Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 247

Wątek: Baraż o Ekstraligę: GKM Grudziądz - Sparta Wrocław

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Pamiętam artykuł w Przeglądzie Sportowym czy Sporcie z tamtych lat jak opisywali sytuacje we Wrocławiu .... polewaczkę na trening załatwiało się za flaszkę ktoś z flaszką szedł na miasto i przyjeżdzał na trening . To były czasy jak wiele za tak niewiele można było załatwić


    O i było klimatycznie chodzilo sie na trybunke i nikt nie narzekal na tor bo zawsze goście wygrywali czyli tor byl ok.

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    i po co ten komentarz? Gdybym chciał być złośliwy, to napisałbym: "Jak nazwac w takim razie drużynę, która od lat tylko po to awansuje do ekstraligi, żeby z niej spaść sezon później?". Ale...nie napiszę.
    My w 2 lidze mieliśmy lepszą frekwencję niż wy w ekstra

  3. Powrót do góry    #138
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...e-we-wroclawiu
    No to bardzo duże osłabienie Gkm-u...

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    i po co ten komentarz?
    A choćby po to aby uzmysłowić paru w gorącej kąpanych, że większość klubów miało w historii lepsze i gorsze momenty. Takie wożenie się nie ma sensu. Niby ten klub markowy a inny nie. Wasz przykład pokazuje jak cienka jest to granica.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...e-we-wroclawiu
    No to bardzo duże osłabienie Gkm-u...
    Szkoda, że nie pojedzie .

    Mam nadzieje, że Grudziądz awansuje, kończąc tym samym z wrocławskim gnojowiskiem i Klocową w tym sporcie.

    3mam kciuki!

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Szkoda, że nie pojedzie .

    Mam nadzieje, że Grudziądz awansuje, kończąc tym samym z wrocławskim gnojowiskiem i Klocową w tym sporcie.

    3mam kciuki!
    Nadzieja to matka głupich,tor na którym "mysz polski" zebrał bęcki, jeszcze nie raz was upokorzy.
    Śmieszni jesteście z tymi "nadziejami".Czy Watt będzie czy nie, łomot taki sam.Jego na kopach nie ma.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Najlepiej dla Grudziądza byłoby ściągnąć jakiegoś Angola lub inny wynalazek otrzaskany na brytyjskich gnojowiskach

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Nadzieja to matka głupich,tor na którym "mysz polski" zebrał bęcki, jeszcze nie raz was upokorzy.
    Śmieszni jesteście z tymi "nadziejami".Czy Watt będzie czy nie, łomot taki sam.Jego na kopach nie ma.
    Podczas tego meczu podbiłem do kilku miejscowych kibiców z pytaniem "Ludzie, jak wy możecie płacić za oglądanie takiego czegoś?". W odpowiedzi usłyszałem "Panie, prezeca nasze wygrywają, to o co chodzi?".

    Oni tam naprawdę w poważaniu mają normalny żużel

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Podczas tego meczu podbiłem kilku miejscowych kibiców z pytaniem "Ludzie, jak wy możecie płacić za oglądanie takiego czegoś?"
    Wam,nie przeszkadzało płacicić za "panowania" s-beka Żyty?Tam dopiero był gnój.Wtedy na takie zarzuty odszczekaliwaliście się reszcie,że każdy robi tor pod siebie.
    Teraz lament.Bo Dobrudzki preferuje "stół".Płaczecie w Gorzowie,Lesznie i we Wrocławiu.Tam gdzie nawierzchnia jest przyczepna,gdzie sobie nie radzicie,gdzie dostajecie lanie,nawet od słabeuszy(Wrocław)
    Ty sobotch, masz w ogóle lepsze pojęcie o torze,niż wasi zawodnicy,którzy protestów do toru nie zgłaszali.
    Lee też zginął we Wrocku, pewnie w/g ciebie przez tor.
    Psy szczekają,karawana jedzie dalej...

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez doom Zobacz posta
    Wam,nie przeszkadzało płacicić za "panowania" s-beka Żyty?Tam dopiero był gnój.Wtedy na takie zarzuty odszczekaliwaliście się reszcie,że każdy robi tor pod siebie.
    Teraz lament.Bo Dobrudzki preferuje "stół".Płaczecie w Gorzowie,Lesznie i we Wrocławiu.Tam gdzie nawierzchnia jest przyczepna,gdzie sobie nie radzicie,gdzie dostajecie lanie,nawet od słabeuszy(Wrocław)
    Ty sobotch, masz w ogóle lepsze pojęcie o torze,niż wasi zawodnicy,którzy protestów do toru nie zgłaszali.
    Lee też zginął we Wrocku, pewnie w/g ciebie przez tor.
    Nigdy się nie dowiemy, czy na betonie wypadek Lee miałby taki sam przebieg.

    Zielonogórzanie w krucjacie o mniej przyczepne tory wyglądają jak Jenna Jameson walcząca przeciw nagim cyckom na ekranie.

    Z, czy bez Watta GKM we Wrocławiu i w dwumeczu nie ma szans. Co nie zmienia wydźwięku żenującej i jednak zaskakującej rozmiarami porażki Sparty w Grudziądzu.

    Raz do roku chłopcy z ekstraligowego grajdoła w jednym meczu orientują się, że ta pierwsza liga to nie są jakieś pitekantropy na Jawach 897. Po rewanżu pasibrzuchy jednak wracają z pyskami w swoje koryta i tak aż do następnych baraży.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Podczas tego meczu podbiłem do kilku miejscowych kibiców z pytaniem "Ludzie, jak wy możecie płacić za oglądanie takiego czegoś?". W odpowiedzi usłyszałem "Panie, prezeca nasze wygrywają, to o co chodzi?".

    Oni tam naprawdę w poważaniu mają normalny żużel
    Nie badz hipokryta. Jeszcze nie tak dawno Zyto robil sieke na torze w imie wynikow, na co przyklaskiwaliscie zbiorowo. Pamiec krotka? Wtedy to sie nazywal prawdziwy zuzel a nie jazda panienek! Same ochy i achy lecialy...

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przyklaskiwałem?

    A może nie byłbym hipokrytą stwierdzając, że Żyto zabijał żużel w imię wyników, które osiągał, natomiast nieborak Baron próbuje na siłę przeszkadzać innym bez żadnych efektów.

    PS. Z typami, którzy nawet nie próbują poprawnie napisać dość znanego w żużlowym światku nazwiska nawet nie ma co gadać. Może to Baron?

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przyklaskiwałem?

    A może nie byłbym hipokrytą stwierdzając, że Żyto zabijał żużel w imię wyników, które osiągał, natomiast nieborak Baron próbuje na siłę przeszkadzać innym bez żadnych efektów.

    PS. Z typami, którzy nawet nie próbują poprawnie napisać dość znanego w żużlowym światku nazwiska nawet nie ma co gadać. Może to Baron?
    Baron sklad ma jaki ma i walczy o utrzymanie. Nie tlumacze nikogo, bo nie lubie syfnych torow, ale nie ogarniam tlumaczenia ze Żyto mogl bo jechal o zloto, a Baron nie moze bo i tak medalu z tego nie bedzie.
    Czy przyklaskiwales - nie wiem, napisalem o ogóle. Ale jesli mnie pamiec nie myli to nie narzekales, wiec i teraz nie wypada, co by sobie nie psuc opinii

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W zasadzie nie powinienem ci odpowiadać, bo z chamami się nie polemizuje, ale zanim dodam Cię do listy blokowanych użytkowników zacytuję Ci post użytkownika Roberto z 24-09-12, 13:55 - http://www.sportsboard.pl/showthread...ia-Tarn%C3%B3w

    Weź rower, znajdź jakąś przyzwoitą dziurę (w sensie nawierzchni a nie stosunków międzyludzkich) i nacieraj na nią bez skrupułów z odległości powiedzmy 20 metrów, a potem bez zbędnej krępacji powtórz eksperyment z odległości 2-krotnie większej, tak abyś przed dziurą miał znacznie większą prędkość niż za pierwszym razem. Odkryjesz jedną z różnic między torami Anglii i Polski, a przy okazji aktualne ceny w branży dentystycznej.

    To po pierwsze. Po drugie - wspominasz o śmierci Artura Pawlaka i Andrzeja Zarzeckiego. Zapewne słyszałeś coś, czytałeś na ten temat ale jak widać po twoim poście gówno widziałeś. Ja tam byłem, miałem nieprzyjemność widzieć te wypadki i zapewniam cię, że nie były spowodowane stanem toru tylko błędami zawodników (Maćka Jaworka przy wypadku Zarzeckiego i samego Artura przy jego kolizji z tylnym kołem bodaj Characzenki). Zresztą jeśli chodzi o śmierć Andrzeja to nie była ona wywołana obrażeniami na torze. Już o takich szczegółach jak to że była to epoka drewnianych band to nawet nie wspominam.

    Po trzecie - trzeba być ślepym aby nie dostrzegać tego, że tor jaki od pewnego czasu przygotowywany jest we Wrocławiu pod światłym kierownictwem P. Barona jest fatalny. Już nawet nie chodzi o śmierć Lee ale o to ile tam w ogóle jest upadków i niebezpiecznych zdarzeń, jak często trzeba równać ten tor bo się do niczego nie nadaje, jak *****iście marna jest jakość widowiska na takim torze, gdzie mijanki występują tylko wtedy gdy ktoś wjedzie w dziurę i go wyrzuci pod bandę.
    Jeśli tego nie dostrzegasz, to gdy będziesz na Olimpijskim rozejrzyj się wokoło. Mało ludzi co ? Będzie jeszcze mniej, mało kto chce oglądać taką profanację żużla. A teraz odpowiedź sobie na pytanie kto tu strzela w łeb Sparcie.

    http://www.youtube.com/watch?v=xrG_Eew2P48 - wypadek Andrzeja Zarzeckiego.

    http://www.youtube.com/watch?v=3iqMgbxKbsU - wypadek Artura Pawlaka.
    Po pierwsze to mam gdzieś gdzie mnie dodasz bo dla mnie nie jesteś żadną wyrocznią i mam gdzieś Ciebie i tą Twoją "szpagatową" inteligencję. Dodawaj gdzie chcesz Karlitku.

    Po drugie. Trzeba być zasranym hipokrytą wypominając złą jakość toru we Wrocławiu nie widząc jednocześnie jaki tor przygotowywał Żyto. Wtedy było wszystko OK co? Pamiętam jak naskakiwaliście na tego kto napisał coś o złym stanie toru jaki przygotowywany był w Zielonej Górze. Zresztą nie ma sensu akurat na ten temat nic pisać bo każdy widział co wtedy się działo. We Wrocławiu przygotowuje się tor pod koło i nie każdy może sobie na nim poradzić jak na co dzień śmiga na betonie. Gdyby był on nieregulaminowy to sędzia nie dopuściłby go do zawodów. Nieprawdaż?

    Po trzecie. Nie będę ci próbował udowadniać dlaczego tak się dzieje z frekwencją we Wrocławiu bo już to pewien użytkownik w tym wątku zrobił i nie będę go dublował. Te wasze zielonogórskie opinie na temat frekwencji we Wrocławiu są już męczące i nudne. Jedno mnie tylko zastanawia. Skąd taki ciągły najazd na Wrocław i Spartę? Przecież nie chodzi wam tak naprawdę o dobro polskiego żużla bo wy jesteście ślepo wpatrzeni w waszą "magię"? Więc o co chodzi? Co was obchodzi na co ludzie przychodzą na Olimpijski? Płacicie za to? Co was tak naprawdę boli we Wrocławiu? To, że u was w Zielonej tak naprawdę poza żużlem i koszem nie ma nic godnego uwagi w przeciwieństwie do Wrocławia? Wyżywacie się w ten sposób na wrocławskim żużlu nie mając w tym żadnego interesu? O co kaman? Kompleksy? Nie wierzę, że tak na sercu leży ci dobro żużla a Wrocław przez ten swój "z******" tor psuje Jego wizerunek. Nie kupuję tego.

    Po czwarte. Twierdzisz, że upadek Jaworka był spowodowany błędem zawodnika. To jest Twoje subiektywne zdanie (no, na pewno także Twoich współziomków bo jakże by inaczej). A może właśnie był spowodowany torem? Może właśnie to, że tylne koło się ślizgnęło i prze to nastąpił ten cały łańcuch tragicznych zdarzeń to właśnie przez tor, który był nierównomiernie przyczepny na całej jego szerokości i długości? Co nie mogło tak być? Mogło, ale teraz to się nie dowiemy i możesz mi do usranej śmierci udowadniać, że tak nie było, że to wina Jaworka. Ja tego nie zweryfikuję i pozostanę przy swoim. Sam Maciej Jaworek też już nie rozwieje tych wątpliwości. Twierdzisz również, że Andrzej nie zmarł na skutek obrażeń? No, ciekawe. Robiłeś sekcję zwłok? Co, zmarł na zapalenie płuc czy jak? A to dobre. Co innego jest tutaj napisane ---> http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Zarzecki i tutaj ---> http://czarnysportluk.republika.pl/z...echowy_tor.htm
    Akurat Lee również miał pecha bo uderzył w niechronione już miejsce bandy na wyjściu na prostą. Nie będę ci też już udowadniał, że to nie wina toru tylko błędu zawodnika, który zahaczył o tylne koło Tomka a później jeszcze o Fredkę. Ty oczywiście dalej będziesz twierdził swoje dlatego ja nie mam zamiaru kopać się z koniem.

    Po piąte takie krótkie porównanie Ciebie z gołębiem.
    "Polemizowanie z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej."

    Żegnam "czule".
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 29-09-2012 o 18:32

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To może inaczej - choć nie sądzę, żeby ktokolwiek to pojął: jak jechano nas za Żytę, tak ja sobie teraz jadę po wspaniałej do kwadratu wrocławskiej nawierzchni. Wolno mi ja każdemu innemu, za to bardzo fajnie czyta się ewentualne odpowiedzi: zero przyznania, zero merytoryki, tylko "co ty mi tu będziesz gadał, jak 3 lata temu u was nie było lepiej". Znaczy się, że na Olimpijskim jest w porządku, jak mniemam.

    Niech tak zatem będzie. Ale w związku z powyższym z całego skamieniałego serca życzę naszym niedawnym przyjaciołom spadku, bo zasłużyli jak mało kto.

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Sam się dziwię jak można było takich ..... uważać za przyjaciół. No ale cóż. Każdy w swoim życiu popełnia błędy. Nie popełnia ich tylko ten kto nic nie robi.
    (...) z całego skamieniałego serca życzę naszym niedawnym przyjaciołom spadku, bo zasłużyli jak mało kto.
    Bo Ty tak powiedziałeś? Śmieszny a zarazem żałosny jesteś. Na porażki w sporcie zasługują tylko ci co zdobędą najmniej punktów w rozgrywkach tudzież przegrają dany mecz/ dwumecz lub posiłkują się dopingiem tudzież innym krętactwem itp. Możesz sobie chcieć ale to jest tylko Twoje "chciejstwo" i nic więcej. Ja na ten przykład chciałbym aby Pan Bóg (jakikolwiek, w którego wierzysz) dał co poniektórym trochę rozumu. Ale to też jest tylko moje "chciejstwo" i tak nie będzie. Zawsze po tym padole będzie się walało pełno popaprańców i innych chwastów. Także reasumując. Sparta zasłuży dopiero jak w dwumeczu z GKM-em w ogólnym rozrachunku zdobędzie mniej punktów panie magiczny a nie bo ty tak chcesz.

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Widzę, że wątek zmienił tytuł na "przepychanki wrocławsko-zielonogórskie w sprawie przygotowania toru". Brawo dzieci
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oprócz rozumu przydałoby się jeszcze nieco kultury.

    Oczywiście należało się przyczepić do najprostszego zdania, pozostała część echo. Nic nowego

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Kultura ci nawet nie pasuje? No popatrz. Jeszcze się taki nie urodził co by sobotchowi dogodził.
    Co do drugiej części Twojego zdania to naprawdę nie ma o czym pisać dlatego to pominąłem. Ty i tak nie zrozumiesz nawet jakbym ci tu wykład zrobił. Wy ludzie z Zielonki jesteście chorzy na Wrocław i nic do was nie przemawia. Jednemu już przedstawiłem anegdotkę z gołębiem. Chyba nie muszę się powtarzać.
    Dobra kończę z Tobą i Twoimi ziomkami tę jałową dyskusję bo szkoda czasu.
    Wiadomo, że z obiektywizmem u Was, już pomijam sprawy typowo wrocławskie jest gorzej niż źle. Piszcie sobie dalej co chcecie. Zdanie panów magicznych mnie już nie rusza.
    Żegnam
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 29-09-2012 o 20:56

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To może inaczej - choć nie sądzę, żeby ktokolwiek to pojął: jak jechano nas za Żytę, tak ja sobie teraz jadę po wspaniałej do kwadratu wrocławskiej nawierzchni. Wolno mi ja każdemu innemu, za to bardzo fajnie czyta się ewentualne odpowiedzi: zero przyznania, zero merytoryki, tylko "co ty mi tu będziesz gadał, jak 3 lata temu u was nie było lepiej". Znaczy się, że na Olimpijskim jest w porządku, jak mniemam.

    Niech tak zatem będzie. Ale w związku z powyższym z całego skamieniałego serca życzę naszym niedawnym przyjaciołom spadku, bo zasłużyli jak mało kto.
    Ja Sparcie życzę jak najlepiej, ale też obawiam się że póki nie spadną dopóty od klubu nie da się odkleić Klocowej i całej ekipy, która skutecznie niszczy ten klub. Może w tym roku jeszcze się utrzymają, ale to tylko przedłuży agonię.

  21. Powrót do góry    #156
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wolno mi ja każdemu innemu, za to bardzo fajnie czyta się ewentualne odpowiedzi: zero przyznania, zero merytoryk
    Brzmi znajomo, identycznie było z Wami...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spoko. Czyli nie byliśmy tacy najgorsi,skoro teraz do nas równają

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Podczas tego meczu podbiłem do kilku miejscowych kibiców z pytaniem "Ludzie, jak wy możecie płacić za oglądanie takiego czegoś?". W odpowiedzi usłyszałem "Panie, prezeca nasze wygrywają, to o co chodzi?".

    Oni tam naprawdę w poważaniu mają normalny żużel
    no, a wy w zielonej dziu...tfu, górze wiecie co to prawdziwy żużel nie rozsmieszaj mnie. macie podobny poziom "widowisk" jak my.

    a upadek tego sobotcha, czy jak mu tam, od kiedy nie jest juz moderatorem jest - nie bojmy sie tego słowa - spektakularny. dr jekyll i mr hyde
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 30-09-2012 o 19:38

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weke nie ma się co przejmować pacanami.
    Niech se życzą spadku komu chcą, a najlepiej niech wprowadzą do regulaminu zapis że w elicie mogą jeździć tylko te miasta które kibice z-gory zaakceptują. Ciekawy jestem jakby zrobić takie zestawienie wsrod wszystkich kibicow, w ktorej lidze znalazlaby sie z-gora. Poczekajkmy kilka sezonow na chudsze wasze lata. Watpie aby ktos za wami plakal. Od 1994r az 4 razy spadaliscie z placzem, hukiem i podkulonym ogonem z najlepszej ligi. Sparta tylko raz

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Brzmi znajomo, identycznie było z Wami...
    Tyle, że na starych tłumikach to był inny sport ...

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no, a wy w zielonej dziu...tfu, górze wiecie co to prawdziwy żużel nie rozsmieszaj mnie. macie podobny poziom "widowisk" jak my.

    a upadek tego sobotcha, czy jak mu tam, od kiedy nie jest juz moderatorem jest - nie bojmy sie tego słowa - spektakularny. dr jekyll i mr hyde
    Nie masz zielonego pojęcia o zawodach w Zielonej, ignorancie.

    PS. Żyje mi się nieźle, jeśli to ci poprawi humor

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Od 1994r az 4 razy spadaliscie z placzem, hukiem i podkulonym ogonem z najlepszej ligi. Sparta tylko raz
    Hmm, fakt. Raz a porządnie. Tak na wieki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie będę zniżał się do twojego poziomu bo pokonasz mnie doswiadczeniem

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, fakt. Raz a porządnie. Tak na wieki
    od 1994 spadlismy na wieki z ekstraligi? Co ty bełkoczesz? Uderzyłeś się w głowę?

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    Weke nie ma się co przejmować pacanami.
    Niech se życzą spadku komu chcą, a najlepiej niech wprowadzą do regulaminu zapis że w elicie mogą jeździć tylko te miasta które kibice z-gory zaakceptują. Ciekawy jestem jakby zrobić takie zestawienie wsrod wszystkich kibicow, w ktorej lidze znalazlaby sie z-gora. Poczekajkmy kilka sezonow na chudsze wasze lata. Watpie aby ktos za wami plakal. Od 1994r az 4 razy spadaliscie z placzem, hukiem i podkulonym ogonem z najlepszej ligi. Sparta tylko raz
    Taki z Ciebie sekretariat (alias tairaterkes) a nie znasz nawet historii swojego klubu
    Jest jeszcze druga opcja: potrafisz liczyć tylko od 0 do 1

    Ciekawe posiłkowanie się ostatnimi 18 latami - wygodne to, prawda?
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 30-09-2012 o 21:56

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Taki z Ciebie sekretariat (alias tairaterkes) a nie znasz nawet historii swojego klubu
    Jest jeszcze druga opcja: potrafisz liczyć tylko od 0 do 1
    powiedz szefie, kiedy poza 1997 w ciągu ostatnich 20 lat spadlismy z ekstraligi?

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    powiedz szefie, kiedy poza 1997 w ciągu ostatnich 20 lat spadlismy z ekstraligi?
    Powiedz jak to sie stało, że od 1994 Falubaz spadał 4 razy i zdobył tylko 2 tytuły DMP a Wy spadliście tylko raz i zdobyliście aż 1 złoty medal

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od 1994 roku zdobylismy 3 tytuly mistrza kraju (1994,1995,2006) Nie wiem na jakim poziomie jest matematyka w zielonej górze ale do dodawania chyba jeszcze wam daleko

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    od 1994 roku zdobylismy 3 tytuly mistrza kraju (1994,1995,2006) Nie wiem na jakim poziomie jest matematyka w zielonej górze ale do dodawania chyba jeszcze wam daleko
    Drogi kolego, przeczytaj to co napisał Alter jeszcze raz zanim skomentujesz. Daruję sobie złośliwe aluzje do wyników badań na temat wtórnego analfabetyzmu Polaków ...

    Chciałem napisać tylko jedno do kibiców Sparty - zrozumcie krytykujemy wasz tor i to co się dzieje z waszym klubem, bo najzwyczajniej w świecie szkoda nam Sparty. Lubię Wrocław, wyjazdy na Olimpijski, lubię ten luz, brak agresji na trybunach, to że można w normalnej atmosferze oglądać mecz a wyjazdy do was nie przypominają wojennej atmosfery a la wyprawy na Zawarcie. Nie życzymy wam spadku. Chciałbym widzieć silną Spartę w ekstralidze bo jest jej bardzo potrzebna.
    Natomiast nie rozumiem waszej postawy, która polega na tym, że jakąkolwiek formę krytyki wrocławskiego toru czy tego co wyprawia Klocowa bierzecie jako atak na Spartę a autora takiej krytyki natychmiast obrażacie, uznajecie na hejtera, który o niczym innym nie marzy jak tylko zniszczenie żużla we Wrocławiu. To przypomina syndrom oblężonej twierdzy.
    Więcej dystansu panowie! Nie wierzę żebyście nie dostrzegali tego, że Sparta pod kierownictwem Klocowej zmierza ku zagładzie.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 30-09-2012 o 22:30

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    od 1994 roku zdobylismy 3 tytuly mistrza kraju (1994,1995,2006) Nie wiem na jakim poziomie jest matematyka w zielonej górze ale do dodawania chyba jeszcze wam daleko
    Dlaczego liczysz tylko dwa tytułySparty sprzed spadku a nie trzy? Po to, by Falubazowi nie policzyć czterech wcześniejszych?
    Chcesz wojować statystycznym mieczem ale wybierasz sobie akurat wygodne lata 1994-2012.
    Dlaczego nie weźmiesz np. sezonów 1981-1991?

    Historia wrocławskiego czy zielonogórskiego żużla nie zaczęła się w momencie, gdy opuściłeś żłobek i zacząłeś się tym sportem jako-tako interesować.

    *

    Carlitos, wielu wrocławian ma takie samo zdanie, nt. pani prezes, jak Ty.
    Niektórzy z zawiści za wygonienie z trybuny pod zegarem a inni z bardziej trzeźwego spojrzenia na żużlowy świat.
    Ci pierwsi będą się ze spadku cieszyć nie mniej niż ci drudzy.

    Najbardziej mi jednak szkoda tych, którzy pamiętają jeszcze wrocławski czarny sport lat 50-tych i po 40.000 widzów na ligowym meczy
    Wierzę jednak, że znajdą się pasjonaci, którzy znów wydobędą Spartę z pozaekstraligowego bytu.
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 30-09-2012 o 22:42

  36. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Dlaczego nie weźmiesz np. sezonów 1981-1991?
    Chcesz aby zawału dostał?

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Chcesz aby zawału dostał?
    Chciałem mu tylko uzmysłowić, że można zginąć od tej samej broni, którą się wojuje

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A ja mam pytanie do kibiców GTŻ-u:

    Czy w rewanżu pojedzie Andersen, czy Ljung? Macie jakieś informacje na ten temat?


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  39. Powrót do góry    #174
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tyle, że na starych tłumikach to był inny sport ...
    Czyli miałem rację. Wrocławianom wypominacie, że nie mają żadnej skruchy odnośnie toru, a jak Wam się przypomni co było u Was to tylko "na starych tłumikach to był inny sport". Również brak skruchy, więc jak tu wypominać innym?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czyli miałem rację. Wrocławianom wypominacie, że nie mają żadnej skruchy odnośnie toru, a jak Wam się przypomni co było u Was to tylko "na starych tłumikach to był inny sport". Również brak skruchy, więc jak tu wypominać innym?
    Vicar poczytaj sobie falubazowy wątek a przede wszystkim moje wpisy na temat selektywnych pomysłów pana Żyty. Tylko, że z Żyto w Falubazie różnica polegała na tym, że taki tor na starych tłumikach stanowił dużo mniejsze zagrożenie dla zawodników niż obecnie. Najlepszy dowód na to to fakt, że przez te lata nikt nie odniósł poważnej kontuzji w ZG.
    Baron, Gała i Jankowski zdają się nie dostrzegać tego że czasy się zmieniły i dalej robią taki tor jak gdyby zawodnicy jeździli na starych. Ciekaw jestem co ww. trójka pokazałaby na przygotowanym przez siebie torze (oczywiście na motocyklu z nowym tłumikiem)...

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Dlaczego liczysz tylko dwa tytułySparty sprzed spadku a nie trzy? Po to, by Falubazowi nie policzyć czterech wcześniejszych?
    Chcesz wojować statystycznym mieczem ale wybierasz sobie akurat wygodne lata 1994-2012.
    Dlaczego nie weźmiesz np. sezonów 1981-1991?

    Historia wrocławskiego czy zielonogórskiego żużla nie zaczęła się w momencie, gdy opuściłeś żłobek i zacząłeś się tym sportem jako-tako interesować.

    *

    Carlitos, wielu wrocławian ma takie samo zdanie, nt. pani prezes, jak Ty.
    Niektórzy z zawiści za wygonienie z trybuny pod zegarem a inni z bardziej trzeźwego spojrzenia na żużlowy świat.
    Ci pierwsi będą się ze spadku cieszyć nie mniej niż ci drudzy.

    Najbardziej mi jednak szkoda tych, którzy pamiętają jeszcze wrocławski czarny sport lat 50-tych i po 40.000 widzów na ligowym meczy
    Wierzę jednak, że znajdą się pasjonaci, którzy znów wydobędą Spartę z pozaekstraligowego bytu.
    Przepraszam za przypadkowe wejście na wojennoą ścieżkę z Wielkim Falubazem mam nadzieję że za to nie spotka mnie kara śmierci tylko dostanę chociaż dożywocie. Nie chciałem skrytykować waszej historii a nawet nie śmiałem porównać malutkiej Sparty do waszych dokonań. W końcu to Wy jesteście całe życie na wirażu a ja taki mały biedny żuczek chodzę tylko co drugą niedzielę wiosny i lata na szalenie nudny owal Stadionu Olimpijskiego na którym nawet olimpiady nigdy nie było. Od 20 lat bywam na meczach i myślałem że to polega na jeździe gęsiego jeden za drugim a największą atrakcją jest łuskanie słonecznika popijając niskoprocentowym piwem. Mam nadzieję że kiedyś ujrzę choć jedną mijankę, których na Wrocławskiej 69 nigdy nie brakuje. Proszę o wybaczenie i posypuję głowę popiołem

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Vicar poczytaj sobie falubazowy wątek a przede wszystkim moje wpisy na temat selektywnych pomysłów pana Żyty. Tylko, że z Żyto w Falubazie różnica polegała na tym, że taki tor na starych tłumikach stanowił dużo mniejsze zagrożenie dla zawodników niż obecnie. Najlepszy dowód na to to fakt, że przez te lata nikt nie odniósł poważnej kontuzji w ZG.
    Baron, Gała i Jankowski zdają się nie dostrzegać tego że czasy się zmieniły i dalej robią taki tor jak gdyby zawodnicy jeździli na starych. Ciekaw jestem co ww. trójka pokazałaby na przygotowanym przez siebie torze (oczywiście na motocyklu z nowym tłumikiem)...
    No po czesci zgoda, ale kazdy ciezki kopny tor jest zagrozeniem, na dowolnym rodzaju tlumika. A druga sprawa to uzywacie argumentu pt "widowisko"
    Za Zyty to slowo nie mialo zadnego znaczenia. Wiec wycieranie sie teraz tlumikami brzmi dosc zenujaco

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Mam pytanie związane stricte z barażami !!!

    Do kibiców GTŻ: Wystąpi Hans, czy Ljung?

    Do kibiców Sparty: Nadal będzie Z/Z za Woffindena?


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Savage, podejrzewam, że kibiców GTŻ nie ma zbyt wielu
    Prawdopodobnie wystąpi Hans. Ale po tym jak rozchorował się Davey szanse grudziądzan spadają drastycznie. Bez Ljunga i Watta to będzie cholernie ciężko. Być może będzie ZZ-ka lub Ruud za Australijczyka.
    Żartobliwie dopiszę, że również może być taki scenariusz, że po 8 wyścigach jest 29-19 i nagle następuje ulewa i zawody zostaną przerwane i zakończone
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 01-10-2012 o 14:50
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Ale chłopaki się rozpisały , a ja tutaj nawet nie zajrzałem ehh przypominają się czasy dyskusji z Lynxem o większych - mniejszych miejscowościach
    Fakt tor unas lipny jest ale to dzieło speca Cieślaka i jego ekipy tzn próbowali go ulepszyć ale coś nie wyszło
    Niestety sytuacja Wrocławskiego żużla może się nie poprawić po wywaleniu/odejściu KK bo niestety nasze władze nie kochają żużlowców tylko miejscowych kopaczy w przeciwieństwu do władz z zielonej którzy napewno wspomagają ten sport jak mogą unas niestety pozostawiony jest sam sobie ..
    No ale chyba się utrzymamy nie ? jak się utrzymamy znowu powalczymy i kto wie może mały rewanżyk z Gdańskiem w barażach haha jak Ogór zostanie bo według moich wyliczeń może też już mieć dość naszych klimatów

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •