Strona 35 z 151 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    a może Ułamek? zdania są podzielone...jeszcze w grę wchodzi Robert Miśkowiak albo Norbert Kościuch ogólnie rewelacji nie będzie jak którykolwiek z nich podpisał kontrakt z Unią
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 14-12-2012 o 19:09

  2. Powrót do góry    #1532
    Super Typer Hop - Bęc
    Dołączył
    26-07-2011
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    58
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Józef powiedział, że tylko jeden zawodnik ma powyżej 29 lat to Ułamek odpada. Na moje to będzie Robert Miśkowiak..

  3. Powrót do góry    #1533
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Kościuch , Bjerre i Fredka czy to są ci Secret Man??????


    plus do tego bracia bali i toffik i KSM 39,72

  4. Powrót do góry    #1534
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,579
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    boję się że moze to być Skóra!!!!! Jest z poza Leszna(Lipno), jezdzil już u nas i dobrze sie czuje przy krawężniku.........To ja wole bardziej Kamila w składzie!!!!!!!!!!
    Chociaż jakby to był Kościuch to nie było by tak źle.
    Ostatnio edytowane przez ZZ ; 14-12-2012 o 19:57

  5. Powrót do góry    #1535
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Rozwaliły mnie wypowiedzi SM. 10/10

    Sqóra jak Byk!
    e: jednak Misiek...
    Ostatnio edytowane przez Raymond ; 14-12-2012 o 19:50
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  6. Powrót do góry    #1536
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy Hampel podpisywał, czy zamykał sprawy, ale na bank był dzisiaj w Lesznie!!! Info sprawdzone naocznie.

  7. Powrót do góry    #1537
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pelini Zobacz posta
    Nie wiem czy Hampel podpisywał, czy zamykał sprawy, ale na bank był dzisiaj w Lesznie!!! Info sprawdzone naocznie.
    Potwierdzam, włosy miał w nieładzie przyklapnięte, jakby cały dzień w jakimś hełmie biegał...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (14-12-2012), slawek-unia (14-12-2012)

  9. Powrót do góry    #1538
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Jak fun to fun... to Damian Michalski. Choć trudno wykluczyć Hancocka, Kościucha, Okonia, Skórę, Miśka, Kilmakorpiego, któregoś z Drymli. czy Piotrusia z Zaborowa.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 14-12-2012 o 20:14

  10. Powrót do góry    #1539
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To wy chcecie tego Hampela, czy niech nadal spieprza na szczaw?

  11. Powrót do góry    #1540
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja Wam powiem tak skoro lubi jazdę przy krawężniku to mamy kolejny klan w Unii SM.... i to nie jest skrót od Secret Man

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mika1688 za jego przydatny post!

    Raymond (14-12-2012)

  13. Powrót do góry    #1541
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Czyżby Sławek Musielak

  14. Powrót do góry    #1542
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    to ja powiem tak: SM powiedział, że kiedyś jeździł w Lesznie a nie w Unii...
    Poza tym z tego co usłyszałam, sponsorem jednego z SM będzie sporting, co może i ma coś wspólnego z prawdą, w końcu w pierwszym filmiku SM chodził po leszczyńskim rynku a zbliżenie na sporting było dość mocno pokazane... zatem mogę ogłosić, że nowym zawodnikiem Unii nie będzie nikt z byłych Unistów a niejaki G.Z

  15. Powrót do góry    #1543
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To wy chcecie tego Hampela, czy niech nadal spieprza na szczaw?

    A Ty już sobie przypomniałeś wszystko co miałeś?

    Uznać trzeba, że skład z Fredką, Bjerre i Zen..., nie przejdzie mi jednak, to w obecnej sytuacji rynkowej, najlepsze dla nas rozwiązanie zarówno sportowe jak i ekonomiczne.

    Tyle, że jak pomyślę o drewnianej parówce z przerośniętym ego i małej duńskiej złotówce to jakoś mnie ten skład kompletnie nie zachęca do odwiedzenia Smoka. Nie pozostanie mi pewnie nic innego jak się przełamać i wczesną wiosną ruszyć na Strzelecką.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 14-12-2012 o 20:52

  16. Powrót do góry    #1544
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To wy chcecie tego Hampela, czy niech nadal spieprza na szczaw?
    Nie widzisz kolego, ze wszyscy tutaj robią sobie jaja z tym Hampelem? Wiadomo, ze jest już pozamiatane.

  17. Powrót do góry    #1545
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,579
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    to ja powiem tak: SM powiedział, że kiedyś jeździł w Lesznie a nie w Unii...
    Poza tym z tego co usłyszałam, sponsorem jednego z SM będzie sporting, co może i ma coś wspólnego z prawdą, w końcu w pierwszym filmiku SM chodził po leszczyńskim rynku a zbliżenie na sporting było dość mocno pokazane... zatem mogę ogłosić, że nowym zawodnikiem Unii nie będzie nikt z byłych Unistów a niejaki G.Z
    może być i tak???

  18. Powrót do góry    #1546
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    czyli nie Kościuch a Zengi bliski kumpel Przema

  19. Powrót do góry    #1547
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Jak to bedzie Zengota to bedzie rozczarowanie bo wszyscy czekamy na konkretnych zawodnikow.

  20. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Keneth, Zengi...... i to ma być jeszcze Unia???

    to ja wole Kościucha i Miśkowiaka nawet z perspektywą zajęcia ósmego miejsca.

    tyle z mojej strony

  21. Powrót do góry    #1549
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Keneth, Zengi...... i to ma być jeszcze Unia???

    to ja wole Kościucha i Miśkowiaka nawet z perspektywą zajęcia ósmego miejsca.

    tyle z mojej strony
    Nie gorączkuj się tak. Teraz Unia to zawodnicy, którzy akurat mieli ochotę podpisać kontrakt z naszym klubem, a ich pochodzenie czy miejsce zamieszkania nie ma już najmniejszego znaczenia (wyjątek to Damian). Czasy, gdy mówiliśmy o zawodnikach "nasi" minęły bezpowrotnie... Masz 2 wyjścia: 1) przyzwyczaić się 2) zainteresować się kręglami - tu są i sukcesy i "nasi" zawodnicy i zawodniczki.

  22. Powrót do góry    #1550
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Click here to reply
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  23. Powrót do góry    #1551
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Ludzie co wy marudzicie. Ograniczenia znacie, kasa i ksm. Skład jak dla mnie jest optymalny na to co zostało na rynku. A czy pojedziemy o 1/4 czy 8/10 to się okaże. Na dziś trzeba trzymać kciuki za chłopaków i im kibicować. Myślę, że namieszamy.Jeśli pozyskamy Skandynawów plus bracia i Damian, to zostaje nam na ostatniego zawodnika chyba 6,17 (Gapa,Nicholls,Woodword,Stachyra,Max, Zengota, Poudzoks), to za dużego wyboru już nie mamy i gdyby to był Zengi, który na inaugurację ligi w Lesznie w tym roku woził na 5-1 Złotoustą Złotówę a na koniec sezonu zamknął nam bramę do PO w Częstochowie to chyba nie byłoby źle, a wręcz optymalnie. Jest jeszcze młody i perspektywiczny. Dowhan poświęcił go za Jarka, bo ZG mogła mieć skład: AJ,PP, Dudek, Sasza, Zengi, Davidsson.Tak więc Sasza i Zengi zostali poświęceni dla Złotoustego.

    Tak jak mówił Mariusz Szmanda w MŻ chodzi oto aby byli w Lesznie zawodnicy którzy chcą walczyć dla tego klubu a nie biznesmeni. A Miśkowiak, drogi welno to ten drugi, bo od 3 lat woli kasę z I ligi zamiast zmierzyć się w e-lidze. Przywoływanie tego koszmaru z Rawicza mnie zabiło tak samo jak drewnianego Norbiego, chyba za bardzo zmarzłeś na dworze!

    Oprócz składu podstawowego potrzeba 2-3 w rezerwie, zatem Kamil oraz trzeba znaleźć 2 grajków z zagranicy i chyba ten Kildemand faktycznie był dobrą opcją, bo ma już trochę doświadczenia a na wyspach u Rosco Rosittera w Swindon jeździł wybornie.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 14-12-2012 o 22:06

  24. Powrót do góry    #1552
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ja tylko wtrace, bo to nie moj watek... akcja z Secret Man... pierwsza klasa - gratulacje dla pomyslodawcy!!!

  25. Powrót do góry    #1553
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Żołnierz ale jaki skład bo Zengi nie pasuje. Wyraźnie kolo mówi ze kiedyś jeździł w Unii. Takie jest pytanie Olivka
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  26. Powrót do góry    #1554
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ja tylko wtrace, bo to nie moj watek... akcja z Secret Man... pierwsza klasa - gratulacje dla pomyslodawcy!!!
    Ale kolego nie ma podziałów na mój lub nie mów wątek. Jak ma się coś do powiedzenia w superlatywach czy krytycznego to warto pisać. Podstawa to trzymać poziom.

    Wracając do akcji. Wiele razy w poprzednich latach krytykowałem Józefa i ferajnę za akcje marketingowe (słynne podpisanie kontraktu z Kołodziejem i Pawlickimi) to w tym roku spoko akcja. Boję się, że ta akcja straci na rozgłosie bo odsłoni nam Bjerre i Zengote, którzy nie przychodzą jako gwiazdy bądź przyszłe gwiazdy, tylko jako wypełnienie po zawodnikach którzy odeszli.
    No ale nie ma się co łamać. Ważne, że coś robią.

  27. Powrót do góry    #1555
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Keneth, Zengi...... i to ma być jeszcze Unia???

    to ja wole Kościucha i Miśkowiaka nawet z perspektywą zajęcia ósmego miejsca.

    tyle z mojej strony

    A kogo Ty się w chwili obecnej spodziewasz? Spod tego śniegu nikogo tam nie wygrzebałeś . Miało być pier...... i będzie .

    Na rynku nie ma już nikogo klasowego, poza wiekowym i drogim Hancockiem, na którego nas nie stać, a który w dodatku w mojej ocenie nie jest gwarantem 12 pkt w meczu, a o takiego zawodnika by nam chodziło, w przypadku tak wysokiego ksmu jaki posiada Greg.

    Zatem opcja Lindgren plus Bjerre to jedyne sensowne wyjście. Jakby nie patrzeć Zen... pasuje ksm i chyba jest pewniejszy od Kamila na chwilę obecną. Tyle, że z nim nie można się pierdzielić. 2-3 słabe mecze, i wpuszczać Adamczewskiego, niech sobie chłopak pojeździ. Zresztą podobny typ zawodnika do Zen'a , czyli start i ..... nic .

    Z tego co kojarzę to Ty wełna darzysz dużą sympatią Grześka Z. , więc nie czaruj tu . Wyobraź sobie parę Baliński - Ze.... . Ja moimi oczyma wyobraźni ją widzę, i co więcej widzę też "szał Twego serca". Tym razem Twoje motywującą-dopingujące słowa kierowane pod adresem zielonogórskiej parówy będą jak najbardziej zasadne .

    Tak więc nie marudź, tylko ruszaj po karnet .

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 14-12-2012 o 22:03

  28. Powrót do góry    #1556
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez anixon Zobacz posta
    Skoro Józef powiedział, że tylko jeden zawodnik ma powyżej 29 lat to Ułamek odpada. Na moje to będzie Robert Miśkowiak..
    Z tego co mi się wydaje to Baliński ma 35lat, więc kogo Wy jeszcze szukacie?

  29. Powrót do góry    #1557
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Granica wieku wskazana przez Józefa nie jest przypadkowa.

    K.Bjerre - rocznik 1984

  30. Powrót do góry    #1558
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Skład fajny nieobliczalny i jazda do Gorzowa po punkty

  31. Powrót do góry    #1559
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie gorączkuj się tak. Teraz Unia to zawodnicy, którzy akurat mieli ochotę podpisać kontrakt z naszym klubem, a ich pochodzenie czy miejsce zamieszkania nie ma już najmniejszego znaczenia (wyjątek to Damian). Czasy, gdy mówiliśmy o zawodnikach "nasi" minęły bezpowrotnie... Masz 2 wyjścia: 1) przyzwyczaić się 2) zainteresować się kręglami - tu są i sukcesy i "nasi" zawodnicy i zawodniczki.

    A gdzie Ty widzisz, że się gorączkuję?


    Do tej pory identyfikowałem się z tym klubem i zawodnikami. A teraz jeśli ta opcja ,,wypali'' to z kim mam się identyfikować? Z gościem, który jak nie bęzie miał przelewu do środy po jednej kolejce, to na drugą już nie przyjedzie? Czy z gościem, który jest gorszą ,,kopią'' Krzysia Kasprzaka?

    brzuchu - to nie był Zen... tylko Jabłoński. Nie mieszaj faktów. Poza tym nie zadzieraj nosa - już Ci mówiłem - bo raz Cię zostawię na tym stadionie i do domu nie trafisz

    Poza tym co mnie interesuje, że na tą chwilę to najlepsze nazwiska? W takim razie poczekajmy jeszcze z tydzień i będziemy się cieszyć z Kułakowa, Proctora i Sucheckiego. No bo za tydzień to Oni będą ,,liderami'' z dostępnych na rynku.

  32. Powrót do góry    #1560
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach

  33. Powrót do góry    #1561
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A gdzie Ty widzisz, że się gorączkuję?


    Do tej pory identyfikowałem się z tym klubem i zawodnikami. A teraz jeśli ta opcja ,,wypali'' to z kim mam się identyfikować? Z gościem, który jak nie bęzie miał przelewu do środy po jednej kolejce, to na drugą już nie przyjedzie? Czy z gościem, który jest gorszą ,,kopią'' Krzysia Kasprzaka?

    brzuchu - to nie był Zen... tylko Jabłoński. Nie mieszaj faktów. Poza tym nie zadzieraj nosa - już Ci mówiłem - bo raz Cię zostawię na tym stadionie i do domu nie trafisz

    Poza tym co mnie interesuje, że na tą chwilę to najlepsze nazwiska? W takim razie poczekajmy jeszcze z tydzień i będziemy się cieszyć z Kułakowa, Proctora i Sucheckiego. No bo za tydzień to Oni będą ,,liderami'' z dostępnych na rynku.


    Jabłońskiemu kibicowałeś to fakt, ale Zenowi również. Zresztą wszystkim którzy nie mieli na plecach napisane "Baliński" . Do dziś dźwięczą mi Twe słowa w uszach i Twoją radość . O, tak wyglądałeś wtedy - . Miro chyba się nie łapie do składu CKMu, to może go wypożyczymy .Wtedy byś miał parę Jabłko- Zen... i dziką radość .

    Pretensje kieruj do siebie, względnie do swojej łopaty do odśnieżania .

    Chodziło mi raczej o stosunek jakości zawodnika do jego ceny, jak również jego ceny do naszych możliwości finansowych.

    pzodro.

    p.s.

    A może nas zaskoczą ...... . Nie, to nierealne niestety.

  34. Powrót do góry    #1562
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Jeśli te spekulacje się potwierdzą, a już chyba nikogo nic w Toruniu nie zdziwi w tym roku -> http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL92/121219477 to będzie ciekawe powitanie w Lesznie ; )
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Jabłońskiemu kibicowałeś to fakt, ale Zenowi również. Zresztą wszystkim którzy nie mieli na plecach napisane "Baliński" .
    Nie kibicowałem, tylko śmiałem, jak Mirek na dystansie ,,połykał'' Damiana. Po czym otrzymał zresztą gromkie brawa za tą akcję. Dlatego nie nazywaj tego kibicowaniem. Ja go tylko wynagrodziłem brawami, za akcję

  36. Powrót do góry    #1564
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,316
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Super akcja z tym Secret Man

    A ja obstawiam że jest to Robert Miśkowiak! Tam jest ewidentnie pytanie: Czy jeździłeś kiedyś w Unii Leszno? A nie czy jeździłeś kiedyś w Lesznie!

    Czyli musi to być były zawodnik Unii.

    Kolejna sprawa - szczupła sylwetka i długa szyja (zauważalne na filmiku)

    Proszę:



    Albo lepsze foto:



    Dodajcie kask na głowie, to ewidentnie Miskowiak!

  37. Powrót do góry    #1565
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie kibicowałem, tylko śmiałem, jak Mirek na dystansie ,,połykał'' Damiana. Po czym otrzymał zresztą gromkie brawa za tą akcję. Dlatego nie nazywaj tego kibicowaniem. Ja go tylko wynagrodziłem brawami, za akcję

    Możesz nazywać to jak chcesz , ale "dawaj dawaj i wieź go" do oklasków trudno zakwalifikować. Zresztą nieważne. Nie stresuj się tak . Każdemu takie akcje, w chwili uniesienia, mogą się przydarzyć. Nie zachowuj się jednak jak nasz były prezydent i nie wypieraj się za wszelką cenę, że nie byłeś "bolkiem"


    veronek

    Nie strasz nas bardziej. Już sam nie wiem co gorsze Zen czy Miśkowiak.

    Odpowiedź: jestem krawężnikowcem, może być specjalnie podana i wprowadzać w błąd. Z postury, jak również z intonacji, pomimo że głos jest mieniony, najbardziej mi przypomina Balona.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 14-12-2012 o 23:21

  38. Powrót do góry    #1566
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Jakby nie patrzeć wychodzi Sławek Musielak

  39. Powrót do góry    #1567
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Juz teraz nie zasne! Bede mial koszmary na bank. Zengota, Miskowiak a teraz Musielak. Poprostu porazka! Mam nadzieje ze sie nie sprawdzi bo niby po co nam tacy zawodnicy(chyba ze jako rezerwa)?

    1. Pawlicki
    2. Adamczewski
    3. Balinski
    4. Batchelor
    5. Bjerre
    6. Pawlicki
    7. Musielak

    i bedzie ok.

  40. Powrót do góry    #1568
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Gdyby to był Musielak Sławek lub Sqra to chyba osobiście wy***** Igielskiemu:-D
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    styl jazdy - krawężnik, był już zawodnikiem Unii, chyba jednak Miśkowiak... Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że się odbuduje skuteczniej, niż za pierwszym razem
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  42. Powrót do góry    #1570
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Mildura

    Nie sądzę aby w klubie wpadli na taki pomysł. Bez przesady. Zważywszy na ksm Miśkowiaka, nijak on nie pasuje to drużyny. Przy założeniu, że zakontraktujemy kogoś z dwójki Fred-Bjerre i właśnie Miśkowiaka, to odbyło by się to kosztem Batchelora. Zważywszy, że na fakt, że wymagania finansowe Robert zawsze miał niemałe w stosunku do prezentowanego poziomu, to byłby to absolutny samobój. Nie wydaje mi się, aby w klubie aż tak mocno na głowę upadli. Zatem nie siejcie paniki
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 15-12-2012 o 00:04

  43. Powrót do góry    #1571
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Shields na rezerwę albo Nicholls

  44. Powrót do góry    #1572
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Uważam że dziś odsłonią najsłabsze ogniwo całej nowej ferajny więc pewnie to będzie jakiś rezerwowy a kto to będzie to mało istotne. Zegar tyka napięcie rośnie

  45. Powrót do góry    #1573
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Troy Batchelor:
    "Nie bede startowac w lesznie 2013... Not in unia leszno 2013... Aparently no space for me ..."

  46. Powrót do góry    #1574
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Potwierdziło się to, co było raczej wiadomo od jakiegoś czasu. W sumie to sama ta czystka jest w jakimś sensie dobrym krokiem. Nikt nie wie co z tego wyjdzie, każdy będzie chciał to zobaczyć na własne oczy i ruszymy na stadion. Ja już się nie mogę doczekać pierwszego meczu.

  47. Powrót do góry    #1575
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Toż to Mariusz F. akcent się się zgadza, reszta chyba też. Kozak jakich mało. Bomba
    let the metal flow.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •