Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    chyba ze bedzie jak w sądzie. zaszly nieprawidlowosci i trzeba wszystko od nowa. nie wiem co byloby wieksza kompromitacja. Ale wiem gdzie bylaby wersja fair play

  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    W TVP właśnie mówią, że powtórka prawdopodobnie w czwartek.

  3. Powrót do góry    #453
    Początkujący Awatar piernik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jedziemy w czwartek, mam nadzieję, że bez Vacula i Grega...a co? Sprawiedliwie będzie

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie będzie żadnej powtórki, Jamrog nie był zgłoszony do zawodów wiec jego średnia się nie liczy. Nie podniecajcie się tak.

    Alien:
    Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów
    Czyli jak mowia w TV w czwartek

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    To jak myslicie? Greg zdazy w czwartek?
    Na miejscu Cieslaka do Szwecji bym go nie puscil..
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2012 o 20:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #456
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Wszyscy juz pewnie wiedzą, prawdopodobnie czwartek!
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  7. Powrót do góry    #457
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie będzie żadnej powtórki, Jamrog nie był zgłoszony do zawodów wiec jego średnia się nie liczy. Nie podniecajcie się tak.

    Alien:
    Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów
    A co ty tak OJCA CHRZESTNEGO zgrywasz na forum??? Może to ty pokazywałeś fuckersy w TV?? takie imbecyle najczęściej zabierają głos i starają narzucać własne zdanie. Bez odbioru.

    I co mecz raczej będzie w Czwartek.
    You will never walk alone.

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    na razie tv tak mowi. A tv, jak wiemy, klamie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #459
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    A po co obciążać zawodnika ? Podwyższy się ceny za prąd w niektórych miastach i będzie na karę jak znalazł hah i to z waszych pieniędzy .....
    Aby dać nauczkę zawodnikom. Nie jestem obcykany w branży energetycznej, ale na zachodzie korzystamy z ENEI, a ta chyba nie jest w żaden sposób związana z Tauronem. Co do reszty to pełna zgoda .

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    tak mnie naszlo: zaden sedzia od momentu wprowadzenia nowych gwizdkow nie odwazyl sie przyznac WO za zle przygotowanie toru.... 6 minut... proponowalbym osobom odpowiedzialnym za dzisiejsze jaja isc sie przebadac.

  11. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm,

    Czyli nie jest istotne, kto jest zgłoszony do składu? To jest jakaś paranoja. Jeśli problemem, był brak Hancocka, to w jaki sposób teraz na podstawie obecności niezgłoszonego do meczu Jamroga, powtarza się mecz?

    Żeby było jasne, cała ta sytuacja jest niesportowa i chora, ale trzymajmy się jakiejś logiki przy tym. To co, mogło pół Tarnowa przyjechać i na drodze losowania wyliczaliby KSM?

    Albo rybka, albo akwarium. Albo skład z Hancockiem, wówczas wo, albo z Jamrogiem, co z kolei nie miało miejsca. Przecież Tarnów mógł zmienić Hancocka? Dlaczego tego nie zrobili? To oczywiste, czekali do końca, ale to było ich ryzyko.

    Moim zdaniem nie można teraz cofać czasu i udawać, że Jamróg był zgłoszony. Jak tak?

  12. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez piernik Zobacz posta
    i jedziemy w czwartek, mam nadzieję, że bez Vacula i Grega...a co? Sprawiedliwie będzie
    Chyba będę musiał cię zmartwić

  13. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Alien:
    Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów
    Też tak czytam ten regulamin. Myślę, że to gadanie wynika z tego, że Tarnów próbuje teraz uratować skórę jakoś i kombinuje. Ciekawe, że w parkingu nie wskazali sędziemu, że KSM źle policzył.

    Niemniej jeśli jednak sędzia się pomylił, to mam nadzieję, że straci dożywotnio robotę.

    Do dupy ten regulamin. Jak ja bym to napisał, to by nie było problemu rozegrać ten mecz
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    tak mnie naszlo: zaden sedzia od momentu wprowadzenia nowych gwizdkow nie odwazyl sie przyznac WO za zle przygotowanie toru.... 6 minut... proponowalbym osobom odpowiedzialnym za dzisiejsze jaja isc sie przebadac.
    10/10

  15. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Vacul ma zwolnienie od wczoraj... do czwartku i tak nie może.

    chyba muszę cię zmartwić.

    tak czy siak Apator w finale.. jedziemy z łysym oszukańcem

  16. Powrót do góry    #466
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    tak mnie naszlo: zaden sedzia od momentu wprowadzenia nowych gwizdkow nie odwazyl sie przyznac WO za zle przygotowanie toru.... 6 minut... proponowalbym osobom odpowiedzialnym za dzisiejsze jaja isc sie przebadac.
    nic dodać nic ująć

  17. Powrót do góry    #467
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie mieszka w Toruniu i oglada Trwam to tak sie myśli jak Ty teraz... Nie macie jaj i tyle. Wstyd,że taka druzyna wystepuje w lidze. Tylko przy zielonym stoliku liczycie na medale, ale niestety nie tym razem !!!! I cale szczescie
    Komin
    Unia Leszno Fan

  18. Powrót do góry    #468
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZAW Zobacz posta
    Hm,

    Czyli nie jest istotne, kto jest zgłoszony do składu? To jest jakaś paranoja. Jeśli problemem, był brak Hancocka, to w jaki sposób teraz na podstawie obecności niezgłoszonego do meczu Jamroga, powtarza się mecz?

    Żeby było jasne, cała ta sytuacja jest niesportowa i chora, ale trzymajmy się jakiejś logiki przy tym. To co, mogło pół Tarnowa przyjechać i na drodze losowania wyliczaliby KSM?

    Albo rybka, albo akwarium. Albo skład z Hancockiem, wówczas wo, albo z Jamrogiem, co z kolei nie miało miejsca. Przecież Tarnów mógł zmienić Hancocka? Dlaczego tego nie zrobili? To oczywiste, czekali do końca, ale to było ich ryzyko.

    Moim zdaniem nie można teraz cofać czasu i udawać, że Jamróg był zgłoszony. Jak tak?
    Jamróg był zgłoszony pod numerem 2 zamiast Lamparta.

  19. Powrót do góry    #469
    Początkujący Awatar piernik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Chyba będę musiał cię zmartwić

    w tym kraju nie ma sprawiedliwości
    ale co tam, jeśli powtórzą, to mam nadzieję, że odrobimy te 6pkt. pzdr

  20. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Też tak czytam ten regulamin. Myślę, że to gadanie wynika z tego, że Tarnów próbuje teraz uratować skórę jakoś i kombinuje. Ciekawe, że w parkingu nie wskazali sędziemu, że KSM źle policzył.

    Niemniej jeśli jednak sędzia się pomylił, to mam nadzieję, że straci dożywotnio robotę.

    Do dupy ten regulamin. Jak ja bym to napisał, to by nie było problemu rozegrać ten mecz
    Najgorsze jest to, że Lis to jest jeden z bardziej sensownych arbitrów jakich mamy w tej pożal się Boże ekstralipie. Jeśli on nie ogarnia tego regulaminu to WTF ?

  21. Powrót do góry    #471
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Co wy z tym niezgłoszonym Jamrógiem? Przecież koleś miał jechać z 2.
    Hancock wypada i liczy się KSM najlepszej czyli w tym przypadku pozostałej szóstki.

  22. Powrót do góry    #472
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    Jak sie mieszka w Toruniu i oglada Trwam to tak sie myśli jak Ty teraz... Nie macie jaj i tyle. Wstyd,że taka druzyna wystepuje w lidze. Tylko przy zielonym stoliku liczycie na medale, ale niestety nie tym razem !!!! I cale szczescie
    Tak, kupiliśmy biletyy po to żeby obejrzeć WO. Walnij się łopatą w głowę jeżeli uważasz, że my tu jakiś awans świętujemy.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  23. Powrót do góry    #473
    Początkujący Awatar piernik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    Jak sie mieszka w Toruniu i oglada Trwam to tak sie myśli jak Ty teraz... Nie macie jaj i tyle. Wstyd,że taka druzyna wystepuje w lidze. Tylko przy zielonym stoliku liczycie na medale, ale niestety nie tym razem !!!! I cale szczescie
    mieszka się świetnie, TV Trwam - jak ktoś ogląda, to jego. Na szczęście Was już w PO nie ma, i długo nie będzie...

  24. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Jamróg był zgłoszony pod numerem 2 zamiast Lamparta.
    postaram się "sucho", żeby nie wzbudzać emocji:
    "Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów podanej w zawiadomieniu o zawodach w liczbie wymaganej regulaminem danych rozgrywek."

    Tak więc Jakub nie był w 1wszej szóstce zgłoszonej do zawodów, był w parkingu. Greg był w 6, nie było go w parkingu. kluczem jest i. IMO walkower będzie utrzymany, trzeba poczekać aż odpowiedzialni za ten burdel przestaną się miotać.

  25. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Btw, czy obaj panowie, którzy w tv lansuja tezę o powtorce nie są z Tarnowa ?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #476
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Tak, kupiliśmy biletyy po to żeby obejrzeć WO. Walnij się łopatą w głowę jeżeli uważasz, że my tu jakiś awans świętujemy.

    Oglądając to wspaniałe "widowisko" w telewizji było widać że niektórzy jednak świętowali

  27. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Z góry przepraszam jeżeli powtórzę słowa, które już ktoś tutaj pisał, ale nie chce mi się przedzierać przez cały wątek.


    Dla mnie ta cała sytuacja od początku do końca jest kompromitacją, żenadą i kompletnym debilizmem...

    Po pierwsze Vaculik

    Nie było żadnej ściemy z Z/Z. Martin zasłabł w piątek, ma problemy z sercem i nie pojedzie ani w Szwecji, ani w GP - nikt celowo nie wysyłał go na zwolnienie, ani nie chodzi tutaj o rozdmuchiwane w ostatnim czasie zaległości finansowe. Wiem co sądzicie o Cieślaku, ale jednak w tej konkretnej sytuacji kombinacji ze zdrowiem Martina nie było.

    Walkower

    Idiotyczny przepis, zabijający sport. Jest różnica jeśli Amerykanin nie dałby rady wystartować, a jeśli jest już pod stadionem i dzieli go parę minut od stawienia się na meczu. Przecież wszyscy chcemy oglądać SPORT i po stronie SPORTU winien być regulamin!! To są półfinały, wielkie emocje, tysiące kibiców na stadionie i przed TV - wszyscy chcemy ścigania, a nie przepychanek regulaminowych... Regulamin jednak (debilny, bo debilny) jest i skoro te zasrane 6 minut jest ważniejsze od widowiska, które ma być reklamą speedway'a to ok - dajemy walkower, skoro takie są priorytety i kierunek rozwoju ligi i idziemy do domów...

    Teraz okazuje się, że Pan Lis nie policzył KSM-u i jedziemy w czwartek - PARODIA. Kto zwróci torunianom kasę za kibiców, którzy w czwartek już nie stawią się na MA?! Kto zwróci pieniądze zawodnikom za dojazd na mecz? Kto za to wszystko odpowie?! ILE JESZCZE BĘDZIEMY ŚWIADKAMI TAKIEJ ŻENADY?! W speedway'u w Polsce w dupie ma się kibiców, sponsorów, zawodników... Tu gra idzie o interesy jednostek, które karmią nas kolejnymi idiotyzmami w regulaminie - otwórzmy oczy, otwórzcie oczy Wy, którym speedway leży na sercu i którzy macie cokolwiek do powiedzenia - czy tego chcemy?! Walkowerów w PÓŁFINALE?!!! Tak ma funkcjonować najlepsza liga na świecie?

    Gdyby zależało ludziom na rozegraniu meczu, to zrobiliby kosmetykę toru, zrobiliby rundkę zawodników na lawecie, prezentację, przecież mecz, który zaczyna się o 17 ma pierwszy bieg około 17.15 - Greg spokojnie mógłby jechać...


    Pozdzrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  28. Powrót do góry    #478
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    "O mocniejsze bicie serca przyprawił gości Martin Vaculik. Mało brakowały, żeby Słowak nie wystąpił w spotkaniu. Wygląda na to, że zawodnik Azotów nie należy do "rannych ptaszków", ponieważ zaspał na swój samolot. - Miałem wylecieć z Poznania, ale obsługa w hotelu zapomniała mnie obudzić. Stąd te spóźnienie. Całe szczęście w ostatniej chwili udało mi się dojechać - tłumaczy swoje zachowanie Słowak. Kiedy trwała prezentacja, to Martin dopiero lądował na wrocławskim lotnisku. Jadąc ekspresowym tempem udało mu się zdążyć na swój pierwszy bieg. Gdyby nie to, to tarnowianie mieliby spory kłopot. Bez Vaculika byłby problem z wypełnieniem dolnego KSM-u."

    We Wrocławiu obowiązują jakieś inne przepisy niż w Toruniu?

    Paranoja.

  29. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    savage nie nie chcemy walkowerów w półfinale. ale to zawodnicy muszą być profesjonalni...

  30. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kriskro Zobacz posta
    Oglądając to wspaniałe "widowisko" w telewizji było widać że niektórzy jednak świętowali
    Byłem, sam krzyczałem, 95% kibiców zrobiła to ironicznie i z wygłupu, a potem cały stadion gwizdał.

    Swoją drogą jeszcze jednak taka refleksja. W Speedway Ekstralidze nie ma nikogo, kto wie jak poprawnie interpretować regulamin.
    W przeciwnym razie od razu poszedłby z SE komunika kończący te wszystkie dywagacje.
    0 profesjonalizmu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Albo rybka, albo akwarium. Albo skład z Hancockiem, wówczas wo, albo z Jamrogiem, co z kolei nie miało miejsca. Przecież Tarnów mógł zmienić Hancocka? Dlaczego tego nie zrobili? To oczywiste, czekali do końca, ale to było ich ryzyko.
    Przecież pod numerem 2 musiał być zgłoszony jakiś zawodnik. Nawet jak Kuba nie był zgłoszony to musiał być Lampart, który ma KSM 3,31. Sędzia zapomniał o jednym zawodniku, przynajmniej tak można wnioskować z tego co piszą na SF.

    Falubaz7

    Nie mogłem sobie przypomnieć, kiedy i gdzie ta sytuacja miała miejsce. Wiedziałem, że w tym sezonie. Dzięki za odświeżenie pamięci! Wtedy zastanawiałem się jakim cudem dopuszczono go do meczu...
    Ostatnio edytowane przez dymek_ ; 16-09-2012 o 20:56

  32. Powrót do góry    #482
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Btw, czy obaj panowie, którzy w tv lansuja tezę o powtorce nie są z Tarnowa ?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Zapomniałeś w odróżnieniu od swoich poprzednich postów napisać o szybkim spadku ciśnienia u Vaculika. Szybko się popraw.

    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    Przecież pod numerem 2 musiał być zgłoszony jakiś zawodnik. Nawet jak Kuba nie był zgłoszony to musiał być Lampart, który ma KSM 3,31. Sędzia zapomniał o jednym zawodniku, przynajmniej tak można wnioskować z tego co piszą na SF.
    W transmisji telewizyjnej widziałem Jamroga przebranego w kevlar. Nie zwróciłem uwagi jaki nosił numer jednak na pewno tam był. Lamparta nie widziałem mimo, że w awizowanych składach to właśnie on (?) był zgłoszony.
    Ostatnio edytowane przez gulas ; 16-09-2012 o 20:58
    #MistrzJestJeden

  33. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Przecież pod numerem 2 musiał być zgłoszony jakiś zawodnik. Nawet jak Kuba nie był zgłoszony to musiał być Lampart, który ma KSM 3,31. Sędzia zapomniał o jednym zawodniku, przynajmniej tak można wnioskować z tego co piszą na SF.
    problem polega na tym, że Kuba nie miał średniej w pierwszej szóstce zgłoszonej do zawodów.

  34. Powrót do góry    #484
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Tak więc Jakub nie był w 1wszej szóstce zgłoszonej do zawodów, był w parkingu. Greg był w 6, nie było go w parkingu. kluczem jest i. IMO walkower będzie utrzymany, trzeba poczekać aż odpowiedzialni za ten burdel przestaną się miotać.
    Ależ własnie Jamróg był w pierwszej szóstce zgłoszonej do zawodów i obecnej w parkingu. Hancock nie był obecny w parkingu, więc teoretycznie powinien wylecieć z tej klasyfikacji.

  35. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Na marginesie,w czwartek ma sie odbyc FIMPJ,wiec jedziemy bez Macka,Kacpra i Kamila czy przekladamy?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    Jak sie mieszka w Toruniu i oglada Trwam to tak sie myśli jak Ty teraz... Nie macie jaj i tyle. Wstyd,że taka druzyna wystepuje w lidze. Tylko przy zielonym stoliku liczycie na medale, ale niestety nie tym razem !!!! I cale szczescie
    Przypomnij sobie, jak przy zielonym stoliku załatwialiście odjęcie punktów Gollobowi za wyprowadzenie motorów z parkingu-WON na WAKACJE!
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #487
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    postaram się "sucho", żeby nie wzbudzać emocji:
    "Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów podanej w zawiadomieniu o zawodach w liczbie wymaganej regulaminem danych rozgrywek."

    Tak więc Jakub nie był w 1wszej szóstce zgłoszonej do zawodów, był w parkingu. Greg był w 6, nie było go w parkingu. kluczem jest i. IMO walkower będzie utrzymany, trzeba poczekać aż odpowiedzialni za ten burdel przestaną się miotać.
    Sam sobie przeczysz.
    Tak jak piszesz kluczowe jest "i". Hancocka nie było więc nie wchodzi w skład "6". Liczy się cała reszta, która osiągnęła wymagany próg.

  38. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Jako kibic z Leszna zasiadłem dziś przed TV licząc, by w końcu zobaczyć ładne zawody w tym sezonie. No cóż. Rozczarowanie to tylko lekko mówiąc. Nie rozumiem kolegów z mojego miasta oraz innych bijących pianę na Toruń z powodu spóźnienia Hancocka ma Apator i ich kibice?
    To tylko i wyłącznie jego niechlujstwo. Nie miał żadnych zawodów poprzedniego dnia, więc powinien siedzieć już w Toruniu. Ja rozumiem, że wprowadzono taki przepis, bo jest telewizja, która chce mieć taki spektakl według swojego harmonogramu. Jednak pytanie dlaczego TV nie wywarła presji, że opóźniamy zawody o 30 min i jedziemy z Hancockiem.
    Czy były to protesty Kowalika i innych Torunian? tego już pewnie się nie dowiemy.

    Kolejna sprawa. Kto kuurwa liczył ten KSM, że teraz wychodzi, że jednak był OK? Oj Torunianie, myślałem, że taki amatorski duet trenerski jest tylko w "mojej" Unii, ale jednak się myliłem.
    Ostatnio edytowane przez marass ; 16-09-2012 o 21:01 Powód: literówka

  39. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Z góry przepraszam jeżeli powtórzę słowa, które już ktoś tutaj pisał, ale nie chce mi się przedzierać przez cały wątek.

    Wy, którym speedway leży na sercu i którzy macie cokolwiek do powiedzenia - czy tego chcemy?! Walkowerów w PÓŁFINALE?!!! Tak ma funkcjonować najlepsza liga na świecie?
    Najlepszą ligą świata jest liga szwedzka. Byliśmy najlepsza ligą, ale nasi debile prezesi postarali się o to, żeby nią przestała być już jakiś czas temu.

  40. Powrót do góry    #490
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Ależ własnie Jamróg był w pierwszej szóstce zgłoszonej do zawodów i obecnej w parkingu. Hancock nie był obecny w parkingu, więc teoretycznie powinien wylecieć z tej klasyfikacji.
    Otóż to. Czyli jak sędzia liczył KSM to Hancock był, ale jak liczył zawodników w parkingu to go nie było ? A to piernik jeden, schował się pewnie w WC...

  41. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Hancock nie był obecny w parkingu, więc teoretycznie powinien wylecieć z tej klasyfikacji.
    dlaczego? klasyfikacja top6 dotyczy zawodników zgłoszonych i obecnych, a nie obecnych.

    dymek: przeczytaj ów punkt w regulaminie. nawet 3x. liczymy top6 zgłoszonych(!) i (!) obecnych (!). tyle. kretyństwa tego regulaminu nie mam zamiaru udowadniać, tak jak i tego że nie jestem wielbłądem. ale skoro czytam to co czytam... nie chce być inaczej.
    sam myślę, że owa kuriozalna ewentualność musiała być już rozważana w środowisku sędziowskim nie raz i taką interpretację sobie przyjęli. dlatego nie miał wątpliwości i była "krótka piłka". aż tak się pomylić po prostu nie można.

    jednym słowem gdyby Greg nie był zgłoszony do zawodów i zamiast niego byłby plastron, to sędzia by liczył Jamroga/plastron. Gdyby mistrz taktyki Marek C zrobił zmianę za Grega przed meczem- to by się odbył, zaryzykował i czekał- meczu nie ma. nie można "wypaść" ze zgłoszenia, skoro się w nim znajduje.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 16-09-2012 o 21:11

  42. Powrót do góry    #492
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    Jestem z torunia i wiecie co wam powiem? Jestem załamany. Nie tyle tym całym cyrkiem zwanym "ekstraligą" a poziomem komentujących na tym forum. Niestety większość z was dostosowuje się poziomem do tej całej sytuacji, która miała miejsce. Żenada.

    "Jak sie mieszka w Toruniu i oglada Trwam to tak sie myśli jak Ty teraz... Nie macie jaj i tyle. Wstyd,że taka druzyna wystepuje w lidze. Tylko przy zielonym stoliku liczycie na medale, ale niestety nie tym razem !!!! I cale szczescie"

    I powiedz gościu kogo ty spłodzisz? Żal dzieci.

  43. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    dlaczego? klasyfikacja top6 dotyczy zawodników zgłoszonych, a nie obecnych.

    o to pewnie trwają dyskusje. zgłoszony/obecny i top6 KSM. kwestia interpretacji.

  44. Powrót do góry    #494
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Niech się wypowiedzą władze elipy ,bo nie można napisać mądrzejsi, ale jak mecz będzie powtórzony z powodu złego obliczenia KSM-u to można powiedzieć ,że sędzia pomylił się na korzyść Unii , bo dziś Unia musiałaby jechać bez Hancocka ,a w czwartek już z nim....
    Najgorzej jak artykuł o tej kolejności KSM jest napisany w taki sposób,że można go dowolnie interpretować...

    Moim zdaniem kluczowe jest to ,że Hancock został zgłoszony do meczu, liczono ,że zdąży dojechać. Sędzia zinterpretował to w ten sposób ,że przy braku Hancocka - odjął jego KSM,ale stwierdził ,ze nikt go nie może zastąpić w tej pierwszej "6"z KSM, bo zgłoszony był Hancock- pytanie czy zrobił słusznie?
    Wg interpretacji sędziego Unia wiedząc o problemach Hancocka powinna go całkowicie usunąć ze składu - zastępując Gomólskim, a nr 7 zostałby nieobsadzony...
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 16-09-2012 o 21:09

  45. Powrót do góry    #495
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    postaram się "sucho", żeby nie wzbudzać emocji:
    "Do wartości KSM drużyny wlicza się sumę 6 najwyższych indywidualnych KSM zawodników spośród zgłoszonych do zawodów włącznie z zawodnikiem zastępowanym i obecnych w parku maszyn o godzinie rozpoczęcia zawodów podanej w zawiadomieniu o zawodach w liczbie wymaganej regulaminem danych rozgrywek."

    Tak więc Jakub nie był w 1wszej szóstce zgłoszonej do zawodów, był w parkingu. Greg był w 6, nie było go w parkingu. kluczem jest i. IMO walkower będzie utrzymany, trzeba poczekać aż odpowiedzialni za ten burdel przestaną się miotać.
    energo
    Mozna skrocic zapis do: liczy sie 6ciu najlepszych zgloszonych do zawodow i obecnych w parkingu. Ja rozumiem to tak, ze Jamrog byl w pierwszej 6ce zgloszonych i obecnych, takze powinien byc liczony, ale co wtedy z Gregiem? Jest jakis zakaz wystepu dla osoby, ktora nie byla w parkingu o godzinie rozpoczecia zawodow? Jesli nie, to teoretycznie moznaby zglosic sklad z KSMem 48, jedna osoba sie pojawia w parkingu o 17.01, ksm liczony jest nizszy, wszystko gra, a w meczu wystepuja zawodnicy z wyzszym ksm. Absurd

Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •