Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Luker jeszcze jedno. Jeśli sędzia nie miał racji i mecz powinien sie odbyć to Cieślak o tym wiedział.
    Tak jak mowie, wczoraj jak wracalismy z Torunia, bylem o tym przekonany. Patrzac na wywiad w TV Cieslaka mam mocne watpliwosci, bo takim aktorem dobrym to ten koles nie jest, co chyba kazdy widzi podczas kazdego wywiadu(ktorego chetnie nie robi, co na pewno nie jest bez przyczyny).

    Nie zrobił nic aby odjechać mecz, na którym ponoć mu zależało. Czyli miał w tym jakis interes żeby nie jechać. Tyle w temacie uczciwości Cieślaka.
    O uczciwosci Cieslaka wszyscy wiemy, nikt nie bedzie mydlil tu ludziom oczu.

    Jesli wiedzial o KSM, to tak, mial interes zeby nie jechac. Jesli (wiedzial).

    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ja? już tu pisałem kilka razy, że uważam, że sędzia popełnił błąd. Więc do niego.
    Czyli wedlug ciebie Tarnow chcial jechac zawody, Torun wraz z managementem chcieli jechac zawody, natomiast sam sedzia nie chcial i sie zachowal czysto po aptekarsku?

    Czyli Kolodziej nam klamal w zywe oczy po meczu jak i pare innych osob z naszego teamu. (nie zeby to bylo nieprawdopodobne na 100%, ale znajac chociazby Kolodzieja, jest to bardzo bardzo bardzo bardzo malo prawdopodobne)

    Co nie znaczy, że nie mogę zwrócić uwagi na gierki Stępniów, Cieślaków i innych, którzy chcieli się przy okazji przechytrzyć.
    Jesli Cieslak wiedzial o KSMie to musialby byc nie tylko geniuszem ale i jasnowidzem, aby wiedziec, ze wasz team popelni blad i rowniez zle policzy KSM tak jak i sedzia. A jesli przyjmujemy twoja wersje, czyli ze Tarnow i Torun chcial jechac a sedzia byl tym, ktory nie chcial, to na jedno wychodzi - Cieslak by musial wiedziec, ze sedzia sie walnie na koralach liczydelka kiedy liczyl KSM.

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    A: nasi chcieli jechać, B: sedzia ogłosił walkower wbrew przepisom. Kto jest winny po stronie toruńskiej?
    Zdefiniuj kto to sa "nasi". Sami zawodnicy, caly klub w tym management, kibice?
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #767
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Pierwszy konkret.

    "Speedway Ekstraliga podjęła decyzję w sprawie niedzielnego meczu półfinałowego pomiędzy Unibaksem Toruń a Azotami Tauron Tarnów!

    - Nie ma wątpliwości, że sędzia popełnił błąd. W tej sytuacji jedynym możliwym rozwiązaniem jest powtórzenie meczu. W tej chwili nie wiadomo jedynie, kiedy się on odbędzie. Wysłaliśmy już stosowne pismo do klubów. Czekamy na odpowiedzi - powiedział dla SportoweFakty.pl prezes Speedway Ekstraligi Ryszard Kowalski."

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...zie-powtorzony

  3. Powrót do góry    #768
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    O ile mogę się zgodzić co do tego ,że można by zinterpretować przepis o dopuszczeniu składu Tarnowa z KSM 34,03 - 5 zawodników+Z/Z , to nie mogę się zgodzić z dopuszczeniem po spóźnieniu Hancocka do startów.
    Nie powinno być tak ,że zgłaszamy skład bez Hancocka , dla naszej korzyści zaliczamy do wymaganego limitu KSM zawodnika z nr 7 (Janowskiego) ,a jak Hancock dojeżdża na stadion to wchodzi normalnie do składu i wtedy Janowski znowu przesuwany jest pod nr 7 ,żeby jego KSM nie był liczony do KSM-u druzyny, bo dodając 8,71+ do zgłoszonego na mecz KSM-u 34,03 wychodzi 42,74.

    Gdyby coś takiego było możliwe to kluby miałyby zawodnika z wysokim KSM, z którym w składzie taki klub przekraczałby KSM meczowy.
    Ten zawodnik notorycznie spóźniałby się na mecz, żeby jego KSM nie był liczony do KSM-u drużyny w momencie rozpoczęcia meczu, a za niego liczono by w momencie rozpoczęcia meczu KSM najsłabszego juniora np. 2,50 ( bo byłby w pierwszej 6 zawodników zgłoszonych do meczu).
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 17-09-2012 o 10:22

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Luker - bujasz w obłokach. Toruń chciał punkty za darmo i się przejechał? Myślałem że to sędzia decyduje o takich sprawach. Ale skoro twierdzisz że Toruń, to ja o mistrza jestem spokojny. Zastanów się chłopie co piszesz.
    Zakladam, ze sedzia mecz odjechac chcial. Ergo, gdyby to od niego zalezalo, poczekalibysmy na Grega, wiec nie popelnilby bledu z KSM (co jest rowniez oddzielnym tematem).

    Oczywiscie jak mowie, zakladam, ze sedzia chcial odjechac. Jesli jednak tak nie jest, Kolodziej, jak i pare innych osob sa perfidnymi klamcami, natomiast sedzia rowniez potrafi niezle grac przed kamera.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    tego pewien nie jestem. z tej sytuacji nie ma dobrego wyjscia, sam czuje sie jak szczeniak, ktory dostal gowno zawiniete w pazlotko myslac, ze to cukierek. teraz przepraszaja i daja normalny, ale dobrze wiemy, ze juz nie bedzie smakowal jak ten, na ktory tydzien czekalem.
    Niestety. Wiekszosc kibicow jest normalnych, chciala mecz, i co. Jakbysmy zrobili sonde na stadionie ile osob chce poczekac 10 minut i odjechac mecz, a ile chce nie czekac i wygrac walkowerem, to jak myslisz ilu by sie zgodzilo (mowimy o samych kibicach Torunia)?

    Juz o tym jak sie czulismy my jadac na wycieczke 1000km nie wspomne. Kudos dla was jednak za swietny stadion. Te 10 minut na nim zrobilo wrazenie. Akustyka tez niezla.

    Nasze "Co to jest" z klatki zaraz po decyzji sedziego bylo niezle slyszalne w TV
    Ostatnio edytowane przez Luker ; 17-09-2012 o 10:20
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Czyli wedlug ciebie Tarnow chcial jechac zawody, Torun wraz z managementem chcieli jechac zawody, natomiast sam sedzia nie chcial i sie zachowal czysto po aptekarsku?

    Czyli Kolodziej nam klamal w zywe oczy po meczu jak i pare innych osob z naszego teamu. (nie zeby to bylo nieprawdopodobne na 100%, ale znajac chociazby Kolodzieja, jest to bardzo bardzo bardzo bardzo malo prawdopodobne)
    weź pod uwage to, ze Torun mogl chciec odjechac zawody bez Grega, dlatego stal z zegarkiem pod brama. biorac pod uwage znajomosc regulaminu przez UT i sedziego skad przypuszczenie, ze nasza strona znala go perfect?

    Luker: co do tego, ze mecz powinien sie odbyc wczoraj nie mam zadnych watpliwosci. byc moze nie mogl, ale powinien. sedzia powinien doprowadzic do rozegrania zawodow, watpliwosci zglosic w protokole, SE powinna zajac sie weryfikacja wyniku. byc moze wygralibysmy na torze i nie byloby zadnego smrodu, a tak... bedzie sie ciagnal.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 17-09-2012 o 10:24

  6. Powrót do góry    #771
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    T_rex - nie byloby mozliwe przekroczenie gornego KSM - inny artykul definiuje rowniez ze ZGLOSZONY sklad musi sie miescic w widelkach KSM.

    Inaczej mowiac:

    1. Zglaszany sklad musi byc w widelkach
    2. Brany pod uwage na godzine rozpoczecia meczu KSM jest liczony tak jak w tym watku juz wykazano.

    /edit.
    Art 709

    2) skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać wymogi określone
    w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM).

    Wiec chyba wszystko jasne?
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 17-09-2012 o 10:23

  7. Powrót do góry    #772
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    O ile mogę się zgodzić co do tego ,że można by zinterpretować przepis o dopuszczeniu składu Tarnowa z KSM 34,03 - 5 zawodników+Z/Z , to nie mogę się zgodzić z dopuszczeniem po spóźnieniu Hancocka do startów.
    Nie powinno być tak ,że zgłaszamy skład bez Hancocka , dla naszej korzyści zaliczamy do wymaganego limitu KSM zawodnika z nr 7 (Janowskiego) ,a jak Hancock dojeżdża na stadion to wchodzi normalnie do składu i wtedy Janowski znowu przesuwany jest pod nr 7 ,żeby jego KSM nie był liczony do KSM-u druzyny, bo dodając 8,71+ do zgłoszonego na mecz KSM-u 34,03 wychodzi 42,74.

    Gdyby coś takiego było możliwe to kluby miałyby zawodnika z wysokim KSM, z którym w składzie taki klub przekraczałby KSM meczowy.
    Ten zawodnik notorycznie spóźniałby się na mecz, żeby jego KSM nie był liczony do KSM-u drużyny w momencie rozpoczęcia meczu, a za niego liczono by w momencie rozpoczęcia meczu KSM najsłabszego juniora np. 2,50 ( bo byłby w pierwszej 6 zawodników zgłoszonych do meczu).
    Tu zachodza 2 oddzielne kwestie. Kwestia spoznienia zawodnika, kwestia KSM. To nie sa rzeczy, ktore nachodza na siebie, ale sa oddzielnymi kwestiami.

    Hancock jest zgloszony do zawodow, tyle, ze jest spozniony, wiec jego miejsce jest "puste" az na stadion dotrze. Minimalny KSM jest liczony w skladzie meczowym, tyle, ze poniewaz Hancocka nie ma, wylatuje z 6 zawodnikow ktorych KSM sie liczy, wiec bierzemy 6 pozostala i sprawdzamy czy Team jako OGOL moze byc dopuszczony do zawodow.

    Jak Hancock na stadion dociera, wpisuje sie go pod jego pole i jazda.

    Proste jak budowa cepa.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    weź pod uwage to, ze Torun mogl chciec odjechac zawody bez Grega, dlatego stal z zegarkiem pod brama. biorac pod uwage znajomosc regulaminu przez UT i sedziego skad przypuszczenie, ze nasza strona znala go perfect?
    Sam brak Hancocka nic nie znaczyl. Od poczatku tu chodzilo o KSM, wszyscy o tym wiedzieli. Przeciez nawet gdyby nie bylo przepisu o spoznieniu, to 5 zuzlowcow byla do jazdy.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  8. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Czyli wedlug ciebie Tarnow chcial jechac zawody, Torun wraz z managementem chcieli jechac zawody, natomiast sam sedzia nie chcial i sie zachowal czysto po aptekarsku?
    Co ja myślę? Sam do końca nie wiem.
    Jestem zdania, że zawodnicy chcieli meczu, kibice chcieli meczu sędzia też, bo nikomu w jego sytuacji nie jest na rękę robić taki burdel.

    Dalej to już możemy sobie bardzo gdybać. Zakładam, że sędzia razem z kierownictwami drużyn spotkał się i ktoś tam podał zły KSM. Sędzia się nie kapnął, albo sam źle interpretował przepisy i wtedy jednym i drugim zaświtało w głowie. Stępień sobie pomyślał, wygram walkowerem, lub też, że pojedziemy bez Grega. Nie mogę tego przepuścić. Kto jak kto, ale Stępień to raczej orłem z regulaminów nie jest, on z niczego nie jest Cieślak zaś, o... robią błąd, odwołamy się i pojedziemy w lepszym dla nas terminie. Dlatego żaden sędziego z błędu nie wyprowadził. Oczywiście to tylko teoria. Wiadomo, że nasi cudowni działacze poza torem kombinują jak mogą byle postawić na swoim. Pewnie Stępień jako jedyny stał nad Lisem z zegarkiem, ale to wystarczyło, by ten w spokoju nie przeanalizował przepisów. Chciał być twardy, męski i ukrócić naciąganie regulamino i strzelił sobie ostatecznie w stopę.
    Ostatnio edytowane przez alienisko ; 17-09-2012 o 10:27
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #774
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    T_rex - nie byloby mozliwe przekroczenie gornego KSM - inny artykul definiuje rowniez ze ZGLOSZONY sklad musi sie miescic w widelkach KSM.

    Inaczej mowiac:

    1. Zglaszany sklad musi byc w widelkach
    2. Brany pod uwage na godzine rozpoczecia meczu KSM jest liczony tak jak w tym watku juz wykazano.
    No tak może to być mój błąd - bo KSM od nr 1-6 / 9-14 liczy się tylko ,jak jest pełny skład ,a jak kogoś brakuje to zalicza się tez KSM zawodnika z nr 7/14.
    Dziwne tylko ,że jak Hancock przyjeżdża KSM zgłoszony wynosi 34,03 , on wchodzi do składu ( przecież przy zwykłym dodaniu jego KSM(8,71), drużynowy KSM UNii wyniósł 42,73).
    Co wtedy ,przelicza się ponownie KSM drożyny ,a KSM Janowskiego bądź innego zawodnika nie jest wówczas np. po V biegu brany pod uwagę, żeby drużyna zmieściła się w limicie 42 pkt KSM ???
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 17-09-2012 o 10:33

  10. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Luker: co do tego, ze mecz powinien sie odbyc wczoraj nie mam zadnych watpliwosci. byc moze nie mogl, ale powinien. sedzia powinien doprowadzic do rozegrania zawodow, watpliwosci zglosic w protokole, SE powinna zajac sie weryfikacja wyniku.
    Slyszales co Cieslak powiedzial. Ze sedzia nawet gdyby do zawodow dopuscil, to Torun od razu by zglosil protest po meczu. (swoja droga, o ile to prawda, mowi to tez jasno kto chcial aby mecz byl odjechany, a kto nie).

    Kwestia wierzyc w to co powiedzial, czy nie wierzyc.

    byc moze wygralibysmy na torze i nie byloby zadnego smrodu, a tak... bedzie sie ciagnal.
    ano
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  11. Powrót do góry    #776
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Komunikat Speedway Ekstraligi:

    Na podstawie art. 83 RSŻ uchylam decyzję sędziego Piotra Lisa przyznającą w dniu 16.09.2012 w meczu Unibax Toruń – Azoty Tauron Tarnów walkower na korzyść drużyny Unibax Toruń ze względu na fakt, iż w o godzinie rozpoczęcia zawodów drużyna Azoty Tauron Tarnów spełniała wymóg art. 709 ust. 1 pkt 2 RSŻ w zakresie posiadania minimalnego KSM, którego limit wynosi 34 pkt. Drużyna Azoty Tauron Tarnów dysponowała o godzinie zawodów następującym składem:

    Maciej Janowski - 7,58 pkt
    Janusz Kołodziej - 7,10 pkt
    Martin Vaculik - 6,86 pkt (zawodnik zastępowany)
    Leon Madsen - 6,50 pkt
    Kacper Gomólski - 3,49 pkt
    Jakub Jamróg – 2,50 pkt
    Razem: 34,03 pkt

    W związku z powyższym postanawiam jak na wstępie. Nowa data meczu zostanie podana osobnym komunikatem. Od decyzji weryfikacyjnej przysługuje na podstawie art. 86 RSŻ odwołanie w terminie 14 dni od daty jej otrzymania.

    TYLE W TEMACIE. Teraz bez zbędnych szopek ustalić termin i walczyć o Finał.

    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Dziwne tylko ,że jak Hancock przyjeżdża KSM zgłoszony wynosi 34,03 , on wchodzi do składu i co wtedy ,przelicza się ponownie KSM ,a KSM Janowskiego bądź innego zawodnika nie jest wówczas np. po V biegu brany pod uwagę,żeby drużyna zmieściła się w limicie 42 pkt KSM ???
    Nie ma to znaczenia. Na 45 minut przed meczem musisz zgłosić regulaminowy skład. Jak o godzinie meczu nie ma wszystkich grajków, to pozostała szóstka musi się zmieścić w KSM. Szóstka (piątka z ZZ) już z tego zgłoszonego składu. Więc jak jej KSM nie poleci poniżej 34 punktów to gra gitara.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Powrót do góry    #778
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    ... Stępień sobie pomyślał, wygram walkowerem, lub też, że pojedziemy bez Grega. Nie mogę tego przepuścić. Kto jak kto, ale Stępień to raczej orłem z regulaminów nie jest, on z niczego nie jest Cieślak zaś, o... robią błąd, odwołamy się i pojedziemy w lepszym dla nas terminie. Dlatego żaden sędziego z błędu nie wyprowadził. ...
    To rozsadne. Niemniej nie wiem czy mozna posadzac Cieslaka o az taka zimna krew. Predzej bym sie zgodzil ze on spanikowal w tym wszystkim - pamietaj ze nad nim tez stoja sponsorzy ktorzy mu placa, a czyja wina jesli nie jego byloby dopuszczenie do sytuacji w ktorej na godzine rozpoczecia meczu klub nie spelnia wymogow formalnych by w ogole ten mecz rozegrac? (a taka byla informacja sedziego, ty bys nie spanikowal? pewnie KSM mial policzony ale po informacji sedziego w tej sytuacji sam siebie bym zapytal czy sie nie pomylilem. Powiesz - mogl policzyc ponownie - tylko czy to byly warunki na chlodne analizowanie i liczenie? Telewizja, Stepien z zegarkiem w reku byc moze, pelen stadion kibicow, sedzia ktory wlasnie orzekl ze dales d.py i pograzyles caly sezon itp).

  14. Powrót do góry    #779
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2012
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wystarczyło trochę poszperać http://www.citeam.pl/oferty/cala-pol...u-helikopterem

  15. Powrót do góry    #780
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No to tylko teoria. Jakoś tam trzyma się kupy. Zresztą to nie musiałbyć Cieślak. Może jakiś kierownik drużyny, jeśli takiego macie sobie to na szybko wykoncypował, a Cieślakowi powiedział co powiedział i stąd Marek powtarzał potem takie rzeczy w tv, że możemy zgłosić protest.

    Zresztą nieważne. Grunt, że mecz się odbędzie. Co prawda już w zupełnie innej atmosferze dalekiej pewnie od święta i z dużą dozą nienawiści z trybun :/ Bo jakoś wątpię by ludzie do tego na spokojnie podeszli. Cóż...
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  16. Powrót do góry    #781
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez sosnek Zobacz posta
    A bus z motorami podczepiony na linie? (no chyba ze ten juz byl na stadionie, tego nie wiem )

  17. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Kto będzie sędziował powtórkę?

  18. Powrót do góry    #783
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Slyszales co Cieslak powiedzial. Ze sedzia nawet gdyby do zawodow dopuscil, to Torun od razu by zglosil protest po meczu. (swoja droga, o ile to prawda, mowi to tez jasno kto chcial aby mecz byl odjechany, a kto nie).

    Kwestia wierzyc w to co powiedzial, czy nie wierzyc.


    ano
    Dzisiaj tak na chłodno jak na to wszystko patrzę to coś mi się zdaje że Szrek odstawił wczoraj niezły kabaret. Nie ma takiej opcji żeby nie policzył sobie KSM i nie miał świadomości, że mecz może się odbyć. Kto jak kto, ale Marek ma regulamin w jednym palcu. Oczywiście siedział cicho, bo dla każdego było oczywiste że Tarnów bez Grega nie miał najmniejszych szans na awans do finału. Spóźniony Amerykanin mógł nie pojechać w pierwszych biegach, poza tym udział w zawodach bez żadnych przygotowań nie rokował dobrego wyniku Przecież przy z/z wszyscy muszą pojechać na 100 % żeby obronić przewagę z pierwszego meczu. Może przesadzam i demonizuję jego osobę, ale nie zdziwiłbym się gdyby takie były jego prawdziwe intencje.

  19. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Kto będzie sędziował powtórkę?
    Najrozsądniej by było, jakby shatter ze mną
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  20. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Co ja myślę? Sam do końca nie wiem.
    Jestem zdania, że zawodnicy chcieli meczu, kibice chcieli meczu sędzia też, bo nikomu w jego sytuacji nie jest na rękę robić taki burdel.
    Ano wlasnie. Teraz zaczynasz myslec na chlodno i obiektywnie. I tu nie chodzi o to, ze to Torun czy Tarnow. Na moich tez bym nadawal gdyby taka jazda sie pojawila, juz nawet nie wspomne, gdyby przez ich idiotyzm i pochopne widmo walkowera, zostal przelozony mecz, ktory bardziej mojej druzynie szkodzi niz pomaga. To juz w ogole by mieli przechlapane.

    Jak mowie, wszystko jest mozliwe, ale to co powiedzial Kolodziej slyszalem na wlasne uszy, nie od kogos trzeciego, bo mowil to w rozmowie ze mna. Stal ktos z managementu Torunia, nie wiem czy Stepniewski czy ktos inny, z zegarkiem w reku i o 17:00 trzeba bylo pokazac caly sklad. Kolodziej mowi, ze probuja wspominac o fair play i w odpowiedzi dostaja, ze fair play ich w tym momencie nie interesuje.

    Moglby oczywiscie klamac, ale po pierwsze nie on sam tak mowil, a po drugie Kolodziej w kraju nie jest raczej znany z takich akcji, a wrecz przeciwnie.

    Cytat Zamieszczone przez sosnek Zobacz posta
    Juz mowilem o tym. Lotnisko w Toruniu zamknieto.

    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    To rozsadne. Niemniej nie wiem czy mozna posadzac Cieslaka o az taka zimna krew. Predzej bym sie zgodzil ze on spanikowal w tym wszystkim - pamietaj ze nad nim tez stoja sponsorzy ktorzy mu placa, a czyja wina jesli nie jego byloby dopuszczenie do sytuacji w ktorej na godzine rozpoczecia meczu klub nie spelnia wymogow formalnych by w ogole ten mecz rozegrac?
    Tez tak mysle, zwlaszcza po obejzeniu tego wywiadu.

    Czasem tez mi sie wydaje, ze wszyscy przypisuja Cieslakowi jakies nadprzyrodzone mozliwosci, ze koles w 60 sekund potrafi przewertowac kazdy przepis w regulaminie i wyciagnac odpowiedni wniosek.

    Nie jest to oczywiscie nieprawdopodobne, ze Cieslak dobrze o tym wiedzial, ale jak dla mnie malo prawdopodobne po obejzeniu tego wywiadu.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  21. Powrót do góry    #786
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ilu z Was teraz siedzi w pracy i zamiast pracować pieprzy o żużlu?

    Nasi pracodawcy powinni pozwać Lisa
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  22. Powrót do góry    #787
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Slyszales co Cieslak powiedzial. Ze sedzia nawet gdyby do zawodow dopuscil, to Torun od razu by zglosil protest po meczu. (swoja droga, o ile to prawda, mowi to tez jasno kto chcial aby mecz byl odjechany, a kto nie).

    Kwestia wierzyc w to co powiedzial, czy nie wierzyc.


    ano
    No ale to nie Cieslak czy Stepien moze decydowac o tym czy mecz ma sie odbyc czy nie.To jest sprawa tylko i wylacznie sedziego.
    Mogl puscic mecz nie pytajac sie nikogo o zdanie i choc po meczu Torun moglby ta decyzje oprotestowac,protest bylby odrzucony.Wyszlo przeciez ,ze Lis nie mial prawa niedopuscic do tego meczu i orzec walkowera.Ba,on nawet biorac pod uwage strone formalna nie mial prawa uzalezniac swojej decyzji od widzimisie Stepnia czy Cieslaka.
    Wszyscy byliby wtedy wygrani i dzis nie dyskutowalibysmy o chorym regulaminie a ktorys z nas ostrzylby sobie zeby na pojedynek z Gorzowem.
    Tyko ,ze to wiemy dopiero dzis,ale w sumie sedziemu zabraklo jaj a nam przyzwoitosci.
    Lis tak czy siak wystawil sie na odstrzal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2012 o 10:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    pewnie paru torunian dziisaj tak pracuje. jestem ciekaw kiedy mecz.
    jedyny wygodny termin to czwartek.

    finał w Bydgoszczy przesunąć na wcześniej a mecz w Toruniu około 18.30 i będzie w komplecie poza Vaculikiem, bo jego zwolnienie chyba nie wychodzi do tego czasu.

  24. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ilu z Was teraz siedzi w pracy i zamiast pracować pieprzy o żużlu?

    Nasi pracodawcy powinni pozwać Lisa
    Heh.

    No ja wzialem wolne na dzis bo liczylem, ze bedziemy ostro oblewac final, jak bedziemy wracac z Torunia

    Z drugiej strony to lipa, bo bym sie przejechal na re-match, a jak bedzie czwartek to raczej o tym moge zapomniec. Moze przeloza o tydzien to w niedziele juz bardziej, a zobaczyc kawal dobrego zuzla live bym chcial; w koncu po to pojechalem.

    Osobiscie cos na wasz management tez bym sobie z checia krzyknal , wiec dodatkowy impuls do ponownej wycieczki krajoznawczej mam
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  25. Powrót do góry    #790
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Czyli podsumowując wątek KSMu, zgodna z regulaminem byłaby sytuacja, że:
    1. KSM 11
    2. KSM 8
    3. KSM 10
    4. KSM 8
    5. KSM 10
    6. KSM 2,5
    7. KSM 2,5

    KSM według tego składu 49,5, jednak zawodnik z numerem 1. spóźnia się na każdy mecz 5 minut i wychodzi nam KSM 41 A ten z "jedynką" i tak jedzie od swojego pierwszego biegu. Aż dziw bierze, że nikt na to nie wpadł

    Aha, żeby było jasne: według regulaminu awizowany skład nie musi spełniać limitów KSM, istotny jest tylko skład zgłoszony do zawodów.

  26. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Nie masz racji. Bo na 45 minut przed meczem zgłaszasz sędziemu oficjalny skład (czyli ten wcześniej zgłoszony/awizowany + ewentualnie jedna lub dwie zmiany). Jeśli ten skład z KSM 49,5 na 45 minut przed meczem jest nieprawidłowy, to już wtedy jest walkower i nawet nie czekamy, czy ktoś się spóźni, czy nie.

    Edit:

    Art 709. Pkt 1. Ust 2.
    skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać wymogi określone w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM).
    Ostatnio edytowane przez alienisko ; 17-09-2012 o 11:02
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  27. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ale to nie Cieslak czy Stepien moze decydowac o tym czy mecz ma sie odbyc czy nie.To jest sprawa tylko i wylacznie sedziego.
    Mogl puscic mecz nie pytajac sie nikogo o zdanie i choc po meczu Torun moglby ta decyzje oprotestowac,protest bylby odrzucony.Wyszlo przeciez ,ze Lis nie mial prawa niedopuscic do tego meczu i orzec walkowera.Ba,on nawet biorac pod uwage strone formalna nie mial prawa uzalezniac swojej decyzji od widzimisie Stepnia czy Cieslaka.
    Kluczowym slowem w twojej wypowiedzi my old friend to slowo "bylby".

    Teraz my wszyscy juz wiemy, ze bylby. Wczoraj do godziny 19-20, nikt o tym nie wiedzial oficjalnie, o arbitrze nie wspomne. Sedzia na stan jego wiedzy, myslal, ze przepisy sa za walkowerem dla Torunia, wiec jesli by dopuscil do meczu WIEDZAC, ze Torun zlozy protest, ktory na stan jego wiedzy, Torun by wygral, to raczej nigdy jeszcze zadnemu pracownikowi dowod na pismie, ze popelnil blad(w mysl regulaminu - chorego bo chorego ale regulaminu) nie wyszedl na dobre. A gdyby sedzia nie byl przekonany, ze przepisy stoja po waszej stronie, to by nie zarzadzil walkoweru w pierwszej kolejnosci.
    Ostatnio edytowane przez Luker ; 17-09-2012 o 11:04
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  28. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Kto będzie sędziował powtórkę?
    No jak powtórka no to LIS.

    Swoją drogę za taki cyrk, poniesione koszty oraz odesłanie tylu ludzi do domu to ten Pan powinien zostać zawieszony i to przynajmniej na cały przyszły sezon.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dzisiaj tak na chłodno jak na to wszystko patrzę to coś mi się zdaje że Szrek odstawił wczoraj niezły kabaret. Nie ma takiej opcji żeby nie policzył sobie KSM i nie miał świadomości, że mecz może się odbyć. Kto jak kto, ale Marek ma regulamin w jednym palcu. Oczywiście siedział cicho, bo dla każdego było oczywiste że Tarnów bez Grega nie miał najmniejszych szans na awans do finału. Spóźniony Amerykanin mógł nie pojechać w pierwszych biegach, poza tym udział w zawodach bez żadnych przygotowań nie rokował dobrego wyniku Przecież przy z/z wszyscy muszą pojechać na 100 % żeby obronić przewagę z pierwszego meczu. Może przesadzam i demonizuję jego osobę, ale nie zdziwiłbym się gdyby takie były jego prawdziwe intencje.
    Skoro był o 17:06 to i w pierwszym biegu mógłby jechać.

  29. Powrót do góry    #794
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ilu z Was teraz siedzi w pracy i zamiast pracować pieprzy o żużlu?
    Chyba ze ktos jest sam sobie szefem

    kingpin - problem w tym ze Lis zle policzyl KSM i tym samym byl przekonany ze ma podstawy do ogloszenia walkowera. nie ma w tym zadnej magii, to nie ten polfinal.

    maci78 - AlterEgo juz to wczesniej pokazal - przelozone zawody ligowe maja wyzszy priorytet iz zawody o Mistrzostwo Polski (inne niz IMP). Niewykluczone zostana one przesuniete na inny termin. Choc bywalo juz ze w takej sytuacji ustawiano tak godziny ze nie kolidowaly - choc po wczorajszej szopce z Gregien "5 minut od parkingu" nie wierze by znow ryzykowano.
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 17-09-2012 o 11:08

  30. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Sedzia na stan jego wiedzy, myslal, ze przepisy sa za walkowerem dla Torunia, wiec jesli by dopuscil do meczu
    Jeśli był przeświadczony o braku minimalnego KSM-u to...mógł zarządzić jedynie walkowera - zgodnie z regulaminem. Żadne protesty Torunian nie miałyby w tym momencie nic do rzeczy.

  31. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Juz mowilem o tym. Lotnisko w Toruniu zamknieto.
    wstrzymaj się kolego z takimi insynuacjami, bo po toruńskim niebie miedzy 17 a 18 śmigało kilku motolotniarzy. toruńskie lotnisko jest małe i prowincjonalne, więc może nie ma możliwości przyjęcia większego samolotu. wczoraj, dziś, jutro i w czwartek również. przez takie teksty zrobi nam się zaraz bagienko.

  32. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Kluczowym slowem w twojej wypowiedzi my old friend to slowo "bylby".

    Teraz my wszyscy juz wiemy, ze bylby. Wczoraj do godziny 19-20, nikt o tym nie wiedzial oficjalnie, o arbitrze nie wspomne. Sedzia na stan jego wiedzy, myslal, ze przepisy sa za walkowerem dla Torunia, wiec jesli by dopuscil do meczu WIEDZAC, ze Torun zlozy protest, ktory na stan jego wiedzy, Torun by wygral, to raczej nigdy jeszcze zadnemu pracownikowi dowod na pismie, ze popelnil blad(w mysl regulaminu - chorego bo chorego ale regulaminu) nie wyszedl na dobre. A gdyby sedzia nie byl przekonany, ze przepisy stoja po waszej stronie, to by nie zarzadzil walkoweru w pierwszej kolejnosci.
    Zgadza sie,dlatego pisalem ,ze madrzy jestesmy dopiero dzis.Tylko ,ze moja wypowiedz miala tez taki sens,ze sedzia jesli mial przekonie co do tego ,ze druzyna Unii nie posiada min.KSM nie mial prawa sugerowac sie podczas podejmowania decyzji protestem druzyny z Torunia lub jego brakiem.Tylko tyle.
    Ewentualnie tak po ludzku mogl zapytac Stepnia,czy przymykamy oko na te 5 min Hancocka.Nic wiecej zrobic nie mogl,bo gdyby faktycznie mial racje z tym KSM a Stepien by nie protestowal,odgornie powinna zapasc decyzja o uniewaznienu spotkania lub o walkowerze dla Torunia.

    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta

    kingpin - problem w tym ze Lis zle policzyl KSM i tym samym byl przekonany ze ma podstawy do ogloszenia walkowera. nie ma w tym zadnej magii, to nie ten polfinal.
    No wlasnie o tym mowie.Byl przekonany wiec nic nie powinna zmienic decyzja Stepnia o braku protestu po meczu.
    Cieslak jak zwykle pieprzy od rzeczy,bo sugerowal,ze sedzia nie mogl dopuscic do meczu bo poszedlby protest.
    Otoz sedzia nie mogl dopuscic do meczu skoro byl przekonany o swojej racji a nie ze wzgledu na ewentualny protest.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2012 o 11:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #798
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Hahah no to dobre jaja - jednak powtarzamy My już poznaliśmy smak porażki w półfinale, teraz czas na torunian .

    A tak mówiąc szczerze - powtórka to najlepsze rozwiązanie, ale mimo wszystko niesmak jest ogromny, a smród za tym półfinałem będzie się ciągnął jeszcze dłuuugo bez względu na jego wynik...

    Do boju Jaskółki!
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  34. Powrót do góry    #799
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Wielki wstyd i szkoda.

    Strześniewski miał szansę odegrać rolę sprawiedliwego, dla którego liczy się przede wszystkim duch sportu i przymknąć oko na te 6 min. Wystarczyło kilka słów do sędziego, że nie będzie draki z tego powodu. A tak sędzia wyszedł na totalnego ignoranta, a p.o. prezes na totalnego buca. Jedyne co miał do zaproponowania to sparing, pal sześć te 15 tys luda na stadionie i resztę przed telewizorami. A mógł bardzo zyskać wizerunkowo, co kandydatowi na prezesa nowej ekstraligi bardzo by pomogło. Ale widocznie doświadczenia z minionych lat nauczyły go, że zwycięża się po trupach i w tym środowisku zdominowanym przez hipokrytów nie ma sprawiedliwych, jedynie frajerzy. Dziś takim kozłem ofiarnym będzie sędzia Lis, ale powiedzmy sobie szczerze niełatwa to praca przy tych regulaminach układanych przez panów prezesów, jaką decyzję by nie podjął zawsze znajdzie się jakiś kruczek "lub czasopisma".

    Mleko się rozlało i jakikolwiek będzie wynik powtórzonego meczu smród będzie się długo ciągnął.

  35. Powrót do góry    #800
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Niesmak ogromny, smród potężny, ale lepsza powtórka niż walkower.
    Tak sobie myślę, że ten durny regulamin zajmuje kilkaset stron chyba dlatego, żeby w każdej sytuacji wymyślić coś co sprawi, że nawet z najgorszej wpadki będzie można próbować uratować twarz. Niestety te próby to zazwyczaj jest musztarda po obiedzie, a w Polskę idzie info jaki ten sport jest po**bany.
    Abstrahując od tego, czy Cieślak wiedział czy nie wiedział, czy przechytrzył wszystkich czy nie, to wyszło na jego. Oczywiście zakładając, że jednak dogadają termin na czwartek.
    Wczoraj toruńskie kangury były przygotowane na tip-top, podczas gdy Hancock wpadł na stadion bez rozgrzewki. We czwartek już tak różowo może dla miejscowych nie być.
    Jeszcze jedna myśl mnie naszła, odnośnie ratowania twarzy.
    Hancock powinien zwrócić koszt podróży tych kilkuset osób, które przyjechały wczoraj do Torunia z Tarnowa.
    Ostatnio edytowane przez spoo ; 17-09-2012 o 11:34

  36. Powrót do góry    #801
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Trudno jednak 42-letniego faceta, który wystartował we wszystkich turniejach Grand Prix, podejrzewać o brak profesjonalizmu. Wypadki losowe się zdarzają. Pytanie, czy Unibax Toruń zrobił wszystko, by mecz się odbył w sportowej rywalizacji, by wygrał duch sportu? Nie mam tutaj na myśli żużlowców, którzy ewidentnie chcieli jechać. Najciekawsze jest to, że wszystko działo się na oczach prezesa Ekstraligi, Ryszarda Kowalskiego, który mógł w tym przypadku pokazać, że ma jaja i obyłoby się bez skandalu - uważa komentator TVP Sport.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...tywnym-swietle

    A czy ktoś w końcu powie, że jedynym winnym sytuacji jest Greg Hancock?! Co ma do tego GP, skoro już raz zdarzyło mu się zawalić przyjazd na ważny mecz do Polski? Dupa, a nie profesjonalizm. Robienie z niego ofiary bezdusznego regulaminu jest śmieszne. Ja rozumiem gdyby od piątku latał z miasta do miasta i nie mógł dotrzeć - OK! Ale ustalenie wylotu tak, aby zdążyć na mecz na "styk" jest żenadą i wyłączną winą zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 17-09-2012 o 11:45

  37. Powrót do góry    #802
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Kluczowym slowem w twojej wypowiedzi my old friend to slowo "bylby".
    /../
    wiec jesli by dopuscil do meczu WIEDZAC, ze Torun zlozy protest,
    Luker,

    Nie chce mi się czytać takich insynuacji jak i wielu innych, które padły na tym forum.
    O blokowaniu dróg, o zamykaniu lotnisk (tak a propos toruńskie lotnisko nie dysponuje
    z tego co wiem oświetleniem, które pozwala lądować samolotom o zmroku).
    Luker opiera sie na "bylby" pewno "zlozyliby protest" itd. Bzdura goni bzdurę.

    Team Cieslaka tutaj popisal sie "wspaniale". Nie dogral przyjazdu Hancocka na
    czas, nie policzyl wlasciwie KSM wlasnej druzyny i nie zglosil protestu sedziemu,
    podpisali tarnowianie bez zadnego "ale" protokol stwierdzajacy walkower...

    ale najlatwiej teraz pyszczyc na Torun, ktory na tej sprawie stracil najwiecej...
    1. bo drużynę drugi raz truniej zmobilizować...
    2. bo nie będzie dnia wcześniej na spasowanie...
    3. bo Tarnów zobaczył jaki będzie tor...
    4. poniesiono ogromne koszty organizacyjne...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 17-09-2012 o 11:51
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #803
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...tywnym-swietle

    A czy ktoś w końcu powie, że jedynym winnym sytuacji jest Greg Hancock?! Co ma do tego GP, skoro już raz zdarzyło mu się zawalić przyjazd na ważny mecz do Polski? Dupa, a nie profesjonalizm. Robienie z niego ofiary bezdusznego regulaminu jest śmieszne. Ja rozumiem gdyby od piątku latał z miasta do miasta i nie mógł dotrzeć - OK! Ale ustalenie wylotu tak, aby zdążyć na mecz na "styk" jest żenadą i wyłączną winą zawodnika.
    To jedna strona medalu, nikt rozsadny nie bedzie raczej bronic tezy ze Greg nie ma nic za paznokciami.

    Z drugiej strony juz wiadomo ze nawet gdyby w ogole sie nie pojawil na stadionie mecz i tak zgodnie z przepisami mogl sie odbyc, wiec to nie Greg byl przyczyna ogloszenia walkowera a niekompetencja sedziego i - jak coraz glosniej slychac - naciski ze strony niektorych torunskich dzialaczy.
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 17-09-2012 o 11:50

  39. Powrót do góry    #804
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Toruńskie marynary miały stopery włączone, a na licach nieudolnie skrywane uśmieszki. Po co na nich pyszczyć. Wystarczy się z nich teraz pośmiać.

  40. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    ale najlatwiej teraz pyszczyc na Torun, ktory na tej sprawie stracil najwiecej...
    1. bo drużynę drugi raz truniej zmobilizować...
    2. bo nie będzie dnia wcześniej na spasowanie...
    3. bo Tarnów zobaczył jaki będzie tor...
    4. poniesiono ogromne koszty organizacyjne...
    Wystarczyło jedno pisemnie potwierdzone słowo Stępnia i byśmy nie mieli tych strat.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    wiec to nie Greg byl przyczyna ogloszenia walkowera a niekompetencja sedziego i - jak coraz glosniej slychac - naciski ze strony niektorych torunskich dzialaczy.
    w parcie torunian na WO nie wierzę. prędzej Wojtuś chciał załatwić Holderowi tytuł IMŚ, ale nie sądził że Greg wpadnie na stadion i powie "sprawdzam". wówczas tak urobiny Lis nie miałby wyjścia i musiał zarządzić WO. zasadnicze pytanie brzmi: gdzie wtedy był Cieślak? mit upadł? czy urósł do gigantycznych rozmiarów? czy może miał na to wywalone jak Greg?

  42. Powrót do góry    #807
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Najrozsądniej by było, jakby shatter ze mną
    OK, zgadzam się

  43. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mnie się jednak zdaje, że tarnowianie, a przynajmniej Cieślak, wiedzieli co robią:

    26 sierpnia 2012 Wrocław - na czas nie przyjeżdża na mecz Vaculik i żadnego walkoweru nie było.

    Za SF:

    O mocniejsze bicie serca przyprawił gości Martin Vaculik. Mało brakowały, żeby Słowak nie wystąpił w spotkaniu. Wygląda na to, że zawodnik Azotów nie należy do "rannych ptaszków", ponieważ zaspał na swój samolot. - Miałem wylecieć z Poznania, ale obsługa w hotelu zapomniała mnie obudzić. Stąd te spóźnienie. Całe szczęście w ostatniej chwili udało mi się dojechać - tłumaczy swoje zachowanie Słowak. Kiedy trwała prezentacja, to Martin dopiero lądował na wrocławskim lotnisku. Jadąc ekspresowym tempem udało mu się zdążyć na swój pierwszy bieg.
    Bliźniaczo podobna sytuacja miała miejsce w Toruniu. Podpisali protokół z walkowerem bez sprzeciwu ?

  44. Powrót do góry    #809
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Sądząc po wywiadach z parkingu to Greg miał wywalone na to, ale Cieślak nigdy w życiu.
    Był wkurzony jeszcze bardziej niż swego czasu, gdy jeden jego podopieczny za wcześnie wyciągnął maszyny z parkingu.

  45. Powrót do góry    #810
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mnie się jednak zdaje, że tarnowianie, a przynajmniej Cieślak, wiedzieli co robią
    a popłakał się ze śmiechu

Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •