Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,853
    Kliknij i podziękuj
    2,881
    Podziękowania: 2,461 w 1,301 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ja tam się czuję wydymany przez Stępnia. Drugi rok z rzędu.
    w twoim (waszym) wypadku zaczyna mi to wygladac na... "staly zwiazek"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,277
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,905 w 4,901 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Mimo wszystko trochę odpowiedzialna jest też ekipa z Torunia - oni też byli uczestnikami wydarzeń. Jak dla mnie to wszyscy tzn. sędzia, ekstraliga, Greg, Unia, Apator są odpowiedzialni za ten cyrk.

    PS
    Ciekawe czy działacze obu ekip, szczególnie z Torunia, zwrócą się do ekstraligi o wypłatę odszkodowania za poniesione koszty związane z meczem?
    Podpisuje sie pod tym.
    Zawinila kazda ze stron.Glownym winowajca jest jednak Lis,bo to on byl na koncu tego lancuszka ,on powinien nad tym panowac i jedna decyzja mogl zaoszczedzic nam wszystkim tej szopki.
    Stalo sie inaczej i kazdy pewnie oprocz Cieslaka ma kaca moralnego.

    Przestancie juz pisac o jakiejs krzywdzie,tak jak i o sprawiedliwosci.
    Ani my nie jestesmy skrzywdzeni ani kontuzja Sullego nie jest przejawem sprawiedliwosci w kontekscie Z/Z za Vacula.Ot zycie,nic wiecej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2012 o 07:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #993
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Czytam, czytam i korci mnie żeby odpisać jednemu i drugiemu i trzeciemu, a tu nagle pojawia się kingpin i pisze dokładnie to co miałem napisać (jak dobrze, że w kontekście forum nie używa się przewrotnego zwrotu "z ust mi to wyjąłeś"):

    Zawinila kazda ze stron.Glownym winowajca jest jednak Lis,bo to on byl na koncu tego lancuszka ,on powinien nad tym panowac i jedna decyzja mogl zaoszczedzic nam wszystkim tej szopki.
    Stalo sie inaczej i kazdy pewnie oprocz Cieslaka ma kaca moralnego.

    Przestancie juz pisac o jakiejs krzywdzie,tak jak i o sprawiedliwosci.
    Ani my nie jestesmy skrzywdzeni ani kontuzja Sullego nie jest przejawem sprawiedliwosci w kontekscie Z/Z za Vacula.Ot zycie,nic wiecej.
    Nie da się "zalajkować", więc podbijam do góry - jedyna odpowiedź do tego posta -> AMEN

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  4. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,708
    Kliknij i podziękuj
    205
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie da się "zalajkować", więc podbijam do góry - jedyna odpowiedź do tego posta -> AMEN
    wiesz, akurat z nim to nigdy nie wiadomo czy sobie jaja robi czy pisze poważnie chwile bym się wstrzymał

  5. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    padło amen i dyskusja zdechła. a atmosfera tak ładnie gęstniała z godziny na godzinę.

    Vaculik w szpitalu pod respiratorem nie wiadomo czy da radę.
    Sullivan pod spawarką. nie wiadomo co i jak. rysy na nadgarstku.

    ZZ czy bez ZZ. czy światło nie zgaśnie? czy dach wytrzyma?

    a coś słabo dzisiaj?

    czy sędzią będzie Lis?

  6. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ku..wa. Do czego to doszło - samobiczowanie. Nie płaczcie dewoty toruńskie jak Cieślak . Ku..wa żeby Sobocz i Mariusz ratowali na forum twarz toruńskiego żuzla - tego jesze nie grali
    Trza jechać na maksa choćby we trzech i rozpie...ć ten nadmuchany jak balonik dream-team od siedmiu boleści Na pełnej k...e znaczy się. Niech Chomiki nażrą się "koksu" Darcy przypomni sobie jazdę z Playstation Nie ma rzeczy niemożliwych.
    Bez jaj. Np. Unia Leszno wygrała z Tarnowem w RZ dość spokojnie (no przeciez to nie mógł byc przypadek) a w Toruniu poległa do 33
    Trzeba to zrobić na przekór wszystkim kombinatorom i Cieślakowi :

    Dobra ja się ponapinałem, a Wy siroty biczujcie się dalej. Nie zapomnijcie też dodać jaki ten Stępień zły.... W zasadzie zaczynajcie od tego posty, żeby było w ogóle wiadomo kto zawinił i kogo trzeba ukarać.

    PS: Myślę że włodarze Tarnowscy przełożą najbliższy mecz bo Ryan przeca nie zdązy. A Cieślak jest znany ze swojej dobroduszności
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 18-09-2012 o 09:27

  7. Powrót do góry    #997
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,853
    Kliknij i podziękuj
    2,881
    Podziękowania: 2,461 w 1,301 postach
    moze niech sedziuje Proszowski? A w jury Wardzala, Cegielski, Noga, Wojewodzki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #998
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    energo, avatar Cię zmylił. To nie ten osobnik, którego masz na myśli.

    Pytanie natury ogólnej. To co teraz nie stękamy, że tor będzie zrobiony pod Ryan'a?

    A jeszcze do poprzednich wydarzeń. Piotr Lis jako sędzia miał (raczej na pewno czas przeszły) taką specyfikę, że wszystkie trudne decyzje podejmował ultra szybko. Nad pierdołami rozwodził się długawo. I pomyśleć, że zgubiła go "żyła" na Grześków całego świata.

  9. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    w twoim (waszym) wypadku zaczyna mi to wygladac na... "staly zwiazek"
    Na szczęście po sezonie chyba uda się wziąć "rozwód"
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  10. Powrót do góry    #1000
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    moze niech sedziuje Proszowski? A w jury Wardzala, Cegielski, Noga, Wojewodzki
    W jury to tylko nasi - "speedway'owi" celebryci : Dworakowski - spec od gleb wszelkich, Komarnicki - spec od łobuzerii ekonomicznej, Dowhan - modniś, senator i Klocowa - w roli Małgosi Foremniak



    Kurcze! Byłbym zapomniał, jeszcze Marta "chyba nie jest trudno policzyć KSM" Półtorak
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  11. Powrót do góry    #1001
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Ku..wa. Do czego to doszło - samobiczowanie.
    Adamie, zwiększ swój spokój
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  12. Powrót do góry    #1002
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mhsol, Tyś się już oficjalnie wypiął na polską ligę więc nas teraz nie pouczaj

    Ja tam Kingpina słucham jak własnego taty i wierzę mu zazwyczaj ślepo ale jako kibic którego wygnano w niedzielę ze stadionu, a wczoraj z wieczora uraczono nowiną o Sullivanie, mam chyba prawo czyć się nietęgo i mieć zwichnięte morale.

  13. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Aerie - jak to się mówi - ciagnie wilka do lasu Nie odmówię sobie piwka przedmeczowego z Endriu i Howardem przeca. A stąd już blisko MA - żal byłoby nie wpaść . Idę się pośmiać - podobno śmiech to zdrowie - może być?
    PS: Czy jak mam wydrukowane bilety to zachowują one ważność czy trza coś wymieniac?

  14. Powrót do góry    #1004
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,637
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 2,909 w 1,784 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    PS: Czy jak mam wydrukowane bilety to zachowują one ważność czy trza coś wymieniac?
    Gdzieś czytałem, że jeśli kod kreskowy nie jest uszkodzony to nie musisz wymieniać. Jeśli jest niepełny to musisz się udać do kasy

  15. Powrót do góry    #1005
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Gdzieś czytałem, że jeśli kod kreskowy nie jest uszkodzony to nie musisz wymieniać. Jeśli jest niepełny to musisz się udać do kasy
    Komunikat klubu:

    Informacje o biletach na powtórkę półfinału Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów
    W niedzielę 16 września rozegrany miał zostać pojedynek XX rundy ENEA Ekstraligi Unibax Toruń – Azoty Tauron Tarnów. Decyzją sędziego Piotra Lisa, przyznany został walkower dla drużyny toruńskiej ze względu na brak wymaganego KSM-u w zespole z Tarnowa. W poniedziałek 17 września władze Speedway Ekstraligi uchyliły decyzję sędziego i postanowiły, że spotkanie Unibax Toruń – Azoty Tauron Tarnów zostanie powtórzone. Nowy termin tego spotkania to niedziela 23 września, natomiast godzina zawodów zostanie ustalona we wtorek.

    Bilety, które zostały zakupione na zawody zachowują ważność! Bilety zakupione przez stronę www.unibax.kupbilety.pl także zachowują ważność! Jeżeli przy zakupionym bilecie uszkodzony został kod kreskowy, posiadacze takich biletów proszeni są o dokonanie wymiany biletów w kasie klubowej do piątku 21 września.

    Osoby, które chcą oddać bilety, mogą to uczynić w kasie klubowej do środy 19 września. Osoby, które zakupiły bilet przez stronę www.unibax.kupbilety.pl i chcą oddać bilety, proszone są o przesłanie na adres mailowy: klub@speedway.torun.pl następujących danych: imię i nazwisko osoby, która zakupiła bilet, numer transakcji (zamówienia), numer konta oraz numer telefonu kontaktowego.

    Sprzedaż pozostałych biletów rozpocznie się w czwartek w kasie klubowej. Kasa klubowa jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16. W sobotę 22 września bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska

    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #1006
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając do wypowiedzi Cieslaka o "dobrej woli".
    Jesli Pan Marek jest takim człowiekiem aniołem
    to niech pośle Hancocka na trybuny żeby Sullivan nie miał smutno.
    Taki Cieslak miły sprawiedliwy to czemu nie odpusci jednego zawodnika
    zeby wyrównac siły? Fair Play to u Cieslaka najważniejsze słowa w słowniczku.

    Dla mnie to Cieślak stał sie "płaczkiem"
    Mówi na innych a największy smród robi od lat on sam.

  17. Powrót do góry    #1007
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Robin Hood
    To nie ja. Ja nic nie zrobilem

  18. Powrót do góry    #1008
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Aerie - jak to się mówi - ciagnie wilka do lasu Nie odmówię sobie piwka przedmeczowego z Endriu i Howardem przeca. A stąd już blisko MA - żal byłoby nie wpaść . Idę się pośmiać - podobno śmiech to zdrowie - może być?

    A możemy umówić się przed trybuną główną? Tam też jest ogródek Co Wy na to?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #1009
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volter Zobacz posta
    Wracając do wypowiedzi Cieslaka o "dobrej woli".
    Jesli Pan Marek jest takim człowiekiem aniołem
    to niech pośle Hancocka na trybuny żeby Sullivan nie miał smutno.
    Taki Cieslak miły sprawiedliwy to czemu nie odpusci jednego zawodnika
    zeby wyrównac siły? Fair Play to u Cieslaka najważniejsze słowa w słowniczku.

    Dla mnie to Cieślak stał sie "płaczkiem"
    Mówi na innych a największy smród robi od lat on sam.
    A ciekawe co by powiedział Wasz Prezes i Trenero jakby taka sytuacja była odwrotnie - Holder spóźnił się nie z własnej winy 5 min a działacze tarnowscy wiedząc o tym już 15 minut przed godziną rozpoczęcia zawodów czatowali z zegarkami pod bramą? "REGULAMIN TRZEBA PRZESTRZEGAĆ" ?

  20. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A możemy umówić się przed trybuną główną? Tam też jest ogródek Co Wy na to?
    Szlachcie nie chce się pofatykogwać do szaraczków z niebieskiej strefy?

    Bilety na główną nam załatw W końcu tam nigdy kompletu nie ma
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  21. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,708
    Kliknij i podziękuj
    205
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    A ciekawe co by powiedział Wasz Prezes i Trenero jakby taka sytuacja była odwrotnie - Holder spóźnił się nie z własnej winy 5 min a działacze tarnowscy wiedząc o tym już 15 minut przed godziną rozpoczęcia zawodów czatowali z zegarkami pod bramą? "REGULAMIN TRZEBA PRZESTRZEGAĆ" ?
    że możecie nam skoczyć, bo i tak mamy minimalny KSM a Holder się tylko spóźni i i tak pojedzie?

  22. Powrót do góry    #1012
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    A ciekawe co by powiedział Wasz Prezes i Trenero jakby taka sytuacja była odwrotnie - Holder spóźnił się nie z własnej winy 5 min a działacze tarnowscy wiedząc o tym już 15 minut przed godziną rozpoczęcia zawodów czatowali z zegarkami pod bramą? "REGULAMIN TRZEBA PRZESTRZEGAĆ" ?
    Kolego i to jest właśnie pytanie dlaczego Toruń takich spraw nie nagłaśnia. Bo wlasnie tak zrobiono jak piszesz w Tarnowie w ubiegłym roku.
    W ubiegłym roku bowiem w Tarnowie nie wpuszczono do parku maszyn busa Holdera i kupa ludzi - sponsorzy, mechanicy, lekarz drużyny,
    trener i inni dźwigali skrzynki z narzędziami, ochładzacze, opony, pchali motocykle od zaparkowanego samochodu Australijczyka do parku maszyn.
    Ekstra? A teraz kolejny konkurs. Jakiego torunskiego zawodnika i kiedy w Tarnowie nie chciano wpuscic w ogole na stadion i musial skakac
    przez plot?
    http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg692...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg228...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dsc0028zc.jpg&res=l anding

    A mecz jest o 17.30
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-09-2012 o 12:45
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,277
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,905 w 4,901 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    A ciekawe co by powiedział Wasz Prezes i Trenero jakby taka sytuacja była odwrotnie - Holder spóźnił się nie z własnej winy 5 min a działacze tarnowscy wiedząc o tym już 15 minut przed godziną rozpoczęcia zawodów czatowali z zegarkami pod bramą? "REGULAMIN TRZEBA PRZESTRZEGAĆ" ?
    Ma numer do sedziego,wiec:
    Memory fajf : Stepien - i wszystko jasne.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta

    Ja tam Kingpina słucham jak własnego taty i wierzę mu zazwyczaj ślepo.....
    Holder - 15
    Ward - 12
    Miedzin - 11
    Emil - 6
    Kamil - 6

    Na lajcie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2012 o 12:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,463
    Kliknij i podziękuj
    4,480
    Podziękowania: 1,711 w 1,017 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A teraz kolejny konkurs. Jakiego torunskiego zawodnika i kiedy w Tarnowie nie chciano wpuscic w ogole na stadion i musial skakac
    przez plot?

    [/URL]
    Per Jonson?

    Swoją drogą podziwiam was za zawziętość. Druga doba minęła.

  25. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 763 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kolego i to jest właśnie pytanie dlaczego Toruń takich spraw nie nagłaśnia. Bo wlasnie tak zrobiono jak piszesz w Tarnowie w ubiegłym roku.
    W ubiegłym roku bowiem w Tarnowie nie wpuszczono do parku maszyn busa Holdera i kupa ludzi - sponsorzy, mechanicy, lekarz drużyny,
    trener i inni dźwigali skrzynki z narzędziami, ochładzacze, opony, pchali motocykle od zaparkowanego samochodu Australijczyka do parku maszyn.
    Ekstra? A teraz kolejny konkurs. Jakiego torunskiego zawodnika i kiedy w Tarnowie nie chciano wpuscic w ogole na stadion i musial skakac
    przez plot?
    http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg692...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg228...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dsc0028zc.jpg&res=l anding

    A mecz jest o 17.30




    Chodzi o Lorama. Co wygrałem

  26. Powrót do góry    #1016
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2012
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Holder wpadł do parkingu po prezentacji od razu przebrany w kewlar. Czyli de facto już w trakcie meczu. Jeżeli byłeś kiedykolwiek w Tarnowie w parku maszyn lub widziałeś w TV wiesz doskonale że do największych nie należy. Jak to sobie wyobrażasz, że zawodnicy jeździli by slalomem pomiędzy mechanikami Holdera jego busem i wszystkim innym? A ze zdjęć które pokazujesz widać że bus został zaparkowany dosłownie pod bramą do parkingu do pokonania mieli dosłownie 10m i byli w boksie.

  27. Powrót do góry    #1017
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Z innej beczki - dlaczego w Toruniu miał jechać Przedpełski, a nie Ząbik albo Czerwiński? Pytam, bo nie daje mi to spokoju

  28. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 763 w 499 postach
    Ze zdjęć to widać, że tym busem można by np cofnąć żeby było bliżej

    Jest Przedpełski żeby startowały za niego chomiki a nikogo nie korciło żeby przypadkiem nie puscić z 2 razy Ząbika

  29. Powrót do góry    #1019
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volter Zobacz posta
    Wracając do wypowiedzi Cieslaka o "dobrej woli".
    Jesli Pan Marek jest takim człowiekiem aniołem
    to niech pośle Hancocka na trybuny żeby Sullivan nie miał smutno.
    Taki Cieslak miły sprawiedliwy to czemu nie odpusci jednego zawodnika
    zeby wyrównac siły? Fair Play to u Cieslaka najważniejsze słowa w słowniczku.

    Dla mnie to Cieślak stał sie "płaczkiem"
    Mówi na innych a największy smród robi od lat on sam.
    Aby wyrównać siły to ja proponuję, żeby Toruń odpuścił start Wardowi (trzecia średnia w Apatorze; Vaculik jest trzeci w Unii).
    To samo z Sullivanem i Hancockiem.

    I będzie sprawiedliwie

  30. Powrót do góry    #1020
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kolego i to jest właśnie pytanie dlaczego Toruń takich spraw nie nagłaśnia. Bo wlasnie tak zrobiono jak piszesz w Tarnowie w ubiegłym roku.
    W ubiegłym roku bowiem w Tarnowie nie wpuszczono do parku maszyn busa Holdera i kupa ludzi - sponsorzy, mechanicy, lekarz drużyny,
    trener i inni dźwigali skrzynki z narzędziami, ochładzacze, opony, pchali motocykle od zaparkowanego samochodu Australijczyka do parku maszyn.
    Nie znam tej akcji ale nie przypuszczam żeby ktoś celowo zakazał wjazd akurat Holderowi - zresztą np. na olimpico we Wrocławiu każdy zawodnik ma znacznie dłuższą trasę z tobołkami od Busa do parkingu niż te 20 metrów w Tarnowie (choć nie pod górkę).

  31. Powrót do góry    #1021
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,637
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 2,909 w 1,784 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chodzi o Lorama. Co wygrałem
    Loram chyba skakał w Czewie?

  32. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,708
    Kliknij i podziękuj
    205
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    Nie znam tej akcji ale nie przypuszczam żeby ktoś celowo zakazał wjazd akurat Holderowi - zresztą np. na olimpico we Wrocławiu każdy zawodnik ma znacznie dłuższą trasę z tobołkami od Busa do parkingu niż te 20 metrów w Tarnowie (choć nie pod górkę).
    jasne jasne: Twoje serce przypomina – piechotą zdrowiej.

  33. Powrót do góry    #1023
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,796
    Kliknij i podziękuj
    908
    Podziękowania: 1,349 w 712 postach
    Cytat Zamieszczone przez skofild Zobacz posta
    Holder wpadł do parkingu po prezentacji od razu przebrany w kewlar. Czyli de facto już w trakcie meczu.
    1. Wytęż wzrok i znajdź Holdera w czasie prezentacji: http://desmond.imageshack.us/Himg545...pg&res=landing
    Chyba faktycznie wpadł do parkingu po prezentacji przebrany w kevlar bo widać, że jest w nim i na prezentacji Ale Tobie zdaje się chodziło o to, że w ogóle się spóźnił i nie było go nawet na prezentacji? Czyż nie tak?
    2. Miejsca dla gości w parku maszyn w Tarnowie w większości są przy samej bramie wjazdowej - tam też stacjonował i Holder. Dlatego tym bardziej dziwne było, że nie wpuszczono samochodu Australijczyka, bo nie wiązało się to w żaden sposób z dezorganizacją pracy parku maszyn. Tarnowianie (zawodnicy) są dokładnie na przeciwległej stronie przy budynku klubowym.
    A umożliwienie noszenia jednak kupy rzeczy pod górkę łącznie z ciężkimi skrzyniami i motocyklami to naprawdę piękny gest
    ze strony tarnowskich gospodarzy.
    3. Nie wpuszczono busa Holdera do parkingu na 23 minuty (!) przed daniem sygnału do wyjścia do prezentacji (mam to na czasie licznych zdjęć).

    Jak to się ma do tekstu Kolegi Skofilda? Co jego argument to powiedzmy delikatnie trafienie w kosmos...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-09-2012 o 13:33
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #1024
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kolego i to jest właśnie pytanie dlaczego Toruń takich spraw nie nagłaśnia. Bo wlasnie tak zrobiono jak piszesz w Tarnowie w ubiegłym roku.
    W ubiegłym roku bowiem w Tarnowie nie wpuszczono do parku maszyn busa Holdera i kupa ludzi - sponsorzy, mechanicy, lekarz drużyny,
    trener i inni dźwigali skrzynki z narzędziami, ochładzacze, opony, pchali motocykle od zaparkowanego samochodu Australijczyka do parku maszyn.
    Ekstra? A teraz kolejny konkurs. Jakiego torunskiego zawodnika i kiedy w Tarnowie nie chciano wpuscic w ogole na stadion i musial skakac
    przez plot?
    http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg692...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg228...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dsc0028zc.jpg&res=l anding

    A mecz jest o 17.30
    I tutaj wychodzi twój brak znajomości sprawy i brak zielonego pojęcia o tym jak wygląda parking w Tarnowie ... Holder się spóźnił i nikt mu nie robił z tego powodu problemu nawet sprzyjały mu wtedy okoliczności bo rozpoczęcie spotkania opóźniło się przez kolejki pod kasami. Bus stał nie dalej jak 5 m od bramy do parkingu jako że Holder przyjechał ostatni został mu boks zaraz za bramą po prawej stornie w takiej sytuacji nawet nie ma sensu wjeżdżać busem do parkingu tym bardziej że o tej godzinie naprzeciw tego boksu stoją już 2 karetki które tam być muszą...

  35. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,277
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,905 w 4,901 postach
    W Tarnowie to chyba Crump skakal przez plot.

    No juz dobrze dziewczynki i chlopcy.Dosc tych przepychanek.
    Do niedzieli,oby w dobrym zdrowiu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    595
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W Tarnowie to chyba Crump skakal przez plot.
    Per Jonsson

  37. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dobra - takie tam sranie po krzakach Trza im wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie Nieważne czy w trzech, w dwóch czy w pięciu. Tarnów jest cienki jak sik pająka. No i Mareczkowi trza kinola utrzeć.

  38. Powrót do góry    #1028
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Najpierw tajemnicza taktyczna choroba i ZZ za Vaculika - później gierki Cieślaka bo przecież on wiedział że KSM jest git - brak korków w trakcie jazdy Hancocka przez miasto - teraz jeszcze nie wpuszczenie bus Holdera do parkingu --
    Macierewicz nawet tyle teorii spiskowych nie wymyślił ?

  39. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,463
    Kliknij i podziękuj
    4,480
    Podziękowania: 1,711 w 1,017 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Per Jonsson
    Chyba mnie nie zdyskwalifikuje za brak jednego "s"

    Morciasz jaki werdykt

  40. Powrót do góry    #1030
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    Najpierw tajemnicza taktyczna choroba i ZZ za Vaculika - później gierki Cieślaka bo przecież on wiedział że KSM jest git - brak korków w trakcie jazdy Hancocka przez miasto - teraz jeszcze nie wpuszczenie bus Holdera do parkingu --
    Macierewicz nawet tyle teorii spiskowych nie wymyślił ?
    Widzę, że limngoza dosięga też forum żużlowego.

  41. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,277
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,905 w 4,901 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Chyba mnie nie zdyskwalifikuje za brak jednego "s"

    Morciasz jaki werdykt
    Jako leszczynianin, nawet z dwoma s nadajesz sie do dyskwalfikacji.



    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...zyny-z-tarnowa

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...tylko-sedziego
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2012 o 14:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1032
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kolego i to jest właśnie pytanie dlaczego Toruń takich spraw nie nagłaśnia. Bo wlasnie tak zrobiono jak piszesz w Tarnowie w ubiegłym roku.
    W ubiegłym roku bowiem w Tarnowie nie wpuszczono do parku maszyn busa Holdera i kupa ludzi - sponsorzy, mechanicy, lekarz drużyny,
    trener i inni dźwigali skrzynki z narzędziami, ochładzacze, opony, pchali motocykle od zaparkowanego samochodu Australijczyka do parku maszyn.
    Ekstra? A teraz kolejny konkurs. Jakiego torunskiego zawodnika i kiedy w Tarnowie nie chciano wpuscic w ogole na stadion i musial skakac
    przez plot?
    http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg692...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg228...pg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dsc0028zc.jpg&res=l anding

    A mecz jest o 17.30
    To jak mamy tak sobie wypominać,to w 1992 dzięki Naszym działaczom w Waszych barwach mógł wystąpić Per Jonsson,który nie miał jak dostać się do Torunia.Dzięki Naszym działaczom mógł zabrać się wynajętym transportem razem ze śp. Wiggiem i Gertem Handbergiem.


    Chodzi o ten mecz http://rlach.republika.pl/dmp/1992/tota_1.htm

    Jak łatwo odjąć punkty,to mecz wiadomo jakby się skończył.Ale to tylko tak jeśli mamy sobie wypominaćirate:

  43. Powrót do góry    #1033
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dobra - takie tam sranie po krzakach Trza im wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie Nieważne czy w trzech, w dwóch czy w pięciu. Tarnów jest cienki jak sik pająka. No i Mareczkowi trza kinola utrzeć.
    I tego się trzymajmy-z Sullym, czy (be)z/z!

  44. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,867
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 763 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Chyba mnie nie zdyskwalifikuje za brak jednego "s"

    Morciasz jaki werdykt


    Na pewno ktoś odpowiedział prawidłowo bo organizator konkursu miga się przed wydaniem nagrody

  45. Powrót do góry    #1035
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dobra - takie tam sranie po krzakach Trza im wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie Nieważne czy w trzech, w dwóch czy w pięciu. Tarnów jest cienki jak sik pająka. No i Mareczkowi trza kinola utrzeć.
    I ja się pod tym podisuję. Nic tak nie cieszy jak zwycięstwo nad zadufanym Cieślaku w sportowej walce. Mam nadzieję że Vaculik (chociaż lubię chłopa) zrobi zr dwa punkty i wyjdzie szydło z wora.
    Ktoś mi tu zarzuca że tyle lat jestem na forum, a dopiero teraz się uaktywniłem i jeszcze pluję jadem. Cóż... sytuacja zmusiła. Cieszcie się że te wałki przewałki nie są z greenupami. Dopiero bym się uaktywnił.
    Go Apator Go! I Chelsea też

    Send from my Nokia 5110

Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •