Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 544

Wątek: Dwumecz o brązowe medale

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Czekanski znowu sie upil.
    Ryan ostro, mozna chyba napisac ze za ostro, ale w odwrotnej sytuacji to samo zrobilby AJ - to tez nie jest aniolek na torach i swoje za uszami ma. Jak sie chce zdobyc premie za medal no to tak trzeba jezdzic eh..
    Meczu widzialem fragmenty, fajne widowisko, obejrze jeszcze calosc zeby sie podelektowac.
    Osobiscie sie ciesze ze braż w Toruniu bo to pokazuje potencjal tej ekipy (spokojnie na zloto) gdyby wszystko odpalilo tak jak powinno i gdyby nie kolesiostwo w zarzadzaniu juniorami
    A tak to druzyna z mocno przecietnymi juniorami (Pawel to osobny temat!) mocno wyeksploatowanymi liderami, bezbarwnym Miedziakiem i bez fantazyjnego Warda ujechala medal.
    Tlumaczenie sie brakiem Holty... pretensje do Dobruca jak juz. Rysiek i tak bylby dostarczycielem punktow tak jak przez caly sezon
    Natomiast z Dudkiem Falubaz prawdopodobnie mialby medal. Ale nie ma co gdybac, gratulacje za fajna walke.

    PS. po wyscigu 15 gromkie "wypierpapier" slychac w relacji TV - chyba z pol stadionu sikalo w majty. Beznadzieja.. Ogolnie kibice z ZG to dla mnie pierwszy raz chyba dętka roku - tylu idiotow na raz ciezko znalezc gdziekolwiek indziej.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaki martwy przepis ? Sędzia ma wystarczające uprawnienia aby wykluczyć takiego zawodnika za taki faul.

    w praktyce tak jest tylko gdy jeden z nich się wyłoży;
    Jonsson już raz w identycznej sytuacji w GP się wyłożył i nic mu to nie dało;
    tak sobie teraz ten wyścig XV obejrzałem to Pedersen mógłby się jeszcze u Sullivana trochę nauczyć;
    ale co to zmieni...

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    J-rules

    Ryan ostro, mozna chyba napisac ze za ostro, ale w odwrotnej sytuacji to samo zrobilby AJ - to tez nie jest aniolek na torach i swoje za uszami ma. Jak sie chce zdobyc premie za medal no to tak trzeba jezdzic eh..
    Bredzisz człeku bredzisz, a potem są takie zawody jakie są a co najgorsze jest tyle kontuzji. Nawet jak by AJ gdzieś popełnił taki faul to również powinien ponieść konsekwencje. A juz pisanie, że "Jak się chce zdobyć premie za medal no to tak trzeba jeździć eh." nominuje Ciebie i Tobie podobnych do co najmniej dętki roku.

    w praktyce tak jest tylko gdy jeden z nich się wyłoży;
    No rzecz w tym aby znalazł się taki sędzia co ta praktykę ukróci. Regulamin jest odpowiedni tylko sędziom charyzmy brak i odwagi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-10-2012 o 22:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bredzisz człeku bredzisz, a potem są takie zawody jakie są a co najgorsze jest tyle kontuzji. Nawet jak by AJ gdzieś popełnił taki faul to również powinien ponieść konsekwencje. A juz pisanie, że "Jak się chce zdobyć premie za medal no to tak trzeba jeździć eh." nominuje Ciebie i Tobie podobnych do co najmniej dętki roku.



    No rzecz w tym aby znalazł się taki sędzia co ta praktykę ukróci. Regulamin jest odpowiedni tylko sędziom charyzmy brak i odwagi.
    Polscy sędziowie nie mają jaj aby wykluczać w takich przypadkach, bo po co się narażać i potem tłumaczyć z takich decyzji?! Gdy zawodnik fauluje powinien być wykluczony, jeżeli faulował to out, można to zweryfikować bo była TV. Ale sędziowie idą na łatwiznę a z nimi się nie dyskutuje.

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Gratulacje dla Torunia. Uważam, że z Sullivanem przeszliby Tarnów w półfinale.

    Tak jak się spodziewałem Falubaz przegrał brąz przez dźwignię (nie mylić z Gollobem) w Toruniu.

    Apator właściwie przywiózł brąz w dwóch i pół zawodnika. Miedziak zrobił dwie trójki, a później cieniował. Holder nie pojechał biegu 14 i 15, a prezentował się zdecydowanie lepiej od Miedziaka.
    Przy okazji Apator obnażył wiele braków drużyny Falubazu.
    Po raz kolejny nasza liderka (Protas, Loktajev) zaczęła lepiej jeździć w drugiej części zawodów.
    Skład w 2013 musi być mocny, bo dziś mieliśmy przedsmak tego co będzie jak pójdziemy w średniactwo.
    Nie rozumiem czemu Przedpełski pojechał tylko raz, prezentował się lepiej od Pulczasów, którzy dzisiaj ostro kaleczyli.

    Zwycięzcą meczu można też uznać Krzysztofa Jabłońskiego, który praktycznie za darmo zarobił kasę za 8 pkt. Jabol był dzisiaj cieniutki. Z lekka wyleczył mnie ze swojej osoby na rok 2013.

    Przed biegiem 15 było wiadomo, że będzie ostro. Wcześniej Pepe nie bawił się z Miedziakiem i Holderem. Bieg 15 był ostry i Sullivan przegiął, ale medal jest u nich.

    P.S. Nie jedźcie tak po Strzelcu, bo to nie jego wina, że jest słaby. Nie jest talentem i koniec kropka. Problemem jest to, że w przypadku takiego zawodnika jest pełno Och'ów i Ach'ów na temat juniora. Później wielkie rozczarowanie.

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mariuszek sie oburzuł ojej. Chodzilo mi o to ze nie ma co psiokac na Ryana, zrobil to czego od niego wymagano - wygral medal na ostatnim luku. Analogicznie pojechalby AJ, no chyba ze faktycznie jest juz tak wyleniały jak sie o nim mowi. Ale kiedys na bank taki nie byl, moze w Falubazie tak wylenial?

    Nigdzie nie napisalem Mariuszku ze nie powinien poniesc konsekwencji, wiec jak zwykle ty bredzisz. Moze powinien, moze nie, od tego jest sedzia by to ocenic.
    i widze ze moja ocena kibicow Falubazu scisnela ci w klacie - uderz w stol..

    PS. Pora bys zaktualizowal podpis

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Nie ma wykluczenia, nie ma faulu - proste jak drut. Jeczycie jak stare baby. Taki jest sport i trzeba to wziasc na klate. Jakby sedzia wykluczyl Ryana to dopiero by byly dyskusje. Ja sie ciesze ze fajny meczyk obejrzalem na zakonczenie sezonu. Gratulacje dla obu druzyn za swietna walke do ostatniego biegu.

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To była odpowiedź na zgryźliwy post AlterEgo.
    Kiedy przeczytałem, że nie będzie Warda nie wierzyłem w zdobycie medalu. Tłumaczyłem sobie, że Sullivan i Holder nie są w stanie utrzymać przewagi, nawet jadąc ewentualnie 7 razy. Miedziński jeździ bardzo kiepsko w tym roku, stąd określenie go mianem 0,5 zawodnika. Nie wspomnę już o waszych wpisach, ile to wasza juniorka zdobędzie punktów.
    Okazało się jednak, że to i tak były za wysokie progi dla Falubazu.
    W dalszym ciągu uważasz, że to my byliśmy w dniu dzisiejszym faworytem do brązu?
    Mó post nie był zgryźliwy. Uważam jedynie, że przy takiej dyspozycji Falubazu, jaka miała miejsce w wyścigach I-X, mecz powinien być rozstrzygnięty na korzyść gości.

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Mó post nie był zgryźliwy. Uważam jedynie, że przy takiej dyspozycji Falubazu, jaka miała miejsce w wyścigach I-X, mecz powinien być rozstrzygnięty na korzyść gości.
    Alter bądźmy szczerzy Apator miał 3 zawodników, więc mógł jedynie trzymać wynik w okolicach remisu, co skutecznie robił.
    Kiedy "wymiękł" Miedziński była szansa odrabiać starty.
    Zresztą patrząc na ten mecz można powiedzieć, że mieliśmy w każdym zespole po 3-ech ekstraligowców i 3-ech co najwyżej pierwszoligowców.
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Alter bądźmy szczerzy Apator miał 3 zawodników, więc mógł jedynie trzymać wynik w okolicach remisu, co skutecznie robił.
    Kiedy "wymiękł" Miedziński była szansa odrabiać starty.
    Zresztą patrząc na ten mecz można powiedzieć, że mieliśmy w każdym zespole po 3-ech ekstraligowców i 3-ech co najwyżej pierwszoligowców.
    Sullivan 2 2 2 2 2 1 2 = 13
    Przedpełski = 1
    Miedziński 2 2 2 2 1 1 1 = 11
    Ward
    Holder 3 2 3 2 3 2 3 = 18
    E. Olimpijczyk
    K. Pulczyński = 4
    ------------------
    = 47

    Takie wyniki gości nie były niemożliwe przy dyspozycji naszych zawodników

  11. Powrót do góry    #506
    Użytkownik Awatar Pisanda
    Dołączył
    27-09-2011
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Sullivan 2 2 2 2 2 1 2 = 13
    Przedpełski = 1
    Miedziński 2 2 2 2 1 1 1 = 11
    Ward
    Holder 3 2 3 2 3 2 3 = 18
    E. Olimpijczyk
    K. Pulczyński = 4
    ------------------
    = 47

    Takie wyniki gości nie były niemożliwe przy dyspozycji naszych zawodników
    Wiem, że w sporcie wszystko jest możliwe, ale wykorzystać 3 taktyki i wygrać 4 punktami to niemal niemożlliwe. Wiem, kiedyś pokonaliśmy Gorzów przegywając po 13-tym siedmioma, ale wtedy mieliśmy Jagusia. Niemniej dzięki za wiarę w nasze możliwości (zwłaszcza Emila )
    Ostatnio edytowane przez Pisanda ; 21-10-2012 o 23:32
    "always look on the bright side of life" Monty Python's Life of Brian

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Sullivan 2 2 2 2 2 1 2 = 13
    Przedpełski = 1
    Miedziński 2 2 2 2 1 1 1 = 11
    Ward
    Holder 3 2 3 2 3 2 3 = 18
    E. Olimpijczyk
    K. Pulczyński = 4
    ------------------
    = 47

    Takie wyniki gości nie były niemożliwe przy dyspozycji naszych zawodników
    Alter tworzysz jakieś wirtualne wyniki meczu i co ma z tego wynikać? Tak można wszystko udowodnić.
    Toruń mógł rozstrzygnąć ten meczu po 10biegach, gdyby byli w stanie objechać AJ w 2 i 8 biegu,ale i tak wygrali 7biegów indywidualnie do 10 biegu.
    Według mnie Toruń jechał bardzo dobrze i nie był w stanie więcej zrobić( tak realnie).
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #508
    Początkujący Awatar HEINRICI
    Dołączył
    30-09-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sullivan 2 2 2 2 2 1 2 = 13
    Przedpełski = 1
    Miedziński 2 2 2 2 1 1 1 = 11
    Ward
    Holder 3 2 3 2 3 2 3 = 18
    E. Olimpijczyk
    K. Pulczyński = 4
    ------------------
    = 47

    Takie wyniki gości nie były niemożliwe przy dyspozycji naszych zawodników
    Z wirtualnymi wynikami jest tak, że każdy może sobie wytypować dowolny. Lecz jak zawsze wszystko zweryfikowało życie, 18 dla Holdera była możliwa lecz kontuzja i kicha.

  14. Powrót do góry    #509
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  15. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Gratulacje dla Torunia. Uważam, że z Sullivanem przeszliby Tarnów w półfinale.

    Tak jak się spodziewałem Falubaz przegrał brąz przez dźwignię (nie mylić z Gollobem) w Toruniu.

    Apator właściwie przywiózł brąz w dwóch i pół zawodnika. Miedziak zrobił dwie trójki, a później cieniował. Holder nie pojechał biegu 14 i 15, a prezentował się zdecydowanie lepiej od Miedziaka.
    Przy okazji Apator obnażył wiele braków drużyny Falubazu.
    Po raz kolejny nasza liderka (Protas, Loktajev) zaczęła lepiej jeździć w drugiej części zawodów.
    Skład w 2013 musi być mocny, bo dziś mieliśmy przedsmak tego co będzie jak pójdziemy w średniactwo.
    Nie rozumiem czemu Przedpełski pojechał tylko raz, prezentował się lepiej od Pulczasów, którzy dzisiaj ostro kaleczyli.

    Zwycięzcą meczu można też uznać Krzysztofa Jabłońskiego, który praktycznie za darmo zarobił kasę za 8 pkt. Jabol był dzisiaj cieniutki. Z lekka wyleczył mnie ze swojej osoby na rok 2013.

    Przed biegiem 15 było wiadomo, że będzie ostro. Wcześniej Pepe nie bawił się z Miedziakiem i Holderem. Bieg 15 był ostry i Sullivan przegiął, ale medal jest u nich.

    P.S. Nie jedźcie tak po Strzelcu, bo to nie jego wina, że jest słaby. Nie jest talentem i koniec kropka. Problemem jest to, że w przypadku takiego zawodnika jest pełno Och'ów i Ach'ów na temat juniora. Później wielkie rozczarowanie.
    Szacunek za ten post. Rzeczowo i na temat. Napisałbym dokładnie to samo, tyle , że innymi słowy.
    Czekałem, żeby nie być posądzonym o zaślepienie)aż ktoś z Zielonej napisze o tym jak potraktowany był Miedziak. Walka o medal i tyle.

    Tak w ogóle, ktoś słusznie napisał, że warto jechać mecze o brąz, tylko trzeba chcieć walczyć. Obie drużyny za taką właśnie postawę zasłużyły na słowa uznania.

    Zapraszam na stadiony, panowie i panie, analitycy materiałów TV.

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Sullivan 2 2 2 2 2 1 2 = 13
    Przedpełski = 1
    Miedziński 2 2 2 2 1 1 1 = 11
    Ward
    Holder 3 2 3 2 3 2 3 = 18
    E. Olimpijczyk
    K. Pulczyński = 4
    ------------------
    = 47

    Takie wyniki gości nie były niemożliwe przy dyspozycji naszych zawodników
    Skoro sie nie udalo to wlasnie oznacza ,ze nie byl mozliwy nawet przy takiej dyspozycji Falubazu i po tworzyc jakies teorie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Dość dyskusji o tym, czy Ryan powinien być wykluczony i czy Jonsson na jego miejscu postąpiłby identycznie:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ladnie-to-samo

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Dość dyskusji o tym, czy Ryan powinien być wykluczony i czy Jonsson na jego miejscu postąpiłby identycznie:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ladnie-to-samo
    Jasne że pojechał by tak samo. Każdy by tak postąpił, nawet Hancock.

    PS - Natomiast kibice Falubazu chyba niedługo będą dziękować Sullivanowi, że dzięki niemu AJ nie przyjechał na pierwszej pozycji...
    Kogo tam obchodzi brąz, mistrz się liczy!

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta

    Dzisiaj straciłem również szacunek do Ryana, za akcję w 15 biegu i żadne tłumaczenia tego nie zmienią.
    Nie mam szacunku do ludzi którzy celowo narażają życie innych zawodników. Ryan zrobił to dwukrotnie co tylko potwierdza, że to nie był żaden przypadek a celowe działanie.
    Zigi, rozumiem ze straciles tez szacunek dla Jonssona - badz konsekwentny.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ladnie-to-samo

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zigi, rozumiem ze straciles tez szacunek dla Jonssona - badz konsekwentny.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ladnie-to-samo
    Ja tam nie mam jakis wielkich pretensji do Ryana za ta akcje. Na zywo wygladalo to o wiele gorzej niz na powtorkach. Jest paru zawodnikow ktorzy tak jezdza i tyle. AJ tez swoja akcja w 2 biegu bodajze na Ryana jechal na pograniczu faulu.

    Druga sprawa to to co mowia zawodnicy w wywiadach. Nie zawsze nalezy podpierac sie ich wypowiedziami. Co AJ mial powiedziec? Mial plakac nad rozlanym mlekiem w wywiadzie?

  21. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja tam nie mam jakis wielkich pretensji do Ryana za ta akcje. Na zywo wygladalo to o wiele gorzej niz na powtorkach. Jest paru zawodnikow ktorzy tak jezdza i tyle. AJ tez swoja akcja w 2 biegu bodajze na Ryana jechal na pograniczu faulu.

    Druga sprawa to to co mowia zawodnicy w wywiadach. Nie zawsze nalezy podpierac sie ich wypowiedziami. Co AJ mial powiedziec? Mial plakac nad rozlanym mlekiem w wywiadzie?
    Rowniez mam podobne zdanie. Od razu po tej akcji pogratulowalem medalu i slowem nie wspomnialem o tym, ze to faul i kwalifikuje sie na wykluczenie. Mnie ucieszylo zaangazowanie tych zawodnikow w to co robia, pokazali na torze ze nie tylko kasa i kalkulacje ale tez sportowa rywalizacja i glod zwyciestwa jest ciagle mocno zakorzeniony wsrod dzisiejszych zuzlowcow. Walczyli ostro do samego konca o wynik i medal dla swojej druzyny. Stworzyli piekne widowisko, piekne ze wzgledu na emocje chociaz byc moze na granicy zdrowego rozsadku. Ten sport jednak taki wlasnie jest. Ciesze sie, bo ten wyscig pokazal ze tacy zawodnik jak AJ czy Sullivan utozsamiaja sie ze swoja druzyna i ze im po prostu zalezy. Do medalu zabraklo na prawde nie wiele i to w wielu momentach ale trzeba przyznac ze tak samo jak mielismy pecha tak tez pecha mial rowniez Torun, a szczescie sprzyja lepszym i oni w dwumeczu byli wlasnie lepsi. Jeszcze raz gratulacje.

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Dokładnie tak, czasami warto ochlonac zanim się coś napiszę.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    #GetWellDarky

  23. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zigi, rozumiem ze straciles tez szacunek dla Jonssona - badz konsekwentny.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ladnie-to-samo
    Niby dlaczego miałbym stracić szacunek do AJ? Nigdy nie widziałem, żeby Jonsson postąpił podobnie - no chyba że coś przeoczyłem.
    Jeśli masz jakieś wideo to podrzuć, chętnie obejrzę i się wypowiem.

    P.S
    Gdybym był na miejscu Felixa Baumgartnera to też bym skoczył .

  24. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Niby dlaczego miałbym stracić szacunek do AJ? Nigdy nie widziałem, żeby Jonsson postąpił podobnie - no chyba że coś przeoczyłem.
    Jeśli masz jakieś wideo to podrzuć, chętnie obejrzę i się wypowiem.
    Pierwszy z brzegu:

    http://www.youtube.com/watch?v=aL-1Yp81GAI

    Zeby nie bylo nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje czy to podobna sytuacja czy nie chodzi mi bardziej o to ze czasami warto sie zastanowic zanim sie kogos oskarzy o polowanie na czyjes zycie.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 22-10-2012 o 18:04

  25. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tutaj akurat wiecej bylo przypadku niz celowego dzialania.Crump tez nie jest bez winy,bo niespodziewanie "wyhamowal".
    Tylko po co szukac,sprzeczac sie i cos udowadniac.Kazdy wie,ze Jonsson tez potrafi pojechac po mesku a jego ataki na wejsciu w luk po malej czasami pachna gipsem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-10-2012 o 18:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ttuaj akurat wiecej bylo przypadku niz celowego dzialania.
    Tylko po co szukac,sprzeczac sie i cos udowadniac.Kazdy wie,ze Jonsson tez potrafi pojechac po mesku a jego ataki na wejsciu w luk po malej czasami pachna gipsem.
    Dokladnie, jak to w zuzlu, a Sullivan chyba najmniej z wszystkich zasluzyl sobie na opinie 'polujacego na kosci rywala' dlatego tak troche sie czepiam slow zigiego

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Aj tam, aj tam. Przegrali brąz po akcji "Płaczka" to muszą sobie samopoczucie nadszarpnięte depresją jesienną poprawić.

  28. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Aj tam, aj tam. Przegrali brąz po akcji "Płaczka" to muszą sobie samopoczucie nadszarpnięte depresją jesienną poprawić.
    Przeszkadza Ci merytoryczna i w miare kulturalna dyskusja, ze prowokujesz?

  29. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Tak jak merytoryczne były doszukiwania się faulu Sully'ego. Wypowiedź Jonssona powinna wam wystarczyć. Przypomnij sobie choćby atak Jonssona na Miedzińskiego w Toruniu. Na szczęście tam zabrakło centymetrów do ścięcia Adriana. Nikt po meczu nie kwestionował wejścia Ryana, ale kibice zawsze wiedzą lepiej.

  30. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Faul byl, tylko bez konsekwencji typu protesty, oskarżania, pretensje itp. Akcje Sully'ego widzieli i ocenili prawie wszyscy jako nie do konca fair, ale tez prawie wszyscy wiedza,ze to byla walka o medal i nie bylo zmiluj. Oficjalnych pretensji po meczu nie bylo i na tym mozna zakonczyc. Jeszcze tylko gratulacje za zdobycie medalu.

  31. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pierwszy z brzegu:

    http://www.youtube.com/watch?v=aL-1Yp81GAI

    Zeby nie bylo nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje czy to podobna sytuacja czy nie chodzi mi bardziej o to ze czasami warto sie zastanowic zanim sie kogos oskarzy o polowanie na czyjes zycie.
    Jeśli dla Ciebie, te dwie sytuacje są identyczne to faktycznie nie mamy o czym dystkutować.

    W przytoczonym przez Ciebie przykładzie- myślę podobnie jak kingpin- więcej przypdaku niż celowego działania, a we wczorajszym meczu działanie Ryan było celowe. Ot taka delikatna różnica.

    Jeszcze jedna rzecz różni te obie sytuację, a mianowicie reakcja sędziego który powinnien wczoraj zachować się identycznie jak Grodzki- czyli wykluczyć Sullivana.

    Wynik został klepnięty i nie co bić piany. Wyraziłem tylko swoją opinie i nie musisz się z nią zgadzać.
    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 22-10-2012 o 19:18

  32. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przegrali brąz po akcji "Płaczka" to muszą sobie samopoczucie nadszarpnięte depresją jesienną poprawić.
    I kto niedawno marudził coś o pluciu jadem? Brawo. Ignorować takich.

    Akcja jak akcja. Żużel niby schodzi na psy przez organizację, tłumiki i w ogóle, a jeszcze za czasów wspominanego Kurmanka każdy by tylko stwierdził, że tak się czasem jeździ i tyle. Ostro i na skraju faulu, ale nikt o to kiedyś nie płakał.

    PS. Jak Miedziak wywiózł Holtę w Toruniu, to oczywiście wszystkim pasowało.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-10-2012 o 19:19

  33. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Czy tak do konca atak Sullego byl celowy to bym dyskutowal.Widac wyraznie,ze na ulamek sekundy motocykl ucieka mu spod tylka i to zdecydowalo o tym ,ze wjechal w Jonssona.
    Gdyby nie to, raczej nie zatrzymalby Andreasa.

    Co do Holty,to jego nie trzeba wozic,sam to potrafi skutecznie zrobic bez niczyjej pomocy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-10-2012 o 19:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Widzę, że raczej nic ciekawego i nowego w tym wątku raczej już się nie urodzi, a tematy zmierzają bezsensownie ku wzajemnym zaczepkom więc może lepiej już zamknąć, póki jest jeszcze w miarę normalnie?

  35. Powrót do góry    #530
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Jest jeszcze druga strona medalu. Powiedzcie mi, skoro do tej pory żaden sędzia nie wykluczył (o ile pamiętam) w Polsce za taką jazdę żadnego zawodnika to dlaczego miał to zrobić teraz? Bo trafiło na Unibax - znanych płaczków? Bo przegraliście przez to medal? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci oponą, czy jak to tam było.
    Zgoda, Sullivan pojechał ostro. Do tej pory w takich sytuacjach częściej zamykał klapę, teraz tego nie zrobił i zaskoczył zdecydowaniem Jonssona. Andreas wykonał w ostatnim łuku atak na aferę i nie utrzymał sie przy krawężniku. Ryan twardo kontratakował, a że nie był to atak do jakich nas ostatnio przyzwyczaił, cóż....

    Sobotch, ignorować możesz siebie i swojego idola-łapówkarza.
    Co do plucia jadem: to nie ja zacząłem

  36. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    I teraz kurka brać toruńska odpowie - nadal chcecie wywalać ze składu Saletrę, jako pierwszego, tak jak było to w połowie sezonu?!
    Napisałem kiedyś, że to nie Ryan, ale Miedziak daje ciała - zaraz zostałem pogoniony, że się Miedziaka czepiam. Teraz płaczek Sullivan pokazał reszcie teamu, na kim można zawsze polegać...Ehhh...czy mnie wzrok nie myli,czy dziś już Miszcz Crispy jest gotów do jazdy?!
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    .Ehhh...czy mnie wzrok nie myli,czy dziś już Miszcz Crispy jest gotów do jazdy?!
    He, he. No właśnie. Jak to jest, że Holder śmiga dziś a wczoraj buta chłopak nie mógł założyć No i jak to jest, że Holder dostał się do Anglii a Puk utkwił gdzieś na lotnisku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Spisek!

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
    #GetWellDarky

  39. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. No właśnie. Jak to jest, że Holder śmiga dziś a wczoraj buta chłopak nie mógł założyć No i jak to jest, że Holder dostał się do Anglii a Puk utkwił gdzieś na lotnisku ?
    To miść świata jest więc ma prywatnego jumbo-jeta

  40. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    To miść świata jest więc ma prywatnego jumbo-jeta
    No OK ale Puka mógł chłopak przecież zabrać ze sobą. W końcu w jednej ekipie mieli jechać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    To jednoosobowy jumbo-jet

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, to Crispy pilotem chyba jest ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #538
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach



  44. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Aaa to teraz już wszystko wiemy. Mr_theo pomógł nam rozwiązać tą frapującą zagadke

    Dobre, na czasie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    mr_theo

    doskonałe chłopie !!! I o to chodzi dla rozładowania atmosfery.
    A jednak ten Holder to kozak jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •