Strona 13 z 35 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    mam nadzieję na czwartek i ciekawe co zrobi bez Vaculika (z/z) i Janowskiego --> finał
    Emil w tym finale też jedzie

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    Emil w tym finale też jedzie

    damy radę

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz: ten cały syf regulaminowy i obyczajowy zaraził już wszystkich, łącznie z kibicami.

    Kibice sami już kombinują, wszędzie węszą spisek - a to Z/Z zróbmy za Davidssona - to będzie genialne, a to pozbijajmy KSM, a to Z/Z tu, a to tam. Teraz już wszędzie widzimy spiski - Vaculik, który leży w szpitalu - wał Cieślaka

    Sędzia W TELEWIZJI sugeruje wprost, że Unia Tarnów może zastosować OSZUSTWO i przedstawić L4 za Grega, który ewidentnie był zdrowy i gotowy do jazdy - do czego to zmierza?!!!

    Teraz pewnie Cieślak połapał się, podpisał protokół meczu, bo wiedział, że się odwołamy i pojedziemy z Gregiem... To wszystko jest wina regulaminu i osób funkcyjnych. Regulamin jest durny i nieżyciowy, Ci którzy stoją "na jego straży" są niekompetentni i niestanowczy - dyscyplina tonie na naszych oczach!!
    Przejrzałeś na oczy w końcówce sezonu ? Płaczka.

    Z Gregiem pojedziecie i owszem, ale u siebie z ZG. Nie macie go nawet jak ukarać, bo czym.

  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Panowie, a nie uważacie, że to jest kpina, że my dyskutujemy tutaj na temat kto mogł jechać wg regulaminu a kto nie? Komu brakuje 0,09 aby KSM spełniać a kto ma minimalną nadwyżkę? Czy to o to tutaj chodzi? Czy my mamy z kalkulatorami na stadionach siedzieć i tylko pilnować czy ktoś czasem nie nagina regulaminu? To jest chore ! Ten sport jest najpiękniejszy właśnie wtedy gdy wszystkie zasady są jasne, czytelne i przejrzyste. Pod taśmą stoi dwóch zawodników gospodarzy, dwóch zawodników gości i ścigają się na 4 pieprzone okrążenia. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego ci, którzy zasiadają na posiedzeniach Speedway Ekstraligi wymyślają aż tak nieżyciowe regulaminy, w których sami się potem gubią. Czy chęć wydymania rywala, wykiwania go, znalezienia jakiejś furtki w przepisach pozjadała wszystkim do reszty rozumy ?
    Zlikwidujmy KSM, zlikwidujmy Z/Z tak jak to teraz zamierzają zrobić w 1 lidze, wprowadźmy zawodnika rezerwowego z nr 8. Czy to naprawdę są takie złe rozwiązania? Jak najmniej możliwości do kombinacji, uprośćmy to wszystko, tak jak było dawniej !

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Nie no, jest godzina 17, bierzemy TOP 6 zgłoszonych i obecnych, Hancocka wśród nich nie ma, więc w jego miejsce w programie ląduje "brak zawodnika". Jankes zjawia się w parkingu o 17:05, ale wtedy może sobie co najwyżej peta kopcić i obserwować kolegów po drugiej stronie bandy.
    no nie może, bo SE wspaniałomyślnie dopuszcza możliwość spóźnienia (co gulas wyłowił). przyjmując interpretację Proszowskiego, na podstawie której mecz ma zostać powtorzony, spodziewam się notorycznego przekraczania KSM w przyszłym roku. wszystko to dlatego, że gdyby dzisiejszy mecz sie odbył to Greg by jechał (by mógł) a jego KSM nie byłby liczony w protokole meczowym. jedyną możliwością aby amerykanina wykluczyć z meczu (liczenia KSM) to brak jego zgłoszenia do zawodów (a zgłoszony był).
    tak więc oprócz amerykanina, SE i całej masy partaczy dupy dał również Marek C., który akurat tego nie doczytał. tyle.

  6. Powrót do góry    #546
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Rzecz w tym ze jesli KSM byl ok to nawet spozniony Greg mogl jechac w tym meczu - przepis adekwatny cytowano na poprzedniej stronie.

    Mam tego dosc, o czym my tu w ogole rozmawiamy ? Podobno mialo byc cos o emocjach sportowych ....

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Poczekajmy do oficjalnego komunikatu.Poki co to mamy interpretacje Lisa przeciwko interpretacji Proszowskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego Greg miałby jechać w powtórce??
    Przecież przy wyliczaniu (być może błędnym) KSM go nie było.
    Bo pewnie regulamin takiej sytuacji nie przewiduje. Skoro mecz od nowa to druyny musza 4 dni wczesniej podac sklady

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    ZA SF: - Ekstraliga ma wielki problem bo mecz musi być powtórzony - rozpoczyna rozmowę ze portalem SportoweFakty.pl Marek Cieślak.- Sędzia źle policzył nasz KSM. Mieliśmy wymagane minimum i zawody powinny się odbyć. Poinformował nas o tym sędzia Tomasz Proszowski. My naprawdę nie liczyliśmy KSM w parkingu. Sędzia miał kalkulator i byliśmy pewni, że dobrze wszystko obliczył - dodał trener Cieślak.
    Nasz najlepszy trener, selekcjoner, który nie wie co ma w parkingu, na DPŚ też nie wiedział kogo miał w parkingu, to mnie tylko cieszy w tym wszystkim, że dostanie w Tarnowie po dupie od prezesa.

  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Hancock mogl pojechac w tym meczu nawet mimo spoznienia wg regulaminu bo reszta druzyny miescila sie w min.ksm a o tym w nim mowa . A co do mojego poprzedniego posta to potwierdzi go ktos predzej czy pozniej. Najlepsze ze tworzacy regulamin go nie znaja i to dotyczy wiekszosci prezesow elipy.

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Nie potrafię zrozumieć, dlaczego ci, którzy zasiadają na posiedzeniach Speedway Ekstraligi wymyślają aż tak nieżyciowe regulaminy, w których sami się potem gubią. Czy chęć wydymania rywala, wykiwania go, znalezienia jakiejś furtki w przepisach pozjadała wszystkim do reszty rozumy ?
    Przecież te wszystkie regulaminy, które niby są w imię oszczędzania, fair-play itp, tak naprawdę powstają po to, by znaleźć okazję do dosrania rywalowi.

    Ten sport w gruncie rzeczy, nawet na zawodowym poziomie, powinien być prosty. To o czym zawsze pisałem, brak KSMów, jak ktoś chce niech jedzie samymi juniorami. Byle był wypłacalny i spełniał normy bezpieczeństwa na swoim stadionie.
    Patrząc na dzisiejszy mecz, o czym wcześniej nie myślałem. Mecz jest o 17:00. O 16:55 zgłaszasz sędziemu skład i finito. Ktoś się wy***** gdzieś, ktoś nie zdążył. Bez konsekwencji robisz zmianę i jedziesz. To żaden problem przyjechać na zawody z nadmiarem juniorów.
    Poza tym pozycje rezerwowe dla juniora i seniora. Bo dlaczego nie mieć powodu do robienia zmian?

    Po co sobie utrudniać życie, obliczać jakieś KSMy sremy i inne gówna. Zastanawiać się kogo liczyć do top6 z KSM i inne bzdety. Po co to w ogóle ***** powstaje...
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poczekajmy do oficjalnego komunikatu.Poki co to mamy interpretacje Lisa przeciwko interpretacji Proszowskiego.
    Gwoli czystosci intencji przypomne skad jest Proszowski.

    Albo lepiej nie

    Oby Wroclaw w barazu wygral bo jeszcze pomysli o zgloszeniu spoznionego protestu - w koncu u nich tez nie bylo minimalnego KSM o godzinie rozpoczecia meczu (co z tego ze czas na prostesty minal, cos sie na pewno i na to w regulaminie znajdzie).
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 16-09-2012 o 21:43

  13. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Cieślak podczas wywiadu cały we łzach, podczas gdy Stępniewski z trudem ukrywa radochę.
    Mija kilka godzin i w Toruniu już powoli zaczynają sobie pluć w brody, że nikt nie wpadł na to, że 34,03>34,00 zanim sędzia ogłosił 40:0.
    Cieślak mówi, że w powtórce pojadą z Gregiem.
    Mecz trwa.
    Łysy to jest jednak sztukmistrz.

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Gwoli czystosci intencji przypomne skad jest Proszowski.

    Albo lepiej nie
    Nie musisz,kazdy wie.
    Dobrze,ze macie kogos kto tego wszystkiego pilnuje,bo reszta jak widac zarobiona po lokcie i nie ma czasu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Jak to nie, przeciez potwierdzasz niejako to co napisalem - czyli ze Jamróg moze byc liczony wg tych przepisów jesli był zgłoszony pod 2-ka na 45 minut przed meczem. Do tego obliguje to "i". (w domysle - jesli Lamparta nie bylo fizycznie w Toruniu to zakladam ze wlasnie tak bylo, jaki bylby wtedy sens niezglaszania Jamroga nie wiem).
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbiór

    rozmawiamy o iloczynie zbiorów, czyli elementach które należą i do A (top6 zgłoszonych), i do B(obecnych). gdybyśmy mówili o sumie zbiorów A i B (Proszowski) to w regulaminie powinno stać słowo "lub". tyle (logiki), zobaczymy jak z nią stoi SE
    Ostatnio edytowane przez energo ; 16-09-2012 o 21:47

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    a taki był nudny wątek, 2 posty na krzyż
    Dokładnie.
    Niedziela wbrew pozorom udana. Śmiech to przecież zdrowie, nawet śmiech przez łzy nad tym popier%olonym polskim żużlem.

  17. Powrót do góry    #557
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Przejrzałeś na oczy w końcówce sezonu ? Płaczka.

    Z Gregiem pojedziecie i owszem, ale u siebie z ZG. Nie macie go nawet jak ukarać, bo czym.

    O co Ci człowieku chodzi?! Nie masz już w jakim temacie się "wyszaleć"... "Płaczka"? Z kim Ty dyskutujesz?! Z kolegą na wykopkach?!

    Może pojedziemy z Zieloną Górą, może powtórkę z Toruniem. Trudno - takie jest życie, od nas, a tym bardziej od kibiców nic nie zależy. Każdą decyzję trzeba będzie "przyjąć na klatę", a jedyne co mogę to komentować to czego jestem świadkiem... Ty zamiast brać udział w dyskusji na pewnym poziomie, wtrącasz jakieś głupkowate uwagi.

    "Trzeba było zapłacić z góry" , teraz wyskakujesz z "płaczką" - błagam, idź poszukaj partnera do dysputy gdzie indziej, może na wspomnianych wykopkach, albo w szkole, bo tutaj nie masz czego szukać z takimi przytykami, przynajmniej u mnie.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wiele aspektów tego co stało się w Toruniu rozpatrywałem, ale jedna myśl nie daje mi spokoju.

    Jeśli sędzia stwierdził ,że ogłasza walkower z powodu nie spełnienia wymogu dolnego ksm przez tarnowian to ludzie z Unii musieli to sprawdzić , bo nie przyjęli tego bezradnie.

    Jeśli to sprawdzili a jestem przekonany, że tak było to znaczy, że świadomie przyjęli walkower do wiadomości. Najprawdopodobniej zrobili to z premedytacją, wiedząc, że bez Hancocka nie mają szans na awans i że w powtórce Greg pojedzie.

    Oczywiście to moje takie luźne dywagacje.

  19. Powrót do góry    #559
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    no nie może, bo SE wspaniałomyślnie dopuszcza możliwość spóźnienia (co gulas wyłowił). przyjmując interpretację Proszowskiego, na podstawie której mecz ma zostać powtorzony, spodziewam się notorycznego przekraczania KSM w przyszłym roku. wszystko to dlatego, że gdyby dzisiejszy mecz sie odbył to Greg by jechał (by mógł) a jego KSM nie byłby liczony w protokole meczowym. jedyną możliwością aby amerykanina wykluczyć z meczu (liczenia KSM) to brak jego zgłoszenia do zawodów (a zgłoszony był).
    tak więc oprócz amerykanina, SE i całej masy partaczy dupy dał również Marek C., który akurat tego nie doczytał. tyle.
    No tak. Post gulasa pojawił się w tej samej minucie co mój, nie zdążyłem doczytać. Ale to wszystko porąbane.

    Z (prawie) innej beczki, absolutną perełkę stanowi dla mnie wypowiedź Cieślaka:

    My naprawdę nie liczyliśmy KSM w parkingu. Sędzia miał kalkulator i byliśmy pewni, że dobrze wszystko obliczył
    Czyli co, jakby sędzia Lis powiedział mu, że meczu nie będzie bo na dachu stadionu Marsjanie rozpalili sobie grilla i spadające węgielki mogą stwarzać niebezpieczeństwo dla zawodników, to też by w to uwierzył bez mrugnięcia okiem?

    Oj, łatwowierny robi nam się Shrek na starość.

  20. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Po co sobie utrudniać życie, obliczać jakieś KSMy sremy i inne gówna. Zastanawiać się kogo liczyć do top6 z KSM i inne bzdety. Po co to w ogóle ***** powstaje...
    Otóż to. Mam tylko nadzieję, że Cegła uwzględni to wszystko w swoim projekcie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja mam dość - To wszystko to jedna wielka parodia - FPS. Granatowo-marynarkowi skutecznie go zabijają.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #562
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jestem przekonany, że Cieślak zrobił to z premedytacją, niestety furtkę dla takich działań zostawili twórcy regulaminu i ten, który miał pilnować jego przestrzegania, czyli sędzia... Samo życie w polskim speedway'u
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Możliwe, że nie łatwowierny a wyrachowany, tak jak to Semen napisał. Oczywiście to już bardzo odważna teoria spiskowa, ale szczerze mówiąc w tym naszym patologicznym polskim żużlu nic by mnie już chyba nie zdziwiło.

  24. Powrót do góry    #564
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    savage.
    No jeżeli Cieślak wyreżyserował i zagrał ten lament w wywiadzie to mamy do czynienia z rolą oscarową.

  25. Powrót do góry    #565
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jestem przekonany, że informację o możliwości "przewalenia" dostał po wywiadzie. W wywiadzie praktycznie płakał - gdyby był takim aktorem, to pewnie obecnie miałby dziecko z Meryl Streep i mieszkał w USA
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  26. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    OTy zamiast brać udział w dyskusji na pewnym poziomie, wtrącasz jakieś głupkowate uwagi.

    "Trzeba było zapłacić z góry" , teraz wyskakujesz z "płaczką" - błagam, idź poszukaj partnera do dysputy gdzie indziej, może na wspomnianych wykopkach, albo w szkole, bo tutaj nie masz czego szukać z takimi przytykami, przynajmniej u mnie.
    Dobrze zatem zakończmy, przepraszam, że mam żadnych argumentów. SE oszukała Tarnowian. Kalkulator był chiński. Amen.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 16-09-2012 o 21:57

  27. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Tyle stron emocji, żalów i płaczu (tu o dziwo najwięcej kibiców z Leszna ) i po co?
    Więcej dystansu i będzie OK. Mecz będzie powtórzony, mam nadzieję, że w pełnych składach (no wiem, że bez Vacula) i bardzo dobrze.

    Dziś liczyłem na żużlowe święto, dostałem farsę ale będzie jak się okazuje jeszcze jedna szansa na awans zdobyty na torze więc pozostaje tylko się cieszyć, nic więcej.

    Dyskusje nad regulaminem uważam za bezpodmiotowe więc po co się wysilać. Za rok będzie pewnie jeszcze głupszy (to podobnie jak z Mildurą - kibice bronili Gregowi dojazd na stadion, tego kolesia długo nikt nie przebije) nic na to nie można poradzić.

    Panowie, bez zbędnych emocji póki co. Lepiej zachować je na czwartek. Szkoda mi tylko ludzi z Tarnowa, którzy przyjechali dziś do Torunia, szacun dla nich.

  28. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Otóż to. Mam tylko nadzieję, że Cegła uwzględni to wszystko w swoim projekcie
    Teraz jest też pole dla kibiców, żeby przemówić jednym głosem. Jakiej ligi oczekujemy. To jest chyba najważniejsze dla TVP i ENEA, a prezesi, jakie by mieli wpływy u Stępnia, Kowalskiego i Witkowskiego (u tego raczej nie), to pewnie mogliby się cmoknąć w trąbki.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Otóż to. Mam tylko nadzieję, że Cegła uwzględni to wszystko w swoim projekcie
    Tylko nie Krzysztof Cegielski! Jeśli człowiek chce podłubać przy regulaminach, lub przy czymkolwiek w żużlu, to zamiast "wykładów" z ekonomii i pouczania innych niech pilnuje, by w każdym mieście przygotowywano odpowiednie tory do jazdy, walki i tworzenia widowiska dla widza!

  30. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wiele aspektów tego co stało się w Toruniu rozpatrywałem, ale jedna myśl nie daje mi spokoju.

    Jeśli sędzia stwierdził ,że ogłasza walkower z powodu nie spełnienia wymogu dolnego ksm przez tarnowian to ludzie z Unii musieli to sprawdzić , bo nie przyjęli tego bezradnie.

    Jeśli to sprawdzili a jestem przekonany, że tak było to znaczy, że świadomie przyjęli walkower do wiadomości. Najprawdopodobniej zrobili to z premedytacją, wiedząc, że bez Hancocka nie mają szans na awans i że w powtórce Greg pojedzie.

    Oczywiście to moje takie luźne dywagacje.
    Mam identyczne zdanie. Cieslak na zuzlu zeby zjadl.
    Ale takich talentow aktorskich sie po nim nie spodziewalem.
    Jak on ladnie plakal do kamery

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wiele aspektów tego co stało się w Toruniu rozpatrywałem, ale jedna myśl nie daje mi spokoju.

    Jeśli sędzia stwierdził ,że ogłasza walkower z powodu nie spełnienia wymogu dolnego ksm przez tarnowian to ludzie z Unii musieli to sprawdzić , bo nie przyjęli tego bezradnie.

    Jeśli to sprawdzili a jestem przekonany, że tak było to znaczy, że świadomie przyjęli walkower do wiadomości. Najprawdopodobniej zrobili to z premedytacją, wiedząc, że bez Hancocka nie mają szans na awans i że w powtórce Greg pojedzie.

    Oczywiście to moje takie luźne dywagacje.
    No ale co niby Cieślak zyskiwał godząc się na walkower?
    Gdyby sędzia dopuścił Unię do meczu i nie gwizdał walkowera to Hancock i tak mógłby wystartować.

    Z regulaminu, Art. 712. ust.4:
    4. Z zastrzeżeniem postanowień ust. 1 zawodnik, który spóźni się na zawody
    może wystartować w meczu po uzupełnieniu podpisu w swojej rubryce na druku
    zgłoszenia do zawodów i po przedstawieniu sędziemu dokumentów uprawniających
    go do startu w zawodach.

  32. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbiór

    rozmawiamy o iloczynie zbiorów, czyli elementach które należą i do A (top6 zgłoszonych), i do B(obecnych). gdybyśmy mówili o sumie zbiorów A i B (Proszowski) to w regulaminie powinno stać słowo "lub". tyle (logiki), zobaczymy jak z nią stoi SE
    Chyba sie mylisz energo. masz wybrac top 6 wsrod zgloszonych i obecnych. wiec A-zgloszeni, B-obecni. Masz C = iloczyn zbiorow A i B. Teraz ze zbioru C wybierz top6...

  33. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Chyba sie mylisz energo. masz wybrac top 6 wsrod zgloszonych i obecnych. wiec A-zgloszeni, B-obecni. Masz C = iloczyn zbiorow A i B. Teraz ze zbioru C wybierz top6...
    Alez on mowi wlasnie o iloczynie. Tyle ze ja tez tylko on sobie wmowil co innego. Dlatego juz nie reagowalem.

  34. Powrót do góry    #574
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No ale, po co miał Cieślak kombinować? Przecież zawodnik może się spóźnić i wystartwować w zawodach. Walkower był z powodu błędu z liczeniem minimalnego ksm.
    Unia Tarnów

  35. Powrót do góry    #575
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    No ale co niby Cieślak zyskiwał godząc się na walkower?
    Gdyby sędzia dopuścił Unię do meczu i nie gwizdał walkowera to Hancock i tak mógłby wystartować.
    W tym całym galimatiasie nie należy zakładać, że sędzia dopuściłby Grega do jazdy (jak się okazuje regulamin dopuszcza spóźnienie, o ile KSM obecnych w parkingu i zgłoszonych do zawodów jest wyższy od 34) skoro miał problem z policzeniem KSM tarnowian.

    Wychodzi niesamowita kaszana. Wpierw były niesamowite kontrowersje spowodowane "aptekarskim" podejściem do regulaminu i brakiem "dobrej woli", a teraz okazuje się, że NIKT nie zna przepisów i nie umie liczyć.

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Wardzała, Noga, Proszowski, Cieślak. Brakuje mi opinii doktora Slaka.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Może ktoś mi wytłumaczyć jakim cudem Hancock może wziąć udział w czwartkowym meczu ?

    Na chwilę wydawania decyzji przez sędziego nie było go w parkingu, zatem gdyby sędzia wydął dyspozycję rozpoczęcie zawodów, odbyłyby się bez udziału amerykanina, prwada ?

    EDIT : już widzę, regulamin dopuszcza spóźnienie.

  38. Powrót do góry    #578
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Może ktoś mi wytłumaczyć jakim cudem Hancock może wziąć udział w czwartkowym meczu ?

    Na chwilę wydawania decyzji przez sędziego nie było go w parkingu, zatem gdyby sędzia wydął dyspozycję rozpoczęcie zawodów, odbyłyby się bez udziału amerykanina, prwada ?
    Nieprawda, czytaj 7 postow wyzej adekwatny przepis.

  39. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    by w każdym mieście przygotowywano odpowiednie tory do jazdy, walki i tworzenia widowiska dla widza!
    Już myślą nad tym aby tory były przygotowywane przez neutralne osoby, mają wziąć pod uwagę fakt, iż zawodnicy śmigają na nowych tłumikach.


    Że co ? Że sędzia pomylił się licząc KSM ? 17 tys. luda odeszło z kwitkiem ze stadionu, organizator poniósł olbrzymie nakłady na organizacje meczu, obie ekipy muszą wybulić zawodnikom sporo kasy za sam przyjazd do Torunia, TV poniosła spore koszta w związku z transmisją. I to wszystko tylko dla tego, że sędzia źle obliczył KSM tarnowianom ?

    No to ja się pytam kto za to wszystko zapłaci ? Sędzia Lis ? SE ? Przecież tu chodzi o setki tys. PLN-ów.

    Chyba rację ma Dowhan z Dobruckim twierdząc, że mecze powinno sędziować przynajmniej dwóch sędziów. Główny i pomocniczy. Ten pomocniczy powinien być po rachunkowości
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Wardzała, Noga, Proszowski, Cieślak. Brakuje mi opinii doktora Slaka.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Spoko, na pewno będzie, ja również liczę na jakiś list bądź apel Senatora

  41. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Może ktoś mi wytłumaczyć jakim cudem Hancock może wziąć udział w czwartkowym meczu ?

    Na chwilę wydawania decyzji przez sędziego nie było go w parkingu, zatem gdyby sędzia wydął dyspozycję rozpoczęcie zawodów, odbyłyby się bez udziału amerykanina, prwada ?
    Dopiero co o tym napisałem, czytaj 6 postów wyżej

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Chyba rację ma Dowhan z Dobruckim twierdząc, że mecze powinno sędziować przynajmniej dwóch sędziów. Główny i pomocniczy. Ten pomocniczy powinien być po rachunkowości
    Wystarczy jeden sedzia ktory potrafi liczyc lub przepisy ktorych nie mozna dowolnie interpretowac.

    Czyli co,po zajadlej dyskusji doszlismy do wniosko,ze Hancock i tak mogl wystartowac a wszystko opiera sie teraz na interpretacji a nie na liczeniu.
    Jutro decyzja,ciekawe czy doczekamy sie trzeciej interpretacji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2012 o 22:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #583
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Nieprawda, czytaj 7 postow wyzej adekwatny przepis.
    Czyli gdybysmy mieli Pedersena w zespole i go zglosili zamiast Przedpelskiego i kazali mu przyjsc o 17.01, to KSM bys policzyl dla Ryana, Holdera, Warda, Miedziaka i Pulczasow, a Dzik moglby mimo wszystko jechac? Tak?

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Czyli gdybysmy mieli Pedersena w zespole i go zglosili zamiast Przedpelskiego i kazali mu przyjsc o 17.01, to KSM bys policzyl dla Ryana, Holdera, Warda, Miedziaka i Pulczasow, a Dzik moglby mimo wszystko jechac? Tak?
    Chyba nie bardzo.
    Art. 709. ust 1. pkt 2
    2) skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać wymogi określone
    w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM).
    Wtedy skład miałby wyższy KSM niż dopuszczalne maksimum.

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Wardzała był dobry w tv gdy pięknie zareklamował pewien popularny portal sportowy.
    Swoją drogą chciałbym, żeby wywiad z łysym szybko wskoczył na YT.

Strona 13 z 35 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •