Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 544

Wątek: Dwumecz o brązowe medale

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ci ktorzy czepiaja sie Jablonskiego chyba nie byli na meczu. Chlopak zrobil swoje punkty i trzeba powiedziec, ze nawet fajnie wychodzil spod tasmy. Mial po prostu o wiele slabszy sprzet niz Sullivan, Cholder itp a mimo to walczyl.
    W 14 biegu Krzysiek pojechal po duzej a napedzony Ryan wykonal nozyce, przycial do malej i go minal. Jakby Jabol zjechal do malej czy srodka toru to by go Ryan wyprzedzil napedzony po duzej. Chlopak dobrze jechal ale nie mial czym...
    Jonsson powinien sie przewrocic przed meta w 15 i byloby jeszcze wszystko przed nami, ale ciezko kalkulowac tak szybko.
    Mecz zawalil na oczywiscie Strzelec ale i Protas na poczatku szalu nie robil jakby juz sie tak czepiac.
    Kurcze, scenariusz byl jak z filmu jakiegos tylko zabraklo happy endu

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Słyszałem, że w ostatnim biegu w żółtym kasku na wypożyczeniu jechał bandyta Baliński, podobno chamsko potraktował Andreasa. A tak na poważnie to wreszcie ten płaczek Sallivan pokazał jakieś jaja. Swoją drogą Hansior za podobną zagrywkę został wykluczony w trakcie biegu mimo, że nikt nie upadł.

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście już koniec, kontuzja na kontuzji i za chwilę nie byłoby już kogo wystawić do składu. Czy Jonsson miał po tym biegu jakieś większe pretensje do Ryana? Akcja jakich są dziesiątki. Jak już ktoś napisał Falubaz nie przegrał brązu w 15 biegu tylko dużo wcześniej. Irytujące natomiast jest to, co się dzieje z naszą drużyną w drugiej części zawodów. Po raz kolejny wysiłek z 10 biegów idzie na marne w ciągu natępnych dwóch. No i wciskanie gdzie się da Pulczasów.... Ciekawe czy ktoś z szanownych szkoleniowców będzie w stanie logicznie wytłumaczyć wypuszczanie na tor zawodnika, któremu ręce odmawiają posłuszeństwa

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Za co? Było już tysiąc takich sytuacji, ile widziałes wykluczeń?
    Za atak na motocyklu z podniesionym kołem

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Będąc na miejscu sędziego również nie wiem czy nie wykluczyłbym Sullivana w 15tym. Fakt jest taki, że gdyby Jonsson się wywrócił powtórka byłaby z wykluczeniem Ryana.
    Nie byłoby powtórki, tylko zaliczenie wyniku 5:1

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jonsson powinien sie przewrocic przed meta w 15 i byloby jeszcze wszystko przed nami, ale ciezko kalkulowac tak szybko.
    Jak się przewrócił po akcji Nicki Pedetrsena, to musiał leczyć kontuzje.
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 21-10-2012 o 19:09

  5. Powrót do góry    #455
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dlatego nigdy nie będziesz arbitrem.

    hehe. Trzeba zapisać. Przyda się jak Bali wykon taki manewr. Wtedy pewnie będziesz pierwszy krzyczał o wykluczenie.

    Atak bez pardonu, bardzo ostry, ale dopuszczalny. Widziało się tego typu akcje parokrotnie na Smoku to i człowiek mniej wrażliwy może .

    pozdro

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie pamietam aby Ryan kiedys skarzyl sie na ostra jazde jakiegos zawodnika a raczej na niebezpieczne tory.
    Jesli ktos mial wytpliwosci,ze Ryan potrafi pojechac ostro to widac malo razy widzial go w akcji,choc przyznac nalezy,ze takie ataki w jego wykonaniu to rzadkosc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #457
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    A i jeszcze jedno jak zawodnik się przewróci to lekarz go ogląda ze wszystkich stron bierze do kanciapy i ocenia czy może dalej startować, wszyscy się zastanawiają, czy go "dopuści" bo ma władzę niedopuścić. Po co cały ten cyrk ja się pytam, skoro inny zawodnik prawie, że w wywiadzie, a przynajmniej do mediów mówi w prost, że ciężko mu się jedzie bo MA PĘKNIĘTĄ KOŚĆ w ręce. Gdzie jest wówczas lekarz zwodów? Ano ma w du... bo on się będzie martwił dopiero jak coś się stanie.

  8. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Powiem tak skromnym zdaniem...,na miejscu Przedpełskiego wypiąłbym szanowną ... na klub i szukał szczęścia gdzie indziej,to nie ma sensu widząc dzisiaj braci i ich ojca błagalnym wzrokiem szukającego Kowalika z prośbą o kolejny bieg.. żal kto za to odpowiada??

  9. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Po 10 robi sie lipa - zawsze. O ile jeszcze wyjazdy jestem w stanie zrozumieć to na MA jest identycznie. CH..j wie o co biega.
    Trzymanie Przedpełskiego (przy takiej dyspozycji Pulczasów) na ławie to jakieś kuriozum. Układy i układziki - nic mądrzejszego mi nie przychodzi do głowy. Bo widzę, że te asy muszą jeździć kosztem wszystkiego i wszystkich. Niepojęte.

  10. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie pamietam aby Ryan kiedys skarzyl sie na ostra jazde jakiegos zawodnika a raczej na niebezpieczne tory.
    A ja nie pamiętam żeby się kiedyś n coś nie skarżył.

    Powinni wreszcie zacząć częściej stosować wykluczenie za zajechanie drogi.

  11. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Eneasz

    Ci ktorzy czepiaja sie Jablonskiego chyba nie byli na meczu. Chlopak zrobil swoje punkty i trzeba powiedziec, ze nawet fajnie wychodzil spod tasmy. Mial po prostu o wiele slabszy sprzet niz Sullivan, Cholder itp a mimo to walczyl.
    W 14 biegu Krzysiek pojechal po duzej a napedzony Ryan wykonal nozyce, przycial do malej i go minal. Jakby Jabol zjechal do malej czy srodka toru to by go Ryan wyprzedzil napedzony po duzej. Chlopak dobrze jechal ale nie mial czym...
    Hmm, no nie bardzo tak było.W TV mówili, że Jabol ma do dyspozycji silniki Pepe.

    I jeszcze jedno, oglądam teraz bieg 11 w którym to K.P popisał się taktyczną zagrywką w postaci upadku. Noż kuźwa, jesli sędziowie nie będą reagowali na takie zagrywki to takie sytuacje będziemy oglądali coraz częściej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    I tego Łoktajewa można by oddać za Hampela.Być może psy na Zamościu biegały swego czasu bez szczepień ale niektórych z Was Falubazy to chyba pogryzł tam wilkołakTen rosyjski koleżka ma od niedawna dowód osobisty a do tego jest leworęczny.W przyszłym sezonie jadąc bez ograniczeń mamy dwójkę najsilniejszych juniorów.Niestety ale chyba już czas podsumować efekt kilkuletniej działalności Pana Andrzeja bo jeśli gostków jeżdżących już tyle na żużlu pęndzluje chłopaczek który jedzie trzeci mecz i to na ich torze to po prostu coś tam trzeba zmienić.Mecz bardzo widowiskowy i ładny ale w momentach kiedy lała się po nim woda i nasi łapali wtedy wiatr.Po raz kolejny goście trzymają się jakby jechali u siebie.Jonsson musi mieć pod kołem bo to typowy fighter który punktów szuka w dystansie,Sasza to samo,moralny zwycięzca wtedy rozdaje karty a nie ciuła punkty.Robienie łatwego toru pod mistrza betonu z Gniezna i słabych juniorów i tak nic Falubazowi nie daje tylko jeszcze osłabia pewne atuty.

  13. Powrót do góry    #463
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Dzięki Ci Ryan za emocje! Już byłem pewien, że nasz Apator to drużyna stworzona do przegrywania wygranych meczy, a jednak ta ostatnia akcja wyprowadziła mnie z błędu. Mamy ten medal!!
    Faul czy nie faul, Sully mimo bólu dał z siebie wszystko by zdobyć dla nas ten medal, zaryzykował i się udało. Dobrze, że to był ostatni mecz naszych drużyn, bo już nie miałby kto wsiąść na motocykl, do końca sezonu dotrwały niedobitki.
    Cieszę się, że w końcu po 3 latach udało nam się utrzeć nosa Falubazom, bo nie ma co ukrywać mielismy z nimi wielki problem w meczach o stawkę.
    Cichym bohaterm obok Ryana jest Paweł Przedpełski! Junior, który nie przegrał jeszcze ŻADNEGO biegu w ekstralidze, a swoje pierwsze starty w lidze odjechał dopiero w fazie PO, ten jeden punkcik był bezcenny :congratulatory:



    Adrian i Pulczasy to oddzielny i trudny temat.

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    I jeszcze jedno, oglądam teraz bieg 11 w którym to K.P popisał się taktyczną zagrywką w postaci upadku. Noż kuźwa, jesli sędziowie nie będą reagowali na takie zagrywki to takie sytuacje będziemy oglądali coraz częściej.
    Zdechly mu raczki a nie taktyk.Pierwszy raz bym widzial upadek taktyczny powodujacy koziolki pod sama bande.Przeciez to chuchro moglo sobie spokojnie cos polamac tym "taktykiem".
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No własnie tu się Kingpin nie zgadzamy. Dopiero co obejrzałem sobie to kilkakrotnie w zwolnionym tempie. Młodzieniaszek idealnie sie połozył, książkowo wypuścił motocykl przed siebie a sam na tyłku doślizgał sie do bandy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez YaneY Zobacz posta
    Dzięki Ci Ryan za emocje! Już byłem pewien, że nasz Apator to drużyna stworzona do przegrywania wygranych meczy, a jednak ta ostatnia akcja wyprowadziła mnie z błędu.
    Ależ mecz został przegrany Nie zauwazyłeś?
    Przy kiepskiej jeździe Strzelca oraz słabej Protasiewicza, Jabłońskiego, Łoktajewa i Rogowskiego - powinniście zapewnić sobie zwycięstwo w meczu już po X wyścigu.

  17. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jak kilka koziolkow nazywasz doslizganiem sie do bandy to pewnie masz racje.Ale radzilbym jeszcze raz to obejrzec.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Ależ mecz został przegrany Nie zauwazyłeś?
    Przy kiepskiej jeździe Strzelca oraz słabej Protasiewicza, Jabłońskiego, Łoktajewa i Rogowskiego - powinniście zapewnić sobie zwycięstwo w meczu już po X wyścigu.
    A wiesz, że nie zauważyłem Dopóki za przegraną rozdaje się medale, to niech przegrywają!
    Taka to ekipa, że często nie jeździła tak jak powinna, a mimo to jest lepsza od Falubazu

  19. Powrót do góry    #469
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja bym się nie spuszczał nad tym biegiem Przedpełskiego, bo Strzelec zanim skończył bieg na 3,5 okrążenia, to odrobił chyba ze 50 metrów i z łatwością wyprzedził Pawła. No ale... puszczenie Kamila do biegu numer 11, z bolącymi łapami, gdzie przeciwnikami byli AJ i PP - masakra nie do pojęcia.

  20. Powrót do góry    #470
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja bym się nie spuszczał nad tym biegiem Przedpełskiego, bo Strzelec zanim skończył bieg na 3,5 okrążenia, to odrobił chyba ze 50 metrów i z łatwością wyprzedził Pawła.
    A Paweł z łatwością odbił pozycję jadąc na torze w ZG chyba pierwszy raz. Trudno cię zadowolić Buszmen.

    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Ależ mecz został przegrany Nie zauwazyłeś?
    Przy kiepskiej jeździe Strzelca oraz słabej Protasiewicza, Jabłońskiego, Łoktajewa i Rogowskiego - powinniście zapewnić sobie zwycięstwo w meczu już po X wyścigu.
    Ale to wy mieliście nas rozjechać w tym rewanżu. Toruń miał w składzie 2,5 zawodnika, Falubaz powinien przed 10 biegiem mieć kontrolę nad wynikiem dwumeczu.

  21. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dokladnie - z tych dwoch i pol. -dwoch dodatkowo to byl szpital.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  22. Powrót do góry    #472
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2007
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ale to wy mieliście nas rozjechać w tym rewanżu. Toruń miał w składzie 2,5 zawodnika, Falubaz powinien przed 10 biegiem mieć kontrolę nad wynikiem dwumeczu.
    Jak Ty to liczysz?

  23. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Gratulacje dla Apatora.
    Mecz ciekawy i do końca walka o medal. Co do 15biegu to nie mam żalu do Ryana, choć jego akcja była bardzo ostra, być może nawet na wykluczenie. Kibice Apatora powinni mu podziękować.
    W Falubazie niestety zawiódł Adam, który słabą psychikę i chyba musi w następnym sezonie występować w 1.lidze.
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 21-10-2012 o 20:20
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #474
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mateo1977 Zobacz posta
    Jak Ty to liczysz?
    To była odpowiedź na zgryźliwy post AlterEgo.
    Kiedy przeczytałem, że nie będzie Warda nie wierzyłem w zdobycie medalu. Tłumaczyłem sobie, że Sullivan i Holder nie są w stanie utrzymać przewagi, nawet jadąc ewentualnie 7 razy. Miedziński jeździ bardzo kiepsko w tym roku, stąd określenie go mianem 0,5 zawodnika. Nie wspomnę już o waszych wpisach, ile to wasza juniorka zdobędzie punktów.
    Okazało się jednak, że to i tak były za wysokie progi dla Falubazu.
    W dalszym ciągu uważasz, że to my byliśmy w dniu dzisiejszym faworytem do brązu?

  25. Powrót do góry    #475
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wiem, że na SB są wyłapywacze smaczków z forów klubowych, więc i ja dorzucę z forum Falubazu o dzisiejszym meczu:
    "przez Pirania 13 minut temu

    (...) Osobiście uważam, że WIELKIM sukcesem jest to, co FZG osiągnął w 2012. Brakował "pici kłak" od sensacji. Tak sensacji, to tak należałoby określić sytuację, gdyby Falubaz zdobył brąz. Przybył nam nowy "sympatyk" w postaci Sulivana, jednak gdyby AJ zrobił to samo, piszczelibyśmy ze szczęścia. Nic to, zaczynamy od nowa. Mam nadzieje tylko, że z nowym, w miarę "normalnym" regulaminem. Powiem tak. Moim zdaniem jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy mecz sezonu. Młyn z dopingiem zrobił miazgę.Temperatura, brak wiatru i duża wilgotność powietrza spowodowały, że na drugim łuku ( tak siedzę na II łuku ) ciary latały po plecach. Doping i piro na 6 z plusem."
    Zmiany w Polsce idą w dobrym kierunku bo społeczeństwo tryska optymizmem i nawet czwarte miejsce to wielki, przepraszam WIELKI sukces! A ta miazga to chodziło o te bluzgi na brązowych medalistów?Rzeczywiście - MIAZGA! :stupid: aż się bolkowi wilgotno zrobiło :congratulatory:

  26. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W dalszym ciągu uważasz, że to my byliśmy w dniu dzisiejszym faworytem do brązu?


    Dlaczego nie? My bez Holty i z fatalnie cieniującymi juniorami to raz. Dwa - ewentualna możliwość 7 startów waszych liderów robi swoje - przy ich dobrej dyspozycji spokojnie można trzymać wynik.

    Tym niemniej, powinniśmy ten mecz wygrać wyżej, ale niestety Jabcok i Strzelec solidarnie dali się objechać na ostatnich metrach. Jonsson tyż, ale do niego ciężko mieć pretensje - walczył z niesamowicie zmotywowanym gościem, który mnóstwo zdrowia zostawił w ciągu całego meczu i pewnie stwierdził, że jak teraz nie wyprzedzi Jonssona, to wszystko będzie psu na budę.

    Najbardziej mnie *****ia, że Unibax zdobył medal po walce i wyprzedzaniach, na które my w Toruniu nie mieliśmy szans.

  27. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje dla Torunia. Mecz przyzwoity, chociaż liczyłem na więcej mijanek, ale krzyżaccy liderzy byli za szybcy dla naszych rajderów, chociaż tor był spokojnie do walki.
    Do Sullivana nie mam żadnych pretensji. To był bieg o medal, niby kto by w takim momencie odpuścił ?

  28. Powrót do góry    #478
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    [/FONT][/COLOR]

    Dlaczego nie? My bez Holty i z fatalnie cieniującymi juniorami to raz. Dwa - ewentualna możliwość 7 startów waszych liderów robi swoje - przy ich dobrej dyspozycji spokojnie można trzymać wynik.

    Tym niemniej, powinniśmy ten mecz wygrać wyżej, ale niestety Jabcok i Strzelec solidarnie dali się objechać na ostatnich metrach. Jonsson tyż, ale do niego ciężko mieć pretensje - walczył z niesamowicie zmotywowanym gościem, który mnóstwo zdrowia zostawił w ciągu całego meczu i pewnie stwierdził, że jak teraz nie wyprzedzi Jonssona, to wszystko będzie psu na budę.

    Najbardziej mnie *****ia, że Unibax zdobył medal po walce i wyprzedzaniach, na które my w Toruniu nie mieliśmy szans.
    Na temat Holty powiem tyle: mecze w Toruniu były chyba jego najlepszymi w sezonie. Pewność, że w ZG przywiózłby podobny wynik to wróżenie z fusów.
    Padaka juniorów przed meczem była nie do przyjęcia. Niemal wszyscy pisaliście jaką to różnicę zrobią wasi juniorzy w rewanżu. Jonsson miał zdobyć prawie komplet, Sullivan nie miał prawa na W69 powtórzyć wyniku z Torunia. Takie wnioski wyciągnąłem po lekturze waszych wpisów przed rewanżem (choć było tez kilku realistów). A wszystko to było liczone na skład Unibaxu z Wardem.
    Powiedz, gdzie my byliśmy faworytem bez Darcy'ego?
    Kolejny raz okazało się, że sport jest piękny i niczego nie można być pewnym (tak jak przed godziną 15.00 byłem niemal pewny brązu dla Falubazu).

  29. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    fajner sciganie w ZG. Jesli jeszcze kiedys bedziecie mieli pomysl zatrudnienia partaczy pokroju milicjanta Zyty, wlaczcie sobie dzisiejszy mecz.
    Caly sezon ogladamy spotkania na takim torze i walki tyle co w dzisiejszym...

    Gratulacje dla Torunia

  30. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Gratki dla Apatora za brąz.
    Dwumecz z Apatorem pokazał, że warto organizować mecze o brąz.
    Co do ataku Sullivana, to moim zdaniem był faul, ale słusznie nie został wykluczony, w takim momencie chyba nikt poza Hancockiem nie zostawiłby miejsca rywalowi.
    Nam mecz przegrał Strzelec, no i Protas nie zachwycał w pierwszej części meczu.
    Uważam, że podium ligi sprawiedliwe w tym roku, choć medal był tak blisko.
    Teraz pół roku przerwy i chyba dobrze, oby przyszły sezon nie obfitował w tyle skandali co tegoroczny.

    TYLKO FALUBAZ

  31. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    I tego Łoktajewa można by oddać za Hampela.Być może psy na Zamościu biegały swego czasu bez szczepień ale niektórych z Was Falubazy to chyba pogryzł tam wilkołakTen rosyjski koleżka ma od niedawna dowód osobisty a do tego jest leworęczny.W przyszłym sezonie jadąc bez ograniczeń mamy dwójkę najsilniejszych juniorów.Niestety ale chyba już czas podsumować efekt kilkuletniej działalności Pana Andrzeja bo jeśli gostków jeżdżących już tyle na żużlu pęndzluje chłopaczek który jedzie trzeci mecz i to na ich torze to po prostu coś tam trzeba zmienić.Mecz bardzo widowiskowy i ładny ale w momentach kiedy lała się po nim woda i nasi łapali wtedy wiatr.Po raz kolejny goście trzymają się jakby jechali u siebie.Jonsson musi mieć pod kołem bo to typowy fighter który punktów szuka w dystansie,Sasza to samo,moralny zwycięzca wtedy rozdaje karty a nie ciuła punkty.Robienie łatwego toru pod mistrza betonu z Gniezna i słabych juniorów i tak nic Falubazowi nie daje tylko jeszcze osłabia pewne atuty.

    Jacy "nasi" ? Ty swoich masz na polnocy wojewodztwa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 21-10-2012 o 20:52

  32. Powrót do góry    #482
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gratulacje dla Torunia, za zasłużenie wygrany dwumecz.
    Przegraną upatruję w słabej postawie Strzelca i Protasa, który na swoim torze nie potrafił wygrywać z liderami Apatora.

    Dzisiaj straciłem również szacunek do Ryana, za akcję w 15 biegu i żadne tłumaczenia tego nie zmienią.
    Nie mam szacunku do ludzi którzy celowo narażają życie innych zawodników. Ryan zrobił to dwukrotnie co tylko potwierdza, że to nie był żaden przypadek a celowe działanie.

    Szkoda tej szansy, ale nie ma co płakać. Teraz czeka nas długa zima.

  33. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    A i jeszcze jedno jak zawodnik się przewróci to lekarz go ogląda ze wszystkich stron bierze do kanciapy i ocenia czy może dalej startować, wszyscy się zastanawiają, czy go "dopuści" bo ma władzę niedopuścić. Po co cały ten cyrk ja się pytam, skoro inny zawodnik prawie, że w wywiadzie, a przynajmniej do mediów mówi w prost, że ciężko mu się jedzie bo MA PĘKNIĘTĄ KOŚĆ w ręce. Gdzie jest wówczas lekarz zwodów? Ano ma w du... bo on się będzie martwił dopiero jak coś się stanie.
    A tu zwróciłeś uwagę, na istotnie rzecz WAŻNĄ!
    Zarówno Holder po 13 biegu, jak i już wcześniej Sullivan (co było widać z TV) prawie zwijali się z bólu, a jakoś lekarza zawodów przy nich nie widziałem. Był lekarz klubowy (chyba, że coś pomyliłem i to był lekarz zawodów wówczas przepraszam) i cała rzesza działaczy ale tak po prawdzie to zawodnik z kontuzją, który wyjeżdża do kolejnego biegu ryzykuje nie tylko własnym zdrowiem ale i pozostałej trójki na torze.
    Widać było, że Kowalik próbował namówić Holdera do startu w nominowanych, Sullivan wcześniej już wypowiadał się, że ma nadzieje, że wszystko rozstrzygnie się przed nominowanymi bo nie da rady pojechać jeszcze w dwóch biegach (a pojechał w trzech ).
    Mam świadomość tego, że jeśli lekarz nie stwierdzi złamania to trudno mu ocenić jak bardzo coś zawodnika boli i czy może jechać czy też nie ale moim zdaniem w przypadku Holdera ewidentnie widać było, że facet już się nie nadaje do jazdy.
    Temat uważam za ciekawy do dalszych dyskusji.

  34. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Bartłomiej Czekański
    "Ta beksa Sullivan przez cały sezon odwadniał się placząc na torami na wyjazdach, ale w Zielonce w ostatnim biegiu pojechał jak morderca. Faulowal Jonssona, nie zostawił mu cienia miejsca z wyjścia i niech Cegła nie Pier***i, że tak ma wyglądać żużel. Malo wozkow inwalidzkich? Krzysiek opamiętaj się! Zwłaszcza Ty, któremu tak współczujemy. Ryan powinien wylecieć na zbity pysk z tego biegu. Falubazy zostaliście oszukani. Sędzia odebrał wam brąz. Tak jak inny arbiter na GP w Toruniu dał w prezencie IMŚ Holderowi. Kto k**wa tak chroni tych Unibeksów? Rydzyk???"

  35. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Bartłomiej Czekański
    "Ta beksa Sullivan przez cały sezon odwadniał się placząc na torami na wyjazdach, ale w Zielonce w ostatnim biegiu pojechał jak morderca. Faulowal Jonssona, nie zostawił mu cienia miejsca z wyjścia i niech Cegła nie Pier***i, że tak ma wyglądać żużel. Malo wozkow inwalidzkich? Krzysiek opamiętaj się! Zwłaszcza Ty, któremu tak współczujemy. Ryan powinien wylecieć na zbity pysk z tego biegu. Falubazy zostaliście oszukani. Sędzia odebrał wam brąz. Tak jak inny arbiter na GP w Toruniu dał w prezencie IMŚ Holderowi. Kto k**wa tak chroni tych Unibeksów? Rydzyk???"
    Gdzie on się teraz produkuje? Chętnie sobie poczytam jego wypociny dla rozweselenia.

  36. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Bartłomiej Czekański
    "Ta beksa Sullivan przez cały sezon odwadniał się placząc na torami na wyjazdach, ale w Zielonce w ostatnim biegiu pojechał jak morderca. Faulowal Jonssona, nie zostawił mu cienia miejsca z wyjścia i niech Cegła nie Pier***i, że tak ma wyglądać żużel. Malo wozkow inwalidzkich? Krzysiek opamiętaj się! Zwłaszcza Ty, któremu tak współczujemy. Ryan powinien wylecieć na zbity pysk z tego biegu. Falubazy zostaliście oszukani. Sędzia odebrał wam brąz. Tak jak inny arbiter na GP w Toruniu dał w prezencie IMŚ Holderowi. Kto k**wa tak chroni tych Unibeksów? Rydzyk???"
    hehehe

    Nieźle Bartek pojechał . Co do formy trochę przesadził, ale prawdę piszę.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 21-10-2012 o 21:46

  37. Powrót do góry    #487
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Gdzie on się teraz produkuje? Chętnie sobie poczytam jego wypociny dla rozweselenia.
    http://www.facebook.com/profile.php?...792491&fref=ts
    Pozdrawiam
    Marcin

  38. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Gdzie on się teraz produkuje? Chętnie sobie poczytam jego wypociny dla rozweselenia.


    To z jego facebooka...

  39. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Qrde czyli co mam zakładać konto na tym wynalazku CIA i złodzieju danych osobowych żeby poczytać wypociny nawalonego Czekańskiego ? Szajse

  40. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Jeszcze dlugo zadna inna druzyna nie przegra w tak frajerski sposob medalu DMP. W Toruniu wyklada sie PePe jadacy na prowadzeniu a w ZG na ostatnim luku Jonnson daje sie ograc. Masakra Az chcialoby sie rzec "jaka piekna tragedia". Brawo Torun! Zasluzyli

  41. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Na temat Holty powiem tyle: mecze w Toruniu były chyba jego najlepszymi w sezonie. Pewność, że w ZG przywiózłby podobny wynik to wróżenie z fusów.
    Padaka juniorów przed meczem była nie do przyjęcia. Niemal wszyscy pisaliście jaką to różnicę zrobią wasi juniorzy w rewanżu. Jonsson miał zdobyć prawie komplet, Sullivan nie miał prawa na W69 powtórzyć wyniku z Torunia. Takie wnioski wyciągnąłem po lekturze waszych wpisów przed rewanżem (choć było tez kilku realistów). A wszystko to było liczone na skład Unibaxu z Wardem.
    Powiedz, gdzie my byliśmy faworytem bez Darcy'ego?
    Co Ty chłopie za herezje głosisz ? Apator jechał bez jednego ze swoich podstawowych zawodników (Warda) a Falubaz bez dwóch podstawowych zawodników (Dudek, Holta). Oczywiście, że nie ma żadnej pewności, że Rysiek trzasnął by 12 pkt w 6 biegach, tak samo jak nie ma pewności, ze Ward czy Dudek by tyle przywieźli. Czyli według Ciebie bylibyście faworytem w sytuacji kiedy Apator jechałby w komplecie a Falubaz byłby osłabiony dwoma zawodnikami ? Czy tez jeszcze nie ?

    Odnośnie Czekańskiego, pewnie pisał to z ironią, może po jednym głebszym. Ale jak się tak zastanowić to ma chłop rację. Dziś nie było zbytniego rozpaczania nad tym atakiem Sulka ale jak już któryś z torunian zauważył gdyby to był np. finał to jestem pewien, że larum byłoby spore.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-10-2012 o 22:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Medal był jak najbardziej w naszym zasięgu, a ten ostatni wyścig wcale nie zdecydował o jego braku;
    Strzelec położył nam oba mecze, coraz bardziej denerwuje mnie ten chłoptaś.
    Szkoda że tak przegrywaliśmy starty, przypomniała mi się sytuacja z 1 półfinału z Gorzowem.
    I nawet tak sobie ze znajomym rozmawiałem, że po 8 się wezmą do odrabiania.
    Atak Sullivana z perspektywy 2 łuku wyglądał na ostry, nie wiem jak to w tv wyglądało bo jeszcze nie obejrzałem.
    Nawet jeżeli był ostry, to co to zmieni? Sędzia mógłby upomnieć zawodnika i tak nic by to nie dało.
    Kolejny martwy przepis.

    Gratulacje dla Torunia.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 21-10-2012 o 21:59

  43. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jacy "nasi" ? Ty swoich masz na polnocy wojewodztwa.
    I pewnie dopóki nie zaczniesz myśleć nie wylecze się z tej nadwarciańskiej dżumy bo akurat mi ich sposób myślenia z ostatnich dwóch lat całkiem odpowiadaTor pod koło i trójka Protas,Jonsson,Sasza jedzie w innej przestrzeni.Do tego Lindgren który podobnie jak Iver z średniaka prędzej przeistoczy się w lidera niż Zengi,Davidsson który raz na sto lat wstrzeli się w taki tor i dwójka najlepszych juniorów (Dudi,Łoktajew)Wtedy Falubaz wróci na tron.Iversena już Wam nie zaproponuje bo w przyszłym roku przyjdzie mi tego gościa podziwiać w Gnieżnie z kąd poniekąd pochodzi moja rodzinka więc przetrwam ten ciężki okres mego życiaPsy to pogryzły dzisiaj Darżynkiewicza który po raz kolejny spuszczał ciśnienie z gaci podniecając się Toruniem jadącym w pełnym składzie jedynie bez Warda który zawala wszystkie najważniejsze mecze.A to popije,a to kogoś pobije,a to kogoś zgwałci...Cegielskiego głupot na temat torów do walki już się sluchać nie da

  44. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Medal był jak najbardziej w naszym zasięgu, a ten ostatni wyścig wcale nie zdecydował o jego braku;
    Strzelec położył nam oba mecze, coraz bardziej denerwuje mnie ten chłoptaś.
    Szkoda że tak przegrywaliśmy starty, przypomniała mi się sytuacja z 1 półfinału z Gorzowem.
    I nawet tak sobie ze znajomym rozmawiałem, że po 8 się wezmą do odrabiania.
    Atak Sullivana z perspektywy 2 łuku wyglądał na ostry, nie wiem jak to w tv wyglądało bo jeszcze nie obejrzałem.
    Nawet jeżeli był ostry, to co to zmieni? Sędzia mógłby upomnieć zawodnika i tak nic by to nie dało.
    Kolejny martwy przepis.

    Gratulacje dla Torunia.
    Możesz sobie zobaczyć jak to wyglądało w TV:


    http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...-metry/8870605

  45. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nawet jeżeli był ostry, to co to zmieni? Sędzia mógłby upomnieć zawodnika i tak nic by to nie dało.
    Kolejny martwy przepis.
    Jaki martwy przepis ? Sędzia ma wystarczające uprawnienia aby wykluczyć takiego zawodnika za taki faul.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •