Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 97

Wątek: Rewanż, mecz o baraże. Wybrzeże Gdańsk - Sparta Wrocław

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    nie ogarniam tego
    Przecież to oczywiste, że za przyjście z rodziną na stadion i kulturalne dopingowanie własnej drużynie, należy się przynajmniej z liścia. Czego tu nie ogarniasz?

    P.S. Aha, nie zapomnij pochwalić szmaty politycznej treści, bo będzie poprawka z obcasa.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-09-2012 o 21:26

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    15 bieg powinien decydować o utrzymaniu, do połowy było dla nas bardzo szczęśliwie, potem to się odwróciło.
    Z nadziei o utrzymaniu okradł nas sędzia.


    A mecz przegrali Nicki i Suchecki. Zbyszek jest soft i nic tego nie zmieni, a bieg który z 5:1 zrobili z Renatą 1:5 to 99% jego winy. Było tak polane, że każdy widział, że nie można iść na dużą, a na 1 łuku w krawężnik Zbyszkowi wszedł Lindgren. Zawalony najważniejszy bieg.

    A Nicki? Porażka z Lindgrenem. Bez niej Fredka miałby 9 punktów i nie mógłby jechać jako RT w 14. Nie zdobylby 3 i dalej byłaby walka.


    Żarty żartami, ale dziś ten mecz nie wyglądał źle, poza koszmarnym THJ wszyscy pojechali swoje. Nie da się mieć pretensji do Tomasa, ale co zrobić 2 pkt w 2 meczach?

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Przecież to oczywiste, że za przyjście z rodziną na stadion i kulturalne dopingowanie własnej drużynie, należy się przynajmniej z liścia. Czego tu nie ogarniasz?

    P.S. Aha, nie zapomnij pochwalić szmaty politycznej treści, bo będzie poprawka z obcasa.
    Cóż jestem starej daty i chyba czas na zmianę warty nie potrafię się z tym pogodzić ... taki *****isty "moralniak' mi został nawet ten spadek tak nie boli .

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Oczywistą oczywistościa Sparta w tym dwumeczu była lepsza to że się tu znaleźliśmy to ogólnie i tak wał z Bydgoszczy która kasy nie ma i dałą punkty Czewie ogólnie to byzia powinna lecieć na pysk do 1 ligi skoro bankrutują ,a Gdańsk jechać baraż z 1 ligą
    Szkoda Gdańska ale wiadomo że jest się za swoimi i ciesze sie że 1 etap za nami my z Wrocławia możemy żałować Andersona którego nie było bo się połamał a on by trochę tych punktów natrzepał , generalnie juniorzy to u nas totalna porażka :/

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Ciekawe czy GKM poważnie potraktuje baraże. Znając życie i Fiałkowskiego, pewnie nie. Ale gdyby, będę pewnie pierwszy i ostatni raz, ściskać kciuki za Hansia Lansia i ekipę znad Trynki.


    P.S. Specjalne podziękowania należą się Zbyszkowi Sucheckiemu, on naprawdę chciał umierać za Gdańsk. To było widać, słychać i czuć.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 16-09-2012 o 22:41

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Ciekawe czy GKM poważnie potraktuje baraże. Znając życie i Fiałkowskiego, pewnie nie. Ale gdyby, będę pewnie pierwszy i ostatni raz, ściskać kciuki za Hansia Lansia i ekipę znad Trynki.
    Znad jakiej cholernej Trynki? Znad Wisły. Trynka to kanał o takim samym przeznaczeniu jak Kanał Raduni czyli kręcenie młynem. Budowlańcy tez ci sami.

    Chyba że się dogadamy, że Gdańsk będziemy nazywać "miastem nad Kanałem Raduni" albo w skrócie "miastem nad kanałem".

    GKM nie potraktuje poważnie baraży. Nie ma kim i jak i chyba po co. Z jednym GP w składzie musi pojechać. Co się równa w składzie z jak zwykle brawurowym <oklaski>Pawłem Staszkiem.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  7. Powrót do góry    #52
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Oczywistą oczywistościa Sparta w tym dwumeczu była lepsza to że się tu znaleźliśmy to ogólnie i tak wał z Bydgoszczy która kasy nie ma i dałą punkty Czewie ogólnie to byzia powinna lecieć na pysk do 1 ligi skoro bankrutują ,a Gdańsk jechać baraż z 1 ligą
    Bankrutujemy tak samo jak Wy, Gdańsk czy parę innych ekip Wszędzie są jakieś zaległości, które do grudnia będą spłacone, tylko Gapa się za wcześnie wygadał
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Znad jakiej cholernej Trynki? Znad Wisły.
    Jeszcze za czasów studenckich, lubiłem tak podpuszczać kumpli z Grudziądza. Strasznie się wtedy pienili. Widzę uczucie do Trynki ciągle niezmącone.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    A mecz przegrali Nicki i Suchecki. Zbyszek jest soft i nic tego nie zmieni, a bieg który z 5:1 zrobili z Renatą 1:5 to 99% jego winy. Było tak polane, że każdy widział, że nie można iść na dużą, a na 1 łuku w krawężnik Zbyszkowi wszedł Lindgren. Zawalony najważniejszy bieg.
    Nie bluźnij Lu_kash. Zibi z zawodnika ściągniętego "za pięć dwunasta", który miał robić 5 punktów - wyrósł na drugiego zawodnika w drużynie. Nic nie zawalił. Jechał na przystało na prawdziwego żużlowca. Gryzł tor we Wrocławiu i dzisiaj w Gdańsku. Zapominasz chyba, że jeszcze niedawno ciułał się po jakichś Poznaniach bo inni go nie chcieli. Mam nadzieję, że uda się go wyjąć z Zielonej Góry. Oczywiście za rok będę chodził na Wybrzeże... dla Krystiana Pieszczka i mam nadzieję, że dla Zbyszka Sucheckiego. Dzisiaj Zbyszek podbił serca wielu gdańszczan. Jeśli zostanie u nas Stasiu Chomski to jest duża szansa na Zbyszka Sucheckiego.
    Co do reszty składu to temat na długie zimowe wieczory.

    Dzisiaj niestety sędzia stał się postacią pierwszoplanową w meczu. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że załatwił nam spadek. Niesłuszne wykluczenie Pieszczka. Puszczał zawodników z lotnych startów: Lindgrena, Ułamka, Gafurova ale tylko temu ostatniemu kazał powtarzać start. To nie wszystkie grzeszki sędziego... Ciekawe czy wyjechał cało i zdrowo z Gdańska?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Spadek załatwił nam zarząd kontraktując drużynę specjalnej troski, która stanowiła pośmiewisko ligi przez cały sezon.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Niestety Lindgren to jest GP - końcówkę miał piorunującą.
    Ten bieg 11... z 5:1 na 1:5.
    Wyć się chce, ale cóż, w trójkę obronili zaliczkę.
    To był na prawdę bardzo dobry mecz...
    Czy byliśmy najsłabsi w lidze? Skoro spadliśmy, to na pewno tak.
    Cóż, do zobaczenia w następnym sezonie... GKS Wybrzeże Gdańsk.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Melas, najzabawniejsze że przyczepiłeś się do zawalenia meczu przez Sucheckiego, a potraktowałeś logicznie zawalającego 17punktowego Pedersena.

    Wymieniłem dwóch gości, którzy akurat nic nie zawalili, choć i oni mieli gorsze momenty i gdyby choć jeden je wyelminował dziś śpiewalibyśmy inaczej.


    Tak, tak - kierownik startu robił co mógł, żeby sędzia wykluczył któregoś z czołgistów stojących z dala od taśmy. A i ktoś opony młodym ufundował. Szacuneczek.


    Tak naprawdę dziś było blisko, gdyby THJ zrobił taki wynik z Toruniem to by przestali go martwego wystawiać. Szkoda, że takiej jazdy nie było cały sezon.


    Suchy jest ok, to miękki zawodnik, ale naprawdę widać, że mu zależy, że robi więcej niz potrafi, choć zawsze na naszym torze jeździł ładnie. Fajnie, że wrócił do żużla na dobrym poziomie, na 1 ligę powinien wystarczyć, ale nie po 9, tylko jako 5 senior.

    Byłem z tym spadkiem pogodzony cały rok, ale jakoś nie potrafię tego zrobić po dzisiejszym meczu.

    Aaaa, no i było trochę kibiców, mimo że pogoda i wyniki nie zachęcające. Żużel w tym mieście jeszcze nie umiera. Maciek pisał o prawnie przesądzonym spadku Bydgoszczy, można się łudzić miesiąc dłużej.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Aaaa, no i było trochę kibiców.
    np bylo...zarzad na koniec "zdal" egzamin z marketingu

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    zamknięte wyjście ze strachu przed taczką?
    na niektóre sprawy to już naprawdę nie ma słów, tego przez te lata jest tyle, że nie sposób już wszystkiego spamiętać.
    dziś i tak Polnego obroniłby sędzia. Skręcono nas i agresja poszła w innym kierunku, tak jak ja musiałem iść w innym, niż zaparkowałem, ja się przyzwyczaiłem, ale też przyzwyczaiłem się przez lata w Krakowie do niedzieli bez Wybrzeża. Nowym pewne zwyczaje ciężko wytłumaczyć.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Melas, najzabawniejsze że przyczepiłeś się do zawalenia meczu przez Sucheckiego, a potraktowałeś logicznie zawalającego 17punktowego Pedersena.
    Myślałem, że serio piszesz... Akurat do Suchego i Pedersena nie można mieć pretensji. Mecz wtopiony ale jest masa niewiadomych. Ciekawe co będzie z zarządem, z Polonią, z kilkoma zawodnikami, którzy mogą u nas zostać ale nie muszą. Tak na gorąco po meczu trudno zasnąć, wiele myśli w głowie się kręci, włącznie z poczuciem utraconych korzyści, że była dzisiaj okazja a człowiek nie przy........ł komu się należało
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 17-09-2012 o 01:27
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Szkoda tych punktów, których pozbawił nas "sędzia", bo to on odebrał nam baraże i ew. utrzymanie.

    Ja do nikogo z naszych pretensji nie mam. Wszyscy zostawili na torze serce. Nie wiem tylko czemu THJ uparł się jechać, o co Stasiu też chyba do niego pretensje miał! No, ale nic.

    Te nasze rozważania i tak są bezsensowne, co rusz biadolimy, a co by było gdyby...
    A to defekt, upadek, a to jakaś kontuzja, w końcu sędzia.

    Taki nasz los - za słabi na estra byliśmy, jesteśmy, czy będziemy...???

    Kierunek z biletami za 10 PLN pokazał zarządzającym klubem w jakim kierunku trzeba iść, mam nadzieję że w I lidze obierzemy podobny kierunek.

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    mam nadzieję że w I lidze obierzemy podobny kierunek.
    Pierwszą ligę mam w głębokim poważaniu. Od 89 roku ciągła huśtawka spadków i awansów. Ile można oglądać derby autostrady.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,117
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL Zobacz posta
    Szkoda tych punktów, których pozbawił nas "sędzia", bo to on odebrał nam baraże i ew. utrzymanie.
    Trochę za mocne te stwierdzenia o pozbawieniu, piszecie to jakby to był pewnik, że cały mecz zakończyłby się wynikiem 52-37.
    Sędzia co najwyżej odebrał Wam dalszą nadzieje na baraże i utrzymanie, bo przecież nie można teraz założyć, że przy ewentualnym 5-0 w biegu 13, biegi 14 i 15 nie potoczyłyby się inaczej niż w rzeczywistości.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Rogerson, oczywiście, że nie można. Ale o ile w 14 biegu prawdopodobnie i tak zakończyłoby się 3-3, bo z Ułamek pod koniec był już słaby, to kwestią nierozstrzygniętą pozostaje bieg 15, gdzie Suchecki po fantastycznej walce pokonał Lindgrena. Czy gdyby ten bieg decydował o awansie to byłoby również 5-1? Tego nie wiem i już nigdy się nie dowiemy. Rzecz jednak w tym, że gdyby sędzia w 13 biegu nie popełnił tej kuriozalnej decyzji to wszystko rozstrzygnęłoby się w sportowej rywalizacji, a tak? Będzie chociaż temat na długie zimowe wieczory.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Czy będzie jakiś zapis wideo z tego nieszczęsnego 13 biegu ? Na tą chwilę uważam ,że sędzia dał ciała .

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Przecież to oczywiste, że za przyjście z rodziną na stadion i kulturalne dopingowanie własnej drużynie, należy się przynajmniej z liścia. Czego tu nie ogarniasz?

    P.S. Aha, nie zapomnij pochwalić szmaty politycznej treści, bo będzie poprawka z obcasa.
    Ciesz się , że Ci nie wybili szyb jak masz samochód na gdańskiej rejestracji
    Serio , obie ekipy słabe, nie wiele zabrakło ale po raz kolejny powtórzę, że zasłużyliśmy na ten spadek. Brawo za organizacje dla prezesa ! Przewidział nasz spadek kazał zablokować bramę główną.

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Po tym co powiedział Pan "sędzia" dla Wybrzeże TV nie mam wątpliwości, że jest d.......m.
    Wykluczył Pieszczka, bo ten wywrócił się SAM

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/311051/czy-pieszczek-powinien-zostac-wykluczony-gdanszczanie-czuja-sie-pokrzywdzeni


    Stwierdził to siedząc naprzeciw zdarzenia - nie mając nawet szansy żeby zobaczyć tego co zrobił COLGEJT!
    Nic to jednak nie zmienia - spadamy - nie lubią nas i tyle!

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Ekstraliga ma jednak to "coś". Zapach spalin taki jakiś przyjemniejszy, cieplej na stadionie, zawodnicy jakby "z innej planety".
    Jednak co do samego meczu,
    Jak wiele osób tutaj muszę powiedzieć że sędzia odwalił numer w 13 biegu. Nigdy się nie spotkałem z takim werdyktem. Odniosłem wrażenie że sędziowanie było chwilami stronnicze. Paradoksalnie do spadku przyczynił się jeden z liderów, THJ. Nie mam dużego żalu, nie raz rozstrzygał mecze na naszą korzyść. Niestety bywa.
    Utrzymuję że mecz załatwił Najwer. Z GLIWIC. Przypominam że w sobotę Lechia prowadząc 1-0 przegrała 1-2 z ... PIASTEM GLIWICE.
    Czujecie?

    Reasumując.
    -Prezes nie ma ikry żeby odpuścić, choć teraz raczej nic mu innego nie pozostanie. Kasa mu się w portfelu będzie zgadzać i powie "Dziękuję".
    -Chomski prawdopodobnie odejdzie.
    -Lotos prawdopodobnie odejdzie
    -Krzycząc "Wybrzeże!" na trybunach ściągasz oprychów gotowych dać Ci wpie*dol.
    -Budują lidla koło stadionu
    -Za rok znów będziemy tutaj dyskutować o Ektralidze 2014.
    -Kierownik startu M.M. jest nie do wyjęcia Wielkie pozdro

    A na pierwszą ligę chodzić będę, nic mi innego nie pozostało.
    Od momentu gdy "kilka ładnych" lat temu z ojcem poszedłem na pierwszy mecz, ze smoczkiem w gębie..
    PROWOKATOR.... !!!

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    cyt. z sędziego ... Krystian Pieszczek przewrócił się sam ...Jak Krystian Pieszczek w tym samym miejscu jechał tak samo jak Sebastian Ułamek jakoś inni zawodnicy się nie przewracali a Sebastian Ułamek pojechał akurat w ten sam sposób jak Krystian Pieszczek w innych biegach i Krystian akurat się położył ..... doszło do upadku bo się położył sam .

    No "Salomonowa" odpowiedz znaczy się ..... jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ? czyli jak Jędrzejak z premedytacją ********ił Pieszczka w bandę to .... tak się jeździ w końcu to pierwszy łuk jak od Ułamka odbił się Gafurow to tak się jeździ bo taki jest ten sport ..... jak Pieszczek dostał w koło od Ułamka to przewrócił się sam .

    Jest jeszcze jedno ale ... nie zauważyłem ani jednego bezpardonowego ataku Pieszczka na kimkolwiek podczas wczorajszego meczu nawet jak został wpakowany w bandę to powtórka wyglądała podobnie dalej zaryzykował aby objechać Jędrzejaka po dużym i tym razem się zmieścił potem odjechał i po biegu . A ta faja w filozoficzny sposób uzasadnia swoją decyzje jeżeli nie było kontaktu to zwracam honor chociaż tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia ...sędzia też człowiek ma prawo się denerwować i powiedzieć głupotę ale jeżeli kontakt był to już jest błąd .... wielbłąd skutkujący konsekwencjami .


    P.s. Spadliśmy i to jest pewne żeby nie było ,że uważam inaczej .

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W 14 biegu jechał prosto do bandy aby zablokować napędzającego się Lindgrena. Zabrakło trochę metra.

    Dla mnie wypowiedź sędziego całkowicie dyskwalifikuje go z funkcji sędziego żużlowego! Co to za tłumaczenie?! Olaboga!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Z tego wszystkie zapomniałem. Melas oraz grono innych zainteresowanych. Należą się specjalne wyrazy szacunku, za materialne wsparcie naszych młodych wilczków.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Lotos sie wycofuje

    Ciezko bedzie zatrzymac utalentowanego Pieszczka.No chyba ze obecny/nowy prezes zapewni budzet na 2013.Tego Gdansku zycze.

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    jezu dajcie sobie już spokój po waszych wypowiedziach to zaraz dojdziecie że biegi 13 14 15 powinny być dla was po 5:0
    Może we Wrocławiu nie trzeba było takiego łomotu dostać żeby straty nie były tak duże

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    eech co za "scholastyka" kolegi Elendira.A ja napisze przewrotnie, ze gdyby Sparta wygrala u siebie np. 66:24, to nawet ostatnie biegi po 5:0 (dla Wybrzeza) nie mialyby zadnego znaczenia dla tego klubu(Sparta).
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 18-09-2012 o 10:04

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    jezu dajcie sobie już spokój po waszych wypowiedziach to zaraz dojdziecie że biegi 13 14 15 powinny być dla was po 5:0
    Może we Wrocławiu nie trzeba było takiego łomotu dostać żeby straty nie były tak duże
    nie nie, ale w 13 biegu, gdyby sędzia podjął prawidłową decyzje, a 14 i 15 zakończyłby się tak samo jak tego dnia...
    To w kwietniu 2013 na inauguracji I ligi byłby meczyk pt. WTS Wrocław - Kolejarz Rawicz
    PROWOKATOR.... !!!

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    to że się tu znaleźliśmy to ogólnie i tak wał z Bydgoszczy która kasy nie ma i dałą punkty Czewie
    Elendir widzę "geniusz matematyczny" ! Na prawdę liczenie do 20 sprawia Ci tyle problemów? Może czas skupiać się na lekcjach w gimnazjum a nie wymyślać tylko kolejne teorie spiskowe. Odejmij nie tylko punkt za remis Włókniarza w Bydgoszczy, ale nawet ten punkcik bonusowy (zakładając że nas Bydgoszcz pokonała 11+ punktami...). Co wychodzi? I tak baraże dla Sparty i tak. Ale pewnie powiesz że Leszno też się nam w ostatniej kolejce podłożyło, bo przecież oni wcale nie chcieli w tych PO jechać.

    Inna sprawa że punkt bonusowy Włókniarz zgarnął zarówno na Gdańsku jak i na Wrocławiu. Więc chyba jednak w barażu spotkały się dwie najsłabsze drużyny ligi?

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Lotos sie wycofuje

    Ciezko bedzie zatrzymac utalentowanego Pieszczka.No chyba ze obecny/nowy prezes zapewni budzet na 2013.Tego Gdansku zycze.
    Informacja z facebooka sprzed dwóch godzin, z oficjalnej strony Piechy.
    "Pomimo spadku do pierwszej ligi, Krystian nadal będzie reprezentował Wybrzeże!"
    PROWOKATOR.... !!!

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    cyt. z sędziego ... Krystian Pieszczek przewrócił się sam ...Jak Krystian Pieszczek w tym samym miejscu jechał tak samo jak Sebastian Ułamek jakoś inni zawodnicy się nie przewracali a Sebastian Ułamek pojechał akurat w ten sam sposób jak Krystian Pieszczek w innych biegach i Krystian akurat się położył ..... doszło do upadku bo się położył sam.
    To, że Wybrzeże było cały rok słabiutkie, nie podlega dyskusji, natomiast nie powinno to rzutować na ocenę tej konkretnej sytuacji.
    Polecam obejrzenie na spokojnie filmu z tego wyścigu: http://www.pokredzie.pl/home/artykul...sie-przewrocil
    Sędzia powtarza w kółko, że Pieszczek wywrócił się sam. Dziwne, że przy takim wyniku odmówił obejrzenia powtórek i tak szybko wskazał winnego.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ta powtórka, choć nie jest idealna, tylko potwierdza, że sędzia popełnił fatalny błąd.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Faktem jest, że Ułamek być może był już z przodu odrobinę ( z tej kamery ciężko powiedzieć ), natomiast bezspornym faktem jest również to, że Ułamek poszerzył tor jazdy i Pieszczek nie przewrócił się sam. Tak jak pisałem po meczu tak napisze i teraz. Ułamek do wykluczenia i nikt inny w tym wypadku. Odwoływać się zapewne nie ma po co bo jeszcze nikt nigdy nie wygrał chyba w takiej sytuacji ale wg mnie smród pozostaje. Może i byliśmy najsłabszą ekipa ekstraligi natomiast jak pokazuje powtórka przynajmniej według mnie byliśmy o dokładnie 1 punkt lepszą ekipą w meczu o baraże. Dodatkowo nie rozumiem nadal dlaczego sędzia nie zdecydował się na obejrzenie powtórki która zapewne była dostępna...
    Ostatnio edytowane przez gks-falubaz-sparta ; 18-09-2012 o 11:12

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez QB Zobacz posta
    Polecam obejrzenie na spokojnie filmu z tego wyścigu: http://www.pokredzie.pl/home/artykul...sie-przewrocil
    Sędzia powtarza w kółko, że Pieszczek wywrócił się sam. Dziwne, że przy takim wyniku odmówił obejrzenia powtórek i tak szybko wskazał winnego.
    Ciekawy jest jeszcze ten wątek o rzekomym zatargu z Najwerem, jaki w wywiadzie poruszył rozżalony Pieszczek

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dla mnie po obejrzeniu sprawa jest jasna - Pieszczek nie musiał upadać. Źle, jak zawodnik w tak młodym wieku zaczyna tak cwaniakować.
    Ewentualnie można rozważyć opcję, czy sędzia nie mógł puścić całej trójki z uwagi na pierwszy wiraż

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Fajnie ,że w końcu znalazł się film BYŁ KONTAKT między Ułamkiem a Pieszczkiem 2.40 2.41 niewiele brakowało a zgarnąłby Sucheckiego .
    I tacy sędziowie decydują w tak ważnych meczach . Aż się ciśnie na usta coś dosadniejszego !!!

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chyba tylko wrocławianie będą na siłę bronić Ułamka, który pojechał w stylu Pedersena. Z tym że nawet Nickiego za takie rzeczy wykluczają, Seba ma jakieś chody

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Mam nadzieje ,że ten ................... nie będzie delegowany do Gdańska na nasze mecze !!! w pierwszej lidze .

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dla mnie po obejrzeniu sprawa jest jasna - Pieszczek nie musiał upadać. Źle, jak zawodnik w tak młodym wieku zaczyna tak cwaniakować.
    Ewentualnie można rozważyć opcję, czy sędzia nie mógł puścić całej trójki z uwagi na pierwszy wiraż
    Jestem osobą całkowicie postronną, ale Ciebie człowieku nie da się już czytać. Odnoszę też wrażenie, że przez życie idziesz sam, będąc taką "wszechwiedzącą wyrocznią", którą się eliminuje z towarzystwa.

    W/g mnie to ewidentny faul Ułamka !!! Odpowiedź Najwera można odebrać jako "zemstę" za podobne zachowanie w innych biegach Krystiana ?? To dyskwalifikuje sędziego !!!

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Przecież to oczywiste, że za przyjście z rodziną na stadion i kulturalne dopingowanie własnej drużynie, należy się przynajmniej z liścia. Czego tu nie ogarniasz?

    P.S. Aha, nie zapomnij pochwalić szmaty politycznej treści, bo będzie poprawka z obcasa.
    a to bylo genialne..."gimnazjalisci" byli gotowi wyzywac i bic za "Wroclove" wlasnych kibicow, ktorzy nie podzielali ich milosci do mieszkancow stolycy Dolnego Slaska
    nie mogli zrozumiec, ze czesc ludzi ma gleboko w dupie z kim to oni sie brataja...no coz
    a co bylo na szmacie ? bo kat patrzenia u mnie inny byl...

    a teraz rzeczywistosc...
    nie bedzie zle...w I lidze nie bedzie B(rz)ydgoszczy i Gniezna...
    Bulka z maslem

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Pytanie do fanów z Wrocławia:

    Czy Woofinden wystąpi w barażach, czy będzie Z/Z ?


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiecie już co dzisiaj zrobił (zdobył) w lidze szwedzkiej THJ? o Krystianie w Tarnowie zapewne już wiecie

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Musiał nie musiał. Upadł z winy Ułamka i to Seba powinien być wykluczony.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •