Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 196

Wątek: GP Challenge - Gorican - 29/09/2012

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    http://pzm.pl/pliki/zg/zuzel/2012/re...System2012.pdf

    tu jakby ktoś nie wiedział, jak przebiegają biegi dodatkowe

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Coś czuję, że gorzowska 3 awansuje i będzie wielki ból głowy w Gorzowie bo pół drużyny nie będzie na przedmeczowym treningu + przemęczenie

    Ale pokazali się z dobrej strony przed finałem

    O MJJ nie ma się co martwić, w końcu to jeszcze junior i takie coś może się zdarzyć.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 29-09-2012 o 22:14

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mam wrażenie, że Alesowi chyba jednak nie za bardzo zależy na awansie do GP. Tym bardziej , że zakwalifikował się do serii mistrzowskie 2013 na długim torze.
    Chciałbym się jednak mylić, bo to według mnie jeden z najbardziej niedocenianych żużlowców.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    czyli do biegu 24 awansował PUK i Zagar a w biegu 23 o dwa miejsca do 24 pojada Dryml Batchelor i Madsen.
    Z biegu 24 czołowa dwójka awansuje do GP2013

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    1 Gollob 2 Kasprzak 3 Zagar 4 Iversen w GP Jensen dostanie zaproszenie a Zmarzlik dzikusa w Gorzowie

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Uff, Batchelor odpadł

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    1 miejsce K. Kasprzak


  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    PUK i Zagar w GP 2013 !

    Stawka na ta chwilę wygląda tak :
    1 Chris Holder
    2 Nicki Pedersen
    3 Greg Hancock
    4 Emil Sajfutdinow
    5 Tomasz Gollob
    6 Fredrik Lindgren
    7 Antonio Lindbaeck
    8 Andreas Jonsson
    9. Krzysztof Kasprzak
    10 MAtej Zagar
    11 Niels Kristian Iversen

    I zostają cztery dzikie, jak myślicie?
    Hampel, Woffinden, Ward i Vaculik?
    Czy szansę mają MJJ, G.Łaguta ?

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Hampel, Ward i Angol na pewno.

    czwartym będzie pewnie Vaculik.

    szkoda Madsena. zabrakło naprawdę niewiele.
    ale patrząc obiektywnie awansowała trójka najlepszych zawodników.

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dzikusy powinny trafić do Hampela, Warda, Laguty i MJJ/Vaculika. Żadnego Angola. Są po prostu za słabi.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 29-09-2012 o 22:44

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    niestety nie my o tym decydujemy.

    dla mnie czwórka: Hampel, Ward, Vaculik i Łaguta byłaby wymarzona.

  12. Powrót do góry    #102
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Według mojego skromnego zdania, stałe dzikie karty powinni otrzymać następujący zawodnicy:
    - J.Hampel
    - D.Ward
    - M.J.Jensen
    - G.Laguta/M.Vaculik

    Wydaje się, że zawodnicy wymieni powyżej gwarantują to, że stawka żużlowców w przyszłorocznym cyklu SGP gwarantować mogą jeszcze większe emocje. Każdy z nich to walczak i to tylko może pomóc speedway'owi.

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Kasprzak w GP ... Chyba najwyższy czas na zmianę formuły GP Challenge

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dzikusy powinny trafić do Hampela, Warda, Laguty i MJJ/Vaculika. Żadnego Angola. Są po prostu za słabi.
    Tylko jest pytanie a w zasadzie trzy.
    Czy MJJ dzisiejszą olimpiadą nie zaprzepaścił szansy na stałą dziką kartę, czy Grisza aby na pewno chce startować o IMŚ, a trzecie i najważniejsze ile wody upłynąć musi w Wiśle a raczej Tamizie żeby Angol nie dostał dzikiej karty? Bo mnie osobiście się zdaje, że nawet jak GP już nie będzie istnieć to i tak zaproszenia będą chłopcy dostawać....

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli byłby regulamin z tego sezonu to Stal nie miałaby druzyny na 2013.
    Ciekawe jaki bedzie nowy regulamin ? Moze 2 z GP ?
    Tak czy siak Gorzów na tym sukcesie swoich asów dobrze nie wyjdzie.
    Trening w sobote całej druzyny odpada bo GP.
    Iversen w GP 3 miejsce - w lidze 3 pkt bo zmęczony.
    KSM i Władek nie bedzie musiał sie głowic.

    Wracajac do tematu. Brawo dla Kasprzaka !
    Szkoda Buczka zwłaszcza ze 10 pkt. dawało szanse.

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Osobiście uważam, że Ward i przede wszystkim Łaguta nie są żadnymi pewniakami.
    Ten pierwszy w ligach jeździ przeciętnie, SWC też bez szału. W eliminacjach odpadł wcześniej. Jedyny argument za Darcym to jego efektowna jazda.
    Z drugiej strony po rezygnacji Crumpa zwalnia się jedno miejsce dla Australijczyka (bo chyba jeden Holder to mało). Więc może jednak ?

    Łaguta ? Nie widzę sensu w przyznawaniu dzikusa komuś kto ma totalnie gdzieś GP i wszelkie eliminacje do cyklu.
    Osobiście nie mam złudzeń i jestem przekonany, że dzikusa dostanie Anglik. Prawdopodobnie Woffinden, bo kolejna promocja Harrisa byłaby po prostu śmieszna. Kolejnym pewniakiem jest Hampel. Na pozostałe dwa miejsca kandydatów jest 3: Ward, Vaculik i MJJ. Patrząc pod kątem samej jazdy w sezonie 2012 to zaproszenie do cyklu powinni otrzymać dwaj ostatni, ale tak jak pisałem wcześniej pewnie pod uwagę wzięty zostanie też czynnik narodowości i DK powędruje do Warda. Vaculik czy MJJ ? Ciężki wybór. Ja bym wolał Duńczyka, ale jeśli jeden dostanie dzikusa kosztem drugiego to ktoś i tak będzie poszkodowany.
    TeamLindgren

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Ważne, że kwoty narodowe już teraz są w normie (nie ma nadmiaru Polaków, jest trzech Szwedów i dwóch Duńczyków - nie trzeba kierować się kluczem narodowościowym przy dzikusach), oczywiście nie wiadomo jak będzie z Angolami, ale oczywistym jest, że na kartę żaden nie zasługuje (pierwszym w kolejce w BSI byłby pewnie Tai, ale on wg mnie na pewno jej nie weźmie, wziałby za to raczej Nicholls, tyle że nie wiem po co...).

    Nie wiem czemu tak dużo osób nadal widzi w gronie grandprixowiczów Griszę. Primo, on do cyklu się nie pali, secundo - ten sezon miał jednak znacznie słabszy od eksplozywnego 2011. Jest widowiskowy ponadprzeciętnie, ale za tegoroczne wyniki powinien bardziej dostać ktoś z pary Madsen/Vaculik (obok Hampela, Warda i MJJ-a - w przypadku tego ostatniego pomimo totalnej klapy w Challenge'u: mam nadzieję, że potraktują to w BSI jako wpadkę i przy rozdawaniu pomyślą w pierwszej kolejności o finałowej akcji w Vojens).

    Tak ogólnie to było to chyba pierwsze nowożytne GP Challenge, które wyłoniło trójkę akceptowalną dla większości fanów (kierując się kryteriami sportowymi).

    /Reptile: Ward w ligach przeciętnie? Absolutna supremacja w BEL, lider bardzo mocnej Dackarny przez cały sezon (znaczny postęp w Szwecji względem 2011) i bardzo solidny sezon w Toruniu z wpadkami jedynie w końcówce sezonu. SWC - pierwsza impreza po kontuzji, a i tak nie było najgorzej. Dla mnie DK dla Hampela i Warda są poza wszelką dyskusją.
    Ostatnio edytowane przez mazjek ; 29-09-2012 o 23:05

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    chyba lepiej mieć przedstawiciela nowej nacji w GP niż wpychać kolejnego Duna.

    Vaculik > MJJ

    poza tym to chyba najwyższy czas dołączyć to Togliatti do aren GP.

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dania to jednak znacząca siła w światowym speedwayu. Póki co w cyklu 2013 są tylko Nicki i Puk. Szwecja ma trzech zawodników. Jeśli Hampel dostanie dzikusa to Polska też będzie miała trzech. Dla równowagi można wepchnąć trzeciego Duńczyka, a poza MJJ raczej nikt inny nie wchodzi w rachubę. Ja uważam, że patrząc na same wyniki dzikusa nie powinien dostać Ward (chociaż uwielbiam jego styl jazdy). Pewnie jednak będzie ukłon w stronę Australijczyków po rezygnacji Rudego. Co innego gdyby dzisiaj awansował Troy ..
    TeamLindgren

  20. Powrót do góry    #110
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Karty dostaną: Hampel, Ward, Jensen i chyba jednak Brytyjczyk. Namieszać może jedynie opcja z Vaculikiem. Nie widzę natomiast szans na Dzikusa dla Griszy (co nie znaczy, że nie chciałbym zobaczyć go w cyklu).

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    Nie wiem czemu tak dużo osób nadal widzi w gronie grandprixowiczów Griszę.
    Z mojej strony odpowiedź banalna - G.Laguta jest wśród piętnastu najlepszych żużlowców świata, a moim zdaniem właśnie tacy powinni jeździć w cyklu.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Ja uważam, że patrząc na same wyniki dzikusa nie powinien dostać Ward (chociaż uwielbiam jego styl jazdy). Pewnie jednak będzie ukłon w stronę Australijczyków po rezygnacji Rudego.
    Może się mylę, ale Ward ma chyba lepsze wyniki od MJJ we wszystkich trzech ligach. Więc w rywalizacji z Darcym za Jensem przemawia tylko SWC.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 29-09-2012 o 23:17

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Karty dostaną: Hampel, Ward, Jensen i chyba jednak Brytyjczyk. Namieszać może jedynie opcja z Vaculikiem. Nie widzę natomiast szans na Dzikusa dla Griszy (co nie znaczy, że nie chciałbym zobaczyć go w cyklu).
    Hampel i zawodnik z Wysp. To są już ustaleni zawodnicy (jeszcze przed SGP Vojens) na 2013. I dzisiejsze zawody w Chorwacji nie miały na to najmniejszego wpływu.
    Reszta rozegra się przy stoliku...
    To tyle w temacie dzikich kart.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    /Reptile: Ward w ligach przeciętnie? Absolutna supremacja w BEL, lider bardzo mocnej Dackarny przez cały sezon (znaczny postęp w Szwecji względem 2011) i bardzo solidny sezon w Toruniu z wpadkami jedynie w końcówce sezonu. SWC - pierwsza impreza po kontuzji, a i tak nie było najgorzej. Dla mnie DK dla Hampela i Warda są poza wszelką dyskusją.
    Wiesz, Bel to żaden wyznacznik, bo jaki tam jest poziom to każdy wie. Co do Szwecji masz rację. Darcy ciągnął Dackarnę za uszy. W Toruniu moim zdaniem Ward szału nie robi. Nie twierdzę, że słabo jeździ, ale porównuję to z osiągnięciami ew. kontrkandydatów czyli Vaculikiem i MJJ. Najsprawiedliwiej byłoby gdyby tym razem olać Brytoli, ale to raczej niemożliwe.
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Więc w rywalizacji z Darcym za Jensem przemawia tylko SWC.
    a wygrana w Vojens?

    jestem za MJJ w GP, ale chyba jeszcze nie teraz. za rok owszem.

    Ward jest zwyczajnie lepszym zawodnikiem, poza tym po rezygnacji Crumpa jest jedno wolne miejsce dla Australii i tym pewnie będą się kierować.

    także w rywalizacji MJJ - Ward zdecydowanie dwójka.

    Angol na pewno, Hampel na pewno, a czwartym będzie pewnie Vaculik.
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 29-09-2012 o 23:32

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie widzę argumentów, wobec których MJJ miał by być lepszy od Warda.

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    a wygrana w Vojens?
    Nie ma okazji do porównania. Ward nie pojechał w tym sezonie ani razu w GP.

    Tak na marginesie. Biegopunktówki zainteresowanych w Szwecji, Polsce i Wielkiej Brytanii :
    SWE: MJJ - 1,929 | Ward - 2,266
    POL : MJJ - 1,934 | Ward - 1,965
    GBR : MJJ - 1,853 | Ward - 2,714

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Średnia czasami bywa myląca . Dużo zależy od różnych detali (np. pod jakim nr jedzie się w drużynie). No, ale nieważne bo jednak po rezygnacji Crumpa musi być w cyklu inny Australijczyk. Bardziej przydałoby się tutaj porównać Vaculika i MJJ, bo to pomiędzy nimi prawdopodobnie rozstrzygnie się walka o ostatnią DK .

    Naprawdę ciężki wybór. MJJ zasługuje na tego dzikusa za znakomite SWC i zwycięstwo w GP. Z drugiej strony Vaculik też wygrał GP jako rezerwowy i spisywał się w cyklu naprawdę dobrze. Awans Zagara wszystko popsuł .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 29-09-2012 o 23:45
    TeamLindgren

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    tak, ale wygrana w Vojens przemawia za MJJ chociażby w rywalizacji z Vaculikiem, który notabene też zaliczył w debiucie triumf w GP.

    za Wardem przemawia wszystko inne, bo w GP faktycznie nie miał okazji wystąpić.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli już wygrana w GP ma być wyznacznikiem, to porównajcie, jak do nich doszło. MJJ na prawdopodobnie doskonale znanym torze ledwo wszedł do 1/2, podczas gdy Vaculik w Gorzowie z marszu zdominował towarzystwo.

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Średnia czasami bywa myląca . Dużo zależy od różnych detali (np. pod jakim nr jedzie się w drużynie). No, ale nieważne bo jednak po rezygnacji Crumpa musi być w cyklu inny Australijczyk. Bardziej przydałoby się tutaj porównać Vaculika i MJJ, bo to pomiędzy nimi prawdopodobnie rozstrzygnie się walka o ostatnią DK
    Vaculik w Polsce ma 2,094, natomiast w Szwecji 1,851. W Elidze lepszy jest więc Vacul, z kolei w Elitserien Jensen.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jeśli już wygrana w GP ma być wyznacznikiem, to porównajcie, jak do nich doszło. MJJ na prawdopodobnie doskonale znanym torze ledwo wszedł do 1/2, podczas gdy Vaculik w Gorzowie z marszu zdominował towarzystwo.
    Jensen jechał w Vojens cztery razy ze zdecydowanie najgorszego pola B. Należy o tym pamiętać.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    A ja tam myślę że MJJ już wie o przydziale dzikiej karty dla siebie bo jego dzisiejsza olimpiada jest bardzo podejrzana

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    W przyznawaniu GP pierwszoplanowa jest polityka. Sam dzikus dla Brytola w Cardiff nie wystarczy, więc będzie Woffinden i dobrze, dalej jest Hampel, ma szczęście że Crump kończy karierę w SGP gdyż rywalizowałby o dzikusa z Jonssonem. A potem to nie wiadomo, osobiście wolałbym najlepszych czyli Vaculika i Grigorija, ale.
    Australijczykom dzikusów się z reguły nie daje, więc Ward odpada. W Togglliatti GP nie ma, więc Łaguta również, to samo z Vaculikiem. GP w Pradze to za mały atut. Pozostają odpady czyli Jensen i Madsen. Akurat Duńczycy z Angolami kierują tym cyrkiem więc byłoby to usprawiedliwione
    Myślę że przesadzacie z jakością Jensena, trochę podniósł poziom. Supremacja w juniorce nic nie znaczy, wystarczy mieć starty, których nabywa się zresztą z wprawą na seniorce. Po Vojens, który jest przecież jego domowym torem, dostaliście cieczki na niego, a równie dobrze można byłoby wyznaczyć Zmarzlika za wynik w Gorzowie.

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Nie wierzę, żeby dzikiej nie dostał Ward i Hampel. Na bank przynajmniej 1 DK wyląduje u Brytola. Najlepszym kandydatem teoretycznie wydaje się Woffinden, ale mnie nie zdziwi jak po raz setny dostanie Harris

    Ostatnia DK dla Vaculika, ale gdyby Nicki P został mistrzem, to kandydatura MJJ byłaby znacznie bardziej realna. Ale szczerze, to wolę Słowaka.

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Calkiem fajne sciganie,duzo walki i jazdy w kontakcie.Najrowniejszy Kasprzak,szczesciarz Iversen ,pechowy Madsen i mizerny do bolu MJJ.Tak by mozna podsumowac to co sie tam dzialo.
    Krzychu mial okazje wybic Iversenowi z glowy przyszloroczne GP ale jeden maly blad ,wymuszony po czesci przez prowadzacego Alesa i Puk wyprzedzil Kasprzaka na trzecim kolku.Dodajac do tego kontrowersyjne wykluczenie Kildermana ,mozna smialo powiedziec,ze Bog byl dzis z Iversenem.Troche niesprawiedliwie,bo Leon prezentowal sie lepiej od PUKA.Mial chlopak troche pecha,bo w 9 biegu prowadzil z 30 metrowa przewaga ale PUK sie wylozyl i w powtorce Miedzin pogodzil Dunczykow.Latwo policzyc,ze gdyby nie powtorka Madsen wygryaby zawody.Obok Kaspera najlepszy zawodnik Challengu.
    Zagar bardzo ladnie,na poczatku mial problemy ze startami ale na trasie orbitowal i wyprzedzal.Pavlic w pierwszym biegu bardzo szybki.Na trasie efektownie polknal Miedzina i Walaska,jechal pewnie na 2 miejscu ale Adik chcac wyprzedzic Grega pojechal za blisko bandy,zahaczyl hakiem o dmuchawca i fiknal.W powtorce Walasek nie dal szans Drymlowi i Pavlicowi.W dalszej czesci zawodow Jura sie praktycznie nie liczyl.
    Piekny bieg 8.Hansio tasowal sie co chwile z Vaculem,bylo czasami ostro ale bez fauli.Bajkopisarz to kolejny po Madsenie przegrany tej imprezy.Zerwany lancuszek sprzeglowy na 2 pozycji.Byl szybki i waleczny,do barazy zabraklo wlasnie tych 2 punktow.Ales cholernie skuteczny na starcie.Trasa nieco gorzej ale byl dosc szybki i nawet jak popelnial bledy to rzadko udawalo sie to wykorzystac.
    MJJ tragedia.Nie dalo sie patrzec na ten piach ktory jechal.Calkowicie bezradny.Nawet jak jakims cudem udalo mu sie po starcie jechac na punktowanej pozycji,pozostali wyprzedzali go jak tyczke.Wolny na starcie jak i na trasie.Zle obieral sciezki.Beznadziejny wystep.
    Buczek jak to Buczek troche szarpal.Miedziak jeden udany bieg,w pozostalych bez blysku,bez wiary.
    Ogolnie swietne zawody.Sto razy ciekawsze niz lipcowe GP.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Jura jest taki słaby już, że nawet na własnym podwórzu nie potrafi kilku punktów naskrobać ?
    Jak jechał ?

    W sumie bardzo dobrze że nie wszedł, niestety wszedł Kasprzak i popsuł zabawę z zaproszeniami.
    Za rok wejdzie Seba Ułamek i sobie radźcie

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Fajny dzionek, Krzysio wygrywa czalendż, Kuba w doskonałej formie, a w Wawie demonstracja antytuskowska

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Ło matko. 3 Gorzowiaki w GP.

    Dream team z Tarnowa może się schować. Trzeba koniecznie zmienić regulamin . Władek szczęśliwy ale załamany

    Co do dzikusa :1. Brytyjczyk, 2. Vaculik, 3. Ward, 4. Hampel/A.Jonsson. SGP to inne myślenie.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 30-09-2012 o 07:41

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    kingpin wreszcie o żużlu napisałeś, chyba w końcu na stadionie szlakę oglądałeś .

    Poważniej jednak mam pytanie, czy te zawody rzeczywiście były tak emocjonujące jak wynikało z relacji radia elka i opisów tekstowych?
    Jeśli tak było, to odniosłem wrażenie, że to mogła być impreza sezonu.

    EDIT: Odnośnie dzikusów, nie zapominajcie o Andreasie Jonssonie. Szwecja, co prawda dwóch rajderów utrzyma, ale to jednak ważna dla historii cyklu postać .
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 30-09-2012 o 08:47

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    EDIT: Odnośnie dzikusów, nie zapominajcie o Andreasie Jonssonie. Szwecja, co prawda dwóch rajderów utrzyma, ale to jednak ważna dla historii cyklu postać .
    Jonsson utrzymuje się w cyklu z automatu. Zajmuje dziewiąte miejsce ale po wycofaniu się Crumpa daje mu to utrzymanie w cyklu.

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    [B]
    EDIT: Odnośnie dzikusów, nie zapominajcie o Andreasie Jonssonie. Szwecja, co prawda dwóch rajderów utrzyma, ale to jednak ważna dla historii cyklu postać .
    AJ ma miejsce zapewnione bo Crump rezygnuje, więc AJ jest w kolejce

    Kingpin, a jak jechał Batchelor? Na twitterze marudził, że w najważniejszym momencie silnik mu się rozsypał.
    Pzdr

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Fakt zapomniałem o Crumpie.
    Nie pamiętam czy tak mówią przepisy, że dziewiąty w generalce zajmuje to wolne miejsce?
    W takim przypadku byłby to faktycznie Jonsson.

  42. Powrót do góry    #132
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    W sumie obyło się bez jakiejś wielkiej sensacji, Kasprzak może troszkę niespodziewanie aczkolwiek nie jest to na pewno wielką sensacją. W zasadzie to z wyników jestem zadowolony, bo mamy awans Polaka, Iverssen za cały sezon zasłużył, a z tymi dzikusami to nigdy nic nie wiadomo.Z kolei Zagar pewnie by dzikusa raczej nie dostał, a jest to zawodnik , który śmiało może nawiązać walkę z każdym z cyklu.

    Szkoda trochę Vacullika i Madssena, ale takie życie. Stawka była szalenie wyrównana, a miejsca tylko trzy. Swoją drogą chyba się rzadko zdarza, żeby wygrać zawody mając na koncie 11 pkt.

    Co do dzikusów to jeśli ja bym je przyznawał to dałbym je następującym zawodnikom:1.Hampel,2.Ward,3.MJJ,4.Vacullik. A kto je dostanie, to ciężko przewidzieć. Hampel i jakiś Angol wydają się pewniakami. Właśnie ten Angol trochę miesza, może BSI po raz pierwszy nie przyzna dzikusa Anglikowi?? W sumie jak Crump zrezygnował, to trochę ułatwił sprawę bo jeszcze wtedy do dzikusa pewniakiem byłby Jonsson.

    Ciekawe jak będzie z regulaminem na przyszły sezon jeśli idzie o ograniczenie zawodników z cyklu w lidze polskiej. Dotychczasowy raczej zniosą, tylko czy nie wprowadzą przypadkiem ograniczenia do dwóch??wtedy Gorzów będzie miał nieciekawie.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    W sumie obyło się bez jakiejś wielkiej sensacji, Kasprzak może troszkę niespodziewanie aczkolwiek nie jest to na pewno wielką sensacją. W zasadzie to z wyników jestem zadowolony, bo mamy awans Polaka, Iverssen za cały sezon zasłużył, a z tymi dzikusami to nigdy nic nie wiadomo.Z kolei Zagar pewnie by dzikusa raczej nie dostał, a jest to zawodnik , który śmiało może nawiązać walkę z każdym z cyklu.

    Szkoda trochę Vacullika i Madssena, ale takie życie. Stawka była szalenie wyrównana, a miejsca tylko trzy. Swoją drogą chyba się rzadko zdarza, żeby wygrać zawody mając na koncie 11 pkt.

    Co do dzikusów to jeśli ja bym je przyznawał to dałbym je następującym zawodnikom:1.Hampel,2.Ward,3.MJJ,4.Vacullik. A kto je dostanie, to ciężko przewidzieć. Hampel i jakiś Angol wydają się pewniakami. Właśnie ten Angol trochę miesza, może BSI po raz pierwszy nie przyzna dzikusa Anglikowi?? W sumie jak Crump zrezygnował, to trochę ułatwił sprawę bo jeszcze wtedy do dzikusa pewniakiem byłby Jonsson.

    Ciekawe jak będzie z regulaminem na przyszły sezon jeśli idzie o ograniczenie zawodników z cyklu w lidze polskiej. Dotychczasowy raczej zniosą, tylko czy nie wprowadzą przypadkiem ograniczenia do dwóch??wtedy Gorzów będzie miał nieciekawie.
    Nie wierze w calkowite uwolnienie "rynku" dla riderow GP w PL. Pewnie bedzie ograniczenie do dwoch. Czyli KK i Zagar stwierdza ze sa nieprzygotowani do jazdy, lub zasila inne kluby Władek wczoraj pewnie zachwycony a dzis przekalkuluje i sie zalamie

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Według mojego skromnego zdania, stałe dzikie karty powinni otrzymać następujący zawodnicy:
    - J.Hampel
    - D.Ward
    - M.J.Jensen
    - G.Laguta/M.Vaculik

    Wydaje się, że zawodnicy wymieni powyżej gwarantują to, że stawka żużlowców w przyszłorocznym cyklu SGP gwarantować mogą jeszcze większe emocje. Każdy z nich to walczak i to tylko może pomóc speedway'owi.
    No proszę Cię...

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    jest Angol to moze Tai?

    Ciesze sie, ze Puk awansowal. Podsumowal doskonaly sezon. Przy rozdzielaniu DK mialby problem, bo w kolejce jest nie tylko mlody MJJ, ale i Bjerre. U Dunczykow moga decydowac uklady ukladziki.

    Do tego pewniak Hampel i ktos z dwojki ward Vaculik ze wskazaniem na tego drugiego.

    PS. Brawa dla adriana. 4pkt wiecej od Jepsena przed zawodami wszyscy, oprocz Buszmena braliby w ciemno )
    Ostatnio edytowane przez lego ; 30-09-2012 o 10:44
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •