam idziesz . Są jeszcze zasady i jest honor .
    Hmm, a ja myslę, ze tu już nie chodzi nawet o to kto da więcej. Domyślam się, ze jak by Józef spiął poślady i przede wszystkim chciał to również dałby Hampelowi te 2 bańki zarobić. Ale nie chciał i nie dał, to jego prywatny klub i ma prawo tak postąpić. No własnie, Józef lubi w wywiadach mówić, że Unia to jego prywatny klub. Pytanie tylko na ile jego prywatny a na ile kibiców leszczyńskich ? Nie zamierzam tu wybielać czy bronić Hampela ale nasuwa się kilka pytań. Czy Jarek odchodzi z Unii czy może z prywatnego klubu Józefa ? Może to jest tak, że tu nie stanowiło dla Jarka te 200, 300 tys PLN-ów różnicy. Może to jest tak, ze Jarek nie mógł znaleźć wspólnego języka z włascicielem tej prywatnej już UNII klubu ?

    Często tu na forum narzekamy an zawodników, ze złotówy, że poslzi tam gdzie dali więcej. Ale to działa też w drugą stronę, bardzo często sternicy klubów mówią publicznie, ze ich nie obchodzi przyczyna słabszej formy zawodnika. Sa zawodowcami, mają być przygotowani do meczu jak nalezy, przecież płaci się im kontrakty zawodowe. DZiś mamy taką sytuacje, ze od zawodnikó się sporo wymaga, ci z kolei wymagają też sporo od swoich pracodawców. Przecież wiadomo, ze zawodnicy klasy Hampel, Gollob, Pepe czy AJ, Crump, Nicki itd. aby być bardzo dobrze przygotowani do sezonu musza sporo zainwestować. I tak koło się zamyka. W tym całym ferworze gdzieś na drugi plan schodzi przywiązanie klubowe. Nie żeby go nie było w ogóle ale liczy się stabilizacja, przede wszystkim finansowa. Ktoś tam pisze, ze za rok czy dwa Hampel z ZG odejdzie. Pewnie i odejdzie ale co to zmienia ? Tej kalsy zawodnicy aby funkcjonowac w sporcie zawodowym muszą mieć do tego warunki na określonym poziomie. W moim odczuciu Józef chciał zdecydowanie obniżyć ten minimalny poziom współuczestnicząc w tworzeniu RF. Na tym sie poślizgnął, Hampel powiedział pass. Józef, jako prywatny własciciel UNII postanowił Jarka ustawić do kąta i potraktował go jak swoich kombajnistów. A tu tak się nie dało. Teraz sporo z was może wieszac psy na Hampelu ale moim zdaniem on i tak zachował sie honorowo nie zdradzając publicznie szczegółów tej połajanki. Taki Józef to ciężki przypadek pracodawcy. Mało kto potrafi z nim wytrzymać. I tu raczej bym szukał powodów banicji Jarka a nie w fakcie, ze w ZG czy RZeszowie dostałby trochę więcej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrozu Zobacz posta
    jak to ilu? wszyscy! mało tego bedziem siem domagać zółtych i czerwonych kartek!!!
    właśnie to miałem na myśli

  35. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja myslę, ze tu już nie chodzi nawet o to kto da więcej. Domyślam się, ze jak by Józef spiął poślady i przede wszystkim chciał to również dałby Hampelowi te 2 bańki zarobić. Ale nie chciał i nie dał, to jego prywatny klub i ma prawo tak postąpić. No własnie, Józef lubi w wywiadach mówić, że Unia to jego prywatny klub. Pytanie tylko na ile jego prywatny a na ile kibiców leszczyńskich ? Nie zamierzam tu wybielać czy bronić Hampela ale nasuwa się kilka pytań. Czy Jarek odchodzi z Unii czy może z prywatnego klubu Józefa ? Może to jest tak, że tu nie stanowiło dla Jarka te 200, 300 tys PLN-ów różnicy. Może to jest tak, ze Jarek nie mógł znaleźć wspólnego języka z włascicielem tej prywatnej już UNII klubu ?

    Często tu na forum narzekamy an zawodników, ze złotówy, że poslzi tam gdzie dali więcej. Ale to działa też w drugą stronę, bardzo często sternicy klubów mówią publicznie, ze ich nie obchodzi przyczyna słabszej formy zawodnika. Sa zawodowcami, mają być przygotowani do meczu jak nalezy, przecież płaci się im kontrakty zawodowe. DZiś mamy taką sytuacje, ze od zawodnikó się sporo wymaga, ci z kolei wymagają też sporo od swoich pracodawców. Przecież wiadomo, ze zawodnicy klasy Hampel, Gollob, Pepe czy AJ, Crump, Nicki itd. aby być bardzo dobrze przygotowani do sezonu musza sporo zainwestować. I tak koło się zamyka. W tym całym ferworze gdzieś na drugi plan schodzi przywiązanie klubowe. Nie żeby go nie było w ogóle ale liczy się stabilizacja, przede wszystkim finansowa. Ktoś tam pisze, ze za rok czy dwa Hampel z ZG odejdzie. Pewnie i odejdzie ale co to zmienia ? Tej kalsy zawodnicy aby funkcjonowac w sporcie zawodowym muszą mieć do tego warunki na określonym poziomie. W moim odczuciu Józef chciał zdecydowanie obniżyć ten minimalny poziom współuczestnicząc w tworzeniu RF. Na tym sie poślizgnął, Hampel powiedział pass. Józef, jako prywatny własciciel UNII postanowił Jarka ustawić do kąta i potraktował go jak swoich kombajnistów. A tu tak się nie dało. Teraz sporo z was może wieszac psy na Hampelu ale moim zdaniem on i tak zachował sie honorowo nie zdradzając publicznie szczegółów tej połajanki. Taki Józef to ciężki przypadek pracodawcy. Mało kto potrafi z nim wytrzymać. I tu raczej bym szukał powodów banicji Jarka a nie w fakcie, ze w ZG czy RZeszowie dostałby trochę więcej.

    JEST I ON!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #621
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jarosław Deresiński z Leszna będzie najprawdopodobniej prezesem Polonii Bydgoszcz!
    Czy możecie napisać(jeśli go znacie)jakieś wiadomości o nim? Sprawny manager i czy go znacie jak go oceniacie?
    Był sponsorem Kołodzieja za czasów startów w Lesznie i jest sprawnym managerem i przedsiębiorcą, prezesem zarządu Energy Drinks.
    http://manager.money.pl/krs/jaroslaw-roman-deresinski/
    http://www.facebook.com/jaroslaw.deresinski?fref=ts

  37. Powrót do góry    #622
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Koledzy z Leszna macie na prawdę dobrą,silną drużynę i tylko zbieg okoliczności w meczu w Częstochowie uratował Unibaksowi miejsce w PO.Pzdr z Torunia.

  38. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Koledzy z Leszna macie na prawdę dobrą,silną drużynę i tylko zbieg okoliczności w meczu w Częstochowie uratował Unibaksowi miejsce w PO.Pzdr z Torunia.

    My narazie to mamy Tobiasza Musielaka
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #624
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja myslę, ze tu już nie chodzi nawet o to kto da więcej. Domyślam się, ze jak by Józef spiął poślady i przede wszystkim chciał to również dałby Hampelowi te 2 bańki zarobić. Ale nie chciał i nie dał, to jego prywatny klub i ma prawo tak postąpić. No własnie, Józef lubi w wywiadach mówić, że Unia to jego prywatny klub. Pytanie tylko na ile jego prywatny a na ile kibiców leszczyńskich ? Nie zamierzam tu wybielać czy bronić Hampela ale nasuwa się kilka pytań. Czy Jarek odchodzi z Unii czy może z prywatnego klubu Józefa ? Może to jest tak, że tu nie stanowiło dla Jarka te 200, 300 tys PLN-ów różnicy. Może to jest tak, ze Jarek nie mógł znaleźć wspólnego języka z włascicielem tej prywatnej już UNII klubu ?

    Często tu na forum narzekamy an zawodników, ze złotówy, że poslzi tam gdzie dali więcej. Ale to działa też w drugą stronę, bardzo często sternicy klubów mówią publicznie, ze ich nie obchodzi przyczyna słabszej formy zawodnika. Sa zawodowcami, mają być przygotowani do meczu jak nalezy, przecież płaci się im kontrakty zawodowe. DZiś mamy taką sytuacje, ze od zawodnikó się sporo wymaga, ci z kolei wymagają też sporo od swoich pracodawców. Przecież wiadomo, ze zawodnicy klasy Hampel, Gollob, Pepe czy AJ, Crump, Nicki itd. aby być bardzo dobrze przygotowani do sezonu musza sporo zainwestować. I tak koło się zamyka. W tym całym ferworze gdzieś na drugi plan schodzi przywiązanie klubowe. Nie żeby go nie było w ogóle ale liczy się stabilizacja, przede wszystkim finansowa. Ktoś tam pisze, ze za rok czy dwa Hampel z ZG odejdzie. Pewnie i odejdzie ale co to zmienia ? Tej kalsy zawodnicy aby funkcjonowac w sporcie zawodowym muszą mieć do tego warunki na określonym poziomie. W moim odczuciu Józef chciał zdecydowanie obniżyć ten minimalny poziom współuczestnicząc w tworzeniu RF. Na tym sie poślizgnął, Hampel powiedział pass. Józef, jako prywatny własciciel UNII postanowił Jarka ustawić do kąta i potraktował go jak swoich kombajnistów. A tu tak się nie dało. Teraz sporo z was może wieszac psy na Hampelu ale moim zdaniem on i tak zachował sie honorowo nie zdradzając publicznie szczegółów tej połajanki. Taki Józef to ciężki przypadek pracodawcy. Mało kto potrafi z nim wytrzymać. I tu raczej bym szukał powodów banicji Jarka a nie w fakcie, ze w ZG czy RZeszowie dostałby trochę więcej.
    Mariusz wrzuć na luz za chwilę fanatycy kultu jednostki zrobią z Ciebie błazna tudzież innego kuglarza

  40. Powrót do góry    #625
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Ale tutaj sporo świadectw frajerstwa, to już w Bydzi więcej ludzi broni Golloba a już duża większość nie równa go z ziemia i nie miesza z gównem. Czego się spodziewac po leszczyniakach? Myślałem że z czasem dorośniecie dzieci to rzeczywistości a wy nadal zygacie na swoje sliniaczki, nie ma co, godne pożałowania. Teraz nagle już Kasprzak super a Hampel złotówa, ktoś dobrze wymienił wszystkich którzy odeszli, każdego równacie z ziemią mimo że zabijał się na torze żebyście zacieszali bezzębne mordy. Żal mi Was, dorośnijcie.

  41. Powrót do góry    #626
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja myslę, ze tu już nie chodzi nawet o to kto da więcej. Domyślam się, ze jak by Józef spiął poślady i przede wszystkim chciał to również dałby Hampelowi te 2 bańki zarobić. Ale nie chciał i nie dał, to jego prywatny klub i ma prawo tak postąpić. No własnie, Józef lubi w wywiadach mówić, że Unia to jego prywatny klub. Pytanie tylko na ile jego prywatny a na ile kibiców leszczyńskich ? Nie zamierzam tu wybielać czy bronić Hampela ale nasuwa się kilka pytań. Czy Jarek odchodzi z Unii czy może z prywatnego klubu Józefa ? Może to jest tak, że tu nie stanowiło dla Jarka te 200, 300 tys PLN-ów różnicy. Może to jest tak, ze Jarek nie mógł znaleźć wspólnego języka z włascicielem tej prywatnej już UNII klubu ?

    Często tu na forum narzekamy an zawodników, ze złotówy, że poslzi tam gdzie dali więcej. Ale to działa też w drugą stronę, bardzo często sternicy klubów mówią publicznie, ze ich nie obchodzi przyczyna słabszej formy zawodnika. Sa zawodowcami, mają być przygotowani do meczu jak nalezy, przecież płaci się im kontrakty zawodowe. DZiś mamy taką sytuacje, ze od zawodnikó się sporo wymaga, ci z kolei wymagają też sporo od swoich pracodawców. Przecież wiadomo, ze zawodnicy klasy Hampel, Gollob, Pepe czy AJ, Crump, Nicki itd. aby być bardzo dobrze przygotowani do sezonu musza sporo zainwestować. I tak koło się zamyka. W tym całym ferworze gdzieś na drugi plan schodzi przywiązanie klubowe. Nie żeby go nie było w ogóle ale liczy się stabilizacja, przede wszystkim finansowa. Ktoś tam pisze, ze za rok czy dwa Hampel z ZG odejdzie. Pewnie i odejdzie ale co to zmienia ? Tej kalsy zawodnicy aby funkcjonowac w sporcie zawodowym muszą mieć do tego warunki na określonym poziomie. W moim odczuciu Józef chciał zdecydowanie obniżyć ten minimalny poziom współuczestnicząc w tworzeniu RF. Na tym sie poślizgnął, Hampel powiedział pass. Józef, jako prywatny własciciel UNII postanowił Jarka ustawić do kąta i potraktował go jak swoich kombajnistów. A tu tak się nie dało. Teraz sporo z was może wieszac psy na Hampelu ale moim zdaniem on i tak zachował sie honorowo nie zdradzając publicznie szczegółów tej połajanki. Taki Józef to ciężki przypadek pracodawcy. Mało kto potrafi z nim wytrzymać. I tu raczej bym szukał powodów banicji Jarka a nie w fakcie, ze w ZG czy RZeszowie dostałby trochę więcej.
    to sformułowanie Józefa w wywiadzie o prywatnym klubie, było raczej przytykiem w stronę szukającego sensacji dziennikarzyny Mariuszku filozofku, ale to raczej dla Ciebie za trudne do wychwycenia. Pisząc o kombajnistach, zastanawiam się w ogóle czy Ty wiesz na czym polega w głównej mierze działalność firmy Agromix , a dodatkowo jesteś rozumiem jakoś z nią powiązany pisząc o ciężkim przypadku pracodawcy chyba , że pisząc kombajniści miałeś na myśli zawodników

  42. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    ladnie Jozef to rozegral, jak na prostego prezesa. Po slawnym telefonie do przyjaciela, startowal z "glebokiej d". Dzis cala uwaga kibicow skupia sie na Hampelu.

    Jozef dwa tyygodnie temu mowil, ze to jego klub, dzis, ze wasz. Moze Tymochowicz nad nim pracuje?

    PS> Odpusccie sobie goscia z kijem w tylku. Wezcie Jepsena i nauczcie go przywiazania do klubu. Moze z obcym bedzie latwiej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-11-2012)

  44. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Mariusz..
    90% leszczyńskich kibiców zdaje sobie doskonale sprawę jakim szefem jest Dworakowski.
    Niewyparzona gęba, jedyna i słuszna racja. Przykład ostatnie teksty jako, że Unia jest jego klubem. To są jego ogromne wady jako szefa. Zgadza się że z takim typem ciężko wytrzymać. Takich rzeczy jak ciężkość z wysłowieniem się pomijam.
    Niestety dla wielu kibiców z innych ośrodków ma też zalety. Jemu nie w głowie kariery polityczne w sferze lokalnej lub krajowej, nie robi tego pod publiczkę.
    Dla mnie, kibica Unii cenię go za to, że on nie zmienia zdania w sprawie Unii. Ona jest najważniejsza. Żaden zawodnik nie może czuć się większy niż klub. NIKT. Żadne Jankowskie, Adamsy, Balińskie, Pawlickie, Kasprzaki czy Hampele. Jankes, Adams i Balon nigdy tego nie robili, Pawlicki miał swój epizod, Kasprzak do dziś uważa się większego od swojego pracodawcy.
    Daję głowę, że wielu żużlowców którzy jeździli w Unii za kadencji Józefa cenili go za to, że do zawsze był wypłacalny. To co ustalone w kontrakcie było na koncie.
    Żaden żużlowiec nie żalił się, że klub mu zalega kasę.

    PS. Kolego Realisto. Ja osobiście nigdy w Lesznie nie słyszałem o firmie Julius Meinl w Lesznie. Dopiero w logo na kasku Kołodzieja sprawdziłem w internecie i dowiedziałem się, że oddział na Polskę jest w Lesznie.
    Jakiś czas temu na lokalnej stronie internetowej była reklama.
    Ostatnio edytowane przez marass ; 29-11-2012 o 18:11 Powód: PS.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    bullfan (29-11-2012)

  46. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Szkoda, że te 6 lat jazdy w Unii nie skłoniła naszego kapitana do godnego pożegnania się ze swoimi kibicami. Trudno, zaczynam się przyzwyczajać, że my na trybunach mamy małe znaczenie dla zawodników, byleby kasa była na czas...

    Powodzenia Jarosławie w nowym klubie. Mariusz z zachwytem odda Loktajewa, bylebyś mógł ich do mistrzostwa zaprowadzić
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Tradycji stało się zadość i zaczęło się tradycyjne rzyganie tym razem na Hampela - Podobnie było z Pawlickimi, Kołodziejem czy BAlonem- gdy miał kryzys.

    Winien tej całej sytuacji jest Józek i to do niego powinniście mieć największe pretensje.
    Ja się Hampelowi nie dziwie, bo też bym wybrał większą kasę.
    A skąd wiesz, ile kasy proponował Józef Jarkowi? Zakładasz jedynie, że mniej. Inna sprawa - wedle doniesień prasowych Jarek ma proponowany korzystniejszy kontrakt w Rzeszowie, a prawdopodobnie będzie zawodnikiem Falubazu, to czy aby na pewno chodzi o kasę? Ja uważam, że nie. Choć przyznaję Ci rację w jednym - dziękować można Józefowi. Ale żeby tak słodko nie było, to akcje Jarka z tego roku też pamiętam (typu faktura za przyjazd na mecz, w którym nie startował).


    Hampel w myszogrodzie...to kiedy ten koniec świata?
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 29-11-2012 o 18:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •