Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 166

Wątek: Grand Prix Nordyckie - Vojens DK - 22 września 2012

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Ja tam bym chcial MJJ w GP 2013. Niewielu jest Dunczykow na ktorych jest milo oko zawiesc podczas ich jazdy, a MJJ faktycznie jezdzi i z jajem i z glowa. A to ze dzisiaj nie zrobil spektakularnej akcji.. no ale jak mijal przy tym krawezniku to nie byle kogo i nie przypadkiem. Ogolnie to bym widzial trzech dunów - Nicki, PUK i MJJ. "Problemem" moze byc zmotywowany Madsen - jak wjedzie z eliminacji, na co w sumie szanse ma.
    I mimo wszystko Łagute tez bym chcial widziec, tylko zmobilizowanego. Natomiast mam zupelnie mieszane uczucia o Crumpie. Jedzie szaroburo caly sezon, niby wyniki jakies robi, ale z reguly to sie wslizguje tak z niczego do finalu. Nie "usune" go jednak z GP bo jego jazda na top 8 w zupelnosci wystarcza, jednak meczy mnie jego ogladanie w tym sezonie.
    Co z AJ? Nic nie pokazal w tym sezonie. A w kilku przypadkach byl wrecz beznadziejnie przygotowany (defekty). Na swoich ulubionych torach raczej mizeria byla (fakt ze rowniez troche pecha) czy to wystarczy na DK?
    Pewnie tak bo kto inny ze Szwedow, procz Tośka i Fredki sie nadaje? Moze THJ..?
    No to mamy 3 Dunskich, trzech Szwedow, trzech Aussie (zakladam DK dla Warda, chociaz mega seoznu tez nie ma..) no to zastanowmy sie nad naszymi chlopakami. Gollob, Hampel z DK i kto? Jesli ktos to tylko z GPCh, bo dwoch Polakow DK nie dostanie. Kasper? Okropnie pasywnie jezdzi.. Miedziak? Nic specjalnego nie pokazal w tym sezonie ale w razie awansu byloby ciekawie. Walaska w GP ogladac osobiscie nie chce.
    Prawdopodbnie DK dostanie Vacul, ktory sporo wniosl swoimi wystepami do cyklu. Fakt ze stawka tegoroczna jest zenujaca, no ale bedzie mial juz chlopak dosiwadczenie jakies z tego typu zawodami, co moze zaprocentowac. Zapewne trzeba wepchnac Angola - mam nadzieje ze jesli juz to Woofiego.

    A przeciez w tym seoznie pokazal sie rowniez Zmarzlik - chociaz uwazam ze jeszcze ma duuuzo czasu na zabawe w GP. Jest jeszcze Jano, mlody utytulowany i wciaz ma szanse sie pokazac na MA

    Jesli nie ebdzie ograniczen w naszej lidze dot. zawodnikow z GP - moze byc najmocniejsza stawka od lat !

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No to niesamowity scisk z przodu przed ostatnim GP. Holder jedzie na swoim torze i mam nadzieje, ze uda mu sie utrzymac minimalna przewage nad Nickim. Fani Golloba oczywiscie obwiniaja Hampela za to, ze Tomus byl zbyt cienki, zeby znalezc sie w polfinale. Ale jaja. Co do dzikich kart, to oczywiscie powinni je dostac Jonsson i Hampel. Do tego po tym znakomitym sezonie dolozylbym Vaculika, a na czwartego Darcy Warda. A co bedzie to zobaczymy.
    Regards from Sydney
    Dexter

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    1.Holder
    2.N.Pedersen
    3.Hancock
    4.Safutdinov
    5.Crump
    6.Gollob
    7.Lindgren
    8.Lindbaeck
    9.Iversen
    10.Jepsen Jensen
    11.Vaculik
    12.Jonsson
    13.Hampel
    14.Ward
    15.G.Laguta

    Numery 9-11 to trójka z Challengu, natomiast 12-15 to stałe dzikie karty. Nie ma wprawdzie żadnego Anglika, ale w mojej opinii żaden nie zasługuje obecnie na GP.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Krisu wisi mi dobre australijskie piwo. Może być Coopers. Nie tak się umawialiśmy. Miała być kropka nad i. I świętowanie w Toruniu. Będzie, czuję, dziki szał radości dzikiego Dzika. Obawiam się, że jeśli znowu rozpocznie lepiej i to on będzie dyktował warunki wyborem lepszych pól, powtórzy ten swój mega nudny spektakl. Na szczęście w Toruniu więcej opcji, więcej ścieżek. No i jakiś handicap własnego toru po stronie gonionego. Choć, co ciekawe, w ostatnich dwóch sezonach GP Holder niczego na MA nie pokazał. Przypadek?

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez QB Zobacz posta
    Krisu wisi mi dobre australijskie piwo. Może być Coopers. Nie tak się umawialiśmy. Miała być kropka nad i. I świętowanie w Toruniu. Będzie, czuję, dziki szał radości dzikiego Dzika. Obawiam się, że jeśli znowu rozpocznie lepiej i to on będzie dyktował warunki wyborem lepszych pól, powtórzy ten swój mega nudny spektakl. Na szczęście w Toruniu więcej opcji, więcej ścieżek. No i jakiś handicap własnego toru po stronie gonionego. Choć, co ciekawe, w ostatnich dwóch sezonach GP Holder niczego na MA nie pokazał. Przypadek?
    Nicki w sumie tez na MA nigdy nie zaszalał.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Jepsen Jensen na ostatnim okrążeniu mija walczącego o tytuł Pedersena wyobraźmy sobie w tym miejscu jak Kasprzak mija Golloba ile stron byłoby już tu zapisanych na temat Kasprzaka ?

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Jepsen Jensen na ostatnim okrążeniu mija walczącego o tytuł Pedersena wyobraźmy sobie w tym miejscu jak Kasprzak mija Golloba ile stron byłoby już tu zapisanych na temat Kasprzaka ?
    Sci-Fi. Ciezko sobie wyobrazic. Kiedy Kasper w ogole ostatnio kogos minal? Zreszta Kasper by przepuscil Tomka zapewne, w koncu ziomal
    A co sie dzialo jak Gollob w Lesznie minal Hampela??? Byla prawdziwa jatka o tym jak bezczelny Gollob smial walczyc o zwyciestwo zabierajac Mazurka!

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Taki pakiet jak zabovsky podał to byłby ogień.
    Ósemka już jest pewna.
    Iversen to ten który zasłużył najbardziej.
    Wszyscy czekają na Warda i MJJ - dwa największe talenty,
    ja jeszcze czekam (i może się kiedyś doczekam) na Griszę.
    Jak ci będą składzie (i w formie) to reszta już mi wisi
    (choć ciekawie by było jeszcze sezon szansy Zagara..)
    No i oby żadnych Brytoli.
    IMG jako Brytoli w swoim rozumowaniu powinno traktować Australijczyków,
    bo tak to męczą się wszyscy.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Inna sprawa że tłumaczenie IMG dlaczego jeździ Angol jest śmieszne. Jeśli chcemy poszerzać ilość narodowości i popularyzować speedway to dajmy Zagara, Pavlica czy Drymla

    Jest już jakiś wstępny kalendarz GP na 2013?

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Z zachwytami nad jazdą Jensena to już trochę przesada. Owszem, wygrał dzisiaj w Vojens, ale nie uczynił tego w jakimś porywającym stylu. Zaliczył trzy wyprzedzenia jadąc bliziutko krawężnika, wykorzystując błędy przeciwników. Ja nie widziałem tu żadnej wirtuozerii. Szybki sprzęt też zrobił swoje.
    Zdobycie 7 punktów w serii głównej też nie jest wielkim wynikiem. I co, od razu dzika karta? A może niech sobie przebrnie przez wszystkie szczeble eliminacji? Zobaczymy ile jest wart.
    Odpowiednio dosprzętowiony Dudek (tak jak w tym sezonie) nie jest nic a nic gorszy od MJJ. No ale jak zwykle cudze chwalimy....
    Nie zapominajmy też o aerodynamicznym kołnierzu M JepJep-a

  11. Powrót do góry    #101
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    PO Grand Prix Nordyckim medale praktycznie rozdane, pozostaje tylko pytanie kto ze złotem Nicki czy Chris??W sumie trudno przewidzieć, choć gdybym musiał postawić pieniądze to raczej postawiłbym na Duńczyka.

    Zawody bardzo nudnawe, Polacy bardzo słabo. Przez chwilę wydawało się że Tomek po słabym początku rozkręci się i wjedzie do finału no ale niestety, nie tym razem. Przepięknie MJJ, myślę że jeśli nie zdarzy Mu się żadna kontuzja(tfu,tfu) to oglądaliśmy dziś przyszłego mistrza świata. Kolejne bardzo ciekawe zawody objechał Lindbaek, jeśli utrzyma taką formę na przyszły sezon to może mieszać w czołówce.

    Ogólnie czuć że zmiana pokoleniowa w GP, zbliża się wielkimi krokami. Jest to trochę taki sezon przejściowy, i za jakieś 2-3 sezony stawka GP będzie już wyglądać zupełnie inaczej. Hancock z Gollobem pewnie dużej niż 2 sezony nie pojeżdżą, o Crumpie nie wiem czy dobrze usłyszałem ale coś komentatorzy mówili że krążą plotki to już Jego ostatni sezon.Grand-Prix oglądałem wczoraj tak z doskoku więc jakby co i źle coś usłyszałem proszę mnie poprawić. Nie wiadomo co z Jonssonem, który w tym sezonie jest też jakiś bezbarwny i nie wiadomo czy jak dojdą do głosu młode wilczki to się odnajdzie. Hampel pewnie jeszcze zostanie w GP i jeszcze parę sezonów powalczy, mam przynajmniej taką nadzieję. Pytanie kto z Polaków będzie w stanie godnie zastąpić w przyszłości Tomka i dołączy do Jarka. Ale to już temat na inną dyskusję.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Złoto Pedersena byłoby wielką porażką żużla.
    A to niby czemu ? Nicki jak nikt za ten sezon zasługuje na złoto i moim zdaniem je zdobędzie (Holder szału w Toruniu nie robi).

    Chyba nie liczycie na poważnie, że Jonsson nie dostanie DK ? On i Hampel to pewniacy. Reszta zależy od GP Challenge. Obawiam się, że Anglik jak zwykle dostanie dzikusa. No chyba, że Ward i to będzie liczone niby jako Angol .

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Czy Liglad po finale, w wywiadzie pozdrowił prezesa Stępniewskiego ?
    Jeśli nie, to wielka szkoda.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Co bedzie jak Liglad wysypie sie ze sprzetem w przyszlym sezonie i bedzie cieniowal? Stepien ma jego pozdrawiac?
    Nie dajmy sie nakrecac Semen.Chlopak jedzie *****i..y sezon ale Stepen w listopadzie 2011 latwo nie mial.Z wlasnej winy jak pisal Buszmen,bo sam glosowal za tym bzdurnym KSM a Jensen w 2011 roku nie jechal wybitnego sezonu i Wojtek nie mial wielkiego dylematu majac wybor miedzy Wardem a nim wlasnie.Chyba nie myslisz ,ze Miedzin,Holder czy Sully byli do ruszenia.Miedzin jechal co prawda piach ,ale raz , w koncowce sie mocno podciagnal a dwa potrzebowalismy 4 Polakow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2012 o 11:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #105
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kowjanko:

    SWC - ogromny wkład w końcowy sukces. Najbardziej wartościowy zawodnik zwycięskiej drużyny. W zasadzie jej kapitan.
    SGP - zwycięstwo z dziką kartą. Fakt, za dużo punktów nie zrobił, ale gość jechał 4 biegi z B.
    IMŚJ - na dobrej drodze po mistrzostwo. Jeśli je zrobi, to chyba będzie kolejny poważny argument za DK...

    Hampel, Jonsson, Ward, MJJ - wydaje się oczywiste. Za Crumpa może wskoczy jeszcze jedna opcja. Zobaczymy jeszcze jak GPCH. Wtedy można ewentualnie dokonać zamiany na linii: MJJ - PUK.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-09-2012 o 11:04

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No nie wiem czy takie oczywiste. Są jeszcze: Iversen, Vaculik, Łaguta, pewnie jakiś Angol też jest brany pod uwagę (Woffinden ?). Oczywiście dużo zależy też od Challenge'a.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    kingpin a w którym miejscu mego postu napisałem, że miał/musiałby jeździć w Toruniu ?

    Ward też miał sezon , w którym był naszym zawodnikiem, a punkty zdobywał dla innego klubu.

    Poważniej zaś mówiąc, każdy kto od tych kilku lat obserwuje karierę MJJ zauważył chyba jak serio traktuje żużel ten chłopak, jak zaprogramowany jest wręcz na sukces i jak podporządkowuje wszystko czarnemu sportowi. Postępy robi z roku na rok, z miesiąca na miesiąc ogromne. Wiadomo było od dawna , że nie dość ma do speedway smykałkę, to co może nawet ważniejsze, serio (razem ze swoją rodziną i teamem) traktuje to co robi.

    Takie zalety trzeba doceniać, a nie przechodzić obok tego obojętnie, jednocześnie chroniąc niejednokrotnie przed odpowiedzialnością nieokrzesanego małolata z Antypodów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-09-2012 o 11:14

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Na przedluzenie kontraktu i wypozyczenie do innego klubu nie zgodzil sie ojciec Jensena.Rozmowy trwaly dosc krotko,bo w sumie nie bylo o czym z nimi rozmawiac.Konflikt interesow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2012 o 11:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a niby co to za wielka różnica jeździć na wypożyczeniu ? Nie chciał przedłużyć , bo dostał lepszą ofertę u Komarnickiego. Kwestia pieniędzy i tyle.

    Chyba, że Jensenów zrazili w Toruniu czymś o czym nie wiemy.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-09-2012 o 11:28

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja myślę, że skład GP 2013 będzie wyglądał mniej więcej tak :
    czołowa 8 wiadomo

    1.Chris Holder
    2.Nicki Pedersen
    3.Greg Hancock
    4.Emil Sajfutdinow
    5.Jason Crump
    6.Tomasz Gollob
    7.Fredrik Lindgren
    8.Antonio Lindbaeck

    Dzikie karty to bęzie wg mnie na 100 % Hampel, Jonsson, Woffinden ( nawet jak GP już nie będzie istnieć to Angole i tak będą dostawać dalej dzikie karty...).
    Kwestia karty nr 4 zależy od wyniku GP Challenge za tydzień.
    Kandydatów do pierwszej trójki w challenge widzę kilku, przede wszystkim Vaculik, Jensen, Iversen ( im się chyba najbardziej należy )
    Przy takiej kolejności do ostatniej dzikiej karty kandydowaliby Ward, Zagar, G.Łaguta.
    Jeżeli ktoś inny będzie w trójce w GPCH to wtedy ten który w niej się nie znalazł i tak prawdopodobnie dostanie dzikusa.

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    MJJ jest jak robot. Ma cel i dąży do niego z klapkami na oczach. To jest gość, który jest niemal skazany na sukces. Niemal, bo przeszkodzić mu może tylko (tfu tfu odpukać) kontuzja.

    Pierwszy raz na torze przyszło mi go oglądać, gdy jeszcze w Polsce nikt poważnie o nim nie myślał. To było w Grindsted na lidze duńskiej. Pomykał jak się patrzy jak na małolata. Ale to nie wszystko. On myślał na torze. I myśli do tej pory, tylko doświadczenie ma znacznie większe. Niektórzy tu piszą, że ta wygrana to żaden wyczyn, a wyprzedzał tylko po kredzie i to było banalnie proste. To dlaczego inni nie wyprzedzali tam z taką łatwością? Powiecie mi, że reszta riderów ze stawki Grand Prix, która jeździ x lat więcej od Liglada na to nie wpadła?

    "Cudze chwalicie, swego nie znacie" - i tak, i nie. Jensen to aktualny lider IMŚJ i podejrzewam, że ten tytuł zdobędzie, chociaż oczywiście życzę go swojemu sąsiadowi Maćkowi. Czytam, że Dudek też mógłby wygrać Grand Prix. Mógłby, to jest tylko żużel. Na pewno szybciej Duzers jak Przemo Pawlicki. Dlaczego nie ten drugi? Bo brakuje zimnej krwi. Shamek jest zbyt nerwowy, gdy przychodzi co do czego. Jensen wyjeżdża, puszcza sprzęgło i robi swoje. Pawlicki jest *****isty, ale za dużo myśli.

    Na koniec mam wielką nadzieję, że nasze przecinaki, czyli właśnie Przemek i Patryk, oraz oczywiście Bartek, po kontuzjach wrócą odpowiednio nastawieni, bez blokady w głowie. Bo takie upadki to niestety wielkie zagrożenie dla psychiki i mogą, tfu tfu, zniszczyć dobrze zapowiadające się kariery. Zresztą Piotrek po upadkach też nie może do końca się pozbierać. W żużlu liczy się nie tylko talent i sprzęt, trzeba też czuć to co się robi i nie zamykać gazu, tak jak to robił wczoraj Jarek Hampel. Nie dziwcie im się. Po takim upadku naprawdę ciężko jest jechać na luzie.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a niby co to za wielka różnica jeździć na wypożyczeniu ? Nie chciał przedłużyć , bo dostał lepszą ofertę u Komarnickiego. Kwestia pieniędzy i tyle.

    Chyba, że Jensenów zrazili w Toruniu czymś o czym nie wiemy.
    Jensen nie chcial jezdzic w 1 lidze a Stepien nie chcial zgodzic sie na wypozyczenie do klubu e-ligi.Tak przynajmniej slyszalem.
    Widadomo,ze w ekstra zarobi wiecej niz w 1 lidze ,wiec tak,w pewnym sensie chodzilo tez o peniadze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jensen nie chcial jezdzic w 1 lidze a Stepien nie chcial zgodzic sie na wypozyczenie do klubu e-ligi.Tak przynajmniej slyszalem.
    Widadomo,ze w ekstra zarobi wiecej niz w 1 lidze ,wiec tak,w pewnym sensie chodzilo tez o peniadze.
    Stepien cos nie ma lba na karku - i tak wzmozcnil rywala, a do tego nic z tego nie ma

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam do sprzedania 6 biletów na Niebieską strefę na Finałowe Grand Prix w Toruniu- cena tak jak przy zakupie po 160 zł

  25. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No bez przesady. Jensen musiałby być frajerem, żeby podpisywać kontrakt, a liczyć jednocześnie na wypożyczenie. Po co by mu to było?

  26. Powrót do góry    #116
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Co do Stępniewskiego, to tym razem wezmę Go w obronę. Teraz łatwo po sezonie się ocenia, ale pewnie mając przed sezonem do wyboru Ward czy Jensen 90% też by wzięła Warda, który przecież też jest wymieniany jako przyszłość światowego spedwaya. A prawdziwym winnym jest kto??oczywiście durny przepis o ksm, rozwalający dobre drużyny. Kolejny przykład jako argument przeciw. Choć oczywiście Stępniewski też jest trochę winny, bo jest z tego co wiem zwolennikiem tego przepisu, więc też sam sobie winien

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bez przesady. Jensen musiałby być frajerem, żeby podpisywać kontrakt, a liczyć jednocześnie na wypożyczenie. Po co by mu to było?
    ... a co za problem było dogadać się np. z Wybrzeżem, Stępniewski z Polnym raczej nie mieli problemów wcześniej tego typu sprawy załatwiać.

    kingpin, nie chciał wzmacniać rywala ?
    No to rzeczywiście mu się udało. hheheeheheee

    Dlaczego zaś trza było tego chłopaka mieć u siebie wyjaśniłem ileś postów temu, a potwierdza to DRABOL w swoim wpisie.

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No bez przesady. Jensen musiałby być frajerem, żeby podpisywać kontrakt, a liczyć jednocześnie na wypożyczenie. Po co by mu to było?
    Po... pieniądze ? Byc może Stępień chciał mu jakąś sensowną kwote odpalić

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Stepien cos nie ma lba na karku - i tak wzmozcnil rywala, a do tego nic z tego nie ma
    Co to znaczy wzmocnil rywala? Ciezko zrozumiec,ze Jensenowi skonczyl sie kontrakt i nie byl juz naszym zawodnikiem?
    O wzmocnieniu rywala mozna mowic jedynie w przypadku wypozyczenia.Jesli tak pojmowac "wzmocnienie" jak Ty czy Semen,to Leszno,Falubaz i Sparta wzmocnily Unie T.Kabaret.

    Teraz to wszyscy madrzy.Ciekawe czy na miejscu Stepnia ktorys w Was postawilby na Jensena kosztem Warda czy Sullego,bo i takie glosy sie pojawily.Szkoda,ze nikt taki madry nie byl w listopadzie zeszlego roku.
    Wypozyczenie nie wchodzilo w gre.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2012 o 14:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez QB Zobacz posta
    Choć, co ciekawe, w ostatnich dwóch sezonach GP Holder niczego na MA nie pokazał. Przypadek?
    Przypadek. W 2010 rozkręcał się z biegu na bieg (1,2,3), po czym w czwartej serii po wjechaniu w koleinę wyrżnął w tor, a jadący za nim Hancock prawie urwał mu rękę.
    W 2011 miał już pełnowymiarowe 5 startów, w których faktycznie uciułał tylko 7 punktów, ale tu pewną okolicznością łagodzącą był kiepski układ pól (2x stale beznadziejne na MotoArenie pole B).

    Spoko, jeśli tylko podoła psychicznie, będzie dobrze.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    choć raz się muszę zgodzić z Kingpinem

    Darcy miał świetny zeszły sezon, ten rok mam wrażenie jest trochę na przeczekanie. Odpuścił GP i IMŚJ, pozostała ligowa szarzyzna okraszona występem w drużynówce - takie zbieranie funduszy na kolejne mocne uderzenie za rok, może dwa?

    Jakieś dwa lata temu na tym forum wróżyłem Duńczykowi większą karierę niż Australijczykowi. Obaj wcześnie zaczynali, w wieku 16-17 lat mieli już wieloletnie obycie z motocyklami mniejszych pojemności. W czasie kiedy Jepsen stawiał pierwsze kroki w naszej lidze, Ward włóczył się po Moskwie tracąc na rzecz konkurenta miejsce w składzie Unibaxu. Są to dwie różne osobowości, Darcy rozprasza się na jakieś małolaty, które ciągną go później po sądach, Michael 110% skoncentrowany na żużlu i karierze. Trzeba jednak przyznać, że Australijczyk jest w Europie praktycznie zdany na siebie, Duńczyk praktycznie od dzieciaka ma ojca i ludzi wokół, którzy czuwają nad jego rozwojem, to jest ta wartość dodana która przemawia na korzyść Liglada. Ja mimo wszystko wolę fantazję Warda niż zimną, wykalkulowaną, choć jak się wczoraj okazało diabelsko skuteczną jazdę Jepsena. Ale to oczywiście kwestia gustu. Na końcu liczą się przede wszystkim punkty.

    Fajnie byłoby mieć obu w składzie, ale Stępniewski nie miał szans zatrzymać ambitnego Duna. Jeśli czymś zawinił w tej sprawie to głosując za takim, a nie innym regulaminem.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 23-09-2012 o 16:15

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Trzeba jednak przyznać, że Australijczyk jest w Europie praktycznie zdany na siebie (...)

    Fajnie byłoby mieć obu w składzie, ale Stępniewski nie miał szans zatrzymać ambitnego Duna. Jeśli czymś zawinił w tej sprawie to głosując za takim, a nie innym regulaminem.
    Nad Darcy'm czuwa starszy "brat" więc nie jest tak całkiem pozostawiony sam sobie Poza tym szefo Piratów się o niego (ich obu) troszczy całkiem całkiem.
    Teraz to zapewne każda drużyna chciałaby mieć ich obu w składzie, ale raczej nie wydaje mi się prawdopodobne, aby Apator puścił Warda, ani Stal Jensena. Także może za kilka lat...
    Prezesi sami na siebie ukręcili pętlę regulaminem. Wszyscy prezesi na ten regulamin narzekają. Jakieś chore koło. Skoro wszyscy na ten regulamin narzekają, dla każdego jest zły TO PO JAKĄ CHOLERĘ GO W TYM KSZTAŁCIE UCHWALILI?? Jak przychodzi co do czego to każdy twierdzi, że był przeciwny. Pie***leni hipokryci. Dlatego już od dawna mówię, że jacykolwiek reprezentanci klubów powinni być wyłączeni z tworzenia regulaminu.

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nad Darcy'm czuwa starszy "brat" więc nie jest tak całkiem pozostawiony sam sobie Poza tym szefo Piratów się o niego (ich obu) troszczy całkiem całkiem.
    Dużo "dobrych wujków" i "kuzynów" kręciło się i kręci wokół Darcy'ego. Choćby jeden z Waszych ostatnich nabytków Podstawowa róznica, kiedy Jepsen zaczynał swoją przygodę z naszą ligą miał już całkiem nieźle zorganizowany profesjonalny team wokół siebie. Darcy w tym czasie był zdany na łaskę i niełaskę różnych "życzliwych", którzy np. podstawiali mu wolne jak muły osiołki i rozpuszczali opowieści, że przyczyną spadku formy jest słabość do fast-food'ów. Nie chcę tu chłopaka wybielać, bo każdy sobie rzepkę skrobie, ale w takim wieku, kiedy łatwo przychodzą pierwsze sukcesy łatwo się zachłysnąć sodówką, zwłaszcza kiedy nie ma nikogo obok, komu rzeczywiście na delikwencie zależy.

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dużo "dobrych wujków" i "kuzynów" kręciło się i kręci wokół Darcy'ego. Choćby jeden z Waszych ostatnich nabytków
    Haha....tylko kto tu nad kim czuwał?

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Haha....tylko kto tu nad kim czuwał?
    Dobre pytanie

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    zaskakuje mnie że co niektórzy wypowiadają się w takim tonie jakby za słabe ściganie w Vojens odpowiedzialny był Dowhan we wczorajszej transmisji
    i co jeszcze? może im piachu w silniki nasypał? i dodatkowo opłacił Jarka aby bidona pozbawił półfinału
    pomyślcie że zawsze mogliśmy oglądać buraczaną mordę Władysława, wtedy dopiero byłby to spartolony wieczór;
    ale jakoś dziwnie Władka do tv nie zapraszają; takiej ilości słomy żadna tv by nie wytrzymała

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A tak przynajmniej Dowhan mega zegarkiem przyszpanował
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A tak przynajmniej Dowhan mega zegarkiem przyszpanował
    Taki piękny był, amerykański Diesel .

    Swoją drogą ostatnie GP zapowiada się wyśmienicie.

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jak tor będzie taki jak dziś w meczu to na pewno będzie cudnie.
    Jak się w tych warunkach odnajdzie Nicki i czy będzie go stać na odrobienie tych dwóch punktów? Oby wraz z Chrisem spotkali się w finale

    Marki zegarka nie zauważyłem - zszokowało mnie samo to, że był o połowę szerszy niż nadgarstek senatora
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Marki zegarka nie zauważyłem - zszokowało mnie samo to, że był o połowę szerszy niż nadgarstek senatora
    Był bardzo podobny do tego, który zginął w Tiranie jednemu wiecznie uśmiechniętemu, starszemu gościowi z Kalifornii. Ale nie Gregowi.

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nigel Pearson potwierdza, że 2012 jest ostatnim sezonem Crumpa w GP. Ponoć nie ma ludzi niezastąpionych...

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ooooo, to spore zaskoczenie. Zresztą widać, że Jason się męczy.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,919
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Czyli zawodnik, który zajmie 9. lokatę w generalce awansuje do przyszłorocznego cyklu?
    #MistrzJestJeden

  44. Powrót do góry    #134
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    JC:
    " Thanks for all the kind words everyone.....really appreciate it!
    I know its the right decision at the right time"

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    No to AJ wypada z grona kandydatów do dzikiej karty
    Crump’s retirement means the rider who finishes ninth in the SGP standings will be guaranteed a spot in the 2013 competition. The place is currently occupied by Andreas Jonsson and Hans Andersen trails him by 20 points in 10th.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •