Strona 140 z 151 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,256 do 6,300 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6256
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez szefo Zobacz posta
    Zgadzam się, że nie jeden bieg by wygrał, ale czy chcemy zawodnika, który pojeździ pewnie 1-2 sezony? Poza tym czy na Smoku będzie w przyszłym roku beton, tak jak sobie życzy Fryzjer z Torunia?
    Ja tak tylko pisalem o Herbim bo wiadomo kasa kasa czy bedzie na gwiazdę watpie nie stac nas na Emil Nickiego czy innego zawodnika top pożyjemy zobaczymy

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #6257
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    ...
    Tak to oceniam nie wszyscy się zgodzą z moją opinią ale każdy ma swoje zdanie a na przyszły sezon bym widział

    Prz.Pawlicki
    Zengota
    Hancock (w Lesznie zaczynał i tu skończy )
    Pi.Pawlicki
    Bjerre
    Musielak
    Piosicki (Nowak)

    ...

    Po pierwsze to trzeba zrobić porządek z organizacją w klubie...zawalczyć o kibica...nie potrzeba nam tej całej otoczki na temat toru, dzisiaj znowu zupa (czyt. polewaczka) się wylała za polami startowymi i czekaliśmy aż wyschnie...bilety rodzinne ok choć dzisiaj już na animatora zabrakło , dopasować karnety, żeby były choć trochę opłacalne... i przede wszystkim rozpędzić to trio geniuszy taktyki (ile to meczy nam przegrali łącznie z dzisiejszym).
    Co do dzisiaj, to Jankes i zawodnicy zakończyli sezon już w czwartek stąd pewnie dzisiejszy sparing bez ZZ a z Michelsenem (a niech sobie chłopak pojedzie)? Panowie szlachta walczy się do końca... do końca jeżeli jest iskra nadziei, tak jak Gorzów !

    Skład powyższy jest na miarę możliwości. Ja tam bym Hancocka przygarnął, fajny chłop i wreszcie byłaby szansa na wygranie 15 biegu, tego co nam brakowało w tym sezonie. Dajmy Przemowi jeszcze jeden sezon, w tym sezonie męczył się z kontuzją, poczekajmy na to przełamanie...pytanie co będzie za dwa lata, ale za dwa lata to może już nikogo żużel nie interesować...natomiast precz z Pedersenem, drużyna z tym dupkiem w składzie nigdy nie zdobyła DMP, a ostatnio to każda leci na pysk...pojawi się Pedersen to chyba dam sobie spokój z przychodzeniem na stadion.
    Dlaczego w składzie powyżej mamy się pozbywać atutu Piotra juniora. Może jednak warto postawić na Michelsena/kogoś/Balona.

    Byłaby może szansa dobić do tych wymarzonych PlayOff, gdyby nie zacwaniakował Adamczewski, w poprzednich latach ten wariant z trzema juniorami w składzie doskonale się sprawdzał, ale chłopak sam się przejechał u tych Myszy...i wcale mi go nie żal.

    Nie wiem, co zamierzają w przyszłym roku tuzy ze szmalem, ale jak zobaczę u Myszy np taki skład: Jonsson, Hampel, Pedersen, Walasek, Protasiewicz, Dudek, Loktajew to parsknę ze śmiechu...ale niestety Regulamin do tego zmierza: super dream team vs obrońca Ekstraliga...

    pzdr

  3. Powrót do góry    #6258
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Ważne żeby decyzje były podejmowane szybko puki najważniejsi gracze zajęci sa walka o medale. Jozef powinien szybko przekazać władze (o ile jest ktos chcący bawić sie w tym bagnie). Potem zmiana na stanowisku trenera bo Jankes tylko potwierdził to co wszyscy wiemy od dawna. Musi być ktoś pokroju Cieślaka. Co do zawodników to jeśli będzie kasa to pomyślał bym o Lebiediewie (robi postępy). Ciezko to wszystko wyglada, klub znalazl sie na zakrecie i bedzie trudno wyjsc na prostą.

  4. Powrót do góry    #6259
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Mildura nie wiem co ci tam zrobil Ciesiolka z Dworakiem moze z roboty zwolnil czy cos ale jakby nie patrzec od dobrych paru lat razem z reszta udzialowcow pompuja w ten klub sporo wlasnej kasy...

    Tak latwo bym sie ich nie pozbywal bo nie sadze by w naszym miescie i okolicach czy w ogole gdzies znalezli sie im podobni ktorzy by chcii cos na ten klub dac....

    Jakos sponsorzy drzwami i oknami nie wala a i specjalnie juz w tym miescie wielkiego kapitalu i potencjalu nie widac...

    Morze Wozniak z Pieprzykim ale oni to raczej w dupie zuzel maja....
    Ciesiółkę znam ze starych, dobrych 90 tych lat. I nie chciałbym nigdy w życiu być w jakikolwiek sposób od niego zależny.
    Dworakowskiego nie znam osobiście.
    Wszystkie moje wpisy to nie beztroska krytyka Dworakowskiego, bo doceniam rezultaty jego pracy.
    Bardziej uzmysłowienie wszystkim wołającym o zmianę prezesa, sponsora czy polityki klubu od czego to jest zależne. Te 10 mln to tylko mój ostrozny szacunek - to pieniądze za akcje + kasa do wpompowania w podejście do kolejnego sezony z miarę górnego C.
    Cytat Zamieszczone przez Pedrosio
    No i jeszcze jedno ...nauczyłeś się ostatnimi laty od prezesa przeliczać wszystko na ilośc biletó ..?
    czasem wystarczy ruszyć głową lub dupę za miasto ,a najprościej rzecz ujmując ,,wziąć się do roboty ,, w sensie pozyskiwania kapitału .Unia ostatnie 5 lat jako marka była na fali a korzyści z tego żadnej .Nie uważasz?
    Dlaczego przy okazji transferu za 2 mln. napisałem, żeby się zastanowić ile biletów trzeba sprzedać? Bo tak myślą ludzie, którzy mają wspomniane udziały w SSA Unia Leszno. I nic tu do rzeczy nie mają moje prywatne sympatie czy antypatie. Po prostu nie wierzę w zmiany już od następnego sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 18-08-2013 o 22:57
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  5. Powrót do góry    #6260
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Widzę ze ładnie plyniecie z tymi wsmocnieniami , tylko ja się pytam za co ? Już ten sezon jechaliśmy składem z odpadów z innych klubów , a przecież w tym sezonie nie mieliśmy pełnego stadionu w każdej kolejce...sukcesem będzie utrzymanie tegorocznego składu , niestety tak to obecnie będzie w Lesznie wyglądało , kilka lat temu jeździliśmy korolewami , rempalami, pecynami ale nie było takich narzekań ... Sam jestem ciekaw co to uwolnienie rynku w 2014 da tym biedniejszych , bo wiadomo ze Toruń z Zielona uzbroja się po zeby ii urządza sobie mistrzostwa jak w Hiszpani Barca Vs Real
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6261
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Czy może dokładnie ktoś przytoczyć tekst z tej śmiesznej sektorówki, która ta banda dzieciaków wywiesiła przed meczem? Przepraszam, ale inaczej się teo określić nie da. Za te race to na miejscu Józefa wyłapałbym wszystkich z monitoringu, podał do sądu i wyegzekwował co do złotówki tyle ile klub będzie musiał zapłacić, rozgonić całe te towarzystwo i święty spokój. Banda dzieciaków!

    A jak słyszę tekst 'Unia to my' to nóż mi się w kieszeni otwiera.

    Może któryś z tych 'wielkich' liderów lanserów z tego całe stowarzyszenia jak Jachimowicz, Domagała czy reszta...choć pewnie się już od tego odcieli wyjaśni mi co ma znaczyć tekst 'Unia to my' bo chyba za stary już jestem. To jest żałosne.

    Po dzisiejszym wybryku zerwałbym jakąkolwiek współpracę z tym śmiesznym stowarzyszeniem, które ma czelność jeszcze od ludzi pieniądze wołać. Na co? Na kary, które Józef musi za was płacić? Skoro tak to OK.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi tasbarg za jego przydatny post!

    domino2321 (19-08-2013), no comment (19-08-2013), tomason (18-08-2013)

  8. Powrót do góry    #6262
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Aha dowodem na temat podejścia do dzisiejszego meczu Leszno - Gorzów, również kibiców, jest brak założonego wątku meczowego... tzn. wątek się pojawił o 16:47 i założył go Toruńczyk i wpisywał się Tarnowiak ...

  9. Powrót do góry    #6263
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Musi wrócić atut swojego toru. Na moje trzeba koniecznie - tak jak pisał już ktoś wcześniej - zwęzić tor. Na łukach po 5 m a na prostych 3 m, do rozmiarów przed przebudową do jazdy w 6, trenować i spasować się przed sezonem. Abyśmy mogli jechać parą na Smoku! I łatwiej będzie można przygotować tor. Najważniejsze aby zachować nachylenie łuków.

  10. Powrót do góry    #6264
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Czy może dokładnie ktoś przytoczyć tekst z tej śmiesznej sektorówki, która ta banda dzieciaków wywiesiła przed meczem? Przepraszam, ale inaczej się teo określić nie da. Za te race to na miejscu Józefa wyłapałbym wszystkich z monitoringu, podał do sądu i wyegzekwował co do złotówki tyle ile klub będzie musiał zapłacić, rozgonić całe te towarzystwo i święty spokój. Banda dzieciaków!

    A jak słyszę tekst 'Unia to my' to nóż mi się w kieszeni otwiera.

    Może któryś z tych 'wielkich' liderów lanserów z tego całe stowarzyszenia jak Jachimowicz, Domagała czy reszta...choć pewnie się już od tego odcieli wyjaśni mi co ma znaczyć tekst 'Unia to my' bo chyba za stary już jestem. To jest żałosne.

    Po dzisiejszym wybryku zerwałbym jakąkolwiek współpracę z tym śmiesznym stowarzyszeniem, które ma czelność jeszcze od ludzi pieniądze wołać. Na co? Na kary, które Józef musi za was płacić? Skoro tak to OK.
    Od wielu lat siedzę na prostej przy tunelu. Od wymiany krzesełek jest to sektor "Z". Od kilku lat ciągle słyszę, "unia to my", "my to prawdziwi kibice", nazywając mnie piknikiem. Ich wiek się nie zmienia w ogóle. Wciąż dzieci. Pytanie co staje się z tymi ludźmi co kiedyś tak krzyczeli i przybyło im parę lat? Pewnie dziś już na smoka nie chodzą

  11. Powrót do góry    #6265
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Wojtus stwierdził, że tor w Lesznie był dobry. O dzięki ci panie. Wardzała widzi na Smoku fale po starcie...

    Wystukane w Tapatalk
    Nie ma sie co cieszyc bo koles tylko udaje... kara bedzie na bank by nas wykonczyc i przywrocic Marme kuchennymi drzwiami...

    Zreszta nasi wlasnie doczytali w regulaminie zapis malym druczkiem ktory mowi o tym ze:

    ''Jesli klub Fogo Unia Leszno utrzyma sie w lidze w rywalizacji sportowej na klub ten zostaje nalozona kara -10 punktow za stan toru podczas meczu polfinalowego z Unibaxem Torun w roku 2011..."
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  12. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Edziol (19-08-2013), Martines (19-08-2013), Thomas (18-08-2013), anixon (18-08-2013), darsen (19-08-2013), domino2321 (19-08-2013), macropus (19-08-2013), pedrosio (18-08-2013), slawek-unia (19-08-2013), system_c (19-08-2013), szefo (19-08-2013)

  13. Powrót do góry    #6266
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Nikt chyba nie zauważył jednej NAJZABAWNIEJSZEJ sytuacji

    Pomimo kontuzji Tobiasza, nieobecności Przema w dwóch ostatnich meczach, nieprzychylności całej ,,żużlowej Polski'', tych wszystkich komisarzy, nałożonych kar, betonowych torów i naprawdę bardzo przeciętnego składu z Damianem i Fredem na czele - dziś mogliśmy spokojnie być w play-offach.

    Wystarczyło tylko mądrze kierować drużyną i stosować odpowiednie zmiany, zagrywki taktyczne i rozstawienia w poszczególnych biegach.

    Nie mam ochoty wypominać wszystkich błędów Jankesa jako trenera, ale jak sobie przypomnę chociażby taktyczny defekt Hampela, który dał Falubazowi możliwość skorzystania z podwójnej rezerwy taktycznej w nominowanych. Jak sobie przypomnę rozpieprzoną w 5 biegach 12 punktową zaliczkę z Toruniem. Jak sobie przypomnę dziwne zmiany w meczu z Czewą, gdzie na własne życzenie straciliśmy bonusa. Jak sobie przypomnę............. A zresztą.

    Wolę już nic sobie nie przypominać.

    Dlatego zanim zaczniemy pisać o Zagarach ( o zgrozo!!!), Walaskach, Kołodziejach, Hancockach, znajdźmy wpierw menagera, który to wszystko ogarnie. Bo Jankes to taki taktyk, że nawet z Falubazem mógłby nie awansować do pierwszej czwórki.

    O zawodnikach i sezonie ,,kilka'' zdań wrzucę później.

    Pozdrawiam

    ps. Pisanie takich rzeczy o Damianie to wstyd! Nigdy nie byłem jego ,,wyznawcą'', zawsze był dla mnie ligowym przeciętniakiem, ale teraz jak czytam z ust tych wszystkich ,,wiernych i oddanych'', którzy jeszcze nie dawno za Damianem poszliby w ogień, a dziś wysyłają Go na emeryturę bądź do pierwszej ligi to mnie trafia. Nie jesteście żadnymi kibicami! Zresztą obraz kibica leszczyńskiego jest żenujący. O tym również napomknę później.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-08-2013 o 08:31

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    BUFMM (19-08-2013), Falubaz (19-08-2013), Mildura (19-08-2013), sobotch (19-08-2013)

  15. Powrót do góry    #6267
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Skąd pomysł, że za udziały w Unii trzeba zapłacić 10 mln? Po zakończonym sezonie, gdy wszystkie pensje wypłacone i wszystkie usługi reklamowe wyświadczone - z dodatkowym założeniem, że to co mówi Józef jest prawdą (klub nie przynosi zysków, a jedynie satysfakcję) to wart jest on mniej więcej tyle co biurka i komputery klubowe go obsługujące plus ewentualnie sentymentalna wartość tego ile ktoś jest gotów zapłacić by móc szczycić się mianem prezesa klubu. Ale racje macie pewnie w tym, że Józef jest prezesem nadal bo po prostu nikt nie chce od niego odkupić udziałów za tyle ile on by chciał.

    Co do biletów/karnetów na przyszły sezon. Pomysł z rodzinnymi był bardzo dobry ale tylko z pozoru i tylko dla niektórych kibiców. Wprowadzając te bilety nikt nie pomyślał o karneciarzach. Więc albo od razu na przyszły rok wprowadzi się karnety rodzinne, albo nikt kto ma dzieciaka nie kupi zwykłego karnetu, bo nie będzie ryzykował inwestycji za około 30 zł na mecz (a niech któryś jeszcze wypadnie) skoro może się okazać, że będą bilety po 20 zł na mecz bo ktoś będzie miał w trakcie sezonu pomysł marketingowy.

  16. Powrót do góry    #6268
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Pierwszym zadaniem marketingowym dla działaczy Unii będzie wprowadzenie zróżnicowanego systemu karnetów i biletów. Skoro projekt "sektor rodzinny się udał", to teraz trzeba go zacząć karnetować i wydaje mi się, że można by się tutaj pokusić o miejsca numerowane, a cenę karnetu zrobić po prostu normalną z tym, że bonusem miałoby być owe numerowane miejsce. Pytanie odnośnie przyszłości: czy frekwencja może spaść jeszcze bardziej w 2014? Niech klub pójdzie w stronę atrakcyjności widowisk, wtedy ludzie będą chodzili na show, tak jak kiedyś. Mimo tego że przyjeżdżały gwiazdy z Bydgoszczy czy Torunia to każdy czekał na bieg z Jankesem i Adamsem. Kiedyś to nawet ludzie z Wrocławia przyjeżdżali by popatrzeć jak nasi fruwają po zewnętrznej. Tym tropem poszła w zeszłym roku Częstochowa, obroniła EE i teraz walczyć będzie o największe laury, bo widowiska przyciągnęły sponsorów.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #6269
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    widać że kibice zrobią zaraz robotę za klub i najlepszego taktyka Polski.
    Ogólnie sektor rodzinny wg mnie się udał a od paru lat kibice o tym mówili.. w końcu klub posłuchał i myślę że wygrali na tym. Tylko wg mnie jako osobę która posiada karnet tak trochę za tanio na ten sektor rodzinny wychodzi.. myślę że tak za 25zł minimum (a kobieta np. 20zł czyli 23zł mniej łącznie) powinno być ale możliwe że się mylę.

    Co do karnetów to w końcu faktycznie mogli by dać numerowane miejsca dla tych osób bo w końcu byłyby jakieś profity z posiadania karnetów a nie tak jak było w tym roku że np. zabrakło tych darmowych programów a przy kasie jak się kupowało bilet to dostawali jakiś plakat czy kalendarz a karnetowicz już nie..

    Po za tym jakby chcieli na prawdę kibica przyciągnąc i mieć szybszą sprzedaż biletów to powinni wprowadzić kupowanie przez internet wraz z miejscem numerowanym (oczywiście do tego potrzebne są kołowrotki które będą skanować kody - zaoszczędzą na tej dennej ochronie co tylko utrudnia a nie ułatwia spędzenia popołudnia na żużlu) wtedy nie trzeba by wcześniej się zastanawiać czy będzie jakieś miejsce i ile będę stał w kolejkach.

    A co do zawodników osobiście pozwoliłbym Balińskiemu pójść na emeryturę bo nie ma co ukrywać że od paru lat zaczyna się męczyć co było dobitnie widać w ostatnim meczu na własnym torze. Skoro nie stać go na silniki i musi pożyczać od Musielaka to myślę że na prawdę nie ma co się chłopak męczyć. Zostanie ikoną żużla w Lesznie i good, bo zaraz będzie tak że stanie się antyikoną.

    W jego miejsce dałbym spokojnie Michelsena, widać że chłopak jest waleczeny ale brakuję jeszcze obeznania na polskich torach no i coś ze sprzętem jeszcze zrobić.

    Do tego ściągnąć jakiegoś Łotysza, Lebiediew lub Poudżuksa ( nie duże pieniądze a pociecha na pewno z nich będzie) i byłoby git, widać że chłopaki walczą i wyniki same wtedy przychodzą a do tego Pavlica zamiast Lindgrena i ekipa jest fajna

    Po za tym do dzisiaj nie rozumiem dlaczego Nowak jechał w tylu meczach Unii w żadnym praktycznie pkt nie przyworząc i nie zmieli go chociażby na Piosickiego?? Przecież rozumiem że chłopak może w młodzieżowcach robi wynik ale tu jest Ekstaliga!! Skoro mu nie idzie i są pola manewru to warto korzystać, możeliwe że po raz kolejny przez przypadek (Tobiasz Musielak) odkryliby nowy talent (chyba że nie chcą) bo kiedyś z wielkim Sławkiem Musielakiem było podobnie.. Tobiasz o wiele lepiej jeździł ale kurczowo się Sławka trzymali.. szczęście w nieszczęsciu że przez parę meczu nie był zdolny do jazdy i wtedy pokazał się Tobiasz i do dzisiaj widać dlaczego on jest w składzie a nie brat.. Teraz wystarczy sobie zadać pytanie co byłoby gdyby Sławek nie miał kontuzji? Do dzisiaj by jeździł a Tobiasz gdzieś w 1 lidze?

    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Pierwszym zadaniem marketingowym dla działaczy Unii będzie wprowadzenie zróżnicowanego systemu karnetów i biletów. Skoro projekt "sektor rodzinny się udał", to teraz trzeba go zacząć karnetować i wydaje mi się, że można by się tutaj pokusić o miejsca numerowane, a cenę karnetu zrobić po prostu normalną z tym, że bonusem miałoby być owe numerowane miejsce. Pytanie odnośnie przyszłości: czy frekwencja może spaść jeszcze bardziej w 2014? Niech klub pójdzie w stronę atrakcyjności widowisk, wtedy ludzie będą chodzili na show, tak jak kiedyś. Mimo tego że przyjeżdżały gwiazdy z Bydgoszczy czy Torunia to każdy czekał na bieg z Jankesem i Adamsem. Kiedyś to nawet ludzie z Wrocławia przyjeżdżali by popatrzeć jak nasi fruwają po zewnętrznej. Tym tropem poszła w zeszłym roku Częstochowa, obroniła EE i teraz walczyć będzie o największe laury, bo widowiska przyciągnęły sponsorów.
    Wystarczyłoby w czasie meczu pare zabaw zrobić. Do dziś pamiętam że jak byłem dzieckiem to rzucali piłeczkami i jak się złapało była jakaś nagroda do odebrania. Czemu dzisiaj tego nie zrobią?

    Po za tym mamy telebim, kiedyś jak TVP była to pokazywali powtórki itp. a dzisiaj to same reklamy nie mówiąc o chwilowym pokazaniu kto jedzie w danym biegu i jak się zakończył ale jak ktoś się zagapi to nawet tego nie zobaczy.

    Po prostu trzeba chcieć i mieć jakiś pomysł, niestety u nas zaczynając od góry a kończąc na dole (trener) zbytnio pomysłu nie ma. Widać tylko ja co chwile jakieś nowe osoby chodzą po parkingu w czasie meczu ale chyba są od tego żeby wyglądali. Nawet nie trzeba być zbytnio innowacyjnym.. wystarczy pościągać pomysły od innych klubów.
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 19-08-2013 o 15:25

  18. Powrót do góry    #6270
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Po za tym do dzisiaj nie rozumiem dlaczego Nowak jechał w tylu meczach Unii w żadnym praktycznie pkt nie przyworząc i nie zmieli go chociażby na Piosickiego?? Przecież rozumiem że chłopak może w młodzieżowcach robi wynik ale tu jest Ekstaliga!! Skoro mu nie idzie i są pola manewru to warto korzystać, możeliwe że po raz kolejny przez przypadek (Tobiasz Musielak) odkryliby nowy talent (chyba że nie chcą) bo kiedyś z wielkim Sławkiem Musielakiem było podobnie.. Tobiasz o wiele lepiej jeździł ale kurczowo się Sławka trzymali.. szczęście w nieszczęsciu że przez parę meczu nie był zdolny do jazdy i wtedy pokazał się Tobiasz i do dzisiaj widać dlaczego on jest w składzie a nie brat.. Teraz wystarczy sobie zadać pytanie co byłoby gdyby Sławek nie miał kontuzji? Do dzisiaj by jeździł a Tobiasz gdzieś w 1 lidze?
    Chyba coś pomyliłeś z sytuacją z Adamczewskim?

    Dla tych co krytytkują Damiana. W czym wczoraj byli lepsi Lindgren czy Michelsen? Balinski chociaż wczoraj startował przyzwoicie.
    Co Wam przeszkadza aby Damian walczył o miejsce w składzie? Był tym oczekującym? Sam swoją postawą zapracuje na miejsce w składzie lub jego brak.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Igelski za jego przydatny post!

    darsen (19-08-2013)

  20. Powrót do góry    #6271
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 30 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Czy może dokładnie ktoś przytoczyć tekst z tej śmiesznej sektorówki, która ta banda dzieciaków wywiesiła przed meczem? Przepraszam, ale inaczej się teo określić nie da. Za te race to na miejscu Józefa wyłapałbym wszystkich z monitoringu, podał do sądu i wyegzekwował co do złotówki tyle ile klub będzie musiał zapłacić, rozgonić całe te towarzystwo i święty spokój. Banda dzieciaków!

    A jak słyszę tekst 'Unia to my' to nóż mi się w kieszeni otwiera.

    Może któryś z tych 'wielkich' liderów lanserów z tego całe stowarzyszenia jak Jachimowicz, Domagała czy reszta...choć pewnie się już od tego odcieli wyjaśni mi co ma znaczyć tekst 'Unia to my' bo chyba za stary już jestem. To jest żałosne.

    Po dzisiejszym wybryku zerwałbym jakąkolwiek współpracę z tym śmiesznym stowarzyszeniem, które ma czelność jeszcze od ludzi pieniądze wołać. Na co? Na kary, które Józef musi za was płacić? Skoro tak to OK.
    Gorzow 2001.jpg


    Możesz zapytać tych ,którzy byli np w Gorzowie w 2001 (zdjęcie).


  21. Powrót do góry    #6272
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Igelski Zobacz posta
    Chyba coś pomyliłeś z sytuacją z Adamczewskim?
    hmm.. wg mnie to za Sławka Tobiasz wszedł do składu ale nie chce mi się zbytnio szukać teraz w każdym bądź razie zarys jest ten sam

    Cytat Zamieszczone przez white_and_blue Zobacz posta


    Możesz zapytać tych ,którzy byli np w Gorzowie w 2001 (zdjęcie).

    tych kibiców co odpalili race wyłapałbym i kazał im płacić karę którą Unia pewnie będzie musiała za nich zapłacić, jeżeli to są prawdziwi kibicę to ja dziękuję za takich kibiców i wolę piknikowców
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 19-08-2013 o 15:29

  22. Powrót do góry    #6273
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...em-dworakowski

    Wywiad dla kibica żenujący..... Prezes klubu cieszy się że klub odpadł z dalszych rozgrywek....... Dla mnie totalna porażka......

    Ale najśmieszniejsze są żale do Jarka Hampela o to że, w sztabie Falubazu są ludzie myślący, dla których liczy się dobro drużyny i zwycięstwo w meczu - czyli coś na co wszyscy czekamy, a przy naszych gwiazdach w sztabie szkoleniowym jest nieosiągalne.......

    Według mnie to za mijający sezon nie można mieć pretensji do zawodników, a TYLKO I WYŁĄCZNIE do sztabu menadżersko - trenerskiego, bo tylko i wyłącznie dzięki nim nie jedziemy dzisiaj w PLAY - OFF

    Dzięki Przemek, Piotrek, Damian, Tobiasz, Grzesiek, Kenneth, Fredrik, Marcin i Mikkel.....

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Milos za jego przydatny post!

    BUFMM (19-08-2013), darsen (19-08-2013), lemur6666 (19-08-2013)

  24. Powrót do góry    #6274
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    "To samo było, gdy przyjechała tu Zielona Góra, gdzie po sportowemu nie zachował się nasz ex jeździec."

    O co konkretnie ma zal do Hampela? Slabo pamietam ten mecz i ciekawi mnie z czym ma problem?

  25. Powrót do góry    #6275
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    "To samo było, gdy przyjechała tu Zielona Góra, gdzie po sportowemu nie zachował się nasz ex jeździec."

    O co konkretnie ma zal do Hampela? Slabo pamietam ten mecz i ciekawi mnie z czym ma problem?
    W 13 biegu na ostatnim łuku Hampel przepuścił przed siebie Pawlickiego. Dzięki temu zrobiło się 6 punktów przewagi Unii, co pozwoliło zastosować Falubazowi taktyczną w 14, który dostaliśmy 4:2. W 15 poszło 5:1 dla Falubazu i w całym meczu remis.

    pozdr

  26. Powrót do góry    #6276
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    To jest chłodna kalkulacja a nie nie sportowe zachowanie. Mógł sobie Józef darować ten fragment. U was by chyba na to nie wpadli.

    Wywiad dla kibica żenujący..... Prezes klubu cieszy się że klub odpadł z dalszych rozgrywek....... Dla mnie totalna porażka....
    Patrzy pod kątem finansów. W podobnym tonie ostatnio wypowiadał sie Zmora.

  27. Powrót do góry    #6277
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    W 13 biegu na ostatnim łuku Hampel przepuścił przed siebie Pawlickiego. Dzięki temu zrobiło się 6 punktów przewagi Unii, co pozwoliło zastosować Falubazowi taktyczną w 14, który dostaliśmy 4:2. W 15 poszło 5:1 dla Falubazu i w całym meczu remis.
    pozdr
    To ma traume, pamietam jak tak samo Gollob podpuscil Kasprzaka (jeszcze jezdzil w Unii). Z jednej strony mozna mowic ze zawodnik powinien w kazdym biegu dawac z siebie maks mozliwosci, z drugiej czym innym sa na przyklad pulapki offsajdowe w futbolu? Kazdy mecz rozgrywa sie rowniez na plaszczyznie taktycznej - skoro sztab moze szachowac sie zagrywkami taktycznymi to robia to i zawodnicy. Niemniej przyznam ze to sliska sprawa.

  28. Powrót do góry    #6278
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To jest chłodna kalkulacja a nie nie sportowe zachowanie. Mógł sobie Józef darować ten fragment. U was by chyba na to nie wpadli.



    Patrzy pod kątem finansów. W podobnym tonie ostatnio wypowiadał sie Zmora.
    Ale gdyby nie wszystkie wtopy trenerów i menadżerów to wczoraj tylko potwierdzalibyśmy awans do pierwszej czwórki i na stadionie nie byłoby 5 tysięcy kibiców a może byłoby i z 10 - 12 tysięcy, nie mówiąc już że na meczach półfinałowych i finałowych mogłoby być i ze 20 tysięcy jak bywąło w latach poprzednich to i kondycja finansowa byłaby zdecydowanie lepsza...... Łatwo licząc jeśli stadion odwiedziłoby 30 000 osób więcej (PLAY - OFF + ci którzy mieli dosyć żałosnej taktyki) - i niech każdy wydałby średnio 30 zł to jakby nie patrzeć jest 900 000 i nich nikt mi nie tłumaczy że koszty by te 900 000 przekroczyły..... ŻAŁOSNE.....

  29. Powrót do góry    #6279
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Co będzie w przyszłym sezonie to będzie w dużej mierze zależeć od nowego prezesa, ale także od FOGO. Albo będą się męczyć tak jak w tym roku i po 2014 ładnie się pożegnamy. Czy wolą dołożyć trochę siana i bić się o coś więcej niż o utrzymanie. Jeżeli chcemy walczyć o coś więcej To jeden Walasek (o zgrozo!!) czy Zagar nic tu nie zmieni. Walasek w najważniejszym meczu sezonu robi w Bydzi 8 pkt. w 6 biegach. I wy myślicie że Walasek przyciągnie na trybuny więcej kibiców?? Jeżeli nie stać nas będzie na porządne wzmocnienia, to ja z tego składu wywaliłbym Fredke.

    1. Przemek
    2. Michelsen / Damian
    3. Zengota
    4. Piotr / Musielak
    5. Bjerre
    6. Nowak / Pisosicki
    7. Musielak / Piotr

    I z takim składem mamy spokojne utrzymanie.

  30. Powrót do góry    #6280
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A to już nie chcecie Emila? :O

  31. Powrót do góry    #6281
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A to już nie chcecie Emila? :O
    Ostatnio jedzie taki piach, że nie warto na niego te miliony wydawać

  32. Powrót do góry    #6282
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    579
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta

    1. Przemek
    2. Michelsen / Damian
    3. Zengota
    4. Piotr / Musielak
    5. Bjerre
    6. Nowak / Pisosicki
    7. Musielak / Piotr

    I z takim składem mamy spokojne utrzymanie.
    Spokojne utrzymanie? Odważna teza...

  33. Powrót do góry    #6283
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A to już nie chcecie Emila? :O
    Ja bym go przyjął z otwartymi rękoma - piach Emila jest lepszy od poziomu Fredki i Zengoty w formie.

    Do Grzesia nic nie mam bo zrobił w tym sezonie swoje ale my potrzebujemy prowadzącego parę - lidera na 15 bieg.

  34. Powrót do góry    #6284
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Po co te spekulacje jak nie został jeszcze wybrany wariant co robimy z żużlem w Lesznie:

    1) Sprzedajemy miejsce w e-lidze - Marcie, spłacamy długi i wygaszamy speedway w Lesznie,
    2) Jedziemy tym co mamy i walczymy z Wrocławiem i beniaminkiem o utrzymanie,
    3) Wzmacniamy i jedziemy o PO i medale.

    Zanim nie padnie ta odpowiedź, spekulacje nie mają sensu. Serce optuje za wariantem 3, a będzie raczej wariant 2 przy założeniu - wszyscy zawodnicy minus 30%, a jak się nie zgodzą to będzie wariant 1.

    Telewizja była na ostatnich 5 meczach w Lesznie i Stępniewski "załatwił" ok. minus 1 mln złotych dla Unijnego budżetu. Nie wiem po co tak wielu płakało całą wiosnę, że Unii nie ma w TV. Frekwencja najgorsza od lat na smoku, chyba nawet jak spadliśmy była wyższa.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 19-08-2013 o 13:43

  35. Powrót do góry    #6285
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Sprzedajemy miejsce w e-lidze - Marcie, spłacamy długi i wygaszamy speedway w Lesznie,
    Nikt i nic nie jest w stanie wygasić żużla w Lesznie (przynajmniej teraz), możemy jechać składem na poziomie tegorocznego Wrocka, możemy spaść z ligi, możemy natychmiast przystąpić do sezonu ligę albo dwie niżej.
    Zebrać leszczyniaków jeżdżących po Polsce i 1 ligę można zrobić jak sytuacja do tego zmusi - ale puki co ocieramy się o PO (mimo tylu błędów taktycznych i kontuzji) a nie sprzedajemy miejsca.

  36. Powrót do góry    #6286
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    @MJ_Bull

    Dlaczego odważna teza?? W pełnych składach mamy lepszy zespół od Gorzowa i Wrocławia (bez kontuzji). Michelsen powinien jeździć coraz lepiej. Tak samo Przemek. U Bjerre też zakładam postęp, Tobiasz i Piotr co najmniej tak samo. Zobaczmy na skład Gdańska. W takim zestawieniu lecą tak jak Gniezno w tym roku. Zdaje sobie sprawę że będzie decydować forma zawodników w przyszłym sezonie. Ale nie róbmy tragedii.

    Gorzów już teraz narzeka że są pod kreską, to w jaki sposób chcą zebrać kasę żeby wymienić Hliba na Zagara? Niewiadomą na razie pozostaje Wrocław. Zobaczymy czy po takim sezonie coś się u nich poprawi czy dalej będą ostatnimi do tortu. Tak więc więcej optymizmu.

  37. Powrót do góry    #6287
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Mamy koniec sezonu - wypada podsumować. Tak jak napisał Milos Play Off przegraliśmy w głównej mierze przez kiepskie zarządzanie (brak taktyka, menagera). Kontuzja Tobiasza w jakiś "popierdólkach" nie zawodach kto go w ogóle tam wstawił - chyba trener. Te "wspaniałe" zagrania taktyczne - tutaj tez trener (Sorry Romek ale taktyk z Ciebie żaden).
    Wstawianie na siłe Nowaka jak widać że chłopak sobie nie radzi może warto dać szansę Piosickiemu - znowu Romek. Te wszystkie "cuda" z torem które pozbawiły nas atutu własnego toru - brak osoby która to wszystko by ogarnęła (jakiś konkretny menago). Ktoś kto potrafił by udokumentować prace i polecenia sędziego i komisarza, ktoś kto potrafił by stanąć w obronie klubu. Od początku sezonu brak biletowej polityki prorodzinnej dopiero ostatnio zaczęli coś robić - zarząd. Sądzę że przynajmniej te 4 pkt które nam brakują dało by się zdobyć. Do zawodników nie mam pretensji bo było widac że starali się jechać jak najlepiej. Każdy miał swoje wzloty i upadki nawet Damian opluwany przez niektórych. Może rzeczywiście powinien się zastanowić nad tym czy jeszcze chce jeździć? Sezon miał ogólnie kiepski, nie wiem czym dokładnie było to spowodowane ale za to co zrobił dla Klubu szacunek mu się należy. Każdy jest tylko i aż człowiekiem i coś musi być na rzeczy że nie mógł sobie poradzić w tym sezonie. Szanuję Balona za to co zrobił dla Unii nawet jakby jechał kompletną padakę to nadal go będę szanował. Może ktoś go nie lubić uważać za "bandytę" ja nie widzę w nim żadnej złości, nienawiści. Co do wczorajszego meczu to w tym osłabieniu, przy braku zmysłu taktycznego można się było tego spodziewać. Mimo wszystko wypada podziękować zawodnikom za ten sezon za to że nadal jesteśmy w tym trochę komicznym tworze nazywanym Ekstraligą. Co będzie w przyszłym sezonie zobaczymy. Mam nadzieję że będą zmiany w klubie które przyniosą nam kibicom wiele radości i tego sobie i wszystkim życzę.
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 19-08-2013 o 14:34

  38. Powrót do góry    #6288
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Telewizja była na ostatnich 5 meczach w Lesznie i Stępniewski "załatwił" ok. minus 1 mln złotych dla Unijnego budżetu. Nie wiem po co tak wielu płakało całą wiosnę, że Unii nie ma w TV. Frekwencja najgorsza od lat na smoku, chyba nawet jak spadliśmy była wyższa.
    Pamiętaj, że za transmisje klub dostaje kasę. Pytanie brzmi, czy $$$ z transmisji pokrywa ewentualne straty związane z niższą frekwencją. Choć patrząc obiektywnie, gdyby nie mecze w TV, to ilu więcej ludzi byśmy się mogli spodziewać? Gdyby mieć wgląd w finanse klubu, to może się okazać, że Unia wcale nie straciła na tym. Inna kwestia to straty wizerunkowe. Bez względu na to, czy z torem zawiniliśmy my, czy spaprali go komisarze, itd. fakt jest taki, że ktoś, kto odpala TV i widzi PONOWNIE szopki w Lesznie, pewnie myśli sobie - coś tam nie gra. A z taką ekipą wielu sponsorów się nie będzie chciało utożsamiać i wspierać ją swoją kasą.

    Mam nadzieję, że Mildura się myli i wymiana obecnej ekipy rządzącej nie będzie taka trudna. Wszak pośrednio wizerunek Józefa i Ciesiółki też cierpi, gdy o Unii znowu mówi się źle (słusznie, czy nie). Potrzeba nam nowego otwarcia. Odcięcia się od wszystkiego tego, co w ostatnich latach było negatywnie odbierane.
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 19-08-2013 o 15:23

  39. Powrót do góry    #6289
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Wydaje mi się, że kasa z nc+ jest dzielona po równo na każdy z klubów. Dowhan miał zdaje się pomysł, żeby dzielić proporcjonalnie do ilości meczy, ale ostatecznie chyba to nie przeszło.

  40. Powrót do góry    #6290
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    ps. Pisanie takich rzeczy o Damianie to wstyd! Nigdy nie byłem jego ,,wyznawcą'', zawsze był dla mnie ligowym przeciętniakiem, ale teraz jak czytam z ust tych wszystkich ,,wiernych i oddanych'', którzy jeszcze nie dawno za Damianem poszliby w ogień, a dziś wysyłają Go na emeryturę bądź do pierwszej ligi to mnie trafia. Nie jesteście żadnymi kibicami! Zresztą obraz kibica leszczyńskiego jest żenujący. O tym również napomknę później.
    Wełna przestań pitolić Naprawdę chcesz kolejny sezon oglądać Balona męczącego sie na torze, nie potrafiącego zawalczyć o punkt i przywożącego w meczu z 3 pkt? Wybacz ale nie mam zamiaru po raz kolejny przed sezonem zastanawiać się czy Damian przygotował sie należycie do do sezonu, czy zakupił nowe silniki czy może po raz n-ty olał przygotowania a w zamian za to przeznaczył kasę na budowę czy kolejny remont domu.
    Jeśli on sobie od kilku sezonów olewa przygotowania do sezonu, a tym samym nas kibiców to my, mimo to mamy go cały czas chwalić i wielbić? Cierpliwość kibiców się kończy i nie ma się co dziwić. Chyba nie powiesz mi że nie drażni Cię to, że żużlowiec który jest ikoną leszczyńskiego klubu, który przez mnóstwo sezonów zostawiał serce na torze żeby tylko Unia zwyciężyła, teraz jeździ praktycznie cały sezon na silnikach Pawlickich czy Musielaka?
    Czy nie lepszym rozwiązaniem byloby zakończenie kariery przez Damiana niż cieniowanie w lidze przez kolejne sezony i znięchęcanie do siebie kibiców? trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym.
    Fakt jest jednak taki, że Unia bez Balona nie będzie już tą samą Unią,ale z niektórymi faktami trzeba się pogodzić. Tak samo było w przypadku gdy kończyła się kariera Romka Jankowskiego czy Leigh Adamsa.Mimo to Unia przetrwała i tak samo będzie jak Bali skończy z uprawianiem żużla.

    Jeśli jednak Damian będzie chciał nadal jeździć to niech zainwesdtuje porządną kasę w sprzęt i niech walczy o miejsce w składzie np z Grzesiem Zengotą.
    Pomysł co niektórych, żeby Balon zaczął jeździć w 1lidze jest wg mnie nie do zaakceptowania. Tu zaczynał swoją przygodę z żużlem i niech tu ją zakończy.
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 19-08-2013 o 15:58

  41. Powrót do góry    #6291
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...em-dworakowski

    No tak, jesli chodzi o nas kibicow to potrafia zajac zdecydowane stanowisko. Jozef dzieki za te wszsytkie lata, ale zostaw juz ten klub i WYP*ERDALAJ!!!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-08-2013)

  43. Powrót do góry    #6292
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...z-nami-zostaje
    chociaż raz coś mądrego robią!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi no comment za jego przydatny post!

    olivka (19-08-2013)

  45. Powrót do góry    #6293
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 30 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    hmm.. wg mnie to za Sławka Tobiasz wszedł do składu ale nie chce mi się zbytnio szukać teraz w każdym bądź razie zarys jest ten sam



    tych kibiców co odpalili race wyłapałbym i kazał im płacić karę którą Unia pewnie będzie musiała za nich zapłacić, jeżeli to są prawdziwi kibicę to ja dziękuję za takich kibiców i wolę piknikowców
    Nie wiem,czy to są prawdziwi kibicĘ ,ale możesz ich zapytać,służę namiarami.

    Nie zapomnij też dodać co Ty robiłeś wtedy w 2001 roku.

    Parcie na wynik? Unia moim zdaniem nie musi niczego udowadniać. Śmieszą mnie tu teksty o ściągnięciu najemników. Pojeździłem kiedyś na ligę niżej.Mogę i teraz.

  46. Powrót do góry    #6294
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez white_and_blue Zobacz posta
    Nie wiem,czy to są prawdziwi kibicĘ ,ale możesz ich zapytać,służę namiarami.

    Nie zapomnij też dodać co Ty robiłeś wtedy w 2001 roku.
    hmm.. nie ważne co ja robiłem bo jakoś nie nazywam siebie wielkim kibicem Uni.. jestem kibicem który ma karnet i chodzi sobie na mecze a dotego ma pojęcie nt. żużla na odpowiednim poziomie.
    Natomiast wiem co robili kibice z sektora tych wiernych kibiców (nie piszę o wszystkich): pili mleczko i mama przebierała im pampersy bo średnia wieku jest niezbyt wysoka. Zresztą po ostatnim zachowaniu utwierdziłem się że właśnie ten wiek za wysoki nie jest.. będą znowu kary dla Unii, pewnie jakieś zakazy stadionowe itp. i po co?? Komu to daje jakieś korzyści? Lepiej iść na pole i odpalić sobie race jeżeli komuś to się tak bardzo podoba
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 19-08-2013 o 20:23

  47. Powrót do góry    #6295
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    Wełna przestań pitolić Naprawdę chcesz kolejny sezon oglądać Balona męczącego sie na torze, nie potrafiącego zawalczyć o punkt i przywożącego w meczu z 3 pkt? Wybacz ale nie mam zamiaru po raz kolejny przed sezonem zastanawiać się czy Damian przygotował sie należycie do do sezonu, czy zakupił nowe silniki czy może po raz n-ty olał przygotowania a w zamian za to przeznaczył kasę na budowę czy kolejny remont domu.
    Jeśli on sobie od kilku sezonów olewa przygotowania do sezonu, a tym samym nas kibiców to my, mimo to mamy go cały czas chwalić i wielbić? Cierpliwość kibiców się kończy i nie ma się co dziwić. Chyba nie powiesz mi że nie drażni Cię to, że żużlowiec który jest ikoną leszczyńskiego klubu, który przez mnóstwo sezonów zostawiał serce na torze żeby tylko Unia zwyciężyła, teraz jeździ praktycznie cały sezon na silnikach Pawlickich czy Musielaka?
    Czy nie lepszym rozwiązaniem byloby zakończenie kariery przez Damiana niż cieniowanie w lidze przez kolejne sezony i znięchęcanie do siebie kibiców? trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym.
    Fakt jest jednak taki, że Unia bez Balona nie będzie już tą samą Unią,ale z niektórymi faktami trzeba się pogodzić. Tak samo było w przypadku gdy kończyła się kariera Romka Jankowskiego czy Leigh Adamsa.Mimo to Unia przetrwała i tak samo będzie jak Bali skończy z uprawianiem żużla.

    Jeśli jednak Damian będzie chciał nadal jeździć to niech zainwesdtuje porządną kasę w sprzęt i niech walczy o miejsce w składzie np z Grzesiem Zengotą.
    Pomysł co niektórych, żeby Balon zaczął jeździć w 1lidze jest wg mnie nie do zaakceptowania. Tu zaczynał swoją przygodę z żużlem i niech tu ją zakończy.
    Trudno sie nie zgodzić ze wszystkim, lecz jeśli Balon będzie chciał jeździć w 1 lidze, żeby jeszcze trochę przed emerytura dorobić, to nie mozna mu tego zabronic, nie mozna pisać, że jest to nie do zaakceptowania. Tak czy inaczej w Unii powinien walczyc o skład i jeździć wtedy gdy pokaże, że jest szybszy od swoich konkurentów do miejsca w składzie.

    Z całą resztą wypowiedzi zgadzam się w 100%

  48. Powrót do góry    #6296
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Szefo masz racje...ja pisałam tylko o pomysłach kibiców którzy chcieliby odesłać Balona do 1 ligi. Takie wyjście z sytuacji jest dla mnie niezrozumiałe. po stokroć wolałabym, żeby przeszedł na emeryturę i żeby kibice go zapamiętali jako tego "NAJ" niż jakby miał się tułać po 1 lidze. Jeśli jednak zawodnik sam podejmie taką decyzję to będzie trzeba to uszanować, jednak pewien niesmak i żal pewnie pozostanie...tak samo było z Romkiem Jankowskim który po 25 latach startów w Unii nagle poszedł do Wa-wy. czy nie byłby on sam jak i jego kariera lepiej wspominana gdyby ją zakończył na leszczyńskim Klubie?

  49. Powrót do góry    #6297
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dajcie spokój z taką gadką. Jak Jankowski z Huszczą przestali się mieścić w składach swoich drużyn a mimo wszystko chcieli jeszcze trochę kółek wyjeździć, znaleźli sobie mniej wymagające miejsca. Chyba tak powinno być, prawda? Czy może zabronicie im decydować o własnej karierze, a ewentualną jazdę w innym klubie dwie ligi niżej potraktujecie jako zdradę i potwarz?

  50. Powrót do góry    #6298
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    .tak samo było z Romkiem Jankowskim który po 25 latach startów w Unii nagle poszedł do Wa-wy. czy nie byłby on sam jak i jego kariera lepiej wspominana gdyby ją zakończył na leszczyńskim Klubie?
    Może i ta kariera byłaby i lepiej wspominana wśród kibiców. Ale chleba z tego by nie było żadnego. W końcu taki Balon czy kiedyś Jankes, nie zarabiali jak Nicki Pedersen czy nawet Adams. A co dalej robić w życiu gdy się ma 40 lat na karku i do emerytury jeszcze daleko ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #6299
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    można zająć się trenerką tak jak to zrobili kilka lat później. Piniądze może i mniejsze niż z jazdy na żużlu ale i tak myślę, że nie jeden z nas chciałby tyle zarabiać.

    Poza tym nikt nikomu nie broni jeździć w niższej lidze. To wybór zawodnika.
    Bez ciśnień

  52. Powrót do góry    #6300
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Będzie nowa kara dla Unii? Jeśli tak to po raz pierwszy nie będziecie mieli pretensji (chyba) do Wojtka tylko do swoich wspaniałych kibiców (czyt, głąbów), którzy odpalali race.
    Co za głupota dobijać wykrwawiony finansowo klub. Eh...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •