Strona 6 z 35 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 1536

Wątek: Półfinał play-off, drugi mecz: Apator Toruń - Unia Tarnów (23 września) 17:30

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    WALKOWER !

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Może na przyszlosc Cieslak oduczy się kombinowania.

  3. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ford Zobacz posta
    mogli juz odpuscic sobie te 15 minut i go dopuscic, a znowu sa jaja. powtorka zenady z derbow. odechciewa sie patrzec na ten sport.
    nie 15 tylko 6. Kurczę nie mógł sędzia tego trochę nagiąć? Mógł mu się zegarek np. spóźnić 7min.

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przecież to nie ma sensu.
    ten sport upadnie i może dobrze , bo to jest kpina

  5. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będą mieć sponsorów jak cholera. większe dno niż w kopanej, gratulacje dla tego co ten przepis stworzył. 6 minut decyduje o medalu. Ja pier&^%e rzygać mi się chce takim "sportem"

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Myślę, że kibice z Torunia którzy chcieli blokować drogi dojazdowe, aby Greg nie dojechał, są wystarczająco usatysfakcjonowani.

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ja pier*olę - takiego skandalu to nie pamiętam!!! Sięgnelismy dna!!! Żal mi tych, co z Tarnowa pojechali na ten mecz - 6 minut!!! Lis to też jednak kawał deb*la bez jaj...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Co za sport. To jest chore.

    6 minut.. no ludzie, czy oni są normalni ? To jest dramat i upadek żużla. Gdybym tak nie kochał speedwaya to bym rzucił to w diabły..

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Mógł chociaż zarządzić kosmetykę toru. Co za baran!

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Greg się spóźnił 6 minut!!! K*rwa mać - ******** ten biznes - koniec tego sportu jest bliski!!!!
    Dramat... jak mozna tworzyc tak p********ony regulamin... kiedys z 20 lat temu czy dawniej, zawodnik mogl w polowie zawodow dotrzec na stadion i wystapic o ile sie nie myle a teraz to jakas kpina...

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    nie lis kolego tylko ludzi którzy taki regulamin układaja !.

    Zuzel w Polsce zaczyna dosięgać dnia . Kiedyś chodziłem na motorki ale od 2 lat dałem sobie spokoj Można z tym zyc naprawdę polecam

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    kpina marynarek to malo powiedziane,ten sport umarł dzisiaj pomijajac ta nieszczesna zamiane godzin spotkan po cholere to bylo

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Wiadomo, głupota, szok itp

    Ale przepis przepisem
    Wyobraźcie sobie, co by się działa w drugą stronę- wtedy by było, że jest nie przestrzegany itp

    Zaznaczam, że Tarnów jak i Toruń był na tak z tym przepisem

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Ja pier*olę - takiego skandalu to nie pamiętam!!! Sięgnelismy dna!!! Żal mi tych, co z Tarnowa pojechali na ten mecz - 6 minut!!! Lis to też jednak kawał deb*la bez jaj...
    Myślę że Lis miał związane ręce. Gdyby dopuścił do meczu i Toruń złożył by protest i to tak i tak by był walkower

  15. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Pretensje tarnowianie mogą mieć tylko i wyłącznie do samych siebie. Czy ktoś wyobraża sobie, aby np. taki Władek wyraził zgodę, aby czołowy zagraniczny zawodnik zespołu zaczął wybierać się na mecz DECYDUJĄCY O KOLORZE KRĄŻKA w dniu spotkania?! Przepis twardy - zgadza się. Przepis może i "nie humanitarny" - również się zgadza. Ale przepis znany przez tarnowskich działaczy znacznie wcześniej, niż dopiero po niedzielnym popołudniu. Gorąca relacja "minuta po minucie" z podróży Herbiego na FB niewiele tutaj pomaga.
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kuźwa, co za barany. Przeciez jest L4 za Vaculika a wtedy nie obowiązuje minimalny KSM. Czy ktoś tam zgłupiał do reszty ?

    Ale syf, i niech mi jeszcze ktoś powie, ze ten KSM to ma jakąkolwiek rację bytu.


    W tak frajerski sposób stracić szanse na medal. Toruń straci furę kasy a sponsorzy Tarnowa wypną się na żużel.

    Większego cyrku nie widziałem.

    Z drugiej strony dziwię się, ze Hancock na ostatnią chwile miał być w Toruniu. Kuźwa, taki mecz a on za pięć dwunasta chce wsiadać do samolotu. Przeciez on powinien już od co najmniej wczoraj być w Polsce i szykowac się do tego własnie meczu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-09-2012 o 17:27
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Parę lat wstecz, do Rzeszowa przyjechała Częstochowa. Spóźnił się Nicki Pedersen, nie było go na prezentacji, nie pojechał w swoim pierwszym biegu, ale później dotarł i kontynuował zawody. Widocznie barany coś pozmieniały...

  18. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Rozróżnijmy dwie kwestie. Nieprofesjonalizm Hancocka od durności regulaminu. Winny walkowera jest Hancock i to że nie przyjechał na czas. I trudno go tutaj bronić, bo naprawdę zarabia tyle że mógł przyjechać np. wczoraj skoro nie było GP ani innych imprez. Bo gdyby wczoraj było GP to co innego.

    A regulamin jest durny nie dlatego, że wymaga by zawodnik był na czas (wyobrażacie sobie by ktoś czekał z rozpoczęciem meczu jakby np. Messi się spóźnił?) ale że wymagany jest minimalny KSM. Dziś mieliśmy najlepszy tego dowód. Idiotyzm do potęgi.

    A to że żużel mimo olbrzymiej kasy wciąż z profesjonalizmem ma niewiele wspólnego to inna sprawa. Ale akurat dziś to winnymi nie byli włodarze SE a nieprofesjonalność klubu z Tarnowa. Choć prezes Speedway Ekstraligi gdyby miał jaja, to mógł też zareagować ...

  19. Powrót do góry    #244
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Prawidłowa decyzja. Ludzie, Greg nigdzie nie jechał! To jest półfinał Ekstraligi! On powinien od piątku siedzieć w Polsce, a w Toruniu być w sobotę wieczorem! Planowanie wylotu o 11:15 w niedzielę (i to nie to docelowego miasta, tylko ~200 km dalej), kiedy mecz jest o 17:00... to dopiero parodia!

    Aha, Greg mógł się spóźnić, o ile drużyna na 17:00 miałaby wymagany KSM.

  20. Powrót do góry    #245
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Co wam sedzia zawinil głąby.On respektuje tylko glupi regulamin.

    Byłem za Toruniem ale takie zwyciestwa wogole nie smakuja

    Cos czuje ze to koniec Unii Tarnow na wysokim poziomie.Obym sie mylil

  21. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Co za sport. To jest chore.

    6 minut.. no ludzie, czy oni są normalni ? To jest dramat i upadek żużla. Gdybym tak nie kochał speedwaya to bym rzucił to w diabły..
    Hipokryci i tyle. Jak sie ramówka tv nie zgadza to naciagaja ile wlezie. Ale jak sie spodziewac roziwazania takich sytuacji jak sedzia mowi do kamery, uzywajac inncyhs low, ze ma to w dupie.

    Torunianom gratulujemy... no coz finalu.

  22. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Nie rozumiem o co wam chodzi.Zawody miały się rozpocząć o 17 i Hancock nie zdążył na nie więc nie powinien mieć prawa w nich występować.Jak by Bolt się spóźnił na start biegu na 100 m podczas IO to mieli by na niego czekać ? Mógł przylecieć dzień wcześniej i spokojnie spędzić noc w Polsce w hotelu a nie grzać w dzień meczu z jakiegoś zadupia gdzie mu lot odwołali.

    A Cieślak w końcu się sam naciął na te swoje zabawy i ma karę.

  23. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    co do Hancocka, to już raz miał problemy z samolotem, dziwnym trafem rownież na decydujący mecz (w sezonie 2004 Tarnów-Wrocław, mecz o mistrzostwo). Coś pechowy jest ten zawodnik...

    kibice Unii moga podziekowac Cieślakowi - zadryblowal sie facet.
    Święta prawda. A tak w ogóle - bzdura lex sed lex!

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    http://adamoj.republika.pl/hamill.html
    Głupie pięć minut

    Amerykanin nie wystartował jednak w meczu, bo na stadion spóźnił się... 5 minut. Zgodnie z regulaminem, musiał pojawić się w parkingu do godziny 18.00. (wyznaczonej, jako początek spotkania). Chociaż żużlowiec zdążył na prezentację i był gotowy do startu, sędzia Tomasz Proszowski nie dopuścił go do udziału w zawodach. - Leciałem tu 22 godziny - mówił po spotkaniu załamany Hamill. - Kiedy pojawiłem się na stadionie, spotkanie nawet się nie zaczęło. Miałem dość czasu żeby się przebrać, a moje motocykle były przygotowane do jazdy. Nie dostałem zgody na start, bo spóźniłem się 5 minut. To jest, po prostu, śmieszne.

    Nie wydaje się, aby nawet z Amerykaninem w składzie goście zwyciężyli w Bydgoszczy. Poloniści byli tego dnia lepsi i zasłużenie wygrali to ważne spotkanie. Szkoda jednak, że znowu sport przegrał z bezdusznymi przepisami. Gdyby arbiter wykazał minimum dobrej woli i zezwolił zawodnikowi na start, z pewnością zyskałoby na tym widowisko. Tak pozostał tylko niesmak...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Debili w polskim żużlu nie brakowało i nie brakuje.

  25. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szlagierowy numer Hancocka. 2004 mi się przypomina.

  26. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Polski cyrk żużlowy. Trzeba zdelegalizować żużel w Polsce. Dla dobra ludzkości.
    to nie jest polski cyrk żużlowy, to jest "buszmen ynglisz grejt spidłej"!

    Małpowanie pomysłów z ZZ i KSM właśnie dziś osiągnęło swój kulminacyjny punkt! Gdyby nie idiotyczne zapisy, przed którymi przestrzegam wszystkich jak tylko mogę, za chorego Vacula wskoczyłby Kuba Jamróg a za spóźnionego Grega jechałby Magic z rezerwy. Ale oczywiście trzeba było się o tym przekonać organoleptycznie. Smacznego zatem!

  27. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Niech ten sport upadnie jak najszybciej. Skończyć z tą patologią !! Niech te żałosne prezesiki się bawią sami ze sobą. W tym momencie ostatecznie kończę swoją przygodę z chodzeniem na ligę. ZOstają zawody młodzieżowe, jakieś kaski itp. Ale nigdy więcej żadnej żałosnej Ekstraligi.

  28. Powrót do góry    #253
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kuźwa, co za barany. Przeciez jest L4 za Vaculika a wtedy nie obowiązuje minimalny KSM. Czy ktoś tam zgłupiał do reszty ?

    Ale syf, i niech mi jeszcze ktoś powie, ze ten KSM to ma jakąkolwiek rację bytu.


    W tak frajerski sposób stracić szanse na medal. Toruń straci furę kasy a sponsorzy Tarnowa wypną się na żużel.

    Większego cyrku nie widziałem.

    Z drugiej strony dziwię się, ze Hancock na ostatnią chwile miał być w Toruniu. Kuźwa, taki mecz a on za pięć dwunasta chce wsiadać do samolotu. Przeciez on powinien już od co najmniej wczoraj być w Polsce i szykowac się do tego własnie meczu.
    zanim zaczniesz wyzywać od baranów sprawdź o czym piszesz. Jeżeli za Vaculika jest z/z to jego ksm sie wlicza - i tyle. Ksm nadal obowiązuje

  29. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sorry,ale tarnowianie sami sobie winni.
    Hancock nie mial w sobote ani nawet w piatek zadnych zawodow.Mogl spokojnie przyjechac do Polski nieco wczesniej.
    Odwolane czy spoznione samoloty to nic nowego.
    Przepis przepisem,pewnie ze niezyciowy,ale akurat w tym przypadku frajerstwo Unistow rownie wielkie.Tym bardziej ,ze Cieslak z Hancockiem juz takie cos przerabiali.

    Zobaczyc taka mine Cieslaka bezcenne.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2012 o 17:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    bardzo głupi regulamin, ale sedzie jest bez jaj! mógł puścić mecz.
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  31. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sorry,ale tarnowianie sami sobie winni.
    Hancock nie mial w sobote ani nawet w piatek zadnych zawodow.Mogl spokojnie przyjechac do Polski nieco wczesniej.
    Odwolane czy spoznione samoloty to nic nowego.
    Przepis przepisem,pewnie ze niezyciowy,ale akurat w tym przypadku frajerstwo Unistow rownie wielkie.

    Zobaczyc taka mine Cieslaka bezcenne.
    Kingpin - Ty jednak baran jesteś!

    Polski żużel wbił sobie nóż w plecy - zgoda w 100%. A jeśli prawda z tym blokowaniem Hancocka przed stadionem, to faktycznie - smród w Toruniu będzie długo.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  32. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    winny jest tylko i wyłącznie Greg. nie regulamin. nie sędzia. Greg i tylko Greg.

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Kingpin - Ty jednak baran jesteś!

    Polski żużel wbił sobie nóż w plecy - zgoda w 100%. A jeśli prawda z tym blokowaniem Hancocka przed stadionem, to faktycznie - smród w Toruniu będzie długo.
    Ciekaw jestem gdzie slyszales o blokowaniu Grega przed stadionem.
    Sloma ci z butow wylazla.Bez odbioru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja pier...le co za kompromitacja. Przepisy są po to by służyć ludziom a nie na odwrót. Skoro wiadomo, było że Greg jest już pod stadionem i nie może się przez korki dostać na jego teren, to przecież **** każdy racjonalnie myślący człowiek by poczekał te kilka minut. Sędziemu zabrakło odwagi. Jestem przekonany, że ewentualny protest Apatora byłby oddalony. **** tak się dobija już zdychający sport. No ***** katastrofa.

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kuźwa, co za barany. Przeciez jest L4 za Vaculika a wtedy nie obowiązuje minimalny KSM. Czy ktoś tam zgłupiał do reszty ?

    Ale syf, i niech mi jeszcze ktoś powie, ze ten KSM to ma jakąkolwiek rację bytu.


    W tak frajerski sposób stracić szanse na medal. Toruń straci furę kasy a sponsorzy Tarnowa wypną się na żużel.

    Większego cyrku nie widziałem.

    Z drugiej strony dziwię się, ze Hancock na ostatnią chwile miał być w Toruniu. Kuźwa, taki mecz a on za pięć dwunasta chce wsiadać do samolotu. Przeciez on powinien już od co najmniej wczoraj być w Polsce i szykowac się do tego własnie meczu.
    Mariusz zwrocil uwage na bardzo wazna rzecz.
    Skoro jest ZZ to KSM nie obowiazuje.
    Przyznam, ze nie wiem czy druzyna moze przystapic do meczu w piatke
    ale jesli tak, to mozemy spodziewac sie odwolania Tarnowa i powtorki meczu.

  36. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Kingpin - Ty jednak baran jesteś!

    Polski żużel wbił sobie nóż w plecy - zgoda w 100%. A jeśli prawda z tym blokowaniem Hancocka przed stadionem, to faktycznie - smród w Toruniu będzie długo.
    pod stadionem zawsze są samochody. to jest coś neisamowitego? dziwnego?
    weź wyluzuj. tak trudno przełknąć że Apator jest w finale?

  37. Powrót do góry    #262
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jaja jak berety. Najlepsi w przeciągu kilku miesięcy przegrali wszystko przez 6 minut.
    Ogólnie kabaret.
    C'mon You Gunners!

  38. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    K...a w tym kraju nigdy nie będzie normalnie, ani w sporcie ani w jakiejkolwiek innej dziedzinie życia.
    6 minut niweczy wysiłek całej drużyny w ciągu sezonu. Ludzie przyszli zobaczyć super speedway - dostali gówno. Ludzie zgromadzeni przed TV - to samo gówno. Tarnowianie - najlepszy sezon od lat na marne. Torunianie - niewinni w tej sytuacji a będzie się im wypominać że "wygrali" a nie wygrali. Kto zyskał? Chyba tylko ZNOWU ci imbecyle bez wyobraźni tworzący podobne przepisy. Smutny dzień dla speedwaya - bardzo smutny.

    Jak by Lis miał jaja to by rzekł na tym "zebraniu" - wg mojego zegarka jest za minutę 17ta, czy wszyscy akiceptują? Gdyby ktoś zgłasił wąty to by przynajmniej było wiadomo, ile dla kogo znaczy ten sport.

  39. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciekaw jestem gdzie slyszales o blokowaniu Grega przed stadionem.
    Sloma ci z butow wylazla.Bez odbioru.
    Od Cieślaka. Od 11 było wiadomo, że Greg walczy by dostać się do Torunia. Komu słoma wychodzi z butów? A jak tam w Toruniu - święto? Za bilety oddadzą? Nie można było przygotować planu awaryjnego? Czy jednak skoro pojawila się szansa załatwić coś przy "stoliczku"...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  40. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Myślę, że jak Greg spóźniłby się 6 minut na GP to też nie zostałby dopuszczony do zawodów. Nie ma co winić Ekstraligi za ten przepis. Spóźnił się do pracy. Ktoś powie "nie z jego winy", a ja powiem że z jego. Nikt mu nie kazał latać, żużlowiec poniekąd sam sobie układa terminarz decydując w jakich zawodach wystartuje, a w jakich nie. On zaryzykował, ułożył harmonogram na styk, trudno. Nie udało się.

    W każdym sporcie jest tak, ze jeśli ktoś nie stawi się na zawody, to w nich po prostu nie stratuje. Godzina 17.00 była godziną wiążącą, Tauron nie miał zatem KSMu. Proste.

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    winny jest tylko i wyłącznie Greg. nie regulamin. nie sędzia. Greg i tylko Greg.
    Dokładnie tak !!! Sparta pamięta !!!

  42. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Kto bronił Hancockowi przyjechać na mecz wczoraj?? Zarabia "dziad" 2,5 mln zł rocznie i takie cyrki odwala. Zresztą nie po raz pierwszy. Mam nadzieję, że Azoty Tauron Tarnów wystąpią na drogę sądową i zgolą trochę z Herbiego. Może prezesi pójdą po rozum do głowy i przestaną płacić bajońskie sumy zawodnikom, którzy mają właśnie wyjeb... na cały ten sport i w myślą tylko o kasie. Ostro ciąć. Innej opcji nie ma.
    To jest też dobra nauczka dla wszystkich żużlowych krezusów, którzy mając worek pieniędzy, myślą że osiągną sukces. Szkoda jedynie kibiców, szczególnie tarnowskich.

    Ciekawe co z biletami?? KS Unibax będzie zwracał pieniądze?
    No i pierniki psim swędem w finale. Cały sezon na mega szczęściu. Wetujecie sobie poprzednie sezony. Jeśli Gorzów wjedzie do finału, to przypuszczam, że i złoto machniecie . Howard z Kingpinem chyba oszaleją ze szczęścia. Stępień pewnie już świętuje "sukces" .
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 16-09-2012 o 17:39

  43. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Mariusz zwrocil uwage na bardzo wazna rzecz.
    Skoro jest ZZ to KSM nie obowiazuje.
    Przyznam, ze nie wiem czy druzyna moze przystapic do meczu w piatke
    ale jesli tak, to mozemy spodziewac sie odwolania Tarnowa i powtorki meczu.
    nauczcie się czytać. ilość zawodnikó nie wpływa na KSM:

    1. Zawody mogą być rozgrywane tylko wówczas, gdy o godzinie
    rozpoczęcia zawodów, podanej w zawiadomieniu o zawodach, w każdej z drużyn jest
    obecnych i uprawnionych do startu co najmniej 6 zawodników lub co najmniej 5, gdy
    w składzie jest zawodnik zastępowany (art. 711), drużyna dysponuje sprzętem w
    postaci motocykli i wyposażenia osobistego zawodnika w ilości niezbędnej do
    przeprowadzenia całych zawodów oraz spełnia wymogi określone w art. 709 ust.
    1-3.


    Art. 709. 1. Drużyny uczestniczą w zawodach w składach liczących od 6 do 7
    zawodników, przy czym:
    1) w składzie każdej drużyny musi być zgłoszonych (art. 710 ust. 1) co najmniej 4
    zawodników spełniających łącznie następujące kryteria:
    - są zawodnikami krajowymi,
    - posiadają licencję sportową „Ż”,
    - nie posiadają licencji międzynarodowych wydanych przez inną FMN niż PZM,
    2) skład każdej drużyny zgłoszonej do zawodów musi spełniać wymogi określone
    w przepisach o Kalkulowanej Średniej Meczowej (KSM).
    2. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą startować wyłącznie krajowi
    zawodnicy młodzieżowi, posiadający licencje sportowe „Ż” i nie posiadający licencji
    międzynarodowych wydanych przez inną FMN niż PZM.
    3. W składzie drużyny może być zgłoszony (art. 710 ust. 1) nie więcej niż jeden
    zawodnik uczestniczący w IMŚ Grand Prix w danym sezonie ze stałym numerem od
    1 do 15.

  44. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Kingpin - Ty jednak baran jesteś!

    Polski żużel wbił sobie nóż w plecy - zgoda w 100%. A jeśli prawda z tym blokowaniem Hancocka przed stadionem, to faktycznie - smród w Toruniu będzie długo.
    No żesz urwał nać! To miał być półfinał Ekstraligi. Mildura - korki w tym czasie i w tym miejscu to rzecz normalna - niedługo przez takie teksty jakiś pajac stwierdzi, że Torunianie robili blokady na drodze, by Toruń wygrał przez WO! Naszym zawodnikom też nie podoba się to wszystko z jednego prostego powodu - brak kasy za punktówkę.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Myślę, że jak Greg spóźniłby się 6 minut na GP to też nie zostałby dopuszczony do zawodów. Nie ma co winić Ekstraligi za ten przepis. Spóźnił się do pracy. Ktoś powie "nie z jego winy", a ja powiem że z jego. Nikt mu nie kazał latać, żużlowiec poniekąd sam sobie układa terminarz decydując w jakich zawodach wystartuje, a w jakich nie. On zaryzykował, ułożył harmonogram na styk, trudno. Nie udało się.

    W każdym sporcie jest tak, ze jeśli ktoś nie stawi się na zawody, to w nich po prostu nie stratuje. Godzina 17.00 była godziną wiążącą, Tauron nie miał zatem KSMu. Proste.
    Jasne - przecież wiadomo, że teraz w Toruniu będziecie sobie wszystko tłumaczyć tak, by smrodu nie było - macie do tego pełne prawo.
    Ale szkoda, że awansu do finału nie załatwiliscie sobie na torze...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 6 z 35 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •