Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dobra - takie tam sranie po krzakach Trza im wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie Nieważne czy w trzech, w dwóch czy w pięciu. Tarnów jest cienki jak sik pająka. No i Mareczkowi trza kinola utrzeć.
    To jest właśnie sedno sprawy, cały problem bierze się z bezinteresownej nieuprzejmości i nieuzasadnionej agresji. Klub Unia Tarnów to nie jest tylko kontrowersyjny trener Cieślak. To nie jest tylko leniwy gwiazdor Hancock czy niekompetentny kierownik. To przede wszystkim klub ze sporymi tradycjami i dziesiątkami tysięcy kibiców.

    Unia wygrała sezon zasadniczy, ma w składzie kilku czołowych zawodników w swoich kategoriach (Hancock, Kołodziej, Vaculik, Janowski). Ale przecież lepiej napisać:
    Tarnów jest cienki jak sik pająka.
    To jest tylko sport. Nie dziwię się ludziom, którzy tęsknią za dawnymi czasami, kiedy kibicowanie było dużo bardziej dżentelmeńskie.
    Teraz można co najwyżej przeczytać sobie:
    Trza im wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie
    Co może 7 na 10 odczyta jako tekst z przymrużeniem oka, ale jednocześnie 3 niedojrzałych emocjonalnie weźmie na serio i zacznie się lawina wyzwisk... A potem mamy tuziny takich egzemplarzy jak ten gorzowski dziennikarz ze sport24, który podskakuje z radości kiedy zawodnik z drużyny przeciwnika rozwala się na torze wskutek czego zamiast 4:2 jego pupile wygrywają 5:1...

    Dobra, tyle mojej naiwnej refleksji


    Co do meczu:
    Nieważne czy z Vaculikiem i Sullivanem w składach, niech będzie rozstrzygające 38:40 przed biegami nominowanymi i ostatnie dwa wyścigi 9:3 na pocieszenie gospodarzy

    PS. I naprawdę wcale nie wymagam, żeby Toruniowi "wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie", bo wcale nie są "ciency jak sik pająka"

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A ja tam mam przeczucie, że mecz niekoniecznie odbędzie się w tę niedzielę. Zapowiadają deszcze, a Ryan musi przecież odpocząć
    To chyba jeszcze nie koniec kabaretu pod nazwą finał EL.

  3. Powrót do góry    #1038
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    W sumie to sie chyba zrobil jeden z dluzszych watkow meczowych, co?

  4. Powrót do góry    #1039
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A ja tam mam przeczucie, że mecz niekoniecznie odbędzie się w tę niedzielę. Zapowiadają deszcze, a Ryan musi przecież odpocząć
    To chyba jeszcze nie koniec kabaretu pod nazwą finał EL.
    No ale co z dachem? Wiercimy?

    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta

    PS. I naprawdę wcale nie wymagam, żeby Toruniowi "wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie", bo wcale nie są "ciency jak sik pająka"
    To akurat wszyscy wiedza.Mhsol pisal przeciez o Unii.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2012 o 16:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1040
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ale co z dachem? Wiercimy?
    Z tego co pamiętam to dach w obecnej formie nigdy nie został przetestowany podczas porządnej ulewy. Nie wykluczone że nie trzeba będzie wiercić żeby na torze było bagno. No chyba że będzie to deszcz... hm... jak to było... o mam! Grawitacyjny.

    Send from my Nokia 5110

  6. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Sorel - skąd tyś się urwał chłopie. Masz Ty przyjacielu jakiekolwiek poczucie humoru?
    Nawet się kuźwa ponapinać nie można. Ten wątek jest nudny jak flaki z olejem.
    Widzę, że nawet największą hiperbolę kolega Sorel będzie analizował i dowodził rzeczy oczywistych.
    Powiem szczerze, że niewiele obchodzi mnie gawiedź czytająca to forum, a Ci co mają więcej niż mniej pod kopułką (pomijam tych którzy mnie znają)
    sami się połapią ile było powagi w tym co napisałem. Ło matko - żebym ja musiał tłumaczyć takie oczywiste oczywistości


    I naprawdę wcale nie wymagam, żeby Toruniowi "wpier..ić i patrzeć czy równo puchnie", bo wcale nie są "ciency jak sik pająka"
    A ja powtarzam - Tarnów jest cienki jak sik pająka i zostanie zmieciony z toru przez Turbo Twins i Miedziaka, a Mareczka micha przestanie się uśmiechać
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 18-09-2012 o 16:14

  7. Powrót do góry    #1042
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Sorel - skąd tyś się urwał chłopie. Masz Ty przyjacielu jakiekolwiek poczucie humoru?
    Nawet się kuźwa ponapinać nie można. Ten wątek jest nudny jak flaki z olejem.
    Widzę, że nawet największą hiperbolę kolega Sorel będzie analizował i dowodził rzeczy oczywistych.
    Powiem szczerze, że niewiele obchodzi mnie gawiedź czytająca to forum, a Ci co mają więcej niż mniej pod kopułką (pomijam tych którzy mnie znają)
    sami się połapią ile było powagi w tym co napisałem. Ło matko - żebym ja musiał tłumaczyć takie oczywiste oczywistości



    A ja powtarzam - Tarnów jest cienki jak sik pająka i zostanie zmieciony z toru przez Turbo Twins i Miedziaka, a Mareczka micha przestanie się uśmiechać
    Racja, całkiem sporo dookoła tych napinaczy, którzy tylko sobie nieustannie żartują Pomijając nieprzebrane masy w internecie to Madsen właśnie takim żartownisiom zrobił w niedzielę fotkę, a tarnowscy kibice z klatki dla gości mogli posłuchać niezwykle interesujących krzyków tych z wyrafinowanym poczuciem humoru

  8. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    a tarnowscy kibice z klatki dla gości mogli posłuchać niezwykle interesujących krzyków tych z wyrafinowanym poczuciem humoru
    Chodzi Ci o tych tarnowskich kibiców z klatki gości, co to po decyzji o walkowerze zaintonowali "Apator wibrator", po czym zaczęli podchodzić do płotu i machać zapraszając do przyjacielskich uścisków toruńską brać żużlową?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    A ciekawe, że nikt jeszcze nie poruszył wątku kluczowego, a mianowicie o godz. 16:50 na pierwszym łuku słychać i widać było strzały (czy tam wybuchy jak kto woli ). Powołujemy komisję ?

    Deszcz grawitacyjny powiadasz? Jak trza będzie, to się dmuchawę załatwi i już nie będzie grawitacyjny tylko zacinający

  10. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Alien jako przyszly prezes nie powinien sie tu wypowiadac,bo wiadomo ze jest stronniczy.
    Takze ten,spokojnie mozesz Sorel zaliczyc go do tych z wyrafinowanym poczuciem humoru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #1046
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polluks Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to dach w obecnej formie nigdy nie został przetestowany podczas porządnej ulewy. Nie wykluczone że nie trzeba będzie wiercić żeby na torze było bagno. No chyba że będzie to deszcz... hm... jak to było... o mam! Grawitacyjny.
    Oby tylko nie nadeszła burza,jak jej tam...o wiem! konwekcyjna.

  12. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Różne rzeczy tu w emocjach pisano, ja zresztą też.

    Przykro czytać wytykanie sobie wstydliwych spraw z dawnych lat.

    W sobotę na finale IMŚJ rozmawiałem z wieloma tarnowianami we wspanialej atmosferze bez uprzedzeń związanych z ligą. Szkoda , że narobiono syyfu. Nie ważne kto: Lis, Cieślak, Stępniewski.

    16 września 2012 roku przejdzie do historii czarnego sportu jako dzień klęski polskiej ligi żużlowej.

    Około 15 tys. ludzi potraktowanych jak śmieci, nie ważne czy z Torunia, Tarnowa, Dębicy czy Chełmży.
    Jedni nie chcieli inni nie potrafili zachować rozsądek. Czy czasem tego rozsądku u tych ludzi nie ma co szukać na próżno ?

    Jestem zdegustowany ligą i GP w zasadzie od kilku lat. Co roku PO rządzi się prawem dżungli. Dzisiaj ci jutro tamci próbują wszystkich oszukać. Bagno...

    Co gorsza kwintesencja tego objawiła sie w Toruniu.
    Mieście. gdzie od finałów 2009 (też z wałem) po raz pierwszy słyszałem w mieście dosłownie wszędzie o meczu żużlowym.
    Obawiam się, że skutecznie zabito to zdrowe poruszenie. Niezależnie od wyniku niedzielnego meczu.

    Przykre to, ale teza o powolnej (ostatnio coraz szybszej) śmierci tego sportu znalazła kolejne potwierdzenie.

    Cały czas to co sie dzieje w polskim żużlu przypomina filmy Barei. Kolejna sprawa awans szefa toruńskiego klubu, moim zdaniem najgorszego w historii, na szefa całej ligi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-09-2012 o 18:12

  13. Powrót do góry    #1048
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...

    16 września 2012 roku przejdzie do historii czarnego sportu jako dzień klęski polskiej ligi żużlowej.

    Około 15 tys. ludzi potraktowanych jak śmieci, nie ważne czy z Torunia, Tarnowa, Dębicy czy Chełmży.
    Jedni nie chcieli inni nie potrafili zachować rozsądek. Czy czasem tego rozsądku u tych ludzi nie ma co szukać na próżno ?

    Jestem zdegustowany ligą i GP w zasadzie od kilku lat. Co roku PO rządzi się prawem dżungli. Dzisiaj ci jutro tamci próbują wszystkich oszukać. Bagno...

    Co gorsza kwintesencja tego objawiła sie w Toruniu.
    Mieście. gdzie od finałów 2009 (też z wałem) po raz pierwszy słyszałem w mieście dosłownie wszędzie o meczu żużlowym.
    Obawiam się, że skutecznie zabito to zdrowe poruszenie. Niezależnie od wyniku niedzielnego meczu.

    Przykre to, ale teza o powolnej (ostatnio coraz szybszej) śmierci tego sportu znalazła kolejne potwierdzenie.

    ...
    Też tak myślę. Nie ważne który, ale każdy dokłada cegiełkę do trumny: popularne zrobiło się dowal Mistrzowi, najpierw zagranicznymi juniorami w Toruń, potem KSM w Unię Leszno, dalej 1 z GP w Falubaz... jakieś Z/Z, jakieś minimalne KSM, jakieś durne Regulaminy Finansowe itd, itp. Za chwilę będą tworzyć regulamin do regulaminu... szajba!

    Jedyna rada uwolnić ligę żużlową od REGULAMINU! Jest regulamin sportu żużlowego FIM, wiemy że musi być 10 drużyn, znamy punktację biegu 3,2,1,0 pkt, tabela biegów zostaje i dawać o Misia i... pora skończyć z tą błazenadą jaką są PLAY-OFF. Przecież "Co roku PO rządzi się prawem dżungli" - cyt. z wyżej.
    Do tego gówniane tory, gdzie nie ma szans na jakiekolwiek wyprzedzenie, sędziowie pokroju Lisa czy Najwera z ostatniej niedzieli, szef Kowalski, który poza pisaniem komunikatów do neta zarządza, właśnie czym on zarządza skoro ani wczoraj ani w tych derbach po upadku Richardsona nie zajął w odpowiednim czasie stanowiska, przecież po tych szopkach jego nazwisko kojarzy się z totalnym bałaganem i rozpierduchą, a wizerunek dyscypliny w mediach ucierpiał znacząco.

    A tak abstrahując od wszystkiego, myślałem, że żużla pod dachem nie da się odwołać, a jednak pierwszy raz GP w Gelsenkirchen z powodu ułożonego toru, drugi raz Toruń z powodu KSM...

    pzdr

  14. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pomijając nieprzebrane masy w internecie to Madsen właśnie takim żartownisiom zrobił w niedzielę fotkę, a tarnowscy kibice z klatki dla gości mogli posłuchać niezwykle interesujących krzyków tych z wyrafinowanym poczuciem humoru
    Idiotów jest pełno i są wszędzie. Szkoda że nie zdążyłem nagrać "miłych" kibiców z Tarnowa - ale wybacz, byłem zajęty fakaniem na Madsena.
    Sorel - napisz brachu, co mnie obchodzą te bałwany?

    Też tak myślę. Nie ważne który, ale każdy dokłada cegiełkę do trumny: popularne zrobiło się dowal Mistrzowi, najpierw zagranicznymi juniorami w Toruń, potem KSM w Unię Leszno, dalej 1 z GP w Falubaz... jakieś Z/Z, jakieś minimalne KSM, jakieś durne Regulaminy Finansowe itd, itp. Za chwilę będą tworzyć regulamin do regulaminu... szajba!
    Ten sport (?) zdechnie właśnie z w/w powodów. Te kilka zdań to w zasadzie kwintesencja przyczyn upadku.
    W zasadzie z resztą też się zgadzam, ale z remedium już nie za bardzo. Nie dlatego że jest niesłuszne czy pozbawione logiki. Gówniane tory i prawa dżungli pozostaną jeśli pozostaną w żużlu ci sami ludzie.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 18-09-2012 o 18:44

  15. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Z tego co się mówi po cichu GP w Gelsenkirchen odwołano z powodu rozgrywane go w sąsiednim Dortmundzie meczu piłkarskiej reprezentacji Niemiec z Rosją w ramach eliminacji do MŚ. Problemy z frekwencją mówiąc krótko.

    To co poszło do mediów ponoć tanie wytłumaczenie.

  16. Powrót do góry    #1051
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cyrków z deszczem nie będzie. Dach był wielokrotnie testowany, tyle, że nie na meczu a np. na treningach. Ba, jeszcze wodę lali na tor jak nad stadionem szalała ulewa.

    Tak jak ktoś wyżej zauważył, PO to jak walka w dzungli. Nikt nikomu nie ufa i tak naprawdę nikomu na rękę nie pójdzie, więc pitolenia na Stępnia dość. Każdy, nawet tak sławiony i czciony przez Falubazów jaśnie fairplay senatoro-prezes Dowhan czy znany z tego Cieślak wbiłby nóż w plecy przy każdej możliwej sytuacji.

  17. Powrót do góry    #1052
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Chodzi Ci o tych tarnowskich kibiców z klatki gości, co to po decyzji o walkowerze zaintonowali "Apator wibrator", po czym zaczęli podchodzić do płotu i machać zapraszając do przyjacielskich uścisków toruńską brać żużlową?
    Nie przeczę, że w Tarnowie też od groma jest takich z bardzo wyrafinowanym poczuciem humoru

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Idiotów jest pełno i są wszędzie. Szkoda że nie zdążyłem nagrać "miłych" kibiców z Tarnowa - ale wybacz, byłem zajęty fakaniem na Madsena.
    Sorel - napisz brachu, co mnie obchodzą te bałwany?
    Ja wcale nie twierdzę, że mają Cię cokolwiek obchodzić. Ale Twój post od którego zaczęła się ta dyskusja po prostu ginie w tłumie wypowiedzi w stylu "Tylko Toruń Ole, J***ć Tarnów".

  18. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Koles czy jak kto woli sedzia Lis tylko raz usłyszał jak ma na imie od Grzesia Walaska. Działo sie to na meczu w Tarnowie i wtedy ów sedzia był wzorcowym arbitrem dla tarnowskiej gawiedzi. Teraz odwalił numer w dziwnym meczu a raczej w meczu dziwnych druzyn. Unibax który NIGDY nie awansował do ligi w sportowej walce i Azoty - specjalisci od "wygrywania" barazy.
    Czuje ze bedzie sie działo
    Smieszniej byc nie mogło ! Lis the best
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1054
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Koles czy jak kto woli sedzia Lis tylko raz usłyszał jak ma na imie od Grzesia Walaska. Działo sie to na meczu w Tarnowie i wtedy ów sedzia był wzorcowym arbitrem dla tarnowskiej gawiedzi. Teraz odwalił numer w dziwnym meczu a raczej w meczu dziwnych druzyn. Unibax który NIGDY nie awansował do ligi w sportowej walce i Azoty - specjalisci od "wygrywania" barazy.
    Czuje ze bedzie sie działo
    Smieszniej byc nie mogło ! Lis the best
    To był bodajże 2005 rok i spotkanie dwóch głównych faworytów do złota: Włókniarz jeździł w Tarnowie
    http://www.youtube.com/watch?v=c4iiMouqI3M

  20. Powrót do góry    #1055
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Unibax który NIGDY nie awansował do ligi w sportowej walce
    Za to w sportowej walce nigdy nie spadł do niższej ligi. Boli, co?

  21. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Za to w sportowej walce nigdy nie spadł do niższej ligi. Boli, co?
    ...i jest chyba jedynym klubem w Ekstralipie, który może pochwalić się takim osiągnięciem!

  22. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Emil Ty, ty, ty ...

    Lubię jak ktoś tak jak Ty idzie pod prąd i choć potyka się to trzyma się swoich ideałów i jest wierny ziomalom/zgodom sprzed lat.

    Chętnie w kiedyś w Czewie spotkam sie z Tobą i Ci nawrzucam, przy jakimś nisko- lub wysokooktanowym napoju rzecz jasna.

    Pozdro dla biało-czerwonej Częstochowy! (to odnosnie Cracovii)
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-09-2012 o 21:28

  23. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    semen czuje sie zaszczycony.

    Pisze ze takie gostki jak Lis powinni sie zajac czyms innym .
    Apropo tych gosci wyzej , widac ze podniecenie przysłania im rozum bo patrzec realnie jak ma cos spasc skoro nigdy nie awansowało ?????
    kiedys na Cracovi kibole spiewali tak : " awans przy stole ?? ja taki awans pierd..e !!!
    I wszystko w temacie . Bo gdyby nie ten stół kto by słyszał o jakims Unibaxie ? Chyba tylko ci którzy kiedys słyszeli o Elanie.
    Wracajac do tematu , po decyzji Lisa chciałbym wiedziec jakie cisnienie miał Cieslak. Nie przypominam sobie takiego artysty -sedziego
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Emil

    kiepskiej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy. Nie miałeś już się chyba czego uczepić więc sięgnąłeś do historii i to dość zamierzchłej. Całe szczęście, że twój klub z Częstochowy to nieustająca biała karta polskiego speedwaya. Już z zazdrości mi prawie żyłka pękła

    A swoją drogą gdyby wam nasi sąsiedzi nie sprezentowali w tym roku pozostania w ekstralidze, podziwiałbyś za rok urok pierwszej ligi. Drogo było? Tak z ciekawości pytam

  25. Powrót do góry    #1060
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze na miejscu torunian już wysyłał bym protesty, skargi, zażalenia do GKSŻ, potem PZM, potem Ministerstwa Sportu i dalej do Sztrasburga, bo mecz w zgodzie z regulaminem powinien się odbyć do czwartku, np. w czwartek o 14.00 by juniorzy zdążyli na finał do Bydgoszczy, jeśli odbędzie się po tym terminie nie ma na to żadnych podstaw i nie może zostać uznany jako mecz w żużlowej ekstraklasie!
    Po drugie Tarnów w najbliższym meczu w Toruniu może wystawić skład jaki mu się żywnie podoba, z Vaculikiem i Hancockiem w rolach głównych oczywiście nawet!
    Po trzecie obserwując całą sytuację mam przed oczami film "Piłkarski poker" (chociaż bardzo nie lubię porównań żużla do żadnej innej dyscypliny sportowej a w szczególności piłki kopanej) ale w filmie "Piłkarski poker" mowa jest o sprzedaniu meczu finałowego i chociaż nikt nie wie o co chodzi to główny bohater filmu mówi, że : (co można przetłumaczyć na język żużlowy):
    - Trzeba wykluczyć Hancocka,
    - Nie, nie ja jestem uczciwy, wziąłem już pieniądze i musi być walkower,
    - Ale dobrze, że będzie walkower, ja ci nawet dopłacę jak będzie walkower, tylko trzeba wykluczyć Hancocka!

    I inna scena z filmu przetłumaczona na język żużlowy:
    - Moja propozycja jest ciągle aktualna,
    - Jaka aktualna, przecież mecz się już odbył, jest walkower
    - Jest walkower ale w pierwszym meczu!
    - Jak to w pierwszym meczu?

    Nie macie tych scen przed oczami?

    -
    Ostatnio edytowane przez whiski ; 18-09-2012 o 22:56

  26. Powrót do góry    #1061
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba powołac komisje śledzcza !!!
    Walkower, ZZ Vaculika, Hancock nie wsiadł do samolotu
    teraz Sullivan udaje ze coś sobie złamał....

    Smolensk do dzis sie wyjaśnia (odkopuja wykopuja
    a nóz ktoś odżyje)
    Trzeba walkowera wyjasniac. Nawet jesli bedzie to trwalo
    dłuzej niz sprawa Smolenska

  27. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Howard napisał:
    A swoją drogą gdyby wam nasi sąsiedzi nie sprezentowali w tym roku pozostania w ekstralidze, podziwiałbyś za rok urok pierwszej ligi.
    hmmm
    Chyba żartujesz, albo nie potrafisz liczyć.
    Bez punktów z Bydgoszczy też byśmy się utrzymali.

    kowjanko, Apator nigdy nie awansował i nigdy nie spadł.
    Jeździ dzięki ustaleniom przy zielonym stoliku w najwyższej klasie rozgrywkowej od 1975 roku.
    Niektóre kluby w tych latach miały już po kilka czy kilkanaście DMP.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 18-09-2012 o 23:09
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeździ dzięki ustaleniom przy zielonym stoliku w najwyższej klasie rozgrywkowej od 1975 roku.
    Co jakiś czas ktoś awansuje i spada przy zielonym stoliku, bo to się ligę powiększa, to pomniejsza.

    Sztuką jest się utrzymać na szczycie, a nie do niego awansować. Koniec końców byliśmy w tym samym miejscu co całe rzesze klubów. Tylko my w tym miejscu pozostajemy nieprzerwanie, czy się to komuś podoba, czy nie.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    alien napisał:
    Sztuką jest się utrzymać na szczycie, a nie do niego awansować.
    hmmm
    Myślałem, że sztuką jest awansować i się tam utrzymać, a nie utrzymać się bez wcześniejszego sportowego awansu.
    I jeszcze się tym szczycić
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    backtop

    ja osobiście uwielbiam na forum takich gości jak ty czy Emil, czyli ludzi, którzy myślą, że to oni są moralnymi zwycięzcami ekstraligi bo inni grają nie fair, tylko wy jesteście bez skazy. Pasujecie do Macierewicza, może warto jakiś wspólny front założyć? Albo partię polityczną?

    "Tylko moja racja jest jedyna słuszna bo jest mojsza" Szkoda, że etat moralnych zwycięzców jest już zajęty

  31. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    BlacktopTy człowieku to jednak jesteś chory z nienawiści.

    Napisz proszę ze szczegółami jak ostatnio nie spełnialiście wymogów licencyjnych i w terminie nie rozliczaliście się z długów wobec zawodników. Ze szczegółami proszę.

    O 1996 i akcji z Krzyzaniakiem pisać nie musisz, bo wszyscy średnio rozgarnięci wiedzą co wtedy się stało.

    O innych chwalebnych sezonach Włókniarza tez nie pisz , bo sporo kwiatków jak w przypadku każdego klubu by się znalazło (także w przypadku torunian).

    Ty to masz naprawdę zryta banię.

  32. Powrót do góry    #1067
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Niestety z powodu braku czasu nie mogłem zbyt aktywnie uczestniczyć w dyskusji po niedzielnym wydarzeniu, ale zdążyłem przeglądnąć wątek i chciałbym też dodać coś od siebie. Większość się skupiła na tym kto jest winny, a to chyba akurat jest proste. Walkowera niezgodnego z regulaminem winny jest sędzia Lis, i nie chodzi mi już nawet o to że źle policzył ksm lub dokonał złej interpretacji przepisów, choć to też dobrze o nim nie świadczy tym bardziej że była już podobna sytuacja w tym sezonie w meczu Unii we Wrocławiu i powinien o tym słyszeć, ale najgorsze jest to że dał się zwyczajnie zmanipulować i uległ presji , najprawdopodobniej niektórych działaczy z Torunia i zwyczajnie się nawet nad tym wszystkim nie zastanowił. Przecież to była niesamowita sytuacja, walkower w meczu półfinałowym, a On podjął decyzję w ciągu paru minut, no ludzie bez jaj. Dał się zastraszyć jak jakiś nastolatek.
    Oczywiście nie bez winy jest Hancock, wprawdzie nie jest winny walkowera, ale całego zamieszania już tak, tym bardziej że już podobna historia zdarzyła Mu się w 2004 roku przed najważniejszym meczem sezonu dla Sparty w barwach której wtedy jeździł, teraz historia prawie zatoczyła koło. Jak na te pieniądze które zarabia wybitnie nieprofesjonalne podejście.

    Dalej nie można też przemilczeć postawy teamu Unii Tarnów z Cieślakiem na czele. To jest równie szokujące jak postawa pana Lisa, na litość Boską ktoś Im mówi będzie walkower, na nic cały Wasz świetny sezon. I nikt nie protestuje, nikt nie jest w stanie policzyć poprawnie ksmu, nikt nie próbuje gdzieś zadzwonić, popytać, przecież to niewiarygodne. Jeszcze jakby to była jakaś sytuacja oczywista, a przecież jak się zaczynała relacja w telewizji to nikt nawet nie wspomniał o możliwości walkowera, a tu nagle ktoś ich informuje o walkowerze a oni tylko umieją załamać ręce. Moim zdaniem całe kierownictwo i Cieślak nawalili na całej linii!!!
    Jeśli prawdą jest to że działacze toruńscy za wszelką cenę chcieli walkowera, a tak raczej jest bo kto inny mógł wywierać presję na sędzim to oczywiście było to zachowanie nie fair-play i nie zgodne z duchem sportu ale oczywiście nie jest to niczyim obowiązkiem i jak odpowiadało Im zwycięstwo walkowerem to Ich sprawa. Nie wiem w ogóle jakby taki awans to finału mógł kogokolwiek cieszyć no ale trudno pana Stępniewskiego najwyraźniej by ucieszył. Oczywiście nie jest to w żadnym wypadku wina ani zawodników ani kibiców którym wyraźnie ta sytuacja nie odpowiadała.

    Ale moim zdaniem cały ten niedoszły walkower jest i tak dużo mniej ważny w porównaniu do innej rzeczy. A mianowicie w niedzielę nastąpiło apogeum zmian na gorsze jakie nastąpiły ostatnio w Naszym polskim żużlu. Ośmieszony został cały regulamin którego jak wydaje się nikt nie rozumie, pokazana została bzdurność przepisu o ksm którego jestem zagorzałym przeciwnikiem od zawsze zresztą jak większości wszelkich ograniczeń, pokazana została też niesprawiedliwość systemu rozgrywek jaki mamy obecnie, a konkretnie play- offów. Przecież 0,3 to nie wiele i walkower mógłby się okazać zgodny z regulaminem, i wtedy przez spóźnienie Hancocka najlepsza drużyna po rundzie zasadniczej straciłaby szansę na walkę o tytuł w ogóle bez walki na torze!!!
    Myślę że cały twór pod tytułem Ekstraliga S.A poniósł klęskę, i mam nadzieję że to był jego ostatni gwóźdź do trumny,i że niedzielne wydarzenia sprawią że zacznie się coś zmieniać na lepsze.

    I na koniec chciałbym powrócić do osoby Cieślaka, nie sądzicie że opinia a może raczej mit o wielkim trenerze i taktyku został dość mocno nadwątlony??Przecież On przychodził do Tarnowa jako gwiazda niemal na równi z Hancockiem i Kołodziejem, a w niedziele był zagubiony jak dziecko we mgle. Wybitny taktyk który nie jest w stanie policzyć ksmu swojej drużyny??jak dla mnie jest to śmieszne.Wiem niektórzy mają już teorie że Mareczek jest cwaniakiem, że dobrze wiedział że walkowera nie będzie, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo nie bardzo widzę powód dla którego nie chciałby jechać w niedzielę. No chyba że ma zdolności jasnowidzące i przewidział jakąś kontuzje(tfu,tfu) w zespole z Torunia.

  33. Powrót do góry    #1068
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    hmmm
    Myślałem
    Pewne rzeczy się nie zdarzają.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  34. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta

    I na koniec chciałbym powrócić do osoby Cieślaka, nie sądzicie że opinia a może raczej mit o wielkim trenerze i taktyku został dość mocno nadwątlony??Przecież On przychodził do Tarnowa jako gwiazda niemal na równi z Hancockiem i Kołodziejem, a w niedziele był zagubiony jak dziecko we mgle. Wybitny taktyk który nie jest w stanie policzyć ksmu swojej drużyny??jak dla mnie jest to śmieszne.Wiem niektórzy mają już teorie że Mareczek jest cwaniakiem, że dobrze wiedział że walkowera nie będzie, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo nie bardzo widzę powód dla którego nie chciałby jechać w niedzielę. No chyba że ma zdolności jasnowidzące i przewidział jakąś kontuzje(tfu,tfu) w zespole z Torunia.
    W ogole to ja uwazam ze Cieslak celowo ustawiajac taka zagrywke za duzo ryzykowal. W koncu sam wie ze w zuzlu, jak w kazdym polskim sporcie, dzieja sie przerozne jaja, nie mogl miec zadnej pewnosci ze naglona terminami liga poprze protest o walkowerze. Dla swietego spokoju mogli przyjac wersje Lisa, a po seoznie szybciutko zmienic owy zapis zamiatajac prawde pod dywan.
    Cieslak zostalby wtedy z wielkiego trenera - posmiewiskiem.
    Nie uwierze w zyciu ze to planowal.

  35. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niestety większość kibiców w Polsce ma o Waszym klubie wyrobione zdanie.
    To co odwalacie to totalna żenada.
    Uważam, że bez Was ten sport byłby bardziej normalny.
    Wystarczyło poczekać 5 minut, a tak znowu wszyscy się z Wami męczą jak ze śmierdzącym jajkiem.
    No teraz tylko Wasz kolejny prezes powinien zostać przewodniczącym i będzie można zgasić światło.
    Nie mam absolutnie żadnych uprzedzeń do kogokolwiek, zwyczajnie się śmieję jak myślę o Was i Waszych pozasportowych zagrywkach. "Nieważne jak awansować, ważne aby się utrzymać"
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #1071
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Wzrusza nas Twoja moralność i szlachetne serce.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  37. Powrót do góry    #1072
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Uważam, że bez Was ten sport byłby bardziej normalny.
    Proponuje zatem żebyś wprowadził jakieś ostatecznie rozwiązanie kwestii toruńskiej. I koniecznie zapuść wąsa.

  38. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaioh Zobacz posta
    Proponuje zatem żebyś wprowadził jakieś ostatecznie rozwiązanie kwestii toruńskiej. I koniecznie zapuść wąsa.
    Uprzejmie zawiadamiam ze wąsaci nic do Torunia nie maja. A przynajmniej zdecydowana wiekszosc

  39. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda, że imć blacktop nie pamięta niedawnych wyskoków Maślanki, ale przecież nie ma się co po nim tego spodziewać, jak sądzę

    PS. I szkoda też, że dopiero teraz wąsaci przyznają się do własnego wyglądu, nawiasem pisząc

  40. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Black ! Nie rozmawiaj z koniem ! Zwijamy sie z tego watku .
    ha ha ha , nie wazne jak awansowac , wazne by nie spasc Jest cos takiego jeszcze jak honor ale kto by podejrzewał o cos takiego tych co nigdy nie awansowali.
    Bez pozdrowień . Pa
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1076
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Ha ha ha. I ty mówisz o honorze? Ile masz lat? Wiesz co to jest honor? Nie nadużywaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
    Gdyby Częstochowa miała honor to sama zdegradowałaby się do 2 ligi za machloje finansowe i licencyjne w ostatnich latach.
    Żegnam z tego wątku ozięble.

  42. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ha ha ha. I ty mówisz o honorze? Ile masz lat? Wiesz co to jest honor? Nie nadużywaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
    Gdyby Częstochowa miała honor to sama zdegradowałaby się do 2 ligi za machloje finansowe i licencyjne w ostatnich latach.
    Żegnam z tego wątku ozięble.
    Emil, ty dzieciaku, wreszcie ktoś Cię wypunktował
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  43. Powrót do góry    #1078
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Ja pierd... Emil,wymysl w koncu cos nowego,bo z tym awansem zawracasz nam d.upe przynajmniej juz trzeci rok, jak stara baba.
    Napisz moze choc raz dla kogo bylo to powiekszenie ligii zrobione i kto naciskal a nie klapiesz jezorem bez ladu i skladu.
    Kiedys byles zabawny,teraz pozostalo tylko kiedys a sprawy honoru nie poruszaj ,bo poruszyli kiedys leszczynianie i byla kupa smiechu z przewaga kupy.

    Tak mi przyszlo do lba:
    Wiecie dlaczego nie wpuscili Hancocka przed 17.00?
    BO BYL BEZ KAKAKASKU
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-09-2012 o 13:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1079
    Początkujący Awatar piernik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Niestety większość kibiców w Polsce ma o Waszym klubie wyrobione zdanie.
    To co odwalacie to totalna żenada.
    Uważam, że bez Was ten sport byłby bardziej normalny.
    Wystarczyło poczekać 5 minut, a tak znowu wszyscy się z Wami męczą jak ze śmierdzącym jajkiem.
    No teraz tylko Wasz kolejny prezes powinien zostać przewodniczącym i będzie można zgasić światło.
    Nie mam absolutnie żadnych uprzedzeń do kogokolwiek, zwyczajnie się śmieję jak myślę o Was i Waszych pozasportowych zagrywkach. "Nieważne jak awansować, ważne aby się utrzymać"
    jak się nie ma o czym mówic to mówi się o nas...śmieszny chłopcze, dziękuj Bydzi, że miała i ma (niestety) problemy z kasą, bo nie siedziałbyś na tym forum, tylko zastanawiał się z kim pojedziecie baraże i dlaczego to Grudziądz...wiięc zejdź z Apatora i zajmij się swoim klubem...

  45. Powrót do góry    #1080
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Koles czy jak kto woli sedzia Lis tylko raz usłyszał jak ma na imie od Grzesia Walaska. Działo sie to na meczu w Tarnowie i wtedy ów sedzia był wzorcowym arbitrem dla tarnowskiej gawiedzi.
    I w tamtym meczu się naraził tarnowianom .Greg w tamtej rozmowie z Lisem nie wytrzymał bo Pan sędzia już wcześniej w kontrowersyjnych okolicznościach wykluczył Rempałe o czym na wstępie wspomniał Liskowi. Rempałe który po szerokiej objeżdżał Sullivana ...
    Dobrze pamiętam ten mecz bo wszyscy liczyli na fajne widowisko a ówczesny Złomrex Częstochowa dostał baty a jedyną atrakcją była akcja Walaska.

Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •