Strona 60 z 151 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Powalczy najdroższymi biletami i ciągłym narzekaniem, ze mało ludzi przychodzi na mecze i dlatego takie drogie te bilety

  2. Powrót do góry    #2657
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Bądź co bądź Józef będzie miał zasłonę dla cen w postaci regulaminu finansowego, którego był głównym orędownikiem.

    Jakiś rok-dwa lata wstecz mieliśmy dyskusję o priorytetach, większość wówczas (z którą mam jakoś odmienne zapatrywania), uważała że nazwa jest ważniejsza od rodzimych zawodników (których uważałem za największy skarb, nie bagatelizowałem oczywiście nazwy) i że lepiej być w drugiej dywizji niż zmieniać nazwę. Życie tradycyjnie weryfikuje zapatrywania i generalnie jest przykro, coś się zmienia. Myślałem, że pierwszy człon pozostanie tradycyjny. A to jest dopiero pierwszy sezon bez GP. Ludzi będzie przez kryzys o 1/3. Biletów rodzinnych biletów i promocji wśród młodych, które promuje zwłaszcza Mildura nie widać. Okres przetrwalnikowy?

    Jeżdżę od 27 lat na nartach bez kontuzji (ostatnimi laty freeride, a ostatnio nawet telemarkiem) i uważam, że żeby tak łatwo łapać to trzeba być "ofiarą", albo w gorącej wodzie kąpanym. Piotrek popraw się.

  3. Powrót do góry    #2658
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Powalczy najdroższymi biletami i ciągłym narzekaniem, ze mało ludzi przychodzi na mecze i dlatego takie drogie te bilety
    Działania cenowe klubu zmierzają do upadku żużla w Lesznie. Za kilkanaście lat nikt nie przyjdzie na mecze, bo od kogo mają się młodziaki uczyć tradycji niedzielnej - "chodzenia na żużel". Przede wszystkim cena biletów dla dzieci 7 lat tyle samo co dla uczniów szkół średnich i studentów, to chyba lekka przesada. "Chodzenie na żużel" trzeba kształcić i kształcić od najmniejszych lat, dlatego optuje za biletem 10zł dla uczniów do 3 klasy gimnazjum włącznie. Oczywiście wejście tylko z osobą dorosłą.
    Druga kwestia: rodzinny. Na pewno niejeden męski kibic zabrałby rodzinkę, gdyby koszt nie przekraczał 2x bilet normalny. Uważam, że 70zł w opcji 2+2 (K+M+2xD) lub 2+1 (K+M+D). D - mam na myśli dziecko do gimnazjum włącznie. Korzyści z tego byłyby takie, że ojciec rodu wyda 2x standard kasa, a na stadionie będzie 3x więcej kibiców.
    Mało tego ten pomysł wcale nie koliduje z aktualnymi karnetami i biletami normalnymi i ulgowymi. Można go wprowadzić w życie od zaraz!
    Dlaczego dla studentów i licealistów ceny ulgowe (albo normalne) -> po prostu 5 piwek mniej w tygodniu i będzie na żużelek ! Kobietki OK albo taniej z mężem pod pachą. Na pewno znajdą się tacy co dla kobiet zrobiliby droższe a dla dzieci 2x droższe, ja to rozumiem odpoczynek od rodziny też sie należy i z kumplami można wypić.
    Jest patent -> wywieźć dzieciaki z matką do teściowej!

    pzdr

  4. Powrót do góry    #2659
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Ceny są jakie są i się nie zmienią tak samo jak ilość kibiców bedzie maleć z każdym sezonem meczem bo Leszno to nie Zg ,Tarnów czy Toruń a bilety i tak mamy najdroższe tak dla porównania w Częstochowie karnet normalny kosztuje 260 zł a u nas 310 zł to jest 50 zł róznicy na ulicy się tego nie znajdzie a skład i tor w Czewie prędzej gwarantują emocje niż u nas w Lesznie no chyba że przygotowanie toru się zmieni, do tego karnety dla dzieci za 15zł do lat 6! a rok temu bilety za 2zł były do lat 7! niedługo bedziemy płacić bilet ulgowy za dziecko pięcioletnie he.

  5. Powrót do góry    #2660
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Działania cenowe klubu zmierzają do upadku żużla w Lesznie.
    Coraz częściej myślę, że podążamy śladem Wrocławia. Widoswisko na torze żadne. Ludzi coraz mniej. Moda na szlakę się kończy. Obym się mylił...

  6. Powrót do góry    #2661
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Za to zdzieranie z najmłodszych Unia już wkrótce sporo zapłaci... Równia pochyła, każdy sezon nie robienia niczego powoduje, że nawet w Lesznie żużel za chwilę będzie sportem niszowym... Masakra, jak sobie przypomnę ile razy w osiemdziesiątych latach udało się nawet jakieś (juniorskie) zawody obejrzeć z wieży - niesamowite przeżycie dla dzieciaka... A dzisiaj? Nawet płynu dla dziecka w ukrop nie można zabrać ze sobą... Odbije się to czkawką, oj odbije.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    tomason (18-02-2013)

  8. Powrót do góry    #2662
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    A to nie jest czasami tak, że te bilety dla dzieci są tylko ze względów regulaminowych? Nie ma u nas kołowrotków i te bilety są chyba tylko po to żeby znać dokładną liczbę ludzi na stadionie. Przynajmniej tak mi się wydaje, że kiedyś czytałem/słyszałem.

  9. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A to nie jest czasami tak, że te bilety dla dzieci są tylko ze względów regulaminowych? Nie ma u nas kołowrotków i te bilety są chyba tylko po to żeby znać dokładną liczbę ludzi na stadionie. Przynajmniej tak mi się wydaje, że kiedyś czytałem/słyszałem.
    Też tak słyszałem ale nie wiem czy na innych stadionach tak jest

  10. Powrót do góry    #2664
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=M2SzzQ0NF0c

    Oj chyba u nas biednie...
    Żeby Grzegorz Ż. musiał w reklamach występować...

  11. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A to nie jest czasami tak, że te bilety dla dzieci są tylko ze względów regulaminowych? Nie ma u nas kołowrotków i te bilety są chyba tylko po to żeby znać dokładną liczbę ludzi na stadionie. Przynajmniej tak mi się wydaje, że kiedyś czytałem/słyszałem.
    Noż kurna chata, to gdyby to była prawda to nie lepiej już te kołowrotki zamontować? Zrobić wszystko, żeby te dzieciaki jednak z rodzicami poszły. A nie zarabiać jakiś marny tysiak, bo tak trzeba i już. Chytry traci dwa razy!
    No i zrobic coś z tym torem - wynik za każdą cenę już się przejadł. I nie podkreślać na każdym kroku, że za wszystko złe w klubie odpowiada ten niedobry kibic z rodziną przed telewizorem.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Bilety są bo taki jest wymóg imprezy masowej. Musi być tyle biletów ile miejsc siedzących a dziecko tezjest uważane za osobę miejsce zajmująca...
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #2667
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    hmm, to znaczy, że gdzie indziej Noski łamią prawo? Bilety rodzinne są ścigane z urzędu? A może tak łatwiej wytłumaczyć swoją indolencję?
    Prosze sobie znaleźć punkt, który mówi o tym, że w ogóle należy sprzedawać bilety!
    Mało tego, jesli klub ma kaprys, to może przecież nawet zrobić darmowe wejście. Chodzi tylko i wyłącznie o kontrolę tego, by zadeklarowana pojemność stadionu nie zostala przekroczona, przy czym na odpowiedzialność organizatora może to być tylko szacowanie ludzi na bramce.
    Wspomniane kołowrotki załatwiłyby sprawę...
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 18-02-2013 o 21:59
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Powrót do góry    #2668
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=M2SzzQ0NF0c

    Oj chyba u nas biednie...
    Żeby Grzegorz Ż. musiał w reklamach występować...
    hah wklejałem to jakiś czas temu w śmiesznych filmikach - normalnie sobowtór.

  15. Powrót do góry    #2669
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Kurcze. przestańcie już narzekac na Dworaka . Jest jak jest... Midura i inni idzcie do klubu, władujcie swoją kase w klub, zastapcie Józefa i wreszcie będzie pięknie i dobrze.... ale bez zużla w Lesznie, albo ogony w II lidze z Urbańskim, Nowakiem, S. Musielakiem itp. (z całym szacunkiem dla nich)

    Jedni narzekają na ceny biletów, drudzy na to ze Unia sie sprzedała, bo pojawiło się w nazwie FOGO... Ciagle w d... źle.
    Najlepiej żeby w Unii byli: Kołodziej, Hampel. Pawliccy, Sajtfidinow... bilet po 30 zł. I jeszcze było by narzekania bo w ZG lub w Toruniu bilety po 28zł

    Unia nie ma bogatych sponsorów... Jak wydaje sie Wam że lepiej jest w Toruniu, Zielonej i Częstochowie... trzeba zmienić sympatie... i już...

    Prawdziwych przyjaciół (kibiców) poznaje się w biedzie... PAMIĘTAJCIE

    I pamiętacie, ze kazdy jest mądry jak nie wie co w środku piszczy..., bo co ta problem klub prowadzić . No nie?

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #2670
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2010
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do biletów dla dzieci to chyba nam rodzicom nie chodzi o ta złotówke czy dwie za dziecko do lat 7 bo to żaden wielki wydatek.
    Chodzi o 26 złotych jakie Klub chce za bilet dla 7 latka i tych o rok czy dwa starszych z podstawówki.
    Jak masz dwójkę dzieci w tym wieku to razem z biletem dla tatusia i mamusi to razem 116 zł a do tego 4 zł parking i ewentualnie program.

    Kiedyś poprzednicy obecnego Prezesa zrobili dla niego wielka sprawę i wprowadzili dla kobiet i dzieci bilety po 5 zł. Zapanowała jakaś moda na chodzenie rodzinne na żużel i stąd /między innymi/ duża frekwencja na meczach Unii w pierwszych latach miłościwie nam panującego.

    Kto będzie chodził na żużel kiedy dziś dzieci zostawia sie w domu bo bilet dla nich za drogi?

    Jak taka politykę cenowa ocenią następcy Józefa?

    No chyba że jak juz wcześniej groził może wygasić żużel w Lesznie.

    Co do sprzedania nazwy to nie winiłbym tu właściciela/li/ Spółki.
    Nie maja pieniędzy to łapią sie wszelkich sposobów.
    Dziwię sie jednak Właścicielowi FOGO.
    Mam wrażenie że taki sam skutek reklamowy osiągnąłby bez niszczenia historycznej nazwy.
    Duże Logo na kombinezonach, motocyklach, wszelkich materiałach klubowych itd itp.
    A tak zapachniało głęboką prowincją.
    Unia to przecież taka Żużlowa Barcelona czy Real. Tam nikomu ze sponsorów taki pomysł by nie wpadł do głowy.

  17. Powrót do góry    #2671
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Sundey masz racje.... może i powinny być inne ceny biletów dla małoletów... ale jak pamiętam w latach 80-90 nie było biletów rodzinnych dla kobiet były zdaje sie tylko normalne i ulgowe....a i ceny nie były niskie jak na ówczesne zarobki ..... i stadion zapełniał się.... I nie było mowy o jakichś biletach dla kobiet... jest równouprawnienie czy nie ma. czym rózni się kobieta od mężczyzny jako kibic???

    Ale tu narzakający .... nie maja pojęcia o funkcjonowaniu klubu dziś.... a wymądrzaja sie co trzeba zrobić..... droga otwarta zostań sponsorem i miej wpływ na ceny biletów .... może wybiora jednego czy drugiego na Prezesa klubu wiec może wtedy wprowadza inne ceny biletów....

    UNIA czy FOGO UNIA dla mnie wsio ryba, a jestem kibicem od ponad 30 lat, dla mnie zawsze będzie Unia Leszno...

    A czy dla sponsora jest róznica czy jest w nazwie czy nie.... Moim zdaniem jest.... FOGO będzie pojawiać sie w mediach.... na kazdej tablicy tabeli... nie tylko na stadionie, na plastornie zawodnika. Więc sie nie dziwię że sponsor chce byc w nazwie.

    I tak szczyciliśmy sie ze małe Leszno tak długo nie sprzedało nazwy klubu.... widocznie nadszedł taki czas że trzeba.
    UNIA istnieje i to jest najważniejsze.

    Jeden z drugim narzekający niech policzy ile wydaje na papieroska czy piwko... a może zamiast jednego piwa zafundowac bilet dziecku na żużel.
    Ja idąc na mecz nie idę by wypić kilka piw idę by obejrzeć naszych w akcji, obejrzec dobry żużel

    Więc nie wieszajcie psów na prezesie... owszem on swiety nie jest .... mógłby też cos w tym temacie zrobic... ale zanim jeden z drugim skrytkujecie zapytajcie siebie co wy w tym temacie robicie by móc dziecko zabrac na szlakę....

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #2672
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Jeden z drugim narzekający niech policzy ile wydaje na papieroska czy piwko... a może zamiast jednego piwa zafundowac bilet dziecku na żużel.
    Czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o bilet dla dzieci do 7 lat ale powyżej 7 lat a tam już trzeba odmówić sobie 10 piwek...
    Niewiem czy masz dzieci ale wyobraż sobie sytuację gdy dwóch Twoich chłopaków w roku ubiegłym chodziło na żuzel za 4 złote a w tym z racji tego że chodzą już do szkoły za tę atrakcję musisz płacić już ponad 50 pln.
    Uwierz mi to sporo dla takiego rodzinnego budżetu...
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #2673
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Sundey masz racje.... może i powinny być inne ceny biletów dla małoletów... ale jak pamiętam w latach 80-90 nie było biletów rodzinnych dla kobiet były zdaje sie tylko normalne i ulgowe....a i ceny nie były niskie jak na ówczesne zarobki ..... i stadion zapełniał się....
    W latach 90 stadion i może się zapełniał ,ale wierz mi że wejśc za piwo to był po prostu mały pikuś ,można było też wejśc przez płot ogrodzeniem na ,,hura ,, ,mozna było sobie przebić piecząteczkę od kibelka ,można było wejśc na legitymacje szkolne kolegów ,W zasadzie na 10000 tyś ludzi co byli na meczu dobra połowa to była szara strefa...

    I nie było mowy o jakichś biletach dla kobiet... jest równouprawnienie czy nie ma. czym rózni się kobieta od mężczyzny jako kibic???
    Przeciez dla zdrowo myślącego kibica bilet dla kobiet ma najmniej wspólnego z jakimiś feministycznymi urojeniami tylko jest (był )traktowany jako ulga ogólnorodzinna dla wybierającego się na żużel stadka ,,Kowalskich z dziećmi,,

    Ale tu narzakający .... nie maja pojęcia o funkcjonowaniu klubu dziś.... a wymądrzaja sie co trzeba zrobić..... droga otwarta zostań sponsorem i miej wpływ na ceny biletów .... może wybiora jednego czy drugiego na Prezesa klubu wiec może wtedy wprowadza inne ceny biletów....
    Najgorsze że nie mają pojęcia o prowadzeniu klubu również zarządzający nim .Prowadzą go jak firmę .Ma to swoje plusy tylko i wyłącznie patrząc przez pryzmat terażniejszości .Uwierz mi że w szerszej perspektywie Dworak okaże się grabażem leszczynskiego żużla .

    UNIA czy FOGO UNIA dla mnie wsio ryba, a jestem kibicem od ponad 30 lat, dla mnie zawsze będzie Unia Leszno...
    Takie czasy ,trudno .Nie jest to dramat ,ani tez powód do samozadowolenia .Za mało znamy szczegółów aby to ocenić z szerszej perspektywy.

    A czy dla sponsora jest róznica czy jest w nazwie czy nie.... Moim zdaniem jest.... FOGO będzie pojawiać sie w mediach.... na kazdej tablicy tabeli... nie tylko na stadionie, na plastornie zawodnika. Więc sie nie dziwię że sponsor chce byc w nazwie.
    Nie dziwiłbym się gdyby to była firma z dalekiej Polski ...ale jest to nasza lokalna firma (o ile mi wiadomo) ,która powinna wiedzieć o tym ,ze może sobie zrobić tym ruchem wiecej przeciwników niż zwolenników.Można była na ich miejsci ,,obfogowac,, wszystko co z zużlem związane ,ale nazwę zostawić nie ruszoną ..chociaz pies tam wie ,przeciez zależy im na promocji w Polsce , a nie na rynku lokalnym .

    Jeden z drugim narzekający niech policzy ile wydaje na papieroska czy piwko... a może zamiast jednego piwa zafundowac bilet dziecku na żużel.
    Ja idąc na mecz nie idę by wypić kilka piw idę by obejrzeć naszych w akcji, obejrzec dobry żużel
    Jako jeden z głównych malkontetntów w watku od 5 lat słysze o jednym piwku ...ble ,ble ,ble .Od pieciu lat tych piwek zrobułoby się z 10 ..gdybym te piwa pił .Jezli ci się wydaje że ludzie będą rezygnowali z jedynych w wielu przypadkach życiowych uciech po to aby Józef był na koniec zadowolony to chyba jesteś oderwany od rzeczywistoci .
    W drugą stroną można rzucić ...przeciez zawodnicy mogą sobie wypić kilka piwek mniej ...co? i pewnie im jeszcze zostanie na jakiesz Malediwy i chatkę za miastem ..może jeszcze fura dla starej i zakupy w Mediolanie ...

    Na szczęscie leszczynski kibic odpowiednio wczesnie przejrzał na oczy i nie da z siebie robic barana .

  20. Powrót do góry    #2674
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A Krzysiu nic nie zmądrzał. Nadal myśli ze będzie Mistrzem Świata. Nie wiem co go w tym upewnia ale chyba nie jego wyniku w ostatnich latach.

  21. Powrót do góry    #2675
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Moim zdaniem optymalne ceny biletów to 30 normalny, 20 ulgowy. Tylko Józefa myślenie w tej sprawie jest takie, ze ten kto ma przyjść to i tak przyjdzie, a to nie jest prawda, bo sporo ludzi jednak oszczędza na każdym kroku (takie czasy). Kurde spróbował by raz zrobić taniej to by się przekonał. W tamtym sezonie były bardzo tanie bilety na sparingach i frekwencja była fantastyczna , a to były tylko sparingi.

  22. Powrót do góry    #2676
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    W latach 90 stadion i może się zapełniał ,ale wierz mi że wejśc za piwo to był po prostu mały pikuś ,można było też wejśc przez płot ogrodzeniem na ,,hura ,, ,mozna było sobie przebić piecząteczkę od kibelka ,można było wejśc na legitymacje szkolne kolegów ,W zasadzie na 10000 tyś ludzi co byli na meczu dobra połowa to była szara strefa...
    .
    Hm, jeżeli tylko połowa z tego płaciła za bilety to i tak nieźle.... Pięć milionów osób kupujących bilety na mecz. Pan Józef byłby cały w skowronkach

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-02-2013 o 17:12

  23. Powrót do góry    #2677
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Bilety są bo taki jest wymóg imprezy masowej. Musi być tyle biletów ile miejsc siedzących a dziecko tezjest uważane za osobę miejsce zajmująca...
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    To pokaż mi gdzie na innych stadionach są takie bilety bo przeglądałem strony klubów i takowe bilety sa w Lesznie i ZG

  24. Powrót do góry    #2678
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Kurcze. przestańcie już narzekac na Dworaka . Jest jak jest... Midura i inni idzcie do klubu, władujcie swoją kase w klub, zastapcie Józefa i wreszcie będzie pięknie i dobrze.... ale bez zużla w Lesznie, albo ogony w II lidze z Urbańskim, Nowakiem, S. Musielakiem itp. (z całym szacunkiem dla nich)

    Jedni narzekają na ceny biletów, drudzy na to ze Unia sie sprzedała, bo pojawiło się w nazwie FOGO... Ciagle w d... źle.
    Najlepiej żeby w Unii byli: Kołodziej, Hampel. Pawliccy, Sajtfidinow... bilet po 30 zł. I jeszcze było by narzekania bo w ZG lub w Toruniu bilety po 28zł

    Unia nie ma bogatych sponsorów... Jak wydaje sie Wam że lepiej jest w Toruniu, Zielonej i Częstochowie... trzeba zmienić sympatie... i już...

    Prawdziwych przyjaciół (kibiców) poznaje się w biedzie... PAMIĘTAJCIE

    I pamiętacie, ze kazdy jest mądry jak nie wie co w środku piszczy..., bo co ta problem klub prowadzić . No nie?

    Pozdrawiam
    Po pierwsze nie Midura a Mildura, po drugie swój czas już klubowi poświęciłem, wyobraź sobie, że bez żadnych profitów dla siebie... Bilety dla dzieci szkolnych nigdy nie były tak drogie jak teraz, do lat siedmiu nie było ich wcześniej, tanie bilety dla kobiet to była dobra zachęta do chodzenia calymi rodzinami.

    Kiedy wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy, że siła żużla lat 90tych było właśnie to, że była tradycja kibicowania całymi rodzinami. A niestety wielu nie stać na wydanie przeszło stówy na marne widowisko żużlowców walczących z torem..
    Tak, tak - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, bardzo dobre powiedzenie o którym Pan Dworakowski ma niewielkie pojęcie.
    Zamiast obrażać się i wielokrotnie krytykować i szantażować zwykłego, szarego kibica może by łaskawie zachęcić go do powrotu? Czasami jednak tęsknie do tej Unii z drugiej ligi lat dziewięćdziesiątych, kiedy największym sponsorem naszego klubu byli kibice..

    Jaki jest budżet Unii na następny rok? Ile jest meczy w rundzie zasadniczej? Ile pieniędzy daje 9x12000x20? (20 - średnia cena biletu dla rodziny)
    A ile gadżetów kupią ich pociechy, a ile z nich wróci za kilka, kilkanaście lat na stadion? Czy takie 3 bańki to dużo czy mało? A ilu będzie ludzi na ewentualnych PO? Co przyciąga sponsorów na stadion - pustawe trybuny i dziury na torze?
    Do przemyślenia.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Slaw (19-02-2013)

  26. Powrót do góry    #2679
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Po pierwsze nie Midura a Mildura, po drugie swój czas już klubowi poświęciłem, wyobraź sobie, że bez żadnych profitów dla siebie... Bilety dla dzieci szkolnych nigdy nie były tak drogie jak teraz, do lat siedmiu nie było ich wcześniej, tanie bilety dla kobiet to była dobra zachęta do chodzenia calymi rodzinami.

    Kiedy wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy, że siła żużla lat 90tych było właśnie to, że była tradycja kibicowania całymi rodzinami. A niestety wielu nie stać na wydanie przeszło stówy na marne widowisko żużlowców walczących z torem..
    Tak, tak - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, bardzo dobre powiedzenie o którym Pan Dworakowski ma niewielkie pojęcie.
    Zamiast obrażać się i wielokrotnie krytykować i szantażować zwykłego, szarego kibica może by łaskawie zachęcić go do powrotu? Czasami jednak tęsknie do tej Unii z drugiej ligi lat dziewięćdziesiątych, kiedy największym sponsorem naszego klubu byli kibice..

    Jaki jest budżet Unii na następny rok? Ile jest meczy w rundzie zasadniczej? Ile pieniędzy daje 9x12000x20? (20 - średnia cena biletu dla rodziny)
    A ile gadżetów kupią ich pociechy, a ile z nich wróci za kilka, kilkanaście lat na stadion? Czy takie 3 bańki to dużo czy mało? A ilu będzie ludzi na ewentualnych PO? Co przyciąga sponsorów na stadion - pustawe trybuny i dziury na torze?
    Do przemyślenia.
    100% racji, 100%racji! Igielski i Dworakowski obudźcie się! Zadbajcie o narybek kibicowski ! Unia ma trwać przez następne 75 lat, a nie tylko przez najbliższe 2 lata.

  27. Powrót do góry    #2680
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Klub i zarząd nie robi nic by zachęcić młodych do chodzenia na Smoka organizują jakieś śmieszne spotkania po wioskach ale co to daje czy tym przyciągną kibiców NIE!!! Żużlem młody kibic nie zaraża się na spotkaniach a na stadionie a żeby tam być musi kupić bilet.

  28. Powrót do góry    #2681
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    ..pewnie zaraz mnie tu zjedzą, ale mam to gdzieś - dla przypomnienia i utrwalenia w niektórych głowach: Unii Leszno w obecnych realiach rynkowych, nie stać na drużynę ekstraligową. To, że mamy ją w tej klasie rozgrywkowej i z sukcesami w ostatnich latach to powód do dumy i uważam, że te wszystkie gorzkie słowa pod adresem "grabarza leszczyńskiego żużla" są wielokrotnie chybione, co nie znaczy,że nie można dostrzec pewnych ułomności jego charakteru i popełnianych błędów, jednak kto ich nie popełnia, może jedynie ten, co nic nie robi, a takich tutaj mamy wielu - specjalistów od gadania i narzekania. Mi pozostaje mieć nadzieję, że słowa Józefa , że klub będzie blisko kibica nie pójdą w zapomnienie i podnoszone na tym forum kwestie biletowej polityki prorodzinnej zaczną być szerzej dostrzegane.

    PS. Niektórzy z Was przypominają mi polityków partii opozycyjnych - gnoją za wszystko jak leci, ale gdyby dostali się do władzy wielkie gówno by zrobili, bo to przecież największy bałagan po poprzednikach pozostał

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mrozu za jego przydatny post!

    system_c (21-02-2013)

  30. Powrót do góry    #2682
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Skoro już nawiązujesz do polityki ....Wałęsa tez po 89 był uwazany za Boga demokracji w Polsce ,mineło parę lat i wszyscy widzimy jaką nam ,,BÓG,, demokracje stworzył , a i sama jego osoba wątpliwej jakości .

    Przekłądając to na nasze zużlowe podwórko ....Aby ocenić pracę Józefa spotkajmy się za 5 lat .Wtedy będziemy na Smoczyku drugą Japonią patrząc na jej demografię .

  31. Powrót do góry    #2683
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Jaki jest budżet Unii na następny rok? Ile jest meczy w rundzie zasadniczej? Ile pieniędzy daje 9x12000x20? (20 - średnia cena biletu dla rodziny)
    Sorki MILDURA za literówkę (zjadlem L widocznie przed obiadem byłem) 12.000 kibiców na każdym meczu?????

    Nie dokońca z Toba sie zgadzam... ale kazdy ma swoje zdanie w tym teamacie
    W LEsznie jest 5-6 tys. fanów Unii na dobre i złe, którzy na Unie przyjda nawet za 50zł. Reszta o Unii przypomina sobie jak Unia jest na fali, gdy jest moda na żużel, gdy Unia jest w finale... wtedy cena biletów nie jest przeszkodą. Gdzie było w ubiegłym sezonie te 7-8 tys. tych którzy tak pałali miłościa do Unii, gdy ta walczyła o najwyższe cele???

    Na jednym czy drugim meczu na poczatku sezonu może i byłoby 12.000, ale jak Unia z dwa/trzy razy w pompke dostanie z tych 12tys. zostanie 6 tys. najwierniejszych i teraz policz... 9x 6000 x 20 = 1.080.000
    Klub musi prosperowac cały sezon a nie tylko np do maja, gdzie ludziom jeszcze żużel sie nie znudził.
    Łaska kibica na pstrym koniu jeżdzi - i o tym zapominacie

    Ktos pisał wyżej że niech Józef obniży ceny biletów na jeden mecz. Ok. I będzie 10-12 tys..... na jeden mecz. Na drugim już tyle nie bedzie.

    Uwazam, ze nie końca ceny biletów odstraszają, kibice maja coraz mniej kasy, oszędzają, tracą pracę, jest wiecej innych atrakcji, ponadto żużla coraz wiecej w TV (i bardzo dobrze) i nagle wszyscy stali się prorodzinni. Nie wiem czy tak wszyscy całymi rodzinami szli kiedyś na szlakę???
    Absrtrahując od zuzla... Weź np takie kina. Kiedyś PANORAMA pękała w szwach na niemal kazdym seansie.... a dziś kina 3d i ... i nie ma szału. Zobacz koszykówke kobiecą TĘCZA.... były sukcesy były kibice... ilu teraz kibiców jest na meczach TĘCZY?????

    Jestem daleki od tego by Dworakowskiemu wychwalac w niebiosy. Nie, nie jest wolny od wad. Ma u mnie szacunek to co zrobił dla Unii. Tak samo jak Wałesa dla Polski... tylko to nie on zepsuł później Polskę. Ale to juz nie ten watek, nie ten temat.

    Dworkowski jest jaki jest... niereformowalny, ma swoje wizję a inne neguje. W jednym przypadku to zaleta, w drugim wada. Łatwo było rządzic gdy była kasa... były sukcesy... byli kibice. Teraz Unia jest nieco w dołku, więc dajcie szanse Dworakowskiemu wyciagnąć klub z niego. Raz już Unie z bagien wyciągnąl. Teraz sytuaca nie jest najlepsza, ale tez i rynkowe realia inne. Jego polityke klubową ocenimy za 2-3 lata. Zobaczymy wtedy gdzie beda wtedy Częstochowa, Toruń i inni.
    Łatwo jest robić coś na kredyt. 2-3 lata bumm, hossa, a potem zostaja tylko popioły.

    MILDURA jak piszesz pracowałes/pomagałeś w klubie. Ok. Znasz nieco realia funkcjonowania, ale wiekszośc madrzy sie nie majac tym pojęcia.


    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #2684
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    ...Uwazam, ze nie końca ceny biletów odstraszają, kibice maja coraz mniej kasy, oszędzają, tracą pracę, jest wiecej innych atrakcji, ponadto żużla coraz wiecej w TV (i bardzo dobrze) i nagle wszyscy stali się prorodzinni. Nie wiem czy tak wszyscy całymi rodzinami szli kiedyś na szlakę???
    ...
    Szli, na swoim przykładzie: szedłem co drugą niedzielę z ojcem na stadion. Jak nie szedłem tzn. była kara meczu (czyli człowiek coś przeskrobał)

    Aktualnie mam cykliczne pytanie od małżonki:
    -Idziesz na żużel, może pójdę z Tobą? Ile kosztuje bilet?
    - 28zł
    - A to idź sam lepiej kupię coś dzieciom.

    Dzieci też nie biorę bo musiałbym 3x25zł, więc zostaję sam na placu boju
    Może wyjdę na biedaka, ale takie są realia. Tylko jak już wcześniej pisałem, taka taktyka ma "krótkie nóżki"... jak dzieci dorosną też nie pójdą, bo... nie będą znały drogi na stadion


    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    ...Jestem daleki od tego by Dworakowskiemu wychwalac w niebiosy. Nie, nie jest wolny od wad. Ma u mnie szacunek to co zrobił dla Unii. Tak samo jak Wałesa dla Polski... tylko to nie on zepsuł później Polskę. Ale to juz nie ten watek, nie ten temat.

    Dworkowski jest jaki jest... niereformowalny, ma swoje wizję a inne neguje. W jednym przypadku to zaleta, w drugim wada. Łatwo było rządzic gdy była kasa... były sukcesy... byli kibice. Teraz Unia jest nieco w dołku, więc dajcie szanse Dworakowskiemu wyciagnąć klub z niego. Raz już Unie z bagien wyciągnąl. Teraz sytuaca nie jest najlepsza, ale tez i rynkowe realia inne. Jego polityke klubową ocenimy za 2-3 lata. Zobaczymy wtedy gdzie beda wtedy Częstochowa, Toruń i inni.
    Łatwo jest robić coś na kredyt. 2-3 lata bumm, hossa, a potem zostaja tylko popioły.

    ...
    Ale Józef jest w klubie dłużej niż 2-3 lata i myślę, że możemy go oceniać. Podoba mi się podejscie do czystek po zajeciu 5 miejsca w Ekstralidze. Chociaż trochę z żalem pożegnałem Troya i Juricę. Miejmy nadzieję, że będzie tak jak zwykle po 5 miejscu -> Mistrz, ...ale polityka względem kibiców jest jednak krótkowzroczna i te żale o to że kibice go zawiedlii... w zasadzie 5 miejsce to wina kibiców. Skoro jest 5-6 tys. najwierniejszych to nie ma prawa liczyć na więcej, chyba że poprze to jakimiś działaniami. Może wizyty w szkołach pomogą, ale ... nie wierzę, że nagle na stadionie pojawi się 4tys. uczniaków, co kasę muszą od mamy wziąć. Jak usłysałem te teksty o kibicach to zacząłem się zastanawiać po co ja przychodzę skoro i tak na koniec sezonu zostanę zbluzgany przez prezesa.

    Nie wiem skąd Ty bierzesz info o dołku, przecież jest sponsor tytularny, budżet podejrzewam nie dużo mniejszy niż w zeszłym roku. Drużyna perspektywiczna. Chyba trochę farmazonów nastukałeś.

  33. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    5-6 tysięcy najwierniejszych... Co roku w tej grupie musi być co najmniej 10% rotacja co oznacza 500- 600 nowych kibiców i 500-600 przechodzących na stanowisko piknikowe... Czyli - zmiana priorytetów - Unia na drugim miejscu za rodziną. To dość naturalna kolej rzeczy i nie warto z tym walczyć - lepiej zachęcić by po zmianie statusu nadal przychodzić na stadion z rodziną, z dziećmi. A część tych dzieci za kilka - kilkanaście lat zasili grono tych najwierniejszych. Tak to działało do tej pory. Niestety, od dobrych kilku lat ta naturalna rotacja jest mocno zakłócona. Przecież nie można tego nie widzieć... I to mnie boli.
    W klubie nie działałem a tylko pomagałem. Mimo, że w swoim czasie pan Bortel mocno mnie namawiał na poważniejsze zaangażowanie się. Ale wtedy były czasy piekiełka Rufina i polityka napuszczania jednych na drugich... Nie odważyłem się. Drugiej szansy nie było - od 2005 roku decydowały tylko pieniądze.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    lemur6666 (20-02-2013)

  35. Powrót do góry    #2686
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 30 w 7 postach
    Trudno.

    Wzorem czasów dawniejszych trzeba będzie po wynik dzwonić pod 997 z budek telefonicznych na osiedlach.

    Policja ma wiecie pan najszybszy transport.

  36. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez white_and_blue Zobacz posta
    Policja ma wiecie pan najszybszy transport.
    Mleko, panie, mleko.
    Mleko ma najszybszy transport

  37. Powrót do góry    #2688
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Mleko, panie, mleko.
    Mleko ma najszybszy transport
    A podróż koleją skraca czas.

  38. Powrót do góry    #2689
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2008
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny żużlowcy leszczyńskiej Unii zawitają do naszego miasta, tym samym zapraszamy wszystkich sympatyków Byków do wzięcia udziału w spotkaniu!!

    60700_451841401555554_336287770_n.jpg



    http://www.facebook.com/fcwschowa
    Ostatnio edytowane przez kasperski ; 21-02-2013 o 21:20

  39. Powrót do góry    #2690
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Klub i zarząd nie robi nic by zachęcić młodych do chodzenia na Smoka organizują jakieś śmieszne spotkania po wioskach ale co to daje czy tym przyciągną kibiców NIE!!! Żużlem młody kibic nie zaraża się na spotkaniach a na stadionie a żeby tam być musi kupić bilet.
    kolego z tych okolicznych wiosek jest wiecej kibicow niz tych miejscowych
    pyra

  40. Powrót do góry    #2691
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kolego z tych okolicznych wiosek jest wiecej kibicow niz tych miejscowych
    Zgadza się.
    Ja dojeżdżam na mecze z Poznania (ja, żona, czasami mój brat, niedługo na mecze zacznę zabierać synka). W związku z kosztami razem z żoną utworzyliśmy sobie taki "fundusz żużlowy" i jak tylko możemy to już od października odkładamy tam jakieś środki - do kwietnia zawsze zdążymy coś tam uzbierać
    Nie zmienia to jednak faktu, że ceny biletów są wysokie. Nie sądzę, żeby ich chociażby niewielkie zmniejszenie w znacznym stopniu wpłynęło na stan klubowej kasy.


    pozdr


    PS. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla niektórych osób, rodzin ceny biletów są za wysokie i nie jest możliwe, aby wybierali się na mecze z całą rodziną. Żużel to nie pierwsza potrzeba, a w życiu są inne ważniejsze priorytety.

  41. Powrót do góry    #2692
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    5-6 tysięcy najwierniejszych... Co roku w tej grupie musi być co najmniej 10% rotacja co oznacza 500- 600 nowych kibiców i 500-600 przechodzących na stanowisko piknikowe... Czyli - zmiana priorytetów - Unia na drugim miejscu za rodziną. To dość naturalna kolej rzeczy i nie warto z tym walczyć - lepiej zachęcić by po zmianie statusu nadal przychodzić na stadion z rodziną, z dziećmi. A część tych dzieci za kilka - kilkanaście lat zasili grono tych najwierniejszych. Tak to działało do tej pory. Niestety, od dobrych kilku lat ta naturalna rotacja jest mocno zakłócona. Przecież nie można tego nie widzieć... I to mnie boli.
    W klubie nie działałem a tylko pomagałem. Mimo, że w swoim czasie pan Bortel mocno mnie namawiał na poważniejsze zaangażowanie się. Ale wtedy były czasy piekiełka Rufina i polityka napuszczania jednych na drugich... Nie odważyłem się. Drugiej szansy nie było - od 2005 roku decydowały tylko pieniądze.

    możesz rozszerzyc temat napuszczania jednych na drugich w czasie piekiełka Rufina ?.
    Działać w klubie bezinteresownie zawsze było można ,podejrzewam że po 2005 rownież.
    Pozdrawiam
    majac

  42. Powrót do góry    #2693
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Dziś w X-Demonie prawdopodobnie jest/będzie cos zwiazanego z Unią Leszno.
    Neiwiem czy dla kibiców, czy sponsorów.

    EDIT:
    Adamczewski jako gość w Ostrowie.
    MDM Komputery Ostrovia pozyskała kolejnego zawodnika, który będzie w sezonie 2013 startował w barwach tego klubu jako gość. To Kamil Adamczewski ze Stelmetu Falubazu Zielona Góra
    Jeśli będzie miał wolny termin i nie znajdzie się w składzie drużyny Rafała Dobruckiego, będzie mógł startować jako gość w pierwszoligowej MDK Komputery Ostrovia. - Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia z tym zawodnikiem. Wydaje mi się, że na pozycjach juniorskich będziemy wyglądać całkiem dobrze - powiedział dla SportoweFakty.pl Mirosław Wodniczak. W zeszłym sezonie z powodzeniem jako gość w Ostrovii jeździł inny zawodnik zielonogórskiego klubu, Kacper Rogowski
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 22-02-2013 o 14:18

  43. Powrót do góry    #2694
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Dziś w X-Demonie prawdopodobnie jest/będzie cos zwiazanego z Unią Leszno.
    Neiwiem czy dla kibiców, czy sponsorów.

    EDIT:
    Adamczewski jako gość w Ostrowie.
    MDM Komputery Ostrovia pozyskała kolejnego zawodnika, który będzie w sezonie 2013 startował w barwach tego klubu jako gość. To Kamil Adamczewski ze Stelmetu Falubazu Zielona Góra
    Jeśli będzie miał wolny termin i nie znajdzie się w składzie drużyny Rafała Dobruckiego, będzie mógł startować jako gość w pierwszoligowej MDK Komputery Ostrovia. - Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia z tym zawodnikiem. Wydaje mi się, że na pozycjach juniorskich będziemy wyglądać całkiem dobrze - powiedział dla SportoweFakty.pl Mirosław Wodniczak. W zeszłym sezonie z powodzeniem jako gość w Ostrovii jeździł inny zawodnik zielonogórskiego klubu, Kacper Rogowski

    Doszli do porozumienia z zawodnikiem, a klub nic o tym nie wie

    Dziś w mediach pojawiła się informacja jakoby Kamil Adamczewski w sezonie 2013 będzie mógł startować w Ostrovii Ostrów w charakterze gościa. Postanowiliśmy tę informację zweryfikować w zielonogórskim klubie i dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy.




    Według naszych informacji na chwilę obecną zielonogórski klub nie podpisał żadnej umowy na starty swoich zawodników w charakterze "gościa". Decyzje takie będą podejmowane bliżej sezonu, lub nawet w jego trakcie.

    Okazuje się także, że nikt z ostrowskiego klubu nie skontaktował się jeszcze z przedstawicielami Falubazu w celu uzgodnienia możliwości startów Kamila Adamczewskiego w barwach Ostrovii.

    Dziwi nas zatem wypowiedź Pana Mirosława Wodniczaka, który w rozmowie ze Sportowymi Faktami powiedział, że: Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia z tym zawodnikiem. Wydaje mi się, że na pozycjach juniorskich będziemy wyglądać całkiem dobrze.

    My również się cieszymy, w końcu Kamil to niezwykle sympatyczny człowiek, jednak aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, potrzebna jest zgoda klubu macierzystego, czyli w tym przypadku Falubazu Zielona Góra, której w tym momencie nie ma.
    za Falubaz.com

  44. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez majac Zobacz posta
    możesz rozszerzyc temat napuszczania jednych na drugich w czasie piekiełka Rufina ?.
    Działać w klubie bezinteresownie zawsze było można ,podejrzewam że po 2005 rownież.
    Pozdrawiam
    majac
    Długo by opowiadać... Ja na szczęście wtedy stałem z boku i nie uczestniczyłem w tych wojenkach. Generalnie zasada była jedna - ja jestem ten dobry, ale za to ci drudzy cały czas knują przeciw tobie... I działało, szczególnie przed walnymi.
    Czy bezinteresownie szło pomagać? Pewnie tak, powiedziałby ktoś, kto był w tamtym okresie w klubie. Ja miałem epizod gdzieś na przełomie wieków za sprawą znajomości języka..
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  45. Powrót do góry    #2696
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Prezes cos mowil w jednym wywiadzie o 4-ech firmach,ktore chcialy wejsc do nazwy klubu.Czy ktos moze wie o jakie firmy chodzilo oprocz FOGO?

  46. Powrót do góry    #2697
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    W Toruniu, poprzednia ekipa pod wodza Batorskiego i Nagla latami mamila nas "3, 4 firmami spoza regionu, ktore sa w stanie zainwestowac pokazne srodki w klub".

    Tak mi sie skojarzylo.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #2698
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach
    Za eSpeedway
    "Kibice Fogo Unii Leszno wydali oświadczenie 2013-02-24 16:26:33 Konrad Cinkowski rawicz.naszemiasto.pl
    W ostatnim czasie Unia Leszno podpisała umowę z nowym sponsorem, firmą Fogo, która weszła w nazwę leszczyńskiej drużyny. Ta sytuacja nie spodobała się kibicom "Byków", którzy postanowili wydać oficjalne oświadczenie , w którym proszą zarząd, by po upływie terminu dwuletniej umowy ze sponsorem tytularnym, zarząd nie podpisywał kolejnej i wrócił do dawnej nazwy, z którą się utożsamiają.
    ,,W związku ze zmianą nazwy "KS Unia Leszno" na nazwę "FOGO Unia Leszno" przez zarząd Klubu Sportowego Unia Leszno, grupa Ultras Unia Leszno postanowiła nie przejść obok tego obojętnie wyrażając swoją opinię.
    Jesteśmy zbulwersowani sytuacją jaka zaistniała, ponieważ nazwa klubu, barwy i herb to trzy najważniejsze rzeczy, których nigdy nie powinno się zmieniać. Czujemy się okradzeni z czegoś co przez lata było dla nas czymś wyjątkowym i ważnym w życiu kibicowskim, szczyciliśmy się tym jeżdżąc po całym kraju za swoją drużyną.
    Warto wspomnieć, iż Byliśmy jedynym klubem w całej historii polskiego żużla, który "nigdy się nie sprzedał".
    Nasze stanowisko jest jedynie wyrazem naszego niezadowolenia, nie jest żadnym wyrazem nieposzanowania dla osób pracujących w klubie, a także w firmie FOGO. Pragniemy prosić by po wygaśnięciu umowy z firmą FOGO, zarząd Klubu powrócił do macierzystej nazwy "KS Unia Leszno".
    Mając na uwadze wzrastające koszty utrzymania klubu, niższą frekwencje, a także niekiedy wygórowane życzenia zawodników, życzymy Panu prezesowi wytrwałości w dążeniu do polepszenia sytuacji finansowej klubu, lecz nie za wszelką cenę.
    Z kibicowskim pozdrowieniem grupa Ultras Unia Leszno".

    ************************************************** ************************************************** *******
    Kibice Fogo Unii Leszno wydali oświadczenie ??????
    KIBICE UNII LESZNO - kto wg Was jest kibicem i od kiedy, jakie macie prawo zabierać głoś w imieniu wszystkich kibiców, kiedy się pojawiliście i jakie liczne grono reprezentujecie, jakie macie miejsce w historii Unii i za co odpowiadacie w tym klubie, zachowujecie się jak I sekretarz PZPR w dawnych i komunistycznych czasach chcecie rządzić i nie odpowiadać!!!
    Kto Was do tego upoważnił??
    OD 50 LAT WIERNY KIBIC UNII LESZNO!!!
    Ostatnio edytowane przez FRANCISZEK ; 24-02-2013 o 21:24

  48. Powrót do góry    #2699
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez FRANCISZEK Zobacz posta
    OD 50 LAT WIERNY KIBIC UNII LESZNO!!!
    Eeee tam. To jest nieistotne. Ultras to "ci prawdziwi"
    pozdrawiam

  49. Powrót do góry    #2700
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Franciszek masz jasne stanowisko ze to Opinia GRUPY ULTRAS a nie wszystkich!
    Sent from my Lumia 610 NFC using Board Express
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •