Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 544

Wątek: Dwumecz o brązowe medale

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Mariusz, gdyby nie Dowhan oglądałbyś żużel bez felernej trybuny K w wydaniu najwyżej I ligowym.

    "Czuję się 100% krzyżakiem" - Piotr Protasiewicz.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poki co to sraczke ma jedynie Protas . Cos mamrocze pod nosem ,ze nie za bardzo mu pasuja tak pozne terminy.
    Biorac jednak pod uwage reszte druzyny to faktycznie macie wojownikow typu Holta,Jankowski, Jablonski czy Strzelec ktorzy z zawiazanymi oczetami pojada na kazdej nawierzchni a nawet niczym Jezus po wodzie.
    My musimy sie ciagle wstydzic za Holdera,Warda czy Miedziaka ktorzy tylko po autostradzie.
    Zazdroszcze Wam bula,serio.

    kingpin,
    może ta retoryka jest skuteczna w Waszym wątku, ale nie w tym.
    Zestawiłeś Jankesa czy Jabłońskiego z Holderem? Dobre.
    Ja bym bardziej zestawił Warda, Holdera czy Miedziaka z Holtą - mam nagrany mecz u Was, jak ich kroił jak chciał.
    Kroił ich też Saszka, Dudek, Protas i Jonsson - tak! eureka! też ich mamy w składzie!
    Protas mamrotał po meczu w Gorzowie - przypomnę tylko, że zdobyliście tam z Holderem, Wardem i Miedziakiem ok 30 pkt.
    My 34, bez Jonssona i Dudka!
    Rozumiem, że nam zazdrościsz.
    Aaaa i Strzelec ma 18 lat, a Wasza "gwiazda jednego meczu" chyba już 20?? ( może nie jednego bo 2 lata temu skroił Adamsa po dużej)
    a tak poza tym, to się nie denerwuj tylko naucz kolegów jak się pisze nazwy własne!

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mariusz
    dziadku drogi sam nie wiem śmiać się czy płakać z twojego postu ale wolno tobie wierzyć w takie pierdoły (poza tym pamięć już pewnie masz słabiutką w tym wieku). W końcu to wolny kraj.
    Jakie to szczęście, że Protas trafił do Zielonej Góry mlekiem i miodem płynącej bo już martwiłem się o niego. Reszta Polski wam zazdrości
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 28-09-2012 o 19:13

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wcale się nie dziwię

    Minęło parę lat i Pepe pewnie docenia życie, które pozwala mu jeździć w jednym klubie dłużej niż rok. Bo pewnie nie wszędzie tak można.

    Co do meczu, podejrzewam, że Toruń spokojnie dokuja się do 40-tu punktów w ZG, co powinno pozwolić na ostatni w miarę emocjonujący wyjazd w tym roku.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co do meczu, podejrzewam, że Toruń spokojnie dokuja się do 40-tu punktów w ZG, co powinno pozwolić na ostatni w miarę emocjonujący wyjazd w tym roku.
    ? Apator pierwszy mecz jedzie u siebie.

    Co do Protasiewicza i 100% Krzyżaka. Powiedział takie słowa na bank w jednym z wywiadów dla Tygodnika Żużlowego.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    I winem, nie odbierajmy im tego.

    Nie rozumiem, skąd to ciśnienie. ZG po pozbyciu się towarzysza milicjanta to juz normalny klub. Liczyłem ze spotkamy się w finale. Stało się inaczej. Trudno, trzeba to przelknac ,odjechać calo i zadbać, żeby za rok złoto znalazło się w godnych rękach.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jezu, ja ciągle w jakimś innym świecie żyję, dzięki za uświadomienie

    W takim razie mam nadzieję, że na wyjeździe to my jakimś cudem dokulamy się do czterdziestego punktu i w rewanżu dopełnimy formalności.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Co do Protasa to kiedyś deklarował, że jest 100% gryfem, potem, że jest 100% krzyżakiem, teraz jest 100% Myszką Mickey. Jeszcze trochę takich deklaracji, a zostanie 100% ..... no, jak się ten w cyrku nazywa
    Bo czuł się i chciał u nas zostać. Odszedł nie z własnej woli
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Protas w latach młodości zrobił sobię kilkuletnią wycieczkę po Polsce. Skroił paru baranów z kasy i zaiwestował ją w swoim rodzinnym mieście.
    Howardy,kingpiny(nie On przecież nie był nigdy na zużlu) czyAlieny złożyły się na Jego emeryturkę .

    Co do meczu to myślę, że żadnego ciśnienia nie ma. Poza fanami statystyki nikogo nie obchodzą drugie czy trzecie miejsca.
    Liczy się tylko złoto!

    Mam tylko nadzieje, że chłopaki bezpiecznie odjadą ten dwumecz i obędzie się bez żadnej kontuzji.

    Pozdr

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Poza fanami statystyki nikogo nie obchodzą drugie czy trzecie miejsca.
    Liczy się tylko złoto!
    Są jeszcze tacy dość istotni fani statystyki, dla których te drugie i trzecie miejsca mają znaczenie. Szczególnie gustują w sporych ilościach zer oraz "PLN" na końcu. Sponsorzy

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Są jeszcze tacy dość istotni fani statystyki, dla których te drugie i trzecie miejsca mają znaczenie. Szczególnie gustują w sporych ilościach zer oraz "PLN" na końcu. Sponsorzy
    Oczywiście, że tak!

    Z marketingowego punktu wiedzenia masz jak najbardziej rację. Ja bardziej miałem na myśli ten aspekt czysto sportowy, bo wydaję mi się, że nikt nie będzie się zabijał o to trzecie miejsce.
    Myślę, że sponsorzy i tak są zadowoleni z awansu do PO dzięki czemu było kilka meczów więcej. Jest reklama, będzie TV, prasa itp.

    Zawodnicy pewnie będą się skupiać na tym aby bezpiecznie zakończyć sezon niż nad tym co myśli sponsor.
    Tak mi się bynajmniej wydaję i z tego powodu ciśnienie pozostanie tylko wśród kibiców.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 28-09-2012 o 21:24

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Oczywiście, że tak!

    Z marketingowego punktu wiedzenia masz jak najbardziej rację. Ja bardziej miałem na myśli ten aspekt czysto sportowy, bo wydaję mi się, że nikt nie będzie się zabijał o to trzecie miejsce.
    Zaprzeczasz sam sobie. Właśnie za względu na aspekt sportowy powinno każdemu zależeć na zdobyciu medalu. Jeśli komuś nie zależy to znaczy, że sport ma w życi a liczy się tylko kasa.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zaprzeczasz sam sobie. Właśnie za względu na aspekt sportowy powinno każdemu zależeć na zdobyciu medalu. Jeśli komuś nie zależy to znaczy, że sport ma w życi a liczy się tylko kasa.
    Przekonamy się niebawem czy "każdemu powinno".

    Jeśli chodzi o kasę to ameryki nie odkryłeś. Ona zawsze była najważniejsza.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    kingpin,
    może ta retoryka jest skuteczna w Waszym wątku, ale nie w tym.
    Zestawiłeś Jankesa czy Jabłońskiego z Holderem? Dobre.
    Ja bym bardziej zestawił Warda, Holdera czy Miedziaka z Holtą - mam nagrany mecz u Was, jak ich kroił jak chciał.
    Kroił ich też Saszka, Dudek, Protas i Jonsson - tak! eureka! też ich mamy w składzie!
    Protas mamrotał po meczu w Gorzowie - przypomnę tylko, że zdobyliście tam z Holderem, Wardem i Miedziakiem ok 30 pkt.
    My 34, bez Jonssona i Dudka!
    Rozumiem, że nam zazdrościsz.
    Aaaa i Strzelec ma 18 lat, a Wasza "gwiazda jednego meczu" chyba już 20?? ( może nie jednego bo 2 lata temu skroił Adamsa po dużej)
    a tak poza tym, to się nie denerwuj tylko naucz kolegów jak się pisze nazwy własne!
    Podzielam Twoj poglad,tym bardziej ,ze masz cos tam nagrane.*****iscie.Zazdroszcze.Chcialbym miec nagrany jakis mecz torunian gdzie wygrywaja.Na prozno szukac.Wpisuje w gogle "zwyciestwa Apatora" czy "Zwyciestwa Unibaxu" i za kazdym razem wyskakuje mi "Falubaz".Jestes *****isty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To nie bula jest *****isty, to Falubaz

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To nie bula jest *****isty, to Falubaz
    Przecież to oczywista, oczywistość

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podzielam Twoj poglad,tym bardziej ,ze masz cos tam nagrane.*****iscie.Zazdroszcze.Chcialbym miec nagrany jakis mecz torunian gdzie wygrywaja.Na prozno szukac.Wpisuje w gogle "zwyciestwa Apatora" czy "Zwyciestwa Unibaxu" i za kazdym razem wyskakuje mi "Falubaz".Jestes *****isty.
    Bo wygrana to jest dopiero jak się dowali przeciwnikowi z grubej rury (70:20 przynajmniej). Reszta to są zwycięstwa psim swędem, nie ma ich co liczyć nawet

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Protas nigdy nie twierdził, że jest 100% czegoś tam.

    Mariusz jesteś w błędzie, Protasiewicz w jednym z jego toruńskich sezonów (bodaj pierwszym) publicznie powiedział, że czuje się 100% Krzyżakiem i to jest fakt, a nie żadna plotka jak sobie to wymyśliłeś.

    Nie nabijaj się, więc z innych i przestać tworzyć zielonogórską mitologię.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 29-09-2012 o 08:38

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Protas w latach młodości zrobił sobię kilkuletnią wycieczkę po Polsce. Skroił paru baranów z kasy i zaiwestował ją w swoim rodzinnym mieście.
    Howardy,kingpiny(nie On przecież nie był nigdy na zużlu) czyAlieny złożyły się na Jego emeryturkę .

    Co do meczu to myślę, że żadnego ciśnienia nie ma. Poza fanami statystyki nikogo nie obchodzą drugie czy trzecie miejsca.
    Liczy się tylko złoto!

    Mam tylko nadzieje, że chłopaki bezpiecznie odjadą ten dwumecz i obędzie się bez żadnej kontuzji.

    Pozdr
    No widzisz, nas tez cieszy ze chorowity Holta nie bedzie musial żebrac, bo bula z kolegami co 2 tygodnie dorzucaja mu na konto

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Przekonamy się niebawem czy "każdemu powinno".

    Jeśli chodzi o kasę to ameryki nie odkryłeś. Ona zawsze była najważniejsza.
    Ja jestem pewien ze Toruniowi na brazie zalezy. Wychodzi wiec na to ze malo ambitni zawodnicy z ZG oleja sprawe i beda zbijac KSM? No bo i tak sa oslabieni, a Ty jako ich kibic juz ich tlumaczysz..

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mariusz jesteś w błędzie, Protasiewicz w jednym z jego toruńskich sezonów (bodaj pierwszym) publicznie powiedział, że czuje się 100% Krzyżakiem i to jest fakt, a nie żadna plotka jak sobie to wymyśliłeś.

    Nie nabijaj się, więc z innych i przestać tworzyć zielonogórską mitologię.
    A biały płaszcz z wymalowanym czarnym krzyżem też miał na sobie wypowiadając te słowa

    Prawda jest taka, ze Pepe we Wrocku, w Bydzi czy Toruniu był traktowany jako najzwyklejszy najemnik. W Bydzi nr 1 zawsze był Gollob, w Toruniu Jaguś. U nas jest on inaczej postrzegany, nie tylko przez pryzmat ilości zdobytych punktów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A biały płaszcz z wymalowanym czarnym krzyżem też miał na sobie wypowiadając te słowa

    Prawda jest taka, ze Pepe we Wrocku, w Bydzi czy Toruniu był traktowany jako najzwyklejszy najemnik. W Bydzi nr 1 zawsze był Gollob, w Toruniu Jaguś. U nas jest on inaczej postrzegany, nie tylko przez pryzmat ilości zdobytych punktów.
    Bo wy go tak postrzegacie. A jak myślisz, jak Pepe postrzega Zielona Górę w świetle jego wcześniejszych wypowiedzi? Tylko nie praw nam morałów

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A jak myślisz, jak Pepe postrzega Zielona Górę w świetle jego wcześniejszych wypowiedzi?
    Hmm, a po co brac pod uwage jego wcześniejsze wypowiedzi ? Przecież wiadomo, że jak Świst krzyknął na prezentacji "100% Falubaz" to od razu gorzowianinem nie przestał być

    Jestem przekonany, że jak by w Bydzi czy Toruniu nie było bryndzy z finansami to Pepe do dzisiaj by tam jeździł. Prawda jest taka, ze nie byliście w stanie zapewnić mu odp. minimum aby mógł kontynuować u was karierę. Podobnie jak w swoim czasie Falubaz nie był w stanie takiego minimum mu zapewnić. Dziś w ZG ma to zapewnione stąd jego kontrakt do 2015 roku. Żadnej filozofii tutaj nie widzę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Najpierw kłamiesz , że to nieprawda , że tak powiedział, a teraz piszesz od doopy strony , że tak go traktowano.

    Nawet do własnego błędu przyznać się nie potrafisz.

    Spójrz na spokojnie na to co piszesz, to może jakaś refleksja na temat własnej osoby przyjdzie Ci do głowy.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    W Bydgoszczy przy pierwszym pobycie Pepe była silna grupa wokół niego. Nie tak silna jak przy braciach, ale silna. Łącznie z osobami mocno nieciekawymi.

    Nie przeinaczajmy faktów, tylko dlatego, że młodsi nie pamiętają.

    EDIT: O ile dobrze pamiętam firma Speedway Rider Protasiewicz zarejestrowana jest (była ?) w Osielsku koło Bydgoszczy. Miłość miłością, ale podatki spływają gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez yahata ; 29-09-2012 o 15:04
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Hehe najlepsze co można zrobić to dać Mariuszowi pisać, ponosi Go ułańska fantazja, no a potem nie ma już co zbierać.

    Swoją drogą upominać się o Piotrka Pepetę Protasiewicza a Jagodzie nie zrobić turnieju pożegnalnego no to już chyba zakrawa na brak jakichkolwiek proporcji o przyzwoitości nie wspominając.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Swoją drogą, to jak trzeba być bystrym, żeby nie zrozumieć tego co ludzie mówią od dawna, że zainteresowanie ze strony Wiecha takim turniejem było praktycznie żadne.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Najpierw kłamiesz , że to nieprawda , że tak powiedział, a teraz piszesz od doopy strony , że tak go traktowano.

    Nawet do własnego błędu przyznać się nie potrafisz.

    Spójrz na spokojnie na to co piszesz, to może jakaś refleksja na temat własnej osoby przyjdzie Ci do głowy.
    Nie posikaj się, zaraz możesz popuścić.

    W swoim czasie czytałem w mediach co mówił Pepe, a twierdził, że chciałby w tych klubach kończyć karierę. To, że nic nie słyszałem aby był 100% jakimś tam krzyżakiem to chyba nie kłamstwo ? Być może faktycznie gdzies tam coś takiego bąknął. Najwyraźniej na potrzeby lokalnych tifosi.

    Yahata

    W Bydgoszczy przy pierwszym pobycie Pepe była silna grupa wokół niego. Nie tak silna jak przy braciach, ale silna. Łącznie z osobami mocno nieciekawymi.

    Nie przeinaczajmy faktów, tylko dlatego, że młodsi nie pamiętają.
    A pokaż no mi znawco w którym miejscu przeinaczyłem fakty ? Gdzie ja twierdzę, ze w swoim czasie Pepe w Bydzi nie miał wsparcia ? Pisałem tylko o tym, że jak w Bydzi przyszedł kryzys to Poloni nie było stać na Pepe. Już zapomniałes jak Pepe musiał sprzedac długi Polonii do firmy windykacyjnej ?

    Lemur6666

    Hehe najlepsze co można zrobić to dać Mariuszowi pisać, ponosi Go ułańska fantazja, no a potem nie ma już co zbierać.
    A ten to w ogóle nie wie o czym się prawi ale głos zabiera. Takia widać Twoja wścibska natura
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wątek meczowy w dechę Dyskusje z Mariuszem o dupie Maryni
    Mario - marnujesz się. Ty powinieneś robić u Jarosława jako "tłumacz" jego paplaniny

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A o czym tu pisać ? Wszyscy wiedza (włącznie z wami) że nam wlejecie jak kozie za obierki

    Wszyscy poza mną rzecz jasna Ja tam twierdzę, ze na W69 was powalimy na kolana, na MA ukulamy coś ok. 40 pkt. No i w zasadzie ten brąz należy nam się jak psu zupa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    A gdzież podoficerze straży ogniowej napisałeś
    Prawda jest taka, ze Pepe we Wrocku, w Bydzi czy Toruniu był traktowany jako najzwyklejszy najemnik
    To nie jest prawda. Po prostu. Jak na ówczesne warunki Protasiewicz szczególnie we Wrocławiu i dla całej nie-gollobowej Bydgoszczy nie był najemnikiem.

    W Toruniu owszem-mimo pięknych słów ze stron zawodnika i pracodawców.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Protas nigdy nie twierdził, że jest 100% czegoś tam.
    Człowieku sam nie wiesz co napisałeś , to Ci zacytowałem.

    Sam się zastanawiam, po co ja Ci jeszcze odpisuję ? To chyba z litości.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    To nie jest prawda. Po prostu. Jak na ówczesne warunki Protasiewicz szczególnie we Wrocławiu i dla całej nie-gollobowej Bydgoszczy nie był najemnikiem.
    W owym czasie ta "cała nie-Gollobowa Bydgoszcz" to margines. Przypomnij sobie ilu bydgoszczan chciało wyrzucić Pepe jak temu przytrafił się słabszy sezon. We Wrocku wszyscy byli najemnikami. Tam zawsze podpisywali umowy na jakies 16 stron A4. Co prawda płacili w terminie i na czas ale mieli samych najemników. Rusko potrafił wyłowić tych najlepszych. No może oprócz Golloba
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To nie bula jest *****isty, to Falubaz

    No dobra niech tak będzie


    Po co ta dyskusja z Mariuszem???
    Wklejcie link, gdzie to mówi Protas i po wszystkim.
    Jak nie macie - to trzeba przyznać rację MAriuszowi!

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W owym czasie ta "cała nie-Gollobowa Bydgoszcz" to margines. Przypomnij sobie ilu bydgoszczan chciało wyrzucić Pepe jak temu przytrafił się słabszy sezon. We Wrocku wszyscy byli najemnikami. Tam zawsze podpisywali umowy na jakies 16 stron A4. Co prawda płacili w terminie i na czas ale mieli samych najemników. Rusko potrafił wyłowić tych najlepszych. No może oprócz Golloba
    Bzdura. Portek miał w Bydgoszczy masę fanów. Ta sytuacja zresztą mnie bardzo wnerwiała, bo Pepusia nigdy nie trawiłem i byłem jednym z niewielu którzy się cieszyli gdy odszedł do Zgrzeblarek.

    A co do Golloba, to Rusko więcej już zaoferować nie mógł. Swoją drogą, głupio Gollob zrobił że na jedną z tych mega ofert się nie zgodził ...

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W owym czasie ta "cała nie-Gollobowa Bydgoszcz" to margines.
    W posadach zadrżała siedziba firmy Pentel w Tokio. Wstrząs wtórny odczuwany też jest w całkiem pokaźnej fabryce w Osielsku. Całe grono porządnych ludzi kichnęło. Kilku w ośrodkach odosobnienia również.

    Z pewnością przykro też kilku zapaleńcom z Dolnego Śląska, którzy zaangażowali się w projekt "Polak mistrzem świata juniorów".

    W Bydgoszczy ci, których mierziło klanowe "ścierwo na kiju" byli bliżej Protasiewicza. W pewnym sensie mogę się jednak nawet wycofać, bo tak do końca jak było wie kilka-kilkanaście osób. Parkingi żużlowe z lat dziewięćdziesiątych to środowisko, w którym Mario Puzo mógłby umieścić kilka bestsellerów-gdyby dożył.

    O żużlu i żużlowcach nie da się pisać czarno-biało. Za wyjątkiem Huszczy.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    W Bydgoszczy przy pierwszym pobycie Pepe była silna grupa wokół niego. Nie tak silna jak przy braciach, ale silna. Łącznie z osobami mocno nieciekawymi.

    Nie przeinaczajmy faktów, tylko dlatego, że młodsi nie pamiętają.

    EDIT: O ile dobrze pamiętam firma Speedway Rider Protasiewicz zarejestrowana jest (była ?) w Osielsku koło Bydgoszczy. Miłość miłością, ale podatki spływają gdzie indziej.


    Jeszcze brakuje abyś napisł, że Protas był dealerem u lewatywy.

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mariusz

    ludzi z klasą poznaję się po tym, że jak się pomylą i inni im to udowodnią potrafią uderzyć się w pierś i przeprosić. Ty dalej brniesz coraz głębiej w swoich teoriach spiskowych próbując udowodnić, że czarne jest białe.
    No ale jak widać zbyt wiele od ciebie wymagam. Ty masz swój własny świat z myszką Myckey

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No ale jak widać zbyt wiele od ciebie wymagam. Ty masz swój własny świat z myszką Myckey
    Ty ( i Tobie podobni) chyba jakąś trawkę skręciliście, przyznaj się ?. Pisałem wyraźnie, ze ja nie słyszałem tego "100% coś tam" co nie wyklucza, ze Pepe gdzieś tam coś bąknął. Jak dla mnie to jest ściema dla dzieciaków. Ci widac to wystarczy. Nie wiem w co miałbym brnąć według Twoich słów ? Dla mnie sprawa jest prosta, na pewnym etapie kariery Pepe w Bydzi była bryndza, podobnie w Toruniu. Za to zrobiło się normalnie w ZG. To i Pepe to zauważył. Więc nie dziwota, że zmienił pracodawcę. I gdzie Ty tu szukasz jakichkolwiek podtekstów ? I o jakiej klasie Ty nawijasz ? Ogarnij się człeku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mariusz
    chcesz być niby poważny, a zaczynasz od pisania o trawce, wcześniej o dzieciakach i to są właśnie twoje argumenty. Ośmieszyć rozmówcę, poniżyć go może odpuści.
    Już tobie udowodnili, że Protas powiedział to co powiedział więc teraz piszesz, że nic o tym nie wiedziałeś, a poza tym to nie ma znaczenia bo nie pasuje do twojej teorii.

    Na pewnym etapie swojej kariery Protas stwierdzi, że w Zielonej jest bryndza i odejdzie np. do Rzeszowa ciekawe jaką wówczas dorobisz do tego ideologie?
    Swoją drogą zabawny jesteś i to mi się w tobie podoba.
    Jak argumentów tobie brakuje wówczas trzeba je znaleźć nawet jeśli z kosmosu.
    Trzym się dziadek.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Już tobie udowodnili, że Protas powiedział to co powiedział więc teraz piszesz, że nic o tym nie wiedziałeś, a poza tym to nie ma znaczenia bo nie pasuje do twojej teorii.

    .
    Kto?
    możesz wkleić link raz jeszcze, żeby ostatecznie wszystkich przekonać?

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Już tobie udowodnili, że Protas powiedział to co powiedział więc teraz piszesz, że nic o tym nie wiedziałeś, a poza tym to nie ma znaczenia bo nie pasuje do twojej teorii.
    Howard opanuj się, proszę Ciebie. Jak do tej pory nikt mi niczego nie udowodnił. Zawierzyłem wam na słowo, nie mniej dla mnie nie ma ta gadka żadnego znaczenia. Jak pisałem wyżej cos tam bąknął wesołej gawędzi, pewnie an jakimś spotkaniu z kibicami Nie rozumiem też do jakiej "mojej teorii" to nie pasuje ?

    Na pewnym etapie swojej kariery Protas stwierdzi, że w Zielonej jest bryndza i odejdzie np. do Rzeszowa ciekawe jaką wówczas dorobisz do tego ideologie?
    Po raz kolejny błądzisz. W takich przypadkach nie ma żadnej ideologii, już raz Falubazu nie stać było na Pepe. Odszedł wtedy do Wrocka. Tam dysponowali odpowiednim kapitałem a co za tym idzie tam mógł się dalej rozwijać jako zawodnik. Na dziś ma w ZG to czego zabrakło mu w Bydzi czy Toruniu. Stąd jego wieloletni kontrakt. Jeśli jednak odszedł by np. do Rzeszowa znaczyło by to, że w ZG jest nieciekawie pod względem finansów. Czy to według Ciebie jest ideologia ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Howard opanuj się, proszę Ciebie. Jak do tej pory nikt mi niczego nie udowodnił. Zawierzyłem wam na słowo, nie mniej dla mnie nie ma ta gadka żadnego znaczenia. Jak pisałem wyżej cos tam bąknął wesołej gawędzi, pewnie an jakimś spotkaniu z kibicami
    Nie na spotkaniu z kibicami, tylko w wywiadzie dla najbardziej poczytnej żużlowej gazety w Polsce.

    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    Kto?
    możesz wkleić link raz jeszcze, żeby ostatecznie wszystkich przekonać?
    Tygodnik Żużlowy nie prowadzi archiwum online, więc jest to raczej niemożliwe.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jako ,ze zuzel znam z TV i gazet potwierdzam to co pisza koledzy.Pamietam ten wywiad ,bo jak bym mial nie pamietac.
    Moje slowo bula powinno wystarczyc bo warte wiecej niz piniendze.

    Dyskutujecie tu nie wiadomo o czym ale tak to juz jest jak otwiera sie watek o trzy tygodnie za wczesnie.

    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576...Unibaksie.html
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-09-2012 o 17:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    To ładne jaja. Jak tylko Myszy poczują krew od razu odechce się im zbijania KSM, zobaczycie
    No i ciekawe czy Ryan już nie wystąpi, czy nie wystąpi już nigdy.
    Tak czy siak strasznie szkoda.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Artykuł jest tak pięknie zatytułowany, że wydaje się, jakby można już było planować turniej pożegnalny Sullivana

    PS. Mnie też się wydawało, że coś takiego czytałem niegdyś w TŻ, ale jako że coś świta nie wiadomo gdzie, głosu nie zabierałem. Tym niemniej, nie widzę powodów, by robić o podobne rzeczy wielkie halo. Przychodzi taki zawodnik do (nowego) klubu, na początku wszystko idzie znakomicie, zatem optymistycznie rzuca hasło typu "chciałbym tu jeździć do końca kariery", ale potem zawsze robią się jakieś zgrzyty - z sianem, z warunkami, ze słabą formą, sprzętem itp. - i trzeba się zreflektować. Życie

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •