Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Luker,

    Nie chce mi się czytać takich insynuacji jak i wielu innych, które padły na tym forum.
    O blokowaniu dróg, o zamykaniu lotnisk (tak a propos toruńskie lotnisko nie dysponuje
    z tego co wiem oświetleniem, które pozwala lądować samolotom o zmroku).
    Luker opiera sie na "bylby" pewno "zlozyliby protest" itd. Bzdura goni bzdurę.
    O blokowaniu drog nic nie wiem i nic nie mowilem. W kontekscie korkow, ktos sie o was wypowiedzial i dal sluszna uwage, ze korek byl tylko od strony mostu(tam gdzie jechalismy my autokarami) natomiast od drugiej strony faktycznie sobie nie przypominam. Wiec w teorii mogli spokojnie busem podjechac Grega do zjazdu z glownej drogi i na piechote greg mogl dobiec te nie wiem niecale pol kilometra. Wiec ta dyskusja jest skonczona.

    Odnosnie lotniska, nie powiedzialem, ze wy zamkneliscie lotnisko. Ktos zamknal, nie wiem kto i nie wiem z jakiej przyczyny. Natomiast lot do Torunia sie nie mogl odbyc poniewaz lotnisko bylo zamkniete, lub cos z nim bylo nie tak. Operam sie tutaj na slowach Hancocka, ktory powiedzial o tym bezposrednio jak go o to spytalem. Jesli klamal, shame on him. W kazdym razie przekazalem dokladnie to co powiedzial, czyli, ze nie mogli wziasc lotu z Gdanska do Torunia (a chcieli) bo zostalo im powiedziane, ze nie moga wyladowac w Toruniu. Stad musieli jechac busem. Taka wersje przedstawil Hancock.

    Team Cieslaka tutaj popisal sie "wspaniale". Nie dogral przyjazdu Hancocka na
    czas
    To swoja droga, ze Hancock powinien sie tlumaczyc, ze przyjezdza na taki wazny mecz w dniu meczu, i zobaczymy, czy klub cos z tym zrobi aby w przyszlosci takich sytuacji nie bylo.

    nie policzyl wlasciwie KSM wlasnej druzyny i nie zglosil protestu sedziemu,
    podpisali tarnowianie bez zadnego "ale" protokol stwierdzajacy walkower...
    Z jednej strony powinienes wiedziec co podpisujesz, z drugiej strony ilu z nas w pierwszej chwili wpadlo na pomysl aby policzyc jeszcze raz KSM? Wystarczy na forach popatrzec, dopiero jakas szczatkowa informacja, ze cos z KSM'em jest nie tak pojawiala sie duzo po zakonczonym meczu. Nikomu nie przeszlo na mysl, ze sedzia sie walnal w takiej kwestii.

    Czy Cieslak o tym wiedzial? Nie wiem, byc moze wiedzial, byc moze nie.

    ale najlatwiej teraz pyszczyc na Torun, ktory na tej sprawie stracil najwiecej...
    1. bo drużynę drugi raz truniej zmobilizować...
    2. bo nie będzie dnia wcześniej na spasowanie...
    3. bo Tarnów zobaczył jaki będzie tor...
    4. poniesiono ogromne koszty organizacyjne...
    Moge mowic za siebie, inni niech mowia za siebie. Moje zdanie biore na podstawie rozmow jak i opinii innych. Podpieram moje zdanie tym co powiedzial np Koldi, Gomolski...

    Poza tym, w kogo to bylo interesie aby mecz sie skonczyl walkowerem? Tarnowa, sedziego?

    W mojej opinii wszystko wskazuje na jedno. Oczywiscie, moze tak byc, ze w rzeczywistosci bylo inaczej, bo nic nie jest nigdy pewne, ale dopoki ktos mi nie przedstawi jakichs dobrych argumentow za tym, ze wszystkiemu zawinil sedzia (Tarnow chcial jechac, wiec to zostawia albo sedziego, albo strone torunska jako ta, ktorej zalezalo aby meczu nie odjechac) to bede sie trzymal swojego zdania.

    Natomiast z waszej perspektywy, patrzac na te 4 punkty, ktore wymieniles, to masz racje. Tylko jesli tak wskazujesz palcem management tarnowski, to w kontekscie tych 4 punktow powinienes rownie, o ile nie mocniej, wskazac na wasz management, ze do tego dopuscili (biorac pod uwage twoj punkt widzenia, ze to sedzia ze wszystkim wyszedl).

    Tyle z mojej strony.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie wiem jak tam z tymi przepisami, ale wg mnie mecz powinien byc powtorzony, ale bez Grega. Nie jestem jakims tam wielkim obronca takich "kwiatkow" w regulaminie, ale jest on znany obu druzynom i akceptowany przed sezonem. Były juz takie sytuacje, ze zawodnik sie spoznial ( Hamil, Hancock ) i nie było zmiłuj się. Cieslak rozbeczał się jak dziecko a jeszcze niedawno sam wyzywal Torunian od placzkow hehe fajny byl to widok

  3. Powrót do góry    #813
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a popłakał się ze śmiechu
    Doobre !

    http://youtu.be/4ctfMKefzYc

  4. Powrót do góry    #814
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kruszek-29 Zobacz posta
    guiness ty jakis niepoczytalny jestes ???
    regulamin jest regulaminem a twoje widzimisie gowno reszte obchodzi .
    jak masz zal idz sie przejdz upij a nie pisz tu farmazonow
    45 minut przed meczem ma byc zgloszony sklad a co kogo obchodzi kto jest w parkingu
    moja bacia tez ma k=sam i moglaby jechac ??? jestes imbecylem io nic wiecej wprowadzasz ludzi w blad .
    zegnam ozieble
    A to wypowiedz Marka potwierdzająca że w błąd nikogo nie wprowadzałem no i gratuluje poziomu kultury.

    Szef Jaskółek ma sporo żalu do działaczy z Torunia. - W niedzielę mecz spokojnie powinien się odbyć. Wystarczyło tylko trochę dobrej woli kolegów z Torunia. Gdyby powiedzieli sędziemu, że kilka minut spóźnienia Grega to nie jest żaden problem arbiter puściłby zawody. Nie poszli nam jednak na rękę. Sam słyszałem, jak prezes Stępniewski nakazuje sędziemu przestrzegać regulamin. Nie chciał po prostu, by zawody odbyły się. Przecież przy odrobinie dobrej woli mogliby zrobić wyjątek dla mistrza świata. Ale nie było w ogóle dyskusji na temat rozpoczęcia meczu - zakończył Marek Cieślak.


  5. Powrót do góry    #815
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Nie wiem jak tam z tymi przepisami, ale wg mnie mecz powinien byc powtorzony, ale bez Grega. Nie jestem jakims tam wielkim obronca takich "kwiatkow" w regulaminie, ale jest on znany obu druzynom i akceptowany przed sezonem. Były juz takie sytuacje, ze zawodnik sie spoznial ( Hamil, Hancock ) i nie było zmiłuj się. Cieslak rozbeczał się jak dziecko a jeszcze niedawno sam wyzywal Torunian od placzkow hehe fajny byl to widok
    Kolego widać, że nie czytałeś tego o czym jest tu napisane już od dawna... ZGODNIE Z REGULAMINEM mecz powinien się odbyć i HANCOCK MÓGŁ W NIM POJECHAĆ. Doczytaj szczegółów z liczeniem KSM'u doczytaj o mecz Unii we Wrocławiu, a dojdziesz dlaczego tak jest.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  6. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luker Zobacz posta
    Odnosnie lotniska, nie powiedzialem, ze wy zamkneliscie lotnisko. Ktos zamknal, nie wiem kto i nie wiem z jakiej przyczyny. Natomiast lot do Torunia sie nie mogl odbyc poniewaz lotnisko bylo zamkniete, lub cos z nim bylo nie tak. Operam sie tutaj na slowach Hancocka, ktory powiedzial o tym bezposrednio jak go o to spytalem. Jesli klamal, shame on him. W kazdym razie przekazalem dokladnie to co powiedzial, czyli, ze nie mogli wziasc lotu z Gdanska do Torunia (a chcieli) bo zostalo im powiedziane, ze nie moga wyladowac w Toruniu. Stad musieli jechac busem. Taka wersje przedstawil Hancock.
    no to się zdecyduj, czy zamknięte, czy coś nie tak? Greg mógł mówić prawdę, to Ty nadinterpretujesz.

  7. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    ale najlatwiej teraz pyszczyc na Torun, ktory na tej sprawie stracil najwiecej...
    1. bo drużynę drugi raz truniej zmobilizować...
    2. bo nie będzie dnia wcześniej na spasowanie...
    3. bo Tarnów zobaczył jaki będzie tor...
    4. poniesiono ogromne koszty organizacyjne...


    Punkt 1 i 3 to dziecinada - druzyna to nie 10latkowie ktorzy musze przeczytac lekture, zeby ich mobilizowac na polfinal. Motywacja jest jedna i ta sama.
    Tarnow zobaczyl jaki bedzie tor? Nikt nie pojechal nawet biegu, tak samo zobacza jaki bedzie tor przed kolejnym meczem...

    Wychodzi na to ze regulaminu nie znala zadna ze stron. Wiec takimi samymi amatorami okazali sie Greg, Cieslak, Stepien i Lis

  8. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    A to wypowiedz Marka potwierdzająca że w błąd nikogo nie wprowadzałem no i gratuluje poziomu kultury.

    Szef Jaskółek ma sporo żalu do działaczy z Torunia. - W niedzielę mecz spokojnie powinien się odbyć. Wystarczyło tylko trochę dobrej woli kolegów z Torunia. Gdyby powiedzieli sędziemu, że kilka minut spóźnienia Grega to nie jest żaden problem arbiter puściłby zawody. Nie poszli nam jednak na rękę. Sam słyszałem, jak prezes Stępniewski nakazuje sędziemu przestrzegać regulamin. Nie chciał po prostu, by zawody odbyły się. Przecież przy odrobinie dobrej woli mogliby zrobić wyjątek dla mistrza świata. Ale nie było w ogóle dyskusji na temat rozpoczęcia meczu - zakończył Marek Cieślak.

    Hehe juz widze ta dobra wole narodowego w odwrotnej sytuacji

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Kolego widać, że nie czytałeś tego o czym jest tu napisane już od dawna... ZGODNIE Z REGULAMINEM mecz powinien się odbyć i HANCOCK MÓGŁ W NIM POJECHAĆ. Doczytaj szczegółów z liczeniem KSM'u doczytaj o mecz Unii we Wrocławiu, a dojdziesz dlaczego tak jest.

    Pozdrawiam
    Nie czytalem, bo niedawno z GW wrocilem i nie bylo kiedy Mogl pojechac mimo spoznienia? Juz nie chodzi o sam fakt KSM itd? I napisalem wyraznie u siebie w poscie, ze nie wiem jak to jest z tym regulaminem.

  9. Powrót do góry    #819
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cieślakowi tryska piana

    Gdyby powiedzieli sędziemu, że kilka minut spóźnienia Grega to nie jest żaden problem arbiter puściłby zawody. Nie poszli nam jednak na rękę. Sam słyszałem, jak prezes Stępniewski nakazuje sędziemu przestrzegać regulamin. Nie chciał po prostu, by zawody odbyły się. Przecież przy odrobinie dobrej woli mogliby zrobić wyjątek dla mistrza świata. Ale nie było w ogóle dyskusji na temat rozpoczęcia meczu - zakończył Marek Cieślak.
    Mareczek ma pretensje do Unibaksu, a nie do sędziego i swojej ekipy, która okazała się niezdolna do wykonania prawidłowego dodwania liczb wymiernych w zakresie od 0 do 41. Gdyby choć jedna osoba z tego całego towarzystwa miała łeb na karku, to mecz by się odbył, a Greg prawdopodnie zdążyłby też na swój pierwszy bieg (na przyszłość sugeruję usatwianie go w parze z juniorem, będzie miał większy zapas czasowy w przypadku spóźnienia). Mimo że brzydzi mnie rozstrzyganie meczów przy zielonym stolikiem, to nie mogę przejść do porządku dziennego nad farmazonami wypowiadanymi przez Polewaczkowego. On jakby cały czas nie rozumial, że nie chodzi o spóźnienie Hancocka, lecz jedynie o nieumiejętność posługiwania się kalkulatorem. Moim zdaniem pretensje może mieć tylko do siebie: za kalkulator i za nieprofesjonalizm Hancocka.

  10. Powrót do góry    #820
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Hehe juz widze ta dobra wole narodowego w odwrotnej sytuacji



    Nie czytalem, bo niedawno z GW wrocilem i nie bylo kiedy Mogl pojechac mimo spoznienia? Juz nie chodzi o sam fakt KSM itd? I napisalem wyraznie u siebie w poscie, ze nie wiem jak to jest z tym regulaminem.
    Mógł pojechać, jedyny problem chyba polega na tym, że do momentu jego obecności w parkingu nie można robić za niego zmian. Jak się mylę to mnie poprawcie.

  11. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Mógł pojechać, jedyny problem chyba polega na tym, że do momentu jego obecności w parkingu nie można robić za niego zmian. Jak się mylę to mnie poprawcie.
    To sie cos zmienilo, bo kiedys jak Hamil spoznil sie na prezentacje to automatycznie byl wywalony z zawodow.

    Teraz przydaloby sie za bledna decyzje obciazyc pana Lisa kosztami organizacji zawodow

  12. Powrót do góry    #822
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie czytalem, bo niedawno z GW wrocilem i nie bylo kiedy Mogl pojechac mimo spoznienia? Juz nie chodzi o sam fakt KSM itd? I napisalem wyraznie u siebie w poscie, ze nie wiem jak to jest z tym regulaminem.
    Tak, mógł pojechać mimo spóźnienia, sam w tym wątku kilka stron wcześniej jako pierwszy chyba cytowałem punkt z regulaminu mówiący o takiej sytuacji. Sprawa wygląda prosto. Skład został zgłoszony z Hancockiem i z/z za Vaculika, w chwili rozpoczęcia spotkania nie było Hancocka więc powinno się KSM obliczyć dla pozostałej piątki zawodników plus z/z a po dotarciu na stadion Hancock mógł jechać. Decyzja SE nie daje możliwości innej interpretacji tych przepisów. Są one niektóre jak z kosmosu, oraz też trochę pokręcone (kwestia wymiany w trakcie spotkania zawodnika którego wlicza się do podliczenia KSMu drużyny) jednak jaki sobie regulamin prezesi przygotowali taki mają.
    #MistrzJestJeden

  13. Powrót do góry    #823
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To sie cos zmienilo, bo kiedys jak Hamil spoznil sie na prezentacje to automatycznie byl wywalony z zawodow.
    Regulamin sie zmienil. Jak co roku zreszta.

  14. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tak jak napisalem wyzej. Szkoda, ze w naszym kraju w urzedach, zwiazkach sportowych itd nie ma odpowiedzialnosci osobistej za rozne rzeczy. Lis powinien dostac kare w wysokosci poniesionych kosztow, to moze zaczeliby sie w koncu przykladac do obowiazkow. Ewidentny brak pojecia o regulaminie oraz nieumiejetnosc obsługi kalkulatora lub liczydła. pogratulowac profesjonalizmu Wiecej sie nie bede wypowiadal, bo naprawde nie mam czasu wertowac tych stron od wczoraj od godz 17, a pewnie wszystko zostalo tu juz napisane.
    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #825
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Trener toruńskiej drużyny przyznał, że z niedowierzaniem przyjął w sobotni wieczór informację o zastępstwie zawodnika za Martina Vaculika. – Oczywiście wszystko może się zdarzyć. Musieliśmy przyjąć taką decyzję tarnowian i nie jesteśmy w stanie wyrokować, jak było naprawdę – tarnowianie wiedzą to najlepiej.
    Jaki byłby sens stosowania zz-ki za zawodnika który w ostatnim czasie jest najpewniejszym ogniwem jaskółek - to już jakiś absurd!
    Martin Wyjaśnia :
    http://www.espeedway.pl/news,martin_...,57015,12.html

  16. Powrót do góry    #826
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Jednym słowem patologia.
    Jaśnie panujący mistrz świata nie może dzień wcześniej przylecieć do Polski na arcyważny mecz swojej drużyny bo ma ważniejsze obowiązki.Dodatkowo wiedząc,że jest spóźniony jego "profesjonalny" team nie potrafi zorganizować śmigłowca, by w około godzinę dotrzeć z Gda do Torunia (Luker jakbyś nie wiedział śmigłowiec nie potrzebuje lotniska do lądowania). O np. takiego Mi-8 (http://www.heli24.pl/?page_id=69) do, którego weszły by motory, silniki, narzędzia, mechanicy i sam mistrz świata. Tak więc była możliwość bycia na czas. I obojętnie czy to minuta czy 6 czy 15, nie wiem jakie Ty masz zwyczaje, ale przed czymś ważnym warto być szybciej, żeby właśnie się nie spóźnić.
    To spóźnienie dziadka powoduje chaos w głowie sędziego i błędną interpretacje nie jasnego jak widać przepisu.
    Tarnów, pomny doświadczeń po meczu we Wrocławiu, dostaje amnezji i bez sprawdzenia na szybko decyzji sędziego podpisuje się pod protokołem, czyli de facto zgadza się na walkowera. Jak napisałem wcześniej jeśli ktoś jest nie winny to nie podpisuje swojej winy na papierze. Proste.
    W tej sytuacji, karę za spóźnienie pana mistrza, brak ogarnięcia zarządu Tarnowskiego i błędu sędziego poniesie Toruń.W postaci części zwróconych biletów, gorszym przygotowaniem Sulivana i Turbo Twins. Nie wspominając oczywiście, że w przypadku wygranej Apatora Holder już w sobotę jedzie w Gp, a w niedziele ew mecz o złoto.
    W tej sytuacji brak odwołania się Naszego klubu od decyzji ligi będzie frajerstwem i głupotą.
    Ostatnio edytowane przez kOrEa ; 17-09-2012 o 13:37

  17. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Suli w czwartek ma mecz w Anglii więc my chyba z zz.

  18. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No i w efekcie najgorzej na tej farsie wyszedł klub z Torunia. Jeśli to prawda co mówi Cieślak ( o braku dobrej woli ze strony Stępnia) - to Stępień chciał być bardzo cwany a strzelił sobie w kolano. W czwartek nie będzie pewnie połowy tych ludzi co wczoraj , ogromna część kibiców bedzie chciała zwrotu pieniędzy za bilety ( a ludzi gówno obchodzi czyja to wina , że nie było meczu ) , Tarnów nie będzie płacić odszkodowania za odwołany mecz (bo winny okazał się sędzia).
    Słowem niezły syf dla Apatora.
    A najbardziej winny zamieszania Hancock ma to w pompie , przyjedzie sobie na mecz , walnie 13 pkt i pojedzie do domku czekając na przelew z Azotów. Mareczek rypnie sobie dziś wieczorem koniaczek , bo nerwową niedzielę miał i Gregowi pogrozi paluszkiem . Stępień natomiast spije się na smutno , jak policzy ile kasy wtopił klub poprzez odwołanie meczu. Zresztą nie o kasę tu tylko chodzi , tylko o te 15 tysięcy wku.rwionych ludzi na stadionie i pewnie ze 200 lub 300 tysięcy zdegustowanych przed tv. I wreszcie najważniejsze - ponowna mobilizacja zawodników Apatora na drugie podejście. Bo to , że Tarnów będzie podwójnie zmotywowany jest pewne.

    Podsumowując : zawinił amator-Hancock , klub z Tarnowa ( powinni kazać zawodnikowi już w sobotę siedzieć w Polsce), sędzia Lis a zapłaci za to klub z Torunia na czele z preziem , który chciał walkowera i awansu bez walki. Chytry dwa razy traci . Było przymknąć oko na te 6 minut i wygrać 49:41 co bez Vaculika było wielce prawdopodobne.

  19. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ciekawe, czy klub może domagać się zwrotu poniesionych kosztów od ligi, której przedstawiciel (sędzia) doprowadził do takiego bajzlu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  20. Powrót do góry    #830
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No i w efekcie najgorzej na tej farsie wyszedł klub z Torunia. Jeśli to prawda co mówi Cieślak ( o braku dobrej woli ze strony Stępnia) - to Stępień chciał być bardzo cwany a strzelił sobie w kolano. W czwartek nie będzie pewnie połowy tych ludzi co wczoraj , ogromna część kibiców bedzie chciała zwrotu pieniędzy za bilety ( a ludzi gówno obchodzi czyja to wina , że nie było meczu ) , Tarnów nie będzie płacić odszkodowania za odwołany mecz (bo winny okazał się sędzia).
    Słowem niezły syf dla Apatora.
    A najbardziej winny zamieszania Hancock ma to w pompie , przyjedzie sobie na mecz , walnie 13 pkt i pojedzie do domku czekając na przelew z Azotów. Mareczek rypnie sobie dziś wieczorem koniaczek , bo nerwową niedzielę miał i Gregowi pogrozi paluszkiem . Stępień natomiast spije się na smutno , jak policzy ile kasy wtopił klub poprzez odwołanie meczu. Zresztą nie o kasę tu tylko chodzi , tylko o te 15 tysięcy wku.rwionych ludzi na stadionie i pewnie ze 200 lub 300 tysięcy zdegustowanych przed tv. I wreszcie najważniejsze - ponowna mobilizacja zawodników Apatora na drugie podejście. Bo to , że Tarnów będzie podwójnie zmotywowany jest pewne.

    Podsumowując : zawinił amator-Hancock , klub z Tarnowa ( powinni kazać zawodnikowi już w sobotę siedzieć w Polsce), sędzia Lis a zapłaci za to klub z Torunia na czele z preziem , który chciał walkowera i awansu bez walki. Chytry dwa razy traci . Było przymknąć oko na te 6 minut i wygrać 49:41 co bez Vaculika było wielce prawdopodobne.
    Lol. A co ma do tego Stępień? To sędzia orzekł walkowera źle interpretując przepis, a klub z Tarnowa nie protestował i się pod nim podpisał. Według Ciebie to Stępień miał pilnować i sędziego i zarządu Tarnowa?

  21. Powrót do góry    #831
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Widzę, że niektórzy znaleźli sobie powód aby pojeździć po Cieślaku. Zastanawia mnie tylko dlaczego. Od liczenia KSM jest sędzia, a nie Cieślak. Tak na prawdę nie wiemy czy Cieślak wiedział, że mamy spełnione minimum czy nie. Nie mniej to nie jego rola aby liczyć KSM. Zresztą jakoś nie do końca mi się chce wierzyć, że nikt w naszej ekipie nie postanowił policzyć KSMu. Jest kierownik, jest mnóstwo innych ludzi. Nie mogę sobie wyobrazić jakoś tej rozmowy:

    Lis: Nie macie minimalnego KSM. Daje walkower dla Torunia.
    Cieślak: Naprawdę ? Nie będzie meczu ?
    Lis: Nie, nie będzie. Przegraliście walkowerem.
    Cieślak: OK, dobrze, to ja jadę na grzyby...

    Bardziej prawdopodobne jest, że u nas doskonale wiedzieli co jest grane i nie chcieli jechać z Hancockiem, który pewnie kondycję stracił biegnąc na stadion... Oczywiście nasza ekipa dała też ciała w kwestii przyjazdu Grega, bo powinien on być już w sobotę w Toruniu. I tutaj mnie nie przekonują żadne argumenty, że rodzina, dzieci, czas wolny, nie jego wina, że samolot odwołany. Bierze za jazdę dużą kasę więc powinien się wykazać profesjonalizmem. Jakoś na GP nie przyjeżdża na 2 godziny przed startem. Nasi działacze mają dobrą nauczkę na przyszłość.

    A jeśli już ktoś chce szukać winnego to jest nim tylko i wyłącznie pan Lis, którego psim obowiązkiem jest znać regulamin ! Bierze za to kasę, jest to jego praca. A jak nie znał to mógł zadzwonić do kogoś, przeczytać. Ale widać on był tak nakręcony (pomijam fakt przez kogo) na przyznanie walkowera, że nie raczył dokładnie sprawdzić KSM, przepisów czy pokusić się o jakąś konsultację.

  22. Powrót do góry    #832
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Cieślak nie wiedział. Sam powiedział, że nie liczył KSM w parkingu i po jakimś czasie dostał cynk od Tomasza Proszowskiego.

  23. Powrót do góry    #833
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Cieślak nie wiedział. Sam powiedział, że nie liczył KSM w parkingu i po jakimś czasie dostał cynk od Tomasza Proszowskiego.
    no, jak Cieślak tak mówił to przesądza o tym, że faktycznie tak było

  24. Powrót do góry    #834
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ale moment, moment!!

    Hancock jest winny zamieszania, ale nie jest winny odwołania zawodów. Regulamin mówi jasno, że mecz mógł zostać objechany z Gregiem na torze i w takich składach jakie miały jechać. Winny jest w tym przypadku sędzia, który nie podołał presji, nie udźwignął odpowiedzialności i popełnił błąd. Nie muszę przypominać, że to Pan Lis jako przedstawiciel władz żużlowych stoi na straży regulaminu i to od niego powinno się w tym temacie wymagać najwyższej kompetencji !! Nigdzie nie jest napisane, że Stępniewski, Cieślak czy ktokolwiek z działaczy z Torunia czy Tarnowa ma obowiązek znać wszystkie kruczki regulaminu. Faktycznie amnezja dopadła Cieślaka i spółkę, bo we Wrocku była analogiczna sytuacja, ale wówczas był skład z Lampartem, który ma wyższy KSM od Jamróga, więc może bez sprawdzenia wszyscy łyknęli, że musi być walkower, pewni tego, że KSM Jamróga jest jednak za mały?!

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  25. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Podsumowując : zawinił amator-Hancock , klub z Tarnowa ( powinni kazać zawodnikowi już w sobotę siedzieć w Polsce), sędzia Lis a zapłaci za to klub z Torunia na czele z preziem , który chciał walkowera i awansu bez walki. Chytry dwa razy traci . Było przymknąć oko na te 6 minut i wygrać 49:41 co bez Vaculika było wielce prawdopodobne.
    Propo Stepnia: skad pewnosc ze byl chytry? tekst do sedziego o postepowaniu zgodnie z regulaminem musial pasc przed pojawieniem sie Grega, gdyz o 17 z minutami juz mocno smierdzialo walkowerem w parkingu. Wojtus nie wiedzial o ktorej wyluzowany amerykanin zjawi sie w parkingu, wiec nie wiedzial czy sprawa rozbije sie o 5-6-10-15-60 minut. Lis spytal, Wojtek odpowiedzial... co innego mogl powiedziec? zrob Pan wszystko, zeby ciamajdy pojechaly? bez jaj. Wojtek mial na to wywalone, bo to byla sprawa regulaminu, sedziego i UT. nie przesadzajmy i nie dajmy sie wkrecic w cieslakowa spychologie.

  26. Powrót do góry    #836
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Hehe juz widze ta dobra wole narodowego w odwrotnej sytuacji



    Nie czytalem, bo niedawno z GW wrocilem i nie bylo kiedy Mogl pojechac mimo spoznienia? Juz nie chodzi o sam fakt KSM itd? I napisalem wyraznie u siebie w poscie, ze nie wiem jak to jest z tym regulaminem.


    Oto co napisałes w swoim wcześniejszym poscie:

    Nie wiem jak tam z tymi przepisami, ale wg mnie mecz powinien byc powtorzony, ale bez Grega. Nie jestem jakims tam wielkim obronca takich "kwiatkow" w regulaminie, ale jest on znany obu druzynom i akceptowany przed sezonem. Były juz takie sytuacje, ze zawodnik sie spoznial ( Hamil, Hancock ) i nie było zmiłuj się. Cieslak rozbeczał się jak dziecko a jeszcze niedawno sam wyzywal Torunian od placzkow hehe fajny byl to widok


    Wychodzi na to że napisałeś że nie kumasz regulaminu ale ,stwierdzasz że mecz powinien być powtórzony bez Grega!
    Jakie to typowe dla kogos z Zielonej
    Chcesz zamienić ten wątek w cos podobnego do waszych Zielonogórskich pogaduch?????

  27. Powrót do góry    #837
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ale moment, moment!!

    Hancock jest winny zamieszania, ale nie jest winny odwołania zawodów. Regulamin mówi jasno, że mecz mógł zostać objechany z Gregiem na torze i w takich składach jakie miały jechać. Winny jest w tym przypadku sędzia, który nie podołał presji, nie udźwignął odpowiedzialności i popełnił błąd. Nie muszę przypominać, że to Pan Lis jako przedstawiciel władz żużlowych stoi na straży regulaminu i to od niego powinno się w tym temacie wymagać najwyższej kompetencji !! Nigdzie nie jest napisane, że Stępniewski, Cieślak czy ktokolwiek z działaczy z Torunia czy Tarnowa ma obowiązek znać wszystkie kruczki regulaminu. Faktycznie amnezja dopadła Cieślaka i spółkę, bo we Wrocku była analogiczna sytuacja, ale wówczas był skład z Lampartem, który ma wyższy KSM od Jamróga, więc może bez sprawdzenia wszyscy łyknęli, że musi być walkower, pewni tego, że KSM Jamróga jest jednak za mały?!

    Pozdrawiam
    Zgoda. Tyle tylko,że w życiu jest tak, że jak ktoś nawet w banku(sędzia) walnie się i wpisze Ci odsetki np 10% zamiast 5% i Ty(Tarnów) się pod tym podpiszesz. To choćbyś tupał, skakał, składał pozew do sądu to i tak byś nic nie zmienił. I dlatego skoro kierownik Tarnowa się pod tym podpisał nie policzywszy i nie sprawdziwszy stanu faktycznego KSM to niech później nie ma pretensji po fakcie i niech nie żąda powtórzenia meczu.

  28. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Propo Stepnia: skad pewnosc ze byl chytry? tekst do sedziego o postepowaniu zgodnie z regulaminem musial pasc przed pojawieniem sie Grega, gdyz o 17 z minutami juz mocno smierdzialo walkowerem w parkingu. Wojtus nie wiedzial o ktorej wyluzowany amerykanin zjawi sie w parkingu, wiec nie wiedzial czy sprawa rozbije sie o 5-6-10-15-60 minut. Lis spytal, Wojtek odpowiedzial... co innego mogl powiedziec? zrob Pan wszystko, zeby ciamajdy pojechaly? bez jaj. Wojtek mial na to wywalone, bo to byla sprawa regulaminu, sedziego i UT. nie przesadzajmy i nie dajmy sie wkrecic w cieslakowa spychologie. "

    Jasne , że nie mam pewności, że chciał być cwany. Wiele jednak na to wskazuje. I nie oceniam jego zachowania , bo nie wiem co bym sam zrobił na jego miejscu. Chodziło mi bardziej o to , że konsekwencje całego zamieszania są takie , że to klub z Torunia najgorzej na tym wyszedł . I to jest włąsnie najgłupsze w całej aferze. Kowal zawinił , Cygana powiesili.

  29. Powrót do góry    #839
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Jednym słowem patologia.
    Jaśnie panujący mistrz świata nie może dzień wcześniej przylecieć do Polski na arcyważny mecz swojej drużyny bo ma ważniejsze obowiązki.Dodatkowo wiedząc,że jest spóźniony jego "profesjonalny" team nie potrafi zorganizować śmigłowca, by w około godzinę dotrzeć z Gda do Torunia (Luker jakbyś nie wiedział śmigłowiec nie potrzebuje lotniska do lądowania). O np. takiego Mi-8 (http://www.heli24.pl/?page_id=69) do, którego weszły by motory, silniki, narzędzia, mechanicy i sam mistrz świata. Tak więc była możliwość bycia na czas. I obojętnie czy to minuta czy 6 czy 15, nie wiem jakie Ty masz zwyczaje, ale przed czymś ważnym warto być szybciej, żeby właśnie się nie spóźnić.
    To spóźnienie dziadka powoduje chaos w głowie sędziego i błędną interpretacje nie jasnego jak widać przepisu.
    Tarnów, pomny doświadczeń po meczu we Wrocławiu, dostaje amnezji i bez sprawdzenia na szybko decyzji sędziego podpisuje się pod protokołem, czyli de facto zgadza się na walkowera. Jak napisałem wcześniej jeśli ktoś jest nie winny to nie podpisuje swojej winy na papierze. Proste.
    W tej sytuacji, karę za spóźnienie pana mistrza, brak ogarnięcia zarządu Tarnowskiego i błędu sędziego poniesie Toruń.W postaci części zwróconych biletów, gorszym przygotowaniem Sulivana i Turbo Twins. Nie wspominając oczywiście, że w przypadku wygranej Apatora Holder już w sobotę jedzie w Gp, a w niedziele ew mecz o złoto.
    W tej sytuacji brak odwołania się Naszego klubu od decyzji ligi będzie frajerstwem i głupotą.
    Bardzo się mylisz co do protokołu.
    Podpisanie protokołu jest niczym innym niż potwierdzeniem zapoznania się z jego trescią,a nie jego akceptacją.
    Klub ma określony przez regulamin czas aby sie z decyzją protokołu zgodzić lub od niej się odwołac.

  30. Powrót do góry    #840
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Bardzo się mylisz co do protokołu.
    Podpisanie protokołu jest niczym innym niż potwierdzeniem zapoznania się z jego trescią,a nie jego akceptacją.
    Klub ma określony przez regulamin czas aby sie z decyzją protokołu zgodzić lub od niej się odwołac.
    Zgoda. Tylko w sytuacji, gdyby kierownik Tarnowa przeczytał i zastanowił się nad tym co podpisuje (policzył jeszcze raz KSM) to wczoraj mielibyśmy zawody i Toruń już by był w półfinale Dlatego jak dla mnie to właśnie powtórzenie meczu jest nie fair, bo traci na tym drużyna, która absolutnie w tej sytuacji nie zawiniła.

  31. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    Widzę, że niektórzy znaleźli sobie powód aby pojeździć po Cieślaku. Zastanawia mnie tylko dlaczego. Od liczenia KSM jest sędzia, a nie Cieślak. Tak na prawdę nie wiemy czy Cieślak wiedział, że mamy spełnione minimum czy nie. Nie mniej to nie jego rola aby liczyć KSM. Zresztą jakoś nie do końca mi się chce wierzyć, że nikt w naszej ekipie nie postanowił policzyć KSMu. Jest kierownik, jest mnóstwo innych ludzi. Nie mogę sobie wyobrazić jakoś tej rozmowy:

    Lis: Nie macie minimalnego KSM. Daje walkower dla Torunia.
    Cieślak: Naprawdę ? Nie będzie meczu ?
    Lis: Nie, nie będzie. Przegraliście walkowerem.
    Cieślak: OK, dobrze, to ja jadę na grzyby...

    Bardziej prawdopodobne jest, że u nas doskonale wiedzieli co jest grane i nie chcieli jechać z Hancockiem, który pewnie kondycję stracił biegnąc na stadion... Oczywiście nasza ekipa dała też ciała w kwestii przyjazdu Grega, bo powinien on być już w sobotę w Toruniu. I tutaj mnie nie przekonują żadne argumenty, że rodzina, dzieci, czas wolny, nie jego wina, że samolot odwołany. Bierze za jazdę dużą kasę więc powinien się wykazać profesjonalizmem. Jakoś na GP nie przyjeżdża na 2 godziny przed startem. Nasi działacze mają dobrą nauczkę na przyszłość.

    A jeśli już ktoś chce szukać winnego to jest nim tylko i wyłącznie pan Lis, którego psim obowiązkiem jest znać regulamin ! Bierze za to kasę, jest to jego praca. A jak nie znał to mógł zadzwonić do kogoś, przeczytać. Ale widać on był tak nakręcony (pomijam fakt przez kogo) na przyznanie walkowera, że nie raczył dokładnie sprawdzić KSM, przepisów czy pokusić się o jakąś konsultację.
    Naprawde myslisz ,ze nikt z tarnowskiej ekipy nie wiedzal jaki macie ksm bez Grega?
    Moim zdaniem poszlo nie o policzenie ksm-u a o interpretacje przepisu.Sami nie byl pewni czy Lis ma racje czy nie a wrecz uwierzyli mu ,ze to jedynie sluszna interpretacja,wiec nie pozostalo nic innego jak podpisac protokol.Podobnie postapila strona torunska,ktora jednak nie miala obowiazku liczenia ksm-u przeciwnika.W koncu interpretacja Lisa dla nas korzystna,wiec po co sprawdzac czy sie gosciu nie pomylil?Dopiero jak zadzwonil Proszowski kapneli sie,ze Lis zrobil byka i Cieslakowi wrocily wypieki na twarzy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2012 o 14:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dokładnie, tak jak pisze Kingpin - moim zdaniem tak to właśnie wyglądało.

    W tej sytuacji, karę za spóźnienie pana mistrza, brak ogarnięcia zarządu Tarnowskiego i błędu sędziego poniesie Toruń.W postaci części zwróconych biletów, gorszym przygotowaniem Sulivana i Turbo Twins. Nie wspominając oczywiście, że w przypadku wygranej Apatora Holder już w sobotę jedzie w Gp, a w niedziele ew mecz o złoto.
    100% racji.

  33. Powrót do góry    #843
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Fakt, Szrek po tej decyzji przed kamerami wyglądał na nieźle obesranego lub wręcz znokautowanego. Jeżeli zaś grał, to zasługuje na oscara, z pewnością za rolę pierwszoplanową.

  34. Powrót do góry    #844
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Zgoda. Tylko w sytuacji, gdyby kierownik Tarnowa przeczytał i zastanowił się nad tym co podpisuje (policzył jeszcze raz KSM) to wczoraj mielibyśmy zawody i Toruń już by był w półfinale Dlatego jak dla mnie to właśnie powtórzenie meczu jest nie fair, bo traci na tym drużyna, która absolutnie w tej sytuacji nie zawiniła.
    Hmm, I tak własnie postąpiono
    Kierownictwo Tarnowa złozyło protest po sprawdzeniu zapisu w regulaminie i po przeliczeniu KSM-u
    Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje do Tarnowian?
    Ale zgadzam sie z Tobą że najbardziej ucierpi na tym Apator.
    I jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie
    Uważasz że fair było by wasze zwycięstwo przez walkower????
    Ja myśle że to kto będzie w finale najlepiej rozszczygnąc na torze.

  35. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez kOrEa Zobacz posta
    Zgoda. Tyle tylko,że w życiu jest tak, że jak ktoś nawet w banku(sędzia) walnie się i wpisze Ci odsetki np 10% zamiast 5% i Ty(Tarnów) się pod tym podpiszesz. To choćbyś tupał, skakał, składał pozew do sądu to i tak byś nic nie zmienił. I dlatego skoro kierownik Tarnowa się pod tym podpisał nie policzywszy i nie sprawdziwszy stanu faktycznego KSM to niech później nie ma pretensji po fakcie i niech nie żąda powtórzenia meczu.
    i masz 10 dni na odstąpienie od umowy bez konsekwencji...

  36. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    [/B]Oto co napisałes w swoim wcześniejszym poscie:[/B]


    Wychodzi na to że napisałeś że nie kumasz regulaminu ale ,stwierdzasz że mecz powinien być powtórzony bez Grega!
    Jakie to typowe dla kogos z Zielonej
    Chcesz zamienić ten wątek w cos podobnego do waszych Zielonogórskich pogaduch?????
    Nie badz smieszny. Napisalem wyraznie, ze nie wiem jak jest z przepisami, a nie wertowalem tego watku. Ktos mi wytlumaczyl i po temacie. A nie mam w zwyczaju edytowac, czy kasowac swoich postow po fakcie. Nie musze znac wszystkiego co jest w regulaminie w przeciwienstwie do Lisa, kierowalem sie latami ubieglymi.

    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Bardzo się mylisz co do protokołu.
    Podpisanie protokołu jest niczym innym niż potwierdzeniem zapoznania się z jego trescią,a nie jego akceptacją.
    Klub ma określony przez regulamin czas aby sie z decyzją protokołu zgodzić lub od niej się odwołac.
    Po Derbach lubuskich i tragicznej smierci Lee SE oraz wiele innych osob podpierala sie wlasnie na podpisanym protokole zawodow przez kierownika klubow z ZG i GW. I nikt nie mowil, ze klub mial prawo odwolac sie od tego co podpisywal.

  37. Powrót do góry    #847
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Hmm, I tak własnie postąpiono
    Kierownictwo Tarnowa złozyło protest po sprawdzeniu zapisu w regulaminie i po przeliczeniu KSM-u
    Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje do Tarnowian?
    Ale zgadzam sie z Tobą że najbardziej ucierpi na tym Apator.
    I jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie
    Uważasz że fair było by wasze zwycięstwo przez walkower????
    Ja myśle że to kto będzie w finale najlepiej rozszczygnąc na torze.
    No dobra, tyle że powinni wezwać sędziego po ogłoszeniu przez niego decyzji i przedstawić swoje argumenty przeciw w parkingu przy obecności TV i przedstawiciela Apatora. Coś w stylu: Panie sędzio, z Naszych ustaleń wynika, że KSM wynosi 34,02 proszę nam wyjaśnić czemu Panu wychodzi inaczej i by przynajmniej było czarno na białym. A tak Tarnów bez dyskusji przystał na decyzje sędziego co według mnie nie jest przypadkiem.

    Oczywiście, że fair było by na torze, ale wczoraj. Każdy inny termin krzywdzi klub Toruński i imho klub z Torunia nie powinien się na niego zgodzić.

  38. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Każdy inny termin krzywdzi klub Toruński i imho klub z Torunia nie powinien się na niego zgodzić.
    No to niech się nie godzi i będziemy zamiast SPORTUa nadal oglądać w TV gadające głowy i upasionych prezesów, skoro tego chcą także kibice to czemu nie?! Za rok nie będziemy już tego oglądać w TV, bo nikt takiego cyrku nie pokaże, a za parę lat żużel wróci do Machowej i tym podobnych ośrodków, bo w obecnej formie, to niestety tam jest jego miejsce...

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  39. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Polfinal powinien byc rozegrany przy pelnych skladach ,ewentualnie bez Vacula jak go jeszcze nie postawia na nogi.
    Nie przyjmuje do wiadomosci terminu - w przypadku niedogadania sie stron - wyznaczonego przez komisarza a w ktorym np Sully,Miedziak czy ktokolwiek z naszego teamu nie bedzie mogl jechac.
    Koniec kropka.W tym sensie zgadzam sie z Korea,jesli nakaza nam jechac w niepelnym skladzie,oddac sprawe do sadu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #850
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Patrząc na to z dystansem to można się zapytać gdzie byli nasi działacze czy menago, że nie policzyli że Tarnów nawet bez Grega może jechać? A tak Cieślak wydymał nas bez mydła Bo byśmy pojechali bez Grega i Martina a tak pojedziemy ewentualnie bez Sulego.

  41. Powrót do góry    #851
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dokładnie, tak jak pisze Kingpin - moim zdaniem tak to właśnie wyglądało.



    100% racji.
    Jaka kare za spoznienie mistrza moze poniesc Torun skoro okazalo sie mogl sie spoznic? Skoro regulamin zezwala to nie ma za co dawac kary. Dziekowac mozecie sedziemu za to ze nie zna regulaminu lub swoim dzialaczom ze nie wykazali odrobiny rozsadku.Bo ze Cieslak znal KSM i potrafil to przewidziec to albo jest wrozka albo geniuszem

  42. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    No to niech się nie godzi i będziemy zamiast SPORTUa nadal oglądać w TV gadające głowy i upasionych prezesów, skoro tego chcą także kibice to czemu nie?! Za rok nie będziemy już tego oglądać w TV, bo nikt takiego cyrku nie pokaże, a za parę lat żużel wróci do Machowej i tym podobnych ośrodków, bo w obecnej formie, to niestety tam jest jego miejsce...
    i tak wróci, Marek C:
    Skoro w niedzielę sędzia i koledzy z Torunia tak bardzo przestrzegali regulamin, to chyba wiedzą, że zawody powinny odbyć się do czwartku. I nie obchodzi mnie, że w kalendarzu nie ma wolnych terminów. Ktoś ten regulamin uchwalił, to niech teraz kombinuje

  43. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,169
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jaka kare za spoznienie mistrza moze poniesc Torun skoro okazalo sie mogl sie spoznic? Skoro regulamin zezwala to nie ma za co dawac kary. Dziekowac mozecie sedziemu za to ze nie zna regulaminu lub swoim dzialaczom ze nie wykazali odrobiny rozsadku.Bo ze Cieslak znal KSM i potrafil to przewidziec to albo jest wrozka albo geniuszem
    No ale chyba przyznasz ,ze to amatorka tarnowskiego klubu dala szanse Lisowi w wykazaniu sie nieznajomoscia regulaminu.Gdyby ksiaze ruszyl dupsko ze Szwecji nieco wczesniej,Lis nie musialby udowadniac ze nie rozumie co zapisano w regulaminie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ale chyba przyznasz ,ze to amatorka tarnowskiego klubu dala szanse Lisowi w wykazaniu sie nieznajomoscia regulaminu.Gdyby ksiaze ruszyl dupsko ze Szwecji nieco wczesniej,Lis nie musialby udowadniac ze nie rozumie co zapisano w regulaminie.
    Zgodze sie. Ale ze strony torunskiej odstawiono amatorke jeszcze ciekawsza. Zamiast jechac bez Vacka, ze zdyszanym Gregiem to moze sie okazac ze pojedziecie bez Sullego

  45. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Cieślak zawsze pasował mi do "kombinatorów" z Zielonej Góry. To był taki diabelski duet Szkoda że Mareczek nie czuł się tam jak u siebie. Jego przepełnione zawsze zasadami fair-play zachowanie szkoli już następców. Ale Mareczek się nie zmienia - drzazgę w cudzym oku widzi w swoim belki nie dostrzega. No cóż, trzeba wierzyć że nikt już za jego kadencji (gdziekolwiek) nie będzie wjeżdżał w taśmę i pokasływał. Przeca to nie fair.....play
    Zamiast jechac bez Vacka
    To akurat było wzmocnienie UT.

Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •