Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 166 z 166

Wątek: Grand Prix Nordyckie - Vojens DK - 22 września 2012

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiedziałem, że kiedyś to nastąpi, ale mimo wszystko jestem zasmucony tą decyzją.
    Jeszcze Herbie i Gollob się zdecydują na taki krok i słabo widzę to GP.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nr 1? Trochę naciągane, ale niech będzie.
    Buszmen, ja nie odbieram mu jego umiejętności. Polecam tylko troszkę stonować o nim opinie. Podobnych do niego talentów jest jeszcze kilka, ale u nas jak zwykle po jakimś sukcesie robi się z gościa megagwiazdę. Poczekajmy z tym hurraoptymizmem, niech MJJ potwierdzi swoja klasę. Niech na początek znajdzie się w pierwszej trójce GP Challenge na przykład.
    Sęk w tym, że takich talentów w w przedziale 17-23 dostrzegam trzech - MJJ, Emil i Ward (cho druga częśc sezonu w jego wykonaniu jest bardzo kiepska) w porywach sześciu - Pawliccy+Janowski (tu bardziej widzę szansę na zaistnienie chłopaków w światowym speedwayu, bo na ten moment trochę odstają). I skończcie z tym Dudkiem, bo On do tej pory przy sukcesach Jensena z tego roku na międzynarodowej arenie nie pokazał NIC. Śmiem twierdzic, że Dudka możemy w GP nigdy nie ujrzec, nie będzie to dla mnie niespodzianką. Najlepsze w tym jest fakt, że w zeszłym roku broniłem go przed krytyką ze strony Buszmena lub Drozda

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A ja tak jak nigdy nie byłem wielkim entuzjastą talentu Dudka tak teraz uważam, że chłopak zrobił w tym sezonie ogromny postęp. Jeszcze do niedawna był startowcem, który nie ruszał dupy poza Polskę. W tym sezonie postęp jest bardzo widoczny. Ciężko mu też zarzucać brak sukcesów na renie międzynarodowej skoro IMŚJ stracił ze względu na kontuzję. I naprawdę prędzej widzę w cyklu Dudka niż Janowskiego, który dla mnie jest z roku na rok coraz bardziej drewniany i bezbarwny. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia tej poważnej kontuzji i jak ona wpłynie na dalszą karierę młodego chłopaka. Melodia przyszłości.

    A ten cały MJJ już niedługo ustąpi miejsca MBJ, który jest jeszcze większym brylantem . Natomiast w kwestii Crumpa: ja akurat nie rozpaczam, że rezygnuje z cyklu. Powiem więcej - doskonale rozumiem jego decyzję. Lepiej odejść kiedy jest się jeszcze realnym zagrożeniem dla czołówki niż później wozić się z tyłu stawki jak skończyli niestety wielki Tony i Adams. Stawka GP potrzebuje odświeżenia. Myślę, że kilku młodych chłopaków w cyklu spowoduje znów ogromne zainteresowanie GP. Nie oszukujmy się Bjarne Pedersenów, Ljungów i Harrisów to nikt tu za bardzo oglądać nie chce.

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A ten cały MJJ już niedługo ustąpi miejsca MBJ, który jest jeszcze większym brylantem
    A ten caly MBJ ustapi niedlugo miejsca Mikkelowi Michelsenowi ktory jest jeszcze wiekszym brylantem i dopiero sie rozkreca

    I naprawdę prędzej widzę w cyklu Dudka niż Janowskiego, który dla mnie jest z roku na rok coraz bardziej drewniany i bezbarwny.
    100 % racji.Janowski dla mnie rowniez jest przereklamowany.Posiada po prostu swietnej klasy sprzet a umiejetnosciami Dudek go wyprzedza

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    A ten cały MJJ już niedługo ustąpi miejsca MBJ, który jest jeszcze większym brylantem .
    No to obudziłeś lwa. Wątpię aby Buszmen przepuścił bez echa taką opinię (Na marginesie ja również się z nią nie do końca zgadzam).

    W kwestii odejścia Crumpa to chyba wszystko zostało powiedziane. Facet zapisał pokaźną kartę w historii żużla, jest najlepszym zawodnikiem w historii GP i najwybitniejszym jeźdźcem spośród aktualnie startujących. Nie ma się jednak co oszukiwać, od dwóch lat to już nie jest ten sam Crump co kiedyś. Decyzja chyba przemyślana.

    Tak dla przypomnienia wrzucam GP Linkoeping 2000 i świetny turniej w wykonaniu Jasona.
    http://www.youtube.com/watch?v=MGiH6hbJRhQ&feature=plcp
    http://www.youtube.com/watch?v=rlrERSAD4cI&feature=plcp
    http://www.youtube.com/watch?v=EzFTNt8j_os&feature=plcp

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No to obudziłeś lwa. Wątpię aby Buszmen przepuścił bez echa taką opinię (Na marginesie ja również się z nią nie do końca zgadzam).
    Niech coś się dzieje na forum . Pamiętaj, że MBJ jest młodszy niż MJJ . Gdzie był ten drugi w wieku Mikkela to można sprawdzić. Dla mnie osiągał gorsze rezultaty niż MBJ w obecnym sezonie. Mikkel jest talentem czystej wody, oczywiście Jepsen Jensen też, bo temu nie zaprzeczam w żaden sposób . Taki młody Hans Andersen.

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Teraz spieracie się czy lepszy jest MBJ czy MJJ, a jeszcze lepszy może okazać się Mikkel Michelsen o którym mało się pisze

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mało się pisze, bo to póki co dwie klasy niżej niż wspomniana dwójka.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie ma się jednak co oszukiwać, od dwóch lat to już nie jest ten sam Crump co kiedyś. Decyzja chyba przemyślana.
    Oczywiście zgadzam się co do tego, że to już nie jest ten sam Crump i czegoś brakuje w jego jeździe (prawdopodobnie motywacji), ale ten Crump nadal jest w ścisłej czołówce grand prix i albo to dobrze świadczy o nim, że pomimo tego iż forma już nie ta, to jednak nadal jedzie na tyle dobrze, że miał dwukrotnie szanse na medal, albo źle to świadczy o całym cyklu, w którym brak jest jeźdzców potrafiących wykorzystać słabnięcie Gingera.

    Jakby jednak na to nie patrzeć od przyszłego roku SGP będzie uboższe o ikone światowego żużla i będzie brakować Crumpa, zarówno na torze, jak i w parkingu.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Niech coś się dzieje na forum . Pamiętaj, że MBJ jest młodszy niż MJJ . Gdzie był ten drugi w wieku Mikkela to można sprawdzić. Dla mnie osiągał gorsze rezultaty niż MBJ w obecnym sezonie. Mikkel jest talentem czystej wody, oczywiście Jepsen Jensen też, bo temu nie zaprzeczam w żaden sposób . Taki młody Hans Andersen.
    MJJ w wieku MBJ był między innymi w polskiej ekstralidze (tej bardzo mocnej, bez zbędnych ograniczeń) i w 9 meczach wykręcił średnią 1,568. W Elitserien w 14 meczach - 1,642. Może i nie był w seniorskiej reprezentacji Danii, ale nie był też w jakoś nie wiadomo jak daleko za młodszym Jensenem.

    Jepsen Jensen młodym Hansen Andersenem ? Bez żartów

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    A pan toolowiec dalej sswoje bo onnn wie najlepiej

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Czyli zawodnik, który zajmie 9. lokatę w generalce awansuje do przyszłorocznego cyklu?
    Też się nad tym zastanawiam. Może są tu jacyś znawcy regulaminu BSI?
    Jeśli o mnie chodzi, to zamiast włączać z automatu zawodnika, który zajmie w klasyfikacji 9. pozycję, powinni dołożyć dodatkową WC. Bo niby czemu ma otrzymać stałe miejsce? Nie wywalczył miejsca w pierwszej ósemce podczas sezonu, to niech poniesie konsekwencje, albo liczy na stałego dzikusa.

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    W kwestii odejścia Crumpa to chyba wszystko zostało powiedziane. Facet zapisał pokaźną kartę w historii żużla, jest najlepszym zawodnikiem w historii GP i najwybitniejszym jeźdźcem spośród aktualnie startujących.
    Co mi sie wydaje,ze dopiero teraz obudziles Lwa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polluks Zobacz posta
    Też się nad tym zastanawiam. Może są tu jacyś znawcy regulaminu BSI?
    Jeśli o mnie chodzi, to zamiast włączać z automatu zawodnika, który zajmie w klasyfikacji 9. pozycję, powinni dołożyć dodatkową WC. Bo niby czemu ma otrzymać stałe miejsce? Nie wywalczył miejsca w pierwszej ósemce podczas sezonu, to niech poniesie konsekwencje, albo liczy na stałego dzikusa.
    Taka sytuacja miała już miejsce w 1999 roku, kiedy karierę kończył Nielsen, przez co w cyklu utrzymał się Danno. GP to nie Speedway Ekstraliga, więc wątpię aby ten przepis uległ zmianie co oznacza, że Jonsson utrzyma się bez dzikusa.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co mi sie wydaje,ze dopiero teraz obudziles Lwa.
    Czy ja wiem ? Moja opinia chyba nie jest aż tak ryzykowna. Co do zapisania pokaźnej karty w historii żużla to Buszmen powinien się zgodzić. Najlepszy zawodnik GP ? Cóż, dzierży chyba wszystkie rekordy, więc trudno w jego miejsce wrzucić kogoś innego. Jedynie ta ostania kwestia. No ale niby kto jest obecnie bardziej "wybitny" ? Chyba nie Pedersen

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Nuda Panie, nic się nie dzieje. Na stadionie przynajmniej kiełbaskę można kupić...
    hot-dog 30 koron = (16.50zł), piwo 0.4L 40 koron = (22zł), ktoś pytał wcześniej o rundy SGP 2013:

    01.06.2013 - Cardiff
    29.06.2013 - Kopenhaga
    17.08.2013 - Daugavpils

    stan na sobotę 22.09

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    A co tu rozpaczać po Crumpie? Nic swoją obecnością nie wnosił do cyklu. Podobnie jak Hancock

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Pamiętam ten dzien doskonale. Pamietam jak w pierwszym biegu Jason dotknal taśmy i mowie do kumpli: co on robi. po co tak sie spina. jest zbyt mocny zeby w tej fazie turnieju sie spalać. ktos mu to powinien powiedzieć w parkingu. spokojnie podejść do biegu i jedzie o zwycięstwo w turnieju, a nie sranie po portkach ze słabeuszami. No i wygrał, ale w półfinale tym razem to ja straciłem nerwy przez niego Podejrzewam, ze nerwy Jasona wzięły sie z wtopy w Pradze. Jechał tam po urazie. Wejście w sezon miał bardzo mocne i sporo obiecywał sobie na starcie cyklu. A tu porażka na całej linii. 2000 rok jednak był pewnym przełomem. Jeździł coraz mniej nerwowo choć dalej za impulsywnie.

    Podobna akcje pamiętam w pierwszym biegu Nickiego w pierwszej rundzie 2003 w Chorzowie. Nicki wykluczony i sobie mysle: co on odp... jest zbyt mocny żeby odstawiać taka maniane w tej fazie zawodów. Podziałało.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 25-09-2012 o 17:14

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma słowa w mowie pożegnalnej Crumpa o Gollobie.
    Nieładnie tak pomijać najlepszego z największych czy jak tam to szło
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie ma słowa w mowie pożegnalnej Crumpa o Gollobie.
    Nieładnie tak pomijać najlepszego z największych czy jak tam to szło
    Zwłaszcza, że Bidon to top topów:

    CRUMP STAT FILES
    TOP 5 ALL-TIME GRAND PRIX SCORERS
    1 Jason Crump 2,001
    2 Greg Hancock 1,940
    3 Tomasz Gollob 1,865
    4 Nicki Pedersen 1,444
    5 Tony Rickardsson 1,401

    TOP 5 ALL-TIME GP FINALISTS
    1 Jason Crump 77
    2 Greg Hancock 64
    3 Tomasz Gollob 61
    4 Tony Rickardsson 52
    5 Nicki Pedersen 50

    TOP 5 ALL-TIME GP FINAL WINS
    1 Jason Crump 23
    2 Tomasz Gollob 23
    3 Tony Rickardsson 20
    4 Greg Hancock 16
    5 Nicki Pedersen 13

    TOP 5 ALL-TIME GP SCORERS AVE PER ROUND
    (Minimum three rounds)
    1 Tony Rickardsson 16.68
    2 Hans Nielsen 14.70
    3 Jason Crump 13.90
    4 Greg Hancock 12.52
    5 Billy Hamill 12.31

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Jak widać statystyka ma nie wiele wspólnego z rzeczywistością.

    Cała piątka wyprzedza bidona pod względem zdobytych tytułów IMŚ.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Bo te statystyki które wkleił lemur obrazują głównie długowieczność tych najlepszych. Najwięcej finałów, najwięcej punktów, najwięcej wygranych turniejów. Jasnym jest ze Hans Nielsen w tych zestawieniach mial niewielkie szanse.

    Odchodzi z GP najbardziej utytułowany aktywny zawodnik. Pod względem nie tylko mistrzostw świata, ale także rozgrywek ligowych, a także wszelakich innych prestiżowych turniejów. Pod tym ostatnim względem bije na głowę resztę. Najbardziej international rider z czołówki w rozumieniu tego pojęcia.

    Zacząłem sobie wczoraj analizować dokładniej karierę. Szkoda ze czasu nie ma.

  22. Powrót do góry    #157
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale wątek ominąłem. Czas na gniew lwa

    Porównanie MBJ do MJJ można bardzo krótko streścić. Gówno v Czekolada. To znaczy, żeby było jasne: dziecko Red Bulla zrobiło jednak wyraźny postęp i tak jak rok temu była to żenada i skille na poziomie Sławomira Musielaka, tak teraz jednak widać, że poza wsparciem sponsorskim - jakąś smykałkę do żużla ma. No ale to inna skala, mówiąc już mniej obraźliwie. Ciężko go nawet równać do polskiej wielkiej piątki (mimo słabszego roku Piotra). Co do Dudka, to muszę się jednak zgodzić. Ogromny przeskok mentalny, sportowy. Fantastyczne akcje. Oby tylko ten upadek na gnojowisku skończył się na strachu i nie wytrącił go z impetu. Podobnie zresztą jak Bartka. O Przemka się mniej boje, bo on już miał mnóstwo testów.

    A co do Crumpa. No cóż, mimo antypatii: trzeba oddać mu co cesarskie. Faktycznie to postać numer 1 ery GP. I szacunek za to się należy. 10 lat z rzędu na podium. No ale też nie da się ukryć, że od 2-3 lat, po mistrzostwie w 2009 i dotkliwej kontuzji: Crump chyba nie ma motywacji i stał się zawodnikiem bezbarwnym. Nie wiem, czy decyzja nie jest o rok spóźniona. Choć patrząc na Hancocka, Golloba, a nawet Pedersena - kariera może być niczym sinusoida. Ale Crump chyba za dużo myśli o rodzinie by być na topie.

    Cała piątka wyprzedza bidona pod względem zdobytych tytułów IMŚ.
    Ale nie cała pod względem medali
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-09-2012 o 22:28

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A co do Crumpa. No cóż, mimo antypatii: trzeba oddać mu co cesarskie. Faktycznie to postać numer 1 ery GP. I szacunek za to się należy. 10 lat z rzędu na podium.
    Wypada się zgodzić. Crump to był dominator. Aż dziw bierze że taki Pedersen za tydzień przeskoczy go w zdobytych tytułach Nigdy bym nie przypuszczał, że to on z tej całej grupy wielkich riderów zakończy jako pierwszy ...

    Ciekaw jestem ile lat jeszcze pojeździ w ligach. Czy wytrwa tyle co Sullivan czy za rok, dwa zakończy karierę. Choć w jego przypadku to nie zdziwi mnie jak po roku dominowania w ligach zdecyduje się wrócić do GP

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Wypada się zgodzić. Crump to był dominator. Aż dziw bierze że taki Pedersen za tydzień przeskoczy go w zdobytych tytułach .
    Chyba srebrnych

  25. Powrót do góry    #160
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No w srebrnych będzie ciężko, bo póki co Nicki nie ma żadnego, a Crump nie bagatela pięć. Z historyczno statystycznego punktu widzenia - tegoroczne złoto Nickiego byłoby mocno niewskazane. Czwarty tytuł to "za dużo". Szczęśliwy był ten z 2003, a ewentualny z 2012... najsłabsze mistrzostwo w erze GP w mojej ocenie. Bo Nicki naprawdę nic w tym roku nie jedzie. 100% jego roboty, to jest start. Trasa na poziomie tych ostatnich marnych lat. No ale start zapewnia mu równość i skuteczność, co w dobie kryzysu w światowej czołówce może skutkować tragicznymi rozwiązaniami (tak słaby mistrz). Miejmy nadzieję, że Holder to dźwignie.

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie lubię Pedersena jak mało którego żużlowca, ale chyba trochę przesadzasz Buszmen. Było nie było koleś nie zrobił w tym sezonie ani jednego zera w EE co jest swego rodzaju wydarzeniem. Co do tezy, że jego największą bronią są starty. W 2007-2008 też tak było. Może wtedy trasę miał nieco lepszą, ale bez przesady. Nie zmienia to oczywiście faktu, że w Toruniu ze wszystkich sił będę kibicował Holderowi.

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    W 2007-2008 go tak kompromitująco nie objeżdżali rywale jak w każdej teogorcznej rundzie. Trase Nicki jedzie obecnie najsłabszą z całej plejady, koszmarna technicznie; średnie to jedno dla mnie zawsze większym wykładnikiem klasy jest jazda dystansowa żużlowca. Liglad go upokorzył, podejrzewam że w Toruniu też straci kilka pozycji. To ma byc jazda godna najlepszego na świecie? Wypada wierzyc w ostatnie zdanie Buszmena.

    Crumpa będzie brakowac ale na pewno nie jego namiastki z ostatnich lat.


    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Porównanie MBJ do MJJ można bardzo krótko streścić. Gówno v Czekolada.
    Gruba przeginka, biorąc pod uwagę tegoroczny i stały progres Mikkela; przecież on w SWC pokazał fantastyczne ściganie, chocby wyscig z Emilem w finale gdzie próbował wykazac się cwaniactwem, nie wyszło ale bieg przedni. Widac bardzo uwiera cię ten dzikus. Porównując go do naszych to wg. mnie nie odstaje mocno. W ub. roku jego jazda była jeszcze bardzo nieopierzona by nie powiedziec - nie udolna, tylko że chłopak praktycznie dopiero teraz smakuje europejskiego żużla i widac, że z miesiąca na miesiąc poprawie ulega sylwetka, technika. Przyszłosc przed nim jeśli będzie robił tak duże kroki (skoki) jakościowe z roku na rok.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 28-09-2012 o 16:09

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Trase Nicki jedzie obecnie najsłabszą z całej plejady, koszmarna technicznie; Liglad go upokorzył, podejrzewam że w Toruniu też straci kilka pozycji. To ma byc jazda godna najlepszego na świecie? Wypada wierzyc w ostatnie zdanie Buszmena.
    O przepraszam, najgorszą trasę jedzie zdecydowanie król Tomasz, niekwestionowany lider w objeżdżaniu (przez rywali każdego sortu), technicznie dno, nieraz coś pomiędzy pijanym Holtą z najgorszych biegów a adeptem z Wawrowa.

    Natomiast nie podlega dyskusji, że Dzik ma wyjścia, nie wiem na ile to kwestia dociągu.
    Zgadzam się, że Holder zasługuje bardziej (chociażby dzwon w którejś tam z południowych rund który pozbawił go pewnego półfinału a może i finału + skandaliczna Kopenhaga, gdzie polski sługus na wieżyczce wykluczył jak idiota Holdera zamiast pajacującego Dzika właśnie)

    Zgadzam się z wszystkimi zwolennikami talentu MJJ (który głoszę juz od dawna) i jednocześnie nic szczególnego nie widzących w MBJ.
    Coś jak Grisza i Artiom heh

  29. Powrót do góry    #164
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeśli chodzi o obronę pozycji, to faktycznie można Tomaszowi w tym sezonie zarzucać naprawdę wiele. Ale on w odróżnieniu od Nickiego - również zdobywa pozycje na dystansie.

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Notabene m.in. na powerze w cyklu. Poza tym ogrom znakomitych akcji w wykonaniu Tomka skutecznie obala Twoją tezę Mariner - SWC, GP, liga w Tarnowie gdzie bawił się z Hancockiem.

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Nie sądzę. Ostatnio Gollobowi nie przeszkadza w jednych zawodach robić dobre akcje, by w wielu innych jeździć jak paralita, tudzież najgorszą możliwą trajektorią.
    Ciężko wskazać przyczyny.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •