Strona 20 z 35 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zgodze sie. Ale ze strony torunskiej odstawiono amatorke jeszcze ciekawsza. Zamiast jechac bez Vacka, ze zdyszanym Gregiem to moze sie okazac ze pojedziecie bez Sullego
    Moge sie zalozyc,ze pojedziemy pelnym skladem,ewentualnie bez Emila a Wy bez Janowskiego i Gomolskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #857
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Peterborough Sullivana ma na czwartek puchar ligi w Anglii ,ale czy dla niego angielska liga jest ligą domową?
    Czy Australijczycy jako członkowie Wspólnoty Brytyjskiej z automatu są przypisani do ligi angielskiej jako domowej ??
    Czy Sulli może wówczas wystartować w Polsce?

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Cieślak zawsze pasował mi do "kombinatorów" z Zielonej Góry. To był taki diabelski duet Szkoda że Mareczek nie czuł się tam jak u siebie. Jego przepełnione zawsze zasadami fair-play zachowanie szkoli już następców. Ale Mareczek się nie zmienia - drzazgę w cudzym oku widzi w swoim belki nie dostrzega. No cóż, trzeba wierzyć że nikt już za jego kadencji (gdziekolwiek) nie będzie wjeżdżał w taśmę i pokasływał. Przeca to nie fair.....play

    To akurat było wzmocnienie UT.
    ja uwazam ze nie bylo to wzmocnienie,z calym szacunkiem ale juz zaczynasz fantazjowac. Natomiast w czwartek (?) Greg zapewne bedzie wypoczety

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moge sie zalozyc,ze pojedziemy pelnym skladem,ewentualnie bez Emila a Wy bez Janowskiego i Gomolskiego.
    Oby tak bylo! A co do MIMP- przekladaja, regulamin zdaje sie tak stanowi.

  4. Powrót do góry    #859
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Hipotetycznie - Lis nie dopuszcza Hancocka, ale Tarnów tak - bo jednak obliczył, że mają minimalny KSM. Mecz się odbywa, a po zakończeniu ktoś się kapnął, że jednak Herbie mógł jechać. Ciekawe co wtedy by ekstralipa zrobiła?

  5. Powrót do góry    #860
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie badz smieszny. Napisalem wyraznie, ze nie wiem jak jest z przepisami, a nie wertowalem tego watku. Ktos mi wytlumaczyl i po temacie. A nie mam w zwyczaju edytowac, czy kasowac swoich postow po fakcie. Nie musze znac wszystkiego co jest w regulaminie w przeciwienstwie do Lisa, kierowalem sie latami ubieglymi.



    Po Derbach lubuskich i tragicznej smierci Lee SE oraz wiele innych osob podpierala sie wlasnie na podpisanym protokole zawodow przez kierownika klubow z ZG i GW. I nikt nie mowil, ze klub mial prawo odwolac sie od tego co podpisywal.


    Porównujesz sytuacje w której skompromitowaliscię się na maxa i pokazaliscie całej Polsce ile jesteście warci jako klub, z przyznaniem walkoweru za błąd sedziego?????
    I kto tu jest smieszny??????
    Od każdego podpisanego protokołu mozna się odwoływać.
    Inna sprawa że wy w Gorzowie odwaliliście taki cyrk że już nikt nie myślał o regulaminowych krokach.

  6. Powrót do góry    #861
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    i tak wróci, Marek C:
    Skoro w niedzielę sędzia i koledzy z Torunia tak bardzo przestrzegali regulamin, to chyba wiedzą, że zawody powinny odbyć się do czwartku. I nie obchodzi mnie, że w kalendarzu nie ma wolnych terminów. Ktoś ten regulamin uchwalił, to niech teraz kombinuje
    To głupi buc, niech się cieszy, że pomimo braku kompetencji w ogóle ma szansę na powtórkę zawodów. Jeśli chodzi natomiast o powtórkę to coś czuje, że po raz kolejny zostaniemy w...ni bez mydła w półfinale, bo jakoś nie wierze w nasz zarząd w sprawie postawienia na swoim. Szkoda

  7. Powrót do góry    #862
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a ja mam nadzieję że cała ta sytuacja wywoła w naszych mobilizację i pokażą łysemu trolowi gdzie jego miejsce.

    BTW... sikorki donoszą że z płatnościami w Tarnowie średnio. Dlatego Greg taki nie przejęty przed kamerą a Martin się położył sam do szpitala mimo że wcześniej 2 tygodnie jeździł.
    Czy to prawda drogie Jaskółki?

  8. Powrót do góry    #863
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    A ja dalej bede twierdził że jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest awans wywalczony na torze.
    I dlatego czekam z niecierpliwością na meczyk
    Jeśli go wygracie na torze bede pierwszym który wam pogratuluje.

  9. Powrót do góry    #864
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    [/B]

    Porównujesz sytuacje w której skompromitowaliscię się na maxa i pokazaliscie całej Polsce ile jesteście warci jako klub, z przyznaniem walkoweru za błąd sedziego?????
    I kto tu jest smieszny??????
    Od każdego podpisanego protokołu mozna się odwoływać.
    Inna sprawa że wy w Gorzowie odwaliliście taki cyrk że już nikt nie myślał o regulaminowych krokach.
    Jak dla mnie to ty poki co, bo wylewasz zale patrzac na to, skad jest klub, a nie na fakty. Kluby z ZG i GW byly "zastraszane" wtedy przed kamerami przez sedziego walkowerem, gdzie jest zapis regulaminowy, ze w wyjatkowych sytuacjach mozna zawody odwołać ( sedzia nawet nie raczyl tego skonsultowac z zadnym przedstawicielem SE ). Nie twierdze, ze skompromitowal sie wtedy klub z ZG ( bo nie chcial jechac w obliczu tragefii )czy GW ( bo chcial, mimo sytuacji ). Wtedy tak samo jak i wczoraj jedyna osoba moim zdaniem, ktora sie skompromitowala byl sedzia zawodow oraz SE, ale nie ma juz co do tego wracac. Wyzej podalem tylko przyklad, ze czasami te protokoly oraz to co w nich zapisane o kant dupy rozbic.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-09-2012 o 15:30

  10. Powrót do góry    #865
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    A ja dalej bede twierdził że jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest awans wywalczony na torze.
    I dlatego czekam z niecierpliwością na meczyk
    Jeśli go wygracie na torze bede pierwszym który wam pogratuluje.
    Widzę, że znamy różne definicje sprawiedliwości. Jeśli dla Ciebie sprawiedliwością jest sytuacja w której przez nie swoje błędy, tylko sędziego i przeciwnika, klub traci atut w postaci wypoczętych i przygotowanych zawodników. Dodatkowo ponosząc straty materialne w postaci zwróconych biletów. To nie mamy chyba o czym gadać.

  11. Powrót do góry    #866
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Stępniewski i Lis powinni odejść z polskiego żużla po wczorajszych wydarzeniach. Całe szczęście, że Stępniewski sam już to zrobił i zostały już tylko 3 mecze z tym panem. Mam nadzieje, ze prezesi i Witkowski nie dopuści tego pana do kierowania polskim żużlem, bo byłoby jego zabójstwo!

  12. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Stępniewski i Lis powinni odejść z polskiego żużla po wczorajszych wydarzeniach. Całe szczęście, że Stępniewski sam już to zrobił i zostały już tylko 3 mecze z tym panem. Mam nadzieje, ze prezesi i Witkowski nie dopuści tego pana do kierowania polskim żużlem, bo byłoby jego zabójstwo!
    Jest wiele osob, ktore powinny odejsc z zuzla. Ja tam twierdze, ze sytuacja wygladala by w przyszlosci diametralnie inaczej, jezeli za takie kwiatki bylyby wysuwane konsekwencje indywidualne. A tak, nikt sie nie przyklada, bo praktycznie niczym nie ryzykuje.

  13. Powrót do góry    #868
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Stępniewski i Lis powinni odejść z polskiego żużla po wczorajszych wydarzeniach. Całe szczęście, że Stępniewski sam już to zrobił i zostały już tylko 3 mecze z tym panem. Mam nadzieje, ze prezesi i Witkowski nie dopuści tego pana do kierowania polskim żużlem, bo byłoby jego zabójstwo!
    A co takiego zrobił Stępniewski?

  14. Powrót do góry    #869
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Widzę, że znamy różne definicje sprawiedliwości. Jeśli dla Ciebie sprawiedliwością jest sytuacja w której przez nie swoje błędy, tylko sędziego i przeciwnika, klub traci atut w postaci wypoczętych i przygotowanych zawodników. Dodatkowo ponosząc straty materialne w postaci zwróconych biletów. To nie mamy chyba o czym gadać.

    Chłopie - obudź się i wysil się na chociażby minimum obiektywizmu, a zrozumiesz, że taki sam błąd popełnili działacze z Torunia jak i z Tarnowa !! Jeżeli tak bardzo boli Cię strata kasy przez klub, strata wypoczętych zawodników, rozkminienie toru przez Unię, to dlaczego nie masz pretensji do swoich działaczy o to, że wykazali się nieznajomością regulaminu i nie polecili sędziemu rozegrania meczu ze zmachanym Gregiem i kompletem publiczności?!

    Zrozum, że w tym akurat przypadku du.py dali tak działacze Torunia jak i Tarnowa, z tym, że w obecnej sytuacji większy ból zostaje w Toruniu jednak z uwagi przede wszystkim na podwójne koszty. Kluczowym jednak był błąd sędziego i to on jest głównym winowajcą zamieszania i tej całej żenady.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  15. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    za SF: "(...)Menedżer Aniołów (Mirosław Kowalik - przyp. aut.) potwierdził również, że padła propozycja rozegrania meczu towarzyskiego, jednak drużyna gości odmówiła takiego rozwiązania."

    No proszę chcieli jednak torunianie jechać, ale o pietruszkę, chcieli taki trening punktowany zafundować kibicom w cenie biletu na zawody o DMP.

    KPINY Z KIBICÓW, traktują nas jak zwykłe bydło w myśl tezy "ONI I TAK BĘDĄ KLASKAĆ"....

  16. Powrót do góry    #871
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Cieślak zawsze pasował mi do "kombinatorów" z Zielonej Góry. To był taki diabelski duet Szkoda że Mareczek nie czuł się tam jak u siebie. Jego przepełnione zawsze zasadami fair-play zachowanie szkoli już następców. Ale Mareczek się nie zmienia - drzazgę w cudzym oku widzi w swoim belki nie dostrzega. No cóż, trzeba wierzyć że nikt już za jego kadencji (gdziekolwiek) nie będzie wjeżdżał w taśmę i pokasływał. Przeca to nie fair.....play

    To akurat było wzmocnienie UT.
    Jak jak dobrze pójdzie i mecz będzie w niedziele to pojedziemy osłabieni bo z Vaculikiem w składzie

  17. Powrót do góry    #872
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Jaki by nie był termin meczu, w korzystniejszej sytuacji psychologicznej są teraz tarnowianie.

    Nie ma sie co teraz spodziewac słabszego wystepu Hancocka. Bedzie latał na Moto, aby odkupic swoje winy. Nasi byli dobrze zestawieni psychicznie przedmeczowo, teraz bedzie to jazda z marszu i obawiam sie wiekszej motywacji "pokrzywdzonych" od naszej druzyny.

    Mam tylko nadzieje ze nasze kierownictwo nie da sie ograc w bambuko jak to ma w zwyczaju i nie dopusci do meczu z osłabieniem personalnym.

  18. Powrót do góry    #873
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak dla mnie to ty poki co, bo wylewasz zale patrzac na to, skad jest klub, a nie na fakty. Kluby z ZG i GW byly "zastraszane" wtedy przed kamerami przez sedziego walkowerem, gdzie jest zapis regulaminowy, ze w wyjatkowych sytuacjach mozna zawody odwołać ( sedzia nawet nie raczyl tego skonsultowac z zadnym przedstawicielem SE ). Nie twierdze, ze skompromitowal sie wtedy klub z ZG ( bo nie chcial jechac w obliczu tragefii )czy GW ( bo chcial, mimo sytuacji ). Wtedy tak samo jak i wczoraj jedyna osoba moim zdaniem, ktora sie skompromitowala byl sedzia zawodow oraz SE, ale nie ma juz co do tego wracac. Wyzej podalem tylko przyklad, ze czasami te protokoly oraz to co w nich zapisane o kant dupy rozbic.
    Jakie żale???????????????
    Widze że niepotrzebnie wdałem się z Tobą w dysputy
    Chciałem tylko abys zrozumiał że Greg miał prawo jechać w niedzielnym spotkaniu.
    I zgodnie z regulaminem(jaki by on nie był)w powtórzonym/nieodbytym meczu również morze jechać.
    Nazwałes mnie smiesznym i dlatego zareagowałem.

  19. Powrót do góry    #874
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Jakie żale???????????????
    Widze że niepotrzebnie wdałem się z Tobą w dysputy
    Chciałem tylko abys zrozumiał że Greg miał prawo jechać w niedzielnym spotkaniu.
    I zgodnie z regulaminem(jaki by on nie był)w powtórzonym/nieodbytym meczu również morze jechać.
    Nazwałes mnie smiesznym i dlatego zareagowałem.
    Ja tak samo odnioslem sie do tamtych wydarzen, gdzie nasi zawodnicy mieli prawo nie wyjezdzac do biegow za co mieliby po prostu wykluczenie za przekroczenie 2 min, a sedzia grozil im przed kamerami walkowerem i protokol zostal podpisany, wiec sytuacja bardzo zblizona do tej, ktora opisujesz. To odnosnie protokolu.

    Odnosnie tego, czy Greg wystartuje napisalem Ci juz, ze podpieralem sie tym, co bylo pare lat wstecz. Napisalem, ze nie znam regulaminu na tyle, zeby wiedziec czy moze czy nie i ktos mi to wytlumaczyl, na co zaczales pisac cos o zielonogorskiej mentalnosci itd..
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-09-2012 o 15:53

  20. Powrót do góry    #875
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Ciekawe, czy klub może domagać się zwrotu poniesionych kosztów od ligi, której przedstawiciel (sędzia) doprowadził do takiego bajzlu.
    Dzisiaj rano w Radio GRA wypowiadał się Łukasz Benz. Informował, że za całe zamieszanie najprawdopodobniej zapłaci Ekstraliga S.A. Z kontekstu wynikało, że miał na myśli powtórkę spotkania.
    Ciekawe w jakiej formie psychicznej jest teraz sędzia Fox.

  21. Powrót do góry    #876
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Nowy termin:
    niedziela 23.09.2012
    http://www.speedwayekstraliga.pl/zal...%2073_2012.pdf
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #877
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  23. Powrót do góry    #878
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Chłopie - obudź się i wysil się na chociażby minimum obiektywizmu, a zrozumiesz, że taki sam błąd popełnili działacze z Torunia jak i z Tarnowa !! Jeżeli tak bardzo boli Cię strata kasy przez klub, strata wypoczętych zawodników, rozkminienie toru przez Unię, to dlaczego nie masz pretensji do swoich działaczy o to, że wykazali się nieznajomością regulaminu i nie polecili sędziemu rozegrania meczu ze zmachanym Gregiem i kompletem publiczności?!

    Zrozum, że w tym akurat przypadku du.py dali tak działacze Torunia jak i Tarnowa, z tym, że w obecnej sytuacji większy ból zostaje w Toruniu jednak z uwagi przede wszystkim na podwójne koszty. Kluczowym jednak był błąd sędziego i to on jest głównym winowajcą zamieszania i tej całej żenady.

    Pozdrawiam
    Bitch please. Nasi działacze nie są od tego, żeby pilnować czy Tarnów i sędzia dobrze policzyli KSM. Nasi czekali po prostu na rozstrzygnięcie sytuacji. To w obowiązku Tarnowian było wybicie Lisowi, pomysłu o przyznaniu walkowera. I takim samym obowiązkiem Tarnowian było dopilnowanie by książe Greg dotarł na zawody na czas. Więc owszem najwiekszym winowajcą jest sędzia, ale Tarnów nie ustępuje mu aż tak bardzo.

  24. Powrót do góry    #879
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polluks Zobacz posta
    Dzisiaj rano w Radio GRA wypowiadał się Łukasz Benz. Informował, że za całe zamieszanie najprawdopodobniej zapłaci Ekstraliga S.A. Z kontekstu wynikało, że miał na myśli powtórkę spotkania.
    Ciekawe w jakiej formie psychicznej jest teraz sędzia Fox.
    No i dobrze A sędziego szkoda. Wiadomo, że chciał dobrze... a wyszła kupa.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  25. Powrót do góry    #880
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Bitch please.
    Jednak nick w stylu gImNaZjAdY nie jest zmyłką


    Nasi działacze nie są od tego, żeby pilnować czy Tarnów i sędzia dobrze policzyli KSM. Nasi czekali po prostu na rozstrzygnięcie sytuacji. To w obowiązku Tarnowian było wybicie Lisowi, pomysłu o przyznaniu walkowera. I takim samym obowiązkiem Tarnowian było dopilnowanie by książe Greg dotarł na zawody na czas. Więc owszem najwiekszym winowajcą jest sędzia, ale Tarnów nie ustępuje mu aż tak bardzo.
    Ostatni raz Ci chyba odpisuje, bo widzę, zdolności logicznego myślenia masz mocno ograniczone, więc pozwolisz, że wytłumaczę Ci to najprościej jak potrafię:

    Jeżeli masz pretensje, że :

    1) klub z Torunia poniesie dodatkowe koszty
    2) tarnowianie mogli zapoznać się z torem
    3) na powtórkę Wasi zawodnicy nie będą wypoczęci

    itd.

    To - TAK, POWINIENEŚ MIEĆ PRETENSJE DO WŁODARZY APATORA TORUŃ... DLACZEGO? Ano dlatego, że to w ich interesie było :

    1) nie tracić pieniędzy
    2) objechać zawody na torze będącym niespodzianką
    3) objechać zawody z wypoczętymi zawodnikami

    Czyż nie?!

    Tak się składa, że Wasi działacze mieli takie samo prawo i możliwości interwencji, policzenia KSM-u i wskazania sędziemu, że walkower jest nieodpowiedni. Dlaczego tego nie zrobili? Wiedzą tylko oni. Kto na tym traci, a kto zyska? Dowiemy się po meczu, jednak, jakby w Toruniu patrzono przez pryzmat strat finansowych, to wypadało podziałać w celu objechania zawodów.

    Nie zmienia to faktu, że dla mnie głównym winowajcą jest Lis.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  26. Powrót do góry    #881
    Użytkownik Awatar Polluks
    Dołączył
    17-04-2006
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Więc mamy małe Deja Vu. Może poza "Run Herbi run..." albo może "Fly Herbi fly..."
    Nie mniej niech "Różowi" poznają nasze anielskie serca. Jeszcze kilka dni nadziei na finał...

  27. Powrót do góry    #882
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    za SF: "(...)Menedżer Aniołów (Mirosław Kowalik - przyp. aut.) potwierdził również, że padła propozycja rozegrania meczu towarzyskiego, jednak drużyna gości odmówiła takiego rozwiązania."

    No proszę chcieli jednak torunianie jechać, ale o pietruszkę, chcieli taki trening punktowany zafundować kibicom w cenie biletu na zawody o DMP.

    KPINY Z KIBICÓW, traktują nas jak zwykłe bydło w myśl tezy "ONI I TAK BĘDĄ KLASKAĆ"....
    Zgodnie z regulaminem w przypadku walkowera można:
    3. W przypadku jak w ust. 2, organizator może zaproponować rozegranie meczu
    towarzyskiego lub turnieju indywidualnego. Warunkiem koniecznym do rozegrania
    zawodów towarzyskich jest ustalenie przez kierowników drużyn w obecności
    sędziego regulaminu szczegółowego tych zawodów. Złożenie podpisów przez
    kierowników drużyn pod regulaminem szczegółowym jest równoznaczne z
    wyrażeniem zgody na start zawodników w zawodach towarzyskich.

    Czyli to jest zwykly regulamin i propozycja postapienia zgodnie z regulaminem.
    Czyli Lemur 6666 jak ktos ma klapy na oczach i zadawnione zale w mozgownicy
    to wszystko mu sie zle wydaje i pisze byle dowalic. Ciekawe, co by bylo, gdyby Jamrog,
    czy inny zawodnik mial o te 0,04 KSM mniej...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #883
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja tak samo odnioslem sie do tamtych wydarzen, gdzie nasi zawodnicy mieli prawo nie wyjezdzac do biegow za co mieliby po prostu wykluczenie za przekroczenie 2 min, a sedzia grozil im przed kamerami walkowerem i protokol zostal podpisany, wiec sytuacja bardzo zblizona do tej, ktora opisujesz. To odnosnie protokolu.

    Odnosnie tego, czy Greg wystartuje napisalem Ci juz, ze podpieralem sie tym, co bylo pare lat wstecz. Napisalem, ze nie znam regulaminu na tyle, zeby wiedziec czy moze czy nie i ktos mi to wytlumaczyl, na co zaczales pisac cos o zielonogorskiej mentalnosci itd..

    Ok Widze że poprostu żle sie zrozumielismy.
    Jeśli to ja za ostro pojechałem to sorry.
    Jestem dziwnie uczulony na wpisy niektórych twoich ziomali z Zielonej.
    I z tąd to nieporozumienie.

  29. Powrót do góry    #884
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Termin niedzielny wydaje sie byc idealny w tej calej sytuacji. Pozostaje miec nadzieje ze pojedziemy wtedy w optymalnych skladach, a widowisko bedzie emocjonujace.

    Postow kogos kto kpi z czyjegos stanu zdrowia szkoda komentowac, nie wiem ile czlowieku masz lat (wyglada bowiem ze niewiele) ale nie zycze ci byc dal przyczynek do podobnych wobec siebie.

  30. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Nah... nie dajmy się sprowokować. Mimo tego syfu co nam zafundowali fajnie się gada
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #886
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Ok Widze że poprostu żle sie zrozumielismy.
    Jeśli to ja za ostro pojechałem to sorry.
    Widocznie tak. Nie ma problemu, tez sorki z mojej strony. Pozdro

  32. Powrót do góry    #887
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Lotnisko w Toruniu (EPTR)
    ATS: W godzinach pracy AD oraz w czasie aktywności ATZ / During working hours of AD and during ATZ activity

    Godziny pracy / Operating hours: MON-FRI 08:00-16:00LMT, SAT-SUN-HOL: O/R PN,
    Właściciel: AP - Aeroklub Pomorski,
    ul. 4 Pułku Lotniczego 17, 87-100 Toruń,
    T: +48566222474, F: +48566544431

    Wychodzi na to że w weekendy nieczynne, chyba że się wcześniej zamówi przelot. Norma jest do godziny 12.00 dnia poprzedzającego w tym przypadku do piątku.
    O ile mnie pamięć nie myli cywilne statki powietrzne-nawet helikoptery-nie moga lądowac w przygodnym terenie-stąd niedawne zadymy o śmigłowce Lotniczego Pogotowia i to że mogą podebrać poszkodowanego z przygodnego, a nie mają prawa lądować na pastwisku za szpitalem-chyba że pastwisko jest wpisane w rejestr i jeszcze kilka szczegółów.
    Greg mógł wystartować z Gdańska ale lądować w Toruniu nie mógł. Może w Inowrocławiu, może w Bydgoszczy, w Grudziądzu-jeśli akurat były otwarte.
    Motolotniarze latają na nieco innych zasadach i tu się nie ma co sugerować.

    Mecz w kolejną niedzielę, to chyba najlepsze co można zrobic w tej sytuacji.


    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  33. Powrót do góry    #888
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...iore-na-siebie

    Lis przemówił. W sumie rzadko spotykana sytuacja, że wziął sprawę na siebie bez żadnych ceregieli, szukania wytłumaczeń i innych farmazonów. Ale raczej facet musi się liczyć z tym, że na jego karierze to się odciśnie i to dość mocno.

  34. Powrót do góry    #889
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    alienisko - sorry, ale szlag mnie trafia jak czytam idiotyzmy i to nie ważne czy toruńskie, tarnowskie, gorzowskie czy inne - idiotyzmy zawsze śmierdzą tak samo. Temat choroby Vaculika rozwinąłem w Waszym wątku klubowym i o ile nie mam pretensji o doszukiwanie się oszustwa/krętactwa Cieślaka przed meczem, to teraz wymagałbym przy tej całej sytuacji trochę taktu.

    Ignorancja niektórych internetowych trolli mnie zabija, dlatego nie mam konta na sportowefakty i nie biorę udziału w tych żenujących dyskusjach. Szkoda, że niektórzy usilnie tamten poziom próbują lansować tutaj.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  35. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Czaję Sam chciałem napisać, ale już dwie osoby napisały ****ę więc zaapelowałem o luz, żeby następnych 50 nie napisało tego samego
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #891
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://torun.com.pl/index.php?art_id=39&id_news=8633

    Kowalski twierdzi ze zadnych protestow z obu stron nie bylo wiec kto tu klamie? Cieslak twierdzi w wywiadach ze sprzeciwiali sie walkowerowi, ze chcieli jechac tylko Torun nie chcial. Jaki Cieslak jest zaklamany kazdy widzi...

  37. Powrót do góry    #892
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    I wszystko cacy.
    Greg przeprosił wczoraj, dzisiaj arbiter.
    Teraz sędziego wypada przykładnie ukarać. Proponuję odebrać mu możliwość sędziowania na pół roku.
    Wesoło ma być.

  38. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez edrys Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...iore-na-siebie

    Lis przemówił. W sumie rzadko spotykana sytuacja, że wziął sprawę na siebie bez żadnych ceregieli, szukania wytłumaczeń i innych farmazonów. Ale raczej facet musi się liczyć z tym, że na jego karierze to się odciśnie i to dość mocno.
    Mimo wszystko trzeba to docenić, że po męsku podszedł do sprawy. Sędzia też człowiek.
    Karę dostanie, ale mam nadzieję, że będzie miał dalej możliwość sędziowania, bo raczej uchodził za dobrego sędziego w moim odczuciu.
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #894
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jednak nick w stylu gImNaZjAdY nie jest zmyłką
    No jeśli stwierdzasz, że prezentuje poziom gimbazy po nicku pisanym tak jak mam, lub po napisaniu czesto używanego zwrotu pt. "Bitch please" to albo Cie poniosło albo te klimaty są Ci znajome. W takiej sytuacji gdy atakujesz kogos z tak grubej rury cytat
    Szkoda,
    niektórzy usilnie tamten poziom próbują lansować tutaj.
    pasuje do Ciebie.
    Mam prawo do Swojego zdania Ty również i pomimo, że nie dojdziemy do porozumienia nie musimy na Siebie wjeżdzać. Termin niedzielny jest najlepszy z możliwych w zaistniałej sytuacji i oby tym razem wszystko poszło gładko i obyśmy byli świadkami pięknej walki zakończonej awansem Apatora() Pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #895
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No jeśli stwierdzasz, że prezentuje poziom gimbazy po nicku pisanym tak jak mam, lub po napisaniu czesto używanego zwrotu pt. "Bitch please" to albo Cie poniosło albo te klimaty są Ci znajome. W takiej sytuacji gdy atakujesz kogos z tak grubej rury cytat
    Drogi kOrEo, czy może wolałbyś "Bitch please" ?

    Ja rozumiem, że dzieciarnia prześciga się teraz w mem-ach w których "BITCH PLEASE" jest na topie, ale widzisz, istotne w tym jest słowo "dzieciarnia". Forum ma to do siebie, że nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie monitora i jeżeli chcemy z kimś podyskutować, to odnosimy się do niego z szacunkiem. Ja nie zaczynam zdania do kogoś - "Bitch please" - tym którzy władają angielskim powyżej poziomu "fakju i senkju", nie muszę tego tłumaczyć.

    Być może ten zwrot jest często używany (bo jest), ale jak widzisz nie tutaj i nie w odniesieniu do nieznajomych, tym bardziej na forum, które działa od wielu lat... Śmiem twierdzić, że jeszcze Cię rodzice nie zostawiali samego przy komputerze, kiedy tutaj pierwsi forumowicze już dyskutowali o sporcie. Tak więc kultura wymaga, że jeżeli jest się "nowym" w danym miejscu, to wypada wysilić się, aby poznać mniej więcej zasady jakie w tym miejscu panują i się do nich dostosować. W przeciwnym wypadku nikt Cię nie będzie traktował poważnie.

    Potraktuj to jako dobrą, serdeczną radę.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #896
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,920
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez edrys Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...iore-na-siebie

    Lis przemówił. W sumie rzadko spotykana sytuacja, że wziął sprawę na siebie bez żadnych ceregieli, szukania wytłumaczeń i innych farmazonów. Ale raczej facet musi się liczyć z tym, że na jego karierze to się odciśnie i to dość mocno.
    Za dużego pola manewru nie miał. Przyznał to co prawda, że został sam z tą sprawą i po prostu nie podołał.
    Inną kwestią jest jednak to o co jest pytany sędzia przez przypuszczam redaktora ze SF. Cyt. "A czy zdaniem arbitra była możliwość rozegrania zawodów, gdyby na przykład Unibax przymknął oko na kilka minut spóźnienia Grega Hancocka?" - redaktor wychodzi na to zniżył się poziomem znajomości regulaminu z sędzią Lisem. Osobiście nie wiem co tu mogło dać przymknięcie oka przez Apator. Skoro sędzia popełnił błąd i mogli jechać składem bez Hancocka to ten już po dotarciu na stadion mógł normalnie wziąć udział w meczu. Bezproblemowo (może jedynie bez przygotowania) był gotowy na swój pierwszy bieg.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ignorancja niektórych internetowych trolli mnie zabija, dlatego nie mam konta na sportowefakty i nie biorę udziału w tych żenujących dyskusjach. Szkoda, że niektórzy usilnie tamten poziom próbują lansować tutaj.
    Konto na SF dobrze mieć, choćby tylko po to, by zastrzec sobie swój nick którym się posługuje na tym forum. Osobiście tak zrobiłem.
    #MistrzJestJeden

  42. Powrót do góry    #897
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez guiness Zobacz posta
    Jak jak dobrze pójdzie i mecz będzie w niedziele to pojedziemy osłabieni bo z Vaculikiem w składzie
    No ale jak to? W sobote bedzie jeszcze na sesji zdjeciowej pod kroplowka w szpitalu odpuszczajac GP a w niedziele bedzie hasal po Toruniu?
    ... a jak mu serducho nie wytrzyma kto bedzie winien? Niech zgadne....
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2012 o 18:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez michal_apator_fan Zobacz posta
    http://torun.com.pl/index.php?art_id=39&id_news=8633

    Kowalski twierdzi ze zadnych protestow z obu stron nie bylo wiec kto tu klamie? Cieslak twierdzi w wywiadach ze sprzeciwiali sie walkowerowi, ze chcieli jechac tylko Torun nie chcial. Jaki Cieslak jest zaklamany kazdy widzi...
    Za to Kowalski to wzór cnót wszelakich
    Niektórzy moje wczorajsze oburzenie (tak, tak kingpin) wzięli za chęć przywalenia Toruniowi - przecież jestem "z obory" leszczyńskiej. Niektórzy niestety źle rozumieją idee pracy dla swoich klubów - co daje awans do finału w takiej atmosferze? Na co było stwarzanie presji na "biednym" Foxie latając do niego z zegarkiem?
    W ogóle, tak jak po przypadkach w Gorzowie tak i tutaj zabrakło ewidentnie głosu na czas centrali zuzlowej. Czy to tak ciężko, aby ktoś ze Ekstraligi mial dyżur podczas rozgrywania meczów? Kompletna amatorka za miliony złotych.

    Pozdrawiam, także tych wyzywających mnie z taką radością. Oby mecz w niedziele wynagrodził całą tę szopkę czego wszystkim zainteresowanym życzę!

    PS. Gulas - genialny pomysł, czas nadrobić niedopatrzenie
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  44. Powrót do góry    #899
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Po co sie glupio tlumaczysz? Akurat pamietam co pisales wczoraj i co napisales jeszcze dzis i nie chodzilo o Lisa.
    Nie portafisz wyjsc z tego z twarza,Twoja sprawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #900
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co sie glupio tlumaczysz? Akurat pamietam co pisales wczoraj i co napisales jeszcze dzis i nie chodzilo o Lisa.
    Nie portafisz wyjsc z tego z twarza,Twoja sprawa.
    Kingpin - grubo przed meczem dostalem cynka, że bądą jaja Po co mam wychodzić z twarzą?
    Ta gra, której szczegółów nie znamy trwała od samego rana, od momentu jak wyleciał z rozkładu lot Grega... Dzisiaj świat jest mały i informacje szybko się rozchodzą. Kto jeździł po zawodników na lotniska ten wie jak to działa. Zawsze oprócz odbioru Leigh miałem zwrócic uwagę na loty innych (zawodników drużyny przeciwnej). Tak to już jest i pewnie w ciągu 10 lat i rozwoju internetu wszystko jeszcze bardziej się rozwinęło.
    Nikt nie liczy na przypadek
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 17-09-2012 o 18:40
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 20 z 35 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •